Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 19:21:42 vasta tsitaadiga

Muidugi oli, pani sind kohe uuesti kirjutama ning täpsustama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:15:41 vasta tsitaadiga

Fractali poest ma just uurisin Eestisse saatmist ja mulle öeldi, et hetkel ei ole neil võimalus siia saata lisapaneele jne.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 22.10.2015 20:23:17 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Fractali poest ma just uurisin Eestisse saatmist ja mulle öeldi, et hetkel ei ole neil võimalus siia saata lisapaneele jne.

Ma tellin Soome ja sealt edasi Eestisse.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 22:42:58 vasta tsitaadiga

siim944 kirjutas:
Mnjaa see tundub tõesti väga hea, aga on veel midagi? Midagi odavamat kah? icon_biggrin.gif

NZXT 340 €70
https://www.techpowerup.com/gallery/4085.html
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:19:55 vasta tsitaadiga

Tellisin uue toite ära ja oleks vaja lähiajal korpus ka välja vahetada....

Hetkel vaatan:
Fractal Design ARC Mini R2 www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/406340/
ja
Silverstone SST-PS11Q https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/565677/

Fractali eelisteks on, et ta on väiksem ja aknaga, rohkem vente kaasas ja parem peaks ka olema. Meeldib ka, et I/O pordid "katusel" on.
Silvestone'i eeliseks on, et ta on odavam ja vaiksem (samas ohverdades akna).
Akent otseselt maksimaalselt vaja ei oleks, ent võiks nagu olla..

Soovitusi? Mingeid valikuid veel sarnase (minimalistlikku) disainiga, jahutusomadustega, vaiksusomadustega, funktsionaalsuse, SUURUSEGA? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:40:58 vasta tsitaadiga

rmc, hinnavahe on praktiliselt pool, 45 vs 70. kui hind ei ole peamine faktor, siis miks silverstone kaaluda?
miks silvestone vaiksem on?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.10.2015 12:42:35 vasta tsitaadiga

rmc, Fractalil värv parem ja välimus. Vendid on mõlemal tootjal kehva poolsemad ja soovitan välja vahetada.

londiste, Silverstonel on müramatt taga kaanel, ilmselt sellepärast.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:47:27 vasta tsitaadiga

londiste, silverstone'il on mõlemad küljed kinni ja üleni mattidega = peaks vaiksem nagu olema. esikülg ka kinni ja mattidega. silvestone on muidu cool, ent natukene suur, suurus on peamine faktor ja siis alles muu. Hind on oluline faktor, ent 70 oleks max suht.

SilQ, ventide vahetus tuleb kunagi hiljem, viimaselajal palju kulunud natukene arvutile jms., esialgu jäävad stock vendid, neid on lihtne välja vahetada icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 18:20:45 vasta tsitaadiga

jonsbo announces the umx3 micro-atx chassis (techpowerup)
in win on vist ikka disaini osas korraliku märgi maha ära saanud. üsna mitmes juba, kes on korralikult snitti võtnud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.10.2015 18:29:49 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kellelgi selline elukas ka kodus tolmu sööb? http://www.tomshardware.com/reviews/be-quiet-silent-base-800,4088.html
Võrdlus lärmi osas: http://www.tomshardware.com/reviews/fractal-design-define-s-case,4300-2.html

Sai läbi lapatud suurimate korpusetootjate valik ning ainuke, tõesti ainuke, mis sõelale jäi: esipaneelil USB3 ja {ventikate kontroll(ainuke miinus)}, taga ruumi 120mm AIO jaoks, üleval 280 AIO, SSD-de lisakohad on plussiks. Huvitav, et mõnel firmal pole viimase paari aastaga üldse midagi uut ja huvitavat välja tulnud... Vaikus ka kindel tingimus, Corsairi 760t ehk corsairist kui sellisest vaiksem, siis võib juba vaadata, muidu võiks järgmise corsairi peale üle minna juba. Omadused>välimus.
ATX otse loomulikult, mid tower peaks kõik ära mahtuma küll.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 20:10:39 vasta tsitaadiga

Vael, võta kast mis meeldib ja vooderda mattidega ise - ise olen siit tellind ja mingi 5 kasti ära vooderdand -http://www.quietpc.com/ap-kits
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 23:44:41 vasta tsitaadiga

londiste, oskad kõik taolised välja tuua? tundub, et võiks potentsiaalne valik olla, otsin just väikest ja täissuuruses asju mahutavat mATX'i, mida väiksem seda parem... see on kõvasti väiksem kui arc mini r2... jahutuses kaotan ja AIOsid ei mahuta ka sisse, ent hetkel plaanis eniveis ei ole..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 01:08:52 vasta tsitaadiga

ehh, sama firma (või õigemini koostööpartneri) eelmine üritus oli varasemast meelde jäänud:
http://www.techpowerup.com/208054/cooltek-unveils-umx1-plus-mini-itx-chassis.html
aga see ei ole ainuke, sama ideed on rohkem korpusteks vormitud.

rmc, ei oska. matx kuubikuid ei ole just palju ja imo on need pea kõik liiga imelikud üsna väikese suurusevõidu juures traditsioonilisemate matx kastidega võrreldes. samal ajal itx peale minemisel ei ole tänaseks enam olulisi miinuseid ja sealt saab juba märgatava suurusevõidu.
näiteks selle konkreetse viimati lingitud case suurust vaadates, pakun et fractali core 1000 on vaid paar cm pikem oluliselt parema struktuuri juures (mitte hea aga sellest parema).

edit:
numbrid siis näite juurde:
h/w/d 365 x 188 x 358 mm vs 355 x 175 x 420 mm.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 14:06:33 vasta tsitaadiga

londiste, "jonsbo is brand of cooltek. cooltek products in US are sold by rosewill." sealt artikli kommentaariumist... icon_smile.gif
aga korpuse suhtes tundub, et lähen ikkagi arc mini r2 teed, saab enamvähem väikse suuruse, hea jahutuse, sisemise layouti ja korraliku AIO jms. võimekuse...
see jonsbo paneb jahutusvõimekuse kohapealt muret tundma icon_razz.gif

edit: vaatasin juba corsairi 350D'd vahepeal, väiksem võiks olla, odavam ka
Silverstone TJ-08EW (aknaga) sobiks ka, ent saadavus jälle 0 (lugesin, et jahutus pole ka parim sel)
http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=303
arc mini r2 tuleks 1-2 kuud icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 01.11.2015 18:16:02 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis on Bitfenix Prodigy kõrgus kui käepidemed ära võtta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin1795
HV kasutaja
martin1795

liitunud: 06.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2015 19:13:54 vasta tsitaadiga

31cm, mõõtsin just ära thumbs_up.gif



Võtsin käepidemed suhteliselt kohe ära, kui ostsin.. Nii kui kass korraks peale hüppas, siis oli tunne, et kukub ümber icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 01.11.2015 21:13:31 vasta tsitaadiga

Tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:13:22 vasta tsitaadiga

mis korpustele 360mm radikat sisse toppida kannatab ja mis väga hiiglaslik ei oleks?
define s on küll tore aga kas alternatiive ka leidub, eriti selliseid, mida eestis saadaval?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:15:33 vasta tsitaadiga

sai ka endale Define R5 ligi vöetud, väga kena korpus ja vaikne ka. Ventide müra praktselt pole, aga kövakettad undavad ikka. Vaja vist need likvideerida, siis on täiesti vaikne kast.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:33:15 vasta tsitaadiga

Slazenger, tavalise 3,5" ketta undamise mina kaotasin nii ära, et panin külgedele jahutusribid, milledel on väljas pool kummipuksid. Selline vidin eeldab muidugi seda, et ketas läheb sinna vahesse kus CD-rom käib ka.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:43:26 vasta tsitaadiga

olafsand, see aitab ainult ketta isoleerimiseks korpusest ning see on oluline odava korpuse puhul kus jäik ühendus korpusega vibratsiooni võimendab.
fractali define puhul on kettad kinnitatud küll kruvidega aga seal on kummist seibid vahel. lisaks siis struktuur on piisavalt tugev, et vibratsioone summutada.
antud juhul kõlab läbi ketaste enda undamine ja/või seekid, mida pehmem montaaz niikuinii ära ei võta.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:10:30 vasta tsitaadiga

londiste, just nimelt, praegu 640GB ja 1TB, likvideerin ühe ära ja siis vaatab kui vaikne on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 11:53:56 vasta tsitaadiga

Kas on liikvel ATX kasti, kus emaplaadi Pordid on ülevalpool?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 11:55:03 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kas on liikvel ATX kasti, kus emaplaadi Pordid on ülevalpool?


Otsid ükssarvikut?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.11.2015 11:57:58 vasta tsitaadiga

Silverstone Raven ja Fortress seeriad
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 11:59:55 vasta tsitaadiga

Kumb oleks etem/vaiksem/jahedam. Kas define mini ? või cm silencio 352 ?

Ning milline õhkjahutus sinna sisse panna ? EVO212 Define mini sisse mahub, 352 jääb kõrgeks vist.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:09:31 vasta tsitaadiga

Cooler Master Silencio 352 maksimum on 155mm , Fractal Design mini on 160mm.

Seega EVO 212 mahub FDMi mitte CMS 352-te. Kaablimajandus on Define minil parem. Kogu küsimus tekib asjaolust. Kas ostad uue protsessori jahuti 55 eurose korpuse pärast või raiskad 20 taala rohkem, et oma olemasolev EVO212 sisse panna.

Ma millegipärast pakun, et Mini läheb loosi. Sain Photopoint kaudu firmale ostes 65.13€

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:10:35 vasta tsitaadiga

define mini on klass kõrgemal kui silencio 352.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:13:18 vasta tsitaadiga

Jahutit ka pole, aga seda peaks ka muus teemas küsima icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:15:04 vasta tsitaadiga

Pailaps, plaanis oli selline ise teha, aga kui sobiv on sobiva hinnaga müügil, siis pole vaja mässata.
von Wu, tänud, uurin.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 01.12.2015 17:29:48 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea korpus kuhu mahuks E-ATX emaplaat ilusti ja mis ei oleks fulltower?
Odavat plekki ei taha ja midtower mõõdus oleks hea.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 18:59:06 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mis oleks hea korpus kuhu mahuks E-ATX emaplaat ilusti ja mis ei oleks fulltower?
Odavat plekki ei taha ja midtower mõõdus oleks hea.
Corsair 450D?

Arvestama pead seda, et väikses kastis kuigi plate võib mahtuda siis näiteks vesijahutus ei pruugi mahtuda.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 14:08:32 vasta tsitaadiga

phanteks announces enthoo mini xl dual system chassis (techpowerup)
Spoiler Spoiler Spoiler

huvitav idee vähemalt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 14:20:26 vasta tsitaadiga

Kes sellisa kasti sihtgrupp oleks?
"Gaming system and streaming system all in one case" internet famous inimeste eri?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 15:33:17 vasta tsitaadiga

sooty, kasuta natukene aju ja ürita mõelda, kuidas seda kasti kasutada saaks...

ise nägin selliseid võimalusi:
streaming+gaming arvutid ühes kastis
kaks võimekat ühes kastis ja laua peal 2x i/o device'e
jnejne.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 16:23:20 vasta tsitaadiga

PSU asetus on kus?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 16:26:53 vasta tsitaadiga

Cofy, https://www.youtube.com/watch?v=0CEB71nZRPQ&t=3m25s siin on näha
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 16:39:13 vasta tsitaadiga

kui teise süsteemi kohta, siis samas videos natukene hiljem: https://youtu.be/0CEB71nZRPQ?t=400
samas on seal techpowerupi nupukeses mingi teise pildi peal näha ka phanteksi paneel, mis lubab 2 arvutit ühe toite külge ühendada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 18:03:31 vasta tsitaadiga

http://phanteks.com/PH-PWSPR.html
tooteleht phanteksi kodukalt ka selle toiteka jagamisploki kohta... müüvad seda ka eraldi, thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 18:49:26 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
sooty, kasuta natukene aju ja ürita mõelda, kuidas seda kasti kasutada saaks...

ise nägin selliseid võimalusi:
streaming+gaming arvutid ühes kastis
kaks võimekat ühes kastis ja laua peal 2x i/o device'e
jnejne.


Mis selel asja mõtte ikkagi on.
Kui ma streamin, siis mu kast, mis on suht võimekas igast asjade jaoks võtab mingi mõnikümmend W, mida elektriarvel nagunii ei näe icon_rolleyes.gif
Selleks ongi erienvad tehnoloogiad intelil,nvidial ja amd-il, et idle lasta paar aastat vana läpaka tasemele.

Kaks ühes kõlab nagu halb Poola reklaam 90-datest.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 14:08:09 vasta tsitaadiga

WäntWõll, kui sa streamid ja mängid samal ajal, siis võtab mõnikümmend W?
sa nagu ei taha päris hästi aru saada vist, millest jutt

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 14:37:27 vasta tsitaadiga

Ei taha jah, kui sa samas kastis kasutad kahte kooslust, siis millest tuleb kokkuhoid kahe eraldi masina puhul.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 16:01:25 vasta tsitaadiga

Mängud jooksevad paremini, stream parem. Iga ülesande jaoks eraldi süsteem
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 16:52:28 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Mängud jooksevad paremini, stream parem. Iga ülesande jaoks eraldi süsteem

Ühest ISP torust ja jookseb paremini icon_eek.gif kui ühes masinas. Mis krdi rondid teil siis on seal või et nüüd saab kaks ronti ühte kasti panna.

Pane 4K stream tööle ja hakkad MP-d mängima rofl.gif
Mingit SP-d toksid ei ole mingit vahet, kas streamid ja mängid või teed ainult ühte asja.

Üheselt ei tea miks on parem aga nagu on ja peab olema, kaks eraldi asja krt küll. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.12.2015 17:16:42 vasta tsitaadiga

Gamingu kohapeal ei näe ma küll ühtgi head põhjust miks peaks kaks masinat olema ühes kastis. Ainuke vb see kui on kaksikud või kaks venda kes ühes toas mängivad, et ruumi kokku hoida.
Töövajadusel on rohkem näited, erinevate OP süsidega masinad kastis või näiteks ühel domeeni masin teises tavaline. Siis hoiab üks kast laua-all ruumi kokku.
Aga see ka käik, väiksele krupile mõeldud case.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 01:17:52 vasta tsitaadiga

HDD ja POWER LEDid toimivad 12v pealt? Mul multimeetrit pole. Sai eelmisel kuul ostetudbüks takisti ja kaks jadamisi UV LEDi ühendamiseks ventika pistikusse, aga lähen vist seda teed, et joodan kaabli rööbiti toitepirni süsteemile külge ja viin korpuse tahaossa need UV pirnid jäigalt kinni kuskile. Emaplaadil ainult kaks ventika pistikut, splittereid niigi mõlemasse pesasse topitud icon_biggrin.gif
Pirnid olid vist 3V isendid, kui õigesti mäletan. Jadamisi teevad nad 6V ja takisti sai ka poemüüjal lasta välja arvutada 12V keskkonna jaoks.
Teema selles, et ei istu see variant kui masin pimedas toas väikest kasvuhoonet meenutab icon_biggrin.gif UV on ses suhtes vist pisut tagasihoidlikum, soovitud detailid saavad omale peale valge värvi
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 01:34:01 vasta tsitaadiga

caramis, 5V peaks ikka olema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 01:46:51 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
caramis, 5V peaks ikka olema.

Siis ei läheks takistit isegi vaja
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 21:16:27 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:

Teema selles, et ei istu see variant kui masin pimedas toas väikest kasvuhoonet meenutab icon_biggrin.gif UV on ses suhtes vist pisut tagasihoidlikum, soovitud detailid saavad omale peale valge värvi


Ja UV killib silmi. Pimedas toas efekt võimendub kuna silma pupillid on pimedas palju suuremad kui valges. Isegi tavalised ledid võivad ohtlikud olla. Kui tunned et miski hakkab silmi ärritama, siis ühenda parem kogu oma UV valgustusel toide tagant maha.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 12:03:07 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/218904/corsair-launches-high-performance-carbide-400q-and-400c-pc-cases-at-ces-2016.html
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.