Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:16:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jaani8 kirjutas:
LG WebOS 2 app viskab errorit:

lg.network_error_unsupported_router_title

Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?

Thomson Tg 789vn


Ma saan nüüd arvatavasti suure ebapopulaarsuse osaliseks, kui ütlen, et Inteno DG301 on LG telerile tarvilik.
Potsatas nimelt kiri meilikasti, kus oldi teadlikud, et LG teler töötab TG 789vn osaliselt, vaid filmiriiul, kordustv vms. ei tööta.
Jõuti otsusele, et LG telerites TG 784/789vn ruuteritega ei tööta ja kundele kuvatakse veateade.
Kes otsusele jõudis, kuhu teavitus klientidele jäi, ei tea. Igatepidi mage liigutus ilma LG omanikke informeerimata.

jaani8, nõua uut *tasuta* uut ruuterit Inteno DG301. Mina avaldasin protesti, kuna teler jäi lampi pimedaks.

Eilse seisuga ei tea helpdesk endiselt, et LG WebOS2 äpp ja TG784 koos ei tööta, pungestasid ainult softiuuendust, aga ei miskit. Saadan õnnetud kunded poodi tasuta intenot nõudma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:30:52 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
pungestasid ainult softiuuendust, aga ei miskit.

Neil on ilusasti paberi peal kirjas, mida nad tegema peavad, softiuuendus on esimesel real. Oma peaga mõtlemine tundub justkui keelatud olevat.
Järgmine samm on tavaliselt uute digibokside soovitamine, kuna see lahendavat automaatselt kõik pildiprobleemid.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:41:55 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jaakjaak22 kirjutas:
pungestasid ainult softiuuendust, aga ei miskit.

Neil on ilusasti paberi peal kirjas, mida nad tegema peavad, softiuuendus on esimesel real. Oma peaga mõtlemine tundub justkui keelatud olevat.
Järgmine samm on tavaliselt uute digibokside soovitamine, kuna see lahendavat automaatselt kõik pildiprobleemid.
 

Tõepoolest, vaatasin nüüd epoes ka LG telekatelt rasvaselt juures, et Inteno vajalik (aga juhendi link katki). Kuna sel inimesel võimalus valguskaablile kolida, soovitasin praegu see liigutus teha, sest tehnoloogiavahetusega võimalus uus ruuter kasutusse saada. Samas valguskaablile kolimise protsess eeldab intenot või pakutakse müüa, nii et ei teagi, mis hea on, aga loodetavasti on uue ruuteri soodsalt kasutusse pakkumine ilma ostuta kuidagi protsessi osa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:47:29 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
@motorola box jukerdab. Mul oli siin kaks aastat tagasi seik, kus hakkas ka jukerdama. Lõpuks helistasin 123 - seal öeldi, et tõmba ikka vahelduseks voolu võrgust veidiks ajast välja. Boxis oli vool sees üle aasta - väidetavalt pidigi miski keiss olema...


Ma juhul kui kodunt kauemaks kui 24h ära minek lülitan nii ruuterist kui ka digiboksist voolu välja.
Ja siiani pole ühegi ruuteri ega digiboksiga ka mingeid probleeme olnud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:49:51 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:

Ma juhul kui kodunt kauemaks kui 24h ära minek lülitan nii ruuterist kui ka digiboksist voolu välja.
Ja siiani pole ühegi ruuteri ega digiboksiga ka mingeid probleeme olnud.

Tõmbad reaalselt seinasat välja? Minu probleem oligi selles, et vool oli boxis "liiga kaua" sees. Niisama nupust kinni / "refresh" nupp ei aitanud.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 12:38:14 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Anti112 kirjutas:

Ma juhul kui kodunt kauemaks kui 24h ära minek lülitan nii ruuterist kui ka digiboksist voolu välja.
Ja siiani pole ühegi ruuteri ega digiboksiga ka mingeid probleeme olnud.

Tõmbad reaalselt seinasat välja? Minu probleem oligi selles, et vool oli boxis "liiga kaua" sees. Niisama nupust kinni / "refresh" nupp ei aitanud.


Lüliti ja ülepingekaitsmega pikendusjuhtmest vool välja.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2015 23:12:04 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
kopp.gif yawn.gif eicon_rolleyes.gif

select * from * whiners * uusnutitv *ftw*


http://tehnika.postimees.ee/3409759/uuring-eesti-elanikud-eelistavad-elioni-nutitv-d

Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) värskest raportist selgub, et Elioni nutiTV on olnud tänavu kolme esimese kvartali jooksul inimeste eelistatuim valik, kirjutab tehnoloogiaportaal Digitark. Tarbijail paluti hinnata ka sideteenuste brändide meeldivust 7 palli skaalal – ka siin saavutas esikoha Elion keskmise hindega 5,0.

Näedsa. kui tublid. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2015 23:41:30 vasta tsitaadiga

Kaks pilti.
Vana vs. Uus. icon_eek.gif
Ma ütleks, et uue kahjuks. Kas saaks selle uue tulevase (peatselt valmiva icon_wink.gif ) uuenduse jaoks ka selle olulise muudatuse sisse viia. icon_rolleyes.gif
Muidu ei tea telvaataja, mis osaga on tegemist. icon_sad.gif

Lugupidamisega tegijaile.
jägaja





PS. vabandan, et spoilerit ei kasuta. Jääb oluline info muidu asjaosalistel märkamata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:51:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Tahad hooaja ja episoodi numbreid juurde? Arvestades , millise intervalliga tegelased foorumit loevad, siis oleks mõistlik kiri sooviga info@elion.ee peale saata.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 23.11.2015 23:53:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2015 00:06:15 vasta tsitaadiga

Pailaps, jah.
Oleks vägagi abiks telerivaatamisel. On seda siin vist varemgi soovitud.
Saatsin armjanile PS samuti.

Pailaps kirjutas:
oleks mõistlik kiri sooviga info@elion.ee peale saata.


Tehtud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 08:48:09 vasta tsitaadiga

Info ka siit edastatud, lisatud ka küsimus, miks ei ole uues kavas näha kui tegemist on LIVE ülekandega, ehk näiteks vanal oli Viasat Sport Baltic kavas selline märge.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 24.11.2015 11:18:14 vasta tsitaadiga

Paistab, et uus versioon väljas ja ETV selvestused HD's. Suured tänud!
Kahjuks DD heli ikka ei tööta. See siis uus nutiTV peal. See vist mingi väga keeruline viga, et seda aastate jooksul korda ei saa? Ehk uus uus nutiTV's töötab. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 12:38:18 vasta tsitaadiga

Kui pole korralikku DD sisu ei ole ka mõtet pakkuda ehk võibolla tuleb nüüd sealt august.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 24.11.2015 17:58:42 vasta tsitaadiga

Filmiriiulis on ju sisu piisavalt DD jaoks.
Telekanalite osas ma mingipärast arvan, et oleks ka võimalusi? Või ei? Saksa kanalitel on isegi SD puhul filmid-sarjad DD-ga, mis vana-nuti menüüga toimis (või toimib siiani?). ZDF näitas paar aastat tagasi live's isegi jalkat DD heliga staadionilt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 18:18:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saksa kanalitel on isegi SD puhul filmid-sarjad DD-ga, mis vana-nuti menüüga toimis (või toimib siiani?)

toimib siiani, alles sattusin 1 kanali peale seda kuulma ja nägema (ressi pealt)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 18:30:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps kirjutas:
kopp.gif yawn.gif eicon_rolleyes.gif

select * from * whiners * uusnutitv *ftw*


http://tehnika.postimees.ee/3409759/uuring-eesti-elanikud-eelistavad-elioni-nutitv-d

Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) värskest raportist selgub, et Elioni nutiTV on olnud tänavu kolme esimese kvartali jooksul inimeste eelistatuim valik, kirjutab tehnoloogiaportaal Digitark. Tarbijail paluti hinnata ka sideteenuste brändide meeldivust 7 palli skaalal – ka siin saavutas esikoha Elion keskmise hindega 5,0.

Näedsa. kui tublid. thumbs_up.gif





mul vist on väga vana nutitv kahel aadressil - ühel on põhikanalid + lisakanalid kokku ~70+ kanalit ning teisel vaid põhikanalid kus on 30+ kanalit
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 18:46:00 vasta tsitaadiga

Peaks kah üle minema uuema peale. Kuidas ma nüüd uut NutiTV-d ja vana S2 pulti koos kasutada saan?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2015 18:59:15 vasta tsitaadiga

Betamax, väga-väga tülikalt. Back nupp on suht oluline uues liikumise loogikas.
Aga saab, kuna olen katsetanud mingi aeg.

Muidugi, kanalivahetuseks numbrite või nooltega pole uut pulti vaja. Uut pulti on vaja ainult uueTV aktiveerimiseks, pead sellel tingimata toda bäck nuppu vajutama.
Kui sul on Harmony programmeeritav pult siis Motorola VIP1003/1903 alt valides Guide nupp teeb sama asja mis back nupp.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 19:08:36 vasta tsitaadiga

Uut pulti pole, seega ei viitsi jamama hakata. Suudan elada ka tasuta filmideta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 19:10:25 vasta tsitaadiga

ma tõin sõbra käest puldi, tellisin motorolas uue nutitv... ööläbi oli see "PALUN OOTA" tekst ees vms
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 19:19:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Peaks kah üle minema uuema peale. Kuidas ma nüüd uut NutiTV-d ja vana S2 pulti koos kasutada saan?

Koos saad kasutada, kui jätad uuele nutile vana menüü ja toimib väga mugavalt. Aga siis pole filmiriiulis peaaegu filme. (No mõni üksik ikka on)
Filmiriiuli kasutamiseks hangi Arrise box ja uus S5 pult ja seo nad omavahel ära, et uus pult teisi motorola boxe ei mõjutaks peale arrise enda.
Ühenda arris mingi teise teleka või sama teleka külge, millega vaatad ja kui tuleb filmi isu siis pane arris käima.
Arris näitab siis uut menüüd ja vanem VIP näitab uue nutiga edasi vana menüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.11.2015 19:21:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Muidugi, kanalivahetuseks numbrite või nooltega pole uut pulti vaja. Uut pulti on vaja ainult uueTV aktiveerimiseks, pead sellel tingimata toda bäck nuppu vajutama.
Kui sul on Harmony programmeeritav pult siis Motorola VIP1003/1903 alt valides Guide nupp teeb sama asja mis back nupp.


...Millest võiks järeldada et nutiTV aktiveerimine on tasuline - maksab puldi hinna. Kui Harmony puldis leidub nupp mis kattub selle "Back" nupuga, siis kas tõesti ei osatud leida kasutamata nuppe olemasolevate pultide valikus? Nendel on ju ka nooled eraldi olemas nendele kes muid nuppe kardavad...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 19:22:51 vasta tsitaadiga

Uut digiboksi viitsin veel vähem osta. Ei ole nii suur telekasõber, et näeks vajadust investeerida. Mõtlesin, et paari nupuvajutusega saab kah endale koju ägeda süsteemi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 19:29:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Uut digiboksi viitsin veel vähem osta. Ei ole nii suur telekasõber, et näeks vajadust investeerida. Mõtlesin, et paari nupuvajutusega saab kah endale koju ägeda süsteemi.

Jeh. Tasuta Arrise pakkumise said vist ainult need, kel ametlik Elioni käest ostetud Amino kasutuses.
29.- euriga peaks ka saama, kui leping läbi ja pikendad uuesti 2 aastat.

Maldur kirjutas:
jägaja kirjutas:

Muidugi, kanalivahetuseks numbrite või nooltega pole uut pulti vaja. Uut pulti on vaja ainult uueTV aktiveerimiseks, pead sellel tingimata toda bäck nuppu vajutama.
Kui sul on Harmony programmeeritav pult siis Motorola VIP1003/1903 alt valides Guide nupp teeb sama asja mis back nupp.


...Millest võiks järeldada et nutiTV aktiveerimine on tasuline - maksab puldi hinna. Kui Harmony puldis leidub nupp mis kattub selle "Back" nupuga, siis kas tõesti ei osatud leida kasutamata nuppe olemasolevate pultide valikus? Nendel on ju ka nooled eraldi olemas nendele kes muid nuppe kardavad...

Kunagi testperioodil, enne uue Nuti laiale avalikkusele esitlemist, toimis ka S2 pult sellega väga hästi.
Back oli S2 punase nupu all.
Aga taheti hirmsasi teha "lihtsat" pulti. Visioon oli siis selline.
Välja kukkus ilge jama ja sellest ei ole siiamaani üle saadud.


viimati muutis seeru 24.11.2015 19:31:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.11.2015 19:35:41 vasta tsitaadiga

Selles teemas on nii palju lehekülgi, täpselt sama küsimuste, info ja aruteluga, et lugemisega end tundideks siduda. Otsing ehk abiks. Sama küsimusi ja sama teema on nagu siinus, üles alla, teema on, teema pole.

Püüa otsinguga leida icon_smile.gif põhjused pole muutunud. Samuti küsimused. Uue puldiga tasub anda omale aega harjumiseks. Tunniajalise kasutuse järel järelduseni jõuda on ennatlik. Proovi ära. NB! Ei ole üleminek tasuline. Pult on vajalik. See on kaasnev seade, mida vaja, et saaksid hea kogemuse uues keskkonnas, mida vana pult ei paku. Kui teenus ei sobi, on prooviajal (vanalt uuele minnes) võimalus teenusest loobuda ja ka pult tagastada. Raha tagastatakse tasaarveldusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 19:38:30 vasta tsitaadiga

Nüüd ma saan aru küll miks mõnda kaupa ikka vägisi pähe määritakse, eestlane ei tea mis on hea ja seda peab ikka pähe taguma, et võta proovi ja siis saad aru, et uus on parem kui vana icon_biggrin.gif
Enamik on aru saanud, üksikud veel räägivad mingist ajaloolisest puldist ja menüüst. Teemas läheb keeruliseks, ei mäleta paljud seda enam.

Muide võite oma aminosid ja motorolasid esindustes arriste vastu vahetada, kohe pole midagi vaja maksta, 6 kuud nullrenti ja kaks pool aastat 1.99. Rendiperioodil järgmine boks tuleb, siis saate vabalt välja vahetada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 20:03:23 vasta tsitaadiga

Motorolasid korjatakse juba samuti kokku?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 20:15:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Motorolasid korjatakse juba samuti kokku?

Motorolasid just korjataksegi kokku kui klient soovib selle arrise vastu vahetada. Aminod on need mis muudetakse soodustingimustel arrise saanud kliendil lihtsalt telliseks ja klient võib ise lutsu visata.

Nii on kliendil igal juhul soodsam, ei pea ostma 13€ pulti ja 6 kuud maksma üüri, arrise täiskomplekti lõpphind 2 aastat 6 kuud renti hinnaga 1,99
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 21:00:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Nüüd ma saan aru küll miks mõnda kaupa ikka vägisi pähe määritakse, eestlane ei tea mis on hea ja seda peab ikka pähe taguma, et võta proovi ja siis saad aru, et uus on parem kui vana icon_biggrin.gif
Enamik on aru saanud, üksikud veel räägivad mingist ajaloolisest puldist ja menüüst. Teemas läheb keeruliseks, ei mäleta paljud seda enam.

Mis ajaloost sa räägid?
Elioni enda töötajad kasutavad uut nutit vana menüüga. icon_smile.gif
indrekp kirjutas:
Betamax kirjutas:
Motorolasid korjatakse juba samuti kokku?

Motorolasid just korjataksegi kokku kui klient soovib selle arrise vastu vahetada. Aminod on need mis muudetakse soodustingimustel arrise saanud kliendil lihtsalt telliseks ja klient võib ise lutsu visata.

Mis nt minu vahetatud Amino boxidesse puutub, siis ka need funkavad senimaani rõõmsalt edasi, kuigi ma ei kasuta neid üldiselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 21:22:18 vasta tsitaadiga

seeru, varsti 10 aastat vana nutitv valmimisest möödas, kui see pole ajalugu, mis see siis on? Mul ON õigus oma arvamusele!
Mina kasutan uut menüüd 2012 aastast alates, seega minu jaoks on vana ajalugu ja ma pole ainuke.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 21:31:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, varsti 10 aastat vana nutitv valmimisest möödas, kui see pole ajalugu, mis see siis on? Mul ON õigus oma arvamusele!
Mina kasutan uut menüüd 2012 aastast alates, seega minu jaoks on vana ajalugu ja ma pole ainuke.

Õigus. Tänapäeva kiires elus on ka nn. uus nuti juba tegelikult ajalugu.
Samas kuskil Tallinnast eemal metsavahel ei pruugi eriti aru saada, et jälle 10 aastat möödas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.11.2015 21:33:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Muide võite oma aminosid ja motorolasid esindustes arriste vastu vahetada.

Näen siin mõnuga korporatiivset irooniat selles ütluses icon_wink.gif

Kui pult on vajalik, kui selle eest küsitakse mingi summa (13€) esinduses siis pole tähtis kuidas te seda nimetate - kokkuvõttes on üleminek tasuline, lisaks püsikulude kasvule. Kui ei oleks tasuline, siis mis raha te tagastama hakkate?

Ma ei kujuta ette mismoodi erineks S2 puldi noolte kasutamine mõnest muust nooli kasutavast puldist... Aga elionis arvatakse et nende nooled on midagi üübererilist. Nagu päriselt või?

Muide, ei ole nii et ainult kliendil kes on saanud arrise, muudetakse amino telliseks. Ma tean juhust kus katsetati kliendi muidu veidi tõrkuva amino peal telliseks tegemist, pärast aeti kliendile korralikult kärbest kuidas töötav amino ongi sellise tüüpveaga et hakkab ise tegema uuendust ning seejärel muutub telliseks. Väga "usutav" jutt. Väga motiveerib hästi suhtuma...

Mis tingimustel siis Motorolasid korjatakse? Mis boonus vahetajale tekib? Mingi kontent h.265 formaadis on pakkumisel et Motorola ei saa enam hakkama?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 21:46:36 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Ma ei kujuta ette mismoodi erineks S2 puldi noolte kasutamine mõnest muust nooli kasutavast puldist...

S2 puldil on veel see hea omadus, et sellega saab kiirelt ümberlülituda teleka sisemisele DVB-T(2) tüünerile ja siis sama puldiga eetrikanaleid vahetada.
Ise kasutan pidevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 21:54:08 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
indrekp kirjutas:
Muide võite oma aminosid ja motorolasid esindustes arriste vastu vahetada.

Näen siin mõnuga korporatiivset irooniat selles ütluses icon_wink.gif
Kui pult on vajalik, kui selle eest küsitakse mingi summa (13€) esinduses siis pole tähtis kuidas te seda nimetate - kokkuvõttes on üleminek tasuline, lisaks püsikulude kasvule. Kui ei oleks tasuline, siis mis raha te tagastama hakkate?
Ma ei kujuta ette mismoodi erineks S2 puldi noolte kasutamine mõnest muust nooli kasutavast puldist... Aga elionis arvatakse et nende nooled on midagi üübererilist. Nagu päriselt või?
Muide, ei ole nii et ainult kliendil kes on saanud arrise, muudetakse amino telliseks. Ma tean juhust kus katsetati kliendi muidu veidi tõrkuva amino peal telliseks tegemist, pärast aeti kliendile korralikult kärbest kuidas töötav amino ongi sellise tüüpveaga et hakkab ise tegema uuendust ning seejärel muutub telliseks. Väga "usutav" jutt. Väga motiveerib hästi suhtuma...
Mis tingimustel siis Motorolasid korjatakse? Mis boonus vahetajale tekib? Mingi kontent h.265 formaadis on pakkumisel et Motorola ei saa enam hakkama?


Elu on tasuline, võid selle lõpetada ja ei pea enam kunagi kümnist maksma.
Uue nuti, uue digiboksi ja muude UUTE asjade peale minek on alati vabatahtlik kuid alati tasuline. Telekom saab seda sulle ainult soodsamaks teha, võib ju võtta aga ja jätta.

Amino tellise kärbse jutte ajad ju praegu sina ise. Sa "tead" juhust kus "katsetati" jms.
Siin pole midagi katsetada, teenindaja saab süsteemist deaktiveerida amino vaid siis kui väljastab arrise ja määrab vastava asendusseadme, peale seda käivitub amino (kahe nädala pärast) vaid lilla pildini. (punkt)

See vana pult ei puutu enam üldse asjasse, googelda teemat kui otse otsingut kasutada ei oska.
Üleüldse miks ma sellistele jaburatele küsimustele vastan...võibolla häirib mingi soolapuhuja jutt või ma ei tea.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 22:55:27 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Mis tingimustel siis Motorolasid korjatakse? Mis boonus vahetajale tekib? Mingi kontent h.265 formaadis on pakkumisel et Motorola ei saa enam hakkama?

VIP1113 ei toeta h.265, vähemalt spetsifikatsiooni kohaselt mitte. Seetõttu tundub see väljavahetamise kampaania müstiline küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 23:14:19 vasta tsitaadiga

Ainuke loogiline seletus on vana nuti kinni müürimine, st arrisega saab vaid uut ja vsjo.
Aga seda nad müürivad veel palju, palju aastaid kinni kui just mõni piix ei tule ja keera räigelt kraani kinni.
Samas kui nad saavad enamus arrise peale, siis selleks ajaks on uusnuti 10 aastat vana icon_lol.gif
Kui just motorola tarkvaraliselt perse ei keerata, siis Eesti tingmustes(HD hakkab alles levima) kestab see raud veel kaua

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 23:22:09 vasta tsitaadiga

See Elioni foorum on nagu õnne 13, korra poole aasta jooksul vaatad, ikka samad tegelased ja ikka sama jutt, "armsaks" hakkab saama. Ainult vajalikku infot asja kohta tuleb teistest foorumitest otsida, siinsed almad ja lained lasevad ikka väsimatult oma joru edasi.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.11.2015 23:30:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Üleüldse miks ma sellistele jaburatele küsimustele vastan...

Miks te arvate et te midagi vastate? Kas vastasite mõnele jaburale soolapuhuja küsimusele...? Ei ole märganud. Elu on alati tasuline, aga mõned siin räägivad meile et
armjan kirjutas:
NB! Ei ole üleminek tasuline.
Pult on vajalik. See on kaasnev seade, mida vaja, et saaksid hea kogemuse uues keskkonnas, mida vana pult ei paku. Kui teenus ei sobi, on prooviajal (vanalt uuele minnes) võimalus teenusest loobuda ja ka pult tagastada. Raha tagastatakse tasaarveldusega.

Nii et kahepeale kokku ka ei tule arukamat juttu.

Amino jutt on tõestatav dokumentaalselt, see jura on esiteks teil juba enda kõnekeskuses salvestatud "kliendi parema teenindamise huvides", ei tasu siin hakata üle kavaldama ümara jutuga. Ja kes ütles et teenindaja seda tegi? Teil on seal palju toredamaid insenere mestis, küll nemad teevad mida paremaks peavad.

Motorola kohta oli ka väga müstiliselt sisukas vastamine, ilmselt võttis lausa higiseks. Tulid olete. Kuigi, aru ma ei saa mis paremat arrisest saada on kui te ei oska ju lihtsamaid asju oma programmidega tagada - kvaliteet on niisugune et õudne hakkab. Näiteks Filmzone+ helirada on räigelt ülekompresseeritud ja moonutab valjemates kohtades lausa nii et kahju hakkab oma tehnikast. Kuidas see arrise juust seda raviks? Aa... see on ju muidugi programmitootja süü... et te kodeerite nagu pähe tuleb (kui üldse tuleb). Ja muidugi tuleb kõigepeal osta uus ruuter TG789 asemele, netijuhe kiiktooli alt ära võtta ja kindlasti käia ära välismaal koolitusel et litsenseeritult ära kuulda üle 70% moonutus helis jne. Nii tublid, nii tublid...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 23:46:43 vasta tsitaadiga

No selles müstika ongi et Arrisel ei ole teenuste osutamise seisukohalt justkui mingeid tehnilisi eeliseid Motorola ees peale mõnevõrra suurema jõudluse, mis pole kriitiline. H.264 näitavad mõlemad samamoodi.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2015 23:59:09 vasta tsitaadiga

Täielik dejavu
Keegi käib siin aegajalt midagi õnne 13-st kobisemas. Võiks ka ju seriaali vahetada.
Aga eks igal oma lõbu. Las nii olla ja võtame rahulikult. Nüüd kolm korda järjest.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 01:50:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Muide võite oma aminosid ja motorolasid esindustes arriste vastu vahetada, kohe pole midagi vaja maksta, 6 kuud nullrenti ja kaks pool aastat 1.99. Rendiperioodil järgmine boks tuleb, siis saate vabalt välja vahetada.
Rendi-motorolat ümber vahetades hakkab rendiperiood uuesti nullist jooksma või jätkub edasi?

Kas Arrisega on vähem probleeme, kui Motorolaga? Mul on see Motorola aastase kasutamise juures paar korda ummuksisse jooksnud ning ehk võiks isegi ümber vahetada, kui Arris murevabam on.

Arris ketrab menüüsid ka kiiremini?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 09:08:23 vasta tsitaadiga

Maldur, püüa rahulikuks jääda. Elioni teenused ja seadmed pole NII tõsised asjad, et kohe selliselt erutuda.

Dejavu on siin tõesti olemas, midagi pole teha, hea et veel Salvestavast kõvakettaga Aminost ei räägi, (saag käima)

Tegelikult võtame ette totakad võrdlused mis minu sulest kenasti tulevad, inimene on olemuselt uuendusmeelne. Kui digiboksidega telefone võrrelda ja iphone, iphone 4 ja iphone 6 võrdlusesse võtta, siis saate aru kus asub amino, motorola ja arris.
Miks inimene uuendab iga paari aasta jooksul oma telefone ja arvuteid, kuid arvab, et digiboks on igavene ja seda pole vaja vahetada.
Kes tahab arrise juhtmeta puldi lahendust (reageerib sihtimata) ja kiiremat menüüd, ilusamat pisikest disaini ja viimast sõna siis saab seda motorola vastu välja vahetada soodustingimustel.
Alati võib ka 99€ eest osta või täishinnaga rentida aga Telekom pakub vahetusel soodustust! Miks see nii palju poleemikat tekitab, arusaamatu. Miks ma peaksin vahetama, ei peagi.

Teie vastuseks on see, aga ma ju ei uuenda telefone nii tihti icon_biggrin.gif Las ta siis olla.

riaak kirjutas:
indrekp kirjutas:
Muide võite oma aminosid ja motorolasid esindustes arriste vastu vahetada, kohe pole midagi vaja maksta, 6 kuud nullrenti ja kaks pool aastat 1.99. Rendiperioodil järgmine boks tuleb, siis saate vabalt välja vahetada.
Rendi-motorolat ümber vahetades hakkab rendiperiood uuesti nullist jooksma või jätkub edasi?
Kas Arrisega on vähem probleeme, kui Motorolaga? Mul on see Motorola aastase kasutamise juures paar korda ummuksisse jooksnud ning ehk võiks isegi ümber vahetada, kui Arris murevabam on.
Arris ketrab menüüsid ka kiiremini?


Üüriperiood kestab iga uue seadmega 3 aastat. Ehk päev enne 3 aastase üüriperioodi lõppu seadet vahetades jätkad uue seadme üüri kenasti 3 aastat. (kui ei ole tegemist garantiivahetusega)
Arrise eelised eespool kirjas.

NB! kui sul on veel 2.50 Motorola üüris, siis seda vahetades saad Arrisega 1.99 üüri ja minuteada küll sellisel juhul üürilepingut ei pikendata. Uuri esindusest või tehnikult kui kohale kutsud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.11.2015 09:48:35 vasta tsitaadiga

[quote="riaak"]
indrekp kirjutas:

Arris ketrab menüüsid ka kiiremini?


ADSLi otsas on see Arris sama uimane, kui Motorola VDSLi otsas. Ehk siis mingit erinevust ma ei märganud ADSLi juures Arris vs. Motorola.
VDSLi peal on Arris küll märgatavalt kiirem.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.11.2015 11:45:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kes tahab arrise juhtmeta puldi lahendust (reageerib sihtimata) ja kiiremat menüüd, ilusamat pisikest disaini ja viimast sõna siis saab


Hulgaliselt väärtuslikke uuendusi, peab ütlema...

Kui mul on Motorola välise IR silmaga enda silma alt üldse ära, seejuures pole mul ruumis kohta kus peaksin nii S2 kui universaalpuldiga midagi sihtima, siis jääb järele kaks kõva plussi: kiirem menüü ja viimane sõna. Kiirema menüüga võidame kuipalju aega ja selle viimase sõnaga on nii et ei oskagi kuidagi kommentaarida (soolapuhuja asi, ju nõu icon_wink.gif ).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.11.2015 12:01:17 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kes tahab arrise juhtmeta puldi lahendust (reageerib sihtimata) ja kiiremat menüüd, ilusamat pisikest disaini ja viimast sõna siis saab


Hulgaliselt väärtuslikke uuendusi, peab ütlema...

Kui mul on Motorola välise IR silmaga enda silma alt üldse ära, seejuures pole mul ruumis kohta kus peaksin nii S2 kui universaalpuldiga midagi sihtima, siis jääb järele kaks kõva plussi: kiirem menüü ja viimane sõna. Kiirema menüüga võidame kuipalju aega ja selle viimase sõnaga on nii et ei oskagi kuidagi kommentaarida (soolapuhuja asi, ju nõu icon_wink.gif ).


Maldur, milline mesilane Sind nõelas?
Soolapuhujad siin (mina ja Indrek), olgu nii...aga millisel moel Sina etem oled? Ausalt, midagi asjalikku sa ei ütle. Nõelad ja ironiseerid. Ma ei leia mingit vajadust suurematsorti arutellu Sinuga minna. Sul on oma usk, mida ümber lükkama pole mõtet hakata.

NB! Motorolasid EI VAHETATA välja nii nagu Aminoid. Aminotest tahetakse lahti saada, tõsi - igivana tehnoloogia! Selleks on tehtud soodsad pakkumised kliendile. Kes soovib, kasutab seda ära, kes ei soovi, oma valik.

Aminot ei blacklistita ilma, et kliendiga sel teemal suheldud, uus seade kliendil olemas ja seejärel läheb Amino blacklisti!
See, et sauna taga keegi rääkis, ei ole info, millega midagi teha saab. Kui Sul on pretensioon, ole mees, esita see Elionile.

Konkreetsele küsimusele ma vastan. Sooja õhu puhumine, mis siin toimub, ei anna isiklikult mulle mingit pidepunkti, millele vastust soovitakse. Süüdistused, iroonia, ärapanemine ja muidu vastik õhkkond, kuhu oma aega tõepoolest panustada ma ei soovi! Niigi palju tööd ja meie arendajad teevad kõva tööd, et Maldurile "kräppi" toota. Kogenematud ja mitteoskajad, nagu nad meil on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:06:27 vasta tsitaadiga

Aminod võiks võrgust ära saada. Võimalus tekiks MPEG-4 AVC-d tarbida MPEG-2 asemel. Saaks veel rohkem ümber pakkida, et ruudumerd ja plekkheli edasi kanda. icon_biggrin.gif

Motorola ja Arrise vahe on mälumaht. Erisus tekib salvestamise kausta avamisel. Kuskil 1000 salvestuse peal tekib raskusi, telekavast saab avada.

Mina oma mätta otsast vaadates kolisin hoopis STV pilti vaatama. Märgatav rahaline sääst iga aasta. Saab puhkama sõita. Soovitan ka Maldurile. Seega jääge terveks. icon_cool.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:12:12 vasta tsitaadiga

armjan, loe nüüd indrekp, viimast posti ja ütle, kas see on adekvaatne vastus, kui eesmärgiks on konstruktiivne arutlus? Soovite konstruktiivset arutlust, siis näidake ise kah eeskuju ja jääge konstruktiivseks. Mõttetu vastu plõksimisega ei saavuta te seda kunagi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.11.2015 12:26:04 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
... selle viimase sõnaga on nii et ei oskagi kuidagi kommentaarida (soolapuhuja asi, ju nõu icon_wink.gif ).


Maldur, milline mesilane Sind nõelas?
Soolapuhujad siin (mina ja Indrek), olgu nii...aga millisel moel Sina etem oled? [/quote]

Saan aru hetke emotsioonist, kuid soolapuhujaks nimetasin ma iroonilselt ennast mitte teid. Tõlgin - mina ei oska kommentaarida arrise viimase sõna tehnoloogiat .

Aga kräppi te toodate kahjuks küll ja peale selle te ka ei kannata kui seda öeldakse ilusasti läbi lillede (see pole vist mina?) või otse kui asi halvasti on (see olen vist mina...). Aga et olla konkreetne siis omapoolse panusena panen õhtul üles enda poolt esitatud väite kinnituseks et Filmzone+ heli on alla igasugust arvestust - selle graafilise pildi.
Selles mõttes on kahju et mis iganes põhjusel on see rikutud heli, teravik langeb ikka teie peale sest 1) kui kodeerite selle halvasti või 2) olete nõus ostma programmi sisse sellise rikutud heliga siis lõpptarbija ees vastutate ju teie (Elion) nii ehk nii.

Pailaps kirjutas:
Mina oma mätta otsast vaadates kolisin hoopis STV pilti vaatama. Märgatav rahaline sääst iga aasta. Saab puhkama sõita. Soovitan ka Maldurile. Seega jääge terveks. icon_cool.gif

Tänan heade soovituste eest, kahjuks ei saa vastavalt käituda kuna STV lihtsalt ei ulatu minuni, alternatiiv on satelliit (sest Zuum seda ju pole kui kasvõi silmanurgastki märkame kvaliteeti).


viimati muutis Maldur 25.11.2015 12:32:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 25.11.2015 12:30:56 vasta tsitaadiga

LG telekas nutitv appiga, seadistamisel tuleb ette keelevaliku pilt, peab valima "OK", aga mitte ükski nupp ei reageeri. 784 ruuteri teema?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 12:34:18 vasta tsitaadiga

Selle ruuteriga ei tohigi LG töötada, olevat "äriline otsus".
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.