|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
17.11.2015 22:47:01
Milline akupank omale soetada? |
|
|
tervitused!
otsin akupanka, mahutavusega 2000-5000 mAh. iPhone 5 pideval kasutamisel aku jaurab ning odavam oleks osta akupank, mida saaks hiljem ka muude seadmetega kasutada. hetkel pole midagi adekvaatse hinnaga leidnud ning palun abi HinnaVaatluse ekspertidelt. soovitage midagi eestist või kasvõi laiast maailmast. Hinnavahemik võiks 15-30€ jääda.
aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
17.11.2015 23:44:28
|
|
|
OnePlus'i puhul on tegemist tolle uue Hiina nutifonide tootjaga?
Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
17.11.2015 23:52:58
|
|
|
Ärge seda sitta küll ostke. iphone 6+ ei lae 50% äragi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
17.11.2015 23:55:25
|
|
|
selle kohta olen foorumitest ainult halba kuulnud. iphone laadimisel ei pidavat toimima ja aku kaotab kohese säilivuse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
18.11.2015 00:04:26
|
|
|
| tehn00b kirjutas: |
| Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber? |
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.
Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
18.11.2015 00:33:50
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| tehn00b kirjutas: |
| Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber? |
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.
Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud. |
Ilmselgelt on tegu originaali pähe saadud tuhvliga.
Mul Xiaomi 10000mAh ning S4 ja S5 laeb 4% pealt mõlemad täis ning 25% tuluke veel vilgub.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
18.11.2015 00:40:47
|
|
|
| -vodafone- kirjutas: |
| riaak kirjutas: |
| tehn00b kirjutas: |
| Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber? |
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.
Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud. |
Ilmselgelt on tegu originaali pähe saadud tuhvliga.
Mul Xiaomi 10000mAh ning S4 ja S5 laeb 4% pealt mõlemad täis ning 25% tuluke veel vilgub. |
Gearbestist tellitud, kaks tükki, saatsid teise ka veel et ei saa olla nii kehva. Aga on.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
18.11.2015 00:47:24
|
|
|
Mul ka Xiaomi 10400mAh (originaal). Soovitan soojalt
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
18.11.2015 19:24:58
|
|
|
| tehn00b kirjutas: |
| OnePlus'i puhul on tegemist tolle uue Hiina nutifonide tootjaga? |
See jah seesamune, kes toodab One Plus nutikaid, mis osade seas päris populaarsed. Need akupangad näevad suht head välja ka, ostaks endalegi, kui vaja oleks. Reviewid ka suht okeid. Vist ikka müüvad siia seda, sest on nende poe Eesti nurgas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.11.2015 23:08:51
|
|
|
Romoss on hea jah. Mul on 10k-ne. Ei ole veel tühjaks saanud. Suvel rattamatkal kui telefonis Endomondo päev otsa töötas, sai kaks päeva hakkama.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
19.11.2015 14:09:39
|
|
|
| Krt see 10k romoss on liiga massiivne selleks, et päevas korra telefoni laadida ja seda mobiilselt teha... ma olen uurinud ja vaadanud siin erinevaid akupankasid ja tekkis küsimus, kas micro usb kaablit peab ise koguaeg kaasas kandma või tuleb see akupankadega koos kaasa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
19.11.2015 14:13:41
|
|
|
Mul 10ah xiaomi, töötab hästi, telefoni saab v2hemalt 3x täis laadida.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
19.11.2015 14:42:50
|
|
|
| Iföön tahab ju mingit erilist kaablit, see vaevalt kaasa tuleb. Eks mõni ikka paneb komplekti aga see ei pruugi alati kõige parem olla.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
19.11.2015 16:17:40
|
|
|
| föönil on too lightning cable ots jah. siiani internetiavarustes kohanud vaid tavalise micro usb otsaga akupankasid. hoian veel silmad lahti. kuigi kaalun ilmselt väiksema mahutavuse, kaalu ja suuruse poole pealt romossi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
19.11.2015 16:31:45
|
|
|
Mingeid usb otsaga välgukaableid ikka peaks ringlema?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
19.11.2015 16:58:40
|
|
|
| Akupankadel tavaliselt ikka tavaline USB ots. Lightning peaks ka ühest otsast tavalise usbiga olema. Selline mulje on vähemalt küll jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.11.2015 17:45:22
|
|
|
| Xiaomi for sure
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
22.11.2015 23:07:04
|
|
|
| Leidsin endale sobiva akupanga. Endalegi üllatuseks sain ma selle Eestist, seega ei pidanud nädalaid ootama, et seda kuskilt välismaalt leida. Tingimusteks oli, et akupank oleks väike, mida oleks võimalik taskusse pista. Lisaks oli tingimuseks, et micro usb juhe oleks olemas (et laadida vajadusel ka digikat, androidi tahvelarvutit jne). Akupanga leidsin http://bevoke.eu/ . Üks asi mis mulle selle juures meeldib on see, et iPhone lightning adapter on sellel olemas, mida ühelgi teisel akupangal, mida soovitati või mille kohta uurisin, ei olnud (Romoss ja Xiaomi). Aku mahtuvus on 2500mAh, mida on vähe aga samas ongi ta mul igapäevaselt kasutuses ja sealt tuleneb ka väiksus. Samal ajal kui laeb, saan hõlpsasti tasku pista vms. Üks väike viga on ka asjal - lightning adapteri tagasi panemisel tuleb see ennem micro usb juhtme otsast lahti ühendada ja siis saab ta oma auku tagasi pista. Põhiliselt kasutusmugavuse viga. Üldises plaanis, maksin 25€ selle toote eest + Transpordi kulu. Ostuga rahul, kvaliteedi kohta saan tagasisidet anda ilmselt paari kuu möödudes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
23.11.2015 14:10:10
|
|
|
Eestis mingisugust enamvähem ilmastikukindlat ja päikesepaneeliga akupanka on pakkuda kellelgi/kusagil?
Mahutavuse ja hinna jätaks lahtiseks
_________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tehn00b
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2015
|
23.11.2015 14:45:38
|
|
|
ma ei leidnud küll mitte ühtegi ilmastikukindlat või päikesepaneeliga akupanka, eriti just eestis. võib-olla teised targemad pead oskavad nõua anda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
24.11.2015 00:18:06
|
|
|
10000mAh Xiaomi on küll väga korralik ja samas väga hea hinnaga.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
26.11.2015 14:31:08
|
|
|
tehn00b, viieeurose asja eest 25€ maksta on ikka ka natuke narr, isegi see kohe kätte saamine ei ole minumeelest seda väärt.
Kolmandiku võrra odavam xiaomi oleks vast isegi koos ootamistega ikkagi kordades asjalikum olnud kui see rebrandidut jubin. Sellest kui eetiline üldse niimoodi mingeid asju Hiinast tellida ja oma "brändiga" 5x kallimalt maha müüa ei maksa muidugi rääkidagi.
http://m.aliexpress.com/item/32499855445.html
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
26.05.2017 16:35:30
Akupank - kas Lithium Ion või Lithium Polymer? |
|
|
Tere. Sooviks abi pädevamatelt elektroonikutelt.
Kuna suvel plaanis jälle pikem matk mägedesse ja muudesse asustamata paikadesse, siis on plaanis osta üks akupank lisaks. Siiani kasutusel üks väiksem ROMOSS, mis on tubli olnud, head lisad on indikaator, taskulamp. Hetkel vaatan ühte 10 000 mAh ROMOSSI juurde aga ei suuda otsustada, kas GT1 https://www.klick.ee/romoss-gt1-10000mah , mis on polymerakuga või SenseX
https://www.klick.ee/romoss-sense-x-10000-mah , mis siis ion akuga. On mingeid soovitusi?
Saan ise nii aru, et polymeraku eelis on see, et ta annab välja 98% sellest energiast, mida talletad ehk siis kasutegeur on suur. Ion aku annab välja 75% energiat ehk veerand akut läheb sisuliselt kaduma. On seal veel mingeid plusse-miinuseid?
Tarbijateks siis nutitelefon ja TomTom600, mõlemad mägedes pidevalt kasutuses GPS- seadmetena.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.05.2017 16:48:51
|
|
|
| Li-po on vist kraadi võrra ebastabiilsem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peltz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.08.2017 15:29:52
|
|
|
| Mis need päikesepatareidega akupangad pole mõistlik ost, et neid ei pakuta ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.08.2017 22:00:20
|
|
|
| Kui see akupank seal päikese käes 3 päeva peab istuma siis pole asjal vist suuremat pointi ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
19.08.2017 22:47:43
|
|
|
Kas keegi aitab tellida Xiaomi 20000mAh Power Bank 2 akupanka kuskilt? Gearbest seda teha ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.08.2017 23:00:24
|
|
|
Võta aliexpressist
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
19.08.2017 23:31:36
|
|
|
Ei hakka uut teemat tegema. Milliseid näitajaid peab jälgima akupanga soetamisel. Milline aku tüüp peaks olema, Li-Ion parim ? Sisendvoolutugevus,
Väljundvoolutugevus? Olen kaks korda ämbrisse astunud akupanga soetamisel. Loomulikult sai ühed odavamad soetatud.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.08.2017 00:39:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kui see akupank seal päikese käes 3 päeva peab istuma siis pole asjal vist suuremat pointi ? |
No kui ei kasuta siis laeb ennast päikesekäes olles. Tasuta elekter ikkagi ju
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.08.2017 13:25:31
|
|
|
| Mõnus 25€ otsa topitud sellele vs mis hinnaga tellides saab.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.08.2017 07:31:54
|
|
|
see on siis parim, mis saadaval? Oleks omale ka tarvis nüüd panka.
Võib osta siit aga ka netist tellimine tuleb kõne alla. Soovitage
| tsitaat: |
Milliseid näitajaid peab jälgima akupanga soetamisel. Milline aku tüüp peaks olema, Li-Ion parim ? Sisendvoolutugevus,
Väljundvoolutugevus?
|
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.08.2017 23:27:39
|
|
|
Endal oli actioncami toiteks ühte vaja siis sai kiiruga see võetud https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/882501/
Hetkel kasutanud ka telefoni jaoks ja huvitav, et kui visata mobla laadijaga laadima, siis laeb kenasti täis ja saan enda telefoni ~4 korda umbes täis laadida. Samas kui arvuti USB otsa visata siis tõmbab jõle kähku "täis" ja reaalselt 1 korra heal juhul saab telefoni laadida kui juba tühi. Teagi, kas ei meeldi konkreetne arvuti või mis sel odavtootel häda on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.08.2017 13:35:50
|
|
|
Mul on selline:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/812274/
Kuna quick charge 2.0 tugi on olemas siis laeb väga kiiresti.
Lisaks on sellel konkreetsel mudelil olemas samaaegselt panga ja telefoni laadimise võimalus - paljud pangad ei oska samal ajal kui neid laetakse, telefoni laadida.
Selle panga saad panna ööseks laadija otsa ning mobiili omakorda panga külge laadima ning hommikuks on mõlemad täis, ainult, et kaableid siis on samaaegse laadimise jaoks vaja 2 (laadijast panka ja pangast telefoni).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.09.2017 23:03:41
|
|
|
sain vist akupangaga ka persest
Või on mul sest seadmest vale arusaam jäänud.
Ma mõtlesin, et tegu on nagu ühendatud anumatega, et kui telefon on tühi, sisi akupank annab telefonile voolu, kuni seal seda on.
Tegelikult aga mitte?
Milles akupanga olemus seisneb?
Mul on üks äratuskell, mida saab ühendada USB pessa. Mõtlesin, et panen toiteks akupanga. Tegelikult aga asi ei toimi. Akupank annab natuke voolu ja siis lõpetab andmise. Selle peale kell loomulikult viskab pildi eest.
Kui kellal on tühjaks saavad akud sees, siis annab akupank iga natukse aja tagant veidike voolu, nii et kella numbrid löövad helendama ja siis võtab jälle voolu tagant ära. Ja nii plingib lõpmatuseni. Mingi 10-30 sek. intervalliga.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
14.09.2017 23:13:50
|
|
|
Mõni akupank lülitab ennast tagant ära kui tarbitav koormus langeb alla teatud piiri. Ehk siis telefon laetakse täis ja katkeststakse ühendus. Ilmselt nii on ka sinu akupanga ja kellaga.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.09.2017 23:15:34
|
|
|
fuck. Ja et teada saada, milline nii ei teeks, siis tuleb osta järgmine pank ja katsetada?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|