Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Milline akupank omale soetada? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 17.11.2015 22:47:01 Milline akupank omale soetada? vasta tsitaadiga

tervitused!

otsin akupanka, mahutavusega 2000-5000 mAh. iPhone 5 pideval kasutamisel aku jaurab ning odavam oleks osta akupank, mida saaks hiljem ka muude seadmetega kasutada. hetkel pole midagi adekvaatse hinnaga leidnud ning palun abi HinnaVaatluse ekspertidelt. soovitage midagi eestist või kasvõi laiast maailmast. Hinnavahemik võiks 15-30€ jääda.

aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:21:54 vasta tsitaadiga

Xiaomi on üldjuhul kindel valik:
http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_145286.html

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 17.11.2015 23:29:36 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas nad neid veel müüvad, aga muidu selline ilus ja peaks suhteliselt hea olema. 2A annab välja ka thumbs_up.gif
https://oneplus.net/ee/oneplus-power-bank
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 17.11.2015 23:44:28 vasta tsitaadiga

OnePlus'i puhul on tegemist tolle uue Hiina nutifonide tootjaga?

Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:47:52 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/akupank/Akupank-CANYON-CNE-CPB100DG-10000mAh-tumehall-186986
laeb nii tahvlit kui ka telefoni vahetevahel ...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:52:58 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Xiaomi on üldjuhul kindel valik:
http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_145286.html


Ärge seda sitta küll ostke. iphone 6+ ei lae 50% äragi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 17.11.2015 23:55:25 vasta tsitaadiga

tommike kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/akupank/Akupank-CANYON-CNE-CPB100DG-10000mAh-tumehall-186986
laeb nii tahvlit kui ka telefoni vahetevahel ...


selle kohta olen foorumitest ainult halba kuulnud. iphone laadimisel ei pidavat toimima ja aku kaotab kohese säilivuse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:04:26 vasta tsitaadiga

tehn00b kirjutas:
Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber?
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.

Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:33:50 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
tehn00b kirjutas:
Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber?
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.

Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud.


Ilmselgelt on tegu originaali pähe saadud tuhvliga.
Mul Xiaomi 10000mAh ning S4 ja S5 laeb 4% pealt mõlemad täis ning 25% tuluke veel vilgub.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:40:47 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
riaak kirjutas:
tehn00b kirjutas:
Xiaomi kohta olen kuulnud seda, et neti kaudu ostes (mitte Xiaomi enda koduleheküljelt), saadetakse tavaliselt mingi hiina juust. kinnitate või lükkate ümber?
Mul see suurem 16Ah mudel Gearbestist ning maht tundub klappivat.

Raske natuke uskuda, et 6+ akut täis ei lae. Ehk tõesti kusagilt vuhvel saadud.


Ilmselgelt on tegu originaali pähe saadud tuhvliga.
Mul Xiaomi 10000mAh ning S4 ja S5 laeb 4% pealt mõlemad täis ning 25% tuluke veel vilgub.


Gearbestist tellitud, kaks tükki, saatsid teise ka veel et ei saa olla nii kehva. Aga on.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:47:24 vasta tsitaadiga

Mul ka Xiaomi 10400mAh (originaal). Soovitan soojalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 01:23:50 vasta tsitaadiga

Endal see, soovitan soojalt thumbs_up.gif

https://www.klick.ee/romoss-sailing-2-5200mah

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.11.2015 19:24:58 vasta tsitaadiga

tehn00b kirjutas:
OnePlus'i puhul on tegemist tolle uue Hiina nutifonide tootjaga?


See jah seesamune, kes toodab One Plus nutikaid, mis osade seas päris populaarsed. Need akupangad näevad suht head välja ka, ostaks endalegi, kui vaja oleks. Reviewid ka suht okeid. Vist ikka müüvad siia seda, sest on nende poe Eesti nurgas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 23:08:51 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Endal see, soovitan soojalt thumbs_up.gif

https://www.klick.ee/romoss-sailing-2-5200mah


Romoss on hea jah. Mul on 10k-ne. Ei ole veel tühjaks saanud. Suvel rattamatkal kui telefonis Endomondo päev otsa töötas, sai kaks päeva hakkama.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 19.11.2015 14:09:39 vasta tsitaadiga

Krt see 10k romoss on liiga massiivne selleks, et päevas korra telefoni laadida ja seda mobiilselt teha... ma olen uurinud ja vaadanud siin erinevaid akupankasid ja tekkis küsimus, kas micro usb kaablit peab ise koguaeg kaasas kandma või tuleb see akupankadega koos kaasa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 14:13:41 vasta tsitaadiga

Mul 10ah xiaomi, töötab hästi, telefoni saab v2hemalt 3x täis laadida.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 19.11.2015 14:42:50 vasta tsitaadiga

Iföön tahab ju mingit erilist kaablit, see vaevalt kaasa tuleb. Eks mõni ikka paneb komplekti aga see ei pruugi alati kõige parem olla.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 19.11.2015 16:17:40 vasta tsitaadiga

föönil on too lightning cable ots jah. siiani internetiavarustes kohanud vaid tavalise micro usb otsaga akupankasid. hoian veel silmad lahti. kuigi kaalun ilmselt väiksema mahutavuse, kaalu ja suuruse poole pealt romossi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 16:31:45 vasta tsitaadiga

Mingeid usb otsaga välgukaableid ikka peaks ringlema?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 19.11.2015 16:58:40 vasta tsitaadiga

Akupankadel tavaliselt ikka tavaline USB ots. Lightning peaks ka ühest otsast tavalise usbiga olema. Selline mulje on vähemalt küll jäänud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 17:45:22 vasta tsitaadiga

Xiaomi for sure
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 22.11.2015 23:07:04 vasta tsitaadiga

Leidsin endale sobiva akupanga. Endalegi üllatuseks sain ma selle Eestist, seega ei pidanud nädalaid ootama, et seda kuskilt välismaalt leida. Tingimusteks oli, et akupank oleks väike, mida oleks võimalik taskusse pista. Lisaks oli tingimuseks, et micro usb juhe oleks olemas (et laadida vajadusel ka digikat, androidi tahvelarvutit jne). Akupanga leidsin http://bevoke.eu/ . Üks asi mis mulle selle juures meeldib on see, et iPhone lightning adapter on sellel olemas, mida ühelgi teisel akupangal, mida soovitati või mille kohta uurisin, ei olnud (Romoss ja Xiaomi). Aku mahtuvus on 2500mAh, mida on vähe aga samas ongi ta mul igapäevaselt kasutuses ja sealt tuleneb ka väiksus. Samal ajal kui laeb, saan hõlpsasti tasku pista vms. Üks väike viga on ka asjal - lightning adapteri tagasi panemisel tuleb see ennem micro usb juhtme otsast lahti ühendada ja siis saab ta oma auku tagasi pista. Põhiliselt kasutusmugavuse viga. Üldises plaanis, maksin 25€ selle toote eest + Transpordi kulu. Ostuga rahul, kvaliteedi kohta saan tagasisidet anda ilmselt paari kuu möödudes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 14:10:10 vasta tsitaadiga

Eestis mingisugust enamvähem ilmastikukindlat ja päikesepaneeliga akupanka on pakkuda kellelgi/kusagil? icon_smile.gif
Mahutavuse ja hinna jätaks lahtiseks icon_idea.gif

_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehn00b
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2015




sõnum 23.11.2015 14:45:38 vasta tsitaadiga

ma ei leidnud küll mitte ühtegi ilmastikukindlat või päikesepaneeliga akupanka, eriti just eestis. võib-olla teised targemad pead oskavad nõua anda icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 00:18:06 vasta tsitaadiga

10000mAh Xiaomi on küll väga korralik ja samas väga hea hinnaga.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 24.11.2015 11:40:55 vasta tsitaadiga

Päris kaua peap seal päikese käes vist olema, et midagi sisse saada. Võimsad need paneelid ikka on sellel väikesel akupangal.
Muidu A-solar firma teb mõnesid: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/?search=518a9bc4397580af9abf7faba11f189e
Ja siis on ka mingid, suuremate paneelidega: http://greenpower.ee/paike/laadijad?mode=list
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 13:56:36 vasta tsitaadiga

Arendan seda teemat natuke edasi.
Mul kuluks seljakotti ära üks suuremat sorti mahutavusega pank, mis vajadusel ka läppari otsa istub.
Samas ei taha liiga suurt ja rasket.

Silma on jäänud ja reiviewd väga halba ei ütle.
Mõistliku mõõduga ja kaal 600g kanti.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/608991/
http://www.gadgetgear.nl/2015/07/review-sandberg-powerbank-20000-for-laptop/
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:31:08 vasta tsitaadiga

tehn00b, viieeurose asja eest 25€ maksta on ikka ka natuke narr, isegi see kohe kätte saamine ei ole minumeelest seda väärt.
Kolmandiku võrra odavam xiaomi oleks vast isegi koos ootamistega ikkagi kordades asjalikum olnud kui see rebrandidut jubin. Sellest kui eetiline üldse niimoodi mingeid asju Hiinast tellida ja oma "brändiga" 5x kallimalt maha müüa ei maksa muidugi rääkidagi.
http://m.aliexpress.com/item/32499855445.html
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.05.2017 16:35:30 Akupank - kas Lithium Ion või Lithium Polymer? vasta tsitaadiga

Tere. Sooviks abi pädevamatelt elektroonikutelt.
Kuna suvel plaanis jälle pikem matk mägedesse ja muudesse asustamata paikadesse, siis on plaanis osta üks akupank lisaks. Siiani kasutusel üks väiksem ROMOSS, mis on tubli olnud, head lisad on indikaator, taskulamp. Hetkel vaatan ühte 10 000 mAh ROMOSSI juurde aga ei suuda otsustada, kas GT1 https://www.klick.ee/romoss-gt1-10000mah , mis on polymerakuga või SenseX
https://www.klick.ee/romoss-sense-x-10000-mah , mis siis ion akuga. On mingeid soovitusi?
Saan ise nii aru, et polymeraku eelis on see, et ta annab välja 98% sellest energiast, mida talletad ehk siis kasutegeur on suur. Ion aku annab välja 75% energiat ehk veerand akut läheb sisuliselt kaduma. On seal veel mingeid plusse-miinuseid?
Tarbijateks siis nutitelefon ja TomTom600, mõlemad mägedes pidevalt kasutuses GPS- seadmetena.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 16:48:51 vasta tsitaadiga

Li-po on vist kraadi võrra ebastabiilsem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 19:30:43 vasta tsitaadiga

http://www.geekbuying.com/item/Original-XIAOMI-20000mAh-Power-Bank-Dual-USB-External-Battery-for-XIAOMI-Apple-MacBook-Samsung-HTC-Google-Blackberry-358007.html
http://www.geekbuying.com/item/Orignal-Xiaomi-Mi2-10000mAh-Lithium-Polymer-Power-Bank---Silver-373377.html

On omas hinnaklassis kindlad valikud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 17:37:24 vasta tsitaadiga

Keegi teab sarnaste omadustega Eestisse transporditavat akupank/filehub seadet?
https://www.amazon.de/RAVPower-kabelloser-Kartenleser-Zusatzakku-Festplatten/dp/B00VUGUPH6/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1502546644&sr=8-6&keywords=ravpower

Amazon Eestisse ega Soome seda ei saada. Tahaks vana tahvliga 2,5se pealt filme vaadata aga vana tahvel vist ei toida ära 2,5st ketast micro usb pealt.

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 19:39:21 vasta tsitaadiga

85€ eest saad, võin tellida.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 12:43:14 vasta tsitaadiga

anubis, seal su 10k panga lingil tundub olevat 20k pank v.2, mis toetab qc3, 20k lingil v.1, toetab qc2: http://www.geekbuying.com/item/Original-XIAOMI-20000mAh-Power-Bank-2---White-375372.html
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.08.2017 15:29:52 vasta tsitaadiga

Mis need päikesepatareidega akupangad pole mõistlik ost, et neid ei pakuta ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 22:00:20 vasta tsitaadiga

Kui see akupank seal päikese käes 3 päeva peab istuma siis pole asjal vist suuremat pointi ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 22:47:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi aitab tellida Xiaomi 20000mAh Power Bank 2 akupanka kuskilt? Gearbest seda teha ei lase. icon_cry.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 23:00:24 vasta tsitaadiga

Võta aliexpressist icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 23:31:36 vasta tsitaadiga

Ei hakka uut teemat tegema. Milliseid näitajaid peab jälgima akupanga soetamisel. Milline aku tüüp peaks olema, Li-Ion parim ? Sisendvoolutugevus,
Väljundvoolutugevus? Olen kaks korda ämbrisse astunud akupanga soetamisel. Loomulikult sai ühed odavamad soetatud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.08.2017 00:39:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui see akupank seal päikese käes 3 päeva peab istuma siis pole asjal vist suuremat pointi ?


No kui ei kasuta siis laeb ennast päikesekäes olles. Tasuta elekter ikkagi ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 13:08:17 vasta tsitaadiga

erik111, https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Akupank-Xiaomi-Mi-Power-Bank-2-20000-mAh-USB-valge-uick-Charge-20-290109
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 13:25:31 vasta tsitaadiga

Mõnus 25€ otsa topitud sellele vs mis hinnaga tellides saab.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2017 13:42:29 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, seal hetkel lihtsalt hea sale, https://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_263761.html

Ja cannot ship to Estonia võiks kõigile ühtmoodi mõistetav olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2017 07:31:54 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
erik111, https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Akupank-Xiaomi-Mi-Power-Bank-2-20000-mAh-USB-valge-uick-Charge-20-290109

see on siis parim, mis saadaval? Oleks omale ka tarvis nüüd panka. yawn.gif
Võib osta siit aga ka netist tellimine tuleb kõne alla. Soovitage thumbs_up.gif
tsitaat:

Milliseid näitajaid peab jälgima akupanga soetamisel. Milline aku tüüp peaks olema, Li-Ion parim ? Sisendvoolutugevus,
Väljundvoolutugevus?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2017 23:27:39 vasta tsitaadiga

Endal oli actioncami toiteks ühte vaja siis sai kiiruga see võetud https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/882501/

Hetkel kasutanud ka telefoni jaoks ja huvitav, et kui visata mobla laadijaga laadima, siis laeb kenasti täis ja saan enda telefoni ~4 korda umbes täis laadida. Samas kui arvuti USB otsa visata siis tõmbab jõle kähku "täis" ja reaalselt 1 korra heal juhul saab telefoni laadida kui juba tühi. Teagi, kas ei meeldi konkreetne arvuti või mis sel odavtootel häda on icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2017 16:17:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
erik111, https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Akupank-Xiaomi-Mi-Power-Bank-2-20000-mAh-USB-valge-uick-Charge-20-290109

see on siis parim, mis saadaval? Oleks omale ka tarvis nüüd panka. yawn.gif
Võib osta siit aga ka netist tellimine tuleb kõne alla. Soovitage thumbs_up.gif
tsitaat:

Milliseid näitajaid peab jälgima akupanga soetamisel. Milline aku tüüp peaks olema, Li-Ion parim ? Sisendvoolutugevus,
Väljundvoolutugevus?


Mõelda võid ka adapteri ostmiseks, sest USB laadimine on väga aeglane:
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Romoss-iCharger-12S-2x-USB-laadija-EU-278856
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Universaalne-laadija-dual-USB-21A-Travel-Kruger-and-Matz-95511
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2017 13:35:50 vasta tsitaadiga

Mul on selline:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Akupangad/812274/

Kuna quick charge 2.0 tugi on olemas siis laeb väga kiiresti.

Lisaks on sellel konkreetsel mudelil olemas samaaegselt panga ja telefoni laadimise võimalus - paljud pangad ei oska samal ajal kui neid laetakse, telefoni laadida.
Selle panga saad panna ööseks laadija otsa ning mobiili omakorda panga külge laadima ning hommikuks on mõlemad täis, ainult, et kaableid siis on samaaegse laadimise jaoks vaja 2 (laadijast panka ja pangast telefoni).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 23:03:41 vasta tsitaadiga

sain vist akupangaga ka persest icon_mad.gif
Või on mul sest seadmest vale arusaam jäänud.
Ma mõtlesin, et tegu on nagu ühendatud anumatega, et kui telefon on tühi, sisi akupank annab telefonile voolu, kuni seal seda on.
Tegelikult aga mitte?
Milles akupanga olemus seisneb?
Mul on üks äratuskell, mida saab ühendada USB pessa. Mõtlesin, et panen toiteks akupanga. Tegelikult aga asi ei toimi. Akupank annab natuke voolu ja siis lõpetab andmise. Selle peale kell loomulikult viskab pildi eest.
Kui kellal on tühjaks saavad akud sees, siis annab akupank iga natukse aja tagant veidike voolu, nii et kella numbrid löövad helendama ja siis võtab jälle voolu tagant ära. Ja nii plingib lõpmatuseni. Mingi 10-30 sek. intervalliga. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 23:13:50 vasta tsitaadiga

Mõni akupank lülitab ennast tagant ära kui tarbitav koormus langeb alla teatud piiri. Ehk siis telefon laetakse täis ja katkeststakse ühendus. Ilmselt nii on ka sinu akupanga ja kellaga.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 23:15:34 vasta tsitaadiga

fuck. Ja et teada saada, milline nii ei teeks, siis tuleb osta järgmine pank ja katsetada? icon_lol.gif icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Milline akupank omale soetada? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.