Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 702, 703, 704 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 19:51:42 vasta tsitaadiga

Ju see on see "äriline otsus".
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=87827#p87827
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:00:34 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
LG WebOS 2 app viskab errorit:

lg.network_error_unsupported_router_title

Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?

Thomson Tg 789vn


Ma saan nüüd arvatavasti suure ebapopulaarsuse osaliseks, kui ütlen, et Inteno DG301 on LG telerile tarvilik.
Potsatas nimelt kiri meilikasti, kus oldi teadlikud, et LG teler töötab TG 789vn osaliselt, vaid filmiriiul, kordustv vms. ei tööta.
Jõuti otsusele, et LG telerites TG 784/789vn ruuteritega ei tööta ja kundele kuvatakse veateade.
Kes otsusele jõudis, kuhu teavitus klientidele jäi, ei tea. Igatepidi mage liigutus ilma LG omanikke informeerimata.

jaani8, nõua uut *tasuta* uut ruuterit Inteno DG301. Mina avaldasin protesti, kuna teler jäi lampi pimedaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:03:42 vasta tsitaadiga

"Toredad" uudised. Pakun, et pole ainuke klient, kes errorot saab
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.11.2015 20:04:08 vasta tsitaadiga

No tore. Just teises teemas lahkame seda tublit uut ruuterit.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:06:42 vasta tsitaadiga

Ja arendusega oli nii kiire, et isegi veateateid ei jõutud ära tõlkida? icon_lol.gif
Muidu räägitakse ikka kuidas Elion testib softi pikalt ja põhjalikult...

Pole veel ühtegi uuemat Elioni rakendust kohanud mis poleks endas mõnda krüptilist veateadet sisaldanud.
Alates kodulehest ja lõpetades minuTV-ga...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:08:24 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jaani8 kirjutas:
LG WebOS 2 app viskab errorit:

lg.network_error_unsupported_router_title

Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?

Thomson Tg 789vn


Ma saan nüüd arvatavasti suure ebapopulaarsuse osaliseks, kui ütlen, et Inteno DG301 on LG telerile tarvilik.
Potsatas nimelt kiri meilikasti, kus oldi teadlikud, et LG teler töötab TG 789vn osaliselt, vaid filmiriiul, kordustv vms. ei tööta.
Jõuti otsusele, et LG telerites TG 784/789vn ruuteritega ei tööta ja kundele kuvatakse veateade.
Kes otsusele jõudis, kuhu teavitus klientidele jäi, ei tea. Igatepidi mage liigutus ilma LG omanikke informeerimata.

jaani8, nõua uut *tasuta* uut ruuterit Inteno DG301. Mina avaldasin protesti, kuna teler jäi lampi pimedaks.


Tore lugu küll. Muid teenuseid peale telekanalite niikuinii vanemad ei kasutanud. Uurin mis nad uue ruuteri asjus kostavad.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:15:26 vasta tsitaadiga

Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:20:49 vasta tsitaadiga

Okei, see on nüüd küll pônev uudis.
Huvitav oleks muidugi teada on see nüüd tehniline vôi taaskord äriline otsus... icon_rolleyes.gif

Kui äriline, siis jääb nüüd vaid veel seda hetke oodata, mida A.S., juba eelnevalt mainis...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 20:30:34 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?


Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 21:31:33 vasta tsitaadiga

Minumeelest pole siin muud ei ärilist ega ka mitte ärilist otsust kui info teleri ekraanile, et vaja on Intenot.
See info on olnud e-poes LG teleri juures algusest alates.
See info on ka siin foorumis samuti räägitud alates või veidi varem kui rakendus välja tuli.
See rakendus mis seni veel telekanaleid näitas läbi thomsoni ja lg teleris, ei toiminud algusest peale täielikult vaid näitas ainult telekanaleid.

Pidin ammu Tanelile teada andma, et parandagu ainus koht kus valeinfo on, ära:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/591730/

MIKS?
Lihtne, kas kuulata terve igavik helpdeskis klientide kõnesid kes hangivad LG, pistavad thomsonile otsa ja helistavad, miks ei tööta kordustv ja misiganes teenus läbi teleri äpi.
VÕI
Rääkida kohe nagu asjad on, teenuse toimimiseks on vajalik uus ruuter. Ma usun, et leitakse ka mõistlik kompromiss, kuidas uus ruuter soetada.


viimati muutis indrpo 19.11.2015 21:32:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 19.11.2015 21:32:15 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
LG WebOS 2 app viskab errorit:

lg.network_error_unsupported_router_title

Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?

Thomson Tg 789vn

See "_router_title" on arvatavasti mõni string. Ei tea, kui keeruline oleks see Thomsonis "õigeks" vahetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 21:43:01 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?

Kui LG Thomsoni tellise otsas ei tööta, siis vaevalt, et nad kirjutavad "if not Inteno tellis then show error". Pigem on seal stiilis, "If Thomsoni tellis then show error". Aga mine sa neid paganaid tea.

Isiklikult arvan, et need, kes ei oma Elioni poolt toetatud ruutereid / switche tehnilist nii ehk naa ei pommita - juba teatakse, et sealt asjalikku vastust ei saa. Ainus abi on google.

Hmm, see tähendab siis ka tegelikult seda, et Samsungi telekat ei tohiks uuendada? Või äärmuslik lähenemine, kus Elion üldse ei lase "võõraid" ruutereid liinile. Krt siis põhimõtte pärast võtan Starman - milleks mulle veel üks seade, kui mul temast kasu ei ole...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 21:56:50 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Krt siis põhimõtte pärast võtan Starman - milleks mulle veel üks seade, kui mul temast kasu ei ole...


ot:
Arvad et on roosilisem?
Saad oma Cisco EPC, milelst uuemaid ei saa enam isegi mitte sillaks konfida ning istud samamoodi teenusepakkuja poolt valitud käki otsas... icon_lol.gif


kempi kirjutas:
Kui LG Thomsoni tellise otsas ei tööta, siis vaevalt, et nad kirjutavad "if not Inteno tellis then show error". Pigem on seal stiilis, "If Thomsoni tellis then show error". Aga mine sa neid paganaid tea.


Progeja jaoks oleks just lihtsaim variant "If not Inteno tellis show error" icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 21:57:55 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:


Progeja jaoks oleks just lihtsaim variant "If not Inteno tellis show error" icon_lol.gif

No täpselt seda ma kardangi icon_eek.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 22:02:38 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks hoopis apple tv peale äpp tulla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 22:08:52 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Tegelikult võiks hoopis apple tv peale äpp tulla.

Ma ei imestaks enam millegi üle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.11.2015 22:30:05 vasta tsitaadiga

Suuremat sorti tegija inglismaalt toob kohe turule uue kasutajaliidesega ja paljude võimalustega uue digiboksi.

http://www.sky.com/shop/tv/sky-q/overview/

Pult on neil kahjuks selline keeruline, paljude nuppudega.
Spoiler Spoiler Spoiler


Muidu seda tehnilist külge hinnates on tegu täitsa vinge lahendusega. thumbs_up.gif Ehk siis kaks aastat peale Elioni uusnuti turuletrulekut arvatakse suuremal turul, et selline lahendus on siiski tänapäevasem.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 19.11.2015 22:36:05 vasta tsitaadiga

selline küsimus siis.........kas mull peab olema thompson ruuter,kui mulle tuleb elion kaabel sisse???kunagi sai dell kodulehel osteud uus arvuti ja sellega oli kaasas ka ruuter(mingi kampaania).kas muidu võib mingit muud ruuterit kasutada,praegu see ruuter on täitsa ja ainult kogub karpiga tolmu..

ruuter ise on selline...
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=A1655650
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.11.2015 22:41:59 vasta tsitaadiga

jake28, see on paraku ainult switch.
Kui sa oled optika klient, või tuleb tuppa LAN kaabel, siis sinna külge saad sellise ühendada.
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaskkaabli puhul on vaja Elioni ruuterit.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 19:53:31 vasta tsitaadiga

Sai eelmise nädala lõpus vanalt nuti-tv'lt üle mindud uuele.

Kuna asja kasutavad vanemad, siis ise täpsemalt kommenteerida ei oska, aga digiboks pidavat ennast pidevalt restartima.

Ehk siis "tulevad mummud ja hiljem digitv õpetus".

Oskab keegi mingit lahendust asjale pakkuda, et digiboks ennast ei restardiks pidevalt? Kasutusel on numbritega uus pult, Inteno ruuter ja Motorola digiboks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 21:13:14 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Sai eelmise nädala lõpus vanalt nuti-tv'lt üle mindud uuele.

Kuna asja kasutavad vanemad, siis ise täpsemalt kommenteerida ei oska, aga digiboks pidavat ennast pidevalt restartima.

Ehk siis "tulevad mummud ja hiljem digitv õpetus".

Oskab keegi mingit lahendust asjale pakkuda, et digiboks ennast ei restardiks pidevalt? Kasutusel on numbritega uus pult, Inteno ruuter ja Motorola digiboks.


"Välju videost", noolega paremale 2x ja "Ära näita rohkem"

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 11:52:22 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
A.S. kirjutas:
Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?

Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga.

See on küll halb uudis. Ma olen ~5a kasutanud enda ruuterit ilma ühegi probleemita ja ilma ühegi kõneta helpdeski. Kas jutt kehtib interneti kohta ka?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 12:55:47 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
See on küll halb uudis. Ma olen ~5a kasutanud enda ruuterit ilma ühegi probleemita ja ilma ühegi kõneta helpdeski. Kas jutt kehtib interneti kohta ka?


Ma olen viimasedl ajal sunnitud justnimelt pidevalt helpdeski tüütama, seda alates siis sellest kui elioni Inteno karp sai kasutusele võetud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 13:59:25 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma olen viimasedl ajal sunnitud justnimelt pidevalt helpdeski tüütama, seda alates siis sellest kui elioni Inteno karp sai kasutusele võetud... icon_lol.gif


Etz, sinusuguse autoriteedi puhul ei saa küsimata jätta miks Inteno? icon_razz.gif Pole optikat?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 14:03:21 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Etz, sinusuguse autoriteedi puhul ei saa küsimata jätta miks Inteno? icon_razz.gif Pole optikat?


ot:
Oli siiani suht huvi pärast ühes kohas, aga peale tõsisemat kruvide pingutamist Elioni poolt enam üsna pea mitte.
Ja millisest autoriteedist sa räägid? Olen tavaline keskmine dumbjuuser juba pea neli aastat... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 14:22:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
A.S. kirjutas:
Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?


Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga.
Ma siis küsiks, et millal elion mõne asjaliku ruuteri müügile toob? Senimaani need 100+€ ruuterid nagu pole enda hinda õigustanud. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 14:27:04 vasta tsitaadiga

Tahaks ju uutele liitujatele sümboolse hinnaga seadmed pihku pista, korraliku/asjaliku/kalli ruuteri puhul paraku seda luksust lubada ei saa. Õigus?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 15:43:34 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tahaks ju uutele liitujatele sümboolse hinnaga seadmed pihku pista, korraliku/asjaliku/kalli ruuteri puhul paraku seda luksust lubada ei saa. Õigus

Kui tulekski midagi uut, siis kui palju asjalikum ta Intenost ikka olla saaks? Ehk vaid niipalju et võiks 100% töötada ja poleks vaja öelda et ära torgi icon_wink.gif No AC wifi võiks ka olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 18:42:18 vasta tsitaadiga

Milles see asjalikkus seisneb? Hinnas, tootjas?
Ma ei näe et inteno mingi üliprobleemne oleks võrreldes iga teise ruuteriga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 18:50:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Milles see asjalikkus seisneb? Hinnas, tootjas?
Ma ei näe et inteno mingi üliprobleemne oleks võrreldes iga teise ruuteriga.


Kui sel karbi oleks toimiv 2x2MIMO AC wifi ning ka Guest Wifi võrk siis poleks tavakasutaja vaatvinklist just palju viriseda... icon_rolleyes.gif
Tõtt öelda, ma olin selle karbiga isegi suht rahul, enne kui Elion kirvega featuuride kallale läks, peale seda pole mul lihtsalt enam valikut, sest isoleeritud võrku on mul seal vaja.
Ja IP tasandil saab seda isoleerimist teha vaid GW`s, ehk siis eraldi AP antud juhul ei päästa.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 18:31:15 vasta tsitaadiga

Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt icon_smile.gif
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 18:54:41 vasta tsitaadiga

Vana NutiTV uimamine hakkab vaikselt ära tüütama. Isegi kanalivahetus toimub vahel mingi 5-6 sekundilise viivitusega. Pooltel juhtudel laetakse 10+ sekundit kanalite nimekirja tausta. Kanali saatekava on viimasel ajal kas uuendamata või siis on selle ainsaks sisuks mingi ketas. Näppige seda uut NutiTV-d, aga jätke vana rahule, krt icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 18:57:09 vasta tsitaadiga

Ei ole küll mingit uimasust märganud.
Kodus kasutusel 2x Motorola ja üks Amino vana-Nutiga.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 18:58:51 vasta tsitaadiga

VIP1903 uimerdab küll täiega. Mingil hetkel sügisel see algas ja viimasel ajal ainult hullemaks läinud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 19:07:32 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt icon_smile.gif
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.


Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 19:22:01 vasta tsitaadiga

Mul kah kodus 3xMotorola Vip1003 otsas ja kõigis jookseb vana nuti-tv kulda.
Ei mingit hangumist, hakkimist ega muid anomaaliaid.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 19:35:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olafsand kirjutas:
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt icon_smile.gif
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.


Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki.


Seda ma ei teadnud icon_redface.gif
Siis küll jama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 19:57:43 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olafsand kirjutas:
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt icon_smile.gif
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.


Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki.

Mõtlesin et proovin korra, kuidas ja kas see teine wifi üldse toimib. Tegin teise võrgu juurde ja siis ei saanud kummalegi enam ligi. Olukorra lahendas ainult ruuteri restart. "Ära torgi" reegel kehtis järjekordselt. Täielikult haige karp kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:04:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
VIP1903 uimerdab küll täiega. Mingil hetkel sügisel see algas ja viimasel ajal ainult hullemaks läinud.



seleta mulle ära kuidas ma uue nutitv selle peale saan üldse?

no ei leia kuskilt seadetest ega menyydest seda kohta... tavaliselt pakkus ise teinekord aga see sai alati kinni pandud. nüüd aga tahaks icon_biggrin.gif

edit: okei. uut pulti on vaja

aga "Kui oled olemasoleva eKodu või mõne erakliendilahenduse klient, tuleb kõigepealt vormistada eKodu uus nutiTV. Seda saad teha Elioni iseteeninduses, nutiTV ekraanil või meie poes."

ekraanil küll kuskilt ei leidnud. eks otsin
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:05:34 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Etz kirjutas:
olafsand kirjutas:
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt icon_smile.gif
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.


Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki.

Mõtlesin et proovin korra, kuidas ja kas see teine wifi üldse toimib. Tegin teise võrgu juurde ja siis ei saanud kummalegi enam ligi. Olukorra lahendas ainult ruuteri restart. "Ära torgi" reegel kehtis järjekordselt. Täielikult haige karp kopp.gif


Hakkasin just täpselt sama asja kirjutama...teise võrgu tekitamine nullib põhiwifi töö ära jah thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:18:26 vasta tsitaadiga

huvitav et mul ei anna enam teisele võrkarile ruuter IPTV ip-d. MAC õige jne, enne emaplaadi vahetust toimis...
Softi uuendust ruuterile pole mõtet pakkuda, ei soovi, et nett läbi ruuteri käiks, see jookseb koheselt omadega umbe sedasi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:22:26 vasta tsitaadiga

Et nagu üldse mingit IP-d ei anna vä? Probleemne võrgukaart on emaplaadil?

viimati muutis A.S. 22.11.2015 20:23:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:23:48 vasta tsitaadiga

no LANi ip annab, aga sealt ei tule mingit pilti.
10-ga algavat on vaja

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:27:50 vasta tsitaadiga

MAC on ikka selle uuel võrgukaardil muudetud? Või ei ole tegemist emaplaadil asetseva võrgukaardiga?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:29:51 vasta tsitaadiga

MAC muudetud, proovisin mõlemaga, nii emaplaadil oleva kui eraldi kaardiga. Mõlemad saavad dboxi MAC-ga LANi ip icon_neutral.gif
Mis see krdi ruuteri kasutajanimi üldse on by default?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:30:57 vasta tsitaadiga

Administrator on. Parool on ruuteri kõhu all.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 20:51:05 vasta tsitaadiga

ei tea, lükkasin korraks dboxi alntud kaabli otsa ja siis kaabel arvutisse. Sai vajamineva ip kätte. Eks näis, kas homme kh selle tagasi annab icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 22:51:07 vasta tsitaadiga

kopp.gif yawn.gif eicon_rolleyes.gif

select * from * whiners * uusnutitv *ftw*

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 22.11.2015 23:43:53 vasta tsitaadiga

Päris kenalt hakib tänase näosaate kordus, ikka iga natukese aja tagant.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 01:38:28 vasta tsitaadiga

Mul näosaade korduses / järelvaatamises - vaatamsime poole pealt algusest. Väga viis teenus - reklaamid ära kerida jne. Ei hakkinud seekord.

@motorola box jukerdab. Mul oli siin kaks aastat tagasi seik, kus hakkas ka jukerdama. Lõpuks helistasin 123 - seal öeldi, et tõmba ikka vahelduseks voolu võrgust veidiks ajast välja. Boxis oli vool sees üle aasta - väidetavalt pidigi miski keiss olema...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 702, 703, 704 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.