|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2015 20:00:34
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
LG WebOS 2 app viskab errorit:
lg.network_error_unsupported_router_title
Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?
Thomson Tg 789vn |
Ma saan nüüd arvatavasti suure ebapopulaarsuse osaliseks, kui ütlen, et Inteno DG301 on LG telerile tarvilik.
Potsatas nimelt kiri meilikasti, kus oldi teadlikud, et LG teler töötab TG 789vn osaliselt, vaid filmiriiul, kordustv vms. ei tööta.
Jõuti otsusele, et LG telerites TG 784/789vn ruuteritega ei tööta ja kundele kuvatakse veateade.
Kes otsusele jõudis, kuhu teavitus klientidele jäi, ei tea. Igatepidi mage liigutus ilma LG omanikke informeerimata.
jaani8, nõua uut *tasuta* uut ruuterit Inteno DG301. Mina avaldasin protesti, kuna teler jäi lampi pimedaks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2015 20:03:42
|
|
|
"Toredad" uudised. Pakun, et pole ainuke klient, kes errorot saab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.11.2015 20:04:08
|
|
|
No tore. Just teises teemas lahkame seda tublit uut ruuterit.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.11.2015 20:06:42
|
|
|
Ja arendusega oli nii kiire, et isegi veateateid ei jõutud ära tõlkida?
Muidu räägitakse ikka kuidas Elion testib softi pikalt ja põhjalikult...
Pole veel ühtegi uuemat Elioni rakendust kohanud mis poleks endas mõnda krüptilist veateadet sisaldanud.
Alates kodulehest ja lõpetades minuTV-ga...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
19.11.2015 20:08:24
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| jaani8 kirjutas: |
LG WebOS 2 app viskab errorit:
lg.network_error_unsupported_router_title
Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?
Thomson Tg 789vn |
Ma saan nüüd arvatavasti suure ebapopulaarsuse osaliseks, kui ütlen, et Inteno DG301 on LG telerile tarvilik.
Potsatas nimelt kiri meilikasti, kus oldi teadlikud, et LG teler töötab TG 789vn osaliselt, vaid filmiriiul, kordustv vms. ei tööta.
Jõuti otsusele, et LG telerites TG 784/789vn ruuteritega ei tööta ja kundele kuvatakse veateade.
Kes otsusele jõudis, kuhu teavitus klientidele jäi, ei tea. Igatepidi mage liigutus ilma LG omanikke informeerimata.
jaani8, nõua uut *tasuta* uut ruuterit Inteno DG301. Mina avaldasin protesti, kuna teler jäi lampi pimedaks. |
Tore lugu küll. Muid teenuseid peale telekanalite niikuinii vanemad ei kasutanud. Uurin mis nad uue ruuteri asjus kostavad.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
19.11.2015 20:15:26
|
|
|
| Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.11.2015 20:20:49
|
|
|
Okei, see on nüüd küll pônev uudis.
Huvitav oleks muidugi teada on see nüüd tehniline vôi taaskord äriline otsus...
Kui äriline, siis jääb nüüd vaid veel seda hetke oodata, mida A.S., juba eelnevalt mainis...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2015 20:30:34
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta? |
Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.11.2015 21:31:33
|
|
|
Minumeelest pole siin muud ei ärilist ega ka mitte ärilist otsust kui info teleri ekraanile, et vaja on Intenot.
See info on olnud e-poes LG teleri juures algusest alates.
See info on ka siin foorumis samuti räägitud alates või veidi varem kui rakendus välja tuli.
See rakendus mis seni veel telekanaleid näitas läbi thomsoni ja lg teleris, ei toiminud algusest peale täielikult vaid näitas ainult telekanaleid.
Pidin ammu Tanelile teada andma, et parandagu ainus koht kus valeinfo on, ära:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/591730/
MIKS?
Lihtne, kas kuulata terve igavik helpdeskis klientide kõnesid kes hangivad LG, pistavad thomsonile otsa ja helistavad, miks ei tööta kordustv ja misiganes teenus läbi teleri äpi.
VÕI
Rääkida kohe nagu asjad on, teenuse toimimiseks on vajalik uus ruuter. Ma usun, et leitakse ka mõistlik kompromiss, kuidas uus ruuter soetada.
viimati muutis indrpo 19.11.2015 21:32:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
19.11.2015 21:32:15
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
LG WebOS 2 app viskab errorit:
lg.network_error_unsupported_router_title
Kas nüüd enam thompsoni ruuteriga ei ühildu üldse?
Thomson Tg 789vn |
See "_router_title" on arvatavasti mõni string. Ei tea, kui keeruline oleks see Thomsonis "õigeks" vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2015 21:43:01
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta? |
Kui LG Thomsoni tellise otsas ei tööta, siis vaevalt, et nad kirjutavad "if not Inteno tellis then show error". Pigem on seal stiilis, "If Thomsoni tellis then show error". Aga mine sa neid paganaid tea.
Isiklikult arvan, et need, kes ei oma Elioni poolt toetatud ruutereid / switche tehnilist nii ehk naa ei pommita - juba teatakse, et sealt asjalikku vastust ei saa. Ainus abi on google.
Hmm, see tähendab siis ka tegelikult seda, et Samsungi telekat ei tohiks uuendada? Või äärmuslik lähenemine, kus Elion üldse ei lase "võõraid" ruutereid liinile. Krt siis põhimõtte pärast võtan Starman - milleks mulle veel üks seade, kui mul temast kasu ei ole...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.11.2015 21:56:50
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Krt siis põhimõtte pärast võtan Starman - milleks mulle veel üks seade, kui mul temast kasu ei ole... |
| ot: |
Arvad et on roosilisem?
Saad oma Cisco EPC, milelst uuemaid ei saa enam isegi mitte sillaks konfida ning istud samamoodi teenusepakkuja poolt valitud käki otsas... |
| kempi kirjutas: |
| Kui LG Thomsoni tellise otsas ei tööta, siis vaevalt, et nad kirjutavad "if not Inteno tellis then show error". Pigem on seal stiilis, "If Thomsoni tellis then show error". Aga mine sa neid paganaid tea. |
Progeja jaoks oleks just lihtsaim variant "If not Inteno tellis show error"
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2015 21:57:55
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Progeja jaoks oleks just lihtsaim variant "If not Inteno tellis show error"  |
No täpselt seda ma kardangi
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
19.11.2015 22:02:38
|
|
|
| Tegelikult võiks hoopis apple tv peale äpp tulla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2015 22:08:52
|
|
|
| mada kirjutas: |
| Tegelikult võiks hoopis apple tv peale äpp tulla. |
Ma ei imestaks enam millegi üle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.11.2015 22:30:05
|
|
|
Suuremat sorti tegija inglismaalt toob kohe turule uue kasutajaliidesega ja paljude võimalustega uue digiboksi.
http://www.sky.com/shop/tv/sky-q/overview/
Pult on neil kahjuks selline keeruline, paljude nuppudega.
Spoiler 
Muidu seda tehnilist külge hinnates on tegu täitsa vinge lahendusega. Ehk siis kaks aastat peale Elioni uusnuti turuletrulekut arvatakse suuremal turul, et selline lahendus on siiski tänapäevasem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.11.2015 22:41:59
|
|
|
jake28, see on paraku ainult switch.
Kui sa oled optika klient, või tuleb tuppa LAN kaabel, siis sinna külge saad sellise ühendada.
Spoiler 
Vaskkaabli puhul on vaja Elioni ruuterit.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
20.11.2015 19:53:31
|
|
|
Sai eelmise nädala lõpus vanalt nuti-tv'lt üle mindud uuele.
Kuna asja kasutavad vanemad, siis ise täpsemalt kommenteerida ei oska, aga digiboks pidavat ennast pidevalt restartima.
Ehk siis "tulevad mummud ja hiljem digitv õpetus".
Oskab keegi mingit lahendust asjale pakkuda, et digiboks ennast ei restardiks pidevalt? Kasutusel on numbritega uus pult, Inteno ruuter ja Motorola digiboks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.11.2015 21:13:14
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
Sai eelmise nädala lõpus vanalt nuti-tv'lt üle mindud uuele.
Kuna asja kasutavad vanemad, siis ise täpsemalt kommenteerida ei oska, aga digiboks pidavat ennast pidevalt restartima.
Ehk siis "tulevad mummud ja hiljem digitv õpetus".
Oskab keegi mingit lahendust asjale pakkuda, et digiboks ennast ei restardiks pidevalt? Kasutusel on numbritega uus pult, Inteno ruuter ja Motorola digiboks. |
"Välju videost", noolega paremale 2x ja "Ära näita rohkem"
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.11.2015 11:52:22
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta? |
Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga. |
See on küll halb uudis. Ma olen ~5a kasutanud enda ruuterit ilma ühegi probleemita ja ilma ühegi kõneta helpdeski. Kas jutt kehtib interneti kohta ka?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.11.2015 12:55:47
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| See on küll halb uudis. Ma olen ~5a kasutanud enda ruuterit ilma ühegi probleemita ja ilma ühegi kõneta helpdeski. Kas jutt kehtib interneti kohta ka? |
Ma olen viimasedl ajal sunnitud justnimelt pidevalt helpdeski tüütama, seda alates siis sellest kui elioni Inteno karp sai kasutusele võetud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
21.11.2015 13:59:25
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Ma olen viimasedl ajal sunnitud justnimelt pidevalt helpdeski tüütama, seda alates siis sellest kui elioni Inteno karp sai kasutusele võetud...  |
Etz, sinusuguse autoriteedi puhul ei saa küsimata jätta miks Inteno? Pole optikat?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.11.2015 14:03:21
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
Etz, sinusuguse autoriteedi puhul ei saa küsimata jätta miks Inteno? Pole optikat? |
| ot: |
Oli siiani suht huvi pärast ühes kohas, aga peale tõsisemat kruvide pingutamist Elioni poolt enam üsna pea mitte.
Ja millisest autoriteedist sa räägid? Olen tavaline keskmine dumbjuuser juba pea neli aastat... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.11.2015 14:22:08
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Kas on oht, et varsti saavad analoogse veateate ka teised "vale ruuteri" kasutajad, ka need, kes LG telerit ei kasuta? |
Ma usun küll. Kes tahaks neid toe kõnesid, kus nutitv ei tööta "vale" ruuteriga. |
Ma siis küsiks, et millal elion mõne asjaliku ruuteri müügile toob? Senimaani need 100+€ ruuterid nagu pole enda hinda õigustanud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.11.2015 14:27:04
|
|
|
| Tahaks ju uutele liitujatele sümboolse hinnaga seadmed pihku pista, korraliku/asjaliku/kalli ruuteri puhul paraku seda luksust lubada ei saa. Õigus?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
21.11.2015 15:43:34
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Tahaks ju uutele liitujatele sümboolse hinnaga seadmed pihku pista, korraliku/asjaliku/kalli ruuteri puhul paraku seda luksust lubada ei saa. Õigus |
Kui tulekski midagi uut, siis kui palju asjalikum ta Intenost ikka olla saaks? Ehk vaid niipalju et võiks 100% töötada ja poleks vaja öelda et ära torgi No AC wifi võiks ka olla
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.11.2015 18:42:18
|
|
|
Milles see asjalikkus seisneb? Hinnas, tootjas?
Ma ei näe et inteno mingi üliprobleemne oleks võrreldes iga teise ruuteriga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.11.2015 18:50:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Milles see asjalikkus seisneb? Hinnas, tootjas?
Ma ei näe et inteno mingi üliprobleemne oleks võrreldes iga teise ruuteriga. |
Kui sel karbi oleks toimiv 2x2MIMO AC wifi ning ka Guest Wifi võrk siis poleks tavakasutaja vaatvinklist just palju viriseda...
Tõtt öelda, ma olin selle karbiga isegi suht rahul, enne kui Elion kirvega featuuride kallale läks, peale seda pole mul lihtsalt enam valikut, sest isoleeritud võrku on mul seal vaja.
Ja IP tasandil saab seda isoleerimist teha vaid GW`s, ehk siis eraldi AP antud juhul ei päästa.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.11.2015 18:31:15
|
|
|
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2015 18:54:41
|
|
|
Vana NutiTV uimamine hakkab vaikselt ära tüütama. Isegi kanalivahetus toimub vahel mingi 5-6 sekundilise viivitusega. Pooltel juhtudel laetakse 10+ sekundit kanalite nimekirja tausta. Kanali saatekava on viimasel ajal kas uuendamata või siis on selle ainsaks sisuks mingi ketas. Näppige seda uut NutiTV-d, aga jätke vana rahule, krt
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
22.11.2015 18:57:09
|
|
|
Ei ole küll mingit uimasust märganud.
Kodus kasutusel 2x Motorola ja üks Amino vana-Nutiga.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.11.2015 19:07:32
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas. |
Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
22.11.2015 19:22:01
|
|
|
Mul kah kodus 3xMotorola Vip1003 otsas ja kõigis jookseb vana nuti-tv kulda.
Ei mingit hangumist, hakkimist ega muid anomaaliaid.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.11.2015 19:35:52
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas. |
Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki. |
Seda ma ei teadnud
Siis küll jama
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
22.11.2015 19:57:43
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas. |
Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki. |
Mõtlesin et proovin korra, kuidas ja kas see teine wifi üldse toimib. Tegin teise võrgu juurde ja siis ei saanud kummalegi enam ligi. Olukorra lahendas ainult ruuteri restart. "Ära torgi" reegel kehtis järjekordselt. Täielikult haige karp
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.11.2015 20:04:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| VIP1903 uimerdab küll täiega. Mingil hetkel sügisel see algas ja viimasel ajal ainult hullemaks läinud. |
seleta mulle ära kuidas ma uue nutitv selle peale saan üldse?
no ei leia kuskilt seadetest ega menyydest seda kohta... tavaliselt pakkus ise teinekord aga see sai alati kinni pandud. nüüd aga tahaks
edit: okei. uut pulti on vaja
aga "Kui oled olemasoleva eKodu või mõne erakliendilahenduse klient, tuleb kõigepealt vormistada eKodu uus nutiTV. Seda saad teha Elioni iseteeninduses, nutiTV ekraanil või meie poes."
ekraanil küll kuskilt ei leidnud. eks otsin
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.11.2015 20:05:34
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Etz, guest wifi on olemas. Ise tuleb aktiveerida sätete alt lihtsalt
Varem oli jah nö "karbistvälja" olemas. |
Ei ole ju endisel kujul?
Teise SSID saad küll teha aga eraldi IP võrku sa sellele külge ei saa (nagu vanasti), samas võrgus istudes on aga see suhteliselt kasutu,
sealt nimelt pääseb igalepoole sisevõrku uitama kuhu tava wifistki. |
Mõtlesin et proovin korra, kuidas ja kas see teine wifi üldse toimib. Tegin teise võrgu juurde ja siis ei saanud kummalegi enam ligi. Olukorra lahendas ainult ruuteri restart. "Ära torgi" reegel kehtis järjekordselt. Täielikult haige karp  |
Hakkasin just täpselt sama asja kirjutama...teise võrgu tekitamine nullib põhiwifi töö ära jah
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2015 20:18:26
|
|
|
huvitav et mul ei anna enam teisele võrkarile ruuter IPTV ip-d. MAC õige jne, enne emaplaadi vahetust toimis...
Softi uuendust ruuterile pole mõtet pakkuda, ei soovi, et nett läbi ruuteri käiks, see jookseb koheselt omadega umbe sedasi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.11.2015 20:22:26
|
|
|
Et nagu üldse mingit IP-d ei anna vä? Probleemne võrgukaart on emaplaadil?
viimati muutis A.S. 22.11.2015 20:23:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2015 20:23:48
|
|
|
no LANi ip annab, aga sealt ei tule mingit pilti.
10-ga algavat on vaja
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.11.2015 20:27:50
|
|
|
| MAC on ikka selle uuel võrgukaardil muudetud? Või ei ole tegemist emaplaadil asetseva võrgukaardiga?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2015 20:29:51
|
|
|
MAC muudetud, proovisin mõlemaga, nii emaplaadil oleva kui eraldi kaardiga. Mõlemad saavad dboxi MAC-ga LANi ip
Mis see krdi ruuteri kasutajanimi üldse on by default?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.11.2015 20:30:57
|
|
|
| Administrator on. Parool on ruuteri kõhu all.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2015 20:51:05
|
|
|
ei tea, lükkasin korraks dboxi alntud kaabli otsa ja siis kaabel arvutisse. Sai vajamineva ip kätte. Eks näis, kas homme kh selle tagasi annab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2015 22:51:07
|
|
|
e
select * from * whiners * uusnutitv *ftw*
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
22.11.2015 23:43:53
|
|
|
| Päris kenalt hakib tänase näosaate kordus, ikka iga natukese aja tagant.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.11.2015 01:38:28
|
|
|
Mul näosaade korduses / järelvaatamises - vaatamsime poole pealt algusest. Väga viis teenus - reklaamid ära kerida jne. Ei hakkinud seekord.
@motorola box jukerdab. Mul oli siin kaks aastat tagasi seik, kus hakkas ka jukerdama. Lõpuks helistasin 123 - seal öeldi, et tõmba ikka vahelduseks voolu võrgust veidiks ajast välja. Boxis oli vool sees üle aasta - väidetavalt pidigi miski keiss olema...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|