Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 17.11.2015 12:06:13 vasta tsitaadiga

Tegu on eelmise Falloutiga, mida on natuke moditud. Pilt on ilusamaks kruvitud lihtsalt. Kõik samad hädad on küljes, mis eelmisel mängul ka. gamebreaking glitches. Ise olen kohanud absoluutselt kõiki FO3 hädasi vist. Redelid käivad üle jõu, NPCd on aeg-ajalt täiesti vigased (mul on olnud üsna mitu peata ratsanikku ning üks vant liikus horisontaalasendis mitte vertikaalis), tekstuurid on aegajal ikka nii kohutavad, et ma kohe jään uurima (wall licking), siseruumides näeb aeg-ajalt objektide vahelt läbi ja kuna taga pole midagi, siis on see lihtsalt valge (piilud praost läbi ja vastu vaatab valge A4, eriti häiriv pimedates siseruumides), kõige raskema raskusastmega level 28 olen juba demigod (raskusaste tundub aint vastaste HPd mõjutavat, mingeid mehhaanilisi muutusi ei ole) ja palju muud sellist.
Teisalt on mängu absoluutselt tugevaim külg avastamine. Ja see on lõbus, eriti kui oled nii kõva juba, et lõkse ei aktiveeri ja ükski terminal ega seif enam takistuseks pole. Paar skriptitud eventi on ka nii hästi tehtud, et tasub mainimist. Mingis mahajäetud maja ees keegi karjus appi-appi ja kui lähenesin, jooksis NPC ees sisse. Hiilisin järgi sisse ja jäin seina äärde kuulama, kuidas bandiitod omavahel arutavad, et miks me kohe sisse astudes tüübile kuuli pähe ei saatnud jne. Siis vaidlevad, et kes nüüd vaatama läheb , et kuhu see vend jäi, kes sisse tuli a la you dont have balls to go see where he is. See pole mingi questi raames vaid suva random event. Väga hea imho. General Atomics Factory QA test on ka omapärane, aga seda ma lasen teil ise avastada icon_smile.gif
(Mine)craftimine on kena lisa kellele selline asi meeldib. RPG elemente on veel kokku tõmmatud ning dialoogi asi on täiesti perse keeratud. See on ka minu teine suur kaebus (idiootse gamebryo-creation mootori kasutamine on nr1)
Tegu ei ole RPGga klassikalises mõttes, vaid RPG sugemetega poolkõva shootereriga. Skyrim with guns. Kellele FO3 meeldis, sellele meeldib FO4. Kellele ei meeldinud, siis ei usu, et FO4 meeldib. Kes tahab klassikalist FO1 v FO2 stiilis RPGd, siis mängige Wasteland 2te. Vaatamata tehnilistele hädadele, mis on Bethesda mänge vaevanud aastast 2008 juba, on tegu igati toreda meelelahutusega. Iseasi on kas meie, kui mängurid ja kliendid, peaks andma Bethsdale freepassi nende hädade osas, mida ei ole suudetud 7 aastat ja 2 iteratsiooni parandada.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 12:16:42 vasta tsitaadiga

Kõik mis junk on läheb craftimiseks, muud kasu pole... väärtus on müües nendel ka väga madal, samas relvasid ja armoreid jms. tasuks enne vaadata, kui laiali lammutad võid poes päris head raha saada.

Ma olen ise nüüd omal peamised craftimis perkid kätte saanud ja võin öelda, et enamus toorainest saab junkist ja ehitusplatsidel scrapimisele minevatest objektidest kätte. Soovitan hoida kogu junki seal workshopis, pärast saab vajalikud
osad kätte mida vaja. Junk automaatselt craftimise käigus lammutatakse osadeks nagu ma olen aru saanud.

Soovitan sellist kohta linna aretamiseks nagu starlight drive-inn, seal suur betooniga kaetud tühi plats, platsi keskel veekogu ja piisavalt ruumi ehitamiseks ja toidu kasvatamiseks. Lisaks kerge aeda ümber ehitada.
Lisaks, iga korralik linn vajab rahvast, selleks soovitan ehitada igasse asundusse raadio jaam, mis hakkab rahvast kohale meelitama, kaardilt on näha, kui rahvast juurde tuleb, siis on vaja charisma 6 peale ajada ja saada
kätte see perk, mis lubab rahvast ühest linnast teise saata, kogud rahva ühte linna kokku, jagad tööülesanded laiali neile jne.

P.S. soovitan kindlasti teha korralik kaitse linnadele, kus on rohkem inimesi, eriti neid lisandunud settlereid, sest kui toimub rünnak, siis need löödakse maha ilma kaitseta... samas mängu tähtsad nimelised npc-d, ära ei sure.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 17.11.2015 14:43:49 vasta tsitaadiga

Power armorit ikka leiab mõnuga. Ja see pole veel kõik.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 14:50:48 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Power armorit ikka leiab mõnuga. Ja see pole veel kõik.


küll sul neid fusion coresid jagub alles

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 14:54:03 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
KurjaJuur kirjutas:
Power armorit ikka leiab mõnuga. Ja see pole veel kõik.


küll sul neid fusion coresid jagub alles

ma olen aru saanud, et neid fusion coresid on mängus piiratud arv, juurde neid craftida ei saa, ainuke variant on oodata ja loota, et mõne vendori käest saab osta...
Lisaks saab perkid peale panna, mis suurendavad kestvust sellel. Põmst power armor on nüüd nagu mingi erirelv, millel on piiratud arv kuule, kasutad ainult siis kui tõesti vaja...
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 17.11.2015 15:04:14 vasta tsitaadiga

Saab vendoritelt. Lisaks kõvasti neid Cleansing the Commonwealth ja Quartermastery queste teinud, et junki ja Xp koguda, leiab suht tihti neid. Mingi bobblehead andis veel 10% kestvust juurde.

Kui juba mingi 60 core'i koos on, siis eriti pole karta, et otsa hakkavad saama. Mul veel muidugi jetpacke ja asju pole ka. Ei kasuta ka kogu aeg seda. Mingite prahikogumise trippide jaoks pmst ainult, sest carry weight lähen suuremaks.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 15:30:08 vasta tsitaadiga

Krt icon_biggrin.gif Mul viskas see kuulide puudus ilgelt üle ikka icon_evil.gif Iga kord, kui kraabin kõik moona kokku ja lähen mingit settlementi aitama tuleb veel rändamise ajal mingite lollakatega kakelda ja jälle väärtuslik moon kaob icon_confused.gif Samas 3000+ korki rahakotis millega midagi suurt teha ei ole. Noh, pea missioone nagu ei tõmbagi mängima hetkel icon_razz.gif Otsustasin luck perkist moona otsimise peale tõmmata. Hetkel toksin roosasid ghoule täägiga kümnete kaupa maha. Samas kooli laudade seest nüüd leian moona, ei teagi kas perk siis ikkagi mõjub sellistele peidikutele ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 15:53:07 vasta tsitaadiga

Ma võtsin kohe selle moonaleidmise perki ja nüüd küll moonaga muret ei ole - eriti kui snaiper olla.

Mul on aga küsimus relva mod-ide kohta. Kas neid leitud relvalt maha kruvida ka saab? Ja mida saab/peab tegema nende vanade üleliigsete modidega mis sul inventory-st istuvad?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 15:56:53 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Ma võtsin kohe selle moonaleidmise perki ja nüüd küll moonaga muret ei ole - eriti kui snaiper olla.

Mul on aga küsimus relva mod-ide kohta. Kas neid leitud relvalt maha kruvida ka saab? Ja mida saab/peab tegema nende vanade üleliigsete modidega mis sul inventory-st istuvad?


müüd maha need ülejäänud modid

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 16:08:18 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Ma võtsin kohe selle moonaleidmise perki ja nüüd küll moonaga muret ei ole - eriti kui snaiper olla.

Mul on aga küsimus relva mod-ide kohta. Kas neid leitud relvalt maha kruvida ka saab? Ja mida saab/peab tegema nende vanade üleliigsete modidega mis sul inventory-st istuvad?

Jah, mode saab maha kruvida ja asendada teisega... samas üks asi mis ma märkasin... ehitasin näiteks mingi x asja, kasutasin x ühikut materjale, samas kui maha lammutasin sain tagasi x/2 ühikut materjale. Kaotus 2x... seega väga ei tasu edasi-tagasi tõmmelda nende asjadega...
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 16:20:42 vasta tsitaadiga

Krt ehitamise juures häirivad mõned asjad nagu näiteks:

Kui maastik on eri tasandiga siis asjad jäävad õhku rippuma.
Kui ehitada näiteks aeda siis võiks olla, et kui kahe paneeli vahel on vahe väiksem kui üks terve paneel siis võiks sinna vahele toppides automaastelt muutuda õige suurusega tükiks.
See automaatne üksteise külge sidumine on ühest küljest tore kuid teisest küljest täielik peavalu - kuna manuaalselt saab niikuinii detaile kruttida õige nurgaalla siis võiks saada seda välja lülitada, siis annaks vähemalt kuskilmaalt natuke nurka muuta vms.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 16:39:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Krt ehitamise juures häirivad mõned asjad nagu näiteks:

Kui maastik on eri tasandiga siis asjad jäävad õhku rippuma.
Kui ehitada näiteks aeda siis võiks olla, et kui kahe paneeli vahel on vahe väiksem kui üks terve paneel siis võiks sinna vahele toppides automaastelt muutuda õige suurusega tükiks.
See automaatne üksteise külge sidumine on ühest küljest tore kuid teisest küljest täielik peavalu - kuna manuaalselt saab niikuinii detaile kruttida õige nurgaalla siis võiks saada seda välja lülitada, siis annaks vähemalt kuskilmaalt natuke nurka muuta vms.


Kui ebatasase maa peale maja tahad ehitada siis saab betoonist aluse ise teha. Wood floor all vasakult neljas vist mingi "foundation" nimega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 16:49:56 vasta tsitaadiga

Siin on selliseid vastakaid arvamusi olnud, et juba nagu nähtud asi. Raske on muidugi iga inimese rahakoti paksust objektiivselt hinnata, kuid kommentaaridest jääb mulje nagu poleks mäng täishinda väärt?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 16:50:57 vasta tsitaadiga

eks arvamused on muidugi erinevad, minu enda arvamus jällegi,et täiesti oma hinda väärt
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 17.11.2015 17:28:45 vasta tsitaadiga

Kui minu jutust jäi mulje, et kogemus on negatiivne, siis vabandan. Paljud asjad ei meeldi endiselt, kuid mängin seda 100h miinimum ja siiani on olen ostuga rahul. Maksin peaaegu täishinda ja season passi kah otsa. Pealegi nende mängudega on see rõõme, et ajapikku väärtus mitte ei kahane vaid kasvab...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 17.11.2015 18:05:32 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kui minu jutust jäi mulje, et kogemus on negatiivne, siis vabandan. Paljud asjad ei meeldi endiselt, kuid mängin seda 100h miinimum ja siiani on olen ostuga rahul. Maksin peaaegu täishinda ja season passi kah otsa. Pealegi nende mängudega on see rõõme, et ajapikku väärtus mitte ei kahane vaid kasvab...


Mõtlen ka, et main vennaga mängin kindlasti üle 100h + siis veel teine karakter kelle ilmselt teen Power Armor melee tüüpi kuti. Et ostuga kindlalt rahul ja ei kurda. Bug Spoiler ->
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 17.11.2015 19:12:10 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kui minu jutust jäi mulje, et kogemus on negatiivne, siis vabandan. Paljud asjad ei meeldi endiselt, kuid mängin seda 100h miinimum ja siiani on olen ostuga rahul. Maksin peaaegu täishinda ja season passi kah otsa. Pealegi nende mängudega on see rõõme, et ajapikku väärtus mitte ei kahane vaid kasvab...


Mul see täiesti esimene Fallout-i mäng mida mänginud olen. Siiani väärt igat senti - mõne kohapealt saab nuriseda ja paremaks teha, aga kokkuvõttes on ikka väga ok mäng.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 19:14:14 vasta tsitaadiga

usun,et paari kuu pärast on enamus suuri probleeme patchidega parandatud ning siis tulemas uuel aastal ka lisapakette DLC näol.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 05:02:23 vasta tsitaadiga

hullemat tehnilist sitta kui see mäng, ma ei ole terve oma mänguri karjääri jooksul kohanud. see on lihtslt täiesti uskumatu kuidas keegi tuli selle peale, et taoline käkk välja lasta icon_eek.gif need vennad tuleks kuskil virtuaalselt maha lasta lihtsalt, näidishukkamine icon_lol.gif

kõige rohkem ongi kahju sellest, et samas oleks võinud olla vabalt jällegi üks viimaste aastate parimaid mänge, battle dünaamika on suht hea, visuaalselt ja tunnetuse poolest üks parimaid ever minumeelest, efektid on kindlalt parimad, eriti plahvatused ja miniguni tärin. contentil ja environmentil üldiselt pole ka nagu üldse viga aga no lihtsalt NIII palju tehnilist praaki ja sõna otseses mõttes täielikku lauslollust, et oksele ajab. tekstuurid ja kogu mängumaailma graafika kokkuvõttes on ka muidugi nii 5 aastat vana, et hoia ja keela. nuppude jura vähemalt pc peal on lihtsalt naeruväärne. muck potential, suck epic waste! tuleb tuimalt pooleli jätta ja mingi poole aasta pärast vaadata, mis asjast saanud on

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 18.11.2015 05:48:49 vasta tsitaadiga

Skyrim oli kõvasti hullem. Ma ise pole väga buge tähele pannud. Graafika koha pealt on jah kahjuks thumbs_down.gif poole jalaga tänapäevas, poole jalaga kauges minevikus.
Story ja NPC poole pealt on väga nõrk mäng. Mul on tunne, et kõige sümpaatsem tegelane on mulle mängu lõpuks dogmeat. icon_lol.gif
Maailma on sitaks äge. Täiega pull on sattuda peale mingitele lahingutele, oodata, viimasele tüübile kuul ära lajatada ja lootida.

Vaikselt tilgub juba häid mode ka. Sain taskulambile lõpuks varjud ka juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 10:18:37 vasta tsitaadiga

Virisejatel soovitan modide poole vaadata, ma ise leidsin juba päris palju head kraami... näiteks pimedamad ööd, graafika modid, linna ehituse piirangu maha võtmine jne.
Skyrimiga oli sama asi... paned modid peale ja hoopis teine mäng...
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 18.11.2015 10:35:34 vasta tsitaadiga

Boom!

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1235
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 10:38:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Boom!

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1235

No krt. see on üks parimaid asju! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2015 10:50:52 vasta tsitaadiga

virisejad võiks virisead mujal icon_biggrin.gif väga äss mäng on.
kes graafikat taga ajavad, las panevad crysised jms tööle.

pisut FO4 "terminalihuumorit"
Spoiler Spoiler Spoiler

kui viitsida veidi lugeda, siis saab ikka piisavalt ROFL-i. detailid on vägevad.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.11.2015 11:40:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Boom!

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1235

No tra, kas tõesti oli devil sellist asja raske implementeerida....joppenpuh

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.