Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 14.11.2015 12:21:41 vasta tsitaadiga

typical kirjutas:
Keegi Eestis Letv Le1 (x600) või Redmi Note 2 kasutab? Kuidas kogemused? 800Mhz puudumine väga ei hirmuta küll aga aku kestvus, kõne kvaliteet ja reaalsete uuenduste olemasolu.


Sõber kasutab redmi note 2, pole kurtnud 4g üle aga samas viibib alati linnas. MIUI Saab pidevalt uuendusi ja buge fixitakse suht kiirelt.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 23:04:51 vasta tsitaadiga

Meie võrkudesse sobivad hiinakad - http://www.kingzone.cc/products.aspx

Pole küll hiinakad aga samas päris huvitavad isendid:

http://www.bq.com/gb/aquaris-m5
http://www.bq.com/gb/aquaris-x5
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 14:36:55 vasta tsitaadiga

scannisin veidi, mis sellest arvate? http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234129.html?wid=1 BLUBOO XTOUCH 3GB 4G tegu siis, kõik sagedused olemas, tundub ok hinna eest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 16:06:10 vasta tsitaadiga

johannes s, thumbs_up.gif

Ma tükk aega kaalusin tolle ja oukitel k4000 vahel. Seekord valisin oukitel'i: ilmselt piisab mulle ka 4 tuumast ja samas +1000mah oukitel'il tundus magusam. Lisaks ka vähe odavam.

Aga siiani on väike kahtlus sees, et äkki oleks võinud tolle bluboo tellida.

Anna kindlasti teada, kui kätte saad, mis pill too on ja kuidas asjad toimivad. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 17:43:03 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
johannes s, (y)

Ma tükk aega kaalusin tolle ja oukitel k4000 vahel. Seekord valisin oukitel'i: ilmselt piisab mulle ka 4 tuumast ja samas +1000mah oukitel'il tundus magusam. Lisaks ka vähe odavam.


Oukitel -l on korpusele värvitud nupud vastupidi native Lollipop -i loogikaga. Huvitab ka Bluboo -le saab nupud ainult ekraani -le kuvada, nagu Cyanogen võimaldab OnePlus -l?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 17:51:34 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Oukitel -l on korpusele värvitud nupud vastupidi native Lollipop -i loogikaga. Huvitab ka Bluboo -le saab nupud ainult ekraani -le kuvada, nagu Cyanogen võimaldab OnePlus -l?

Minu arust peaks see mistahes (rooditud) Androidil õnnestuma lisades build.prop faili rea "qemu.hw.mainkeys=0".
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 17:54:37 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
ksuuk kirjutas:

Oukitel -l on korpusele värvitud nupud vastupidi native Lollipop -i loogikaga. Huvitab ka Bluboo -le saab nupud ainult ekraani -le kuvada, nagu Cyanogen võimaldab OnePlus -l?

Minu arust peaks see mistahes (rooditud) Androidil õnnestuma lisades build.prop faili rea "qemu.hw.mainkeys=0".


Nojah, see eeldab ruutimist, Cyanogen -l on see ka võimalik ilma ruutimiseta ja kas ruutimine ja onscreen nuppude lisamine kasvõi Xposed mooduli või Sinu juhendiga ka need Bluboo staatilised sinised nupud va sõrmejäljelugeja, välja lülitab siis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 18:11:43 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Nojah, see eeldab ruutimist, Cyanogen -l on see ka võimalik ilma ruutimiseta ja kas ruutimine ja onscreen nuppude lisamine kasvõi Xposed mooduli või Sinu juhendiga ka need Bluboo staatilised sinised nupud va sõrmejäljelugeja, välja lülitab siis?

Jaa, üsna kindlasti saab neid staatilisi nuppe ka välja lülitada vastavat klaviatuuri paigutusfaili mudides.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 18:47:56 vasta tsitaadiga

ksuuk, ma olen oma tänase Elephone'iga harjunud, millel on ka "valet pidi" need nupud. Ei ole hullu midagi. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 18:55:47 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
ksuuk, ma olen oma tänase Elephone'iga harjunud, millel on ka "valet pidi" need nupud. Ei ole hullu midagi. icon_wink.gif

Suht harjumatu oli alguses jah valetpidi nupud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 19:31:15 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
ksuuk kirjutas:

Nojah, see eeldab ruutimist, Cyanogen -l on see ka võimalik ilma ruutimiseta ja kas ruutimine ja onscreen nuppude lisamine kasvõi Xposed mooduli või Sinu juhendiga ka need Bluboo staatilised sinised nupud va sõrmejäljelugeja, välja lülitab siis?

Jaa, üsna kindlasti saab neid staatilisi nuppe ka välja lülitada vastavat klaviatuuri paigutusfaili mudides.


Ok, hea teada, siis kui normaalne hiinakas maksab max 100.-, siis on õige hetk ostmiseks, lisaks Cyanogen lubab järgmisel aastal just soodukatele keskenduda - http://www.gsmarena.com/cyanogen_to_bring_75_phones_to_market_marshmallowbased_v13_coming_next_year-news-14989.php
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 18:53:47 vasta tsitaadiga

Nii, sõber tellis sealt gizchina.com lehelt endale selle LeTV s1 ära ja valis saatmis meetodiks DHLi. Nüüd nad tahavad, et paki ära deklareeriks. On võimalus valida, et DHL ise deklareeriks selle ära(18€ tahavad selle eest) või siis deklareerib ise. Ise deklareerida on loomulikult parem aga ei tea, kas on võimalik nii teha, et peaks vähem käibemaksu maksma pannes arvele väiksema summa? Äkki keegi teab, kas hiinlased panevad sinna paki peale ka mingi summa ja kui nad panevad, kas see on ka õige?(Mul on olnud juhuseid kus paki eest olen maksnud 50€ aga paki peale pandud 15€, kas nii tehakse alati seal Hiinas)?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 18:59:35 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Nii, sõber tellis sealt gizchina.com lehelt endale selle LeTV s1 ära ja valis saatmis meetodiks DHLi. Nüüd nad tahavad, et paki ära deklareeriks. On võimalus valida, et DHL ise deklareeriks selle ära(18€ tahavad selle eest) või siis deklareerib ise. Ise deklareerida on loomulikult parem aga ei tea, kas on võimalik nii teha, et peaks vähem käibemaksu maksma pannes arvele väiksema summa? Äkki keegi teab, kas hiinlased panevad sinna paki peale ka mingi summa ja kui nad panevad, kas see on ka õige?(Mul on olnud juhuseid kus paki eest olen maksnud 50€ aga paki peale pandud 15€, kas nii tehakse alati seal Hiinas)?


Heatahtlik soovitus: maksa maksud öige summa pealt, liiatigi pole see summa suur.Tollil on õigus ja seda ka kasutavad reaalselt pakk avada ja pärast maksad ikka juurde kui deklareerised absurdse summaga.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.11.2015 19:03:42 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Nii, sõber tellis sealt gizchina.com lehelt endale selle LeTV s1 ära ja valis saatmis meetodiks DHLi. Nüüd nad tahavad, et paki ära deklareeriks. On võimalus valida, et DHL ise deklareeriks selle ära(18€ tahavad selle eest) või siis deklareerib ise. Ise deklareerida on loomulikult parem aga ei tea, kas on võimalik nii teha, et peaks vähem käibemaksu maksma pannes arvele väiksema summa? Äkki keegi teab, kas hiinlased panevad sinna paki peale ka mingi summa ja kui nad panevad, kas see on ka õige?(Mul on olnud juhuseid kus paki eest olen maksnud 50€ aga paki peale pandud 15€, kas nii tehakse alati seal Hiinas)?

Nad tahavad saada sinult ostuarvet ja maksekorraldust. Peaksid neid võltsima hakkama, kui tahad vähem maksta, aga sellega vahele jäädas on jama rohkem kui rubla eest.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 19:22:28 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Nii, sõber tellis sealt gizchina.com lehelt endale selle LeTV s1 ära ja valis saatmis meetodiks DHLi. Nüüd nad tahavad, et paki ära deklareeriks. On võimalus valida, et DHL ise deklareeriks selle ära(18€ tahavad selle eest) või siis deklareerib ise. Ise deklareerida on loomulikult parem aga ei tea, kas on võimalik nii teha, et peaks vähem käibemaksu maksma pannes arvele väiksema summa? Äkki keegi teab, kas hiinlased panevad sinna paki peale ka mingi summa ja kui nad panevad, kas see on ka õige?(Mul on olnud juhuseid kus paki eest olen maksnud 50€ aga paki peale pandud 15€, kas nii tehakse alati seal Hiinas)?

Otsid emtas koodi, lisad maksedokumendid ning täidad nende lihtsa blanketi ära. 18 eur selle eest maksta pole mõtet.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 16.11.2015 19:35:32 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Nii, sõber tellis sealt gizchina.com lehelt endale selle LeTV s1 ära ja valis saatmis meetodiks DHLi. Nüüd nad tahavad, et paki ära deklareeriks. On võimalus valida, et DHL ise deklareeriks selle ära(18€ tahavad selle eest) või siis deklareerib ise. Ise deklareerida on loomulikult parem aga ei tea, kas on võimalik nii teha, et peaks vähem käibemaksu maksma pannes arvele väiksema summa? Äkki keegi teab, kas hiinlased panevad sinna paki peale ka mingi summa ja kui nad panevad, kas see on ka õige?(Mul on olnud juhuseid kus paki eest olen maksnud 50€ aga paki peale pandud 15€, kas nii tehakse alati seal Hiinas)?


DHL saadab sulle pakil oleva sildi koopia ja seal peal on näha mis väärtus on pandud ostja poolt. See saadetakse siis kui annad neile teada, et soovid ise deklareerida. 18 euri maksta vast liialt aga kui esimest korda deklareerid võtab ikka veidi aega aga midagi rasket ei ole.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 19:40:40 vasta tsitaadiga

ot:
mingi masu tulnud , et igas shoppingu teemas tahetakse riiki tillist tõmmata?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 20:00:40 vasta tsitaadiga

Jälle sobib ütlus: "Kui kardad, ära tee ja kui teed, ära karda."
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 21:51:37 vasta tsitaadiga

Tänud soovituste eest, edastasin need sõbrale ja ta otsustas deklareerida "seaduslikult". Paari päeva pärast peaks telefon kohale jõudma ja siis võin kirjutada siin, kuidas telefon tundub.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 00:47:25 vasta tsitaadiga

Kuidas hiinakatest tahvelarvutid tunduvad? Kas 150-200€ eest võiks juba midagi oodata või pigem mitte? (9-10" ehk iPadi mõõdus, Androidiga, eelkõige lugemine, veebisurf, WiFi)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2015 19:26:15 vasta tsitaadiga

Kas nendest Xiaomi Mi4i, Mi4 või Mi4c on mõtet ühte neist osta ?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7211&idPhone2=6518&idPhone3=7512

Kuidas see 800mhz puudumine tunda annab LTE-l ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 17.11.2015 21:17:42 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Kas nendest Xiaomi Mi4i, Mi4 või Mi4c on mõtet ühte neist osta ?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7211&idPhone2=6518&idPhone3=7512

Kuidas see 800mhz puudumine tunda annab LTE-l ?

Olgugi et ma suurt hiinakatest ei tea, ostaksin Mi4.
800mhz puudumine tähendab et linnast väljas on enamasti 3G nett.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 21:37:46 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:

Olgugi et ma suurt hiinakatest ei tea, ostaksin Mi4.
800mhz puudumine tähendab et linnast väljas on enamasti 3G nett.


Osta tänapäeval uus telefon ilma full LTE toeta tundub kuidagi mõttetu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 21:41:05 vasta tsitaadiga

Mi4c on märksa uuem ja võimsam.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2015 22:46:56 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
goclever kirjutas:

Olgugi et ma suurt hiinakatest ei tea, ostaksin Mi4.
800mhz puudumine tähendab et linnast väljas on enamasti 3G nett.


Osta tänapäeval uus telefon ilma full LTE toeta tundub kuidagi mõttetu?


Mida siis vaadata sellises hinnaklassis ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 22:53:39 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:


Mida siis vaadata sellises hinnaklassis ?


Mis see "selline" hinnaklass on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2015 22:59:42 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
walkman kirjutas:


Mida siis vaadata sellises hinnaklassis ?


Mis see "selline" hinnaklass on?


Paistavad sellises 250€ hinnaklassis olevat.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:11:41 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:


Paistavad sellises 250€ hinnaklassis olevat.


Kui aus olla, siis kiibitsemisest hoolimata, pole ma ühtegi hiinakat ise ostnud, seega ei oska ka soovitada, viimastest vast äkki OnePlus X, see maksab 269.-, aga transport lisab 25.- otsa.

Ise ostaks hiinaka, kui see maksaks max 100.- koos transpordiga, läheb katki, viskan minema ja ostan uue. Sest foormiite, sh OP väitel hiinakate garantiijuhtum tähendab kuude kaupa ilma telefonita olemist (seega vajad veel asendustelefoni) ja transpordikulude sinna/tagasi tasumist, 2 x 25.-, seega esimese aasta (75% kindlusega midagi läheb katki) kulu transpordi peale juba kokku 75.-.

325.- eest saab kohalikul turul juba täitsa korraliku ja 2 aasta garantiiga isendi.


viimati muutis ksuuk 17.11.2015 23:14:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:11:47 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
ksuuk kirjutas:

Osta tänapäeval uus telefon ilma full LTE toeta tundub kuidagi mõttetu?

Mida siis vaadata sellises hinnaklassis ?

Ma arvan, et ühte detaili ei maksa ka päris takerduda, mille puudumisel kogu telefon valikust peaks välja jääma. Vaata ikka kui tervikust, sest "hiinakate" puhul jääb valik muidu ruttu väga kesiseks. Oled ju ise nö. "oma elu asjatundja" ja tead öelda, kui eluoluline see sagedus sinu jaoks võiks olla. Kui 4G 800 MHz tugi on lävendiks telefoniostul, siis nt. 5.5" Jiayu S3 on endiselt väga hea valik, raud pole see päris kõige viimasem sõna, aga siiski endiselt tasemel, aga see eest on softi pool tänu sakslaste tööle väga-väga hea. Viietolliste puhul OnePlus X on ilmselt suhteliselt okei. Odavama otsa omadest võib Mlais MX täitsa proovimist väärt olla. Ühel austria kutil on päris lai valik põhjalikke ülevaateid Youtubes: https://www.youtube.com/user/ITXtutor/. Tasub vaadata. Samuti on http://www.kimovil.com/en/ suurepärane lehekülg endale sobivate variantide välja peilimiseks. Xiaomi on alati kindel valik, kui see 800 MHz 4G puudumine ei morjenda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 13:03:42 vasta tsitaadiga

Tundub, et praegu on 5 tollistest kõige meeldivam valik Mi4 C.
Odavamad nagu Ulefone Paris on ikka äärmiselt kehvad, kas siis softi poolepealt või puuduliku riistvara, Ulefone vingu on XDa igatahes täis, nii Be Touch 2, Parise kui teiste kohapealt.

Xiaomi puhul saad vähemalt loota mingisugusele tootjapoolsele toele ja ehk on ka lisanänni, nagu toega ümbriseid.

Peab veel vaid dimensioonid üle mõõtma, sest suur on ta ikkagi. Tiba on ka dilemmat kas 16gb 2gb ram või 32gb 3gb ram.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 19.11.2015 20:49:10 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Tundub, et praegu on 5 tollistest kõige meeldivam valik Mi4 C.
Odavamad nagu Ulefone Paris on ikka äärmiselt kehvad, kas siis softi poolepealt või puuduliku riistvara, Ulefone vingu on XDa igatahes täis, nii Be Touch 2, Parise kui teiste kohapealt.

Xiaomi puhul saad vähemalt loota mingisugusele tootjapoolsele toele ja ehk on ka lisanänni, nagu toega ümbriseid.

Peab veel vaid dimensioonid üle mõõtma, sest suur on ta ikkagi. Tiba on ka dilemmat kas 16gb 2gb ram või 32gb 3gb ram.


Hinnavahe väga väike 16gb ja 32gb vahel, ma võtaks 32gb. MIUI võtab suhteliselt palju RAMi, seda tuleks meeles pidada.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 15:29:19 vasta tsitaadiga

kas gearbestis sai esimese ostuga mingi voucheri ka või oli see loterii?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 23.11.2015 17:26:58 vasta tsitaadiga

Sain ka ühe Meizu M2 Note kätte ning igati asjalik pill oma raha eest, üleliigsed hiina appid on ka suht lihtsasti eemaldatavad ning siis pole nagu aru saadagi, et kuskilt hiinast ostetud icon_biggrin.gif Eriti meeldib see, et ühe nupu all on nii back kui ka home nupud.

Äkki keegi Meizu kasutaja oskab öelda mis värk siis on kui ekraanil mingit sisu scrollida (sõrme ülevalt alla libistades) ning üles otsa jõudes liigub akna sisu ekraani keskele ning tegib kiri HOLD. See tekib just siis kui oled juba akna sisuga üles jõudnud ja teed ühe lisatõmbe ülevalt alla.
Avaekraani peal on scrollitav widget ja see käitub ka sama moodi, kuidas seda välja lülitada saaks?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 19:06:43 vasta tsitaadiga

Ei tea, Meizu M1 Note-ga sellist asja pole. Mul on peal Flyme 4.5.6I. Pane ekraanilukk peale, vaata, mis siis näitab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 20:21:13 vasta tsitaadiga

DJope, mis hinnaga ja kuskohast ostsid? icon_smile.gif

Mul Meizu MX5 ja "hold" on selle tarbeks, et ühe käega ulatuksid vajutama. Oletame, et tahad kõige ülemist asja vajutada, aga ei ulatu põidlaga selleni. Siis tirid tolle alla poole ja "hold" asendis see üles tagasi ei karga ja nüüd ulatud vajutama. Ma pean tunnistama, et mul see kasutust ei leia. Küllap pole harjunud, et selline võimalus on ja enne jõuab teine käsi appi tulla icon_lol.gif
Väljalülitamise kohta ma pole leidnud. Ega väga ei sega ka tegelikult icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 23.11.2015 21:45:42 vasta tsitaadiga

Tellisin Gearbestist, 155$.

Kui nii võtta, siis see "hold" võib tõesti kasulik funktsioon olla, aga koduekraanidel võiks see keelatud olla. Kui ekraani keskel ülavalt alla tõmmata, siis ta võiks notificationid alla tõmmata, aga praegu hakkab widgetit scrollima icon_evil.gif Eks peab veits ümber harjuma või mingit teist widgetit kasutama.

Keegi seda Security appi ka kasutab? Kange tahtmine see ka maha tõmmata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:12:45 vasta tsitaadiga

Nii, minu Oktoobri lõpus kättesaadud Elephone P7000 Pioneer otsustas partnerluse minuga lõpetada, GSM transmitter ilmselt, kõik funkab aga sisse ja välja helistada ei saa enam, .proovin GearBestile tagasi saata ja refundida..Rohkem vist seiklusi "hiinaktega" ei soovi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:13:42 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Nii, minu Oktoobri lõpus kättesaadud Elephone P7000 Pioneer otsustas partnerluse minuga lõpetada, GSM transmitter ilmselt, kõik funkab aga sisse ja välja helistada ei saa enam, .proovin GearBestile tagasi saata ja refundida..Rohkem vist seiklusi "hiinaktega" ei soovi icon_biggrin.gif

Nii nõrk oledki icon_biggrin.gif ainult üks katse.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:16:44 vasta tsitaadiga

Nii nõrk oledki icon_biggrin.gif ainult üks katse.

Ei ole nörk icon_rolleyes.gif 2 MI 3 ja MI4 LTE toimivad mul suurepäraselt, Ulefone Be Touch 2 tagasi saadetud ja nüüd siis Elephone P7000 läheb sama teed. 3:2 siis skoor "hiinakate" kasuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:21:09 vasta tsitaadiga

GTC, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:21:46 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Tellisin Gearbestist, 155$.

Kui nii võtta, siis see "hold" võib tõesti kasulik funktsioon olla, aga koduekraanidel võiks see keelatud olla. Kui ekraani keskel ülavalt alla tõmmata, siis ta võiks notificationid alla tõmmata, aga praegu hakkab widgetit scrollima icon_evil.gif Eks peab veits ümber harjuma või mingit teist widgetit kasutama.

Keegi seda Security appi ka kasutab? Kange tahtmine see ka maha tõmmata icon_biggrin.gif


Smart touch alt sättida ja koduekraanil alla tõmmates tulebki notification lahti, aga see eeldas selle konkreetse asja sisselülitamist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:41:31 vasta tsitaadiga

Ei ole ikka lithne valida,

Ilmselgelt oleks parim Mi4c (32gb). ~230€

Sõelal oleks ikkagi ka

Bluboo xtouch x500 ~170€
Meizu m2 ~100€
Zopo Speed 7 ~150€

http://www.kimovil.com/en/compare/bluboo-x500,meizu-m2,xiaomi-mi4c-3gb-32gb,zopo-speed-7

Arvestades, et on palju odavamad kui Mi4c, ja kui mängija pole, siis kas ongi mõtet seda 4c taga ajada. Keegi kes midagi neist omab, oskab mingi olulise puuduse/plussi välja tuua?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:49:59 vasta tsitaadiga

lightbluefox, mina võtaks Meizu M2 kohapealt sellise otsuse, et kuna Kännukas ka asja müüb, siis võiks isegi jumet sellel olla. 179€ hind on muidugi teisest puust meie kaubandusvõrgus. Aga orinetiiriks kõlbab kindlasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:53:13 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Ei ole ikka lithne valida,

Ilmselgelt oleks parim Mi4c (32gb). ~230€

Sõelal oleks ikkagi ka

Bluboo xtouch x500 ~170€
Meizu m2 ~100€
Zopo Speed 7 ~150€

Xiaomi ja Meizu on kvaliteetsemad tooted kui Zopo ja Bluboo (tegelikult on Bluboo kvaliteet mulle veidi küsimärgiks, pole piisavalt selle kohta lugenud), seega kuna hind mängib ka rolli, oleks valik lihtne - Meizu. Kaamera on Meizul ehk veidi kehvem kui Xiaomil, samas on olemas microSD pesa kui vaja salvestusruumi odavalt suurendada. M2 aku on väiksem kui Mi4c-l, samas on ta energiavajadus kindlasti väiksem. M2 on ka veidi väiksem ja kergem kui Bluboo ja Zopo. Kuna mängimine pole sulle oluline, siis seda enam tundub Meizu küllaltki "nobrainer". icon_smile.gif


viimati muutis hippokrates 23.11.2015 22:54:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:53:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Bluboo xtouch x500 ~170€

Kõige parem omaduste ja hinna suhe vist hetkel üldse.
Ainuke miinus on OTG puudumine, kuid ise pole kordagi kasutanud, seega ei oska ka sinu vajadust hinnata.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:01:54 vasta tsitaadiga

WäntWõll, tollel on ka näpusensor ja ülevaated tunduvad nagu ka positiivsed...
Huvitab ka mis tulevik neil on, Blueboo kohta pole isegi XDAs suurt midagi, Meizu kohta öeldi, et bootloader lukus.
Ehk kuidas nende uuendustega võiks olla...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:30:24 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
WäntWõll, tollel on ka näpusensor ja ülevaated tunduvad nagu ka positiivsed...
Huvitab ka mis tulevik neil on, Blueboo kohta pole isegi XDAs suurt midagi, Meizu kohta öeldi, et bootloader lukus.
Ehk kuidas nende uuendustega võiks olla...


Ostes hiinaka siis mina raha ei ole pannud 6.0 osas, tähtis et 5.1 jookseb kenasti thumbs_up.gif
Mõistlik soov ja enamjaolt minu tellitud masinatel on see ka täidetud, ega siis vanem droid mingi suva raud ei ole, töötab ikka.
Osad otsivad tänaseni 5.1 downgrade 4.4.4-le, mine hullu tea miks seda ihata aga nii on.

Lisaks isegi firmakad müüvad kalli raha eest vananenud os-iga masinaid mida keegi kunagi ei uuenda.

Usun et see on seotud telefoni üldise elueaga tänasel päeval, üle aasta juba veteran ja kõlbab koolilapsele trööpamiseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 00:15:47 vasta tsitaadiga

Hetkel nii Mi4c kui ka Meizu M2 tellitud. Eks näeb, kas kahekordne hinnavahe õigustab end. Riistvaraliselt justkui peaks...
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 00:37:41 vasta tsitaadiga

krist2an, millal kätte peaksid saama?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 10:17:06 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
WäntWõll, tollel on ka näpusensor ja ülevaated tunduvad nagu ka positiivsed...
Huvitab ka mis tulevik neil on, Blueboo kohta pole isegi XDAs suurt midagi, Meizu kohta öeldi, et bootloader lukus.
Ehk kuidas nende uuendustega võiks olla...



Ikka on - http://forum.xda-developers.com/android/general/bluboo-xtouch-5-0-fhd-jdi-mtk6795-sony-t3219772
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.