|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thom5
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2012
|
20.06.2012 06:52:04
|
|
|
| urmas1 kirjutas: |
Ma tahangi öelda, et Photopointist ostes mitte mingil juhul kohe kinnises karbis asja mitte osta. Las teevad karbi lahti ja lubavad ostetavat toodet korralikult proovida. Ekraani kvaliteeti ka ilma tehasekileta, kõiki funktsioone ja, näiteks tahvelarvutil, et ka intensiivse kasutamise korral kinni ei kiilu. Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida. Kui midagi ei tööta, siis proovida kuidas teisel samasugusel töötab. Tehnikavidina ostul peab aega varuma, et hiljem kodus rahulikult proovides mitte lolli näoga kukalt sügada. Selles mõttes on poes ostmine ju etem kui internetis. Poes saab ja peab asja põhjalikult kontrollima ja testima.
Photopointist ilma kontrollimata asju mitte osta! |
Ära enam peale võta..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
21.06.2012 00:00:37
|
|
|
| urmas1 kirjutas: |
| Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
23.06.2012 21:44:34
|
|
|
| urmas1 kirjutas: |
Ma tahangi öelda, et Photopointist ostes mitte mingil juhul kohe kinnises karbis asja mitte osta. Las teevad karbi lahti ja lubavad ostetavat toodet korralikult proovida. Ekraani kvaliteeti ka ilma tehasekileta, kõiki funktsioone ja, näiteks tahvelarvutil, et ka intensiivse kasutamise korral kinni ei kiilu. Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida. Kui midagi ei tööta, siis proovida kuidas teisel samasugusel töötab. Tehnikavidina ostul peab aega varuma, et hiljem kodus rahulikult proovides mitte lolli näoga kukalt sügada. Selles mõttes on poes ostmine ju etem kui internetis. Poes saab ja peab asja põhjalikult kontrollima ja testima.
Photopointist ilma kontrollimata asju mitte osta! |
kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma?
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
24.06.2012 01:04:20
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma? |
Loomulikult tõsine ostja ei taha "ära näperdatud" seadet osta. Tõsine ostja eelistaks osta kinnises pakendis ja siis tuua koju ja rahulikult avada ja tutvuda ja proovida ja kui avastab defekti vms., siis viia see tagasi poodi ja vahetada või saada oma raha tagasi. Aga Eesti Vabariigis selline ostlemine on kahjuks võimalik ainult Interneti teel. Kelle jaoks on siis füüsilised kauplused? Kõik peabki kohapeal proovima füüsilises kaupluses, et kauplus sind pärast ei saadaks pikalt (garantiisse uhiuue asjaga).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thom5
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2012
|
25.06.2012 01:00:18
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma? |
Kõik peabki kohapeal proovima füüsilises kaupluses, et kauplus sind pärast ei saadaks pikalt (garantiisse uhiuue asjaga). |
OT. Tuleb meelde üks meeldiv külastus kristiine sony centerisse, kus tahtsin proovida väljas olevat nex kaamerat. Selle peale vastati, et mälukaarti pole, aku on tühi ja proovimisest ei ole juttugi. Kena kaamera oli, kahju, et osta ei võimaldatud..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
30.06.2012 10:01:51
|
|
|
| Normaalsel kauplusel peaks olema näperdamiseks eraldi eksemplarid.Näpid neid ja kui meeldib saad karbiga uue.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
30.06.2012 10:48:01
|
|
|
| kes vene aega veel mäletab, siis elektroonikat ostes pidi müüja asja pakendist välja võtma ja kõik funktsioonid ostja silme all läbi proovima, et kõik töötaks. see võttis küll väga kaua aega.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
30.06.2012 11:09:07
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| Normaalsel kauplusel peaks olema näperdamiseks eraldi eksemplarid.Näpid neid ja kui meeldib saad karbiga uue. |
Kallimaid või spetsiifilisemaid tooteid ongi enamusel meie poodidel laos vaid 1 eksemplar.
Selliste erinevate toodete hulk võib sageli olla üle poole või isegi üle kolmveerandi kogu müüdavast sortimendist.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.06.2012 11:21:46
|
|
|
dvd vader: Ka tänapäeval võetakse ostja soovi korral toode karbist välja ja näidatakse ette, et asi töötab.
Eks nii ja naa asi ole, aga kui kuhuslikult on karbis praak-toode, siis ei pea seda hakkama edasi-tagasi tassima ja õiendama. Võtad kohe järgmise eksemplari, kui on korras, karpi tagasi ja siis ongi asi ära ostetud.
----------------------
Reaalselt nähtud asi, kus kinnisest karbist tuli välja kutu LCD-teler.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
30.06.2012 18:44:41
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| dvd vader: Ka tänapäeval võetakse ostja soovi korral toode karbist välja ja näidatakse ette, et asi töötab. |
Mitte kõikjal, näiteks Elisas see on rangelt keelatud. Selle tõttu näiteks ostsin tahvelarvuti teiselt mobiilside operatoorilt - lülitasin ta sisse, veendusin et ekraan on korras, võrdselt jaotatud taustavalgustus, pole defektseid piksleid jne. Elisa aga lakkugu panni sellise ülbe suhtumisega, põrsast kotis ma ei osta.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.02.2013 13:25:11
|
|
|
Lasin trükkida elu esimesed (21x30) fotod (peale kapa ja näitusematerjali) teeninduses.
Ei tahtnud esindusse ronida, sest eks mind võetakse natukene kurja ja mõnitavana, aga kas see standardtrükk peabki nii kehv müraväli ja grainy olema? Omal käel paberile ilmutades on klass kohe teine. Kui mulle ikka pakutakse A4 suurust, siis ma ootan ka korralikku skänni.
Edaspidi tuleb Photopoint'i looming ka teiste teenuspakkujate juurde kaasa võtta ja öelda, et sellist ma ei tahaks.?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
13.06.2013 16:47:42
|
|
|
Kusjuures kirjelduses "nüüd 8GB sisemäluga"
Kas siis enne oli vaid 4 GB ... või oligi 16 GB aga pool võeti ära?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
30.07.2014 20:48:43
|
|
|
positiivne kogemus nende garantiiga Nimelt andis üks Razer hiir otsad peale 23kuust kasutamist - viisin siis garantiise ja oh üllatust anti peale 3 päevast ootamist uus hiir vastu
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
31.07.2014 11:25:01
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
positiivne kogemus nende garantiiga Nimelt andis üks Razer hiir otsad peale 23kuust kasutamist - viisin siis garantiise ja oh üllatust anti peale 3 päevast ootamist uus hiir vastu  |
Mul praegu väike Pentaxi kaamera garantiis, eeldasin et kuna neil Pentax põhibränd siis suudavad lahendada probleemi Eestis - aga ei, saadeti kusagile Euroopas, loodame et see ei kesta kaua sest ostsin kaamera suviseks kasutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
24.09.2014 20:38:03
|
|
|
| viisin presenteri garantiisse, järgmine päev anti uus
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snake_one
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2010
|
25.09.2014 09:31:16
|
|
|
Sai ostetud suvel Canon i amatöör peegelkaamera millega sai kaasa 50 tasuta pilti.
Pildid tehtud ja saadetud aga see kvaliteet millega need paberkandjal sain on pehmelt öeldes kehv...
Osadel piltidel olid mingid lisa värvid - mida originaal piltidel ei old... Pildi servad oli kohati nagalised....
50 pildi sisse sai lisatud ka fotograafi juures tehtud pildid ja photopoint ist võrreldes klickiga oli ikka piltide vahe suur.
Kuigi täpselt sama pilt aga klickis oli lõpp tulemus oluliselt parem.....
Kuigi siiamaani kui olen neid külastanud olen teenindusega rahule jäänud aga viimasel kahel korral pilte ilmutada lasknud siis küll on see lõpp toode ikka halb....
aga eks see on ikka niii .... et kui tasuta - ega siis ei pingutata....
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
25.09.2014 15:09:59
|
|
|
Laborandile tuleb see tasuta tellimus samamoodi sisse nagu ka makstud töö.
Kõige parem variant on minna ja oma muret kurta, ma usun, et tehakse uued ja paremad. Või kui mingil põhjusel ei saa paremini, siis öeldakse, miks see nii on.
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirjev
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2014
|
29.09.2014 12:06:29
|
|
|
Tellisin tähtpäevaks fotoga kruuse. Värvid oli paigast ära, loomulikud nahatoonid rohelised jne.
_________________ Kunstlik viljastamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
29.09.2014 12:45:16
|
|
|
| sirjev kirjutas: |
| Tellisin tähtpäevaks fotoga kruuse. Värvid oli paigast ära, loomulikud nahatoonid rohelised jne. |
neile mainised seda, et pole pildiga rahul? Ise olen lasknud teha umbes 25kruusi ja siiani kõik suht okilt välja kukkunud. Üks oli äärtest vähe udusem aga kompentseeriti väikse soodustusega
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
30.09.2014 11:26:32
|
|
|
Sai mitmeid kordi tellitud Fotopunkti ProLab'ist fotosid nii endale, kui sa sõbrale. Kvaliteet oli super, võis rahule jääda
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirjev
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2014
|
30.09.2014 13:40:18
|
|
|
| Jah, andsin teada, et värvid vaja muuta. Nad pakkusid, et ma saadaks tagasi ja siis saan uued. Kõik oli lõpuks ok.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
30.11.2014 13:01:39
|
|
|
Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.11.2014 13:12:18
|
|
|
| Niimoodi see asi tänapäeval käib jah, paljudes kohtades. Sest kuidas sa saad siis 20% soodust teha kui alghinda 20% kõrgemaks ei pane.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
30.11.2014 13:52:45
|
|
|
| Sealt firmast pole juba oma kümme aastat enam ostmiskõlbuliku hinnaga ühtki asja saada, kas on neil tüli algse tarnijaga või rahaahnus suureks paisunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.11.2014 15:34:20
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Sealt firmast pole juba oma kümme aastat enam ostmiskõlbuliku hinnaga ühtki asja saada |
Vahel käin kahman mõnekümne rulli kaupa Tudor XLX'i, Fuji rebrandi.
Olen üle saja (viiekümne) rulli pildistanud ja igapäevase filmina on soodne!! ning hea võimekusega.
Muidugi nüüd on nad märkinud normaalhinnaks 2.55.-, muidu oli korvis 1.60.- mitu aastat
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uhmer
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
30.11.2014 15:55:16
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi... |
Lisaks sellele on väga paljud tooted otsas.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Photopoint
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011
|
30.11.2014 21:57:08
|
|
|
Kuna EOS 1200D KIT oli juba soodushinnaga 399€, siis on ta ka Punase Pühapäeva kampaania ajal sama hinnaga sest tavahind -20% annaks tulemuseks 399,20€
https://www.photopoint.ee/kaamerad/519-canon-eos-1200d-18-55-dc-iii-kit
320€ ei ole see toode maksnud ei eile, üleeile ega maksa ka homme peale Punase Pühapäeva kampaania lõppu. Olgem ikka täpsed ja ärgem loopigem kontrollimatult süüdistusi.
| RaPTiLE kirjutas: |
Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi... |
_________________ https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
30.11.2014 23:35:03
|
|
|
Ei tea, eile õhtul vaatasin siis oli see hind hoopis midagi muud.
Puhvrist näitab küll 332,50.
Kuid ma mäletan kindlalt et oli see sama kaamera hinnaga 320€
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Photopoint
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011
|
01.12.2014 10:15:01
|
|
|
Tänud selle screenshoti eest, see lahendab müsteeriumi!
Antud hind 332,50 on ilma käibemaksuta (332,50+20%=399€)! See on hind, mida meie veebipood peaks kuvama ainult ja ainult väljaspool Euroopa Liitu asuvatele klientidele! Eesti piires tax-free ostlemine võimalik ei ole kahjuks.
Kas Te asute füüsiliselt Eestis või viibisite seda screenshoti tehes kusagil väljaspool EU-d või kasutasite mingit IP muutmise teenust?
Edit: või olete ise ostukorvis muutnud asukohariigi ära?
| RaPTiLE kirjutas: |
Ei tea, eile õhtul vaatasin siis oli see hind hoopis midagi muud.
Puhvrist näitab küll 332,50.
Kuid ma mäletan kindlalt et oli see sama kaamera hinnaga 320€
 |
_________________ https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
20.12.2014 15:42:27
|
|
|
Sai täna Kristiine keskuse esindusest ostetud arvuti hiirt. Teenindus oli kiire ja asjalik. Ostu lõpus soovitati 'Häid Pühi' koos meeldiva naeratusega mis samuti tõi ka minu näole naeratust. Igati positiivne kogemus!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
05.01.2015 14:21:17
|
|
|
Ei saa aru kuidas nutitelefonis vaadata kodulehe täisversiooni, ei näe kodulehel sellist valikut ja brausers Show Desktop Version samuti ei aita. See kastreeritud versioon on nii primitiivne, Full HD reso puhul lausa kurb
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.03.2015 05:08:57
|
|
|
| Hea kogemus 2 esindusega. Ühest sai klaver ostetud, 1p töötas. 2-st sain- enda logistika pärast- garantiist uue asemele. Edasi tuldi veel soovile vastu ja hinnavahe kinni makstes võimaldati paremale üle minna. Ainuke koht paistab olevat kust kohe korralikum valik (mänguri)klavereid, hiiri ja matte saadaval. Igati viisakas teenindus lisaks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.08.2015 22:48:04
|
|
|
Tellisin sealt ja järgmine päev kella 8 paiku oli Omniva pakiteade telefonis. Asun Kuressaares. Seega ülimalt kiire tegutsemine. Nii kiiresti ei ole peale tellimist toode minuni kunagi jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.11.2015 15:39:19
|
|
|
Reklaamivad oma meililisti pop-up aknas,
lubatakse kohe 5 EUR vautserit kui liitud.
Liitusin tund tagasi ... vaikus.
Aadress õige
EDIT: mitu tundi juba läbi ja mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
06.11.2015 18:44:48
|
|
|
tegin huvi pärast ka 15 paiku selle liitumise ja ka ei midagi...
äkki koguvad ka lihtsalt andmeid nagu need tolmuimeja tüübid hetkel
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
07.11.2015 04:00:42
|
|
|
Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
09.11.2015 09:10:03
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu  |
Võta palderjani, see 5€ on nende hindade juures mis photopint toodetele juurde keevitab nagu tilk meres.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
09.11.2015 16:37:14
|
|
|
| merku kirjutas: |
| globostrat kirjutas: |
Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu  |
Võta palderjani, see 5€ on nende hindade juures mis photopint toodetele juurde keevitab nagu tilk meres. |
Vautserit tahan, vautserit!!!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Photopoint
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011
|
09.11.2015 18:26:33
|
|
|
On kurb, kui see 5 eurot jääb kuhugi spämmifiltrisse kinni. Kui nii juhtub siis saab selle väga lihtsalt - kirjutage meile info@photopoint.ee peale, et seda koodi ei tulnudki ja saadame selle teile koodi, mis kehtib täpselt samadel tingimustel nagu see oleks teile automaatlselt mailiga tulnud.
_________________ https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
10.11.2015 13:31:05
|
|
|
Minu spämmifilter töötab korralikult ja seal seda ei ole. Märkasin nüüd et on müüki paisatud Fuji XF1.
Vanad varud või uuem partii kus "Lens Control Error" massiline praak enam ei esine?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
29.11.2015 16:25:34
|
|
|
"Hinnasula" Eesti moodi:
Originaalhind 120,29 €, "soodushind" 93,83 €
Vaadata HinnaVaatlusest sama poe sama toote hinda (HV Poodi link viitab samale aadressile millest pilt tehtud):
95,03 € Hind kontrollitud 29.11.2015
Lihtsalt haige tarbija petmine Miks ÜLDSE usaldada siis teisi "kampaania" hindu sellel lehel.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
29.11.2015 17:00:17
|
|
|
Kaks eurot soodsam ikka, ära virise ja osta osta OSTA NÜÜD OMETI !!!!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.11.2015 19:45:41
|
|
|
Oli ka soov üks hübriidkaamera osta, vaatasin ka paari toote -20% "soodustust" ja nutt tuli peale
Võimalik Ainult Eestis
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
30.11.2015 12:42:43
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Oli ka soov üks hübriidkaamera osta, vaatasin ka paari toote -20% "soodustust" ja nutt tuli peale
Võimalik Ainult Eestis  |
Precisely, vaatasin ise huvi pärast Fuji X100 special edition ja Fuju X100s, no ei olnud mingit -20%, pigem 20 EURi võrra vaid odavam võrreldes eelmiste hindadega - ja seda veel pühapäeval kui inimesed eriti ei viitsi ostlemisega tegeleda ... ei eruta
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
30.11.2015 12:45:12
|
|
|
| Tarbijakaitse võiks huvitatud olla sellest? Tegemist ju konkreetselt tarbijate petmisega (ei ole eksitamine vaid on petmine), ma nv'l vaatasin ka teisi tehnikavidinaid sellest poest ja oli samamoodi tehtud, originaalhind oli ~20% kõrgem ja siis näidati "soodustust".
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.11.2015 13:11:16
|
|
|
Lisaks ei saanud 5€ kupongi kasutada. Jättis mõru maigu suhu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|