Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:35:35 vasta tsitaadiga

Müüja õudusunenägu. Tuttav on sellistest "klientidest" rääkinud. Lõppkokkuvõttes ei osta 99% sellistest tüüpidest mitte kui midagi. Vahet pole, kas oled vastutulelik või mitte.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thom5
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2012




sõnum 20.06.2012 06:52:04 vasta tsitaadiga

urmas1 kirjutas:
Ma tahangi öelda, et Photopointist ostes mitte mingil juhul kohe kinnises karbis asja mitte osta. Las teevad karbi lahti ja lubavad ostetavat toodet korralikult proovida. Ekraani kvaliteeti ka ilma tehasekileta, kõiki funktsioone ja, näiteks tahvelarvutil, et ka intensiivse kasutamise korral kinni ei kiilu. Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida. Kui midagi ei tööta, siis proovida kuidas teisel samasugusel töötab. Tehnikavidina ostul peab aega varuma, et hiljem kodus rahulikult proovides mitte lolli näoga kukalt sügada. Selles mõttes on poes ostmine ju etem kui internetis. Poes saab ja peab asja põhjalikult kontrollima ja testima.
Photopointist ilma kontrollimata asju mitte osta!

Ära enam peale võta..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 00:00:37 vasta tsitaadiga

urmas1 kirjutas:
Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida


kopp.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2012 21:44:34 vasta tsitaadiga

urmas1 kirjutas:
Ma tahangi öelda, et Photopointist ostes mitte mingil juhul kohe kinnises karbis asja mitte osta. Las teevad karbi lahti ja lubavad ostetavat toodet korralikult proovida. Ekraani kvaliteeti ka ilma tehasekileta, kõiki funktsioone ja, näiteks tahvelarvutil, et ka intensiivse kasutamise korral kinni ei kiilu. Tunnike- paar rahus testida ja näppida, et kõik olulisemad asjad üle kontrollida. Kui midagi ei tööta, siis proovida kuidas teisel samasugusel töötab. Tehnikavidina ostul peab aega varuma, et hiljem kodus rahulikult proovides mitte lolli näoga kukalt sügada. Selles mõttes on poes ostmine ju etem kui internetis. Poes saab ja peab asja põhjalikult kontrollima ja testima.
Photopointist ilma kontrollimata asju mitte osta!
kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma?
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 24.06.2012 01:04:20 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma?


Loomulikult tõsine ostja ei taha "ära näperdatud" seadet osta. Tõsine ostja eelistaks osta kinnises pakendis ja siis tuua koju ja rahulikult avada ja tutvuda ja proovida ja kui avastab defekti vms., siis viia see tagasi poodi ja vahetada või saada oma raha tagasi. Aga Eesti Vabariigis selline ostlemine on kahjuks võimalik ainult Interneti teel. Kelle jaoks on siis füüsilised kauplused? Kõik peabki kohapeal proovima füüsilises kaupluses, et kauplus sind pärast ei saadaks pikalt (garantiisse uhiuue asjaga).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thom5
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2012




sõnum 25.06.2012 01:00:18 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
alliance kirjutas:
kas sa ise oled nõus sellist kellegi poolt ära näperdatud seadet ostma?

Kõik peabki kohapeal proovima füüsilises kaupluses, et kauplus sind pärast ei saadaks pikalt (garantiisse uhiuue asjaga).

OT. Tuleb meelde üks meeldiv külastus kristiine sony centerisse, kus tahtsin proovida väljas olevat nex kaamerat. Selle peale vastati, et mälukaarti pole, aku on tühi ja proovimisest ei ole juttugi. Kena kaamera oli, kahju, et osta ei võimaldatud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 10:01:51 vasta tsitaadiga

Normaalsel kauplusel peaks olema näperdamiseks eraldi eksemplarid.Näpid neid ja kui meeldib saad karbiga uue.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 10:48:01 vasta tsitaadiga

kes vene aega veel mäletab, siis elektroonikat ostes pidi müüja asja pakendist välja võtma ja kõik funktsioonid ostja silme all läbi proovima, et kõik töötaks. see võttis küll väga kaua aega.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.06.2012 11:09:07 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Normaalsel kauplusel peaks olema näperdamiseks eraldi eksemplarid.Näpid neid ja kui meeldib saad karbiga uue.

Kallimaid või spetsiifilisemaid tooteid ongi enamusel meie poodidel laos vaid 1 eksemplar.
Selliste erinevate toodete hulk võib sageli olla üle poole või isegi üle kolmveerandi kogu müüdavast sortimendist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.06.2012 11:21:46 vasta tsitaadiga

dvd vader: Ka tänapäeval võetakse ostja soovi korral toode karbist välja ja näidatakse ette, et asi töötab.

Eks nii ja naa asi ole, aga kui kuhuslikult on karbis praak-toode, siis ei pea seda hakkama edasi-tagasi tassima ja õiendama. Võtad kohe järgmise eksemplari, kui on korras, karpi tagasi ja siis ongi asi ära ostetud.
----------------------
Reaalselt nähtud asi, kus kinnisest karbist tuli välja kutu LCD-teler.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.06.2012 18:44:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
dvd vader: Ka tänapäeval võetakse ostja soovi korral toode karbist välja ja näidatakse ette, et asi töötab.


Mitte kõikjal, näiteks Elisas see on rangelt keelatud. Selle tõttu näiteks ostsin tahvelarvuti teiselt mobiilside operatoorilt - lülitasin ta sisse, veendusin et ekraan on korras, võrdselt jaotatud taustavalgustus, pole defektseid piksleid jne. Elisa aga lakkugu panni sellise ülbe suhtumisega, põrsast kotis ma ei osta.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 13:25:11 vasta tsitaadiga

Lasin trükkida elu esimesed (21x30) fotod (peale kapa ja näitusematerjali) teeninduses.

Ei tahtnud esindusse ronida, sest eks mind võetakse natukene kurja ja mõnitavana, aga kas see standardtrükk peabki nii kehv müraväli ja grainy olema? Omal käel paberile ilmutades on klass kohe teine. Kui mulle ikka pakutakse A4 suurust, siis ma ootan ka korralikku skänni.

Edaspidi tuleb Photopoint'i looming ka teiste teenuspakkujate juurde kaasa võtta ja öelda, et sellist ma ei tahaks.?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:44:57 vasta tsitaadiga

Asus Google Nexus 7 8GB soodushinnaga 199 eurot. Vanaks hinnaks näitavad 239 eurot. Oli neil varem 8GB mudel üldse müügis?
http://www.photopoint.ee/et/toode/32030/asus-google-nexus-7-8gb

Üldjuhul müüakse meil 16GB mudelit 239 euroga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 13.06.2013 16:47:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures kirjelduses "nüüd 8GB sisemäluga" icon_lol.gif
Kas siis enne oli vaid 4 GB ... või oligi 16 GB aga pool võeti ära?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 20:48:43 vasta tsitaadiga

positiivne kogemus nende garantiiga thumbs_up.gif Nimelt andis üks Razer hiir otsad peale 23kuust kasutamist - viisin siis garantiise ja oh üllatust anti peale 3 päevast ootamist uus hiir vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 31.07.2014 11:25:01 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
positiivne kogemus nende garantiiga thumbs_up.gif Nimelt andis üks Razer hiir otsad peale 23kuust kasutamist - viisin siis garantiise ja oh üllatust anti peale 3 päevast ootamist uus hiir vastu thumbs_up.gif


Mul praegu väike Pentaxi kaamera garantiis, eeldasin et kuna neil Pentax põhibränd siis suudavad lahendada probleemi Eestis - aga ei, saadeti kusagile Euroopas, loodame et see ei kesta kaua sest ostsin kaamera suviseks kasutamiseks.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 24.09.2014 20:38:03 vasta tsitaadiga

viisin presenteri garantiisse, järgmine päev anti uus
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snake_one
HV vaatleja
snake_one

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 09:31:16 vasta tsitaadiga

Sai ostetud suvel Canon i amatöör peegelkaamera millega sai kaasa 50 tasuta pilti.
Pildid tehtud ja saadetud aga see kvaliteet millega need paberkandjal sain on pehmelt öeldes kehv...

Osadel piltidel olid mingid lisa värvid - mida originaal piltidel ei old... Pildi servad oli kohati nagalised....
50 pildi sisse sai lisatud ka fotograafi juures tehtud pildid ja photopoint ist võrreldes klickiga oli ikka piltide vahe suur.
Kuigi täpselt sama pilt aga klickis oli lõpp tulemus oluliselt parem.....

Kuigi siiamaani kui olen neid külastanud olen teenindusega rahule jäänud aga viimasel kahel korral pilte ilmutada lasknud siis küll on see lõpp toode ikka halb....

aga eks see on ikka niii .... et kui tasuta - ega siis ei pingutata....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 15:09:59 vasta tsitaadiga

Laborandile tuleb see tasuta tellimus samamoodi sisse nagu ka makstud töö.

Kõige parem variant on minna ja oma muret kurta, ma usun, et tehakse uued ja paremad. Või kui mingil põhjusel ei saa paremini, siis öeldakse, miks see nii on.
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirjev
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2014




sõnum 29.09.2014 12:06:29 vasta tsitaadiga

Tellisin tähtpäevaks fotoga kruuse. Värvid oli paigast ära, loomulikud nahatoonid rohelised jne.
_________________
Kunstlik viljastamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:45:16 vasta tsitaadiga

sirjev kirjutas:
Tellisin tähtpäevaks fotoga kruuse. Värvid oli paigast ära, loomulikud nahatoonid rohelised jne.


neile mainised seda, et pole pildiga rahul? Ise olen lasknud teha umbes 25kruusi ja siiani kõik suht okilt välja kukkunud. Üks oli äärtest vähe udusem aga kompentseeriti väikse soodustusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2014 11:26:32 vasta tsitaadiga

Sai mitmeid kordi tellitud Fotopunkti ProLab'ist fotosid nii endale, kui sa sõbrale. Kvaliteet oli super, võis rahule jääda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirjev
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2014




sõnum 30.09.2014 13:40:18 vasta tsitaadiga

Jah, andsin teada, et värvid vaja muuta. Nad pakkusid, et ma saadaks tagasi ja siis saan uued. Kõik oli lõpuks ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 13:01:39 vasta tsitaadiga

Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 13:12:18 vasta tsitaadiga

Niimoodi see asi tänapäeval käib jah, paljudes kohtades. Sest kuidas sa saad siis 20% soodust teha kui alghinda 20% kõrgemaks ei pane.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.11.2014 13:52:45 vasta tsitaadiga

Sealt firmast pole juba oma kümme aastat enam ostmiskõlbuliku hinnaga ühtki asja saada, kas on neil tüli algse tarnijaga või rahaahnus suureks paisunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 15:34:20 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Sealt firmast pole juba oma kümme aastat enam ostmiskõlbuliku hinnaga ühtki asja saada

Vahel käin kahman mõnekümne rulli kaupa Tudor XLX'i, Fuji rebrandi.
Olen üle saja (viiekümne) rulli pildistanud ja igapäevase filmina on soodne!! ning hea võimekusega.

Muidugi nüüd on nad märkinud normaalhinnaks 2.55.-, muidu oli korvis 1.60.- mitu aastat icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 15:55:16 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi...


Lisaks sellele on väga paljud tooted otsas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Photopoint
HV vaatleja
Photopoint

liitunud: 13.10.2011




sõnum 30.11.2014 21:57:08 vasta tsitaadiga

Kuna EOS 1200D KIT oli juba soodushinnaga 399€, siis on ta ka Punase Pühapäeva kampaania ajal sama hinnaga sest tavahind -20% annaks tulemuseks 399,20€
https://www.photopoint.ee/kaamerad/519-canon-eos-1200d-18-55-dc-iii-kit
320€ ei ole see toode maksnud ei eile, üleeile ega maksa ka homme peale Punase Pühapäeva kampaania lõppu. Olgem ikka täpsed ja ärgem loopigem kontrollimatult süüdistusi.

RaPTiLE kirjutas:
Photopointi tänane Punane Pühapäev on küll naljanumber.
Eile olid hinnad 20% soodsamad.
Näiteks, EOS1200D, Kit objega oli 320€.
Täna 399.-
Näiteid teisigi...

_________________
https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 23:35:03 vasta tsitaadiga

Ei tea, eile õhtul vaatasin siis oli see hind hoopis midagi muud.
Puhvrist näitab küll 332,50.
Kuid ma mäletan kindlalt et oli see sama kaamera hinnaga 320€


Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Photopoint
HV vaatleja
Photopoint

liitunud: 13.10.2011




sõnum 01.12.2014 10:15:01 vasta tsitaadiga

Tänud selle screenshoti eest, see lahendab müsteeriumi!

Antud hind 332,50 on ilma käibemaksuta (332,50+20%=399€)! See on hind, mida meie veebipood peaks kuvama ainult ja ainult väljaspool Euroopa Liitu asuvatele klientidele! Eesti piires tax-free ostlemine võimalik ei ole kahjuks.
Kas Te asute füüsiliselt Eestis või viibisite seda screenshoti tehes kusagil väljaspool EU-d või kasutasite mingit IP muutmise teenust?
Edit: või olete ise ostukorvis muutnud asukohariigi ära?

RaPTiLE kirjutas:
Ei tea, eile õhtul vaatasin siis oli see hind hoopis midagi muud.
Puhvrist näitab küll 332,50.
Kuid ma mäletan kindlalt et oli see sama kaamera hinnaga 320€



_________________
https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 15:42:27 vasta tsitaadiga

Sai täna Kristiine keskuse esindusest ostetud arvuti hiirt. Teenindus oli kiire ja asjalik. Ostu lõpus soovitati 'Häid Pühi' koos meeldiva naeratusega mis samuti tõi ka minu näole naeratust. Igati positiivne kogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.01.2015 14:21:17 vasta tsitaadiga

Ei saa aru kuidas nutitelefonis vaadata kodulehe täisversiooni, ei näe kodulehel sellist valikut ja brausers Show Desktop Version samuti ei aita. See kastreeritud versioon on nii primitiivne, Full HD reso puhul lausa kurb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.03.2015 05:08:57 vasta tsitaadiga

Hea kogemus 2 esindusega. Ühest sai klaver ostetud, 1p töötas. 2-st sain- enda logistika pärast- garantiist uue asemele. Edasi tuldi veel soovile vastu ja hinnavahe kinni makstes võimaldati paremale üle minna. Ainuke koht paistab olevat kust kohe korralikum valik (mänguri)klavereid, hiiri ja matte saadaval. Igati viisakas teenindus lisaks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2015 22:48:04 vasta tsitaadiga

Tellisin sealt ja järgmine päev kella 8 paiku oli Omniva pakiteade telefonis. Asun Kuressaares. Seega ülimalt kiire tegutsemine. icon_smile.gif Nii kiiresti ei ole peale tellimist toode minuni kunagi jõudnud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.09.2015 23:31:04 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mulle öelda mis vahe on peale hinna sellel https://www.photopoint.ee/telefonid/472173-nokia-830-lumia-4g-nfc-16gb-black-eu ja kas see on sama https://www.photopoint.ee/telefonid/65475-nokia-lumia-830-black ainult et kallim ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.11.2015 15:39:19 vasta tsitaadiga

Reklaamivad oma meililisti pop-up aknas,
lubatakse kohe 5 EUR vautserit kui liitud.
Liitusin tund tagasi ... vaikus.
Aadress õige icon_eek.gif

EDIT: mitu tundi juba läbi ja mitte midagi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 18:44:48 vasta tsitaadiga

tegin huvi pärast ka 15 paiku selle liitumise ja ka ei midagi...

äkki koguvad ka lihtsalt andmeid nagu need tolmuimeja tüübid hetkel icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 19:02:49 vasta tsitaadiga

Mulle tuli küll poole kahe paiku koheselt kinnitus.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.11.2015 04:00:42 vasta tsitaadiga

Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu icon_cry.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2015 09:10:03 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu icon_cry.gif


Võta palderjani, see 5€ on nende hindade juures mis photopint toodetele juurde keevitab nagu tilk meres.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 09.11.2015 16:37:14 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
globostrat kirjutas:
Ikka veel olen selle vautseri äreval ootel, ei suuda isegi magada praegu icon_cry.gif


Võta palderjani, see 5€ on nende hindade juures mis photopint toodetele juurde keevitab nagu tilk meres.


Vautserit tahan, vautserit!!! icon_cry.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Photopoint
HV vaatleja
Photopoint

liitunud: 13.10.2011




sõnum 09.11.2015 18:26:33 vasta tsitaadiga

On kurb, kui see 5 eurot jääb kuhugi spämmifiltrisse kinni. Kui nii juhtub siis saab selle väga lihtsalt - kirjutage meile info@photopoint.ee peale, et seda koodi ei tulnudki ja saadame selle teile koodi, mis kehtib täpselt samadel tingimustel nagu see oleks teile automaatlselt mailiga tulnud.
_________________
https://www.photopoint.ee
http://blog.photopoint.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 10.11.2015 13:31:05 vasta tsitaadiga

Minu spämmifilter töötab korralikult ja seal seda ei ole. Märkasin nüüd et on müüki paisatud Fuji XF1.
Vanad varud või uuem partii kus "Lens Control Error" massiline praak enam ei esine?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 16:25:34 vasta tsitaadiga

"Hinnasula" Eesti moodi:

Originaalhind 120,29 €, "soodushind" 93,83 €
Vaadata HinnaVaatlusest sama poe sama toote hinda (HV Poodi link viitab samale aadressile millest pilt tehtud):

95,03 € Hind kontrollitud 29.11.2015

Lihtsalt haige tarbija petmine icon_biggrin.gif Miks ÜLDSE usaldada siis teisi "kampaania" hindu sellel lehel.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 29.11.2015 17:00:17 vasta tsitaadiga

Kaks eurot soodsam ikka, ära virise ja osta osta OSTA NÜÜD OMETI !!!! icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 19:45:41 vasta tsitaadiga

Oli ka soov üks hübriidkaamera osta, vaatasin ka paari toote -20% "soodustust" ja nutt tuli peale icon_lol.gif
Võimalik Ainult Eestis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.11.2015 12:42:43 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Oli ka soov üks hübriidkaamera osta, vaatasin ka paari toote -20% "soodustust" ja nutt tuli peale icon_lol.gif
Võimalik Ainult Eestis icon_neutral.gif


Precisely, vaatasin ise huvi pärast Fuji X100 special edition ja Fuju X100s, no ei olnud mingit -20%, pigem 20 EURi võrra vaid odavam võrreldes eelmiste hindadega - ja seda veel pühapäeval kui inimesed eriti ei viitsi ostlemisega tegeleda ... ei eruta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:45:12 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitse võiks huvitatud olla sellest? Tegemist ju konkreetselt tarbijate petmisega (ei ole eksitamine vaid on petmine), ma nv'l vaatasin ka teisi tehnikavidinaid sellest poest ja oli samamoodi tehtud, originaalhind oli ~20% kõrgem ja siis näidati "soodustust".
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 13:11:16 vasta tsitaadiga

Lisaks ei saanud 5€ kupongi kasutada. Jättis mõru maigu suhu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Photopoint mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.