|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tyyoyy
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2015
|
29.10.2015 19:44:55
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Ega ma ekspert ei ole ja kõike ka ei tea, ma ise ei kasuta Xiaomit.. Lihtsalt kunagi kuulsin, et nüüd on neil hooldudtöökoda, muud ei midagi.
Kas Sa ise ka ikka aru saad kui absurdne see mõttekäik on Sul: XIAOMIT ei müüda siin regioonis ametlikult ja äkki tekib siia hooldustöökoda XIAOMi-le
Palun ära levita siin kuulujutte, siin on rohkem arutelu selle üle kes millise telefoni tellinud Hiinast ja milline on kasutajakogemus, ning samuti saab head nõud ka tehnilistes küsmustes siit. |
Kas siis 1a.ee lehel ka müüakse xiaomisi ebaseaduslikult? Ja nad ei anna siis garantiid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
29.10.2015 22:05:38
|
|
|
Mitte ebaseaduslikult, aga mitteametlikult. Xiaomi'd müüakse ametlikult Hiinas ja Indias. See, et 1a neid siin müüb on nende isetegevus ning suure tõenäosusega saadavad nemad need telefonid samuti kuhugi kaugele garantiiremonti. Kohapeal kindlasti ühtegi Xiaomi hooldustöökoda pole.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.10.2015 22:54:30
|
|
|
Sai Meizu MX5 ligi võetud. Kui kellelgi küsimusi asja kohta, siis tulistage julgelt!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
29.10.2015 23:13:48
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| Mitte ebaseaduslikult, aga mitteametlikult. Xiaomi'd müüakse ametlikult Hiinas ja Indias. See, et 1a neid siin müüb on nende isetegevus ning suure tõenäosusega saadavad nemad need telefonid samuti kuhugi kaugele garantiiremonti. Kohapeal kindlasti ühtegi Xiaomi hooldustöökoda pole. |
Ametlikult müüakse Xiaomi telefone: China, Malaysia, Singapore, India, Indonesia, Philippines, Brazil
viimati muutis ny21k 30.10.2015 00:03:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
29.10.2015 23:46:05
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| Mitte ebaseaduslikult, aga mitteametlikult. Xiaomi'd müüakse ametlikult Hiinas ja Indias. See, et 1a neid siin müüb on nende isetegevus ning suure tõenäosusega saadavad nemad need telefonid samuti kuhugi kaugele garantiiremonti. Kohapeal kindlasti ühtegi Xiaomi hooldustöökoda pole. |
Ametlikud müüakse Xiaomi telefone China, Malaysia, Singapore, India, Indonesia, Philippines, Brazil |
Ehk mitte Euroopas ega Eestis
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
30.10.2015 11:35:00
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Robska kirjutas: |
Kas osta saab endiselt vaid kutsetega? Pildipealt ilus vaadata, natuke liiga sarnane küll iphone 5ga . |
Tundub jah. Regasin end sinna. |
tegin sama, sõber sai juba kutsegi ära - samas hind pole veel teada. 72h kehtib kutse, ehk tolle ajaga tekib hind ka.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
30.10.2015 12:01:20
|
|
|
| 269 euri ikka.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
30.10.2015 12:56:26
|
|
|
| Kui ostan dollarites, siis saan 249 dollariga, kuid kui ostan eurodes, siis 269 eurot?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.10.2015 13:01:51
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Kui ostan dollarites, siis saan 249 dollariga, kuid kui ostan eurodes, siis 269 eurot? |
Mul on tunne, et US ja EU turgudele on erinevad mudelid, sellest ka hinnavahe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
01.11.2015 12:15:55
|
|
|
Nutikadseadmed.eu taga ongi 1 inimene. Uurisin kuidagi meili teel, kuidas tal asjad käivad ja kuidas see 24/7 klienditugi töötab. Esimesele kirjale ei saanudki vastust. Teisele kirjale pidin vastust mingi 4-5 päeva ikka ootama .
Laoseise tal pole, võtab Sult raha ja tellib hiinast telefoni. Garantii kohta ütles nii palju, et too telefon talle ja ta ajab ise hiinaga asju.
Mdea, ei tekitanud usaldust.
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
01.11.2015 12:39:22
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
Nutikadseadmed.eu taga ongi 1 inimene. Uurisin kuidagi meili teel, kuidas tal asjad käivad ja kuidas see 24/7 klienditugi töötab. Esimesele kirjale ei saanudki vastust. Teisele kirjale pidin vastust mingi 4-5 päeva ikka ootama .
Laoseise tal pole, võtab Sult raha ja tellib hiinast telefoni. Garantii kohta ütles nii palju, et too telefon talle ja ta ajab ise hiinaga asju.
Mdea, ei tekitanud usaldust. |
See on ju igavesti lõbus leht, mu lemmikosa on need lambikate rahulolevate klientide jutud. On ikka vennal viitsimist olnud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andr3az
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2008
|
01.11.2015 13:31:26
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, mis sagedused Tele2 4G jaoks vajalikud on? Kas ikka 800mhz vaja?
Mõtlesin ka õnne proovida mõne ~200€ hiinakaga. Alguses oli plaan 1+2 võtta kuid nüüd neid teisi hiinakaid vaadates leian, et on võimalik sama raha eest palju parem leida.
EDIT: Kasutan telefoni nii Tallinnas kui ka Tallinnast väljas ( Märjamaa ja Rapla lähedal ).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
01.11.2015 13:46:02
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Sai Meizu MX5 ligi võetud. Kui kellelgi küsimusi asja kohta, siis tulistage julgelt!  |
Kuidas kaamera on ja kas mingeid puuduseid ka leidub, mis häiriks?
Elukaaslasel vahepeal oli MX4 aga peamiselt just kaameras pettumise tõttu sai müüdud, tuli alati selge pildi saamiseks mitu klõpsu teha, väiksemgi värin lõi uduseks. Pimedas seepärast oli väga keeruline pilti teha. Muidu oli küll hea, kui õnnestus hea tabamus saada.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
01.11.2015 13:52:43
|
|
|
| Andr3az kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda, mis sagedused Tele2 4G jaoks vajalikud on? Kas ikka 800mhz vaja?
Mõtlesin ka õnne proovida mõne ~200€ hiinakaga. Alguses oli plaan 1+2 võtta kuid nüüd neid teisi hiinakaid vaadates leian, et on võimalik sama raha eest palju parem leida.
EDIT: Kasutan telefoni nii Tallinnas kui ka Tallinnast väljas ( Märjamaa ja Rapla lähedal ). |
Tele2 4G kasutab 800 Mhz, 1800 Mhz ja 2100 Mhz sagedusi:
http://tele2.ee/ettevottest/tele2-eesti/tehniline-vorguinfo
800 MHz 4G toeta mudelid välja jättes jääb hiinakate valik palju õhukesemaks. Tasub kaaluda, kas 900 MHz 3G ei aja asja perifeerias viibides ära.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
01.11.2015 17:12:59
|
|
|
Uurisin siin veidi hetkeseisuga telefone, mis oleks MTK6735 (4-core 64-bit uued mediatek'i prosed) ja mille aku oleks 3000mah või rohkem ja millel oleks kõik eestis kasutatavad sagedused olemas. Hetkel jäid silma sellised: (osad on presale alles)
Oukitel K4000
link
Oukitel K6000
link
Leagoo Elite 5
link
iNew L4
link
Homtom HT6
link
Vkworld VK6735
link
Cubot H1
link
Mlais MX
link
Bluboo X550
link
Ehk aitab kellelgi veidi otsinguid kergendada.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.11.2015 19:44:18
|
|
|
| heff kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Sai Meizu MX5 ligi võetud. Kui kellelgi küsimusi asja kohta, siis tulistage julgelt!  |
Kuidas kaamera on ja kas mingeid puuduseid ka leidub, mis häiriks?
Elukaaslasel vahepeal oli MX4 aga peamiselt just kaameras pettumise tõttu sai müüdud, tuli alati selge pildi saamiseks mitu klõpsu teha, väiksemgi värin lõi uduseks. Pimedas seepärast oli väga keeruline pilti teha. Muidu oli küll hea, kui õnnestus hea tabamus saada. |
gsmarena kiidab ju väga kaamerat. Reaalsus on see, et mina veel teravat pilti pole suutnud saada
Vägisi jääb mulje, et tarkvara käkib ära midagi. Kui kaamera suunata objektile, siis teeb nö fokusseerimise ja nuppu vajutades teeb seda enne pildistamist uuesti, aga siin tulebki viga sisse. Selgelt on näha, et pilt tehakse valel hetkel.
Muidu on tegu uskumatult kiire telefoniga Sõrmejälge loeb kiirelt ja veatult.
4G-ga on ka mingi teema (800 puudumine?), sest toas on 3g 98% ajast, õues lülitub kohe ilusti 4G peale tagasi. Lisaks on see väljakuulutatud kiirlaadimine minu jaoks olematu. Võibolla see rakendub väiksema akuprotsendi juures alles, aga näiteks 30% akut ja laadimist 10 minutit on tulemuseks 41% akut (peaks olema 55, sest lubatakse 25% laadimist 10 minutiga)
Aga laias laastus ma olen rahul ja väga isegi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
01.11.2015 20:15:53
|
|
|
25% on vast ilmselt täiesti tühja telefoni laadides.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.11.2015 20:17:24
|
|
|
ranel, võimalik, pean järgi proovima lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.11.2015 20:19:34
|
|
|
Kuda nende hiinakate ekraanidega on? Sama hea kui Galaxy S5?
Megarahul oma 200€ Galaxy S5-ga, ekraan wow.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
01.11.2015 21:15:55
|
|
|
DVDRW, s5'el on amoled ekraan. Hiinakatel leiab enamasti IPS paneele, mis nii hääd pole, kuid jätkuvalt siiski väga head. (Suure otsimise peale ehk leiab mõne amoled ekraaniga hiinaka ka, aga see on tõsine otsimine)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.11.2015 21:28:57
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Uurisin siin veidi hetkeseisuga telefone, mis oleks MTK6735 (4-core 64-bit uued mediatek'i prosed) ja mille aku oleks 3000mah või rohkem ja millel oleks kõik eestis kasutatavad sagedused olemas. Hetkel jäid silma sellised: (osad on presale alles)
Oukitel K4000
Oukitel K6000
Leagoo Elite 5
iNew L4
Homtom HT6
Vkworld VK6735
Cubot H1
Mlais MX
Bluboo X550
Ehk aitab kellelgi veidi otsinguid kergendada.  |
Mlais kohta kirjutasin paar rida - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8747408#8747408
Pärast väljalaset mõned uuendused telefonile välja lastud ning neid installides pole miskit aeglasemaks jäänud; mõned lisavidinad justkui juurde tulnud.
Märkasin et telefoni ekraani ülemine ots on korpusest ~veerand mm välja tulnud. Ei tea mistarvis see nii käitub
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.11.2015 22:20:01
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| DVDRW, s5'el on amoled ekraan. Hiinakatel leiab enamasti IPS paneele, mis nii hääd pole, kuid jätkuvalt siiski väga head. (Suure otsimise peale ehk leiab mõne amoled ekraaniga hiinaka ka, aga see on tõsine otsimine) |
Minu ostetud Meizu MX5 omab amoled ekraani ja see on tõesti superilus. Aga tegu ka kallima otsa nö "hiinakaga"
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
02.11.2015 15:05:01
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Sai Meizu MX5 ligi võetud. Kui kellelgi küsimusi asja kohta, siis tulistage julgelt!  |
Kuidas kaamera on ja kas mingeid puuduseid ka leidub, mis häiriks?
Elukaaslasel vahepeal oli MX4 aga peamiselt just kaameras pettumise tõttu sai müüdud, tuli alati selge pildi saamiseks mitu klõpsu teha, väiksemgi värin lõi uduseks. Pimedas seepärast oli väga keeruline pilti teha. Muidu oli küll hea, kui õnnestus hea tabamus saada. |
gsmarena kiidab ju väga kaamerat. Reaalsus on see, et mina veel teravat pilti pole suutnud saada
Vägisi jääb mulje, et tarkvara käkib ära midagi. Kui kaamera suunata objektile, siis teeb nö fokusseerimise ja nuppu vajutades teeb seda enne pildistamist uuesti, aga siin tulebki viga sisse. Selgelt on näha, et pilt tehakse valel hetkel.
Muidu on tegu uskumatult kiire telefoniga Sõrmejälge loeb kiirelt ja veatult.
4G-ga on ka mingi teema (800 puudumine?), sest toas on 3g 98% ajast, õues lülitub kohe ilusti 4G peale tagasi. Lisaks on see väljakuulutatud kiirlaadimine minu jaoks olematu. Võibolla see rakendub väiksema akuprotsendi juures alles, aga näiteks 30% akut ja laadimist 10 minutit on tulemuseks 41% akut (peaks olema 55, sest lubatakse 25% laadimist 10 minutiga)
Aga laias laastus ma olen rahul ja väga isegi  |
Ilmselt sul mingi kala selle pildistamisega, mul fokuseerib küll väga kiiresti ja pildi ka super ilusad.
Kiirlaadimisega on aga vähe teine teema, nimelt on karbis EU jaoks tavaline laadija 5V 2A sellega ei saagi mingit kiirlaadimist olla miks nii, ei tea
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.11.2015 19:09:30
|
|
|
John Smith, see on küll nõme tüng
Ega te pole kursis, et kas asi konkreetselt laadijas või on rahvusvahelisel versioonil telefonist see asi ka puudu? Esimesel juhul kannataks ehk "kiirlaadija" tellida?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwdw
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2008
|
02.11.2015 23:25:22
|
|
|
| mis oleks 150e parim. hetkel kasutan jiayu g4 ja ülimalt rahul. peaks kindlasti eesti keel olema. vend hakkas huvi tundma hiinakate vastu. 150e peaks olema koos maksudega või eu laost. põhiline hea aku(2p) ja kaamera. muid piiranguid poleks, 4g pole tähtis
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
02.11.2015 23:30:53
|
|
|
| dwdw kirjutas: |
| mis oleks 150e parim. hetkel kasutan jiayu g4 ja ülimalt rahul. peaks kindlasti eesti keel olema. vend hakkas huvi tundma hiinakate vastu. 150e peaks olema koos maksudega või eu laost. põhiline hea aku(2p) ja kaamera. muid piiranguid poleks, 4g pole tähtis |
Natuke läheb küll üle, aga väga hea valik: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229218.html?wid=3
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
03.11.2015 00:02:40
|
|
|
| Kas OUKITEL'ga (U10) on kellelgi kokkupuuteid? Kuna vaja kindlasti 800mhz 4g, siis Lenovod, Meizud ja Xiaomid langevad ära.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
03.11.2015 19:34:32
|
|
|
Nüüdseks peaaegu nädal elatud koos Elephone P7000 -ga, mille ostsin GB-sti EU laost. Hind soodne , kohale tuli vist nädalaga, värv šampanja, mis oli ainus saadaolev värv. Elephone on siin palju laidetud aga olen väga pssitiivselt üllatud sedapuhku. Oskan võrrelda sama Soc kasutava Ulefone Be Touch 2 ga mille kuuajalise kasutamise järel GB tagasi saatsin displeyl olevat valgete täppide pärast. P7000-l 1. on tuduvalt parem ekraan 2. Sörmejäljeluge töötab kindlamalt 3. Aku kestvus on väga väga hea 1.5-2 päeva veab välja 4. Telefon ka ise ilusam ja jätab koostekvaliteedile pole miskit ette heita 5. Kölari heli tükk maad parem kui Be Touch 2-l.
Köik töötab hetkel kenasti ja julgen soovitada kellel vaja soodsalt kõikides kandesagetustes Eestis töötavd Dual SIM apastraati.
Veel üks tähelepanek: Be Touch 2 -l HERE-ga navigeerides kiirusenäit köikus kogu aeg väga suurets piirides, ma ei leidnudki sellele probleemile lahendust ja see häiris väga. P7000-l toimib aga see vägagi korralikult.
Minu poolt siinkohal P7000-le Strong Buy
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
05.11.2015 11:47:39
|
|
|
Küsiks rumalusest, kuna ei tea, mis eelise või kus see 800 MHz parem on ?
Kas keegi teab kus saaks täpsemalt vaadata, milliseid erinevaid sagedusi meil operaatorid kasutavad ( elisa,emt,tele2) ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.11.2015 11:53:41
|
|
|
http://www.gsmarena.com/network-bands.php3
tele2 on lisaks mingi veel tekkinud/tekkimas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.11.2015 13:51:18
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Sai Meizu MX5 ligi võetud. Kui kellelgi küsimusi asja kohta, siis tulistage julgelt!  |
Kuidas kaamera on ja kas mingeid puuduseid ka leidub, mis häiriks?
Elukaaslasel vahepeal oli MX4 aga peamiselt just kaameras pettumise tõttu sai müüdud, tuli alati selge pildi saamiseks mitu klõpsu teha, väiksemgi värin lõi uduseks. Pimedas seepärast oli väga keeruline pilti teha. Muidu oli küll hea, kui õnnestus hea tabamus saada. |
gsmarena kiidab ju väga kaamerat. Reaalsus on see, et mina veel teravat pilti pole suutnud saada
Vägisi jääb mulje, et tarkvara käkib ära midagi. Kui kaamera suunata objektile, siis teeb nö fokusseerimise ja nuppu vajutades teeb seda enne pildistamist uuesti, aga siin tulebki viga sisse. Selgelt on näha, et pilt tehakse valel hetkel.
Muidu on tegu uskumatult kiire telefoniga Sõrmejälge loeb kiirelt ja veatult.
4G-ga on ka mingi teema (800 puudumine?), sest toas on 3g 98% ajast, õues lülitub kohe ilusti 4G peale tagasi. Lisaks on see väljakuulutatud kiirlaadimine minu jaoks olematu. Võibolla see rakendub väiksema akuprotsendi juures alles, aga näiteks 30% akut ja laadimist 10 minutit on tulemuseks 41% akut (peaks olema 55, sest lubatakse 25% laadimist 10 minutiga)
Aga laias laastus ma olen rahul ja väga isegi  |
Ilmselt sul mingi kala selle pildistamisega, mul fokuseerib küll väga kiiresti ja pildi ka super ilusad.
Kiirlaadimisega on aga vähe teine teema, nimelt on karbis EU jaoks tavaline laadija 5V 2A sellega ei saagi mingit kiirlaadimist olla miks nii, ei tea  |
MX5-l on ka güroskoop, kas kaamera võimaldab photo sphere pilti teha ja kas Streetview pildi lisamine töötab? Igaks juhuks küsin.
Ah pagan, ikkagi on 800MHz 4G puudu sellel ka...
Need millel on 800MHz LTE, neil pole güroskoopi. Millel on güroskoop, pole 800MHz LTE-d. Nokk lahti, saba kinni jne
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
05.11.2015 14:05:32
|
|
|
Viitsib keegi paari sõnaga kokku võtta, mida Hiinaka otsimisel jälgima peaks? Kas mingeid regioone, milleks telefon loodud (international, Hiina vms?!)? Vältima konkreetseid müügikohti? Väga püssi iseenesest ei otsi. Praegune telefon Samsung S2 Plus ning ostes ajas küll asja ära. Nüüd 2 aasta peale ultraaeglaseks jäänud. Peaasi, et normaalset pilti oskab aparaat teha.
Ja siin jääb mulje, et ostetakse pigem kusagilt mujalt kui eBay'st või aliexpressist. Mis põhjusel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.11.2015 14:17:30
|
|
|
paar sõna: andmed, sagedus, hind.
Mis põhjusel: hind/kogemus.
vali ise sobiv: http://www.kimovil.com/en/
sagedused:
3G - 900 ja 2100 MHz
4G - 800, 1800 ja 2600MHz
GSM/2G sagedused: 900 ja 1800 MHz
LTE B1/B3/B7/B20
edu
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
05.11.2015 14:25:00
|
|
|
Kui kõik muu annab andmetest välja kraapida üldiselt, siis kaamera kvaliteeti ja üldist toimivust (korpuse kvaliteet, tarkvara toimivus) tasub igaks juhuks natuke googeldada ja vaadata, mida rahvas räägib. (kas üldse räägib)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.11.2015 17:24:29
|
|
|
Kel tüdimus peale tuleb võtke uus Galaxy S4 198€ ja asi ants ning support ka kõvv
Mis te nende Hiina käkkidega võidate?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
05.11.2015 17:45:32
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kel tüdimus peale tuleb võtke uus Galaxy S4 198€ ja asi ants ning support ka kõvv
Mis te nende Hiina käkkidega võidate? |
Tead, kui ausalt olla siis põnev on! Nagu loteriil mängiks Saab ka reaalse kasutuskogemuse ..samsast on ausalt öeldes tüdimus totaalne, kaubanuskeskusse ka ei sa sisenda , ilma et Galaxy reklaam näkku ei kargaks
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.11.2015 17:54:03
|
|
|
| Nagu hobi või nii.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
05.11.2015 18:00:03
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kel tüdimus peale tuleb võtke uus Galaxy S4 198€ ja asi ants ning support ka kõvv
Mis te nende Hiina käkkidega võidate? |
Võidan raha ju, doh. Maksan vähem, saan rohkem telefoni kui brändiga telefoni eest.
Mis sa oma küsimusega parem võita üritad ? Tuled teemasse, kus inimesed kasutavad hiinlasi ja siis üritad samsungi siin maha müüa ? GG geniaalne plaan ju.
Lihtne näide: Stockmanis müüakse t-särki ( must, firma logoga minimaalselt näha kui üldse on ) 50€, aga lähedal asuvas buduaaris on must t-särk ( ilma firma logota ) 20€.
MTTC suppordist ei oska rääkida aga teiste kommentaaride järgi on seal asi sama hull kui hiinlasega kaubelda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
05.11.2015 18:25:48
|
|
|
| Keegi OnePlus X -i juba ära tellinud? Sain ka kutse aga vist loobun.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.11.2015 19:28:31
|
|
|
| quickmix kirjutas: |
| Maksan vähem, saan rohkem telefoni kui brändiga telefoni eest. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
05.11.2015 19:30:29
|
|
|
Garantii garantiiks... lõppeks öeldakse sulle ikka, et vedelikukahjustus ja ei saa sa sealt midagi.
Küll aga öelge mulle üks tootja veel, kes pidevalt uut tarkvara välja laseb, nagu XiaoMi seda teeb? Iga nädal tuleb dev build ja iga paari kuu tagant public build. (Vähemalt ~aastake tagasi sai sellist asja Mi3 telefoniga tuntud. Hea oli teada, et poisid teevad ja hoolivad )
(Samsal on erinevaid telefone rohkem, kui androidi koodis ridu... )
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
05.11.2015 20:23:20
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Küll aga öelge mulle üks tootja veel, kes pidevalt uut tarkvara välja laseb, nagu XiaoMi seda teeb? Iga nädal tuleb dev build ja iga paari kuu tagant public build. (Vähemalt ~aastake tagasi sai sellist asja Mi3 telefoniga tuntud. Hea oli teada, et poisid teevad ja hoolivad ) |
Mis see "uus tarkvara" siis konkreetselt oli ka? Ainus mida ma tahaks oleks stock android ja seda nii tihti küll ei uuendatud.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|