Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2015 12:06:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
laurx kirjutas:
samsungi eelis LG ees on see ,et CI moodulit saab ilma tehaseseadeid tegemata vahetada.


Ma i tea, mis LG mudelitega sina kokku puutunud oled, kuid enda LG teleri(te) CAM mooduli eemaldada ja teise koos kaardiga kohe külge panna. Mingit probleemi ei teki.


ma olen suhteliselt kõike häälestanud mis inimesed omale ostnud on ja millel dvb-c sees on. 99% lg dest ei suuda paaritatava CI+ iga enne tehaseseadete tegemist viiest astmest neljandat ja viiendat teha kui moodulit vahetad. seostamatu CI ga seda nalja ei ole.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2015 12:06:48 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Oracle kirjutas:
LG 43UF7707
http://turuliider.ee/et/televiisorid/12759-lg-43uf7707.html#

Kas sellel mudelil on mingeid puudusi teiste ees?
Kasutaks üle õhu vabalevi kanaleid ja ühendatud oleks ka multimeedia arvuti taha (filmid, multikad, muusika taustaks).


selle raha eest võtaks pigem suurema diagonaali ja FullHD.
Või miks sa arvad et 43 tolline UHD sulle paremini sobib?


Hmm, jah. Hetkel on 32 tolline ja mõtlen, et peaks välja vahetama. Siis 10 tolli suurem oleks juba ju märgatav muutus.
Panin hinnavahemiku paika (umbes 500-600€). Ega rohkem nõudmisi pole, ainult et oleks ikka uuem mudel ja uued tehnoloogiad icon_smile.gif.
Siis vaatasingi, et see langeb ka minu kriteeriumisse, boonuseks suurem reso. Vb vahest vaataks-näitaks arvuti kaudu mõnda UHD videot, pilte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2015 12:15:32 vasta tsitaadiga

mille otsas sa istud, elion?
see toode jälle mingi 7 lõpuga, äpp ei pruugi jälle tööle hakata. alles lahati seda teemat kusagil siin kandis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8817694#8817694
Aga kui see määrav ei ole, siis kama 2 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2015 12:27:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
odavamatel telekatel on alati puudusi kallimate ees.....
Aga 43 UHD võtta.....ma nagu ei näe mõtet asjal. Sellises mõõdus tasuks ikka FHD võtta


Täiesti nõus. Peaks nina vastu ekraani vaatama, et UHD-st kasu lõigata.

http://www.rtings.com/images/optimal-viewing-distance-television-graph-size.png
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2015 19:26:16 vasta tsitaadiga

sai rde.ee-st LG 43LF54 (ilma smart funktsioonita) soetatud mina igati rahul tv-ga...Kasutan xboxi taga peamiselt, vahest harva fullhd filmid arvutist..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2015 19:47:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
seostamatu CI ga seda nalja ei ole.


Ahaa. Nu vot. Räägi kohe asjast, et starmani CAM-junnid ajavad teleri lolliks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2015 23:46:33 vasta tsitaadiga

starmanil on kolme tüüpi CI+ seostatavaid. lg läheb kõigi nendega telliseks peale teise vastu vahetamist. samsungil ja teistel tuntumatel seda häda pole.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 00:06:25 vasta tsitaadiga

siis on probleem starmanis mitte lg-s
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2015 12:25:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
siis on probleem starmanis mitte lg-s


Kui tistel mudelitel probleeme ei tekita siis just lg-s ju.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.10.2015 12:32:08 vasta tsitaadiga

laurx, no ma räägin ju, et viga on starmani seostatavates CAM moodulites. Ega teleritootja pea mingeid kiiksuga junne toetama.
Enda LG kogemus räägib vastupidist, aga ei kasutanud ka seotud mooduleid. Polnudki paari aasta eest neid.

Ja loomulikult ei ole see normaalne tava, et inimene tirib neid mooduleid sisse ja välja ning vahetab omavahel. Migi haruldasemat sorti nähtus see pigem.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 13:54:59 vasta tsitaadiga

SMIT on üsna kõva tegija selles vallas. probleem on ka samsungil: CI mooduliga töötab aga CI+ ga ei tee autentimist lõpuni enne kui tarkvara pole 1024 peale uuendatud. kolm neli aastat vanade telekate teema rohkem.

see ON LG probleem, sest teistel telekatel pole vaja kemiseerida kui tarkvara uuendatud on. starmani kolmest seostatavast on kaks SMIT i omad. kolmandat oli vähe ja tootja hetkel ei meenu. teema on just seostatavate CI+ idega.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar2
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2015 08:37:48 vasta tsitaadiga

Mul on 2015. a LG UF seeria teler, millel on Elioni äpp. Äpp töötab muidu hästi, ainuke viga on see, et alati ei taha ETV-le supakad alla tulla.
Teistele kanalitele tulevad normaalselt. Digiboxiga ka kõik OK. Huvitav milles viga...

_________________
Tulevik algab tunni aja pärast
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2015 10:46:22 vasta tsitaadiga

zahhar2 kirjutas:
Mul on 2015. a LG UF seeria teler, millel on Elioni äpp. Äpp töötab muidu hästi, ainuke viga on see, et alati ei taha ETV-le supakad alla tulla.
Teistele kanalitele tulevad normaalselt. Digiboxiga ka kõik OK. Huvitav milles viga...

Mul on ka seda ette tulnud. Siis aitab: nool vasakule > kanali seaded > subtiitrid > Eesti > OK. Küllap millalgi parandatakse see probleem ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2015 12:22:53 vasta tsitaadiga

Olen ise ka seda probleemi märganud aga kuidagi klõpsides on tiitrid ikka alla ilmunud
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012




sõnum 01.11.2015 15:02:09 vasta tsitaadiga

LG 42LF580V. Kellelgi selle televiisoriga kogemusi või äkki soovitusi, mis samas hinnaklassis võtta? Sooviks mingit mõistlikku telerit, millest läbi arvuti seriaale ja filme vaadata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikas
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 00:40:00 vasta tsitaadiga

Palun targematelt nõu. Oleks nimelt vaja uut ja suuremat, see tähendab 60-65´´ telerit. Praeguse teleri valisin kolm aastat tagasi loogika alusel, et kallim on parem. http://www.samsung.com/latin_en/consumer/tv-av/tv/full-hd/UN46F8000AFXZP Kuna olen selle teleriga väga rahul, tahaks ka Samsungiga edasi minna. Kuna tahan mitte kumerat ekraani, siis olen vaadanud parimat sileda ekraaniga mudelit. http://www.samsung.com/ee/consumer/tv-av/tv/uhd/UE65JU7002TXXH Mure aga selles, et kui palju suur ekraan pildikvaliteeti mõjutab? Praegu tuleb signaal Staarmani Zuumiga otse teletorni alt, ehk siis signaali kvaliteet väga hea. Tulevikus aga tuleb signaal Telseti optilisest kaablist mille kvaliteeti ei tea. Või pole mõtet laristada ja võtta hoopis http://www.samsung.com/ee/consumer/tv-av/tv/uhd/UE60JU6872UXXH Ehk siis, kas ju7002 oma pea 800 eurot kallima hinnaga ja Peak illuminator funktsiooni ning Precision Black tehnoloogiaga on märgatavalt parema pildikvaliteediga kui ju6872? Vaatamiskaugus on umbes 5 meetrit. Tänud ette!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 01:02:39 vasta tsitaadiga

kurikas kirjutas:
Palun targematelt nõu. Oleks nimelt vaja uut ja suuremat, see tähendab 60-65´´ telerit. Praeguse teleri valisin kolm aastat tagasi loogika alusel, et kallim on parem. http://www.samsung.com/latin_en/consumer/tv-av/tv/full-hd/UN46F8000AFXZP Kuna olen selle teleriga väga rahul, tahaks ka Samsungiga edasi minna. Kuna tahan mitte kumerat ekraani, siis olen vaadanud parimat sileda ekraaniga mudelit. http://www.samsung.com/ee/consumer/tv-av/tv/uhd/UE65JU7002TXXH Mure aga selles, et kui palju suur ekraan pildikvaliteeti mõjutab? Praegu tuleb signaal Staarmani Zuumiga otse teletorni alt, ehk siis signaali kvaliteet väga hea. Tulevikus aga tuleb signaal Telseti optilisest kaablist mille kvaliteeti ei tea. Või pole mõtet laristada ja võtta hoopis http://www.samsung.com/ee/consumer/tv-av/tv/uhd/UE60JU6872UXXH Ehk siis, kas ju7002 oma pea 800 eurot kallima hinnaga ja Peak illuminator funktsiooni ning Precision Black tehnoloogiaga on märgatavalt parema pildikvaliteediga kui ju6872? Vaatamiskaugus on umbes 5 meetrit. Tänud ette!

5 tolli suurem ekraan annab ka juba hinnale märgatava lisa.
5 meetrit on isegi 65 tollise ekraani jaoks nii suur vaatamiskaugus, et selle distantsi pealt paistab igasugune kraam ilus icon_smile.gif

http://www.rtings.com/images/optimal-viewing-distance-television-graph-size.png
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 02.11.2015 01:02:57 vasta tsitaadiga

et siis ostad 4k tv et SD crappi vaadata ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.11.2015 01:05:53 vasta tsitaadiga

5 meetrit on nii pikk distants, et isegi 65 jääb väikeseks... icon_sad.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.11.2015 01:14:32 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
et siis ostad 4k tv et SD crappi vaadata ? icon_eek.gif


et ostad HD või FHD ekraani ja siis SD kräppi vaatad. kopp.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikas
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 21:30:02 vasta tsitaadiga

Kahjuks on nii, et kui tahad telerit, millel oleks kõik muud näitajad head, pead paratamatult võtma 4k aparaadi, ehk siis nagu keegi siin juba varem ütles, tuleb 4k boonusena kaasa. Ja loodetavasti kallimal teleril igatsugu pildiparandus programmid ka paremad kui odavamal asjal, ehk siis pilt ikkagi lõpptulemusena parem?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 22:26:57 vasta tsitaadiga

kurikas kirjutas:
Kahjuks on nii, et kui tahad telerit, millel oleks kõik muud näitajad head, pead paratamatult võtma 4k aparaadi, ehk siis nagu keegi siin juba varem ütles, tuleb 4k boonusena kaasa. Ja loodetavasti kallimal teleril igatsugu pildiparandus programmid ka paremad kui odavamal asjal, ehk siis pilt ikkagi lõpptulemusena parem?

Jah paraku on see tõsi, et kui tahad FHD teleril normaalset SD pilti näha, siis peab ostma kallima otsa teleka... Televiisori pildimootori võimekuse tähtsust ei tohiks kindlasti alahinnata. Kui poes on kõrvuti samasuure ekraani ja erineva hinnaga telekad, siis tekib asjatundmatul ostjal paratamatult kiusatus osta odavam icon_smile.gif Rusikareegel võiks olla, et keskmisest tasemest allapoole ei tasuks minna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.11.2015 07:46:32 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
kurikas kirjutas:
Kahjuks on nii, et kui tahad telerit, millel oleks kõik muud näitajad head, pead paratamatult võtma 4k aparaadi, ehk siis nagu keegi siin juba varem ütles, tuleb 4k boonusena kaasa. Ja loodetavasti kallimal teleril igatsugu pildiparandus programmid ka paremad kui odavamal asjal, ehk siis pilt ikkagi lõpptulemusena parem?

Jah paraku on see tõsi, et kui tahad FHD teleril normaalset SD pilti näha, siis peab ostma kallima otsa teleka... Televiisori pildimootori võimekuse tähtsust ei tohiks kindlasti alahinnata. Kui poes on kõrvuti samasuure ekraani ja erineva hinnaga telekad, siis tekib asjatundmatul ostjal paratamatult kiusatus osta odavam icon_smile.gif Rusikareegel võiks olla, et keskmisest tasemest allapoole ei tasuks minna.


Sama tihti tekib ostjal tahtmine osta kallim, UHD teler - kuna poes on tihti UHD telerid paremal kohal ja mängivad spetsiaalset materjali, mille kõrval SD teleprogramm ei näe üldse välja.

Endale soetasin mingil hetkel elus Panasonicu 46" E6 LCD (2013 mudel oli too vist), FHD - ca 2.4m pealt vaadates FHD materjali ei soovi küll enamat. Monitorina kasutades võiks veidi suurem olla aga monitorina ma teda ei kasuta. Kuhu ma aga jõuda tahan on see, et 4K iseenesest ei tee telerit heaks. Kui valida kas osta kallim FHD või odavam UHD siis ma enne süveneksin nende telerite hingeellu kui ostaksin 4K ära. See sama E6 suudab toota uskumatult head pilti oma hinnaklassis, loomutruud värvid ja sügavad mustad. Õhtul filmivaatamiseks suurepärane.

Üleüldse arvan, et see 4K on enamuses müügitrikk - kaua läheb aega, et 4K saaks standardiks? Keegi ei tea, aastaid. Selleks ajaks on 16K ja raiutakse jälle, et tulevikuks tuleb valmis olla. Minu arvamus on selline, et ma jõuan veel enne 2 FHD telerit osta kui 4K mõistlikuks/mõistetavaks muutub. Hell, meil pole FHD'gi standard TVs veel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.11.2015 10:24:15 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:

Endale soetasin mingil hetkel elus Panasonicu 46" E6 LCD (2013 mudel oli too vist), FHD - ca 2.4m pealt vaadates FHD materjali ei soovi küll enamat. Monitorina kasutades võiks veidi suurem olla aga monitorina ma teda ei kasuta. Kuhu ma aga jõuda tahan on see, et 4K iseenesest ei tee telerit heaks. Kui valida kas osta kallim FHD või odavam UHD siis ma enne süveneksin nende telerite hingeellu kui ostaksin 4K ära. See sama E6 suudab toota uskumatult head pilti oma hinnaklassis, loomutruud värvid ja sügavad mustad. Õhtul filmivaatamiseks suurepärane.

Üleüldse arvan, et see 4K on enamuses müügitrikk - kaua läheb aega, et 4K saaks standardiks? Keegi ei tea, aastaid. Selleks ajaks on 16K ja raiutakse jälle, et tulevikuks tuleb valmis olla. Minu arvamus on selline, et ma jõuan veel enne 2 FHD telerit osta kui 4K mõistlikuks/mõistetavaks muutub. Hell, meil pole FHD'gi standard TVs veel.


Seni kuni iga saade (standardist tulenevalt) kaabli otsast ei ole veel FHD kvaliteediga, ei maksa omada suurema resoga telekat? Ehk telekat peaks valima minimaalse pildikvaliteedi järgi? Või vahetad telekat iga aasta-paari tagant? Ajaks, millal FHD on meil standard, on UHD kraami juba lademes saada.

Täna on mujalt UHD/4k materjali küllaga liikvel mida oma UHD TV taga nautida kuni eksklusiivsemat kraami hakkavad pakkuma ka Elion/Starman jms. Muidu UHD ja FHD hinnavahe samades klassides on juba üsna kokku kuivanud ja UHD esitluses HD/FHD pilt on ju parem kui samaväärse paneeliga FHD esitluses.

Ma soovitan soojalt neile, kes telerit ei osta iga paari aasta tagant järgmiseks osta kindlasti UHD. Millal iganes on plaanis uus teler soetada - täna või mõne aasta pärast.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 03.11.2015 10:30:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 03.11.2015 10:29:46 vasta tsitaadiga

Mul läheb telekas peamiselt arvuti taha kasutusse ja sai nimelt FHD telekas soetatud, kuna UHD jaoks peaks lisaks ka uue (kõvasti üle keskmise) arvuti kokku panema, kui tahta max tiluliluga mängida. Lisaks muidugi UHD telekate input lagi probleemid odavamas otsas... Kui tõesti ainult filme vaataks, siis oleks ka vast UHD kasuks juba otsustanud.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.