Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 699, 700, 701 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.10.2015 20:58:10 vasta tsitaadiga

The_Boss, välise toiteadapteriga näiteks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:07:19 vasta tsitaadiga

The_Boss, mul plaanis telekas lahti võtta jah, küll sealt kuskilt vajaliku pinge ka leiab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:20:39 vasta tsitaadiga

jägaja, samal ajal ei saa kasutada ja mitte kasutada välist toiteadaptrit.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.10.2015 22:13:05 vasta tsitaadiga

The_Boss, icon_question.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.10.2015 06:48:29 vasta tsitaadiga

CRT telekatest rääkides, annan kindla hääle Motorolale. Vanematel on mingi Sony Trinitron 'skoop. Motorolast (ja ka Aminost) tuleb scardi kaudu RGB signaal, mis on ikka kõvasti kenam composite videost. S-Video jääb sinna vahepeale.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 09:11:45 vasta tsitaadiga

miks vana menüüga filmiriiulil on oluliselt vähem filme kui uuel menüül?

Täna nagu kohe eriti pahane selle elioni peale. Ärkan hommikul ja mõtlen, et vaatan 2,5 meest nädala kordust aga oh ei, mingi ruubiku kuubik tuleb ette. Mõtlen siis, et ok kuna kanalid töötavad ju siis on mingi jama kordus tvga. Lähen siis filmiriiulile (samsung app) ja hakkan siis mingit filmi valima, ja jälle sama jama. Kontrollin siis netti...1.5M
Pool tundi kõnet elioni tegelasega parandas neti mõne mega võrra aga vilets ikka. Järgmine reede saabub tehnik.
Mõtlesin siis, et hakkan kodukino taga nüüd oma väljavalitud filmi vaatama filmiriiulist aga tutkit, pole seda vanas menüüs icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.10.2015 11:53:48 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kui sul on uusnuti leping ja kasutad vananuti menüd siis sellel ongi piirangud peal. Need on kunstlikult tekitatud piirangud, seda just filmiriiuli osas.
Varasemalt (2015 alguses veel) oli filmiriiulis filmide valik, sõltumata kasutajaiidese versioonist, ikka võrdne.

Aga sa ei saa ka väga kuri olla, kuna Elion ei olegi määranud sellist kombinatsiooni tööle. Kui tarbija sellist kooslust vajab siis on see tema valik.

Mitte et mulle selline piirang meeldiks ja ma selle heaks kiidaks. Teenusepakkuja üritab enda elu lihtsamaks teha vana tehnoloogia väljasuretamisega.

Kõik käib vastavalt Elioni sloganile "Vabadus valida".


Link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 11:55:50 vasta tsitaadiga

Loen juba mitmendat korda "vananuti" asemel "vanamuti". Tekitab mitmeid tõlgendusvõimalusi nii teenuse, pakkuja kui tarbija osas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.10.2015 11:59:24 vasta tsitaadiga

Mark0, ma tean mitmeid inimesi, kes ringvaate saates kuulsid, et Ott Lepland kaotas oma bassi üheksaks päevaks. icon_biggrin.gif
Isegi kui juba teadsid, millega reaalselt tegu siis reklaamis kuulsid ikka, " ..kaotas oma bassi"
Noh, mis seal ikka, leidis tiiskanti. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 12:25:21 vasta tsitaadiga

jägaja, küsimus oli, et mida kasutab, kui välist toiteadaptrit ei kasuta. ma lihtsalt millegipärast ei märkanud, et ta tahtiski teleka sisse seda ehitada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 18:26:06 vasta tsitaadiga

Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 18:38:40 vasta tsitaadiga

Vabalt.

Black66 kirjutas:
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 19:27:44 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Vabalt.

Black66 kirjutas:
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.

Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:26:31 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Vabalt.

Black66 kirjutas:
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.

Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s icon_smile.gif


Oleneb kaugel jaamast oled ja kui kiire link on kokkulepitud, ise olin suht lähedal, max lingi kiirust lubas üle 100 kokku oli lepitud vist 65. Seega 40/10 ühendusega võiks 3x8mbps hd's telekate jaoks läbi mahtuda interneti kiirust mõjutamata. 65 - (3x8) = 41
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:08:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:09:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Vabalt.

Black66 kirjutas:
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.

Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s icon_smile.gif


Oleneb kaugel jaamast oled ja kui kiire link on kokkulepitud, ise olin suht lähedal, max lingi kiirust lubas üle 100 kokku oli lepitud vist 65. Seega 40/10 ühendusega võiks 3x8mbps hd's telekate jaoks läbi mahtuda interneti kiirust mõjutamata. 65 - (3x8) = 41


paruni matemaatika oli peaaegu õige. 40000/10000 konfitakse kiirus. Seega 40-(3x8)=16. Vanadel konfiguratsioonidel 45000/10000.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:15:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

paruni matemaatika oli peaaegu õige. 40000/10000 konfitakse kiirus. Seega 40-(3x8)=16. Vanadel konfiguratsioonidel 45000/10000.

Minu matemaatika põhineski mul endal olnud VDSL konfiguratsioonil. Kiirus oli mul siis 45000/12000.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:17:44 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


Kindlasti siis Wi-Fi versioon.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.10.2015 21:29:10 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


Kindlasti siis Wi-Fi versioon.


Täielik jama. Seda jama Elion kindlasti ka ei too sisse, kuna selle juhtmevabadusega on ikka kuhjaga probleeme aastate jooksul erinevate meediaedastusseadmetega.
Loomulikult kliendid seda soovivad ja tahaksid, kuid see on liiga ebakindel lagendus tuhandete erinevate kodude tingimustes garanteeritult tööle saada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2015 21:33:38 vasta tsitaadiga

Pealegi see musta värvi, elion kasutab ju ainult valget värvi icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:38:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pealegi see musta värvi, elion kasutab ju ainult valget värvi icon_confused.gif


Milline digiboks Elionil on valge olnud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2015 21:40:30 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pealegi see musta värvi, elion kasutab ju ainult valget värvi icon_confused.gif


Milline digiboks Elionil on valge olnud? icon_rolleyes.gif

Arris polegi valge? Deem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:43:57 vasta tsitaadiga

jeesus188, Seda saab ka custom värvitoonis tellida. Võibolla tuleb hoopis lilla icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:48:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
The_Boss kirjutas:
-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


Kindlasti siis Wi-Fi versioon.


Täielik jama. Seda jama Elion kindlasti ka ei too sisse, kuna selle juhtmevabadusega on ikka kuhjaga probleeme aastate jooksul erinevate meediaedastusseadmetega.
Loomulikult kliendid seda soovivad ja tahaksid, kuid see on liiga ebakindel lagendus tuhandete erinevate kodude tingimustes garanteeritult tööle saada.


Seda küll, eelnevalt peaksid kliendid üle minema ruuterite peale, millel wifi problemaatiline pole ja siis võib alles wifi boksi peale mõtlema hakata.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 22:55:29 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


Kindlasti siis Wi-Fi versioon.


Ma loodan, et NVG348 samuti ühtlasi. Arris VIP 1113 Wifi kaudu + Arrise oma wifi karp.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.10.2015 01:03:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Aga jah, LG jaoks on siis S5 ka numbritega puldid, numbriteta tulevad hiljem.

Väga kahtlane kas S5 ilma numbriteta pult kunagi tuleb. Pole ju mõtet ressursi raisata.
Ja miks S5 ainult LG jaoks on. Töötab ka SONY-dega. icon_smile.gif (koos boxiga loomulikult)
indrekp kirjutas:

See on lausa uskumatu kuidas alguses eelarvamustega tulnud numbriteta pult ühtäkki kõigile meeldima on hakanud.

Kes need kõik siis on peale Elioni töötajate, kel algul ei meeldind ja nüüd äkki meeldib?
Mulle pole see kunagi meeldinud ja ei hakka ka.
Eks mõnele meeldib, kes aastas kaks korda telekat vaatab, või kelle ainukesed kanalid on ETV, K2 ja TV3.
Muud muinasjuttu pole sul indrekp vaja rääkida.
Uskumatu on hoopis see, et kunagisest Samsungi maani kummardajast on nüüd saanud LG jumaldaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 01:12:02 vasta tsitaadiga

Ma päris kindlasti ei tahaks LG magicremote kõrvale veel Elioni pulti. Magicremote on isegi parem - saab menüüs liikumiseks kasutada kerimisratast ja kursorit. Odavamatel teleritel on kaasas tavaline pult, sellega ei oska võrrelda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 08:39:24 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Ma päris kindlasti ei tahaks LG magicremote kõrvale veel Elioni pulti. Magicremote on isegi parem - saab menüüs liikumiseks kasutada kerimisratast ja kursorit. Odavamatel teleritel on kaasas tavaline pult, sellega ei oska võrrelda...


Tõsi, täiesti proovitud, kuna teler võimaldab palju enamat kui ainult äpp, siis on magic ühe puldina mugavam.
Samas olgugi, et ka pensionärid ja lapsed on nutikad, tundus, et nutitvd tarbides oli menüüd neil lihtsam kasutada kui hiirt ekraanile ei teki ja sirvimine näpu all käib.

seeru, oma testitud LG läks peale testimist müüki. Ei ole Samsungi teleritest loobunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:06:21 vasta tsitaadiga

LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:13:07 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?


Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).

Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2015 12:20:27 vasta tsitaadiga

http://www.lg.com/us/tvs/lg-49UF6430-4k-uhd-led-tv

mingi US mudel?
regiooni äkki vaja vahetada.....

Ei tea, ei viitsi hetkel otsida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.10.2015 12:33:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://www.lg.com/us/tvs/lg-49UF6430-4k-uhd-led-tv

mingi US mudel?


US mudelid ei tööta euroopas. Need on täiesti erineva tehnoloogia pillid.
Aga ma ka ei tea.Tehnoloogiad arenevad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:37:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
http://www.lg.com/us/tvs/lg-49UF6430-4k-uhd-led-tv

mingi US mudel?


US mudelid ei tööta euroopas. Need on täiesti erineva tehnoloogia pillid.
Aga ma ka ei tea.Tehnoloogiad arenevad.


Digiboksi taga peaksid töötama küll, lihtsalt antenniga ei näe midagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 27.10.2015 13:22:40 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


4K boksi ei ole mõtet niipea loota. Pole äriliselt mõistlik. Sisu sellele on vähe ja kanalid, mis ongi 4K, on nii kallid, et klient poleks nõus seda kinni maksma.
Alustame sisust - seda pole piisavalt, et saaks üldse mõelda sellele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:32:49 vasta tsitaadiga

pole jah lolli mõtet hakata mängima selle 4K-ga. Ei suudeta ju veel senimaani HD kanaleidki põhipaketti panna.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:49:30 vasta tsitaadiga

... isegi FHD ei kasuta oma täit potentsiaali televisioonis, mida see 4k veel andma peaks, rohkem müraseid pixleid?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:50:00 vasta tsitaadiga

Rohkem põhjust vingumiseks, et pilt saast on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:51:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?


Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).

Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.


Itaalia ja tsehhi lehelt leiab ka selle mudeli, aga kahtlane asi jah, ilmselt tegu mingi säästuversiooniga ikka.
http://www.lg.com/cz/televizory/lg-49UF6407
http://www.lg.com/it/tv/lg-49UF6407-tv-led

Sama firmware lg kodukalt sobib ka soomes müüdavale http://www.lg.com/fi/televisiot/lg-49UF640V
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:14:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
-parun- kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arris 2 ka tulekul või testimisel?


Pakun kandidaadiks selle:
http://www.arrisi.com/products/vip5602/

Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus icon_smile.gif


4K boksi ei ole mõtet niipea loota. Pole äriliselt mõistlik. Sisu sellele on vähe ja kanalid, mis ongi 4K, on nii kallid, et klient poleks nõus seda kinni maksma.
Alustame sisust - seda pole piisavalt, et saaks üldse mõelda sellele.


Oleneb kui suur on hinnavahe HD ja 4K boksi vahel. Kui hinnavahe on mõõdukas, siis pole mõtet tuleviku arvelt koonerdada. Testima peaks juba täna, et tulevikus muutusteks valmis olla. Ma ei arvagi et 4K sisu peaks Elioni võrku kohe homme ilmuma, aga aastal 2020 võiks mingi osa sisust 4K-s ju reaalsus olla ?

DigeBeni kirjutas:
... isegi FHD ei kasuta oma täit potentsiaali televisioonis, mida see 4k veel andma peaks, rohkem müraseid pixleid?

Ega Sa ei taha seda 4K-d ometi ADSL-i otsas vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:16:31 vasta tsitaadiga

NBA ja NBA HD on tagasi. Hooaeg võib alata!
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:21:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrekp kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?


Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).

Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.


Itaalia ja tsehhi lehelt leiab ka selle mudeli, aga kahtlane asi jah, ilmselt tegu mingi säästuversiooniga ikka.
http://www.lg.com/cz/televizory/lg-49UF6407
http://www.lg.com/it/tv/lg-49UF6407-tv-led

Sama firmware lg kodukalt sobib ka soomes müüdavale http://www.lg.com/fi/televisiot/lg-49UF640V


Lisaks 123 väitis et see mudel on nimekirjas sees ja peaks toetama nutitväppi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:30:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
indrekp kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?


Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).

Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.


Itaalia ja tsehhi lehelt leiab ka selle mudeli, aga kahtlane asi jah, ilmselt tegu mingi säästuversiooniga ikka.
http://www.lg.com/cz/televizory/lg-49UF6407
http://www.lg.com/it/tv/lg-49UF6407-tv-led

Sama firmware lg kodukalt sobib ka soomes müüdavale http://www.lg.com/fi/televisiot/lg-49UF640V


Lisaks 123 väitis et see mudel on nimekirjas sees ja peaks toetama nutitväppi.


Kõik võib olla, kunagi Hullud Päevad müüsid ka rootsist tulnud Samsung ES8000 telereid millel oli skandinaavia regioon peal ja areta palju tahad Elioni äppi. (ok teatud häkiga sai aga iga mees sellega hakkama ei saanud)
LG regioonidest pole teadlik ja kuna koduleht ei ütle ju ka otse,et "2015 Smart TV with WebOS 2.0" siis ei saa ju keegi midagi kinnitada, et Elioni äpp töötaks. Muide sellist listi pole Elionis olemas teleri mudelitest, millel Elioni äpp töötab. Ongi info 2015 ja WebOS 2.0 SmartTV.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2015 21:38:40 vasta tsitaadiga

Paras aeg siis listi tegema hakata. Pm kõik ju õige, 2015 ja webos 2.0 olemas ja äppi njetu. Mõni võib veel kurtma minna vale reklaami peale icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:46:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Paras aeg siis listi tegema hakata. Pm kõik ju õige, 2015 ja webos 2.0 olemas ja äppi njetu. Mõni võib veel kurtma minna vale reklaami peale icon_wink.gif


No siin ju kellegi oli ka mingi küsimus samal teemal ja uuriti asja ning pandi Elionis rattad käima. Äkki tasub veel küsida.
Tehnik võib iga kell 10€ kohale tulla ja asja lahata seega ärge kartke abi kutsuda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 21:50:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt LG store küsib teleri tootekoodi ja siis mingil viisil otsustab kas näidata äppi või mitte. See aga ei pruugi parimal viisil õnnestuda.
Pikemas tootekoodis on aga kirjas peaaegu kõik selle teleri kohta, näiteks ka see millise riigi jaoks teler on toodetud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 22:13:53 vasta tsitaadiga

Ise õnneks telekat ei vaata ja pole ka minu telekas, aga lihtsalt huvitas kas hakkab pilti näitama või mitte. Ju see 123 töötaja "list" ilmselt oligi et 2015, webos 2, lg jne. mitte päris list täpsetest mudelitest mis sobivad.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 27.10.2015 22:52:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Muide sellist listi pole Elionis olemas teleri mudelitest, millel Elioni äpp töötab. Ongi info 2015 ja WebOS 2.0 SmartTV.

On ju list täitsa olemas Elioni kodulehel:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 23:19:52 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:


Oleneb kui suur on hinnavahe HD ja 4K boksi vahel. Kui hinnavahe on mõõdukas, siis pole mõtet tuleviku arvelt koonerdada. Testima peaks juba täna, et tulevikus muutusteks valmis olla. Ma ei arvagi et 4K sisu peaks Elioni võrku kohe homme ilmuma, aga aastal 2020 võiks mingi osa sisust 4K-s ju reaalsus olla ?
aastal 2020 on ka 4k bokside hinnad üleüldse teisest klassist.
Hetkel satibokside puhul on hinnavahe umbes 3 kordne. Kui sellise enam-vähem hd boksi saad nii ~160€ eest kätte siis suht samaväärse 4k boksi puhul maksad 500€

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 23:29:28 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Muide sellist listi pole Elionis olemas teleri mudelitest, millel Elioni äpp töötab. Ongi info 2015 ja WebOS 2.0 SmartTV.

On ju list täitsa olemas Elioni kodulehel:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda listi tuleks täiendada nende mudelinumbritega, mille lõpus on 7.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 23:40:04 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Muide sellist listi pole Elionis olemas teleri mudelitest, millel Elioni äpp töötab. Ongi info 2015 ja WebOS 2.0 SmartTV.

On ju list täitsa olemas Elioni kodulehel:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda listi tuleks täiendada nende mudelinumbritega, mille lõpus on 7.


49UF6407 lõpuks võiks nagu olla seitse icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 699, 700, 701 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.