The_Boss, välise toiteadapteriga näiteks. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
jägaja, samal ajal ei saa kasutada ja mitte kasutada välist toiteadaptrit. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
The_Boss, _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
CRT telekatest rääkides, annan kindla hääle Motorolale. Vanematel on mingi Sony Trinitron 'skoop. Motorolast (ja ka Aminost) tuleb scardi kaudu RGB signaal, mis on ikka kõvasti kenam composite videost. S-Video jääb sinna vahepeale. _________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
miks vana menüüga filmiriiulil on oluliselt vähem filme kui uuel menüül?
Täna nagu kohe eriti pahane selle elioni peale. Ärkan hommikul ja mõtlen, et vaatan 2,5 meest nädala kordust aga oh ei, mingi ruubiku kuubik tuleb ette. Mõtlen siis, et ok kuna kanalid töötavad ju siis on mingi jama kordus tvga. Lähen siis filmiriiulile (samsung app) ja hakkan siis mingit filmi valima, ja jälle sama jama. Kontrollin siis netti...1.5M
Pool tundi kõnet elioni tegelasega parandas neti mõne mega võrra aga vilets ikka. Järgmine reede saabub tehnik.
Mõtlesin siis, et hakkan kodukino taga nüüd oma väljavalitud filmi vaatama filmiriiulist aga tutkit, pole seda vanas menüüs
xxlmaster, kui sul on uusnuti leping ja kasutad vananuti menüd siis sellel ongi piirangud peal. Need on kunstlikult tekitatud piirangud, seda just filmiriiuli osas.
Varasemalt (2015 alguses veel) oli filmiriiulis filmide valik, sõltumata kasutajaiidese versioonist, ikka võrdne.
Aga sa ei saa ka väga kuri olla, kuna Elion ei olegi määranud sellist kombinatsiooni tööle. Kui tarbija sellist kooslust vajab siis on see tema valik.
Mitte et mulle selline piirang meeldiks ja ma selle heaks kiidaks. Teenusepakkuja üritab enda elu lihtsamaks teha vana tehnoloogia väljasuretamisega.
Kõik käib vastavalt Elioni sloganile "Vabadus valida".
Link _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Mark0, ma tean mitmeid inimesi, kes ringvaate saates kuulsid, et Ott Lepland kaotas oma bassi üheksaks päevaks.
Isegi kui juba teadsid, millega reaalselt tegu siis reklaamis kuulsid ikka, " ..kaotas oma bassi"
Noh, mis seal ikka, leidis tiiskanti. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
jägaja, küsimus oli, et mida kasutab, kui välist toiteadaptrit ei kasuta. ma lihtsalt millegipärast ei märkanud, et ta tahtiski teleka sisse seda ehitada. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.
Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.
Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s
Oleneb kaugel jaamast oled ja kui kiire link on kokkulepitud, ise olin suht lähedal, max lingi kiirust lubas üle 100 kokku oli lepitud vist 65. Seega 40/10 ühendusega võiks 3x8mbps hd's telekate jaoks läbi mahtuda interneti kiirust mõjutamata. 65 - (3x8) = 41
Kas kolmas vaatajakoht on reaalne 40mbit alla/10mbit üles ühenduse taga?
Ei võimaldata nimelt kodukohas seda vinget tulevikuvõrku veel.
Reaalne allalaadimiskiirus 45Mbit/s. Kui on 3 telekat ja igaüks neist näitab erinevat HD kanalit (8Mbit/s), siis jääb interneti jaoks veel 45 - (3x8) = 21 Mbit/s
Oleneb kaugel jaamast oled ja kui kiire link on kokkulepitud, ise olin suht lähedal, max lingi kiirust lubas üle 100 kokku oli lepitud vist 65. Seega 40/10 ühendusega võiks 3x8mbps hd's telekate jaoks läbi mahtuda interneti kiirust mõjutamata. 65 - (3x8) = 41
paruni matemaatika oli peaaegu õige. 40000/10000 konfitakse kiirus. Seega 40-(3x8)=16. Vanadel konfiguratsioonidel 45000/10000. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus
Kindlasti siis Wi-Fi versioon.
Täielik jama. Seda jama Elion kindlasti ka ei too sisse, kuna selle juhtmevabadusega on ikka kuhjaga probleeme aastate jooksul erinevate meediaedastusseadmetega.
Loomulikult kliendid seda soovivad ja tahaksid, kuid see on liiga ebakindel lagendus tuhandete erinevate kodude tingimustes garanteeritult tööle saada. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Pealegi see musta värvi, elion kasutab ju ainult valget värvi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Pealegi see musta värvi, elion kasutab ju ainult valget värvi
Milline digiboks Elionil on valge olnud?
Arris polegi valge? Deem _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, Seda saab ka custom värvitoonis tellida. Võibolla tuleb hoopis lilla _________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus
Kindlasti siis Wi-Fi versioon.
Täielik jama. Seda jama Elion kindlasti ka ei too sisse, kuna selle juhtmevabadusega on ikka kuhjaga probleeme aastate jooksul erinevate meediaedastusseadmetega.
Loomulikult kliendid seda soovivad ja tahaksid, kuid see on liiga ebakindel lagendus tuhandete erinevate kodude tingimustes garanteeritult tööle saada.
Seda küll, eelnevalt peaksid kliendid üle minema ruuterite peale, millel wifi problemaatiline pole ja siis võib alles wifi boksi peale mõtlema hakata.
Aga jah, LG jaoks on siis S5 ka numbritega puldid, numbriteta tulevad hiljem.
Väga kahtlane kas S5 ilma numbriteta pult kunagi tuleb. Pole ju mõtet ressursi raisata.
Ja miks S5 ainult LG jaoks on. Töötab ka SONY-dega. (koos boxiga loomulikult)
indrekp kirjutas:
See on lausa uskumatu kuidas alguses eelarvamustega tulnud numbriteta pult ühtäkki kõigile meeldima on hakanud.
Kes need kõik siis on peale Elioni töötajate, kel algul ei meeldind ja nüüd äkki meeldib?
Mulle pole see kunagi meeldinud ja ei hakka ka.
Eks mõnele meeldib, kes aastas kaks korda telekat vaatab, või kelle ainukesed kanalid on ETV, K2 ja TV3.
Muud muinasjuttu pole sul indrekp vaja rääkida.
Uskumatu on hoopis see, et kunagisest Samsungi maani kummardajast on nüüd saanud LG jumaldaja.
Ma päris kindlasti ei tahaks LG magicremote kõrvale veel Elioni pulti. Magicremote on isegi parem - saab menüüs liikumiseks kasutada kerimisratast ja kursorit. Odavamatel teleritel on kaasas tavaline pult, sellega ei oska võrrelda...
Ma päris kindlasti ei tahaks LG magicremote kõrvale veel Elioni pulti. Magicremote on isegi parem - saab menüüs liikumiseks kasutada kerimisratast ja kursorit. Odavamatel teleritel on kaasas tavaline pult, sellega ei oska võrrelda...
Tõsi, täiesti proovitud, kuna teler võimaldab palju enamat kui ainult äpp, siis on magic ühe puldina mugavam.
Samas olgugi, et ka pensionärid ja lapsed on nutikad, tundus, et nutitvd tarbides oli menüüd neil lihtsam kasutada kui hiirt ekraanile ei teki ja sirvimine näpu all käib.
seeru, oma testitud LG läks peale testimist müüki. Ei ole Samsungi teleritest loobunud.
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?
Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).
Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.
Ei tea, ei viitsi hetkel otsida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
US mudelid ei tööta euroopas. Need on täiesti erineva tehnoloogia pillid.
Aga ma ka ei tea.Tehnoloogiad arenevad. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus
4K boksi ei ole mõtet niipea loota. Pole äriliselt mõistlik. Sisu sellele on vähe ja kanalid, mis ongi 4K, on nii kallid, et klient poleks nõus seda kinni maksma.
Alustame sisust - seda pole piisavalt, et saaks üldse mõelda sellele.
pole jah lolli mõtet hakata mängima selle 4K-ga. Ei suudeta ju veel senimaani HD kanaleidki põhipaketti panna. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?
Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).
Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.
Loodetavasti arendusosakond juba testib seda ja UHD videod liiguvad Elioni võrgus
4K boksi ei ole mõtet niipea loota. Pole äriliselt mõistlik. Sisu sellele on vähe ja kanalid, mis ongi 4K, on nii kallid, et klient poleks nõus seda kinni maksma.
Alustame sisust - seda pole piisavalt, et saaks üldse mõelda sellele.
Oleneb kui suur on hinnavahe HD ja 4K boksi vahel. Kui hinnavahe on mõõdukas, siis pole mõtet tuleviku arvelt koonerdada. Testima peaks juba täna, et tulevikus muutusteks valmis olla. Ma ei arvagi et 4K sisu peaks Elioni võrku kohe homme ilmuma, aga aastal 2020 võiks mingi osa sisust 4K-s ju reaalsus olla ?
DigeBeni kirjutas:
... isegi FHD ei kasuta oma täit potentsiaali televisioonis, mida see 4k veel andma peaks, rohkem müraseid pixleid?
Ega Sa ei taha seda 4K-d ometi ADSL-i otsas vaadata
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?
Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).
Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.
LG 49UF6407 WebOS 2.1.0
Uuendusi telekas ei paku, ühesõnaga mingeid nutitväppe ei saa?
Kui aus olla, siis ei saa enam üldse aru mis aasta või mis tarkvaraga teleriga tegu, google leiab selle mudeli ainult türgikeelselt lg lehelt ja onoff lehel on telero kohta info Smart TV (webOS Lite).
Ühesõnaga seda kas nutiäpp on teleril olemas, tuleb müüjalt küsida ja seda kas kellelgi kodusel teleril tööle hakkab, näeb siis, kui juhe järgi ja äpp on või ei ole.
Lisaks 123 väitis et see mudel on nimekirjas sees ja peaks toetama nutitväppi.
Kõik võib olla, kunagi Hullud Päevad müüsid ka rootsist tulnud Samsung ES8000 telereid millel oli skandinaavia regioon peal ja areta palju tahad Elioni äppi. (ok teatud häkiga sai aga iga mees sellega hakkama ei saanud)
LG regioonidest pole teadlik ja kuna koduleht ei ütle ju ka otse,et "2015 Smart TV with WebOS 2.0" siis ei saa ju keegi midagi kinnitada, et Elioni äpp töötaks. Muide sellist listi pole Elionis olemas teleri mudelitest, millel Elioni äpp töötab. Ongi info 2015 ja WebOS 2.0 SmartTV.
Paras aeg siis listi tegema hakata. Pm kõik ju õige, 2015 ja webos 2.0 olemas ja äppi njetu. Mõni võib veel kurtma minna vale reklaami peale _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Paras aeg siis listi tegema hakata. Pm kõik ju õige, 2015 ja webos 2.0 olemas ja äppi njetu. Mõni võib veel kurtma minna vale reklaami peale
No siin ju kellegi oli ka mingi küsimus samal teemal ja uuriti asja ning pandi Elionis rattad käima. Äkki tasub veel küsida.
Tehnik võib iga kell 10€ kohale tulla ja asja lahata seega ärge kartke abi kutsuda.
Ilmselt LG store küsib teleri tootekoodi ja siis mingil viisil otsustab kas näidata äppi või mitte. See aga ei pruugi parimal viisil õnnestuda.
Pikemas tootekoodis on aga kirjas peaaegu kõik selle teleri kohta, näiteks ka see millise riigi jaoks teler on toodetud.
Ise õnneks telekat ei vaata ja pole ka minu telekas, aga lihtsalt huvitas kas hakkab pilti näitama või mitte. Ju see 123 töötaja "list" ilmselt oligi et 2015, webos 2, lg jne. mitte päris list täpsetest mudelitest mis sobivad.
Oleneb kui suur on hinnavahe HD ja 4K boksi vahel. Kui hinnavahe on mõõdukas, siis pole mõtet tuleviku arvelt koonerdada. Testima peaks juba täna, et tulevikus muutusteks valmis olla. Ma ei arvagi et 4K sisu peaks Elioni võrku kohe homme ilmuma, aga aastal 2020 võiks mingi osa sisust 4K-s ju reaalsus olla ?
aastal 2020 on ka 4k bokside hinnad üleüldse teisest klassist.
Hetkel satibokside puhul on hinnavahe umbes 3 kordne. Kui sellise enam-vähem hd boksi saad nii ~160€ eest kätte siis suht samaväärse 4k boksi puhul maksad 500€ _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.