Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 18:35:46 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
Täna hommikult selline probleem, et ping kõikus ühest otsast teise. Tallinnas hostitud mänguserveris läks ping vahepeal 200+.Edaspidine pole probleemi üle vingumine, vaid küsimus, kas antud meetod probleemi kinnitamiseks on õige.
Spoiler Spoiler Spoiler

Võtsin traceroute esimese hopi ja kasutasin seda stabiilsuse kontrolliks, kuna see peaks olema kõige lähim punkt minu ja elioni vahel, mis peaks elimineerima muud võimalused, kus probleem on.
Seejärel pingisin 84.50.36.2
Spoiler Spoiler Spoiler

Natukene hiljem kui probleem oli hullemaks läinud
Spoiler Spoiler Spoiler


Olen varem seda ip-d pinginud kui probleeme ei olnud. Ping jäi 21-24ms vahemikku, peale 2 minutit pingimist.

EDIT: Elioni sai helistatud. Seal öeldi, et parameetirid OK nende poolt vaadates. Edasi suunati tasulise tehniku poole,kui selline vastus ei meeldinud, millest ma keeldusin.


https://www.nanog.org/meetings/nanog45/presentations/Sunday/RAS_traceroute_N45.pdf

Loe see enne läbi.
Latentsuse kasv sõltub Sinu toru koormusest. Kui samal ajal midagi üles laed, siis automaatselt kasvab latentsus. Üles laadimis teostatakse samal ajal allalaadimisega. Näiteks veebibrauseris lehe avamisel. Kui paketikadu ei esine on kõik OK.
Seega Sinu ühendus on korras.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 19:34:50 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
alar26t kirjutas:
Täna hommikult selline probleem, et ping kõikus ühest otsast teise. Tallinnas hostitud mänguserveris läks ping vahepeal 200+.Edaspidine pole probleemi üle vingumine, vaid küsimus, kas antud meetod probleemi kinnitamiseks on õige.
Spoiler Spoiler Spoiler

Võtsin traceroute esimese hopi ja kasutasin seda stabiilsuse kontrolliks, kuna see peaks olema kõige lähim punkt minu ja elioni vahel, mis peaks elimineerima muud võimalused, kus probleem on.
Seejärel pingisin 84.50.36.2
Spoiler Spoiler Spoiler

Natukene hiljem kui probleem oli hullemaks läinud
Spoiler Spoiler Spoiler


Olen varem seda ip-d pinginud kui probleeme ei olnud. Ping jäi 21-24ms vahemikku, peale 2 minutit pingimist.

EDIT: Elioni sai helistatud. Seal öeldi, et parameetirid OK nende poolt vaadates. Edasi suunati tasulise tehniku poole,kui selline vastus ei meeldinud, millest ma keeldusin.


https://www.nanog.org/meetings/nanog45/presentations/Sunday/RAS_traceroute_N45.pdf

Loe see enne läbi.
Latentsuse kasv sõltub Sinu toru koormusest. Kui samal ajal midagi üles laed, siis automaatselt kasvab latentsus. Üles laadimis teostatakse samal ajal allalaadimisega. Näiteks veebibrauseris lehe avamisel. Kui paketikadu ei esine on kõik OK.
Seega Sinu ühendus on korras.

Asi on selles, et antud hetkel ei toimunud mingit ülesse/alla laadimist minu poolt. Kõik programmid olid minu poolt kinni pandud. Wifi oli välja lülitatud ja minu arvuti oli ainuke asi, mis oli ruuterisse ühendatud. Kõik muu tõmbasin välja. Samuti kontrollisin task managerist, palju mu arvuti trafficut suudab tekitada. Terve testi ajal oli max 1-2 kb/s.Ruuterist ma mingeid upload/download datat ei suutnud leida, seega ei saa kontrollida, kas minu ruuterit kasutatakse võidakse reflection DoS rünnakuteks. Mul on seda sama jama ka varem juhtunud. Iga kord kord öeldi, et kõik on korras, kuigi selle sama kõne ajal ma timeoutin serverist mitmeid kordi (ping 200-1000ms inbound loss 0% outbound 30-40%. See info on kuu aja tagusest sündmusest, mis sarnaneb praegusele.). Miks ma kahtlustan, et mu ruuterit kasutataks DoS on see, et allalaadimine on alati täiesti korras. Upload on see, mis on probleemiks. Seekord tegin 100% kindlaks, et mina ei saa olla see, kes tekitab probleeme.

EDIT:Ruuter on Thomson TG784
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 20:10:11 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
Pailaps kirjutas:
alar26t kirjutas:
Täna hommikult selline probleem, et ping kõikus ühest otsast teise. Tallinnas hostitud mänguserveris läks ping vahepeal 200+.Edaspidine pole probleemi üle vingumine, vaid küsimus, kas antud meetod probleemi kinnitamiseks on õige.
Spoiler Spoiler Spoiler

Võtsin traceroute esimese hopi ja kasutasin seda stabiilsuse kontrolliks, kuna see peaks olema kõige lähim punkt minu ja elioni vahel, mis peaks elimineerima muud võimalused, kus probleem on.
Seejärel pingisin 84.50.36.2
Spoiler Spoiler Spoiler

Natukene hiljem kui probleem oli hullemaks läinud
Spoiler Spoiler Spoiler


Olen varem seda ip-d pinginud kui probleeme ei olnud. Ping jäi 21-24ms vahemikku, peale 2 minutit pingimist.

EDIT: Elioni sai helistatud. Seal öeldi, et parameetirid OK nende poolt vaadates. Edasi suunati tasulise tehniku poole,kui selline vastus ei meeldinud, millest ma keeldusin.


https://www.nanog.org/meetings/nanog45/presentations/Sunday/RAS_traceroute_N45.pdf

Loe see enne läbi.
Latentsuse kasv sõltub Sinu toru koormusest. Kui samal ajal midagi üles laed, siis automaatselt kasvab latentsus. Üles laadimis teostatakse samal ajal allalaadimisega. Näiteks veebibrauseris lehe avamisel. Kui paketikadu ei esine on kõik OK.
Seega Sinu ühendus on korras.

Asi on selles, et antud hetkel ei toimunud mingit ülesse/alla laadimist minu poolt. Kõik programmid olid minu poolt kinni pandud. Wifi oli välja lülitatud ja minu arvuti oli ainuke asi, mis oli ruuterisse ühendatud. Kõik muu tõmbasin välja. Samuti kontrollisin task managerist, palju mu arvuti trafficut suudab tekitada. Terve testi ajal oli max 1-2 kb/s.Ruuterist ma mingeid upload/download datat ei suutnud leida, seega ei saa kontrollida, kas minu ruuterit kasutatakse võidakse reflection DoS rünnakuteks. Mul on seda sama jama ka varem juhtunud. Iga kord kord öeldi, et kõik on korras, kuigi selle sama kõne ajal ma timeoutin serverist mitmeid kordi (ping 200-1000ms inbound loss 0% outbound 30-40%. See info on kuu aja tagusest sündmusest, mis sarnaneb praegusele.). Miks ma kahtlustan, et mu ruuterit kasutataks DoS on see, et allalaadimine on alati täiesti korras. Upload on see, mis on probleemiks. Seekord tegin 100% kindlaks, et mina ei saa olla see, kes tekitab probleeme.

EDIT:Ruuter on Thomson TG784


Su ruuterit rünnakuks on võimatu kasutada. Ligipääs on ainult paarilt hostilt TG784 pihta väljaspoolt. Võid tulemüüri kangemaks konfigureerida käsurea liideselt.

Ühel kliendil avastasin ma kunagi Google Drive probleemi tekitamas.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:05:42 vasta tsitaadiga

Kas Inteno RC7 on mingi probleem? Tehnilise toe ootejärjekord 82minutit icon_lol.gif
Käisin just tuttavade juures abiks. Hommikul anti elionist inteno ja uus digiboks. Ühendasid järgi, mingi hetk võttis inteno vana käki ssid, parooli, läpakad said wifiga netti. Telekas tööle ei hakanud, helistasid 123, uuendati ilmselt RC7 peale. Polnud ei kaabliga netti, wifiga, ega telekas pilti.
Käisin seal resettisin inteno ära, muutsin wifi security wep pealt wpa peale panin uue parooli.
Telekas hakkas tööle, kaabliga tuli nett.
Kustutasin arvutist wifi profiilid ära, tegin uued, ühendab ära. Ruuterisse saab logida, aga netti pole, pingi peale lahendab hosti ära, aga time out.
Samas minu telefon ühendab wifiga ära, ja internet toimib.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:12:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas Inteno RC7 on mingi probleem? Tehnilise toe ootejärjekord 82minutit icon_lol.gif
Käisin just tuttavade juures abiks. Hommikul anti elionist inteno ja uus digiboks. Ühendasid järgi, mingi hetk võttis inteno vana käki ssid, parooli, läpakad said wifiga netti. Telekas tööle ei hakanud, helistasid 123, uuendati ilmselt RC7 peale. Polnud ei kaabliga netti, wifiga, ega telekas pilti.
Käisin seal resettisin inteno ära, muutsin wifi security wep pealt wpa peale panin uue parooli.
Telekas hakkas tööle, kaabliga tuli nett.
Kustutasin arvutist wifi profiilid ära, tegin uued, ühendab ära. Ruuterisse saab logida, aga netti pole, pingi peale lahendab hosti ära, aga time out.
Samas minu telefon ühendab wifiga ära, ja internet toimib.


Tegelikult oleks piisanud juba ennist restardist ruuterile, et seiskunud teenused uuesti taaskäivitada. TV oleks uuendamata tööle hakanud.
Kuidas ruuteris probleeme, kui telefon wifi kaudu ära ühendab ja töötab?
Reaalne on pigem see, et MAC filtering on ruuteris vaikimisi sisse lülitunud või arvutis tulemüür blokeerimas.
Mina MAC filtreerimist vaikimisi konfiguratsiooni pole lisanud. Vaikimisi taastatakse endise seadme SSID ja turva.

Network-Diagnostics all saad kontrollida, kas internet reaalselt töötab. Seal utiliit traceroute, nslookup vms tarbeks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 21:21:52 vasta tsitaadiga

Pailaps, homme lähen uurin edasi. Suht kahtlane et mõlemas arvutis nüüd tulemüür midagi hakkas blokkima. Üks on macbook teine win7.
Ja peale reseti võttis inteno ka deafult wifi ssid mingiks hetkeks. Seega võiks ju kõik mac filter seaded ka ära kustuda.

Muidugi tase on see et tehniline tugi, küsis mis digiboks on. Ütlesid uus arris. Vaadake kas arrisel taga võrgupistikus tuled põlevad. Ei põle. Selge digiboks vigane. Minge käige esinduses vahetatakse välja. Anti uus.
Arrisel pole ju võrgupistikus ühtegi ledi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 00:37:54 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Piitsa pole enam siis kellelegi anda...

Pailaps kirjutas:
Inteno DG301 ELION3.4.0RC7 on saadaval eilsest. Soovitatav algatada upgrade klienditoe abiga. Minu viimane präänik. Lubasin enne lahkumist informeerida.

Tegin Intenole tikuga reseti ja toimus hoopis tarkvara downgrade icon_smile.gif

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 00:50:59 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Piitsa pole enam siis kellelegi anda...

Pailaps kirjutas:
Inteno DG301 ELION3.4.0RC7 on saadaval eilsest. Soovitatav algatada upgrade klienditoe abiga. Minu viimane präänik. Lubasin enne lahkumist informeerida.

Tegin Intenole tikuga reseti ja toimus hoopis tarkvara downgrade icon_smile.gif

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519


Ilmselt oli viimane ruuterisse Elioni roboti poolt registreeritud versioon selline. Upgrade saab klienditoe abiga algatada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 09:07:31 vasta tsitaadiga

Kui RC7 oma bugidega välja tuli ning ma lolli peaga oma RC1 upgradesin ning siis palusin elioni klienditoel seda downgradeda tagasi RC1 peale, öeldi, et see pole võimalik ka kõige parema tahtmise juures.
Tuleb välja, et on ikka võimalik küll...

Pailaps kirjutas:
-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Piitsa pole enam siis kellelegi anda...

Pailaps kirjutas:
Inteno DG301 ELION3.4.0RC7 on saadaval eilsest. Soovitatav algatada upgrade klienditoe abiga. Minu viimane präänik. Lubasin enne lahkumist informeerida.

Tegin Intenole tikuga reseti ja toimus hoopis tarkvara downgrade icon_smile.gif

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519


Ilmselt oli viimane ruuterisse Elioni roboti poolt registreeritud versioon selline. Upgrade saab klienditoe abiga algatada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 10:21:21 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kui RC7 oma bugidega välja tuli ning ma lolli peaga oma RC1 upgradesin ning siis palusin elioni klienditoel seda downgradeda tagasi RC1 peale, öeldi, et see pole võimalik ka kõige parema tahtmise juures.
Tuleb välja, et on ikka võimalik küll...

Pailaps kirjutas:
-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Piitsa pole enam siis kellelegi anda...

Pailaps kirjutas:
Inteno DG301 ELION3.4.0RC7 on saadaval eilsest. Soovitatav algatada upgrade klienditoe abiga. Minu viimane präänik. Lubasin enne lahkumist informeerida.

Tegin Intenole tikuga reseti ja toimus hoopis tarkvara downgrade icon_smile.gif

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519


Ilmselt oli viimane ruuterisse Elioni roboti poolt registreeritud versioon selline. Upgrade saab klienditoe abiga algatada.


Võimatu kindlasti mitte. Ei ole samas mõtet vananenud tarkvara versiooni hoida, mis samuti vigu sisaldab.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 13:45:18 vasta tsitaadiga

Sain oma ruuteri tarkvara kenasti uuendatud online abi kaudu, mis ütles kohe, et tarkvara versioon pole uusim ja pakkus upgrade. Nüüd tuli peale see uusim versioon:
DG301-W7P2U_ELION3.4.0RC7-151020_1752
Tähelepanekud:
1. Süsteemilogi ja kerneli logi pole enam kasutajale nähtavad.
2. Uue asjana on ilmunud printer server. Kas töötab ka, pole proovinud
3. Voice tuli ruuteril ei põle, kuigi SIP kontod on registreeritud ja telefonid töötavad
4. Sättisin WiFi-le 40MHz ribalaiuse 11. kanal/upper sideband. Mõne aja pärast jooksis wifi pange. Ühendust ei saanud. Wifi analyzer android telefonis näitas et pangestunud seisundis oli wifi signaalitugevus ca 20dB/m võrra tavalisest nõrgemaks muutunud. Panin tagasi 20 MHz ribalaiuse, rebootisin ja siiani püsib. Sellise nähtuse puhul torkab jälle pähe vandenõuteooria ülekuumenemisest. Elion peab vist veelgi rohkem kasutajaid ahistama, et asi töötaks icon_smile.gif
5. Statuse all on nähtavaks tehtud IGMP Snooping Table
6. Kadunud on OpenVPN. Kui lähtuda vandenõuteooriast, siis võib see olla eemaldatud ka liigse kuumenemise vältimiseks. VPN teatavasti resursinõudlik teenus.
7. Juurde on tekkinud Parental Control (kindlalt ei mäleta, kas see oli olemas ka eelmises versioonis või mitte).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 14:03:59 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Lisaks tuleb välja, et alati tasub esindusse minna uute asjade nõudega. Elionil mingi kampaania hetkel kõige vanemate digitv omanikega, et uue tähetajalise lepinguga antakse kõik seadmed tasuta kätte. Varem Elionist uut netti küsides ei öelnud nad selle kohta midagi ja käskisid uue ruuteri osta või rentida, igatahes hea teada.
... et siis kõik seadmed mis?


Mul kiviaegne riistapuu ST716v5 aja algusest taga. palju see kiirusi tänapäeval kannatama peaks?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 24.10.2015 14:08:08 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
... et siis kõik seadmed mis?

Kõik seadmed jah, nagu oleks esimene liitumine (ruuter, digibox jne.)

Nüüd on asi mõned päevad üleval olnud ja olgugi, et küsisin seda ka varem, küsin uuesti. Mis targemad arvavad liini parameetritest ja kas oleks tulevikus mõtet Elioni kiusata natuke paremate kiirustega paketi saamisega: https://gist.github.com/anonymous/56a05ee2ad219b43afb2 Ainus number, mis mulle midagi ütleb on "Attainable Rate" aga see näitab vist aiateibaid ja reaalsuses selline ei püsiks? Lisaks miks Attenuation UP on nullis, ruuter paneb segast?

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 24.10.2015 14:14:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 14:11:19 vasta tsitaadiga

jkddp, 2a siduvusega tasuta uued seadmed.
See nädal on paljud tuttavad saanud uue ruuteri ja arrise siduvusega. Kõigil oli kunagi saadud hallid thomsonid. Osad olid ise vahepeal ostnud tg784 et saaks samsungiga nutit vaadata ja said ikka tasuta siduvusega uue inteno ja arrise.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 24.10.2015 14:24:12 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Sain oma ruuteri tarkvara kenasti uuendatud online abi kaudu, mis ütles kohe, et tarkvara versioon pole uusim ja pakkus upgrade. Nüüd tuli peale see uusim versioon:
DG301-W7P2U_ELION3.4.0RC7-151020_1752
Tähelepanekud:

3. Voice tuli ruuteril ei põle, kuigi SIP kontod on registreeritud ja telefonid töötavad
4. Sättisin WiFi-le 40MHz ribalaiuse 11. kanal/upper sideband. Mõne aja pärast jooksis wifi pange. Ühendust ei saanud. Wifi analyzer android telefonis näitas et pangestunud seisundis oli wifi signaalitugevus ca 20dB/m võrra tavalisest nõrgemaks muutunud. Panin tagasi 20 MHz ribalaiuse, rebootisin ja siiani püsib. Sellise nähtuse puhul torkab jälle pähe vandenõuteooria ülekuumenemisest. Elion peab vist veelgi rohkem kasutajaid ahistama, et asi töötaks icon_smile.gif

Mul VOICE põleb
Mul pakub ribalaiuseks 20MHz ja 20/40MHz. 40MHz eraldi ei paku. Valisin 20/40MHz, sel juhul näitab wifi kiiruseks 150Mbps, 20MHz korral 65Mbps. Kanali valik automaatne, wifi toimib korralikult
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 15:06:12 vasta tsitaadiga

woox2k, KillFrenzy, kas kahe digiboxilisel kliendid saavad 2 seadet?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 15:50:54 vasta tsitaadiga

jkddp, seda peaks elionist küsima. Aga kahtlen. Oma viga et oled teise digiboxi ostnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:40:21 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
-parun- kirjutas:
Sain oma ruuteri tarkvara kenasti uuendatud online abi kaudu, mis ütles kohe, et tarkvara versioon pole uusim ja pakkus upgrade. Nüüd tuli peale see uusim versioon:
DG301-W7P2U_ELION3.4.0RC7-151020_1752
Tähelepanekud:

3. Voice tuli ruuteril ei põle, kuigi SIP kontod on registreeritud ja telefonid töötavad
4. Sättisin WiFi-le 40MHz ribalaiuse 11. kanal/upper sideband. Mõne aja pärast jooksis wifi pange. Ühendust ei saanud. Wifi analyzer android telefonis näitas et pangestunud seisundis oli wifi signaalitugevus ca 20dB/m võrra tavalisest nõrgemaks muutunud. Panin tagasi 20 MHz ribalaiuse, rebootisin ja siiani püsib. Sellise nähtuse puhul torkab jälle pähe vandenõuteooria ülekuumenemisest. Elion peab vist veelgi rohkem kasutajaid ahistama, et asi töötaks icon_smile.gif

Mul VOICE põleb
Mul pakub ribalaiuseks 20MHz ja 20/40MHz. 40MHz eraldi ei paku. Valisin 20/40MHz, sel juhul näitab wifi kiiruseks 150Mbps, 20MHz korral 65Mbps. Kanali valik automaatne, wifi toimib korralikult

Mul ei hakanud voice põlema ka pärast mitmendat uut reseti. Aga las ta olla. Rohkem ei viitsi enam sellega mängida. Võibolla pärast järgmist tarkvarauuendust hakkab...DECT ka ei põle aga see vist ei peagi?
harakas, kas Sul on ikka see uus versioon, mis alles eile välja tuli?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:41:19 vasta tsitaadiga

Kuidas saada 780WL Inteno wifit pikendama? Soov digiboks 780WL külge pista.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:44:57 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
harakas kirjutas:
-parun- kirjutas:
Sain oma ruuteri tarkvara kenasti uuendatud online abi kaudu, mis ütles kohe, et tarkvara versioon pole uusim ja pakkus upgrade. Nüüd tuli peale see uusim versioon:
DG301-W7P2U_ELION3.4.0RC7-151020_1752
Tähelepanekud:

3. Voice tuli ruuteril ei põle, kuigi SIP kontod on registreeritud ja telefonid töötavad
4. Sättisin WiFi-le 40MHz ribalaiuse 11. kanal/upper sideband. Mõne aja pärast jooksis wifi pange. Ühendust ei saanud. Wifi analyzer android telefonis näitas et pangestunud seisundis oli wifi signaalitugevus ca 20dB/m võrra tavalisest nõrgemaks muutunud. Panin tagasi 20 MHz ribalaiuse, rebootisin ja siiani püsib. Sellise nähtuse puhul torkab jälle pähe vandenõuteooria ülekuumenemisest. Elion peab vist veelgi rohkem kasutajaid ahistama, et asi töötaks icon_smile.gif

Mul VOICE põleb
Mul pakub ribalaiuseks 20MHz ja 20/40MHz. 40MHz eraldi ei paku. Valisin 20/40MHz, sel juhul näitab wifi kiiruseks 150Mbps, 20MHz korral 65Mbps. Kanali valik automaatne, wifi toimib korralikult

Mul ei hakanud voice põlema ka pärast mitmendat uut reseti. Aga las ta olla. Rohkem ei viitsi enam sellega mängida. Võibolla pärast järgmist tarkvarauuendust hakkab...DECT ka ei põle aga see vist ei peagi?
harakas, kas Sul on ikka see uus versioon, mis alles eile välja tuli?


Ei põle, kui Sul DECT toru järgi pole.

20/40 MHz võiks valitud olla. Automaatika ise otsustab. Mis puudutab Voice LED mittepõlemisse, siis teenuse kasutust see ei häiri. Konfipõhja ruuterisse kirjutades võis LED osa välja jääda.

Mis puudutab pangestumis 40 Mhz juures, siis võib häda olla riistvaraline.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 24.10.2015 22:39:37 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
harakas kirjutas:
-parun- kirjutas:
Sain oma ruuteri tarkvara kenasti uuendatud online abi kaudu, mis ütles kohe, et tarkvara versioon pole uusim ja pakkus upgrade. Nüüd tuli peale see uusim versioon:
DG301-W7P2U_ELION3.4.0RC7-151020_1752
Tähelepanekud:

3. Voice tuli ruuteril ei põle, kuigi SIP kontod on registreeritud ja telefonid töötavad
4. Sättisin WiFi-le 40MHz ribalaiuse 11. kanal/upper sideband. Mõne aja pärast jooksis wifi pange. Ühendust ei saanud. Wifi analyzer android telefonis näitas et pangestunud seisundis oli wifi signaalitugevus ca 20dB/m võrra tavalisest nõrgemaks muutunud. Panin tagasi 20 MHz ribalaiuse, rebootisin ja siiani püsib. Sellise nähtuse puhul torkab jälle pähe vandenõuteooria ülekuumenemisest. Elion peab vist veelgi rohkem kasutajaid ahistama, et asi töötaks icon_smile.gif

Mul VOICE põleb
Mul pakub ribalaiuseks 20MHz ja 20/40MHz. 40MHz eraldi ei paku. Valisin 20/40MHz, sel juhul näitab wifi kiiruseks 150Mbps, 20MHz korral 65Mbps. Kanali valik automaatne, wifi toimib korralikult

Mul ei hakanud voice põlema ka pärast mitmendat uut reseti. Aga las ta olla. Rohkem ei viitsi enam sellega mängida. Võibolla pärast järgmist tarkvarauuendust hakkab...DECT ka ei põle aga see vist ei peagi?
harakas, kas Sul on ikka see uus versioon, mis alles eile välja tuli?

Uus ikka, muidu poleks kommenteerinud. Kusjuures sain selle uue vaevata peale, Elioni toe abi ei vajanud. Siin on korduvalt kommenteeritud, et minu Intenol puuduvad probleemid, kuna see on üsna algul ostetud, hilisemad pidavat probleemsemad olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 23:04:43 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Ei põle, kui Sul DECT toru järgi pole.

20/40 MHz võiks valitud olla. Automaatika ise otsustab. Mis puudutab Voice LED mittepõlemisse, siis teenuse kasutust see ei häiri. Konfipõhja ruuterisse kirjutades võis LED osa välja jääda.

Mis puudutab pangestumis 40 Mhz juures, siis võib häda olla riistvaraline.


Tegin veel ühe restardi, mille algatasin online abist. Pärast seda sai voice-ga korda. Wifi on default settingutega püsinud. Nii kui määran 20/40, siis pangestub ruttu. Proovisin vähendada wifi võimsust 50% peale, see midagi paremaks ei muutnud. Jätan nüüd 20 MHz peale ja eks siis näeb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 12:21:57 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kuidas saada 780WL Inteno wifit pikendama? Soov digiboks 780WL külge pista.
Tegin Intenos uue Wifi võrgu WEP võtmega (780 ei toeta enamat).
780 seadistasin WEP võtme ning wifi kanali Intenoga samaks ning enablesin äsja loodud Inteno võrgu WDS. Selle peale aga ei saanud kummagi Inteno võrguga ühendust, 780 kaudu ka internet ei toiminud. WDS jälle välja lülitades võrk mõne aja pärast taastus. icon_confused.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.10.2015 19:50:37 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Uus ikka, muidu poleks kommenteerinud. Kusjuures sain selle uue vaevata peale, Elioni toe abi ei vajanud. Siin on korduvalt kommenteeritud, et minu Intenol puuduvad probleemid, kuna see on üsna algul ostetud, hilisemad pidavat probleemsemad olema.


Misasja. Vastupidi ikka. Enda ruuter ka esimestel päevadel ostetud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:36:15 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka naabrimehe käest laenatud intenol firmware, midagi läks alguses nahka. Nupust reset ja üles ruuter enam ei tulnud, tuled peal põlesid aga ära ei ühendanud. Peale voolu eemaldamist tegi ise veel mitu restarti ja hakkas tööle.
Vaatab kuidas selle wifi ennast üleval peab, päevas mitu korda kukub link 300 pealt 1-2 peale ja signaali tugevus läheb nõrgaks. Sama eelmise tarkvaraga elioni rendikas nädalajooksul sellist nalja kordagi ei teinud. Riistvaraline erinevus?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:36:46 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
harakas kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Uus ikka, muidu poleks kommenteerinud. Kusjuures sain selle uue vaevata peale, Elioni toe abi ei vajanud. Siin on korduvalt kommenteeritud, et minu Intenol puuduvad probleemid, kuna see on üsna algul ostetud, hilisemad pidavat probleemsemad olema.


Misasja. Vastupidi ikka. Enda ruuter ka esimestel päevadel ostetud.


Esimese Inteno sain kohe esimesel päeval kui need ametlikult müügile ilmusid. Sellel suri nädala jooksul ära üks ethernet port. Vahetati välja. Teine töötas, kuid aegajalt esinesid teada tuntud probleemid. Üleminekul VDSL-ilt optika peale tegi tehnik ettepaneku ka ruuter välja vahetada. Olin nõus lootes et läheb paremaks. Sain selle uuema versiooni, millel pots pesa enam ei ole. Tegelikult midagi ei muutunud, samad probleemid jätkusid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 28.10.2015 13:10:32 vasta tsitaadiga

Jälle üks mure TG784-ga. Kui see oli mul koduvõrgus Inteno järel, sain sinna 192.168.1.254/login.lp vabalt sisse. Nüüd tõin selle kooli võrku, et oma klassis levi parandada. Kooli võrgus Inteno+switch kust kaabel tuleb Thomsonisse, aga enam ruuterisse sisse ei saa, ei telneti ega brauseri kaudu. Kõik muu toimib, saan internetti jagada nii wifi kui ka kaabli kaudu. Tundub, et TG784 sai uue IP-aadressi, võrgus on seade nimelt aadressiga 192.168.0.134, aga ka selle aadressiga ei saa ruuterile ligi. Ei saa isegi siis, kui ruuteri võrgust lahti ühendan ja kaabliga arvuti külge jätan. Ainuke võimalus sisse saada, on teha reset, aga nii kui uuesti võrku ühendan, enam ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 28.10.2015 13:33:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et lähen võtan ka prooviks rendi-Inteno, aga see osutus rängaks veaks, tuleb vana hea TG 585 v7 tagasi ühendada.
Alustame sellest vanast tuntud wifi katkemise teemast, lisaks ei saa wifi-võimekusega printer enam Inteno pakutava võrguga üldse kokku, leviala korteris on kahanenud pisemaks, kui korter ise, ja läppar ei saa ka enam muidu wifisse, kui peab wifi läpakas välja-sisse lülitama.
Midagi on kindlasti veel ette tulnud, mis vähem häiriv...ah jaa, laste Wii konsool ei tunne ka enam wifi-võrku ära, kuigi sai täpselt sama konfiga tehtud, kui TG 585 v7 peal oli.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 13:53:44 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
...aga ka selle aadressiga ei saa ruuterile ligi.

Kas vana hea http://10.0.0.138/ enam ei toimi?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 28.10.2015 19:41:46 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
harakas kirjutas:
...aga ka selle aadressiga ei saa ruuterile ligi.

Kas vana hea http://10.0.0.138/ enam ei toimi? 

Tänud!
Pole varem vaja läinud, homme proovin
Edit:
Ei saa ka sellega, ikka sama vastus "See veebileht pole saadaval"


viimati muutis harakas 29.10.2015 11:08:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 20:43:39 vasta tsitaadiga

küsimus kas on kellelgi sama jama, et kui online mängu mängid siis ruuter kooleb ära Thomson TG789vn ?

krt endal nagu rusika reegel, nii kui online läheb on kellad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 21:43:29 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
küsimus kas on kellelgi sama jama, et kui online mängu mängid siis ruuter kooleb ära Thomson TG789vn ?

krt endal nagu rusika reegel, nii kui online läheb on kellad icon_biggrin.gif


Tee pordisuunamised käsitsi. Rusikareegel on, et upnp reeglid suretavad thomsoni välja.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2015 22:02:40 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Wordmc9 kirjutas:
küsimus kas on kellelgi sama jama, et kui online mängu mängid siis ruuter kooleb ära Thomson TG789vn ?

krt endal nagu rusika reegel, nii kui online läheb on kellad icon_biggrin.gif


Tee pordisuunamised käsitsi. Rusikareegel on, et upnp reeglid suretavad thomsoni välja.
kummaline lugu
tg784 ja ei ole juba aastaid koolenud icon_biggrin.gif
upnp ja jutud enabletud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 13:17:42 vasta tsitaadiga

Ma uudishimust pärast siin Inteno tarkvarauuenduse kohta lugemist panin kodus enda (mitte Intenole) ruuterile OpenVPN serveri püsti.
Mis seal keerulist oli või mida ta Elioni ruuteriga tegi, et see võimalus ära võeti? Mingi kuumenemine?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 13:34:34 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Ma uudishimust pärast siin Inteno tarkvarauuenduse kohta lugemist panin kodus enda (mitte Intenole) ruuterile OpenVPN serveri püsti.
Mis seal keerulist oli või mida ta Elioni ruuteriga tegi, et see võimalus ära võeti? Mingi kuumenemine?


Ei. Kasutamiseliidese seadistamise raskuse tase ületas ootusi klientidele.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 15:12:52 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
sooty kirjutas:
Ma uudishimust pärast siin Inteno tarkvarauuenduse kohta lugemist panin kodus enda (mitte Intenole) ruuterile OpenVPN serveri püsti.
Mis seal keerulist oli või mida ta Elioni ruuteriga tegi, et see võimalus ära võeti? Mingi kuumenemine?


Ei. Kasutamiseliidese seadistamise raskuse tase ületas ootusi klientidele.


Tegelikult võiks Elion Inteno seadistamise juhendi teha ja selle kuhugi netti riputada. See ei tohiks suurfirmal tükki küljest võtta ja siis poleks ka vaja klientide saamatusega ennast välja vabandada. Kasutajate arv peaks olema piisav, et võiks selle ette võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 15:28:39 vasta tsitaadiga

ot:
Ma seadistasin enda ruuteril openvpn SSH kaudu juhendil näpuga järge ajades, sest veebi kaudu oli liiga keeruline ja kirju icon_redface.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 15:47:25 vasta tsitaadiga

Kui muidu ei oska, siis võiks Synology DSM-st eeskuju võtta: https://help.synology.com/dsm/?section=VPNCenter&version=1.2&link=vpn_setup.html
Ei tundu raketiteadusena ja GUI kaudu lihtsasti seadistatav kah. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 30.10.2015 14:05:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kui muidu ei oska, siis võiks Synology DSM-st eeskuju võtta: https://help.synology.com/dsm/?section=VPNCenter&version=1.2&link=vpn_setup.html
Ei tundu raketiteadusena ja GUI kaudu lihtsasti seadistatav kah. icon_rolleyes.gif

Tavakasutajad ei hakka helistama Synology toele vaid otsivad tuttava patsiga poisi, kes paari õltsi eest asja korda seab. Elioni aga helistataks ja nõuaks, kuigi Elion pakub vaid iternetti ja muu peaks olema juba kasutaja enda kapsaaed.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 14:20:37 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kui muidu ei oska, siis võiks Synology DSM-st eeskuju võtta: https://help.synology.com/dsm/?section=VPNCenter&version=1.2&link=vpn_setup.html
Ei tundu raketiteadusena ja GUI kaudu lihtsasti seadistatav kah. icon_rolleyes.gif

Tavakasutajad ei hakka helistama Synology toele vaid otsivad tuttava patsiga poisi, kes paari õltsi eest asja korda seab. Elioni aga helistataks ja nõuaks, kuigi Elion pakub vaid iternetti ja muu peaks olema juba kasutaja enda kapsaaed.


Aitäh! Paraku nii oli see tõesti.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 14:26:13 vasta tsitaadiga

Kas enam telefonis raha eest nõu ei annagi?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 15:03:29 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kas enam telefonis raha eest nõu ei annagi?

Ikka pakkuvad 10eur est.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 17:25:21 vasta tsitaadiga

"Tavakasutajaid" ei huvita VPN kah, seega ei hakka nad ka kuhugi helistama.
DSM-i tõin eeskujuks kui näite, kuidas GUI saab lihtsaks ajada.
Endal ei kulunud üle paari minuti, et VPN tööle sealtkaudu ajada. thumbs_up.gif

Endale selline probleemide lihtsalt menüüst eemaldamine väga ei meeldi.
+ lisaks ma ei saa aru, kellele need kernel/system log nüüd ette jäid et neid ka enam ei kuvata? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 17:59:46 vasta tsitaadiga

Mida vähem tead, seda parem.
Muidu hakkad veel küsimusi esitama.
bladerunner kirjutas:

+ lisaks ma ei saa aru, kellele need kernel/system log nüüd ette jäid et neid ka enam ei kuvata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 19:09:06 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Mida vähem tead, seda parem.
Muidu hakkad veel küsimusi esitama.
bladerunner kirjutas:

+ lisaks ma ei saa aru, kellele need kernel/system log nüüd ette jäid et neid ka enam ei kuvata? icon_rolleyes.gif


Kuvatakse ju?
Pigem huvitab mind hoopis kellele see Guest Wifi ja Config Backup ette jäid... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 30.10.2015 21:23:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Six kirjutas:
Mida vähem tead, seda parem.
Muidu hakkad veel küsimusi esitama.
bladerunner kirjutas:

+ lisaks ma ei saa aru, kellele need kernel/system log nüüd ette jäid et neid ka enam ei kuvata? icon_rolleyes.gif


Kuvatakse ju?
Pigem huvitab mind hoopis kellele see Guest Wifi ja Config Backup ette jäid... icon_rolleyes.gif

Mõtlesin just esindusse küsima minna, et kas Inteno veel mingi soodustuse alla käib, aga kuna kõik kasulikud featuurid on maha nuditud, jääb see tegemata.
Kas uusNuti (vana menüüga) ilma IGMP proxy-ta, s.t. vana ruuteriga, üldse toimib? Huvitaks ainult uuemad HD kanalid, muu stuff on niikuinii juhuse asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 22:03:39 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
Mõtlesin just esindusse küsima minna, et kas Inteno veel mingi soodustuse alla käib, aga kuna kõik kasulikud featuurid on maha nuditud, jääb see tegemata.
Kas uusNuti (vana menüüga) ilma IGMP proxy-ta, s.t. vana ruuteriga, üldse toimib? Huvitaks ainult uuemad HD kanalid, muu stuff on niikuinii juhuse asi.


Peaks nagu ikka toimima... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2015 22:23:09 vasta tsitaadiga

Etz, Config Backup eemaldatud või? Confi ei saagi enam varundada ega taastada?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 22:34:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Etz, Config Backup eemaldatud või? Confi ei saagi enam varundada ega taastada?


Ei, menüüs pole enam seda kohtagi... icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 22:39:12 vasta tsitaadiga

Sattusin telekomi /abi lehele ja uurisin seal ringi. Vaatasin siis viimase 72h võrguliikluse graafikut ja märkasin, et iga öö kell 2:00 on liiklus nullis. Millest see tuleneb?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.