Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Armored Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 20:38:08 vasta tsitaadiga

Mis asi on EES?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 21:13:43 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mis asi on EES?

WOTis oli EES klann kus olid eesti mängijad võiks arvata et nüüd on AW-s ka EES klann
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 21:14:44 vasta tsitaadiga

Igatahes poistel mingi kamm serveritega.
Suhteliselt paljudel mäng lihtsalt ei ühenda ära ja mingi kiilub "Ühendan" tekstiga windows kokku.
Endal siis terve päev see jama olnud, samas naine mängis kõrval ilma probleemideta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.10.2015 21:26:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mis asi on EES?

Eesti Eest Surmani. WoTi esimene Eesti klann (juba beta aegadest) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 17:47:11 vasta tsitaadiga

Ise hakkasin BMP seeriat arendama ja no BMP-1P on juba haige loom. Rakett ära ja kohe kahuriga järgi ning ca 800HP läinud thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 13.10.2015 09:39:44 vasta tsitaadiga

Keegi kuskil teamchatis/mumbles ka passib kellega koos mängida? Andke aga teada, joiniks ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 15:14:09 vasta tsitaadiga

EES-i praeguses mumbles on ka armored warfare kanal. Et kui kuskil mujal pole seltskonnaga olla siis meil ruumi veel jätkub icon_smile.gif

Server: zmail.datacom.ee
Port: 64738

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 21:18:12 vasta tsitaadiga

Tuletegija kirjutas:
EES-i praeguses mumbles on ka armored warfare kanal. Et kui kuskil mujal pole seltskonnaga olla siis meil ruumi veel jätkub icon_smile.gif

Server: zmail.datacom.ee
Port: 64738

Kuidas sinna EES joinida saab?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 13:37:53 vasta tsitaadiga

Hetkel paistab et tuleb ingame invite saata. Ehk siis pista siia oma kasutajnimi ja õhtu saadame kutse icon_smile.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 22:10:25 vasta tsitaadiga

ign - Thonsor. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 22:21:01 vasta tsitaadiga

Mingeid tankide soovitusi on? Hetkel olen tier 2 icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 14.10.2015 23:30:55 vasta tsitaadiga

pankes ka siis oma ign - Warks
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 07:21:21 vasta tsitaadiga

Natuke varaseid muljeid omalt poolt.
Kaardid mis mängus on soodustavad mobiiluse kasutamist oluliselt rohkem, kui positsioonilahingute pidamist.
Nii soomuse kui mobiilsuse osatähtsus on suurem kui WOT'is.
Tier 4 alates tulevad juhitavad tankitõrje raketid on paras muutus metas, kuna nende vastu efektiivset komposiitsoomust veel vähe ringluses, ning lihtsalt madala hard coveri taga varjumine tekitab turvalisuse illusiooni.
Mängijate koha pealt on väga hästi näha, et paljud tulevad otse WoT-ist ning ei suutnud seal mitte midagi õppida, ei suuda tõenäoliselt ka selles mängus, aga nii varases staadiumis ei saa kindel olla, ehk juhtub ime. icon_lol.gif

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 15.10.2015 09:59:02 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mingeid tankide soovitusi on? Hetkel olen tier 2 icon_razz.gif


http://aw-guide.com/guides/classes/

Loe läbi, võta vastavalt enda mängustiilile icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 11:38:03 vasta tsitaadiga

Nagu juhendis ütleb MTB on alguses vast kõige lihtsam, teised klassid eeldavad juba kaardi tundmist ja mingil määral kus kohas suuremad kokkupõrked toimuvad. Samas kui ülevaade kaartidest olemas siis võta omale madala Tkiirem tank ja sõida lihtsalt mööda kaarti ringi ning uuri piirkondasid, kus saab varjuda, kus kuhu välja näeb, millised on head laske positsioonid kus saab kiiresti varjuda kui keegi peaks sind spottima jne. Kõrgemas Tieris karistatakse selline uudisimu väga kiiresti ära, T2-3 saad veel kaarte õppida icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 14:59:39 vasta tsitaadiga

WoTile vahelduseks täitsa mõnus icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 16:47:38 vasta tsitaadiga

Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima icon_neutral.gif
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 18:25:12 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima icon_neutral.gif

Valvejoodik kirjutas:
Eesti Eest Surmani.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 15.10.2015 19:12:42 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima icon_neutral.gif
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära thumbs_down.gif


Igast mängust saab WOT icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2015 21:22:26 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
kjaups kirjutas:
Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima icon_neutral.gif
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära thumbs_down.gif


Igast mängust saab WOT icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


jepjep icon_lol.gif
Sama playerbase ju, nii heas kui halvas
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 21:20:02 vasta tsitaadiga

Nii, tänud nõuannete eest antud žanri kogenenumad mängijad. Sain T-62 just kätte, väga muhe masin.

Mul on mõned küsimused icon_smile.gif

1. Millist tootjat (wölfli või shiskin) teie eelistate ja miks? Olen üht-teist lugenud ja paistab, et on mõlema poole eelistajaid ning ka neid, kes ainult ühte või teist. Pole tänapäeval nii palju aega mängimiseks kui tahaks, seega pean esialgu ühele poolele keskenduma ning nende tanke avama. Soovitusi?
2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?
3. Kui palju premium end õigustab? Rahaliselt ei oleks väljaminek probleem, samas 35€ on siiski piisavalt suur summa, et kergekäeliselt seda välja ei käi. Kas premium tankid on nii lahedad, et õigustada premium paketi ostmist?
4. Kuidas teie silmis Armored Warfare on võrreldes teiste sama žanri mängudega (world of tanks, world of warships ja war thunder)? On üks teisest parem? Miks?

Olen väga tänulik igasuguste teadjate kommentaaride eest. Minu jaoks väga uus ja põnev žanr, kahjuks pole aega, et kõiki antud žanri mänge läbi mängida, seega püüan keskenduda ühele ja jõudumööda osavamaks muutuda ning rohkem kama mängus avastada.

Kena nädalavahetust kõigile. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 16.10.2015 23:02:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii, tänud nõuannete eest antud žanri kogenenumad mängijad. Sain T-62 just kätte, väga muhe masin.

Mul on mõned küsimused icon_smile.gif

1. Millist tootjat (wölfli või shiskin) teie eelistate ja miks? Olen üht-teist lugenud ja paistab, et on mõlema poole eelistajaid ning ka neid, kes ainult ühte või teist. Pole tänapäeval nii palju aega mängimiseks kui tahaks, seega pean esialgu ühele poolele keskenduma ning nende tanke avama. Soovitusi?
2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?
3. Kui palju premium end õigustab? Rahaliselt ei oleks väljaminek probleem, samas 35€ on siiski piisavalt suur summa, et kergekäeliselt seda välja ei käi. Kas premium tankid on nii lahedad, et õigustada premium paketi ostmist?
4. Kuidas teie silmis Armored Warfare on võrreldes teiste sama žanri mängudega (world of tanks, world of warships ja war thunder)? On üks teisest parem? Miks?

Olen väga tänulik igasuguste teadjate kommentaaride eest. Minu jaoks väga uus ja põnev žanr, kahjuks pole aega, et kõiki antud žanri mänge läbi mängida, seega püüan keskenduda ühele ja jõudumööda osavamaks muutuda ning rohkem kama mängus avastada.

Kena nädalavahetust kõigile. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


1. Väga vahet ei ole kumba eelistad, mine pigem on lemmik tankitüübi järgi.
2.-Ära mitte kunagi rushi peale, vahet ei ole mis tankiga.
-Liigu koos teaminga
-Üldjoontes mängutaju ning -lugemine tuleb kogemusega
3. Üks kuu premium aega maksab ca 12 eurot. Sa räägid praegu pakteist - minu arvates ei ole mõtet paketti osta.
4.WoT läks liiga hulluks oma kulla moonaga. Palju ei mänginud, sest oli liiga grind. Word of ships/warplanes liigitaks ma teise stiili alla.


viimati muutis supersize 19.10.2015 18:09:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2015 18:24:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?


Pööra tähelepanu pinnamoele ning kasuta seda enda varjamiseks, kui üritad lasku sooritada siis ära paljasta end rohkem, kui hädavajalik.
Kui on kõvema torniga tank, võid üritada vastaselt lasku välja meelitada ,et siis saaksid ohutult tema sihtimiseks aega võtta (väga situatsionaalne)
VAATA MINIMAPILE! Reageeri vastavalt toimuvatele liikumistele.
Hetkel pohmakaga kohe rohkem pähe ei tule.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 13:13:24 vasta tsitaadiga

Laskemoona kasutamise kohta mingeid soovitusi? Pole hetkel veel päris aru saanud, milline laskemoon millistes situatsioonides.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 19.10.2015 22:13:54 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Laskemoona kasutamise kohta mingeid soovitusi? Pole hetkel veel päris aru saanud, milline laskemoon millistes situatsioonides.

Mõnusat lugemist http://aw-guide.com/ icon_smile.gif

Aga muidu lihtsalt:
AP = kui vastas on MBT (main battle tank), kõva armor
HE = kui ei ole võimalik soomusest läbi lasta, aga tahaks venda veidi närvi ajada
HEP=vähe dmg tanKile aga palju dmg moodulitele
HEAT= kõik väikemehed kellel armor on olematu või kui saad MBT-le selga lasta kus armor õhuke
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimarkodus
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 10:56:31 vasta tsitaadiga

Kas AW kohta on olemas wot-life / noobmeter tüüpi stats-i lehti? Ning äkki leidub Rita blog-i sarnaseid AW-d kajastavaid asjandusi. Tänud vastajatele
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 21.10.2015 13:23:35 vasta tsitaadiga

Statse saad ainult dossieri alt vaadata, ja na ma aru olen saanud siis obsidian ei kavatsegi hakata statse lahingus näitama a'la XVM. Ning blogidest on silma jäänud http://armoredtalk.com/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 17:43:31 vasta tsitaadiga

Nii. Sain T-64 kätte, uhke tank. Samas uues tieris võitlemisega tekkis uus probleem. Nimelt enamus lasud, mis T-64'ga teen ei penetrate või teevad väga vähe dammi. T-62'ga seda probleemi polnud (isegi alguses, kui tank polnud täiustatud). Kas keegi oskaks selgitada, mis toimub ning mida peaksin teisiti tegema? Tean, et tankidel on taga nõrgem kaitse, aga alati pole võimalik taha manööverdada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:37:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Sain T-64 kätte, uhke tank. Samas uues tieris võitlemisega tekkis uus probleem. Nimelt enamus lasud, mis T-64'ga teen ei penetrate või teevad väga vähe dammi. T-62'ga seda probleemi polnud (isegi alguses, kui tank polnud täiustatud). Kas keegi oskaks selgitada, mis toimub ning mida peaksin teisiti tegema? Tean, et tankidel on taga nõrgem kaitse, aga alati pole võimalik taha manööverdada.

Tugevaid tanke lase HE mürskudega, nõrgemaid AP-ga. Kui sa sihid, siis sul keskel selline nooleke, mis muudab värvi, see näitab siis läbitavust.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 21:14:45 vasta tsitaadiga

Praegu sai nalja. Sõitsin XM800T'ga ja mingi meeskonnakaaslane sõitis mulle täie kiirusega sisse. Põmm - mul 50% eludest läinud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 23.10.2015 13:11:41 vasta tsitaadiga

Rammimisega on hetkel ikaldus, ärge omadele sisse sõitke. A kui MBT70ga Uralit torkida, siis 5kmh sisse panemine on kuskil -120hp. Kui bmp-le pihta saad, siis on ~500hp pauk icon_smile.gif
Info saamiseks kasutan mina sellist saiti http://rebound.pro/en/tracker/index See indekseerib kõik MyComi ja Obsidiani inimeste postitused ametlikust foorumist kust tuleb ka enamus infot.

State hetkel ei näe keegi peale sinu enda. Tulevikus tehakse statide avaldamine läbi veebi võimalikuks (nagu wot-is on ametlikult lehel) kuid XVMi sarnast iba nad omasõnul ei hakka kunagi toetama. Vaikimisi on ka tulevikus inimese dossier privaatne.

Kes EESi asja AWs majandab?

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 13:33:44 vasta tsitaadiga

Need lahingu algused on tõesti omamoodi kaootilised. BMP-ga tuleb kohe vaateväli välja scrollida ja vaadata, kust hullud kihutavad.
Üks õnnetu algus lõpeski sellega, et üle poolte elude olid juba läinud, kui kõik punuma panid. Üks otsustas küljelt sisse tõmmata ja samal ajal kui ma pidurdasin, lendas üks tank veel selga.
Ning üks Urali poiss otsustas mind positsioonilt ära peletada või talle mu tegevust seal ei meeldinud ning lõpetas mu eluküünla, kui lendas hea hooga laskumisel mulle sisse thumbs_up.gif

Nad võik PvE korda teha. Halenaljaks kui mingi kolm tanki meetri kõrguselt sulle küljele või selja taha tekivad. Õnneks mediumis 80% esimesest lasust lasevad kusalegi uugametsa. Samas kui sealt kohe vehkat ei tee, siis on taas mäng läbi...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 23.10.2015 13:43:32 vasta tsitaadiga

PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 15:47:38 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida.

PVE on tõesti muhe, palju rahulikum tempo kui PVP. PS. Mida loot endast kujutama hakkab, ons infot ka juba kraami kohta?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 16:16:33 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida.

Osadel mapidel jah peas need kohad ja teab juba kust kaugemalt varjatult komput notida.
Samas keegi paneb pange ja lähed teda päästma (kõik jäävad ellu, saad märgi ja samas on alati parem, kui on rohkem rahvast elus (jääb suurem tulejõud ja kompul suurem kogus keda jällitada)), siis need "ilmumised" on jamad.
Võiks olla ikka nii, et nad on juba oma posjal ja sõidavad ringi või veerevad kaardi servast sisse ja siis sõidavad oma punkti.
PvEle näen just selle teema parandamist, et saaks asja normaalselt tööle.
PvP on täitsa omaette ooper. Siin loeb normaalne meeskond rohkem kui WOTis. Rush sööturid on kõige vingemad. Üks leiab varitsuse üles ja lihtsalt järjest ükshaavalt sõidetakse sisse nii iga 10 seki tagant icon_lol.gif

[LISA] Mul ilutseb taas ees see vinge error, "Ootan ühendamist".....

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 16:24:55 vasta tsitaadiga

Mul sama, keset mängu viskas välja ja nüüd ei ühenda mänguga ära. Kahju et keset sellist mängu välja viskas, olin just tegemas head mängu ja seis oli pingeline 6v6 oli alles aga mis teha icon_smile.gif küll teevad korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:25:07 vasta tsitaadiga

Peab siis ka 18 GB sikutama panema, sest gameplay videod on olnud sellised päris lõbusad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 14:38:25 vasta tsitaadiga

Sai hiljuti soetatud "Swingfire". Väga muhe masin. Mulle see tohutult meeldib, et tulistamissüsteem on täiesti teistsugune võrreldes muude masinatega mängus. Kas AW's on veel mõni Swingfire'le sarnase tulistamissüsteemiga masin või mõni huvitav masin, mida soovitate proovida?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:06:52 vasta tsitaadiga

BMP-1P, BMD-1 peaks olema veel punk masinad. Shreidan ja starship on seliised meeh kuigi mõlemal on menüüs ka raketid. seda siis tier 4 pealt.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 10:19:01 vasta tsitaadiga

Täna oli naljakas juhus, kus BMD-1ga mängides spwansis PvEs BMD-1 mulle selga icon_lol.gif
Mõlemal pooled elud läksid.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 10:24:46 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Rammimisega on hetkel ikaldus, ärge omadele sisse sõitke. A kui MBT70ga Uralit torkida, siis 5kmh sisse panemine on kuskil -120hp. Kui bmp-le pihta saad, siis on ~500hp pauk icon_smile.gif
Info saamiseks kasutan mina sellist saiti http://rebound.pro/en/tracker/index See indekseerib kõik MyComi ja Obsidiani inimeste postitused ametlikust foorumist kust tuleb ka enamus infot.

State hetkel ei näe keegi peale sinu enda. Tulevikus tehakse statide avaldamine läbi veebi võimalikuks (nagu wot-is on ametlikult lehel) kuid XVMi sarnast iba nad omasõnul ei hakka kunagi toetama. Vaikimisi on ka tulevikus inimese dossier privaatne.

Kes EESi asja AWs majandab?


Ma vaikselt korjan EES-i eestlasi kokku icon_smile.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 10:32:08 vasta tsitaadiga

Kui viitsite, siis võite mind ka sinna kläni sisse visata (kui peaksin kõlbama).
Samas mu mängu ajad ja stiil on vägagi kaootilised icon_lol.gif ning igasugu TSe jne ei kasuta.
IGN: Gaubogeen

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.10.2015 14:22:10 vasta tsitaadiga

Tuletegija, ma siis pingin sind esimesel võimalusel icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 15:59:10 vasta tsitaadiga

Esialgu ei olegi mulje nii väga positiivne, tundub kuidagi väga arkaadilik olema. Eks see ole kindlasti alguse asi ning WOTist on ta ikka tegelikult päris palju erinev ja üleminek ei ole päris valutu. Samas kaardid meeldivad mulle isegi rohkem - meenutavad väga BF2 kaarte - avarad ja suured.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.10.2015 11:11:39 vasta tsitaadiga

Proovisin täna hommikul 2 lahingut, raske öelda millest tingituna, aga juhtimine ja gun handling on kuidagi harjumatud (loe: halvemad) võrreldes WoT'iga. Muidu suvise closed betaga võrreldes on perf palju paremaks läinud, niiet selle koha pealt thumbs_up.gif

EDIT: tegin eile ühe pikema AW striimi ka. Striimimise seisukohalt tundub UI kohati liiga kribu, vaatajatel on raske jälgida. Kas seda font size'i kuidagi muuta annab?

http://www.twitch.tv/senpaierick/v/22716706
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 22:12:26 vasta tsitaadiga

Ei kusaltki 3 päeva premmi lisandunud thumbs_up.gif
Võtsin selle varjus kohe suurtükki arendamise ette, sest kole aeglaselt tuleb XP thumbs_down.gif
Sellel miskised erilised võtted, kuidas rohkem saaks?

[LISA] Viimane mäng piltidel. Test serverites sai ikka rohkem Gvostikuga mängides. Praegu oli ikka väga Lucky mäng ka, kuid no ikka vähe tuleb kuidagi icon_rolleyes.gif


_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 22:53:13 vasta tsitaadiga

Mingeid halloweeni kleepse vms jagatakse mängus, kuidas neid "decale" oma tankile külge panna?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 29.10.2015 23:17:16 vasta tsitaadiga

Mutrivõtme juures all vasakus nurgas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 14:17:57 vasta tsitaadiga

täna homme on väga hea raha ja tanke lahti grindida icon_smile.gif kõigile prem tasuta + veel lisaks prem kontole peaks kõigil olema +50% kõige buustid jurues, et nagu kaks prem kontot korraga kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2015 09:43:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Eile üks korralik mäng ja nende boolsed buustid thumbs_up.gif


[LISA] Praegu sain BMP-1Pga 9500 xpd ühe mängu eest icon_biggrin.gif Me loving it icon_biggrin.gif Paar mängu veel ja saab järgmise tieri kätte thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Armored Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.