|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.10.2015 20:38:08
|
|
|
| Mis asi on EES?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
11.10.2015 21:13:43
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Mis asi on EES? |
WOTis oli EES klann kus olid eesti mängijad võiks arvata et nüüd on AW-s ka EES klann
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.10.2015 21:14:44
|
|
|
Igatahes poistel mingi kamm serveritega.
Suhteliselt paljudel mäng lihtsalt ei ühenda ära ja mingi kiilub "Ühendan" tekstiga windows kokku.
Endal siis terve päev see jama olnud, samas naine mängis kõrval ilma probleemideta.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.10.2015 21:26:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Mis asi on EES? |
Eesti Eest Surmani. WoTi esimene Eesti klann (juba beta aegadest)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.10.2015 17:47:11
|
|
|
Ise hakkasin BMP seeriat arendama ja no BMP-1P on juba haige loom. Rakett ära ja kohe kahuriga järgi ning ca 800HP läinud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
13.10.2015 09:39:44
|
|
|
| Keegi kuskil teamchatis/mumbles ka passib kellega koos mängida? Andke aga teada, joiniks ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
13.10.2015 15:14:09
|
|
|
EES-i praeguses mumbles on ka armored warfare kanal. Et kui kuskil mujal pole seltskonnaga olla siis meil ruumi veel jätkub
Server: zmail.datacom.ee
Port: 64738
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.10.2015 21:18:12
|
|
|
| Tuletegija kirjutas: |
EES-i praeguses mumbles on ka armored warfare kanal. Et kui kuskil mujal pole seltskonnaga olla siis meil ruumi veel jätkub
Server: zmail.datacom.ee
Port: 64738 |
Kuidas sinna EES joinida saab?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
14.10.2015 13:37:53
|
|
|
Hetkel paistab et tuleb ingame invite saata. Ehk siis pista siia oma kasutajnimi ja õhtu saadame kutse
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.10.2015 22:10:25
|
|
|
ign - Thonsor.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.10.2015 22:21:01
|
|
|
Mingeid tankide soovitusi on? Hetkel olen tier 2
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
14.10.2015 23:30:55
|
|
|
pankes ka siis oma ign - Warks
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
15.10.2015 07:21:21
|
|
|
Natuke varaseid muljeid omalt poolt.
Kaardid mis mängus on soodustavad mobiiluse kasutamist oluliselt rohkem, kui positsioonilahingute pidamist.
Nii soomuse kui mobiilsuse osatähtsus on suurem kui WOT'is.
Tier 4 alates tulevad juhitavad tankitõrje raketid on paras muutus metas, kuna nende vastu efektiivset komposiitsoomust veel vähe ringluses, ning lihtsalt madala hard coveri taga varjumine tekitab turvalisuse illusiooni.
Mängijate koha pealt on väga hästi näha, et paljud tulevad otse WoT-ist ning ei suutnud seal mitte midagi õppida, ei suuda tõenäoliselt ka selles mängus, aga nii varases staadiumis ei saa kindel olla, ehk juhtub ime.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
15.10.2015 11:38:03
|
|
|
Nagu juhendis ütleb MTB on alguses vast kõige lihtsam, teised klassid eeldavad juba kaardi tundmist ja mingil määral kus kohas suuremad kokkupõrked toimuvad. Samas kui ülevaade kaartidest olemas siis võta omale madala Tkiirem tank ja sõida lihtsalt mööda kaarti ringi ning uuri piirkondasid, kus saab varjuda, kus kuhu välja näeb, millised on head laske positsioonid kus saab kiiresti varjuda kui keegi peaks sind spottima jne. Kõrgemas Tieris karistatakse selline uudisimu väga kiiresti ära, T2-3 saad veel kaarte õppida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.10.2015 16:47:38
|
|
|
Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.10.2015 18:25:12
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Eesti Eest Surmani. |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
15.10.2015 19:12:42
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära  |
Igast mängust saab WOT
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
15.10.2015 21:22:26
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Ei ole saanud aru, mis tänastes tiimides toimub...
Esimese kahe minuti jooksul on 5-7 masinat tiimist läinud, sõidetakse lihtsalt suure hurraga kusalegi pundi keskele või tulejoonele ja jäädakse lihtsalt vahtima
Vahet ei ole, isegi kui luurekaga ees raiud ja avastad vastased ära, no ikka "isamaa nimel" ....
Kahe tunni jooksul pole ainsatki korraliku mängu olnud, kus kasutataks taktikaliselt erinevate masinate eeliseid ära  |
Igast mängust saab WOT  |
jepjep
Sama playerbase ju, nii heas kui halvas
Spoiler 
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.10.2015 21:20:02
|
|
|
Nii, tänud nõuannete eest antud žanri kogenenumad mängijad. Sain T-62 just kätte, väga muhe masin.
Mul on mõned küsimused
1. Millist tootjat (wölfli või shiskin) teie eelistate ja miks? Olen üht-teist lugenud ja paistab, et on mõlema poole eelistajaid ning ka neid, kes ainult ühte või teist. Pole tänapäeval nii palju aega mängimiseks kui tahaks, seega pean esialgu ühele poolele keskenduma ning nende tanke avama. Soovitusi?
2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?
3. Kui palju premium end õigustab? Rahaliselt ei oleks väljaminek probleem, samas 35€ on siiski piisavalt suur summa, et kergekäeliselt seda välja ei käi. Kas premium tankid on nii lahedad, et õigustada premium paketi ostmist?
4. Kuidas teie silmis Armored Warfare on võrreldes teiste sama žanri mängudega (world of tanks, world of warships ja war thunder)? On üks teisest parem? Miks?
Olen väga tänulik igasuguste teadjate kommentaaride eest. Minu jaoks väga uus ja põnev žanr, kahjuks pole aega, et kõiki antud žanri mänge läbi mängida, seega püüan keskenduda ühele ja jõudumööda osavamaks muutuda ning rohkem kama mängus avastada.
Kena nädalavahetust kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
16.10.2015 23:02:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Nii, tänud nõuannete eest antud žanri kogenenumad mängijad. Sain T-62 just kätte, väga muhe masin.
Mul on mõned küsimused
1. Millist tootjat (wölfli või shiskin) teie eelistate ja miks? Olen üht-teist lugenud ja paistab, et on mõlema poole eelistajaid ning ka neid, kes ainult ühte või teist. Pole tänapäeval nii palju aega mängimiseks kui tahaks, seega pean esialgu ühele poolele keskenduma ning nende tanke avama. Soovitusi?
2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?
3. Kui palju premium end õigustab? Rahaliselt ei oleks väljaminek probleem, samas 35€ on siiski piisavalt suur summa, et kergekäeliselt seda välja ei käi. Kas premium tankid on nii lahedad, et õigustada premium paketi ostmist?
4. Kuidas teie silmis Armored Warfare on võrreldes teiste sama žanri mängudega (world of tanks, world of warships ja war thunder)? On üks teisest parem? Miks?
Olen väga tänulik igasuguste teadjate kommentaaride eest. Minu jaoks väga uus ja põnev žanr, kahjuks pole aega, et kõiki antud žanri mänge läbi mängida, seega püüan keskenduda ühele ja jõudumööda osavamaks muutuda ning rohkem kama mängus avastada.
Kena nädalavahetust kõigile.  |
1. Väga vahet ei ole kumba eelistad, mine pigem on lemmik tankitüübi järgi.
2.-Ära mitte kunagi rushi peale, vahet ei ole mis tankiga.
-Liigu koos teaminga
-Üldjoontes mängutaju ning -lugemine tuleb kogemusega
3. Üks kuu premium aega maksab ca 12 eurot. Sa räägid praegu pakteist - minu arvates ei ole mõtet paketti osta.
4.WoT läks liiga hulluks oma kulla moonaga. Palju ei mänginud, sest oli liiga grind. Word of ships/warplanes liigitaks ma teise stiili alla.
viimati muutis supersize 19.10.2015 18:09:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
17.10.2015 18:24:29
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
2. Kas algajale ka mingeid soovitusi? Nt. Võitluses tee seda, aga ära seda tee?
|
Pööra tähelepanu pinnamoele ning kasuta seda enda varjamiseks, kui üritad lasku sooritada siis ära paljasta end rohkem, kui hädavajalik.
Kui on kõvema torniga tank, võid üritada vastaselt lasku välja meelitada ,et siis saaksid ohutult tema sihtimiseks aega võtta (väga situatsionaalne)
VAATA MINIMAPILE! Reageeri vastavalt toimuvatele liikumistele.
Hetkel pohmakaga kohe rohkem pähe ei tule.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.10.2015 13:13:24
|
|
|
| Laskemoona kasutamise kohta mingeid soovitusi? Pole hetkel veel päris aru saanud, milline laskemoon millistes situatsioonides.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
19.10.2015 22:13:54
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Laskemoona kasutamise kohta mingeid soovitusi? Pole hetkel veel päris aru saanud, milline laskemoon millistes situatsioonides. |
Mõnusat lugemist http://aw-guide.com/
Aga muidu lihtsalt:
AP = kui vastas on MBT (main battle tank), kõva armor
HE = kui ei ole võimalik soomusest läbi lasta, aga tahaks venda veidi närvi ajada
HEP=vähe dmg tanKile aga palju dmg moodulitele
HEAT= kõik väikemehed kellel armor on olematu või kui saad MBT-le selga lasta kus armor õhuke
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aimarkodus
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2014
|
21.10.2015 10:56:31
|
|
|
| Kas AW kohta on olemas wot-life / noobmeter tüüpi stats-i lehti? Ning äkki leidub Rita blog-i sarnaseid AW-d kajastavaid asjandusi. Tänud vastajatele
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
21.10.2015 13:23:35
|
|
|
| Statse saad ainult dossieri alt vaadata, ja na ma aru olen saanud siis obsidian ei kavatsegi hakata statse lahingus näitama a'la XVM. Ning blogidest on silma jäänud http://armoredtalk.com/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.10.2015 17:43:31
|
|
|
| Nii. Sain T-64 kätte, uhke tank. Samas uues tieris võitlemisega tekkis uus probleem. Nimelt enamus lasud, mis T-64'ga teen ei penetrate või teevad väga vähe dammi. T-62'ga seda probleemi polnud (isegi alguses, kui tank polnud täiustatud). Kas keegi oskaks selgitada, mis toimub ning mida peaksin teisiti tegema? Tean, et tankidel on taga nõrgem kaitse, aga alati pole võimalik taha manööverdada.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
22.10.2015 20:37:47
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Nii. Sain T-64 kätte, uhke tank. Samas uues tieris võitlemisega tekkis uus probleem. Nimelt enamus lasud, mis T-64'ga teen ei penetrate või teevad väga vähe dammi. T-62'ga seda probleemi polnud (isegi alguses, kui tank polnud täiustatud). Kas keegi oskaks selgitada, mis toimub ning mida peaksin teisiti tegema? Tean, et tankidel on taga nõrgem kaitse, aga alati pole võimalik taha manööverdada. |
Tugevaid tanke lase HE mürskudega, nõrgemaid AP-ga. Kui sa sihid, siis sul keskel selline nooleke, mis muudab värvi, see näitab siis läbitavust.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.10.2015 21:14:45
|
|
|
Praegu sai nalja. Sõitsin XM800T'ga ja mingi meeskonnakaaslane sõitis mulle täie kiirusega sisse. Põmm - mul 50% eludest läinud
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
23.10.2015 13:11:41
|
|
|
Rammimisega on hetkel ikaldus, ärge omadele sisse sõitke. A kui MBT70ga Uralit torkida, siis 5kmh sisse panemine on kuskil -120hp. Kui bmp-le pihta saad, siis on ~500hp pauk
Info saamiseks kasutan mina sellist saiti http://rebound.pro/en/tracker/index See indekseerib kõik MyComi ja Obsidiani inimeste postitused ametlikust foorumist kust tuleb ka enamus infot.
State hetkel ei näe keegi peale sinu enda. Tulevikus tehakse statide avaldamine läbi veebi võimalikuks (nagu wot-is on ametlikult lehel) kuid XVMi sarnast iba nad omasõnul ei hakka kunagi toetama. Vaikimisi on ka tulevikus inimese dossier privaatne.
Kes EESi asja AWs majandab?
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.10.2015 13:33:44
|
|
|
Need lahingu algused on tõesti omamoodi kaootilised. BMP-ga tuleb kohe vaateväli välja scrollida ja vaadata, kust hullud kihutavad.
Üks õnnetu algus lõpeski sellega, et üle poolte elude olid juba läinud, kui kõik punuma panid. Üks otsustas küljelt sisse tõmmata ja samal ajal kui ma pidurdasin, lendas üks tank veel selga.
Ning üks Urali poiss otsustas mind positsioonilt ära peletada või talle mu tegevust seal ei meeldinud ning lõpetas mu eluküünla, kui lendas hea hooga laskumisel mulle sisse
Nad võik PvE korda teha. Halenaljaks kui mingi kolm tanki meetri kõrguselt sulle küljele või selja taha tekivad. Õnneks mediumis 80% esimesest lasust lasevad kusalegi uugametsa. Samas kui sealt kohe vehkat ei tee, siis on taas mäng läbi...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
23.10.2015 13:43:32
|
|
|
PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.10.2015 15:47:38
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida. |
PVE on tõesti muhe, palju rahulikum tempo kui PVP. PS. Mida loot endast kujutama hakkab, ons infot ka juba kraami kohta?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.10.2015 16:16:33
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| PvE on tegelt täitsa äge zen PvP vahele. Mul päris nii kurjalt läind ei ole nagu kjaupsil, aga vahetevahel tuleb paus teha ja närve rahustada. PvEs on see asi, et kui piisavalt mängida, siis jäävad spawnid pähe. Mul oli au mängida Hardi mingi Leo platiga, kes teadis täpselt millal mis triggeriga mis spawn tuleb. Kaotasime tiimi peale vist 200 hp-d mängu lõpuks... Asjal on jumet, eriti kui loot ka sisse tuuakse. Soovitan proovida. |
Osadel mapidel jah peas need kohad ja teab juba kust kaugemalt varjatult komput notida.
Samas keegi paneb pange ja lähed teda päästma (kõik jäävad ellu, saad märgi ja samas on alati parem, kui on rohkem rahvast elus (jääb suurem tulejõud ja kompul suurem kogus keda jällitada)), siis need "ilmumised" on jamad.
Võiks olla ikka nii, et nad on juba oma posjal ja sõidavad ringi või veerevad kaardi servast sisse ja siis sõidavad oma punkti.
PvEle näen just selle teema parandamist, et saaks asja normaalselt tööle.
PvP on täitsa omaette ooper. Siin loeb normaalne meeskond rohkem kui WOTis. Rush sööturid on kõige vingemad. Üks leiab varitsuse üles ja lihtsalt järjest ükshaavalt sõidetakse sisse nii iga 10 seki tagant
[LISA] Mul ilutseb taas ees see vinge error, "Ootan ühendamist".....
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
24.10.2015 16:24:55
|
|
|
Mul sama, keset mängu viskas välja ja nüüd ei ühenda mänguga ära. Kahju et keset sellist mängu välja viskas, olin just tegemas head mängu ja seis oli pingeline 6v6 oli alles aga mis teha küll teevad korda
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
24.10.2015 19:25:07
|
|
|
| Peab siis ka 18 GB sikutama panema, sest gameplay videod on olnud sellised päris lõbusad.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.10.2015 14:38:25
|
|
|
| Sai hiljuti soetatud "Swingfire". Väga muhe masin. Mulle see tohutult meeldib, et tulistamissüsteem on täiesti teistsugune võrreldes muude masinatega mängus. Kas AW's on veel mõni Swingfire'le sarnase tulistamissüsteemiga masin või mõni huvitav masin, mida soovitate proovida?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
26.10.2015 10:06:52
|
|
|
BMP-1P, BMD-1 peaks olema veel punk masinad. Shreidan ja starship on seliised meeh kuigi mõlemal on menüüs ka raketid. seda siis tier 4 pealt.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.10.2015 10:19:01
|
|
|
Täna oli naljakas juhus, kus BMD-1ga mängides spwansis PvEs BMD-1 mulle selga
Mõlemal pooled elud läksid.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
27.10.2015 10:24:46
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Rammimisega on hetkel ikaldus, ärge omadele sisse sõitke. A kui MBT70ga Uralit torkida, siis 5kmh sisse panemine on kuskil -120hp. Kui bmp-le pihta saad, siis on ~500hp pauk
Info saamiseks kasutan mina sellist saiti http://rebound.pro/en/tracker/index See indekseerib kõik MyComi ja Obsidiani inimeste postitused ametlikust foorumist kust tuleb ka enamus infot.
State hetkel ei näe keegi peale sinu enda. Tulevikus tehakse statide avaldamine läbi veebi võimalikuks (nagu wot-is on ametlikult lehel) kuid XVMi sarnast iba nad omasõnul ei hakka kunagi toetama. Vaikimisi on ka tulevikus inimese dossier privaatne.
Kes EESi asja AWs majandab? |
Ma vaikselt korjan EES-i eestlasi kokku
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.10.2015 10:32:08
|
|
|
Kui viitsite, siis võite mind ka sinna kläni sisse visata (kui peaksin kõlbama).
Samas mu mängu ajad ja stiil on vägagi kaootilised ning igasugu TSe jne ei kasuta.
IGN: Gaubogeen
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
27.10.2015 14:22:10
|
|
|
Tuletegija, ma siis pingin sind esimesel võimalusel
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
27.10.2015 15:59:10
|
|
|
| Esialgu ei olegi mulje nii väga positiivne, tundub kuidagi väga arkaadilik olema. Eks see ole kindlasti alguse asi ning WOTist on ta ikka tegelikult päris palju erinev ja üleminek ei ole päris valutu. Samas kaardid meeldivad mulle isegi rohkem - meenutavad väga BF2 kaarte - avarad ja suured.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
28.10.2015 11:11:39
|
|
|
Proovisin täna hommikul 2 lahingut, raske öelda millest tingituna, aga juhtimine ja gun handling on kuidagi harjumatud (loe: halvemad) võrreldes WoT'iga. Muidu suvise closed betaga võrreldes on perf palju paremaks läinud, niiet selle koha pealt
EDIT: tegin eile ühe pikema AW striimi ka. Striimimise seisukohalt tundub UI kohati liiga kribu, vaatajatel on raske jälgida. Kas seda font size'i kuidagi muuta annab?
http://www.twitch.tv/senpaierick/v/22716706
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
29.10.2015 22:12:26
|
|
|
Ei kusaltki 3 päeva premmi lisandunud
Võtsin selle varjus kohe suurtükki arendamise ette, sest kole aeglaselt tuleb XP
Sellel miskised erilised võtted, kuidas rohkem saaks?
[LISA] Viimane mäng piltidel. Test serverites sai ikka rohkem Gvostikuga mängides. Praegu oli ikka väga Lucky mäng ka, kuid no ikka vähe tuleb kuidagi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.10.2015 22:53:13
|
|
|
| Mingeid halloweeni kleepse vms jagatakse mängus, kuidas neid "decale" oma tankile külge panna?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrkristjan
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2010
|
29.10.2015 23:17:16
|
|
|
| Mutrivõtme juures all vasakus nurgas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
31.10.2015 14:17:57
|
|
|
täna homme on väga hea raha ja tanke lahti grindida kõigile prem tasuta + veel lisaks prem kontole peaks kõigil olema +50% kõige buustid jurues, et nagu kaks prem kontot korraga kohe
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.11.2015 09:43:40
|
|
|
Eile üks korralik mäng ja nende boolsed buustid
[LISA] Praegu sain BMP-1Pga 9500 xpd ühe mängu eest Me loving it Paar mängu veel ja saab järgmise tieri kätte
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|