Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:16:12 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No kui kõik näpud läinud on, siis see on juba piisav eritunnus kui isik oskab lisaks oma isikukoodi öelda ja viimane pilt arhiivis ka vastab.
Aga kui muudmoodi ei saa, siis peab vaatama kus politsei passib, neist näiteks ilma turvavööta mööda sõitma ja kui kinni peetakse, siis keelduma vastamast kõigile küsimustele. Kuna ilma iskuandmeteta ei saa protokolli koostada ja trahvi välja nõuda, siis teevad tõenäoliselt ahvikiirusel isiku kindlaks icon_biggrin.gif


Sul on lubatud 48h betooni lihvida, kuni isikut tuvastatakse.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:16:13 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
sweezy kirjutas:

Link

rofl.gif

sellel plikal ei kulu vähemalt riietele nii palju.


Kindlasi unpopular opinion aga nendest kandidaatidest on ta üks parimaid.

ot:
Mitte ma ei mõista, miks pärast sellist aastatepikkust kogemust, sorav suhtlemine/rääkimine nii raskelt välja tuleb... ja siis see poisilik irve... icon_biggrin.gif
Videote tehniline pool on täitsa ok, aga esinejaks see vend ei sobi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 28.09.2015 16:16:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:16:20 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Tuul 3-50 km/sek? See pühiks maakera orbiidilt minema...
Tehniliselt võimatu, tuul ei puhu väljaspool Maad (päikesetuul välja arvatud). Maapinnalt kogu vedela ja elusa kraami koos kõigega, mis inimkätega loodud (Giza püramiidid ka kindlasti), orbiidile puhuks küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:23:27 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
sweezy kirjutas:

Link

rofl.gif

sellel plikal ei kulu vähemalt riietele nii palju.


Kindlasi unpopular opinion aga nendest kandidaatidest on ta üks parimaid.

ot:
Mitte ma ei mõista, miks pärast sellist aastatepikkust kogemust, sorav suhtlemine/rääkimine nii raskelt välja tuleb... ja siis see poisilik irve... icon_biggrin.gif
Videote tehniline pool on täitsa ok, aga esinejaks see vend ei sobi.

x2
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:40:12 vasta tsitaadiga

no harjutab natuke asjatundjate käe all ja mõne aasta pärast ei kujutagi ilmateadet ilma temata ette. alati kui tuleb uus ilmainimene siis tundub võõras või lausa naljakas.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 17:36:28 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Invention kirjutas:
Tuul 3-50 km/sek? See pühiks maakera orbiidilt minema...
Tehniliselt võimatu, tuul ei puhu väljaspool Maad (päikesetuul välja arvatud). Maapinnalt kogu vedela ja elusa kraami koos kõigega, mis inimkätega loodud (Giza püramiidid ka kindlasti), orbiidile puhuks küll.


Jah, ma ei mõelnudki seda sarkastiliselt vaid täiesti tõsiselt... monkey.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 21:20:52 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
no harjutab natuke asjatundjate käe all ja mõne aasta pärast ei kujutagi ilmateadet ilma temata ette. alati kui tuleb uus ilmainimene siis tundub võõras või lausa naljakas.

Mu meelest ekraanile sobib täitsa okeilt, saaks vaid jutu ka komistamata lagedale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 21:36:06 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Invention kirjutas:
Tuul 3-50 km/sek? See pühiks maakera orbiidilt minema...
Tehniliselt võimatu, tuul ei puhu väljaspool Maad (päikesetuul välja arvatud). Maapinnalt kogu vedela ja elusa kraami koos kõigega, mis inimkätega loodud (Giza püramiidid ka kindlasti), orbiidile puhuks küll.
Oled sa kindel, et giza püramiidid on inimkätega loodud?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 21:47:10 vasta tsitaadiga

Kas just kätega, aga kuidagi inimesed selle teinud on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 21:53:59 vasta tsitaadiga

Kas teadsite, et Nipitiri on tegelikult...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 10:55:31 vasta tsitaadiga

saarlased on ikka imelik rahvas icon_lol.gif
http://tarbija24.postimees.ee/3346793/saarlaste-telefonieelistustes-valitsevad-aarmused-iphone-ja-roosa-vutlar
tsitaat:
Keerulisem on aga selgitada, miks on saarel üks minevamaid kaubaartikleid värvilised telefoniümbrised, eriti just roosad - Saarvelti kinnitusel müüakse saarel neid Eesti keskmisest kõvasti rohkem.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 11:07:42 vasta tsitaadiga

Oh jumal icon_eek.gif

link
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 11:09:17 vasta tsitaadiga

no seda saab eemaldada vaid koos juustega, vb juuksurisse hoopis vaja minna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 12:26:13 vasta tsitaadiga

Atsetooni pähe valada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 22:54:10 vasta tsitaadiga

lol http://mediadownloads.mlb.com/mlbam/2015/10/01/14-416010-2015-09-30/web_cut/mlbtv_511523483_1200K.mp4
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 23:01:39 vasta tsitaadiga

Miks nad sinna üldse ronivad icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.10.2015 23:06:33 vasta tsitaadiga

hea BJd harjutada selliste pikkade hot dogide/vorstikeste peal vist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 23:24:43 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/601234616624265/videos/886952724719118/
lollid teevad nalja endaarust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.10.2015 23:32:00 vasta tsitaadiga

see on vist kuidas USAs Volkswageni heitgaase testiti tegelikult
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 23:45:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 05:35:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks nad sinna üldse ronivad icon_confused.gif
Et selfisid teha, duh..
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 08:02:59 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Miks nad sinna üldse ronivad icon_confused.gif
Et selfisid teha, duh..

seda saab kodus ka teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.10.2015 01:07:12 vasta tsitaadiga

http://tallinncity.postimees.ee/3348287/paastjad-kaisid-lasnamael-aratuskella-vaigistamas?utm_source=pm_fb&utm_medium=wallpost&utm_content=3348287&utm_campaign=fb_post
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2015 11:11:31 vasta tsitaadiga

võtsin just sõbra arvutihiirel patareid välja ja jätsin kirja:" Päästeamet oli siin!"
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 19:25:27 vasta tsitaadiga

Telekapuldil võiks ka võtta icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.10.2015 22:02:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult tõsine asi ja eilne uudis kah juba.

tsitaat:
Tallinnas avati Balti jaamas Statoili putka, kus on loobutud isegi bensiini müümise teesklemisest, vaid pakutakse lihtsalt kabanosse.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:48:21 vasta tsitaadiga

Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga see on küll jabur icon_lol.gif
http://tallinncity.postimees.ee/3350971/foto-pirita-linnaosavalitsus-saatis-vanurile-kuttepuudeks-hiigelpakud

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 21:45:09 vasta tsitaadiga

Mingi Iiri MILF tõi oma aia tomateid kiire läppari paranduse eest.
Maksis ka muidugi. Eurodega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 21:47:41 vasta tsitaadiga

what about the melons
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 21:56:57 vasta tsitaadiga

Ripe and saggy.


Hetke seis siis:

- 8 range free kanamuna
- oma aia tomatid
- Malteesers kommid
- mingi kollane lill
- suurim tip €20 eur
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 22:13:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mingi Iiri MILF tõi oma aia tomateid kiire läppari paranduse eest.
Maksis ka muidugi. Eurodega.
Spoiler Spoiler Spoiler
järgmine kord küsi pudel iangemat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 05.10.2015 22:26:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga see on küll jabur icon_lol.gif
http://tallinncity.postimees.ee/3350971/foto-pirita-linnaosavalitsus-saatis-vanurile-kuttepuudeks-hiigelpakud


Tallinn aitab on täpselt samalaadse pakuhunniku otsa ka varem astunud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2015 16:30:34 vasta tsitaadiga

hea metsakuiv. noored sugulased saavad lausest "lõhkuge ja laduge ära" sedasi, et teevad pildi ja lähevad meediassse kiunuma. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 06.10.2015 17:12:19 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.03.2019 23:56:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2015 17:27:58 vasta tsitaadiga

kui mömmla ei suuda oma kümnete sardellidega midagi peale endlipaukude toota siis ei jää vist muud üle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 17:30:23 vasta tsitaadiga

Laurx on lihtsalt vanaks jäänud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2015 17:36:26 vasta tsitaadiga

kindlasti. eile käisin ühele polti lahti keeramas. tür,amaeivõi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.10.2015 18:02:27 vasta tsitaadiga

No mõned ei saa ilma kõrvalise abiga isegi muruniidukit tööle. Kütuse pumpamine ja tooreklapp on ennekuulmatu asi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 18:17:36 vasta tsitaadiga

Vati sees kasvatatud põlvkond, neid tuleb veel. Hullemaid.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 20:04:29 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No mõned ei saa ilma kõrvalise abiga isegi muruniidukit tööle. Kütuse pumpamine ja tooreklapp on ennekuulmatu asi icon_lol.gif
Mõne jaoks see raske, mõne jaoks Exceli macro loomine, mis töötleb 10,000 rida nii, et ei pea käsitsi muutma. Oskused on erinevad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2015 21:02:28 vasta tsitaadiga

fain kui su ekseli makro sulle toidu ja sooja toa tagab antud juhul oleks pidanud halgusid töötlema, mitte meedias niutsuma.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 21:02:34 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No mõned ei saa ilma kõrvalise abiga isegi muruniidukit tööle. Kütuse pumpamine ja tooreklapp on ennekuulmatu asi icon_lol.gif

Kui terve elu korteris elanud ja pole mujal ka vaja läinud, pole midagi imestada.


Näen pidevalt inimesi, kes ei tea kuidas laptop power nupust täielikult välja lülitada (mitte sleepi lasta). On ikka lollid onju.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 06.10.2015 22:40:55 vasta tsitaadiga

,,noorus hukas''.., aga te kasvatate/olete kasvatanud ju nad ise üles? peaks peeglisse vaatama siis ehk..? see minu arvates nii ajuvaba väljend.. oii vanasti tegi ikka iga noor juba peedist pesumasinale trumli ja talvel polnud mitte mingi probleem slikkidega sõita..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2015 22:52:19 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
No mõned ei saa ilma kõrvalise abiga isegi muruniidukit tööle. Kütuse pumpamine ja tooreklapp on ennekuulmatu asi icon_lol.gif
Mõne jaoks see raske, mõne jaoks Exceli macro loomine, mis töötleb 10,000 rida nii, et ei pea käsitsi muutma. Oskused on erinevad.


No ei tea, elementaarsed teadmised mootoritest-tehnikast ja samas visual basicust on ikka ühel endast lugupidaval härrasmehel olemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 23:08:08 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
see minu arvates nii ajuvaba väljend.. oii vanasti tegi ikka iga noor juba peedist pesumasinale trumli ja talvel polnud mitte mingi probleem slikkidega sõita..


Aga nii oligi. Lihtsalt olud sundisid, vene ajal olid nii pesumasina trummel kui korralikud rehvid defitsiit icon_biggrin.gif See aeg lihtsalt õpetas, et tuleb hakkama saada sellega mis on ja muuhulgas peab vahel ka s*tast saia tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 09:24:29 vasta tsitaadiga

Mõttetu halvustamine, sii on jah alfaisastest mägiaivarid koos, aga see ei tähenda, et ongi kohustuslik kõike kõigest teada, teenuse ostmises ei ole midagi häbiväärset, uue tehnikaga nagunii tahes tahtmata inimesed võõranduvad, uue autoga ei tee sa kuuri all midagi, korteriinimene ei peagi puulõhkumisekspert olema jne. Igaüks oma liistude juurde.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 10:09:19 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Mõttetu halvustamine, sii on jah alfaisastest mägiaivarid koos, aga see ei tähenda, et ongi kohustuslik kõike kõigest teada, teenuse ostmises ei ole midagi häbiväärset, uue tehnikaga nagunii tahes tahtmata inimesed võõranduvad, uue autoga ei tee sa kuuri all midagi, korteriinimene ei peagi puulõhkumisekspert olema jne. Igaüks oma liistude juurde.

Eks oskusi ole erinevaid muidugi, aga sotsmeedias kaeblemises on kõik eksperdid icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 14:30:14 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Mõttetu halvustamine, sii on jah alfaisastest mägiaivarid koos, aga see ei tähenda, et ongi kohustuslik kõike kõigest teada, teenuse ostmises ei ole midagi häbiväärset, uue tehnikaga nagunii tahes tahtmata inimesed võõranduvad, uue autoga ei tee sa kuuri all midagi, korteriinimene ei peagi puulõhkumisekspert olema jne. Igaüks oma liistude juurde.


Kisub juba OT-ks, aga no see on ka ikka halenaljakas, kui muru niitmiseks peab kutsuma kohale spetsialisti, kes muruniitja paagi täis paneb ja mootori käivitab icon_biggrin.gif Pole ka täiesti normaalne, kui ongi nii nagu anekdoodis Q:"miks vene miilitsad enamasti kolmekesi liiguvad?" A: "üks oskab lugeda, teine oskab kirjutada ja kolmas hoiab kahel ohtlikul intellektuaalil silma peal".
Näited:
ma pole ehitaja, aga niipalju ikka oskan, et riiul seina panna või koerakuut ehitada
ma pole arst, aga kui noaga näppu lõikan, siis sellega saan ikka ise hakkama, et haav ära puhastada ja kinni siduda
ma pole kokk, aga niipalju ikka oskan, et lihatükk ahjus nii ära küpsetada, et tooreks ei jää ega ära kõrbe
ma pole rätsep, aga särgile nööbi suudan ikka ette õmmelda
ma pole raamatupidaja, aga brutopalgast netopalga või vastupidi oskan ikka arvutada(ja seda ka ilma näiteks palk.crew.ee kalkulaatorita)
ma pole elektrik, aga lüliti või pistiku vahetamisega saan ikka hakkama
ma pole torumees, aga pesumasina ühendamise või segisti vahetamisega saan ikka hakkama
ja kõige tähtsam on suhtumine - näiteks ma ei oska kududa, ei tea isegi teoorias kuidas see käib. Aga kui selline vajadus peaks tekkima, siis pigem mõtleks niipidi, et kui keeruline see ikka olla saab ja teeks endale asja selgeks mitte ei läheks sotsiaalmeediasse vinguma ega rahakott puuga seljas teenust ostma icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 14:45:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Mõttetu halvustamine, sii on jah alfaisastest mägiaivarid koos, aga see ei tähenda, et ongi kohustuslik kõike kõigest teada, teenuse ostmises ei ole midagi häbiväärset, uue tehnikaga nagunii tahes tahtmata inimesed võõranduvad, uue autoga ei tee sa kuuri all midagi, korteriinimene ei peagi puulõhkumisekspert olema jne. Igaüks oma liistude juurde.


Kisub juba OT-ks, aga no see on ka ikka halenaljakas, kui muru niitmiseks peab kutsuma kohale spetsialisti, kes muruniitja paagi täis paneb ja mootori käivitab icon_biggrin.gif Pole ka täiesti normaalne, kui ongi nii nagu anekdoodis Q:"miks vene miilitsad enamasti kolmekesi liiguvad?" A: "üks oskab lugeda, teine oskab kirjutada ja kolmas hoiab kahel ohtlikul intellektuaalil silma peal".
Näited:
ma pole ehitaja, aga niipalju ikka oskan, et riiul seina panna või koerakuut ehitada
ma pole arst, aga kui noaga näppu lõikan, siis sellega saan ikka ise hakkama, et haav ära puhastada ja kinni siduda
ma pole kokk, aga niipalju ikka oskan, et lihatükk ahjus nii ära küpsetada, et tooreks ei jää ega ära kõrbe
ma pole rätsep, aga särgile nööbi suudan ikka ette õmmelda
ma pole raamatupidaja, aga brutopalgast netopalga või vastupidi oskan ikka arvutada(ja seda ka ilma näiteks palk.crew.ee kalkulaatorita)
ma pole elektrik, aga lüliti või pistiku vahetamisega saan ikka hakkama
ma pole torumees, aga pesumasina ühendamise või segisti vahetamisega saan ikka hakkama
ja kõige tähtsam on suhtumine - näiteks ma ei oska kududa, ei tea isegi teoorias kuidas see käib. Aga kui selline vajadus peaks tekkima, siis pigem mõtleks niipidi, et kui keeruline see ikka olla saab ja teeks endale asja selgeks mitte ei läheks sotsiaalmeediasse vinguma ega rahakott puuga seljas teenust ostma icon_wink.gif


Ma siiski eeldaks, et see muruniiduki näide oli tiba utreeritud mitte elust enesest icon_rolleyes.gif

Sinu loetelus olevad tegevused on jah sellised, mis erioskuseid ei nõua ning võiks olla elementaarsed. Välja arvatud viimane. Kudumist ma küll ei ole nõus ära õppima ja parem toetan kedagi, kes seda tõesti oskab. icon_lol.gif Aga see on täpselt nagu ka nende kõigi teiste puhul - lüliti ja pistiku vahetamine on mõistlik, aga elektrikilbi paigaldamise ma siiski lasen teha kellelgi, kes seda oskab ja tegelikult ka teab mida teeb.

Üldiselt nö teenuse eest maksmine ei ole vist eestlastel (või kõigile n-liidust tulnutel) väga veres veel. Eriti muidugi vanem põlvkond. Hetkel just pean ümber laskma teha suurel hulgal asju, mis ilmselgelt on tehtud vaimus "teen kasvõi sitasti, aga vähemalt ise". icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 14:57:21 vasta tsitaadiga

Siinsest tekstist järeldub, et keskmine HinnaVaatluse Foorumi kasutaja on multitalendist alfaisane ja pole miskit, mida ta ei oska ega suuda icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.