|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
22.09.2015 22:59:40
|
|
|
pnormak, sa saad aru õigesti, et kui MTTC ei suuda sam atelefoni pakkuda, siis peab välja vahetama hakkama müüja ehk siis Tele2. paraku ei oska ma öelda, mis poliitika sel väljavahetamisel on siis kui sama mudelit üldse enam pole. Kas siis pakutakse sama raha tagasi ja/või samas hinnas telefoni tootevalikust.
Minu käest EMT küsis, millist telefoni tahaksin. Kuna tahtsin veel sama isendit, siis ei pidanud raha tagasi saamise või uue odavama/kallima vahetusest tingitud bürokraatiaga maid jagama ega oma kogemusi...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
24.09.2015 14:56:36
|
|
|
Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
24.09.2015 16:54:12
|
|
|
No üldiselt võiks tänapäeval ikka kõik autod juba igasuguste telefonidega hakkama saada.
Aga paarita ära ja proovi.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
24.09.2015 16:57:59
|
|
|
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?
See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
24.09.2015 17:08:12
|
|
|
Kui nüüd aus olla, siis 5.1.1 keeras mul auto HF koostöö küll ka tiba metsa. Just selle helistamise poole.
Kange tahtmine on 4.4 selga lasta, või kolmas pidu...
Aga näotu soovitus-ostku iPhone, küll siis töötab.
Kuskil tutvusringkonnas ikka mõni Z3C ju on, millega proovida. Saab ju tegelikult ka lihtsalt esindusest küsida telefoni. Kasvõi koos müüjaga.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
24.09.2015 17:50:59
|
|
|
| dex kirjutas: |
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?
See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe. |
Las ostab veebist, siis 14 päeva tagastusõigust...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.09.2015 17:59:22
|
|
|
| dex kirjutas: |
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?
See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe. |
Skoda Columbusega Z3C paaritus ja laadis ka telefoniraamatu alla.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
24.09.2015 18:28:06
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| dex kirjutas: |
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?
See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe. |
Skoda Columbusega Z3C paaritus ja laadis ka telefoniraamatu alla. |
x2
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
24.09.2015 19:18:10
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda. |
Selle mudeli noorem vend z1c ei saa kuidagi rSAPiga hakkama. Samas, telefon saab selle raadioga ilmselt hakkama ja seda siis tavalise handsfreena. Mul ilma navita sarnane raadio ja asi toimib. Aga eelistaks loomulikult rSAPi.
Võimalik, et raadio tarkvara on vaja uuendada ametlikus esinduses, kui muidu käima ei saa. Vanemad raadio versioonid nõudsid ainult rSAPi ja minuteada tavalise handsfreena ei toiminud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.09.2015 23:13:32
|
|
|
Vastavalt ametlikule white paper'ile toetab Z3C järgmiseid BT profiile:
Advanced Audio Distribution Profile v1.2
Audio/Video Remote Control Profile v1.3
Device Identification Profile v1.3
Generic Attribute Profile Client/Server over LE
Handsfree Profile v1.6 (Wide band speech)
Headset Profile v1.2
Health Device Profile v1.1
HID over GATT Profile v1.0
Human Interface Device Profile, Host role v1.1
Messaging Access Profile v1.0
Object Push Profile v1.1
Personal Area Networking Profile v1.0
Phonebook Access Profile v1.1
Serial Port Profile v1.1
EDIT:
Allikas: http://www-support-downloads.sonymobile.com/d5803/whitepaper_EN_d5803_d5833_xperia_z3_compact.pdf
viimati muutis Draqula 25.09.2015 16:04:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
25.09.2015 12:37:28
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda. |
sul bluetooth moodul ikke on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
25.09.2015 13:40:34
|
|
|
on ja töötab ilma probleemideta näiteks selliste telefonidega LG G2, Samsung S4, Samsung Note 2, mingi suvaline Nokia ilma nutita telefon. Aga üldiselt eelmine postitus ütleb ära, et seda õnnetut rSAP protokolli pole, nii et tuleb vist ikka Samsungi imevidin S5 mini osta.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
26.09.2015 12:46:19
|
|
|
Täna tuli mingi uuendus. Kadus ära piltide täpsem töötlus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.09.2015 17:45:03
|
|
|
Minul ei näita uuendust.
23.4.A.1.200
või see ongi uuendus, millest räägite?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.09.2015 18:13:35
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Minul ei näita uuendust.
23.4.A.1.200
või see ongi uuendus, millest räägite?  |
Seesama jah
| -KRANTS- kirjutas: |
| Tomorrow, Mul tuli ka hommikul uuendus ära. Mille arvelt see aku kestvus siis paranes? |
Raske öelda. Mingit change logi Sony kunagi ei jaga kahjuks. Kiiruse arvelt see tulnud pole - pigem räägivad inimesed, et on isegi parema RAM halduse ja kiirusega nüüd ja aku vastupidavus olevat nüüd peaaegu sama hea, kui algselt KitKat peal oli.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.09.2015 18:43:33
|
|
|
oi kus käib pinda. peale igat uuendust on kaamera resetitud... no miks? kõik seaded, iso, isegi pildi suurus on 8 mega.
eelmine kord oli meeles nüüd unustasin ära... niigi see kallis võimas aparaat pilti teha ei oska, nüüd siis teeb 8 megaseid pilte??? Jälle muuda tagasi...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.09.2015 22:49:49
|
|
|
iir, kui sa custom romi kasutaksid ja veel nightly`dega versiooni, siis oleksid südari juba ammu saanud ma arvan
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
27.09.2015 09:11:01
|
|
|
Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
27.09.2015 09:41:20
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus. |
Ega siin pole midagi, MTTC-sse minema. Või mis selle koha nimi nüüd oligi.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.09.2015 09:44:13
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus. |
No kui kaabliga sama teema, siis telefoni ilmselt tarkvaraline probleem. Kui kaabliga korras ja ainult dokiga selline asi, siis doki viga. Ise arvan, et tarkvaraline viga pigem, kuna dokk midagi erilist laadimise mõttes ei tee võrreldes kaabliga.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
30.09.2015 07:01:52
|
|
|
No siis ootame vähe veel ja siis tuleb jälle minna...
Sony PC companion hakkas täna mingit uuendust pakkuma. On mingi asi ka?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
30.09.2015 08:33:56
|
|
|
Mingid Stagefright uuendused liiguvad USAs, äkki tuleb meile ka?
Marshmallow peaks tulema varsti
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.09.2015 11:31:16
|
|
|
Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.09.2015 11:39:13
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada? |
tarkvara viga, aitab tarkvara vahetus või tehase seadete taastamine
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.09.2015 11:43:55
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| cbr kirjutas: |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada? |
tarkvara viga, aitab tarkvara vahetus või tehase seadete taastamine |
Ma loodaks, et mingi lihtsam variant on ka äkki. Nt mingite seadete kustutamine vms? Ei leidnud guugeldades päris sarnast probleemi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
30.09.2015 12:04:35
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada? |
No kõigepealt tasuks proovida nii, et lased Gmaili apil kõik andmed ja uuendused maha. Siis lased uuendused uuesti peale, ehk teeb korda Gmaili äpi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.09.2015 13:41:54
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada? |
Olen sama muret siin teemas kurtnud, kuid lahendust sisaldanud postitust ei suuda hetkel leida.
Kui õigesti mäletan oli probleemiks Digidoc rakendus - proovi see maha lasta ning vaata kas aitab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.09.2015 14:02:05
|
|
|
Lahendus oli tõesti 3rd party appidega seotud. Kahjuks lasin ma neid kohe mitu tükki korraga maha, seega ei tea, mis täpselt süüdlane oli. Nende seas oli ka Digidoci äpp, seega võib vabalt olla.
Kasutasin seda Xperia Care lehel olevat live-chati võimalust, kus me abivalmi Viktoriga pärast mitme variandi proovimist jõudsime õige lahenduseni. Et tootja supportiga üllatavalt normaalne kogemus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.09.2015 14:07:07
|
|
|
Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?
Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.
Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.
Soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.09.2015 14:10:37
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?
Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.
Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.
Soovitusi? |
ega sul mingit magnetiga kotti vms ümber või läheduses ei ole? see võib äkki põhjustada sensori häireid.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.09.2015 15:07:37
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?
Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.
Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.
Soovitusi? |
ega sul mingit magnetiga kotti vms ümber või läheduses ei ole? see võib äkki põhjustada sensori häireid. |
Ei mingit ümbrist. Telefon tavaliselt üksinda püksi või pintsaku taskus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
03.10.2015 08:15:01
|
|
|
Kas saab kuidagi nii, et kui telo dokki viskan, siis avab automaatselt ekraani luku (tavaline, ilma pini ja mustrita) ning viskab siis kella etta (dest clock). Praegu on nii, et pean manuaalselt lahti lukustama ning mõne aja pärast on kell kustunud ja ekraan uuesti lukus.
Tahan, et doki pannes, tuleks kell ette ning olles oleks koguaeg ees ja lukku ei läheks. Või on miskit peenemat appi vaja?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.10.2015 09:02:53
|
|
|
RaidoR, Ise kasutan Llama nimelist äppi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama
Muidugi mingi reegli tegemisel peab tegema ka nö vastureegli mis dokist väljavõtmisel taastaks algse seisu. Ma eeldan siinkohal, et dokki paned ikka laadimise eesmärgil?
Llama käivitades Events vahekaardil on all otsas väike + märk millega saab uue eventi teha. Mõned pildid näitena mis peaks andma sulle aimu kuidas asja teha:
Spoiler 
^ Panin näitena Alarm clocki aga nii võib jooksutada suvalist äppi. Hoiatan, et screen locki väljalülitamine on bugine ja võib vahel põhjustada probleemi, kus midagi teha ei saa ja on vaja taaskäivitus teha, et telefoni jälle normaalselt kasutada. Juhtub umbes nii paar korda kuus.
Abi on vaja, siis PS
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
03.10.2015 09:46:05
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
RaidoR, Ise kasutan Llama nimelist äppi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama
Muidugi mingi reegli tegemisel peab tegema ka nö vastureegli mis dokist väljavõtmisel taastaks algse seisu. Ma eeldan siinkohal, et dokki paned ikka laadimise eesmärgil?
Llama käivitades Events vahekaardil on all otsas väike + märk millega saab uue eventi teha. Mõned pildid näitena mis peaks andma sulle aimu kuidas asja teha:
^ Panin näitena Alarm clocki aga nii võib jooksutada suvalist äppi. Hoiatan, et screen locki väljalülitamine on bugine ja võib vahel põhjustada probleemi, kus midagi teha ei saa ja on vaja taaskäivitus teha, et telefoni jälle normaalselt kasutada. Juhtub umbes nii paar korda kuus.
Abi on vaja, siis PS  |
Täpselt sama asi on ju kohe telefonil peal, Sony enda Smart Connect.
Kuid "lauakell" valik puudub sealt uuematel Z seeria telefonidel. On ainult see, et ta viskab sulle äratuste valiku ette kui docki või laadima näiteks panna.
Mäletan, et Xperia V-l oli see lauakella valik veel olemas. Aga seda ilmselt seetõttu, et siis oli "Lauakell" eraldi rakendus. Nüüd on see võimalus lisatud "Kell ja Äratused" rakendusele ehk "Lauakell" ei ole enam eraldi rakendus. Seega ma ei usu, et ka see LIama suudab teatud rakenduse seest mingi valiku üles leida ja selle siis käivitada.
Tuleb tõmmata mingi muu Kella rakendus mis kuvabki dockis olles kella näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
03.10.2015 10:15:11
|
|
|
| ekraan - unerežiim - uudised ja ilm ja peakski kellaaeg ees olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
03.10.2015 10:28:05
|
|
|
markox, näppisin smart connecti. Panin selliste seadetega, kuid kella viskab ikka ette alles siis, kui ise telefoni lukust lahti teen:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
03.10.2015 11:08:05
|
|
|
| Proovin kõrvatroppe külge panna ja saan teate,et ei toetata neid. Täpselt sama pistik ja Sony originaalne toode. Mingi hardware DRM?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
03.10.2015 11:34:22
|
|
|
| sooty, kui on Sony Ericssoni klapid, siis need ei sobi, sony peale tegi mingi muudatuse, peale mida toimivad Sony telefonidega ainult Sony klapid
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
03.10.2015 12:39:19
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
Kas saab kuidagi nii, et kui telo dokki viskan, siis avab automaatselt ekraani luku (tavaline, ilma pini ja mustrita) ning viskab siis kella etta (dest clock). Praegu on nii, et pean manuaalselt lahti lukustama ning mõne aja pärast on kell kustunud ja ekraan uuesti lukus.
Tahan, et doki pannes, tuleks kell ette ning olles oleks koguaeg ees ja lukku ei läheks. Või on miskit peenemat appi vaja? |
Ise kasutan Dock Clock'i.
Tasuta versioon küll viskab mõnikord dokki pannes ette soovituse tasulise versiooni tõmbamiseks...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.10.2015 13:32:42
|
|
|
Kaloer Clock Ei spammi ja on ülimalt kohaldatav. Kena. Tasuta. Käitub nii, nagu soovitud. Lükkad dokki ja kell tuleb ette. Ja jääb sinna.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
03.10.2015 13:59:31
|
|
|
| Kas peale uuendusi on midagi muutunud või sellel mudelil ei olegi dokimiseks eraldi seadistusi. Z1 peal mul oli näiteks album. Avanes ja vahetas pilte kui telefon dokis seisis ja ekraan koguaja siras. Aga see käis seadetest kusagilt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
03.10.2015 14:16:26
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
markox, näppisin smart connecti. Panin selliste seadetega, kuid kella viskab ikka ette alles siis, kui ise telefoni lukust lahti teen:
Spoiler 
|
Aga kui panna Smart Connectis Algustoiming -> Käivita otsetee -> Kell
Siis viskab kohe selle "lauakella" ette ning ekraani puudutades saab tumedust muuta.
| rennu21 kirjutas: |
| Kas peale uuendusi on midagi muutunud või sellel mudelil ei olegi dokimiseks eraldi seadistusi. Z1 peal mul oli näiteks album. Avanes ja vahetas pilte kui telefon dokis seisis ja ekraan koguaja siras. Aga see käis seadetest kusagilt |
Selle sama Smart Connecti alt saad seadistada mis juhtub mingi sündmuse puhul, näiteks docki pannes.
Albumi slideshowd ma küll ei leidnud sealt valikutest (Z1C peal)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
03.10.2015 19:43:24
|
|
|
| markox, kui telefon lukust lahti pole probleemi. Kui panen dokki nii, et ekraan pime, siis viskab ainult lukustusekraani ette ja kõik. Kui selle lahti libistan, siis avaneb soovitud app.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
04.10.2015 08:18:18
|
|
|
Ongi juba vähe aega rahulik olnud
Eile näppisin telefoni ja kuulen, et miski sumiseb. Panin founi kõrva äärde ja täitsa pläriseb kohe.
Antud heliklipp on mitu korda kõvemaks keeratud, sest muidu pole teistes seadmetes mängitades kuulda, kuid kõrva juurde pannes on telefonist see kuulda üsna selgelt:
https://soundcloud.com/garri-p-tsepp/z3c-plarin
Mis seal sees sellist häält teeb? Mingit jahutusventikat seal ju pole? Või on?
Teine variant oleks protsessor?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
04.10.2015 09:35:02
|
|
|
-KRANTS-, mis tegid samal ajal telefoniga?
Mul z5 compact teeb ka mingit vuhisevat häält, kui teha hea kvaliteediga videot, kuuleb seda ainult kui telefon kõrva äärde panna.
Kui z3 compactiga proovisin teha 5 minutit järjest 4K videot, siis polnud mingit häält
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.10.2015 09:36:22
|
|
|
Kondekad punnis
Eile vahetasin enda z1c ekraani ära... lasin fööniga veidi uljalt, tõmbas telefoni ääre ka ilusti laineliseks
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|