Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.09.2015 22:59:40 vasta tsitaadiga

pnormak, sa saad aru õigesti, et kui MTTC ei suuda sam atelefoni pakkuda, siis peab välja vahetama hakkama müüja ehk siis Tele2. paraku ei oska ma öelda, mis poliitika sel väljavahetamisel on siis kui sama mudelit üldse enam pole. Kas siis pakutakse sama raha tagasi ja/või samas hinnas telefoni tootevalikust.
Minu käest EMT küsis, millist telefoni tahaksin. Kuna tahtsin veel sama isendit, siis ei pidanud raha tagasi saamise või uue odavama/kallima vahetusest tingitud bürokraatiaga maid jagama ega oma kogemusi...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 14:56:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 16:54:12 vasta tsitaadiga

No üldiselt võiks tänapäeval ikka kõik autod juba igasuguste telefonidega hakkama saada.
Aga paarita ära ja proovi.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 16:57:59 vasta tsitaadiga

Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?

See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 17:08:12 vasta tsitaadiga

Kui nüüd aus olla, siis 5.1.1 keeras mul auto HF koostöö küll ka tiba metsa. Just selle helistamise poole.
Kange tahtmine on 4.4 selga lasta, või kolmas pidu...
Aga näotu soovitus-ostku iPhone, küll siis töötab.
Kuskil tutvusringkonnas ikka mõni Z3C ju on, millega proovida. Saab ju tegelikult ka lihtsalt esindusest küsida telefoni. Kasvõi koos müüjaga.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.09.2015 17:50:59 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?

See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe.

Las ostab veebist, siis 14 päeva tagastusõigust...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 17:59:22 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?

See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe.

Skoda Columbusega Z3C paaritus ja laadis ka telefoniraamatu alla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 18:28:06 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
dex kirjutas:
Üllatuslikult ei saa, viimane oli tal HTC 500 dual sim. küsimus on selles, et kas ma soovitan sõbral seda telefoni osta. Kui ära on ostetud ja ei tööta raibe, siis on juba natuke hilja või mis?

See õnnetu RNS 510 teise nimega columbuse NAVi, toetab väga väheseid telefone. Nett on hädakisa täis, aga lahendusi on maru vähe.

Skoda Columbusega Z3C paaritus ja laadis ka telefoniraamatu alla.


x2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 24.09.2015 19:18:10 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda.

Selle mudeli noorem vend z1c ei saa kuidagi rSAPiga hakkama. Samas, telefon saab selle raadioga ilmselt hakkama ja seda siis tavalise handsfreena. Mul ilma navita sarnane raadio ja asi toimib. Aga eelistaks loomulikult rSAPi. icon_neutral.gif
Võimalik, et raadio tarkvara on vaja uuendada ametlikus esinduses, kui muidu käima ei saa. Vanemad raadio versioonid nõudsid ainult rSAPi ja minuteada tavalise handsfreena ei toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 23:13:32 vasta tsitaadiga

Vastavalt ametlikule white paper'ile toetab Z3C järgmiseid BT profiile:
Advanced Audio Distribution Profile v1.2
Audio/Video Remote Control Profile v1.3
Device Identification Profile v1.3
Generic Attribute Profile Client/Server over LE
Handsfree Profile v1.6 (Wide band speech)
Headset Profile v1.2
Health Device Profile v1.1
HID over GATT Profile v1.0
Human Interface Device Profile, Host role v1.1
Messaging Access Profile v1.0
Object Push Profile v1.1
Personal Area Networking Profile v1.0
Phonebook Access Profile v1.1
Serial Port Profile v1.1

EDIT:
Allikas: http://www-support-downloads.sonymobile.com/d5803/whitepaper_EN_d5803_d5833_xperia_z3_compact.pdf


viimati muutis Draqula 25.09.2015 16:04:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 25.09.2015 12:37:28 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kas keegi teab, kas see telefon toimib koos volkswagen grupi autode handsfreega?
Konkreetne raadio mudel on RNS510, telefon peab toetama rSAP profiile, aga suht võimatu on seda infot leida. Osad räägivad midagi rootimisest, aga sellega ei tahaks väga tegeleda.

sul bluetooth moodul ikke on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 13:40:34 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif on ja töötab ilma probleemideta näiteks selliste telefonidega LG G2, Samsung S4, Samsung Note 2, mingi suvaline Nokia ilma nutita telefon. Aga üldiselt eelmine postitus ütleb ära, et seda õnnetut rSAP protokolli pole, nii et tuleb vist ikka Samsungi imevidin S5 mini osta.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 26.09.2015 12:46:19 vasta tsitaadiga

Täna tuli mingi uuendus. Kadus ära piltide täpsem töötlus icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2015 17:14:02 vasta tsitaadiga

iceVice, Jah minul on juba nädala keskpaigast alates update notification ees, et uuendada praeguselt 23.4.A.0.546 (5.1.1) versioonilt 23.4.A.1.200 (samuti 5.1.1) versioonile. Väidetavalt mõnede appide ikoonid on rohkem material design saanud (rohkem Z5 seeria sarnased) ja akukestvus on paranenud. Adaptive brightness bug pole paraku fixitud, notification bar icon spacing hetkel ei tea kas on parandatud ja vaat, et kõige olulisem: stagefright fix pole sees. Nii, et kui just veidi paremat akukestvust ei taha kohe saada, siis pole tingimata mõtet uuendada. Root & Recovery kasutajad tegelikult saavad flashida eraldi stagefright fixi. Selleks pole vaja teha suurt firmware uuendust: http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/d5803-stagefright-vulnerability-fix-t3177351

Root ja recovery kasutajatele siis muidugi vaja PRFC 1.0 abil tekitada prerooted firmware mille saab recoverys peale flashida:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=56046548&postcount=2
http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/tool-prfcreator-easily-create-pre-t2859904
https://download.chainfire.eu/696/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.46.zip
http://nut.xperia-files.com/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 17:45:03 vasta tsitaadiga

Minul ei näita uuendust.
23.4.A.1.200

või see ongi uuendus, millest räägite? icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.09.2015 18:06:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Mul tuli ka hommikul uuendus ära. Mille arvelt see aku kestvus siis paranes?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2015 18:13:35 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Minul ei näita uuendust.
23.4.A.1.200

või see ongi uuendus, millest räägite? icon_smile.gif

Seesama jah icon_wink.gif
-KRANTS- kirjutas:
Tomorrow, Mul tuli ka hommikul uuendus ära. Mille arvelt see aku kestvus siis paranes?

Raske öelda. Mingit change logi Sony kunagi ei jaga kahjuks. Kiiruse arvelt see tulnud pole - pigem räägivad inimesed, et on isegi parema RAM halduse ja kiirusega nüüd ja aku vastupidavus olevat nüüd peaaegu sama hea, kui algselt KitKat peal oli.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 18:43:33 vasta tsitaadiga

oi kus käib pinda. peale igat uuendust on kaamera resetitud... no miks? kõik seaded, iso, isegi pildi suurus on 8 mega.
icon_confused.gif
eelmine kord oli meeles nüüd unustasin ära... niigi see kallis võimas aparaat pilti teha ei oska, nüüd siis teeb 8 megaseid pilte??? Jälle muuda tagasi...
icon_neutral.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2015 22:49:49 vasta tsitaadiga

iir, kui sa custom romi kasutaksid ja veel nightly`dega versiooni, siis oleksid südari juba ammu saanud ma arvan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.09.2015 09:11:01 vasta tsitaadiga

Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 09:41:20 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus.

Ega siin pole midagi, MTTC-sse minema. Või mis selle koha nimi nüüd oligi.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2015 09:44:13 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Ma olen mitmel korral näinud, et laadismidokk ei lae akut täiesti täis. Jääb kuskil 80-100% vahele. Täna hommikul oli jälle 84% kui laadijast võtsin. Pistsin selle dokki tagasi ja kohe hakkas senine lamp põlema (näitab, et aku täis või teavitus vms) ja kui uuesti ära võtsin oli 100% mis tähendab, et aku oli täis, kuid mingil põhjusel hangus laetuse protsent. Ja see pole ainukordne juhus.

No kui kaabliga sama teema, siis telefoni ilmselt tarkvaraline probleem. Kui kaabliga korras ja ainult dokiga selline asi, siis doki viga. Ise arvan, et tarkvaraline viga pigem, kuna dokk midagi erilist laadimise mõttes ei tee võrreldes kaabliga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.09.2015 07:01:52 vasta tsitaadiga

No siis ootame vähe veel ja siis tuleb jälle minna... icon_biggrin.gif

Sony PC companion hakkas täna mingit uuendust pakkuma. On mingi asi ka?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 08:33:56 vasta tsitaadiga

Mingid Stagefright uuendused liiguvad USAs, äkki tuleb meile ka?

Marshmallow peaks tulema varsti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.09.2015 11:31:16 vasta tsitaadiga

Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 11:39:13 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?


tarkvara viga, aitab tarkvara vahetus või tehase seadete taastamine
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.09.2015 11:43:55 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
cbr kirjutas:
Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?


tarkvara viga, aitab tarkvara vahetus või tehase seadete taastamine

Ma loodaks, et mingi lihtsam variant on ka äkki. Nt mingite seadete kustutamine vms? Ei leidnud guugeldades päris sarnast probleemi.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 30.09.2015 12:04:35 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?

No kõigepealt tasuks proovida nii, et lased Gmaili apil kõik andmed ja uuendused maha. Siis lased uuendused uuesti peale, ehk teeb korda Gmaili äpi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 13:41:54 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on lõpetanud töötamise vmt. Kas keegi on veel taolise käitumisega kokku puutunud ja kuidas seda lahendada?


Olen sama muret siin teemas kurtnud, kuid lahendust sisaldanud postitust ei suuda hetkel leida.
Kui õigesti mäletan oli probleemiks Digidoc rakendus - proovi see maha lasta ning vaata kas aitab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.09.2015 14:02:05 vasta tsitaadiga

Lahendus oli tõesti 3rd party appidega seotud. Kahjuks lasin ma neid kohe mitu tükki korraga maha, seega ei tea, mis täpselt süüdlane oli. Nende seas oli ka Digidoci äpp, seega võib vabalt olla.

Kasutasin seda Xperia Care lehel olevat live-chati võimalust, kus me abivalmi Viktoriga pärast mitme variandi proovimist jõudsime õige lahenduseni. Et tootja supportiga üllatavalt normaalne kogemus thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:07:07 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?

Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.

Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.

Soovitusi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:10:37 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?

Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.

Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.

Soovitusi?



ega sul mingit magnetiga kotti vms ümber või läheduses ei ole? see võib äkki põhjustada sensori häireid.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 15:07:37 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Draqula kirjutas:
Rääkige kuidas teil kompassi suuna-täpsusega on?

Probleem avaldub HERE ja Google Maps kasutades, selle väikese noole otsa suund.
Autos istudes ei saa ka hästi kalibreerida 8-liigutusega.

Üsna tihti HERE käivitades avastan, et näitab umbes 45 - 90 kraadi mööda.

Soovitusi?



ega sul mingit magnetiga kotti vms ümber või läheduses ei ole? see võib äkki põhjustada sensori häireid.


Ei mingit ümbrist. Telefon tavaliselt üksinda püksi või pintsaku taskus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 08:15:01 vasta tsitaadiga

Kas saab kuidagi nii, et kui telo dokki viskan, siis avab automaatselt ekraani luku (tavaline, ilma pini ja mustrita) ning viskab siis kella etta (dest clock). Praegu on nii, et pean manuaalselt lahti lukustama ning mõne aja pärast on kell kustunud ja ekraan uuesti lukus.
Tahan, et doki pannes, tuleks kell ette ning olles oleks koguaeg ees ja lukku ei läheks. Või on miskit peenemat appi vaja?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2015 09:02:53 vasta tsitaadiga

RaidoR, Ise kasutan Llama nimelist äppi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama
Muidugi mingi reegli tegemisel peab tegema ka nö vastureegli mis dokist väljavõtmisel taastaks algse seisu. Ma eeldan siinkohal, et dokki paned ikka laadimise eesmärgil?
Llama käivitades Events vahekaardil on all otsas väike + märk millega saab uue eventi teha. Mõned pildid näitena mis peaks andma sulle aimu kuidas asja teha:
Spoiler Spoiler Spoiler


^ Panin näitena Alarm clocki aga nii võib jooksutada suvalist äppi. Hoiatan, et screen locki väljalülitamine on bugine ja võib vahel põhjustada probleemi, kus midagi teha ei saa ja on vaja taaskäivitus teha, et telefoni jälle normaalselt kasutada. Juhtub umbes nii paar korda kuus.

Abi on vaja, siis PS thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 03.10.2015 09:46:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
RaidoR, Ise kasutan Llama nimelist äppi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama
Muidugi mingi reegli tegemisel peab tegema ka nö vastureegli mis dokist väljavõtmisel taastaks algse seisu. Ma eeldan siinkohal, et dokki paned ikka laadimise eesmärgil?
Llama käivitades Events vahekaardil on all otsas väike + märk millega saab uue eventi teha. Mõned pildid näitena mis peaks andma sulle aimu kuidas asja teha:
^ Panin näitena Alarm clocki aga nii võib jooksutada suvalist äppi. Hoiatan, et screen locki väljalülitamine on bugine ja võib vahel põhjustada probleemi, kus midagi teha ei saa ja on vaja taaskäivitus teha, et telefoni jälle normaalselt kasutada. Juhtub umbes nii paar korda kuus.
Abi on vaja, siis PS thumbs_up.gif


Täpselt sama asi on ju kohe telefonil peal, Sony enda Smart Connect.
Kuid "lauakell" valik puudub sealt uuematel Z seeria telefonidel. On ainult see, et ta viskab sulle äratuste valiku ette kui docki või laadima näiteks panna.
Mäletan, et Xperia V-l oli see lauakella valik veel olemas. Aga seda ilmselt seetõttu, et siis oli "Lauakell" eraldi rakendus. Nüüd on see võimalus lisatud "Kell ja Äratused" rakendusele ehk "Lauakell" ei ole enam eraldi rakendus. Seega ma ei usu, et ka see LIama suudab teatud rakenduse seest mingi valiku üles leida ja selle siis käivitada.
Tuleb tõmmata mingi muu Kella rakendus mis kuvabki dockis olles kella näiteks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2015 10:00:38 vasta tsitaadiga

markox, Smart connect on ikka piiratum. Llama võimaldab teha asju mida Google hästi lubada ei taha. Tasker on muidugi veel võimsam variant aga see läheb juba tsipa keeruliseks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.10.2015 10:15:11 vasta tsitaadiga

ekraan - unerežiim - uudised ja ilm ja peakski kellaaeg ees olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 10:28:05 vasta tsitaadiga

markox, näppisin smart connecti. Panin selliste seadetega, kuid kella viskab ikka ette alles siis, kui ise telefoni lukust lahti teen:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2015 10:36:25 vasta tsitaadiga

RaidoR, Jep see on Google limitatsioon (muude asjade hulgas). Smart Connect sellest mööda ei saa. Llama saab.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 11:08:05 vasta tsitaadiga

Proovin kõrvatroppe külge panna ja saan teate,et ei toetata neid. Täpselt sama pistik ja Sony originaalne toode. Mingi hardware DRM?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 11:34:22 vasta tsitaadiga

sooty, kui on Sony Ericssoni klapid, siis need ei sobi, sony peale tegi mingi muudatuse, peale mida toimivad Sony telefonidega ainult Sony klapid
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 12:39:19 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Kas saab kuidagi nii, et kui telo dokki viskan, siis avab automaatselt ekraani luku (tavaline, ilma pini ja mustrita) ning viskab siis kella etta (dest clock). Praegu on nii, et pean manuaalselt lahti lukustama ning mõne aja pärast on kell kustunud ja ekraan uuesti lukus.
Tahan, et doki pannes, tuleks kell ette ning olles oleks koguaeg ees ja lukku ei läheks. Või on miskit peenemat appi vaja?


Ise kasutan Dock Clock'i.
Tasuta versioon küll viskab mõnikord dokki pannes ette soovituse tasulise versiooni tõmbamiseks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 13:32:42 vasta tsitaadiga

Kaloer Clock Ei spammi ja on ülimalt kohaldatav. Kena. Tasuta. Käitub nii, nagu soovitud. Lükkad dokki ja kell tuleb ette. Ja jääb sinna.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 03.10.2015 13:59:31 vasta tsitaadiga

Kas peale uuendusi on midagi muutunud või sellel mudelil ei olegi dokimiseks eraldi seadistusi. Z1 peal mul oli näiteks album. Avanes ja vahetas pilte kui telefon dokis seisis ja ekraan koguaja siras. Aga see käis seadetest kusagilt
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 03.10.2015 14:16:26 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
markox, näppisin smart connecti. Panin selliste seadetega, kuid kella viskab ikka ette alles siis, kui ise telefoni lukust lahti teen:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga kui panna Smart Connectis Algustoiming -> Käivita otsetee -> Kell
Siis viskab kohe selle "lauakella" ette ning ekraani puudutades saab tumedust muuta.
rennu21 kirjutas:
Kas peale uuendusi on midagi muutunud või sellel mudelil ei olegi dokimiseks eraldi seadistusi. Z1 peal mul oli näiteks album. Avanes ja vahetas pilte kui telefon dokis seisis ja ekraan koguaja siras. Aga see käis seadetest kusagilt


Selle sama Smart Connecti alt saad seadistada mis juhtub mingi sündmuse puhul, näiteks docki pannes.
Albumi slideshowd ma küll ei leidnud sealt valikutest (Z1C peal)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 19:43:24 vasta tsitaadiga

markox, kui telefon lukust lahti pole probleemi. Kui panen dokki nii, et ekraan pime, siis viskab ainult lukustusekraani ette ja kõik. Kui selle lahti libistan, siis avaneb soovitud app.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 04.10.2015 08:18:18 vasta tsitaadiga

Ongi juba vähe aega rahulik olnud icon_biggrin.gif
Eile näppisin telefoni ja kuulen, et miski sumiseb. Panin founi kõrva äärde ja täitsa pläriseb kohe.
Antud heliklipp on mitu korda kõvemaks keeratud, sest muidu pole teistes seadmetes mängitades kuulda, kuid kõrva juurde pannes on telefonist see kuulda üsna selgelt:
https://soundcloud.com/garri-p-tsepp/z3c-plarin

Mis seal sees sellist häält teeb? Mingit jahutusventikat seal ju pole? Või on?
Teine variant oleks protsessor?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 09:35:02 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, mis tegid samal ajal telefoniga?
Mul z5 compact teeb ka mingit vuhisevat häält, kui teha hea kvaliteediga videot, kuuleb seda ainult kui telefon kõrva äärde panna.
Kui z3 compactiga proovisin teha 5 minutit järjest 4K videot, siis polnud mingit häält
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 09:36:22 vasta tsitaadiga

Kondekad punnis icon_biggrin.gif

Eile vahetasin enda z1c ekraani ära... lasin fööniga veidi uljalt, tõmbas telefoni ääre ka ilusti laineliseks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.