Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 21:09:19 vasta tsitaadiga

ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima icon_neutral.gif on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?

täpselt sama jama mis siin videos icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2015 21:27:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima icon_neutral.gif on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?

täpselt sama jama mis siin videos icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
lihtsalt liiga hilja peale jätsid selle gwenti mängimise
pole vahet, kuivõrd sa ka pingutad, sa ei saa kõiki kaarte enam icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 21:31:59 vasta tsitaadiga

libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2015 21:37:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu icon_rolleyes.gif
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama


ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele , muidugi ajasin walkthrough'des järge, kuna soovisin saada mängust maksimumi, ilma, et seda mitu korda peaks läbima

spoilerite vastu olen immuunne, erinevalt paljudest icon_cool.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 23.08.2015 22:51:40 vasta tsitaadiga

Gap, Patch 1.08 sisaldas ka:
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "An Eye for an Eye" quest.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "Brothers in Arms" quest.
vb ka see oli põhjuseks: Fixes an issue where Roche would stay at his camp instead of going to the Oxenfurt Bridge in the "Get Junior" quest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2015 23:08:20 vasta tsitaadiga

Rand0m, tänud thumbs_up.gif panin juba selle viimase patchi 1.08 tõmbama. Hullemaks enam minna ei saa icon_biggrin.gif patch 1.07 jooksis mäng hästi ,enne seda oli natuke probleeme ,crashid desktopile ja niisama mäng kiilus kinni seda siis 1.05 patchiga 1,07 jooksis jälle veatult. Vernon Roche on täiesti olemas seal loodan et saan temaga ikka mängida.. tegin siin neid igast qwenti mänge ja hunniku juba endale igast häid kaarte võitnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 24.08.2015 14:35:44 vasta tsitaadiga

Heli kaob klappidest kogu aeg ära mängides, kas selle vastu ka rohtu on? Kõlaritest 2.1 tuleb heli kogu aeg, aga esipaneeli kaudu ühendatud klappidest kaob heli ära.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.08.2015 15:04:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos icon_neutral.gif miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu icon_rolleyes.gif
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama


ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele



ei muutnud see patch ka mitte midagi,ikka ta seisab seal ja surnud ta ei ole ,rääkida temaga lihtsalt ei saa... veel vähem kaarte mängida icon_sad.gif samamoodi ei ole mitte ükski teine isik kellega selles Old Pals questis on vaja qwenti mängida, pole mitte keegi neist surnud või kuhugi lõunamaale puhkama sõitnud!
Story osas olen jõudnud juba sinnamaani kus alustasin Battle Preparations nimelise questiga (lihtsalt nimi ei spoilerda see midagi) nii et peale seda questi muutub Vernon kõnevõimetuks icon_evil.gif Õnneks mul on seal käsitsi seivides olemas 2 seivi millest üks on enne selle questi ära tegemist,kuigi jah palju asju pooleli ja tegemata seal seivis(võib.olla kunagi teen sealt kohast edasi päris algusest vast niipea küll ei viitsi),siis loadisin selle koha uuesti ja kontrollisin siis saab selle vernoniga rääkida jne... Igatahes loodan ehk kunagi äkki ka fixitakse see lõpuks ära vms ... lasku üks korralik suurem patch välja mitte ei jupitatada ja parandatakse mingeid mõttetuid asju icon_evil.gif ok seda passiflora questi saan vähemalt teha ja siimaani on läinud hästi päris palju häid kaarte olen saanud icon_razz.gif
tsitaat:
Fixes an issue where players were unable to compare their items with ones sold by merchants.
viimase patchi log no milleks ? samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ... .cdprojekt ametlikus foorumis on paljudel täpselt samad bugid postitatud mis minul,nii et äkki seal neid loetakse ja võetakse arvesse .. Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 04:01:48 vasta tsitaadiga

ei ole mina veel kordagi pidanud seda mängima...
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 25.08.2015 07:50:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ...


Reinstalli "Skellige's Most Wanted" DLC, mul lahendas see probleemi ära.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.08.2015 20:56:42 vasta tsitaadiga

troglodyte, tänud thumbs_up.gif tegin ära ja aitas sain selle questi tehtud.

Wiltz, sry ei saand su mõttest aru mida sa pole pidanud kordagi mängima ?


edit:http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version?p=1897606&viewfull=1#post1897606

päris hea näeb see udune soo välja minu arvates,midagi taolist nagu kunagi nägime screenshotidel milline witcher oleks pidanud olema välja tulles.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 23:34:59 vasta tsitaadiga

"Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima..."

mäng pole mulle kordagi dikteerinud, et nüüd peabn hakkama kaarte mängima icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 23:40:02 vasta tsitaadiga

Ei viitsind mina ka seda gwenti kunagi mängida
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.08.2015 00:30:28 vasta tsitaadiga

ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2015 06:55:46 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud icon_razz.gif

eusa_wall.gif
kui sa tahad kõiki kaarte kätte saada, et get them all quest ära teha ning seda mitte failida, siis pead sa sellele varakult mõtlema, sest sinu otsused mängu jooksul võivad muuta selle questi läbitamatuks - seda vist kõige viimase patchiga parandati mingilmääral

samsas keegi ei käsi sul neid queste teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 09:21:27 vasta tsitaadiga

Kusjuures...tavaliselt saab peale kaupmehe/kõrtsmiku/special tegelasega mängides qwent kaarte ainult ühe. Ma olen täiesti kindel, et ühel korral lajatas mulle 3-special kaarti, seega seal mingi loogika on "kaotatud" kaartide tagasisaamiseks. Praegu on pakist mingi hulk puudu, samas on mul Passiflora quest tegemata, sealt peaks ka tilkuma kõvasti kaarte juurde.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.09.2015 21:20:48 vasta tsitaadiga

mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? icon_evil.gif juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal. kopp.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:21:25 vasta tsitaadiga

uuri sümboleid, mis seal nii kummaliselt keerulist ja rasket on?

swallow oli vist mingi märk millega ciri seotud oli?! ehk siis otsi pääsukest?

vihje, mängus saab hüpata ja vette maandumine = 0 % damage icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:22:03 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? icon_evil.gif juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal. kopp.gif
äkki on seal all koobas?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:22:37 vasta tsitaadiga

Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:23:24 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif
oota veel paar aastat, see mäng ei ole kaugeltki valmis thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:30:28 vasta tsitaadiga

Kui ma expansionid ära ootan jõuavad juuksed halliks minna icon_wink.gif
Midagi väga hullu vist putukate koha pealt enam ei ole?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:32:06 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida icon_smile.gif


Mängida on kuhjaga. Samas aasta lõpu poole esimene Expansion samuti soolas ning järgmise aasta kevade paiku veel üks. Niiet, vähemalt 6 kuud läheb veel aega enne kui kogu planeeritud kompotti lootust mängida on. Kuid see ei tähenda, et praegune kuidagi kehva oleks.

Mäng oli GOTY materjal juba väljalaske hetkel ning praegu asi veelgi parem. Kuid selge on ka see, et nii massiivse open world mängu puhul ei tasu lootagi, et üldse kunagi mingi "flawless" versioon valmis treitaks. Erinevaid pisemaid buge jäävad nii suured mängud tänapäeval alati sisaldama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.09.2015 21:36:41 vasta tsitaadiga

ah perse, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. thumbs_down.gif shits broken
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2015 21:39:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ah <b>piix</b>, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. thumbs_down.gif shits broken
ehk pidid hämaras kohtuma icon_rolleyes.gif
kindel, et juhiseid õigesti lugesid?

ei mäleta, et oleks sarnast nussi olnud, nagu siin jaurad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.09.2015 21:55:17 vasta tsitaadiga

libe, juhiseid ma oskan lugeda, aga seal lihtsalt ei toimund mitte midagi ja terve see koobas oli mul juba miljon korda läbi joostud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 22:15:34 vasta tsitaadiga

hüppa alla kaevu icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 16:01:04 vasta tsitaadiga


Link


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.09.2015 18:03:26 vasta tsitaadiga

KrisVr, jep äge võiks juba 13 oktoober olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 09:25:58 vasta tsitaadiga

Kes season passi ei plaani, siis Hearts of Stone'i expansion on GOGi ostetav viie euriga @ http://www.nuuvem.com/item/the-witcher-3-wild-hunt-hearts-of-stone
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 21:40:38 vasta tsitaadiga

Palun seletage mis see season pass mängudel on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 21:46:30 vasta tsitaadiga

peaks olema see, et peale selle soetamist on kõik järgnevad dlc'd expansionid season passi ostjale tasuta. Season pass tavaliselt sisaldab kõiki lisasid, mis mängule hiljem välja lastakse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 22:42:42 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Palun seletage mis see season pass mängudel on?


Põhimõtteliselt expansion/DLC preorder. Ei ole kursis, kas kokkuvõttes mingi hinnasääst ka tuleb või teeb sama välja, kui lisad eraldi osta hiljem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 23:10:20 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Palun seletage mis see season pass mängudel on?

DLC pre-order teadmata sisu, pikkust, kogust, kvaliteeti. Põrsas kotis kõige ehedamal kujul.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 23:12:31 vasta tsitaadiga

expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 23:55:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast icon_rolleyes.gif


Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC. icon_biggrin.gif

Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.

Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 25.09.2015 23:11:14 vasta tsitaadiga

lõpu kohta :

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 10:46:16 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
angel kirjutas:
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast icon_rolleyes.gif


Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC. icon_biggrin.gif

Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.

Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.


Mulle kuskilt 20h nagu meelde jäänud, aga kurat seda teab. Isegi 20h on tänapäevaste mängude mõistes nagu 2 uut mängu : D.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 11:13:32 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Archangel kirjutas:
angel kirjutas:
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast icon_rolleyes.gif


Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC. icon_biggrin.gif

Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.

Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.


Mulle kuskilt 20h nagu meelde jäänud, aga kurat seda teab. Isegi 20h on tänapäevaste mängude mõistes nagu 2 uut mängu : D.


Ega Kõrgeimal raskusastmel ei tee sa elusees speedrunniga 25 H mängu läbi!

Easyl võimalik, aga siis pole ka pointi mängida

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 11:45:01 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:

Ega Kõrgeimal raskusastmel ei tee sa elusees speedrunniga 25 H mängu läbi!

Easyl võimalik, aga siis pole ka pointi mängida


Ega Speedrunni pole IMO niivõinaa mõtet mängida. icon_biggrin.gif

See oleks sama, mis lugeda raamatus ainult iga peatüki kokkuvõte läbi. Witcheris on main questide kõrvalist sisu ikka meeletult ning tunduks tobe midagi vahele jätta. Eriti kui oled raamatuid ka lugenud - siis on iga teine quest kerge "easter eggiga", mida ainult mängude mängijad tähele ei pane.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 12:51:22 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea, kas Eestis ka Hearts of Stone füüsilist koopiat kusagilt osta saab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 13:36:20 vasta tsitaadiga

wazaabi kirjutas:
Ega keegi ei tea, kas Eestis ka Hearts of Stone füüsilist koopiat kusagilt osta saab?


Ei ole kursis, aga füüsiline koopia mänguplaati ei sisalda niivõinaa - seal vaid kood mängu allalaadimiseks. Kuigi huvitavat nänni karbis muidugi on. Gwenti värki omajagu vist.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 14:04:56 vasta tsitaadiga

2 Gwenti kaardipakki. CE on olemas, tahaks nüüd muu nänni ka juurde saada. Eks peab ootama ja lootma, et tuleb veidi rohkem infot saadavuse kohta. Võimalus, et see Eesti lettidele jõuab on vist siiski üpris väike.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.09.2015 14:52:22 vasta tsitaadiga

alati on võimalus ka välismaa netipoodidest osta ihaldatud materjal,kui maksta siinsetele kaupmeestele hingehinda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 26.09.2015 15:08:49 vasta tsitaadiga

wazaabi, on olemas ka teine võimalus, mida ise kasutasin.
Kui oled ostnud expansion passi, siis sul on võimalik saada kood, millega eraldi 2 gwenti pakki osta 10€ eest (shipping 8.4€ Eestisse). Monster ja Scoiatel pakid, räägiti et Nilfgaard ja Nothern Realms tulevad koos Blood and Wine'ga, kuid hetkel pole seda veel kinnitatud.
http://redeemgwent.com/

Flab, esimene osa pidavat 10h ja teine osa 20h juurde andma. Mahu poolest pidi olema võrdeline Witcher 2-ga.

-Kaivo-, mis sulle täpsemalt arusaamatuks jäi?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 18:16:42 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.10.2015 19:11:57 vasta tsitaadiga

http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_10_changelog_en.pdf
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:44:37 vasta tsitaadiga

Patch väljas, GOG versioon on 10GB, Steamis veel suurem!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 21:42:30 vasta tsitaadiga

suur update keeras natu asju kihva. nimelt graafika preset kirajde asemel on nüüd kastikesed icon_lol.gif

ei ole ammu mänginud (new game + pooleni) aga perf tundub nüüd kuidagi kahtlane olevat... nagu jookseks läägisemalt kuigi alla 35-40 ei lange naljalt eusa_think.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2015 14:05:08 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Patch väljas, GOG versioon on 10GB, Steamis veel suurem!
6.7GB on väiksem kui 10GB!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.