ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?
ma teen sellist questi nagu Old pals ja pean mängima qwenti selle Vernon Rochega ja ta on seal laagris täiesti olemas aga rääkida temaga ei saa veel vähem kaarte hakata mängima on kellelgi veel sellist jama olnud ja oskab äkki keegi mingit lahendust pakkuda ? Mul momendil peal patch 1.07 ,viimast 1.08 patchi pole julgenud installida, kuna kardan et hakkab äkki jälle mängust välja viskama ? või oskate öelda kuidas see viimane patch on kas on probleeme ?
täpselt sama jama mis siin videos
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?t=48&v=9s07NX2FGAQ
lihtsalt liiga hilja peale jätsid selle gwenti mängimise
pole vahet, kuivõrd sa ka pingutad, sa ei saa kõiki kaarte enam _________________ ☠
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama
ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele , muidugi ajasin walkthrough'des järge, kuna soovisin saada mängust maksimumi, ilma, et seda mitu korda peaks läbima
spoilerite vastu olen immuunne, erinevalt paljudest _________________ ☠
Gap, Patch 1.08 sisaldas ka:
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "An Eye for an Eye" quest.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "Brothers in Arms" quest.
vb ka see oli põhjuseks: Fixes an issue where Roche would stay at his camp instead of going to the Oxenfurt Bridge in the "Get Junior" quest.
Rand0m, tänud panin juba selle viimase patchi 1.08 tõmbama. Hullemaks enam minna ei saa patch 1.07 jooksis mäng hästi ,enne seda oli natuke probleeme ,crashid desktopile ja niisama mäng kiilus kinni seda siis 1.05 patchiga 1,07 jooksis jälle veatult. Vernon Roche on täiesti olemas seal loodan et saan temaga ikka mängida.. tegin siin neid igast qwenti mänge ja hunniku juba endale igast häid kaarte võitnud
Heli kaob klappidest kogu aeg ära mängides, kas selle vastu ka rohtu on? Kõlaritest 2.1 tuleb heli kogu aeg, aga esipaneeli kaudu ühendatud klappidest kaob heli ära.
libe, ma ei teadnud et kaardi mängimine käib main questi ja kõrval lugudega koos miks siis nii ?
osa tegelasi kaob või saab surma main questi aegu
vernon rochega ehk õnnestuks veel mängida, kui temaga mõni missioon veel lõpetamata, aga pelgan siiski, et pead gwenti jaoks uue mängu alustama
ise ma sain kõik kaardid kokku, kuna keskendusin kohe alguses selle mängimisele
ei muutnud see patch ka mitte midagi,ikka ta seisab seal ja surnud ta ei ole ,rääkida temaga lihtsalt ei saa... veel vähem kaarte mängida samamoodi ei ole mitte ükski teine isik kellega selles Old Pals questis on vaja qwenti mängida, pole mitte keegi neist surnud või kuhugi lõunamaale puhkama sõitnud!
Story osas olen jõudnud juba sinnamaani kus alustasin Battle Preparations nimelise questiga (lihtsalt nimi ei spoilerda see midagi) nii et peale seda questi muutub Vernon kõnevõimetuks Õnneks mul on seal käsitsi seivides olemas 2 seivi millest üks on enne selle questi ära tegemist,kuigi jah palju asju pooleli ja tegemata seal seivis(võib.olla kunagi teen sealt kohast edasi päris algusest vast niipea küll ei viitsi),siis loadisin selle koha uuesti ja kontrollisin siis saab selle vernoniga rääkida jne... Igatahes loodan ehk kunagi äkki ka fixitakse see lõpuks ära vms ... lasku üks korralik suurem patch välja mitte ei jupitatada ja parandatakse mingeid mõttetuid asju ok seda passiflora questi saan vähemalt teha ja siimaani on läinud hästi päris palju häid kaarte olen saanud
tsitaat:
Fixes an issue where players were unable to compare their items with ones sold by merchants.
viimase patchi log no milleks ? samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ... .cdprojekt ametlikus foorumis on paljudel täpselt samad bugid postitatud mis minul,nii et äkki seal neid loetakse ja võetakse arvesse .. Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima...
ei ole mina veel kordagi pidanud seda mängima... _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
samamoodi on mul veel üks quest lõpetamamatta Skelliges most wanted nimeline, kus lihtsalt ei saa ära teha , kuna üks tüüp lihtsalt kiilub kinni ja ei liigugi enam... ok mis siin ikka halan kasu sellest pole momendil niikuinii ...
Reinstalli "Skellige's Most Wanted" DLC, mul lahendas see probleemi ära. _________________ ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
"Minu arvates ja mina mõtlesin, et see qwenti mäng on nagu ajaviiteks,et ise tead millal kaarte mängid, mitte et mäng dikteerib sulle millal sa pead seda mängima..."
mäng pole mulle kordagi dikteerinud, et nüüd peabn hakkama kaarte mängima _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud
ok lihtsalt libe jutust jäi selline mulje et ma pidin teadma, et ma pean mingil hetkel need qwent questid ära tegema ja oma viga et ma nüüd ei saa ühte questi teha, kuna see vernon on olemas oma peidupaigas ja mina temaga mängu bug-i tõttu rääkida, ega qwenti ei saa mängida. ok las ta jääb praegu, ega polegi oluline lihtsalt meeldis seda qwenti mängida vahepeal, aga tundub et olen nüüd lõpuks ka tüdinenud sellest,kuna kõik on juba enam vähem ära võidetud
kui sa tahad kõiki kaarte kätte saada, et get them all quest ära teha ning seda mitte failida, siis pead sa sellele varakult mõtlema, sest sinu otsused mängu jooksul võivad muuta selle questi läbitamatuks - seda vist kõige viimase patchiga parandati mingilmääral
samsas keegi ei käsi sul neid queste teha _________________ ☠
Kusjuures...tavaliselt saab peale kaupmehe/kõrtsmiku/special tegelasega mängides qwent kaarte ainult ühe. Ma olen täiesti kindel, et ühel korral lajatas mulle 3-special kaarti, seega seal mingi loogika on "kaotatud" kaartide tagasisaamiseks. Praegu on pakist mingi hulk puudu, samas on mul Passiflora quest tegemata, sealt peaks ka tilkuma kõvasti kaarte juurde.
mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal.
uuri sümboleid, mis seal nii kummaliselt keerulist ja rasket on?
swallow oli vist mingi märk millega ciri seotud oli?! ehk siis otsi pääsukest?
vihje, mängus saab hüpata ja vette maandumine = 0 % damage _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
mis kurat see nüüd siis peaks olema. mingi lollaka eidega kuskil koopas ja missioon ütleb, et explore the ruind and swallow the follow symbols... MIDA KURADIT??? juhatab mingi mätta juurde see minimap ja karjub et near. mitte sittagi pole seal.
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida
oota veel paar aastat, see mäng ei ole kaugeltki valmis _________________ ☠
Varsti uus mäng vaja välja vaadata, kuidas Witcher 3 seis on? GOG Galaxy ei ole ammu ühtegi patchi tirinud, hakkab valmis saama mäng neil? Tahaks mängida
Mängida on kuhjaga. Samas aasta lõpu poole esimene Expansion samuti soolas ning järgmise aasta kevade paiku veel üks. Niiet, vähemalt 6 kuud läheb veel aega enne kui kogu planeeritud kompotti lootust mängida on. Kuid see ei tähenda, et praegune kuidagi kehva oleks.
Mäng oli GOTY materjal juba väljalaske hetkel ning praegu asi veelgi parem. Kuid selge on ka see, et nii massiivse open world mängu puhul ei tasu lootagi, et üldse kunagi mingi "flawless" versioon valmis treitaks. Erinevaid pisemaid buge jäävad nii suured mängud tänapäeval alati sisaldama.
ah perse, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. shits broken
ah <b>piix</b>, mingi miljon korda juba samast kohast läbi jooksnud juba ja nüüd siis peale tundi aega töllerdamist lõpuks tekib mingi valge rõnga selle maskiga mehikesega. shits broken
ehk pidid hämaras kohtuma
kindel, et juhiseid õigesti lugesid?
ei mäleta, et oleks sarnast nussi olnud, nagu siin jaurad _________________ ☠
peaks olema see, et peale selle soetamist on kõik järgnevad dlc'd expansionid season passi ostjale tasuta. Season pass tavaliselt sisaldab kõiki lisasid, mis mängule hiljem välja lastakse. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast
Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC.
Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.
Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.
whata faak. Asi lõppes kuidagi väga segaselt. Ciri ju otsustas frosti peatama minna ja läks läbi värava. Samas mingi hetk saavad esimesel kaardil kokku ja läks isa juurde . Mul jäi midagi vahele ?
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast
Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC.
Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.
Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.
Mulle kuskilt 20h nagu meelde jäänud, aga kurat seda teab. Isegi 20h on tänapäevaste mängude mõistes nagu 2 uut mängu : D.
expansionit lubati rohkem kui tava DLC'd. Tava mängu tootjate mõiste DLC'st antakse nagunii tasuta vast
Jah. Definitsioonid on hägused. Eriti kuna tänapäeval on 90% mängudest mida müüakse põhimõtteliselt DLC'd - downloadable content. Võid küll mängu karbis osta, kuid tihti pole karbis enam plaatigi vaid lihtsalt kood millega kuskilt netist mäng alla tõmmata. DLC.
Aga jah. Witcheri puhul on kõik 16 lubatud tasuta väikest DLC'd juba välja lastud.
Järgmine DLC on pigem Expansioni mõõtu juba ning raha küsida igati paslik. Mainitakse 10h pikkust story't. Kuid palju kokkuvõttes sisu juurde tuleb - ei tea. Sest põhimängu main story on ca. 25h speed runniga, kuid mängumaailmas on tegemist isegi 200h jaoks kui asja naudid. Seega pagan teab. Võib-olla on selles expansionis nautimist 50 tunni jagu.
Mulle kuskilt 20h nagu meelde jäänud, aga kurat seda teab. Isegi 20h on tänapäevaste mängude mõistes nagu 2 uut mängu : D.
Ega Kõrgeimal raskusastmel ei tee sa elusees speedrunniga 25 H mängu läbi!
Easyl võimalik, aga siis pole ka pointi mängida _________________ ARVUTID 3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL HDD kettad
Ega Kõrgeimal raskusastmel ei tee sa elusees speedrunniga 25 H mängu läbi!
Easyl võimalik, aga siis pole ka pointi mängida
Ega Speedrunni pole IMO niivõinaa mõtet mängida.
See oleks sama, mis lugeda raamatus ainult iga peatüki kokkuvõte läbi. Witcheris on main questide kõrvalist sisu ikka meeletult ning tunduks tobe midagi vahele jätta. Eriti kui oled raamatuid ka lugenud - siis on iga teine quest kerge "easter eggiga", mida ainult mängude mängijad tähele ei pane.
Ega keegi ei tea, kas Eestis ka Hearts of Stone füüsilist koopiat kusagilt osta saab?
Ei ole kursis, aga füüsiline koopia mänguplaati ei sisalda niivõinaa - seal vaid kood mängu allalaadimiseks. Kuigi huvitavat nänni karbis muidugi on. Gwenti värki omajagu vist.
2 Gwenti kaardipakki. CE on olemas, tahaks nüüd muu nänni ka juurde saada. Eks peab ootama ja lootma, et tuleb veidi rohkem infot saadavuse kohta. Võimalus, et see Eesti lettidele jõuab on vist siiski üpris väike.
wazaabi, on olemas ka teine võimalus, mida ise kasutasin.
Kui oled ostnud expansion passi, siis sul on võimalik saada kood, millega eraldi 2 gwenti pakki osta 10€ eest (shipping 8.4€ Eestisse). Monster ja Scoiatel pakid, räägiti et Nilfgaard ja Nothern Realms tulevad koos Blood and Wine'ga, kuid hetkel pole seda veel kinnitatud.
http://redeemgwent.com/
Flab, esimene osa pidavat 10h ja teine osa 20h juurde andma. Mahu poolest pidi olema võrdeline Witcher 2-ga.
Peatas frosti ja liikus eluga edasi. Sõltuvalt sinu valikutest, siis kas witcheriks või empressiks. Bioloogiliseks isaks oli tal ikkagi Emhyr, Geralt oli vaid isafiguuriks.
suur update keeras natu asju kihva. nimelt graafika preset kirajde asemel on nüüd kastikesed
ei ole ammu mänginud (new game + pooleni) aga perf tundub nüüd kuidagi kahtlane olevat... nagu jookseks läägisemalt kuigi alla 35-40 ei lange naljalt _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.