Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 24.09.2015 09:02:10 vasta tsitaadiga

Lõpuks on kavas 144hz monitor soetada. 60-sega on screen tearing liiga jõhker. Jagage muljeid, kel 144hz. Millist soovitate?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 09:36:48 vasta tsitaadiga

endal BenQ xl2411z, hea ja mõistliku hinnaga monitor

viimati muutis Evil14 24.09.2015 09:44:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 09:37:56 vasta tsitaadiga

Mul LG 24GM77, ei oska ka kurta millegi üle.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:36:06 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Lõpuks on kavas 144hz monitor soetada. 60-sega on screen tearing liiga jõhker. Jagage muljeid, kel 144hz. Millist soovitate?

Tulin Samsungi 120hz pealt Benq 144hz molule üle ja vahe oli suuresti tuntav. Reaktsiooniaeg on minimaalne,"no tearing" ja kõik jookseb sujuvalt, loomulikult kui endal fps alla 144 ei kõigu. 60hz pealt on hüpe suur ja tajud seda kindlasti.
Värvide poolest parim pole, kuid värve timmides saab aksepteeritava pildi TN paneeli kohta.
Mõned mänguri monitoride tootjad on veel EIZO, Asus, Acer jne mida võid uurida, kuid Benq soetamisega mööda ei pane, kui on tähtis kiire reaktsiooniga püssimänge mängida.
EDIT: Kasutan XL2411T mudelit.

_________________
need download more ram


viimati muutis LunaticDmx 24.09.2015 12:40:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:17:01 vasta tsitaadiga

XL2410T pasitab 120hz olevat või siis netis valed specid? Profiili all sul muidug XL2411T märgitud üldse, mis on 144hz.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:41:18 vasta tsitaadiga

Vabandan vale info eest. Mul ikka XL2411T 144hz. Ei saagi aru miks vale mudeli panin icon_confused.gif
Muutsin eelnevas postituses ära. Tänud tähelepaneku eest.

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:46:15 vasta tsitaadiga

Kas te kasutate seda BlurBustersi FirmWare "häkki" ka BenQ monitoriga?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 24.09.2015 12:56:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:48:30 vasta tsitaadiga

Viilutaja, ikka.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 24.09.2015 12:54:00 vasta tsitaadiga

Asus VG248QE thumbs_up.gif
Benq ka hea valik
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:57:38 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Viilutaja, ikka.

Ja see custom reso ka, et heledust juurde saada peale BlurBustersi häki lisamist?
Ning siis seetõttu on parim tulemus 120HZ peale keerata monitor, mitte 144hz?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 15:31:31 vasta tsitaadiga

Viilutaja, ma ei pannud päris põhja seda riba mis andis ja keerasin ise heledust tagasi veidi (liiga tume jäi muidu minu jaoks). Mingeid custom resosid ei kasuta ja hz ka nõus alandama ei ole.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 16:25:21 vasta tsitaadiga

Ma tegin selle juhendi järgi.
Väga põhjalik, samas pole keeruline. icon_smile.gif Eriti kui Nvidia kaarti kasutad. Neil on Custom reso tegemise koht olemas Control Panelis.
https://www.youtube.com/watch?v=ZvsmO5cjB6A

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 16:31:27 vasta tsitaadiga

Soetasin ka täna endale BENQ XL2411
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 17:02:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi võtaks 2 Eesti poissi kampa? Ei viitsi nende venelastega koos mängida (russki est? suka blyad jne). Mina olen MG1 ja sõber LE, teamchatis ei karju ja heeliumid ei ole.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 17:05:51 vasta tsitaadiga

Viilutaja, täpselt sama juhendi järgi tegin ise ka kohe kui monitori sain. Endal AMD.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 21:09:05 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Soetasin ka täna endale BENQ XL2411


Selline keiss nüüd, et iga veidi ajatagant tuleks nagu fps drop, kõik liigub hästi aeglaselt või poleks nagu sujuv, vana 60hz monitoriga sellist jama polnud. FPS koguaeg 200+. Kas kellelgi on sellist sama probleemi olnud?

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 21:19:53 vasta tsitaadiga

UnknowFunk, mis system specid sul ja mis reso sul enne selle 60hz monitoriga oli? Vinge monitor tahab vinget arvutit. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 22:16:08 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
UnknowFunk, mis system specid sul ja mis reso sul enne selle 60hz monitoriga oli? Vinge monitor tahab vinget arvutit. thumbs_up.gif
+

CPU: Intel Core i7-2600k (since 17.11.2014)
RAM: 8GB DDR3 of RAM @ 1333mhz
GPU: MSI GTX770 Twin Frozr IV 2GB
HDD1: 500GB HDD
HDD2: 80GB HDD
SSD: Samsung Evo 840
PSU: Seasonic M12II 750w
MOBO: MSI MB H67 S1155 MATX
CASE: BitFenix Shinobi

Ingame oli high enamus nüüd lasin normali peale aga ikka sama jama - reso full hd ja bordeless windows + teisel windowil jookseb youtube/facebook. Taskmanageris ei läinud midagi utoopiliseks.


Eelmine 60hz reso oli 1680x1050 (sama nagu lisa monitoril kus youtube v facebook lahti)

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 24.09.2015 22:18:11 vasta tsitaadiga

Oled kindel, et monitor töötab ikka 144hz peal ja vsync on mängus kinni keeratud?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 22:41:50 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Oled kindel, et monitor töötab ikka 144hz peal ja vsync on mängus kinni keeratud?


Spoiler Spoiler Spoiler


144hz tundub ära olevat küll, aga vsync nvidias oli use the 3D application settings.

E: Mängus Wait for Vertical Sync on DISABLED
E2: Tundub, et probleem ainult siis, kui on windows bordeless, ehk saan mugavalt asju teisel monitoril teha kui surnud olen. HV ja Fb oli lahti ja mäng oli töötas ilusti.
E3: Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte?
E4: taskmanageris tundub prose ja ram normis olevat.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 17:55:41 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
UnknowFunk kirjutas:
Soetasin ka täna endale BENQ XL2411


Selline keiss nüüd, et iga veidi ajatagant tuleks nagu fps drop, kõik liigub hästi aeglaselt või poleks nagu sujuv, vana 60hz monitoriga sellist jama polnud. FPS koguaeg 200+. Kas kellelgi on sellist sama probleemi olnud?

See on viimaste mängu uuenduste jama, enamikel räiged fps dropid. Ma varem mängisin ~250fps keskmiselt, pärast seda animatsioonide ja hitboxide uuendust 150-200, nüüd pärast eilset uuendust 30-60fps icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 19:11:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Release Notes for 9/24/2015
-CPU performance optimizations.

Minul parandas viimane uuendus fps dropi ära. st 250+fps on tagasi thumbs_up.gif
Ennem ajas see kaadrikõikumine pingelises olukorras päris pahaseks ikka.

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 26.09.2015 00:01:20 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:

Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte?

Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 21:52:22 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
Kas keegi võtaks 2 Eesti poissi kampa? Ei viitsi nende venelastega koos mängida (russki est? suka blyad jne). Mina olen MG1 ja sõber LE, teamchatis ei karju ja heeliumid ei ole.


Me üleüldiselt tihti saame 5 kokku enda rahvaga aga mõnikord jääb puudu. Niiet võid lisada http://steamcommunity.com/profiles/76561198103019405 kui just pole selle vastu et supriimide ja lemidega mängid.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 22:28:51 vasta tsitaadiga

Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.09.2015 22:31:33 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
UnknowFunk kirjutas:

Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte?

Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T?
sama teema mu mõlema monitoriga, 2410t ja 2411z, dno miks see nii on, suht häiriv, üldse ei taha fullscreenil mängida
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 22:32:39 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks?

Trollid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 00:53:43 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
UnknowFunk kirjutas:

Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte?

Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T?


Nagu sai sinu postist 3 tagasi mainitud siis XL2411Z.

Aga probleemile sain veidi lahendust kirjutates launch optionsisse -windowed -noborder

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 05:27:10 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks?

Ma olen Gold Nova 1. Silverid suht nuubid, aga kui tahad, võin aidata sul selle suure hüppe teha ja saad ka gold novasse.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 07:45:52 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Braien kirjutas:
Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks?

Ma olen Gold Nova 1. Silverid suht nuubid, aga kui tahad, võin aidata sul selle suure hüppe teha ja saad ka gold novasse.


No mu rank on silver, aga endaarust peaks global olema.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 13:19:28 vasta tsitaadiga

ma olen kh gold nova master vms, aga endaarust peaks samuti global olema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 14:12:26 vasta tsitaadiga

Ma olen suure vaevaga gold nova III, tahaks ka boosti saada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 14:27:08 vasta tsitaadiga

Kui keegi mängida viitsib siis lisage Kauri? (Nova I) hetkel icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 28.09.2015 20:05:01 vasta tsitaadiga

Mis te selle boostiga peale hakate? Saate kõrgemale ranki, aga seal olete ikka noobid ju? Aga eestlastega võiks vahel mängida küll. Ise DMG rank, 94h mängitud ja 54 võitu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 20:24:06 vasta tsitaadiga

Marx112, Ma silver elite master, aga tahaks, et keegi boostiks vähemalt master guardian, kui ma oleks master guardian, saaks sõprade eest eputada, keegi sõpradest pole nii suur rank.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 28.09.2015 20:50:52 vasta tsitaadiga

algusega kell 00:30
United Estonia (Charley,FejtZ,MCK,nuga,HS) vs. GLG
ESL UK Premiership Season 2
Map: MIRAGE

Tabeliseis: http://www.hltv.org/?pageid=216&eventid=1895
TOP4 saavad LAN finaalidele.
hetkel iga mängu võit annab tiimile ~142 UK Pounds (~$218) ehk 192 euri. ja TOP4 finaalis jagatakse ära ~$7,650.

näitab: http://www.twitch.tv/esl_csgo_uk

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming


viimati muutis realcobra 29.09.2015 00:31:14, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 21:28:20 vasta tsitaadiga

Braien, lähme EASEs trollima icon_biggrin.gif Seal kõik mingid global elidid koos, jumala närvi lähevad icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 06:35:40 vasta tsitaadiga

Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.09.2015 10:47:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.

Kui välimus nii tähtis on ja rahast kahju pole, siis tasub maksta. Mängimise kohapealt ei ole vahet.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 11:22:37 vasta tsitaadiga

Tore on, et saad seadeid näppida sellest lisapaneelis, aga kui tihti sa reaalselt neid seadeid vahetad?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
when
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2011




sõnum 29.09.2015 11:55:56 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Marx112, Ma silver elite master, aga tahaks, et keegi boostiks vähemalt master guardian, kui ma oleks master guardian, saaks sõprade eest eputada, keegi sõpradest pole nii suur rank.


Ma olen Master Guardian II, anna oma kasutaja ja ma lisan sind sõbraks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 12:09:17 vasta tsitaadiga

mis selle boostimise mõte on?
oma silveri tasemega saad mingi mg2 vms rankiga uhkeldada ja mängus joostakse sust lihtsalt üle.
see tundub mingi suurem ida-euroopa thing olema, öösiti mängides kus muu euroopa rahvast matchmakingus näen, on tase oluliselt stabiilsem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 12:50:56 vasta tsitaadiga

Kui keegi skinne pritsib, siis võin ju boostida. Rank Global. Saada privasse mulle oma acc ja räägime hinnas kokku.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 13:36:49 vasta tsitaadiga

Evil14, Ise alles kirjutasid, et oled gold nova III.
Aga kui sa oled global, kas see tähendab, et sa oled professionaal?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 14:56:09 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Evil14, Ise alles kirjutasid, et oled gold nova III.
Aga kui sa oled global, kas see tähendab, et sa oled professionaal?

Evil14 ei tea ise ka, mis või kes ta on.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 15:25:52 vasta tsitaadiga

See Gold Nova oli siin naljaga kirjutatud, nagu kasutaja pohmakas kirjutas, et ta Silver. Tegelikult tema ka global. Professionaaliks küll ennast ei pea (alles 2000h), aga mm ei tõmba eriti ja peamiselt meeskonnaga võtame turniiridelt osa + igaõhtused CEVO scrimid. Eks näis mis tulevik toob. Kel huvi: https://steamcommunity.com/id/antonio845 lisage.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 29.09.2015 17:58:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.
http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_monitorid/asus_vg248qe default seade, 144hz. head värvid, csgo jaoks parim lisaks kasuta VibranceGUI.
_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming


viimati muutis realcobra 29.09.2015 20:03:19, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 17:58:58 vasta tsitaadiga

Mis gold novas naljakat on?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 18:13:30 vasta tsitaadiga

realcobra kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.
http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_monitorid/asus_vg248qe, default seade, 144hz. head värvid, csgo jaoks parim lisaks kasuta VibranceGUI.


Vaatasin seda ka jah ja päris mitme muu firma 144hz mudeleid veel, kuid BenQ tundub kõige rohkem meeldivat miskipärast.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 29.09.2015 18:34:52 vasta tsitaadiga

realcobra kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.
http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_monitorid/asus_vg248qe, default seade, 144hz. head värvid, csgo jaoks parim lisaks kasuta VibranceGUI.

Asus on kallim, Asus on vanem. BenQ'l on paremad värvid ja muud väikesed lisad juures. Miks sa Asust soovitad?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.