|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
24.09.2015 09:02:10
|
|
|
| Lõpuks on kavas 144hz monitor soetada. 60-sega on screen tearing liiga jõhker. Jagage muljeid, kel 144hz. Millist soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.09.2015 09:36:48
|
|
|
endal BenQ xl2411z, hea ja mõistliku hinnaga monitor
viimati muutis Evil14 24.09.2015 09:44:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
24.09.2015 09:37:56
|
|
|
Mul LG 24GM77, ei oska ka kurta millegi üle.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
24.09.2015 11:36:06
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| Lõpuks on kavas 144hz monitor soetada. 60-sega on screen tearing liiga jõhker. Jagage muljeid, kel 144hz. Millist soovitate? |
Tulin Samsungi 120hz pealt Benq 144hz molule üle ja vahe oli suuresti tuntav. Reaktsiooniaeg on minimaalne,"no tearing" ja kõik jookseb sujuvalt, loomulikult kui endal fps alla 144 ei kõigu. 60hz pealt on hüpe suur ja tajud seda kindlasti.
Värvide poolest parim pole, kuid värve timmides saab aksepteeritava pildi TN paneeli kohta.
Mõned mänguri monitoride tootjad on veel EIZO, Asus, Acer jne mida võid uurida, kuid Benq soetamisega mööda ei pane, kui on tähtis kiire reaktsiooniga püssimänge mängida.
EDIT: Kasutan XL2411T mudelit.
_________________ need download more ram
viimati muutis LunaticDmx 24.09.2015 12:40:33, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.09.2015 12:17:01
|
|
|
| XL2410T pasitab 120hz olevat või siis netis valed specid? Profiili all sul muidug XL2411T märgitud üldse, mis on 144hz.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
24.09.2015 12:41:18
|
|
|
Vabandan vale info eest. Mul ikka XL2411T 144hz. Ei saagi aru miks vale mudeli panin
Muutsin eelnevas postituses ära. Tänud tähelepaneku eest.
_________________ need download more ram |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
24.09.2015 12:54:00
|
|
|
Asus VG248QE
Benq ka hea valik
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.09.2015 15:31:31
|
|
|
| Viilutaja, ma ei pannud päris põhja seda riba mis andis ja keerasin ise heledust tagasi veidi (liiga tume jäi muidu minu jaoks). Mingeid custom resosid ei kasuta ja hz ka nõus alandama ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
24.09.2015 16:31:27
|
|
|
Soetasin ka täna endale BENQ XL2411
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl0ne
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.03.2015
|
24.09.2015 17:02:31
|
|
|
| Kas keegi võtaks 2 Eesti poissi kampa? Ei viitsi nende venelastega koos mängida (russki est? suka blyad jne). Mina olen MG1 ja sõber LE, teamchatis ei karju ja heeliumid ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.09.2015 17:05:51
|
|
|
| Viilutaja, täpselt sama juhendi järgi tegin ise ka kohe kui monitori sain. Endal AMD.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
24.09.2015 21:09:05
|
|
|
| UnknowFunk kirjutas: |
| Soetasin ka täna endale BENQ XL2411 |
Selline keiss nüüd, et iga veidi ajatagant tuleks nagu fps drop, kõik liigub hästi aeglaselt või poleks nagu sujuv, vana 60hz monitoriga sellist jama polnud. FPS koguaeg 200+. Kas kellelgi on sellist sama probleemi olnud?
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.09.2015 21:19:53
|
|
|
UnknowFunk, mis system specid sul ja mis reso sul enne selle 60hz monitoriga oli? Vinge monitor tahab vinget arvutit.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
24.09.2015 22:16:08
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
UnknowFunk, mis system specid sul ja mis reso sul enne selle 60hz monitoriga oli? Vinge monitor tahab vinget arvutit.  |
+
CPU: Intel Core i7-2600k (since 17.11.2014)
RAM: 8GB DDR3 of RAM @ 1333mhz
GPU: MSI GTX770 Twin Frozr IV 2GB
HDD1: 500GB HDD
HDD2: 80GB HDD
SSD: Samsung Evo 840
PSU: Seasonic M12II 750w
MOBO: MSI MB H67 S1155 MATX
CASE: BitFenix Shinobi
Ingame oli high enamus nüüd lasin normali peale aga ikka sama jama - reso full hd ja bordeless windows + teisel windowil jookseb youtube/facebook. Taskmanageris ei läinud midagi utoopiliseks.
Eelmine 60hz reso oli 1680x1050 (sama nagu lisa monitoril kus youtube v facebook lahti)
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
24.09.2015 22:18:11
|
|
|
| Oled kindel, et monitor töötab ikka 144hz peal ja vsync on mängus kinni keeratud?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
24.09.2015 22:41:50
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| Oled kindel, et monitor töötab ikka 144hz peal ja vsync on mängus kinni keeratud? |
Spoiler 
144hz tundub ära olevat küll, aga vsync nvidias oli use the 3D application settings.
E: Mängus Wait for Vertical Sync on DISABLED
E2: Tundub, et probleem ainult siis, kui on windows bordeless, ehk saan mugavalt asju teisel monitoril teha kui surnud olen. HV ja Fb oli lahti ja mäng oli töötas ilusti.
E3: Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte?
E4: taskmanageris tundub prose ja ram normis olevat.
Spoiler 
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
25.09.2015 17:55:41
|
|
|
| UnknowFunk kirjutas: |
| UnknowFunk kirjutas: |
| Soetasin ka täna endale BENQ XL2411 |
Selline keiss nüüd, et iga veidi ajatagant tuleks nagu fps drop, kõik liigub hästi aeglaselt või poleks nagu sujuv, vana 60hz monitoriga sellist jama polnud. FPS koguaeg 200+. Kas kellelgi on sellist sama probleemi olnud? |
See on viimaste mängu uuenduste jama, enamikel räiged fps dropid. Ma varem mängisin ~250fps keskmiselt, pärast seda animatsioonide ja hitboxide uuendust 150-200, nüüd pärast eilset uuendust 30-60fps
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
25.09.2015 19:11:32
|
|
|
| tsitaat: |
Release Notes for 9/24/2015
-CPU performance optimizations. |
Minul parandas viimane uuendus fps dropi ära. st 250+fps on tagasi
Ennem ajas see kaadrikõikumine pingelises olukorras päris pahaseks ikka.
_________________ need download more ram |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
26.09.2015 00:01:20
|
|
|
| UnknowFunk kirjutas: |
Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte? |
Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
26.09.2015 21:52:22
|
|
|
| cl0ne kirjutas: |
| Kas keegi võtaks 2 Eesti poissi kampa? Ei viitsi nende venelastega koos mängida (russki est? suka blyad jne). Mina olen MG1 ja sõber LE, teamchatis ei karju ja heeliumid ei ole. |
Me üleüldiselt tihti saame 5 kokku enda rahvaga aga mõnikord jääb puudu. Niiet võid lisada http://steamcommunity.com/profiles/76561198103019405 kui just pole selle vastu et supriimide ja lemidega mängid.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
26.09.2015 22:28:51
|
|
|
Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.09.2015 22:31:33
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| UnknowFunk kirjutas: |
Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte? |
Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T? |
sama teema mu mõlema monitoriga, 2410t ja 2411z, dno miks see nii on, suht häiriv, üldse ei taha fullscreenil mängida
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
26.09.2015 22:32:39
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks? |
Trollid?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
27.09.2015 00:53:43
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| UnknowFunk kirjutas: |
Kohe kui teiselt monitorilt Chrome kinni panna hakkab mäng sujuvalt liikuma, ehk siis asi selles, kas mul browser on lahti v mitte? |
Ilmselt siis asi selles. Muide sul XL2411Z või XL2411T? |
Nagu sai sinu postist 3 tagasi mainitud siis XL2411Z.
Aga probleemile sain veidi lahendust kirjutates launch optionsisse -windowed -noborder
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
27.09.2015 05:27:10
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks? |
Ma olen Gold Nova 1. Silverid suht nuubid, aga kui tahad, võin aidata sul selle suure hüppe teha ja saad ka gold novasse.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
27.09.2015 07:45:52
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Braien kirjutas: |
| Ma Silver Elite Master, kas on kedagi kes minuga mängiks? |
Ma olen Gold Nova 1. Silverid suht nuubid, aga kui tahad, võin aidata sul selle suure hüppe teha ja saad ka gold novasse. |
No mu rank on silver, aga endaarust peaks global olema.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.09.2015 13:19:28
|
|
|
ma olen kh gold nova master vms, aga endaarust peaks samuti global olema
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
27.09.2015 14:12:26
|
|
|
Ma olen suure vaevaga gold nova III, tahaks ka boosti saada.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
27.09.2015 14:27:08
|
|
|
Kui keegi mängida viitsib siis lisage Kauri? (Nova I) hetkel
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
28.09.2015 20:05:01
|
|
|
| Mis te selle boostiga peale hakate? Saate kõrgemale ranki, aga seal olete ikka noobid ju? Aga eestlastega võiks vahel mängida küll. Ise DMG rank, 94h mängitud ja 54 võitu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.09.2015 20:24:06
|
|
|
Marx112, Ma silver elite master, aga tahaks, et keegi boostiks vähemalt master guardian, kui ma oleks master guardian, saaks sõprade eest eputada, keegi sõpradest pole nii suur rank.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.09.2015 21:28:20
|
|
|
Braien, lähme EASEs trollima Seal kõik mingid global elidid koos, jumala närvi lähevad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2015 06:35:40
|
|
|
| Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
29.09.2015 10:47:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada. |
Kui välimus nii tähtis on ja rahast kahju pole, siis tasub maksta. Mängimise kohapealt ei ole vahet.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
29.09.2015 11:22:37
|
|
|
Tore on, et saad seadeid näppida sellest lisapaneelis, aga kui tihti sa reaalselt neid seadeid vahetad?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
when
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2011
|
29.09.2015 11:55:56
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Marx112, Ma silver elite master, aga tahaks, et keegi boostiks vähemalt master guardian, kui ma oleks master guardian, saaks sõprade eest eputada, keegi sõpradest pole nii suur rank. |
Ma olen Master Guardian II, anna oma kasutaja ja ma lisan sind sõbraks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.09.2015 12:09:17
|
|
|
mis selle boostimise mõte on?
oma silveri tasemega saad mingi mg2 vms rankiga uhkeldada ja mängus joostakse sust lihtsalt üle.
see tundub mingi suurem ida-euroopa thing olema, öösiti mängides kus muu euroopa rahvast matchmakingus näen, on tase oluliselt stabiilsem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
29.09.2015 12:50:56
|
|
|
| Kui keegi skinne pritsib, siis võin ju boostida. Rank Global. Saada privasse mulle oma acc ja räägime hinnas kokku.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
29.09.2015 13:36:49
|
|
|
Evil14, Ise alles kirjutasid, et oled gold nova III.
Aga kui sa oled global, kas see tähendab, et sa oled professionaal?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
29.09.2015 14:56:09
|
|
|
| Braien kirjutas: |
Evil14, Ise alles kirjutasid, et oled gold nova III.
Aga kui sa oled global, kas see tähendab, et sa oled professionaal? |
Evil14 ei tea ise ka, mis või kes ta on.
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
29.09.2015 15:25:52
|
|
|
| See Gold Nova oli siin naljaga kirjutatud, nagu kasutaja pohmakas kirjutas, et ta Silver. Tegelikult tema ka global. Professionaaliks küll ennast ei pea (alles 2000h), aga mm ei tõmba eriti ja peamiselt meeskonnaga võtame turniiridelt osa + igaõhtused CEVO scrimid. Eks näis mis tulevik toob. Kel huvi: https://steamcommunity.com/id/antonio845 lisage.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
29.09.2015 17:58:58
|
|
|
Mis gold novas naljakat on?
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2015 18:13:30
|
|
|
| realcobra kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada. |
http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_monitorid/asus_vg248qe, default seade, 144hz. head värvid, csgo jaoks parim lisaks kasuta VibranceGUI. |
Vaatasin seda ka jah ja päris mitme muu firma 144hz mudeleid veel, kuid BenQ tundub kõige rohkem meeldivat miskipärast.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
29.09.2015 18:34:52
|
|
|
| realcobra kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas maksab BenQ 2430T eest 100€ rohkem maksta kui BenQ 2411Z eest, stand on kallimal parem mitte plastikust junn, lisaks ka see nö "hiir" millega hea kiirelt seadeid vahetada. |
http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_monitorid/asus_vg248qe, default seade, 144hz. head värvid, csgo jaoks parim lisaks kasuta VibranceGUI. |
Asus on kallim, Asus on vanem. BenQ'l on paremad värvid ja muud väikesed lisad juures. Miks sa Asust soovitad?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|