|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
12.09.2015 09:54:23
|
|
|
Shade, kui mõne mängu juurde leiad, postita siia ka
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
12.09.2015 19:17:03
|
|
|
Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
12.09.2015 22:51:12
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata? |
Põhimõtteliselt peaks saama sisse logida oma kontoga ja selle praeguse välja logima.Loomulikult pärast seda vana parooli peab teadma muidu sa ei saa teise konto mänge mängida
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuc
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2012
|
13.09.2015 14:49:37
Re: PS4 ei hakka tööle |
|
|
| tuc kirjutas: |
Tere,
Mure selline, et ps4 lülitas ennast lihtsalt poole mängu pealt välja ja enam tööle ei lähe. Kui poweri nuppu vajutad hakkab korraks sinine tuli põlema, käib piiks ja läheb uuesti kinni. Otsisin netist ja seda nimetatakse vist Blue Light of Death'iks. Tegin kõik mis kästi võta juhtmed tagant ära jnejne aga ei aitand. On teil ka sellist asja juhtund ja mida teha? Ostetud välismaalt ja VIST see rahvusvaheline garantii on läbi.
Ette tänades,
tuc |
Kas keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.09.2015 16:33:51
Re: PS4 ei hakka tööle |
|
|
| tuc kirjutas: |
| tuc kirjutas: |
Tere,
Mure selline, et ps4 lülitas ennast lihtsalt poole mängu pealt välja ja enam tööle ei lähe. Kui poweri nuppu vajutad hakkab korraks sinine tuli põlema, käib piiks ja läheb uuesti kinni. Otsisin netist ja seda nimetatakse vist Blue Light of Death'iks. Tegin kõik mis kästi võta juhtmed tagant ära jnejne aga ei aitand. On teil ka sellist asja juhtund ja mida teha? Ostetud välismaalt ja VIST see rahvusvaheline garantii on läbi.
Ette tänades,
tuc |
Kas keegi oskab aidata? |
Kirjuta PS klienditoesse: support@ee.playstation.com
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
14.09.2015 08:34:13
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata? |
Põhimõtteliselt peaks saama sisse logida oma kontoga ja selle praeguse välja logima.Loomulikult pärast seda vana parooli peab teadma muidu sa ei saa teise konto mänge mängida |
Tegin oma psn-ga ps4 peale ka useri. Ei näita taga plussi aga kõik mängud mis varem tal olid on nagu alles.
Järelikult ei tohi tema kontot sealt kustutada? Kui tegin enda userit siis ps4 küsis ka see konto on põhi. Panin et ei. Äkki seepärast mängud jne alles või jäävad mängud igaljuhul alles mis ta ostnud?
Keegi äkki oskab aidata ikka?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
14.09.2015 08:41:22
|
|
|
| Kui sa tema konto ära kustutad, siis kaovad ka tema ostetud mängud koos sellega. Kui tema konto on primary, siis saad sina oma kontoga mängida tema ostetud mänge ja kasutada tema Plus´i (kui on kehtiv veel). Enda kontoga ostetud mänge saad sa ka muidugi mängida, tema konto mängud peaks kättesaadavad olema nüüd ka sinu konto libary alt. Paljud inimesed sheerivad nii ka kontosid, kahepeale on alati lihtsam osta mänge. PS4´a puhul on kahjuks limiit kaks inimest, PS3 puhul oli vist veidi suurem see limiit.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
15.09.2015 12:59:15
|
|
|
Sony pre-TGS show läbi.
PS4 sai korraliku portsu mänge ja muud.
- Hinnalangus (JPN only momendil)
- Uued värvid
- Morpheus on nüüd 'Playstation VR'
- Hatsune Miku: Project Diva Future Tone
- Resident Evil: Umbrella Corps
- 13 Sentinel: Aegis Rim
- Danganronpa V3
- Kingdom Hearts HD 2.8
- Ni-oh
- Gravity Rush 2
- Toukiden 2
- Yakuza 6
- One Piece: Burning Blood
- King of Fighters XIV
- Yakuza HD
- Gravity Rush HD
- Bloodborne: The Old Hunters (expansion pakk BB'le)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
15.09.2015 13:16:21
|
|
|
| 3 nädala pärast on oodata Nathan Drake Collectioni PS4 peale. Saab lõpuks need läbi mängida. Pre-Order tehtud ja ootusärevus on juba suur.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.09.2015 14:08:21
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
- Resident Evil: Umbrella Corps
|
Kräpkommile ikka veel ei j6ua kohale mida fännid RE seerialt ootavad?!?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.09.2015 18:48:17
|
|
|
müüsin ps3 scarlet redi maha
tuleks nüüd ps4 peale samat värvi korpus... sigailus oli...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akk
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2006
|
15.09.2015 19:46:12
|
|
|
Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
15.09.2015 19:47:29
|
|
|
| akk kirjutas: |
Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva . |
väga hea teada, mul endal sama tee vaja läbi teha.. aga ei tea millal ma sinna jõuan
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.09.2015 07:41:24
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| akk kirjutas: |
Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva . |
väga hea teada, mul endal sama tee vaja läbi teha.. aga ei tea millal ma sinna jõuan |
Annan poodidele info, et see vahetus peaks kohe koha peal toimuma. Asi peaks kiiremini selle vea puhul toimuma
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasa17
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2010
|
16.09.2015 10:25:36
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| ToivoLep kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| ToivoLep kirjutas: |
| Araablane kirjutas: |
| Varsti avatakse Stockmannis uus Euronicsi pood, tänu sellele 18.09 PS4 500GB avamishinnaga 339 eurot (Stockmanni poes). |
Kas see on õige informatsioon? |
Õige info |
Tänud! Ehk oskad öelda, kas on mingit suurt kakelemist ja trügimist ka ette näha või tasub kohale tulla PS4 jahtima ? |
Kogus suht korralik, vast mingit hullu rabamist ei tule. Kui kurat seda teab.
Pakkumises ka hunnik mõistlikku hinnaga PS4 pultte (39,99) + Order 1886 Blackwater Editione (19,99)
Mängu korvi vast leian portsu mingeid asju veel |
Kas need uuema mudelinumbriga (peaks vist törts vaiksemad olema?), või vanema?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.09.2015 11:15:45
|
|
|
| kasa17 kirjutas: |
| Kas need uuema mudelinumbriga (peaks vist törts vaiksemad olema?), või vanema? |
Avamis pakkumises on CUH-1116A mudel
hetkel CUH-1200 seeria mudelid on vaid bundled: 2 puldi oma, MGS5, Destiny LE
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.09.2015 13:36:36
|
|
|
Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.
Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo)
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.09.2015 13:39:00
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.
Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo) |
savage moon on etem
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.09.2015 13:47:52
|
|
|
tundub selline strateegi mäng olevalt nagu red alert 2 , kuidas seal juhitavus on
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
16.09.2015 13:49:39
|
|
|
| Wusses, Rocket League või Journey.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.09.2015 13:54:34
|
|
|
kus juures ma Journey isegi vaatasin ja mõtlesin. Samas kõhklesin ja kahtlesin ikka
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
16.09.2015 14:19:03
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Wusses, Rocket League või Journey. |
rocket league oli paar nädalat tagasi tunduvalt odavam.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elwood
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
17.09.2015 08:34:22
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.
Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo) |
Terraria parem minu meelest Minecraftist. Mul poiss igatahes uhab Terrariat rohkem, kui Minecrafti
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
17.09.2015 09:26:13
|
|
|
Terraria mulle meeldis väga ku ivälja tuli, vahepeal on küll tosin update välja tulnud aga üldiselt mäng on ikkagi läbi tehtud.
Minecraftist nägingi "3D terrariat". Üldiselt olen sellet mängust eemale hoidnud nagu runescapest ja muust sellisest
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hurrdurr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2015
|
22.09.2015 21:49:36
|
|
|
Tere, ostsin endale hiljuti PS4 ja ilmselgelt tahaks sellega ka võrgus mängida läbi Playstation Networki, mis aga nõuab Playstation Plus ostmist. Mul on Soome PSN kasutaja, kuna Eestit seal valikus endiselt ei ole ja proovisin mitme erineva krediitkaardiga osta endale ühe kuu Playstation Plus-i, kuid iga kord tuli ette error et kaarid informatsioon on vale, mida ta kindlasti olla ei saanud. Küsimus on selline, et kas siis see Eesti krediitkaart ei töötagi Soome PSN kasutajaga? Kas ainus võimalus Eestis Playstation Plus-i teenuste kasutamiseks on selle 3-kuud või aasta aega kehtiva kaardi ostmine?
Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.09.2015 21:54:47
|
|
|
Euronics müüb 15€ PSN kaarte. Osta ära, kanna raha oma kontole ja saad rahus PlayStation + iga liituda. Minuteada Eesti krediitkaardid endiselt ei kehti PSN'is. Ehk sellepärast, et konto on soome oma ja Eestit ei ole valikus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hurrdurr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2015
|
23.09.2015 00:15:54
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Euronics müüb 15€ PSN kaarte. Osta ära, kanna raha oma kontole ja saad rahus PlayStation + iga liituda. Minuteada Eesti krediitkaardid endiselt ei kehti PSN'is. Ehk sellepärast, et konto on soome oma ja Eestit ei ole valikus. |
Hmm olgu nii, eks ma lähen ostan siis lähipäevil kaardi euronicsist, tänan abi eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
23.09.2015 07:18:37
|
|
|
| Kui poodi ei viitsi selle pärast minna, siis punktid.ee-st on võimalik koode osta eesti internetipankade vahendusel.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
23.09.2015 09:05:27
|
|
|
Tere tark rahvas mul selline küsimus et läks pult katki ja nüüd vaatan uut kuid nagu ma olen aru saan on ka Dualshock 4 mingi UUS mudel ka väljas?
Euronicsis on ka näiteks kaks must Dualshock 4 pulti milline see siis UUS mudel on et teaksin osta??
https://www.euronics.ee/tooted/s/628/p/183_9447
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2015 09:14:46
|
|
|
vaido6, laienenud on pultide värvivalik, sisu ja funktsionaalsus on kõigil sama
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
23.09.2015 09:35:02
|
|
|
Netis just lugesin mingist foorumist et Blue on palju parem kui see esimene must!
Endal hakkas kõigepealt kumm kuluma nüüd eile läks trigger, kahju et nii kiiresti lagunevad need dualshock 4
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2015 10:26:50
|
|
|
vaido6, kummi kulumine läheb garantii alla; samuti trigger kui pole oma "lollusest" sellele vigastus tekitatud.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
23.09.2015 12:58:00
|
|
|
Olen täitsa teadlik, kuid garantii läbi!
Kuid kas keegi teab kus Eestis saaks erladi TRIGGEreid osta otsisin kui silma ei jäänd?!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2015 13:04:08
|
|
|
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013
P.S mis trigger'il viga?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
23.09.2015 13:37:58
|
|
|
Kas ps3-st psn kontol olevaid mänge on võimalik kuidagi ps4-le üle tuua?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2015 14:32:39
|
|
|
ristokru, ainult neid millel Cross Buy'na ka PS4 tugi/versioon.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
23.09.2015 15:03:06
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| ristokru, ainult neid millel Cross Buy'na ka PS4 tugi/versioon. |
Aga kust ma tean millel on? Mul kodus nii palju COD mänge ja ei tahaks neist ilma jääda..
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
23.09.2015 15:05:13
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013
P.S mis trigger'il viga? |
Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud! |
Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.09.2015 15:06:09
|
|
|
| ristokru, ega nad sul kuhugi ei kao konto küljest. Mängida lihtsalt PS4 peal ei saa... selleks on PS3'e vaja.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
23.09.2015 15:55:54
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013
P.S mis trigger'il viga? |
Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud! |
Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti. |
Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
23.09.2015 16:23:29
|
|
|
| Johan11 kirjutas: |
| Kui poodi ei viitsi selle pärast minna, siis punktid.ee-st on võimalik koode osta eesti internetipankade vahendusel. |
ei soovita, sealt ennemgi ostetud ja siis siin kurtmas käidud, et aega võtab...
cardscodes.com tuleb automaatselt peale maksmist meilile pilt koodist.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
23.09.2015 16:26:07
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
| KyBer kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013
P.S mis trigger'il viga? |
Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud! |
Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti. |
Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad. |
Kogemus euronicsiga..võibolla see aitas, et teadsin kelle nimel ost tehtud (viisin võõra inimese asja garantiisse).
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
23.09.2015 17:34:58
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
| Araablane kirjutas: |
| KyBer kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013
P.S mis trigger'il viga? |
Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud! |
Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti. |
Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad. |
Kogemus euronicsiga..võibolla see aitas, et teadsin kelle nimel ost tehtud (viisin võõra inimese asja garantiisse). |
Otsiti nime järgi, mitte S/N, seal on püsikliendiprogramm.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.09.2015 18:26:55
|
|
|
KAs seda pulti wired mode saab panna nagu settingutes kuskil? Praegu kui juhtmega ühendada liigub info ikka läbi 6hu.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
24.09.2015 19:35:44
|
|
|
| Kui ma PS+ mängud ära kustutan, kas ma saan nad pärast uuesti alla laadida (peale seda kui pakkumine läbi)?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|