Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 09:54:23 vasta tsitaadiga

Shade, kui mõne mängu juurde leiad, postita siia ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 19:17:03 vasta tsitaadiga

Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.09.2015 22:51:12 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata?


Põhimõtteliselt peaks saama sisse logida oma kontoga ja selle praeguse välja logima.Loomulikult pärast seda vana parooli peab teadma muidu sa ei saa teise konto mänge mängida

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuc
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 14:49:37 Re: PS4 ei hakka tööle vasta tsitaadiga

tuc kirjutas:
Tere,
Mure selline, et ps4 lülitas ennast lihtsalt poole mängu pealt välja ja enam tööle ei lähe. Kui poweri nuppu vajutad hakkab korraks sinine tuli põlema, käib piiks ja läheb uuesti kinni. Otsisin netist ja seda nimetatakse vist Blue Light of Death'iks. Tegin kõik mis kästi võta juhtmed tagant ära jnejne aga ei aitand. On teil ka sellist asja juhtund ja mida teha? Ostetud välismaalt ja VIST see rahvusvaheline garantii on läbi.

Ette tänades,
tuc


Kas keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 16:33:51 Re: PS4 ei hakka tööle vasta tsitaadiga

tuc kirjutas:
tuc kirjutas:
Tere,
Mure selline, et ps4 lülitas ennast lihtsalt poole mängu pealt välja ja enam tööle ei lähe. Kui poweri nuppu vajutad hakkab korraks sinine tuli põlema, käib piiks ja läheb uuesti kinni. Otsisin netist ja seda nimetatakse vist Blue Light of Death'iks. Tegin kõik mis kästi võta juhtmed tagant ära jnejne aga ei aitand. On teil ka sellist asja juhtund ja mida teha? Ostetud välismaalt ja VIST see rahvusvaheline garantii on läbi.

Ette tänades,
tuc


Kas keegi oskab aidata?

Kirjuta PS klienditoesse: support@ee.playstation.com

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 08:34:13 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
ristokru kirjutas:
Tere,
Ostsin ps4 ja ja seal peal omaniku konto millel pea aasta psn+ ja mängud. Kuidas ma saan jätta selle konto alles ja samuti kas saan lisada oma ps3 konto?
Mul ei logi kuidagi ps3 konto ps4-ja sisse. Please wait ja nii jääbki.
Oskab keegi aidata?


Põhimõtteliselt peaks saama sisse logida oma kontoga ja selle praeguse välja logima.Loomulikult pärast seda vana parooli peab teadma muidu sa ei saa teise konto mänge mängida


Tegin oma psn-ga ps4 peale ka useri. Ei näita taga plussi aga kõik mängud mis varem tal olid on nagu alles.
Järelikult ei tohi tema kontot sealt kustutada? Kui tegin enda userit siis ps4 küsis ka see konto on põhi. Panin et ei. Äkki seepärast mängud jne alles või jäävad mängud igaljuhul alles mis ta ostnud?

Keegi äkki oskab aidata ikka?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 08:41:22 vasta tsitaadiga

Kui sa tema konto ära kustutad, siis kaovad ka tema ostetud mängud koos sellega. Kui tema konto on primary, siis saad sina oma kontoga mängida tema ostetud mänge ja kasutada tema Plus´i (kui on kehtiv veel). Enda kontoga ostetud mänge saad sa ka muidugi mängida, tema konto mängud peaks kättesaadavad olema nüüd ka sinu konto libary alt. Paljud inimesed sheerivad nii ka kontosid, kahepeale on alati lihtsam osta mänge. PS4´a puhul on kahjuks limiit kaks inimest, PS3 puhul oli vist veidi suurem see limiit.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.09.2015 12:59:15 vasta tsitaadiga

Sony pre-TGS show läbi.
PS4 sai korraliku portsu mänge ja muud.

- Hinnalangus (JPN only momendil)
- Uued värvid
- Morpheus on nüüd 'Playstation VR'

- Hatsune Miku: Project Diva Future Tone
- Resident Evil: Umbrella Corps
- 13 Sentinel: Aegis Rim
- Danganronpa V3
- Kingdom Hearts HD 2.8
- Ni-oh
- Gravity Rush 2
- Toukiden 2
- Yakuza 6
- One Piece: Burning Blood
- King of Fighters XIV
- Yakuza HD
- Gravity Rush HD
- Bloodborne: The Old Hunters (expansion pakk BB'le)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 13:16:21 vasta tsitaadiga

3 nädala pärast on oodata Nathan Drake Collectioni PS4 peale. Saab lõpuks need läbi mängida. Pre-Order tehtud ja ootusärevus on juba suur.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.09.2015 14:08:21 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:

- Resident Evil: Umbrella Corps


Kräpkommile ikka veel ei j6ua kohale mida fännid RE seerialt ootavad?!?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 15.09.2015 18:10:11 vasta tsitaadiga

PS4® HDD Play Colorful !!
https://www.youtube.com/watch?v=o-C61eVmOek
Norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 18:48:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
müüsin ps3 scarlet redi maha
icon_sad.gif
tuleks nüüd ps4 peale samat värvi korpus... sigailus oli...


_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 15.09.2015 19:46:12 vasta tsitaadiga

Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 19:47:29 vasta tsitaadiga

akk kirjutas:
Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva thumbs_up.gif .

väga hea teada, mul endal sama tee vaja läbi teha.. aga ei tea millal ma sinna jõuan
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 20:37:19 vasta tsitaadiga

iir, aga äkki selline? icon_biggrin.gif

https://s2.euronics.ee/UserFiles/Products/Images/121664-18633351905-36a9dd1bf9-o.png
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 07:41:24 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
akk kirjutas:
Vahepeale kokkuvõte rahvale, kes garantiikorras pulte soovivad vahetada:
10.09 viisin Euronicsisse ja täna 15.09 sain uue asemele - seega 4 tööpäeva thumbs_up.gif .

väga hea teada, mul endal sama tee vaja läbi teha.. aga ei tea millal ma sinna jõuan

Annan poodidele info, et see vahetus peaks kohe koha peal toimuma. Asi peaks kiiremini selle vea puhul toimuma

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasa17
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 10:25:36 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
Shade kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
Araablane kirjutas:
Varsti avatakse Stockmannis uus Euronicsi pood, tänu sellele 18.09 PS4 500GB avamishinnaga 339 eurot (Stockmanni poes).


Kas see on õige informatsioon?

Õige info


Tänud! Ehk oskad öelda, kas on mingit suurt kakelemist ja trügimist ka ette näha või tasub kohale tulla PS4 jahtima icon_razz1.gif ?

Kogus suht korralik, vast mingit hullu rabamist ei tule. Kui kurat seda teab.
Pakkumises ka hunnik mõistlikku hinnaga PS4 pultte (39,99) + Order 1886 Blackwater Editione (19,99)
Mängu korvi vast leian portsu mingeid asju veel


Kas need uuema mudelinumbriga (peaks vist törts vaiksemad olema?), või vanema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 11:15:45 vasta tsitaadiga

kasa17 kirjutas:
Kas need uuema mudelinumbriga (peaks vist törts vaiksemad olema?), või vanema?

Avamis pakkumises on CUH-1116A mudel

hetkel CUH-1200 seeria mudelid on vaid bundled: 2 puldi oma, MGS5, Destiny LE

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:36:36 vasta tsitaadiga

Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.

Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.09.2015 13:39:00 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.

Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo)


savage moon on etem

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:47:52 vasta tsitaadiga

tundub selline strateegi mäng olevalt nagu red alert 2 , kuidas seal juhitavus on
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.09.2015 13:49:39 vasta tsitaadiga

Wusses, Rocket League või Journey.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:54:34 vasta tsitaadiga

kus juures ma Journey isegi vaatasin ja mõtlesin. Samas kõhklesin ja kahtlesin ikka
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 14:19:03 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Wusses, Rocket League või Journey.

rocket league oli paar nädalat tagasi tunduvalt odavam.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elwood
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2008




sõnum 16.09.2015 15:40:42 vasta tsitaadiga

Hea pakkumine sonycentris.

Paistab,et see pakkumine veel käib. http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-500gb-playstation-4-mangukonsool-koos-lisa-puldi-ja-manguga-ps437451/





Kui repost,siis vabandused ette.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 08:34:22 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Soovitage head mängu mida saab osta 20EUR eest ps4 storest.

Ise mõtlesine minecrafti (pole kuangi mängid peale ps4 demo)

Terraria parem minu meelest Minecraftist. Mul poiss igatahes uhab Terrariat rohkem, kui Minecrafti

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 09:26:13 vasta tsitaadiga

Terraria mulle meeldis väga ku ivälja tuli, vahepeal on küll tosin update välja tulnud aga üldiselt mäng on ikkagi läbi tehtud.
Minecraftist nägingi "3D terrariat". Üldiselt olen sellet mängust eemale hoidnud nagu runescapest ja muust sellisest

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2015 14:05:19 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-how-to-cheaply-upgrade-your-ps4-to-2tb
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hurrdurr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2015




sõnum 22.09.2015 21:49:36 vasta tsitaadiga

Tere, ostsin endale hiljuti PS4 ja ilmselgelt tahaks sellega ka võrgus mängida läbi Playstation Networki, mis aga nõuab Playstation Plus ostmist. Mul on Soome PSN kasutaja, kuna Eestit seal valikus endiselt ei ole ja proovisin mitme erineva krediitkaardiga osta endale ühe kuu Playstation Plus-i, kuid iga kord tuli ette error et kaarid informatsioon on vale, mida ta kindlasti olla ei saanud. Küsimus on selline, et kas siis see Eesti krediitkaart ei töötagi Soome PSN kasutajaga? Kas ainus võimalus Eestis Playstation Plus-i teenuste kasutamiseks on selle 3-kuud või aasta aega kehtiva kaardi ostmine?





Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 21:54:47 vasta tsitaadiga

Euronics müüb 15€ PSN kaarte. Osta ära, kanna raha oma kontole ja saad rahus PlayStation + iga liituda. Minuteada Eesti krediitkaardid endiselt ei kehti PSN'is. Ehk sellepärast, et konto on soome oma ja Eestit ei ole valikus.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hurrdurr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2015




sõnum 23.09.2015 00:15:54 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Euronics müüb 15€ PSN kaarte. Osta ära, kanna raha oma kontole ja saad rahus PlayStation + iga liituda. Minuteada Eesti krediitkaardid endiselt ei kehti PSN'is. Ehk sellepärast, et konto on soome oma ja Eestit ei ole valikus.


Hmm olgu nii, eks ma lähen ostan siis lähipäevil kaardi euronicsist, tänan abi eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 07:18:37 vasta tsitaadiga

Kui poodi ei viitsi selle pärast minna, siis punktid.ee-st on võimalik koode osta eesti internetipankade vahendusel.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 23.09.2015 09:05:27 vasta tsitaadiga

Tere tark rahvas mul selline küsimus et läks pult katki ja nüüd vaatan uut kuid nagu ma olen aru saan on ka Dualshock 4 mingi UUS mudel ka väljas?
Euronicsis on ka näiteks kaks must Dualshock 4 pulti milline see siis UUS mudel on et teaksin osta??
https://www.euronics.ee/tooted/s/628/p/183_9447
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 09:14:46 vasta tsitaadiga

vaido6, laienenud on pultide värvivalik, sisu ja funktsionaalsus on kõigil sama icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 23.09.2015 09:35:02 vasta tsitaadiga

Netis just lugesin mingist foorumist et Blue on palju parem kui see esimene must!
Endal hakkas kõigepealt kumm kuluma nüüd eile läks trigger, kahju et nii kiiresti lagunevad need dualshock 4 icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 10:26:50 vasta tsitaadiga

vaido6, kummi kulumine läheb garantii alla; samuti trigger kui pole oma "lollusest" sellele vigastus tekitatud.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 23.09.2015 12:58:00 vasta tsitaadiga

Olen täitsa teadlik, kuid garantii läbi!
Kuid kas keegi teab kus Eestis saaks erladi TRIGGEreid osta otsisin kui silma ei jäänd?! icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 13:04:08 vasta tsitaadiga

vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 13:37:58 vasta tsitaadiga

Kas ps3-st psn kontol olevaid mänge on võimalik kuidagi ps4-le üle tuua?
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 14:32:39 vasta tsitaadiga

ristokru, ainult neid millel Cross Buy'na ka PS4 tugi/versioon.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 23.09.2015 14:56:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud!
Triggeril on kahel pool plastik jullad mis pessa lähevad ühel poolel läks see julla katki ja nüüd üks pool irvakil!
http://i.ytimg.com/vi/lDvvNBmcOEs/maxresdefault.jpg
Ja paistab et ma pole ainuke icon_biggrin.gif
Siin lehel ka täpselt samast veast juttu!
http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Peripherals-Support/PS4-Dual-Shock-4-Replacement-Parts/td-p/42316581/page/2
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 15:03:06 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
ristokru, ainult neid millel Cross Buy'na ka PS4 tugi/versioon.


Aga kust ma tean millel on? Mul kodus nii palju COD mänge ja ei tahaks neist ilma jääda..

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 15:05:13 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud!

Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 15:06:09 vasta tsitaadiga

ristokru, ega nad sul kuhugi ei kao konto küljest. Mängida lihtsalt PS4 peal ei saa... selleks on PS3'e vaja.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 15:55:54 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
vaido6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud!

Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti.


Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 16:23:29 vasta tsitaadiga

Johan11 kirjutas:
Kui poodi ei viitsi selle pärast minna, siis punktid.ee-st on võimalik koode osta eesti internetipankade vahendusel.

ei soovita, sealt ennemgi ostetud ja siis siin kurtmas käidud, et aega võtab...
cardscodes.com tuleb automaatselt peale maksmist meilile pilt koodist.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 16:26:07 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
KyBer kirjutas:
vaido6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud!

Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti.


Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad.

Kogemus euronicsiga..võibolla see aitas, et teadsin kelle nimel ost tehtud (viisin võõra inimese asja garantiisse).
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 17:34:58 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Araablane kirjutas:
KyBer kirjutas:
vaido6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
vaido6, huvi pärast küsin, et kust ostsid, et garantii läbi - konsool tuli turule novembris 2013 icon_rolleyes.gif
P.S mis trigger'il viga?

Garantii minule läbi kuna ostsin sõbra käest kuid temal paberid kadunud!

Kui sõber mäletab kus poest ostetud siis poed üldjuhul seeria nr. alusel väljastavad uue tšeki või teostavad garantii remonti.


Milline pood sul s/n järgi tsekke välja otsib?
Kui kaardiga makstud saab täpse aja ja päeva kontovv. võtta, muudel juhtudel praktiliselt kellad.

Kogemus euronicsiga..võibolla see aitas, et teadsin kelle nimel ost tehtud (viisin võõra inimese asja garantiisse).


Otsiti nime järgi, mitte S/N, seal on püsikliendiprogramm.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.09.2015 18:26:55 vasta tsitaadiga

KAs seda pulti wired mode saab panna nagu settingutes kuskil? Praegu kui juhtmega ühendada liigub info ikka läbi 6hu.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 19:35:44 vasta tsitaadiga

Kui ma PS+ mängud ära kustutan, kas ma saan nad pärast uuesti alla laadida (peale seda kui pakkumine läbi)?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.