|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
21.07.2015 19:15:45
|
|
|
Jap, sorry, ma arvasin, et vaid low-profile jahuti sobib ja PSU on korpuse üleval
EDIT: Aga huvitav on see jah, Corsair väidab, et maks CPU jahutuse kõrgus on 95mm, aga Katana 4 on 143mm. Huvitav, kuidas saab 5cm varuga mõõta selliseid asju
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 20:04:53
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Jap, sorry, ma arvasin, et vaid low-profile jahuti sobib ja PSU on korpuse üleval
EDIT: Aga huvitav on see jah, Corsair väidab, et maks CPU jahutuse kõrgus on 95mm, aga Katana 4 on 143mm. Huvitav, kuidas saab 5cm varuga mõõta selliseid asju  |
eks mingi näpukas või nimelt ajavad kägu. mul oli omalgi alguses mõttes mingi low profile osta, aga väidetavalt on 250D "loodud" H100i jaoks ja äkki seal see "valeinfo" levitamise point ongi. 145mm on ruumi põhimõtteliselt selles korpuses. kui hardcore olla, siis lasta jahutil läbi paneeli ronida ja aken eest võtta või siis jahuti jaoks avad sisse lõigata, nii peaks isegi NH-D15 sisse mahutama
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.08.2015 10:27:56
|
|
|
| Kas keegi Coolermasteri Hyper 212 evot on pannud lga 1151 peale? Muidu sain toimima asja, jahutab, aga tundus imelik, et see x kujuline jura mis selle radika kinnitab, et need kruvid ei ulatunud päris 100% täpsusega. Ühest nurgast paned kinni siis teise nurga kruvi nagu hästi väikse nurgaga jäi sinna, kruvikaga kerge jõuga ikka sai sisse keeratud, see vast peabki nii olema või. Vaatasin lihtsalt youtubes kuidas panevad siis seal nagu see x oli kohe kenast paigas. Halvasti seletasin vb mida mõtlen. Igatahes kas on kuidagi võimalik, et pole asi päris õige et liiga kõvast prose vastas, et lõhub midagi vms. Ma saan aru jah et peabki tugevalt olema küljes, aga hakkasin veidi põdema. Äkki oleks pidanud neid lga 2011 kruve veel kasutama vms. Googlest ka midagi ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.08.2015 10:42:20
|
|
|
blackhawk, Sa ei tohigi ühest nurgast kruvi päris kinni keerata. Paned kõik kruvid peale mõne keerdega ja siis hakkad ükshaaval pingutama nagu autoratta polte. Kui ühe päris kinnikeerad siis ilmselt ei kattugi diogonaalis olev enam korralikult.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.08.2015 10:45:38
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| blackhawk, Sa ei tohigi ühest nurgast kruvi päris kinni keerata. Paned kõik kruvid peale mõne keerdega ja siis hakkad ükshaaval pingutama nagu autoratta polte. Kui ühe päris kinnikeerad siis ilmselt ei kattugi diogonaalis olev enam korralikult. |
Ei ma mõistan seda, ei keeranudki, kohe alguses ei sobinud päris täpselt. Sättisin ja proovisin seda x seal igatpidi.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.08.2015 13:18:01
|
|
|
| blackhawk, äkki sul sama asi mis mul esimest korda sellega oli. Nimelt neid "jalgu" saab nagu kahte pidi keerata. Ühte pidi otsad vaatavad nö välja poole ja teist pidi vaatavad otse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.08.2015 13:37:44
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| blackhawk, äkki sul sama asi mis mul esimest korda sellega oli. Nimelt neid "jalgu" saab nagu kahte pidi keerata. Ühte pidi otsad vaatavad nö välja poole ja teist pidi vaatavad otse. |
Neid kruve mis X otsades on?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.08.2015 14:23:38
|
|
|
| EI mitte kruve vaid jalgu endid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.08.2015 14:34:11
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| EI mitte kruve vaid jalgu endid. |
Aga seda ei saagi teistpidi panna. See "kruvi" mis keskele läheb radika külge, see saab ainult ühte moodi minna. Aga ma vist sain aru teist mismoodi te mõtlete.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.08.2015 14:48:01
|
|
|
| Õige jah, seal see pulk määras tegelikult lõpuks nende jalgade õige asendi. Aga neid kruve seal jalgade otsas saab nihutada vastavalt soketile, et seal teil kõik nagu õige peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
27.08.2015 00:37:21
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Õige jah, seal see pulk määras tegelikult lõpuks nende jalgade õige asendi. Aga neid kruve seal jalgade otsas saab nihutada vastavalt soketile, et seal teil kõik nagu õige peaks olema? |
Jah, nägin jah ühest videost lõpuks kuidas neid nihutada saab, jätsin öösel väsinud peaga tegemata selle vaatasin küll et peaks ju käima, aga ei käinud tol hetkel Peab vist mingiaeg laiali lammutama ja korralikult panema, kuigi ta peab kenasti.
Igatahes tänud kes vastasid
EDIT:
Proovisin neid liigutada aga siis ikkagi ei olnud päris täpselt, lõpuks kuidagi sain. Igatahes nüüd tekkis teine mure, panin Evole teise vendi ka juurde. Mõlemad vaatavad näoga samasse suunda, ehk siis üks peaks õhku sisse tõmbama ja teine siis välja tõmbama. Miskipärast ei näe tulemust vaid pigem nagu oleks asi hullemaks läinud. IntelBurni ma enne ei proovinud aga panin 10 sekundiks käima ja kohe viskas kraadi juba 65 peale. Proovisin nii nagu enne vaatasin temperatuuri, et mängisin veidi, siis jäi 55 kanti nagu enne teise vendi panemist. Praegu idles olles ka kuidagi nagu oleks paar kraadi soojem värk. Ühesõnaga mingit kasu nagu poleks. Panin selle juhtmega mõlemad vendid CPU FAN auku ka kenast, et sünkroonis lasevad. Kas selline asi on võimalik, et kuna veidi liigutasin radikat seal CPU peal, et nüüd termopasta kuidagi ei toimi nii nagu peab, et nö juba kuivas paika siin paari päevaga.
Proseks siis i5 6600K , ASUSe mingi performace mode BIOSis peale pandud et väike overclock on, mitte midagi erilist. Netist vaatasin, et ikka selle tempid peaksid madalamad olema, 65 läheb siis kui ikka 4.9GHz kellatud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.08.2015 12:17:40
|
|
|
| blackhawk, mina olen seda meelt alati olnud, et kui jahuti korra nagu lahti on päästetud prose pealt, siis igal juhul ka uus pasta peale. Asi selles, et pasta on väga õhukeselt seal vahel ja hilisem liigutamine võib mõne koha üldse "paljaks" nühkida pastast.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
29.08.2015 22:34:50
|
|
|
Sai soovitatud tuttavale corsair h100 gtx ja amd fx 8320 ja eesmärk lasta takti niipalju kui tuleb. Panin kokku ära ja stock seades koormates jäi prose temp 55c* seda siis lastes prime Radikas on koormuse all leige. Panin kokku selle sama termopastaga mis talla küljes, eila käisin läbi ja panin mx2-he vahele ja sai paari kraadi alla, radikas ikka leige. Ühendasin h100 toite emaplaadi cpu fan pistikusse.
Ei saa aru mis valesti on miks radikas leige on ja miks prose nii kuum on?
Kellata ei saa praegu kuna 4 GHz oc biose seades käib 64c* juures prime lastes. Radikas on täiesti leige. Kas pump ei käi kiiresti ringi või on kontakt kehva prose ja talla vahel Mis ma valesti tegin?
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
29.08.2015 23:01:32
|
|
|
pumba keerasid ikka korraliku voldi peal tööle, mitte mingi silent preset?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
30.08.2015 09:56:00
|
|
|
| sant, võid ju profülaktilisest huvist mingi kindlasti hästi sirge asjaga tsekkida kui ühtlane on veeploki tald. On juhtund kus tald tiba ümar olnud ja see mõjutab. Samas endal H110 ja ei saa ka öelda, et radikas ise kunagi otseselt kuumaks oleks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
30.08.2015 19:49:40
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| pumba keerasid ikka korraliku voldi peal tööle, mitte mingi silent preset? |
Niih, panin h100-ja toitejuhtme molex 12 v otsa ja nüüd on radikas kuum ja 1 volla mis läheb radikasse on samuti kuum Emaplaadi bioses oli cpu fan control off, proovisin ka muid silent ja manual profiile, see ei muutnud midagi. Ju siis see plaat ehitab midagi cpu fani juhtimisega ja ei lase puhast 12v pinget vendile peale.
Igastahes on cpu 4ghz-i peal alla 60c* nüüd iga nurga alt Tänud viite eest
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.09.2015 21:54:45
|
|
|
Cooler Master Hyper 212 EVO ventilaator on lärmakaks muutunud. Puhastamine/õlitamine pole aidanud. Millega asendada soovitate? Noctua NF-F12?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.09.2015 22:55:28
|
|
|
Getomees, Enermax pigem. Noctua on üks lärmakamaid vente mida kuulnud.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.09.2015 11:08:47
|
|
|
| SilQ, enermaxil ju igast erinevaid mudeleid - miukest pead silmas?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
13.09.2015 18:08:20
|
|
|
Hmm... Itaallaste coolingtechnique.com testid
Praegune Hyper 212 EVO ventilaator:
Spoiler 
Noctua NF-F12 2000RPM:
Spoiler 
Enermax Twister Pressure:
Spoiler 
Madalamatel pööretel tundub Noctua kindel võitja, kõrgematel pööretel on lärmakam aga õhuvool ja -surve kõvasti parem. Hind on muidugi märgatavalt kallim ka aga ühekordse ostuna mitmeks aastaks kannatab ära.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.09.2015 07:34:36
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Peltier efekt |
Minu mälu järgi kasutas minevikus keegi seda veel, aga kasu minimaalne. Ehk on aeg piisavalt edasi läinud ja asi arenenud.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
21.09.2015 10:08:56
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Vael kirjutas: |
| Peltier efekt |
Minu mälu järgi kasutas minevikus keegi seda veel, aga kasu minimaalne. |
Cooler Master V10 - Seal oli nõrk TEC kasutusel ja see ei olnud mitte protsessori vastas vaid juhtis soojust ühelt heatpipe komplektilt teisele.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
21.09.2015 10:25:54
|
|
|
kuni 60w voolutarvet selle phononicu cooleri enda poolt?
peltieri häda prose jahutamisel on ju jätkuvalt, et see soojus tuleb lõppeks kuhugi ära eraldada. jah, prose peale võetakse see päris efektiivselt ära. aga mingi asi peab elemendi sooja poole maha jahutama. see pisikene tower nüüd nii efektiivne ka pole.
edit:
seekord siis isegi mitte prose pealt vaid jahuti esimese poole pealt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
21.09.2015 13:25:32
|
|
|
| imho on tec ainult vesijahutusega mõeldav lahendus - saab TEC enda kuumuse kastist välja juhatada...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.10.2015 14:15:55
|
|
|
Tahtsin vahelduseks peale noctua ning AIO lahenduste ka siinmail mitte nii levinud mudelit proovida
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.10.2015 17:25:43
|
|
|
Researchers carve channels into CPU for direct liquid cooling - http://www.pcgamer.com/researchers-have-moved-liquid-cooling-directly-onto-the-chip/
We thought CPU delidding was serious business, but researchers at the Georgia Institute of Technology have just taken CPU cooling a step further. They're looking to make big water cooling blocks a thing of the past by moving liquid cooling directly onto the chip.
By feeding 20 degree Celsius water into the tubes at a rate of 147 ml per minute, the chip operated at a temperature of less than 24 degrees Celsius, while a normal air-cooled model would operate at around 60 degree
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
10.10.2015 18:07:21
|
|
|
pots4t4j4, kuidas see performib?
kust tellisid? meite mail ei paista keegi väga thermalrighti maaletoomisega tegelevat.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.10.2015 18:24:15
|
|
|
Pole veel kellata jõudnud jms teste teinud aga tellisin amazon.fr
Ja ma ei tea realtemp pole ka vist mingi parim asi skylake tempi jaoks paneb vist segast
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.12.2015 03:37:21
|
|
|
vahetasin korpuse ja PSU välja ning seoses sellega avastasin oma 212evo ventika rohkem häält tegevat kui tahaks... ei tea, miks "NF-S12B redux-1200 PWM" ei ole hv's leitav? arvutitark jms. kohad müüvad muidu.. mida veel soovitaksite ? push vent lihtsalt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
22.12.2015 03:43:26
|
|
|
toide ei viitsi enam panustada õhu kastist eemaldamisse, tõstes sellega kasti sisetemperatuuri?
või lihtsalt hõredam kast?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.12.2015 00:14:32
|
|
|
londiste, eelmisel olid summutusmatid ja sel on aken, lisaks tegi eelmine toide ka häält.. nüüd on vaikne (ja korpusevendid olid ennist mobo küljes, liikusid, kuidas tahtsid, praegu lasen kontrolleriga 5V peal korpuses olevaid vente... koormuse all CPU 62 ja GPU 72, üle selle pole näinud, suur osa ajast 52 ja 62 üldse)
praegune toide on nii ka, jah, et ava ülespoole = kui passiivis on, siis liigub õhk ülespoole, ehk GPU peale, a kui vent tööle läheb, siis puhutakse tagant välja ikka..
edit: puhub miski läbi 212EVO ribide paremini kui Noctua?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.12.2015 17:02:53
|
|
|
| Vaata kasti max jahutuse kõrgus järgi ja osta mõni tower sinna.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.12.2015 10:33:43
|
|
|
S.W.A.T., Kui seal Ninja3 peal on siis mahuvad kõik ära. Vali mis meeldib.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
29.01.2017 18:28:56
|
|
|
Väike jahutuste võrdlus:
Kui keegi freezer64 mäletab, siis see on see väiksem jahutus. Suurem on be quiet dark rock pro 3.
Mahub kasti küll. Kast on 2000-ndate algusest suvaline mid tower. Datagate-i kiri on ka peal veel. Originaalis tuli see kast celeron 1,2ghz, 256mb mälu ja geforce 2ti-ga.
Kui kedagi huvitab miks need nipukad, siis põhjus lihtne. Silent wings vendid ei hakanud selle dfi peal tööle. 4-pin emaplaadi 3-pin otsikutes ei teinud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.01.2017 21:25:46
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Väike jahutuste võrdlus:
Spoiler 
Kui keegi freezer64 mäletab, siis see on see väiksem jahutus. Suurem on be quiet dark rock pro 3.
|
Peaks üles otsima samal teemal pildi, mis ma tegin algse Silver Arrow ja 212+ võrdluseks omal ajal
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
31.01.2017 00:05:44
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
Väike jahutuste võrdlus:
Spoiler 
Kui keegi freezer64 mäletab, siis see on see väiksem jahutus. Suurem on be quiet dark rock pro 3.
|
Peaks üles otsima samal teemal pildi, mis ma tegin algse Silver Arrow ja 212+ võrdluseks omal ajal  |
mul oli ka kunagi SA SB-E Extreme. hilisemas confis käis ka korra uuesti läbi, jahutas 4.5GHz 2500k passiivselt ära, sest korpuses oli korralik õhuvool (Silverstone RV05). korralik jurakas on
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
31.01.2017 00:25:52
|
|
|
Mulle meeldib see radeon seal kastis palju rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
31.01.2017 00:45:12
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Mulle meeldib see radeon seal kastis palju rohkem.  |
| ot: |
siis meeldib sulle see pilt ka kindlasti
2900XT ja HD4890
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
31.01.2017 22:49:39
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
Mulle meeldib see radeon seal kastis palju rohkem.  |
| ot: |
siis meeldib sulle see pilt ka kindlasti
2900XT ja HD4890
Spoiler 
|
|
Korralikud leegiheitjad
Aga teemasse. Kas nende hirmraskete jahutuste all emaplaadid ära ei paindu? Mul endal on Silverstone AR-03 kasutusel (kaal 560g + vendid, kuid see tundub täna täisesti tagasihoidlik kaal olema) ja just selle pärast kasutan korpust kus emaplaat on horisontaalselt sees.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.01.2017 23:49:31
|
|
|
Ei paindu ta midagi. Ma pole muidugi mingi õhukese plaadiga proovinud ka (_väidatavalt_ paar põlvkonda vana asrockid nt). Tagaplaat on algselt SA'l üsna korralik.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
01.02.2017 01:12:27
|
|
|
| härrased. olen pikemalt aega otsinud õhkjahutust, mis mahub koos videokaardiga MSi Z97i Gaming AC plaadile. ventikas peab olema 120mm ja võib olla topdown. AIO ja 92mm lahendustega olen kursis
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.02.2017 18:36:56
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| härrased. olen pikemalt aega otsinud õhkjahutust, mis mahub koos videokaardiga MSi Z97i Gaming AC plaadile. ventikas peab olema 120mm ja võib olla topdown. AIO ja 92mm lahendustega olen kursis |
Noctua poolt midagist? Suht asjalikuma kvaliteedi, jahutus omaduste ja vaikuse poolepealt. Kodulehel neil kenasti ka kirjas, mis jahutus millisele emaplaadile sobib.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
01.02.2017 18:59:15
|
|
|
| angel kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| härrased. olen pikemalt aega otsinud õhkjahutust, mis mahub koos videokaardiga MSi Z97i Gaming AC plaadile. ventikas peab olema 120mm ja võib olla topdown. AIO ja 92mm lahendustega olen kursis |
Noctua poolt midagist? Suht asjalikuma kvaliteedi, jahutus omaduste ja vaikuse poolepealt. Kodulehel neil kenasti ka kirjas, mis jahutus millisele emaplaadile sobib. |
Noctua 120mm jahutused ei sobi enamustele itx plaatidele kui tahad PCIE kasutada, nad ripuvad kõik üle ja jäävad ette väga paljudel plaatidel.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
24.07.2017 16:44:26
|
|
|
Thermalright True Spirit 140 Direct vs Power osas keegi oma mingit otsest kogemust?
Jäi ka siuke asi silma nagu Cryorig H5 Universal
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.07.2017 18:10:16
|
|
|
Power jahutusomadustelt parem, omal oli kasutuses aasta jagu, pole ühtegi halba sõna
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
30.09.2017 22:53:09
|
|
|
Kas kellelgi juhtub olema Kraken X52/62?
Nimelt oleks vaja teada radika paksust kuna ruum on millimeetrite mäng.
Koduleht väidab et 30mm paks, samas sõber kellel x62 on väidab, et 25mm.
Kuna meie vahemaa on umbes 400km siis ise kastiga kohale minema ei hakka
28mm pressiks veel kasti ära aga 30 enam mitte
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|