|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti teha HV serveris wipe? |
| Iga 1 nädala tagant |
|
19% |
[ 26 ] |
| Iga 2 nädala tagant |
|
12% |
[ 17 ] |
| Iga 3 nädala tagant |
|
7% |
[ 10 ] |
| Iga kuu tagant |
|
31% |
[ 43 ] |
| Mitte kunagi |
|
28% |
[ 39 ] |
|
| hääli kokku : 135 |
|
| autor |
|
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
23.08.2015 22:24:16
|
|
|
| Terve päeva eksperimenteerimist, et mäng saada jooksma aga siiski nop. Tops 15 FPS, millega ikka võimatu mängida. nu fk.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.08.2015 22:25:04
|
|
|
| VisaHinGG, Mis nii hull kaart sul siis on?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
23.08.2015 22:58:14
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| VisaHinGG, Mis nii hull kaart sul siis on? |
GTX 850M on. 8GB ram, i5
Kas äkki SSD puudmine on põhjuseks?
// OKei siiski siiski. Kuigi Control panel kuvas, et Rust.exe - Nvidia processor, siis pidin manuaalselt valima. RustClient.exe ja Nvidia processor. Nüüd siis toimib 50-60FPS
rofl.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Da QoX
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006
|
28.08.2015 14:24:06
|
|
|
Teatud kohtades tuleb selline suurem lag, pilt seisab 10+ sekki isegi. Serveri probleem või üldine mängu bugi?
Eelmisel teemal vesteldes, sõbral sama probleem, mingi korralikum läppar, vanasti mängis fantasticuga 50-60fpsi ilusti, umbes jaanuaris vms, peale seda on olnud rustis suurem paus ja palju uuendusi, nüüd Fastest settinguga 15-20 fps, teinud igast trikke ja 100x üle kontrollitud et jookseks nvidia gpu pealt, aga ikka no fix
_________________ haxx
Kõik uus teretulnud. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
28.08.2015 15:02:10
|
|
|
| Mul ja ka teistel on Eesti serveris vähemalt, et vahepeal fps kukub 5sekundiks 1 peal. Pärast seda ok jälle. Ise mõtlesin, et äkki laeb mapi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
28.08.2015 21:57:24
|
|
|
Suur FPS-i langus on koopad, ja suured kivi massiivide vahel liikudes. FPS-i tõmbab kinni siis kui liigud suurte baaside peale ning hakkad baasi nähtavus piirile jõudma.
Selle viimasele peaks olema ravi, RAMdisk ja väga kiire GDDR5 ning võipolla ka rohkem vrami.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
01.09.2015 16:54:39
|
|
|
Poleks uskunudki, et nii haledad kujud seal HV foorumis mängivad . 2 päeva enne wipe isegi ei julgeta öelda, et me tuleme teid reidima. Oleks natukenegi pinget olnud Teil. Aga ei. oodatakse kuniks tööinimesed magama lähevad , et siis 10ne pealise claniga öösel kell 3 tulla maja lammutama.
Offcourse polnud seal tornis ühtegi asja, kuna ennustasin ette et nii ta läheb ja loopisin kastid tühjaks lihtsalt .
Mõlemal poolel oleks ju huvitav olnud, kuna asjadepärast väga põdema poleks pidanud. Nagunii neljapäeval kaob kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
01.09.2015 17:48:57
|
|
|
Tüüpiline SAI
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.09.2015 18:22:42
|
|
|
| Saa nüüd aru, et kõigil ei ole võimalus sulle sobival kellaajal arvuti taga istuda. Kõige rahulikum aeg ongi enamasti öösel irl.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.09.2015 18:44:07
|
|
|
kui mõnel mehel on kell 23,00 kell 03,00 siis palun väga.
meil kõik mehed töö inimesed ! nii et sell ajal magasime juba, kell 00,23 lahkus viimane mees
Nii et ära ulu nagu eit, ja ära mängi!
Räägi parem seda kui ise lähete kellegi ukse taha, siis kas tõesti oled öeldud et me kohal ?
Vist mitte.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
01.09.2015 20:03:21
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
kui mõnel mehel on kell 23,00 kell 03,00 siis palun väga.
meil kõik mehed töö inimesed ! nii et sell ajal magasime juba, kell 00,23 lahkus viimane mees
Nii et ära ulu nagu eit, ja ära mängi!
Räägi parem seda kui ise lähete kellegi ukse taha, siis kas tõesti oled öeldud et me kohal ?
Vist mitte. |
Me tegime 1 reidi ainult kokku, eile ja see oli baasile, kus teada et rahvas on sees. See tüüp kelle nimes see por****.com on.
Ma ei halagi kulla inimene ma räägin seda, et kui on teada et WIPE tuleb, siis miks mitte anda märku et tavai kell 23:00 me tuleme olge valmis. Oleks ju natukengi pinget olnud. Aga siiamaani kõik reidid mis mulle tehti olid tehtud öösel. Ja enamik oli peale 00:00.
JA enne wipe oleks võinud veel ju kõik kokku saada ja segast panna.
nvm ilmselt te ei mõtle nii nagu mina lihtsalt ;D
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Da QoX
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006
|
02.09.2015 12:15:35
|
|
|
Rust pole päris see nagu vanasti. Explosives + c4 blueprint on praegu üsna common drop, mis muudab raidimise ja muu sellise üsna lihtsaks. Lisaks veel igasugune ammo mis lendab kiiremini ja teeb rohkem dämmi. Kahju
_________________ haxx
Kõik uus teretulnud. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.09.2015 14:19:52
|
|
|
Ja miks see sedasi on? Eks ikka USA (põhiliselt) ja lääne euroopa tüüpide pärast, kelle jaoks mäng muidu liiga keeruline on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
06.09.2015 09:09:25
|
|
|
EAC: DISconnected ütleb mul kui üritada servusse connectida.
Googeldades on paljudel sama jama peale tänast/eilset update.
Kas võib tuleneda sellest, et EAC serverid on maas lihtsalt?
//servu vahest laseb aga mõneks sekundiks
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
18.09.2015 21:05:51
|
|
|
Helikopter nähtud ja surma ka saadud - was fun
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flopz
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2015
|
28.09.2015 12:54:00
|
|
|
| Varsti uue kuu algus ja wipe, uusi nägusid oleks hädasti juurde vaja. Vahepeal oli päris põnev ca ~20 eestlasega madistada. Viimasel ajal üsna mitu huvitavat uuendust ka läbi läinud, soovitan asi uuesti ära proovida, kes vahepeal selle nurka jätnud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
28.09.2015 19:50:13
|
|
|
| Flopz, endal täitsa nurka jäänud ning pääle wipe prooviks ka ära kohe tõesti. Mis päeval too täpsemalt on?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
28.09.2015 20:51:53
|
|
|
| Ilmselt peale neljapäevast updatei minu andmete põhjal.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
29.09.2015 19:46:44
|
|
|
Markz, no siis eriti lux, kõik tööinimesed saavad nädalavahetuseks kokku
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.09.2015 22:33:29
|
|
|
Peaks isegi jälle üle pika aja vaatama, põhiline et flying Finland segama ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
29.09.2015 23:58:16
|
|
|
rustist tehti arma epoch
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cisco
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003
|
01.10.2015 00:36:06
|
|
|
Tundub, et see nädal BP -de wipe -i ei tule ja seega tasub veel viimast v6tta ning asju õppida..
Flopz seis siis 1:1
Debu.
________
Väga hea pingi ja lisadega EESTI server tekkinud:
MODDED alt otsida:
[EU/EE] -EESTI- -CLAN-VDAY-QSort-ROF-Stack-ZLev
Soovitan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flopz
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2015
|
01.10.2015 01:12:52
|
|
|
Ehk viitsid lahti trükkida need lisad, pole väga modded RUST'iga tutvunudki.
Igatahes jah, hea töö debu, rohkem tulistamist tahaks tho, ei meeldi väga see poole ööni ülevalistumine ja raidimine. Tulistamine fun.
Igatahes, varsti siis wipe ja kõik uued tulijad meelsasti oodatud, kui ma IG võib alati küsimusi küsida. Kellel FPS probleemid, tean mõndasid nippe kuidas seda tõsta. Mul paaril sõbral, kes mängivad 20-30 fps ja saime boosted 40 peale, asi seegi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
01.10.2015 08:13:00
|
|
|
Poole ööni üleval olla ei olnudki jube.. Aga kell 7 ärgata, et raidima minna ja 9 tööle oli eriti jube
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cisco
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003
|
02.10.2015 18:45:14
|
|
|
[quote="Flopz"]Ehk viitsid lahti trükkida need lisad, pole väga modded RUST'iga tutvunudki.
MODDED alt otsida:
EESTI
või siis pikemalt:
[EU/EE]|EESTI|CLAN|TP|VDAY|SORT|ROF|STACKS|ZLEV|WIPED02.10
CLAN - mängu sees trükid /clan ja saad enda klanni teha.
TP - teleport s6prade juurde ja saab kodu salvestada ja sinna portida ennast
VDAY - kui 50% mängus olijaid otsustab, et ei taha ööd siis sisuliselt jäetakse öö vahele (vote mootor)
QSort - aitab lootimisel ja kastides korda hoida (eraldi nupud siis selliste tegevuste juures)
ROF - Rain Of Fire (ehk siis aegajalt kukub taevast meteoriite alla random kohtades) *ja sellest plahvatusest tekib ka kivi ning metalli
Stack - Maksimum stack suurus kotis on 10k (vähem jantimist)
Zlev - Puude, kivi ja naha korjamisel saad expi ja see omakorda tähendab, et peale iga järgmist levelit tõstab see kogust mis korraga saad (natuke lihtsam elu ehitusmaterjali korjamisel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
06.10.2015 12:00:57
|
|
|
Kas kellelgi veel selline probleem, et 8gb mälust jääb väheks?
Mängu alustades on vaba ~6gb mälu.
Hakkab serverisse sisselogimist laadima, mõned sekid laeb ja crash.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
11.10.2015 02:05:14
|
|
|
raidu1986,
Ära muretse, sa pole ainuke, kell seline probleem, endal kasutusel 14,7 gb
ka teistel kellega mängin on see probleem et pea kõik mälu kasutusel.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
11.10.2015 11:49:08
|
|
|
| Mul veel hetkel 8GB täitsa kannatab - kasutusel 6,...GB. Jookseb nüüd üsna hästi, 6GBiga vahepeal oli ikka korralike kinnijäämisi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
12.10.2015 13:46:05
|
|
|
| Markz kirjutas: |
| Mul veel hetkel 8GB täitsa kannatab - kasutusel 6,...GB. Jookseb nüüd üsna hästi, 6GBiga vahepeal oli ikka korralike kinnijäämisi. |
Tegelikult mäng kõike mälu ära ei kasuta...kusagil 6,x (koos win ja muuga) peal jookseb mäng kinni.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cisco
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003
|
16.10.2015 00:44:52
|
|
|
Eesti oma server siis:
MODDED alt otsida:
EESTI
või siis pikemalt:
[EU/EE]|EESTI|CLAN|TP|VDAY|SORT|ROF|STACKS|ZLEV|WIPED02.10
Täna sai ka uus kaart pandud ja paugutamine juba käib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flopz
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2015
|
14.11.2015 17:20:31
|
|
|
Memory leak sai mingi aeg fixitud, endiselt mängime. Osad selles eesti modded serveris, osad vanilla eesti serveris.
Kõik oodatud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
28.11.2015 13:43:48
|
|
|
| Kaalusin ka pikalt ostmist, kuna kartsin, et viskab kiirelt üle. Sai nüüd ligi võetud ja eks katsetab kuidas on.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
28.11.2015 23:51:58
|
|
|
Kuidas seal disconnectimisel on. Kas kere jääb magavasse asendisse alles mapile või kaob ära? Random spawnist on asi kaugel, koguaeg spawn samas kohas
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
29.11.2015 01:10:13
|
|
|
Magamine oleneb vist serverist, kuid enamasti jääb ikkagi kere vedelema.
Spawn peale surma on suht tihti selle sama koha lähedal. Väiksema mapi puhul võib tõesti juhtuda, et pidevalt samas kohas.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
29.11.2015 01:57:26
|
|
|
| Markz kirjutas: |
Magamine oleneb vist serverist, kuid enamasti jääb ikkagi kere vedelema.
Spawn peale surma on suht tihti selle sama koha lähedal. Väiksema mapi puhul võib tõesti juhtuda, et pidevalt samas kohas.  |
Kuidas ma tean milline on suur ja milline on väike map? Tundub suht sama olevat igal pool kuhu sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
29.11.2015 05:34:13
|
|
|
http://playrust.io/
otsi enda server üles kus mängid ja uuri sealt seda suurust.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
29.12.2015 00:34:28
|
|
|
neist 29 olid lapsed
Aga jah, kui niimoodi optimeeritakse nagu rusti, siis varsti on valmis minecraft
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
29.12.2015 01:17:12
|
|
|
Ise ka seal serveris, lapsi kui palju. Mäng muutuks täielikult, kui teleportimine ära keelata, siis ei tekiks olukordi, et surnud ohver teda rünnanud tegelase mõne(taassündinult) hetke pärast maha laseb.
Ma märkasin eile, et ~49 inimest oli sees korra.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrAndu
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
29.12.2015 12:10:57
|
|
|
Mis tolku neist mängude reitingutest on huvitav... Rust on ju tegelikult 18+ mäng
_________________ Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla... |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
29.12.2015 15:12:31
|
|
|
| MrAndu, EVs need reitingu kahjuks minu teada ei kehti.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
29.12.2015 15:26:54
|
|
|
| Millal reset oli ja millal uus tuleb? Kas vahelduseks seda väiksema saare mapi ka pannakse? Igasugune teleport võiks olemata olla.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
29.12.2015 15:28:30
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| Millal reset oli ja millal uus tuleb? Kas vahelduseks seda väiksema saare mapi ka pannakse? Igasugune teleport võiks olemata olla. |
vaidlen vastu... kui nt mängida koos mingi algajaga on mega raske kokku saada ja seletada kus oled.
lisaks ta kipub surema tihti ja jälle ei saa kokku + eksib ära jne.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.12.2015 15:42:36
|
|
|
siven, Elu ongi raske.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
29.12.2015 15:47:39
|
|
|
siven, magamiskotiga saad ju kõrvale spawnida
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
29.12.2015 15:49:20
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
siven, Elu ongi raske.  |
ei no mul savi tehku mis servu tahab:D teleport servereid jätkub kuhjaga.
aga eelistaks kodumaist:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
29.12.2015 17:36:44
|
|
|
no kasvõi 2 teleporti päevas, ainult selleks, et algaja saaks kokku omadega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
29.12.2015 17:40:27
|
|
|
Miks te sleeping bagi ei kasuta lihtsalt?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|