Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti teha HV serveris wipe?
Iga 1 nädala tagant
19%
 19%  [ 26 ]
Iga 2 nädala tagant
12%
 12%  [ 17 ]
Iga 3 nädala tagant
7%
 7%  [ 10 ]
Iga kuu tagant
31%
 31%  [ 43 ]
Mitte kunagi
28%
 28%  [ 39 ]
hääli kokku : 135

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 22:24:16 vasta tsitaadiga

Terve päeva eksperimenteerimist, et mäng saada jooksma aga siiski nop. Tops 15 FPS, millega ikka võimatu mängida. nu fk.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 22:25:04 vasta tsitaadiga

VisaHinGG, Mis nii hull kaart sul siis on?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 22:58:14 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
VisaHinGG, Mis nii hull kaart sul siis on?


GTX 850M on. 8GB ram, i5

Kas äkki SSD puudmine on põhjuseks?

// OKei siiski siiski. Kuigi Control panel kuvas, et Rust.exe - Nvidia processor, siis pidin manuaalselt valima. RustClient.exe ja Nvidia processor. Nüüd siis toimib 50-60FPS icon_smile.gif

rofl.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 28.08.2015 14:24:06 vasta tsitaadiga

Teatud kohtades tuleb selline suurem lag, pilt seisab 10+ sekki isegi. Serveri probleem või üldine mängu bugi?

Eelmisel teemal vesteldes, sõbral sama probleem, mingi korralikum läppar, vanasti mängis fantasticuga 50-60fpsi ilusti, umbes jaanuaris vms, peale seda on olnud rustis suurem paus ja palju uuendusi, nüüd Fastest settinguga 15-20 fps, teinud igast trikke ja 100x üle kontrollitud et jookseks nvidia gpu pealt, aga ikka no fix icon_sad.gif

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 15:02:10 vasta tsitaadiga

Mul ja ka teistel on Eesti serveris vähemalt, et vahepeal fps kukub 5sekundiks 1 peal. Pärast seda ok jälle. Ise mõtlesin, et äkki laeb mapi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 21:57:24 vasta tsitaadiga

Suur FPS-i langus on koopad, ja suured kivi massiivide vahel liikudes. FPS-i tõmbab kinni siis kui liigud suurte baaside peale ning hakkad baasi nähtavus piirile jõudma.
Selle viimasele peaks olema ravi, RAMdisk ja väga kiire GDDR5 ning võipolla ka rohkem vrami.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 16:54:39 vasta tsitaadiga

Poleks uskunudki, et nii haledad kujud seal HV foorumis mängivad icon_biggrin.gif. 2 päeva enne wipe isegi ei julgeta öelda, et me tuleme teid reidima. Oleks natukenegi pinget olnud Teil. Aga ei. oodatakse kuniks tööinimesed magama lähevad , et siis 10ne pealise claniga öösel kell 3 tulla maja lammutama.

Offcourse polnud seal tornis ühtegi asja, kuna ennustasin ette et nii ta läheb ja loopisin kastid tühjaks lihtsalt icon_biggrin.gif.

Mõlemal poolel oleks ju huvitav olnud, kuna asjadepärast väga põdema poleks pidanud. Nagunii neljapäeval kaob kõik ära.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 17:48:57 vasta tsitaadiga

Tüüpiline SAI icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 18:22:42 vasta tsitaadiga

Saa nüüd aru, et kõigil ei ole võimalus sulle sobival kellaajal arvuti taga istuda. Kõige rahulikum aeg ongi enamasti öösel irl.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 18:44:07 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kui mõnel mehel on kell 23,00 kell 03,00 icon_biggrin.gif siis palun väga.
meil kõik mehed töö inimesed ! nii et sell ajal magasime juba, kell 00,23 lahkus viimane mees icon_biggrin.gif
Nii et ära ulu nagu eit, ja ära mängi!

Räägi parem seda kui ise lähete kellegi ukse taha, siis kas tõesti oled öeldud et me kohal ? icon_biggrin.gif
Vist mitte.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 20:03:21 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
icon_biggrin.gif kui mõnel mehel on kell 23,00 kell 03,00 icon_biggrin.gif siis palun väga.
meil kõik mehed töö inimesed ! nii et sell ajal magasime juba, kell 00,23 lahkus viimane mees icon_biggrin.gif
Nii et ära ulu nagu eit, ja ära mängi!

Räägi parem seda kui ise lähete kellegi ukse taha, siis kas tõesti oled öeldud et me kohal ? icon_biggrin.gif
Vist mitte.


Me tegime 1 reidi ainult kokku, eile ja see oli baasile, kus teada et rahvas on sees. See tüüp kelle nimes see por****.com on.

Ma ei halagi kulla inimene ma räägin seda, et kui on teada et WIPE tuleb, siis miks mitte anda märku et tavai kell 23:00 me tuleme olge valmis. Oleks ju natukengi pinget olnud. Aga siiamaani kõik reidid mis mulle tehti olid tehtud öösel. Ja enamik oli peale 00:00.

JA enne wipe oleks võinud veel ju kõik kokku saada ja segast panna.

nvm ilmselt te ei mõtle nii nagu mina lihtsalt ;D
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 02.09.2015 12:15:35 vasta tsitaadiga

Rust pole päris see nagu vanasti. Explosives + c4 blueprint on praegu üsna common drop, mis muudab raidimise ja muu sellise üsna lihtsaks. Lisaks veel igasugune ammo mis lendab kiiremini ja teeb rohkem dämmi. Kahju
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 14:19:52 vasta tsitaadiga

Ja miks see sedasi on? Eks ikka USA (põhiliselt) ja lääne euroopa tüüpide pärast, kelle jaoks mäng muidu liiga keeruline on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 09:09:25 vasta tsitaadiga

EAC: DISconnected ütleb mul kui üritada servusse connectida.

Googeldades on paljudel sama jama peale tänast/eilset update.

Kas võib tuleneda sellest, et EAC serverid on maas lihtsalt?

//servu vahest laseb aga mõneks sekundiks
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 16:06:37 vasta tsitaadiga

uus update tulekul... tundub huvitav
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 21:05:51 vasta tsitaadiga

Helikopter nähtud ja surma ka saadud - was fun icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flopz
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 12:54:00 vasta tsitaadiga

Varsti uue kuu algus ja wipe, uusi nägusid oleks hädasti juurde vaja. Vahepeal oli päris põnev ca ~20 eestlasega madistada. Viimasel ajal üsna mitu huvitavat uuendust ka läbi läinud, soovitan asi uuesti ära proovida, kes vahepeal selle nurka jätnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 19:50:13 vasta tsitaadiga

Flopz, endal täitsa nurka jäänud ning pääle wipe prooviks ka ära kohe tõesti. Mis päeval too täpsemalt on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 20:51:53 vasta tsitaadiga

Ilmselt peale neljapäevast updatei minu andmete põhjal.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 19:46:44 vasta tsitaadiga

Markz, no siis eriti lux, kõik tööinimesed saavad nädalavahetuseks kokku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 22:33:29 vasta tsitaadiga

Peaks isegi jälle üle pika aja vaatama, põhiline et flying Finland segama ei hakka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 23:58:16 vasta tsitaadiga

rustist tehti arma epoch
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cisco
HV vaatleja


liitunud: 28.07.2003




sõnum 01.10.2015 00:36:06 vasta tsitaadiga

Tundub, et see nädal BP -de wipe -i ei tule ja seega tasub veel viimast v6tta ning asju õppida..

Flopz seis siis 1:1 icon_smile.gif

Debu.

________

Väga hea pingi ja lisadega EESTI server tekkinud:

MODDED alt otsida:

[EU/EE] -EESTI- -CLAN-VDAY-QSort-ROF-Stack-ZLev

Soovitan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flopz
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 01:12:52 vasta tsitaadiga

Ehk viitsid lahti trükkida need lisad, pole väga modded RUST'iga tutvunudki.

Igatahes jah, hea töö debu, rohkem tulistamist tahaks tho, ei meeldi väga see poole ööni ülevalistumine ja raidimine. Tulistamine fun.

Igatahes, varsti siis wipe ja kõik uued tulijad meelsasti oodatud, kui ma IG võib alati küsimusi küsida. Kellel FPS probleemid, tean mõndasid nippe kuidas seda tõsta. Mul paaril sõbral, kes mängivad 20-30 fps ja saime boosted 40 peale, asi seegi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 08:13:00 vasta tsitaadiga

Poole ööni üleval olla ei olnudki jube.. Aga kell 7 ärgata, et raidima minna ja 9 tööle oli eriti jube icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cisco
HV vaatleja


liitunud: 28.07.2003




sõnum 02.10.2015 18:45:14 vasta tsitaadiga

[quote="Flopz"]Ehk viitsid lahti trükkida need lisad, pole väga modded RUST'iga tutvunudki.


MODDED alt otsida:

EESTI

või siis pikemalt:

[EU/EE]|EESTI|CLAN|TP|VDAY|SORT|ROF|STACKS|ZLEV|WIPED02.10

CLAN - mängu sees trükid /clan ja saad enda klanni teha.
TP - teleport s6prade juurde ja saab kodu salvestada ja sinna portida ennast
VDAY - kui 50% mängus olijaid otsustab, et ei taha ööd siis sisuliselt jäetakse öö vahele (vote mootor)
QSort - aitab lootimisel ja kastides korda hoida (eraldi nupud siis selliste tegevuste juures)
ROF - Rain Of Fire (ehk siis aegajalt kukub taevast meteoriite alla random kohtades) *ja sellest plahvatusest tekib ka kivi ning metalli
Stack - Maksimum stack suurus kotis on 10k (vähem jantimist)
Zlev - Puude, kivi ja naha korjamisel saad expi ja see omakorda tähendab, et peale iga järgmist levelit tõstab see kogust mis korraga saad (natuke lihtsam elu ehitusmaterjali korjamisel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 12:00:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel selline probleem, et 8gb mälust jääb väheks?
Mängu alustades on vaba ~6gb mälu.
Hakkab serverisse sisselogimist laadima, mõned sekid laeb ja crash.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 02:05:14 vasta tsitaadiga

raidu1986,

Ära muretse, sa pole ainuke, kell seline probleem, endal kasutusel 14,7 gb icon_biggrin.gif
ka teistel kellega mängin on see probleem et pea kõik mälu kasutusel.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 11:49:08 vasta tsitaadiga

Mul veel hetkel 8GB täitsa kannatab - kasutusel 6,...GB. Jookseb nüüd üsna hästi, 6GBiga vahepeal oli ikka korralike kinnijäämisi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 13:46:05 vasta tsitaadiga

Markz kirjutas:
Mul veel hetkel 8GB täitsa kannatab - kasutusel 6,...GB. Jookseb nüüd üsna hästi, 6GBiga vahepeal oli ikka korralike kinnijäämisi.


Tegelikult mäng kõike mälu ära ei kasuta...kusagil 6,x (koos win ja muuga) peal jookseb mäng kinni.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cisco
HV vaatleja


liitunud: 28.07.2003




sõnum 16.10.2015 00:44:52 vasta tsitaadiga

Eesti oma server siis:

MODDED alt otsida:

EESTI

või siis pikemalt:

[EU/EE]|EESTI|CLAN|TP|VDAY|SORT|ROF|STACKS|ZLEV|WIPED02.10


Täna sai ka uus kaart pandud ja paugutamine juba käib icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flopz
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 17:20:31 vasta tsitaadiga

Memory leak sai mingi aeg fixitud, endiselt mängime. Osad selles eesti modded serveris, osad vanilla eesti serveris.

Kõik oodatud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 13:43:48 vasta tsitaadiga

Kaalusin ka pikalt ostmist, kuna kartsin, et viskab kiirelt üle. Sai nüüd ligi võetud ja eks katsetab kuidas on.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 14:46:10 vasta tsitaadiga

Jääb järgmist nädalat ootama...

http://playrust.com/devblog-88/

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 23:51:58 vasta tsitaadiga

Kuidas seal disconnectimisel on. Kas kere jääb magavasse asendisse alles mapile või kaob ära? Random spawnist on asi kaugel, koguaeg spawn samas kohas icon_mad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 01:10:13 vasta tsitaadiga

Magamine oleneb vist serverist, kuid enamasti jääb ikkagi kere vedelema.
Spawn peale surma on suht tihti selle sama koha lähedal. Väiksema mapi puhul võib tõesti juhtuda, et pidevalt samas kohas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 01:57:26 vasta tsitaadiga

Markz kirjutas:
Magamine oleneb vist serverist, kuid enamasti jääb ikkagi kere vedelema.
Spawn peale surma on suht tihti selle sama koha lähedal. Väiksema mapi puhul võib tõesti juhtuda, et pidevalt samas kohas. icon_rolleyes.gif

Kuidas ma tean milline on suur ja milline on väike map? Tundub suht sama olevat igal pool kuhu sattunud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 05:34:13 vasta tsitaadiga

http://playrust.io/
otsi enda server üles kus mängid ja uuri sealt seda suurust.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 14:29:15 vasta tsitaadiga

Teema kuidagi väga maha jahtunud. Praegu hind Steamis eriti soodne, kellel vähegi huvi siis praegu tasub ligi võtta 6.99€ eest. http://store.steampowered.com/app/252490/
Viimaselajal Eesti serveris väga palju inimesi aktiivsed olnud, lähipäevadel oli siin kõigerohkem 35 inimest korraga sees. http://www.gametracker.com/server_info/85.236.107.28:28315/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 00:34:28 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif neist 29 olid lapsed icon_biggrin.gif
Aga jah, kui niimoodi optimeeritakse nagu rusti, siis varsti on valmis minecraft

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 01:17:12 vasta tsitaadiga

Ise ka seal serveris, lapsi kui palju. Mäng muutuks täielikult, kui teleportimine ära keelata, siis ei tekiks olukordi, et surnud ohver teda rünnanud tegelase mõne(taassündinult) hetke pärast maha laseb.
Ma märkasin eile, et ~49 inimest oli sees korra.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 12:10:57 vasta tsitaadiga

Mis tolku neist mängude reitingutest on huvitav... Rust on ju tegelikult 18+ mäng
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 15:12:31 vasta tsitaadiga

MrAndu, EVs need reitingu kahjuks minu teada ei kehti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 15:26:54 vasta tsitaadiga

Millal reset oli ja millal uus tuleb? Kas vahelduseks seda väiksema saare mapi ka pannakse? Igasugune teleport võiks olemata olla.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2015 15:28:30 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Millal reset oli ja millal uus tuleb? Kas vahelduseks seda väiksema saare mapi ka pannakse? Igasugune teleport võiks olemata olla.


vaidlen vastu... kui nt mängida koos mingi algajaga on mega raske kokku saada ja seletada kus oled.
lisaks ta kipub surema tihti ja jälle ei saa kokku + eksib ära jne.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 15:42:36 vasta tsitaadiga

siven, Elu ongi raske. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 15:47:39 vasta tsitaadiga

siven, magamiskotiga saad ju kõrvale spawnida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2015 15:49:20 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
siven, Elu ongi raske. icon_biggrin.gif


ei no mul savi tehku mis servu tahab:D teleport servereid jätkub kuhjaga.
aga eelistaks kodumaist:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 17:36:44 vasta tsitaadiga

no kasvõi 2 teleporti päevas, ainult selleks, et algaja saaks kokku omadega.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 17:40:27 vasta tsitaadiga

Miks te sleeping bagi ei kasuta lihtsalt? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.