Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 489, 490, 491  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 170 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 444

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:07:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Okman kirjutas:
Minge kõik, kes pole veel käinud, saate oma beer_yum.gif kõhust lahti thumbs_up.gif icon_wink.gif

... tõsi või ? Minul see seal alles tekkis icon_smile.gif


Ütleme nii, et kuperjanovis võtsin mõnuga alla ja sides võtsin uuesti tagasi, mis kaotasin icon_biggrin.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:08:17 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
http://www.prko.ee/?p=kutsealused 16-27 icon_rolleyes.gif

... näh, panin aastaga mööda, ilmselt on see 26 jäänud meelde selle järgi, mis ta noorteajal oli, kuna siis teadsin vist pea iga-ühe jalanumbritki peast ... nii vabatahtlik-sunniviisilise profülaktika mõttes 8)

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:10:35 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Okman kirjutas:
saate oma beer_yum.gif kõhust lahti thumbs_up.gif icon_wink.gif


vend istub kupis, kevadtormiga lõpetab seal....väga paljud tulevad sõjast oopis paxemana tagasi....nooreajal jah rabeled ja rassid edasi lihtsalt rasvud


kus sul vend täpsemalt oli? Luures, jalaväes või MP-s ? Ise olin luures.... kõige nõmedam oli näljalaager... viimasel päeval oli probleeme juba silmanägemisega icon_confused.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 28.03.2004 21:13:28 vasta tsitaadiga

aga mina seal kommisjonis nutsin et selg on haige icon_biggrin.gif ja vabaks ma saingi ! 8)
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:14:33 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
voltc kirjutas:
nunnu kirjutas:
Huvitav miks mind keegi pole veel sõjaväkke kutsunud icon_rolleyes.gif

paistad pildilt liiga hirmus välja icon_lol.gif
tegelt mu endine kursavend (vanus 23) pole siiamaani isegi ühtegi kutset saanud, arstlikulgi käimata icon_eek.gif

Sama siin. 23 täis ja keegi ei tunne huvi


Paljud 23 aastased ei pidanud minema, kes olid juba kuskile kooli sisse astunud. vähemalt mu sõber sai nii sõjaväest priiks. Enam vähem oli nii, et ennem võisid ülikooli ära teha ja siis läksid sõjaväkke, siis mõeldi välja, et just peale keskooli on õige aeg minna...

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 28.03.2004 21:16:02 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
Maksuamet, mis need üleliigsed ained on?? icon_lol.gif


seda ma ise ka küsisin, aga tädi ise ka ei teadnud täpselt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 28.03.2004 21:16:21 vasta tsitaadiga

peale ylikooli ei saa enam ajusid loputada, sellep2rast
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soskin
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004




sõnum 28.03.2004 21:18:24 vasta tsitaadiga

Ma käisin ka 2003 novembris komissariaadis ja 2 nädalat hiljem arstlikus. Arstlik oli küll "vägev", kusesin purki, veristasin jne, aga kirurg oli küll mingi lammas(pealegi veel sitas tujus) - nimelt on mul aastaid juba probleeme seljaga, õlaga ja üldiselt liigestega , AGA kirurg leidis, et mul ei ole midagi viga. Muidugi arvab ta nii kui vaatab röntgenpilte mingis hämaras toas 1-2 sekundit-duuh!
OK, samal päeval pidin veel ka uuesti Maneezi minema kus veel midagi vaadatakse, aga seal oli õnneks üks tore "tädi"(kena ka veel) kes viis mind otse ühte special tuppa kus öeldi, et nad helistavad mulle homme ja ütlevad vastuse. Nii oligi, olin parasjagu tunnis kui nad helistasid. Kahjuks aga hakkas mul aku thjaks saama, sest kui võtsin vastu ja nad jõudsid öelda "kahjuks otsustasime me nii, et..." sai telefonil aku tühjaks ja peale seda pole nad mulle helistanud, ega mina neid kätte saanud. Igal juhul on stoori vägeva lahtise lõpuga ja ma ei teagi mis must saab, küll on mul kavas minna millalgi ise uuesti kohale aga praegu pole aega leidnud.
Sõjaväkke ise minna tegelt ei tahakski, kuna on tõsised tervise hädad ja ei tahaks õpinguid pooleli jätta- ma arvan et aasta läheb lihtsalt raisku (kuid see on minu arvamus). Veel tunneks ma seal tõsiselt puudust oma PC'st, nimelt on mul veel haigus mis ei luba olla kaua ilma arvutit näppimata, kellamata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:18:56 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
peale ylikooli ei saa enam ajusid loputada, sellep2rast


Mul oli veel nii, et 1,5 aastat olin jõudnud ülikoolis olla... peale seda enam aju ei töötanud ja vahetasin kooli... ajud ikka täitsa tuksi keeratud... nüüd ei mäleta vaat et juba eilset päeva icon_lol.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.03.2004 21:19:45 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Paljud 23 aastased ei pidanud minema, kes olid juba kuskile kooli sisse astunud. vähemalt mu sõber sai nii

vot seda ma ka olen kuulnud, et need kes õppima asusid enne kui see seadus tehti (et 3 a jooksul peale ülikooli astumist
pead ära käima) ei pidavat minema. Aga kindel ei ole sest pole kuskilt ametliku kinnitust saanud vaid aint kuulnud.
Kuigi tahaks väga ise kohale minna ja ennast arvelt maha võtta aga ei julge sest äkki see kuulujutt ei ole õige

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 28.03.2004 21:21:23 vasta tsitaadiga

sai kolm aastat tagasi ära käidud, Tallinna Üksik-Päästekompaniis. Noorteaeg pold just kergemate killast, kuid peale seda oli põhiliselt lebotamine ning kutsetel väljaskäimine. Füüsilises mõttes pold kasu asjast midagi, sest lõpus välja tulles oled samasugune nagu enne, v.a. kui ise oma algatusel ei tee trenii. Kuid paha ei saa samuti midagi öelda, sest uus kogemus ning uued sõbrad thumbs_up.gif tasub ära käia
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:24:38 vasta tsitaadiga

Soskin, heh, mul on siiani põlveliigese hädad. RKO-d see ei koti üldse. Sõjaväes sain lihtsalt põlveravi ja palju kreemi (diclac ja Fastum gel) icon_lol.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.03.2004 21:25:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kuid ma ei tea kedagi, kes pagunid peale saanud ja kahetseks ...

Tagala Pat'i Jaoülemad - virisesid rohkem kui reamehed, kuna neil oli lihtsalt toimkond - toimkonnas kinni. Liiga vähe oli neid, et keegi puhata saaks. Selle tõttu räägivad suurearvulistes KV üksustes aega teeninud enamasti, et pärast noorteaega - lebo. TagalaPat'i SK-rühm - pärast noorteaega ainult toimkonnad, pärast seda kippus juba narkolepsia tekkima, ei lasta ju toimkondades normaalselt magada.

Hallq kirjutas:
http://www.prko.ee/?p=kutsealused 16-27 icon_rolleyes.gif

Heh mul oli toas üks 27 aastane, oli vist 2 lapse isa jne. mees eriti rõõmus ei olnud KVäkke kutsumise ajastusega ütleme nii.

ttt kirjutas:
Väike meenutus pildi näol

Tagin veidi pilti ka
Paljud siit peaksid selle koha ära tundma
Seletuseks nii palju et noortel parasjagu miinipilduja tuli icon_razz.gif


Taamal paistab punker, kus tunnimehena öösel sai salaja postil olles suitsetamas käidud, tekitab nostalgiat icon_lol.gif


viimati muutis Elof 28.03.2004 21:27:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.03.2004 21:27:02 vasta tsitaadiga

Elof, kasutan juhust ja kiidan toimkonda ja eriti vahtkonna ülemaks olemist.
Viid tunnimehe postile ja ise lähed sooja tuppa tagasi pikutama. Kuna üks on lukus siis ei saa
sind keegi üllatada ka. icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:27:26 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... kuid ma ei tea kedagi, kes pagunid peale saanud ja kahetseks ...

Tagala Pat'i Jaoülemad - virisesid rohkem kui reamehed, kuna neil oli lihtsalt toimkond - toimkonnas kinni. Liiga vähe oli neid, et keegi puhata saaks. Selle tõttu räägivad suurearvulistes KV üksustes aega teeninud enamasti, et pärast noorteaega - lebo. TagalaPat'i SK-rühm - pärast noorteaega ainult toimkonnad, pärast seda kippus juba narkolepsia tekkima, ei lasta ju toimkondades normaalselt magada.

Hallq kirjutas:
http://www.prko.ee/?p=kutsealused 16-27 icon_rolleyes.gif

Heh mul oli toas üks 27 aastane, oli vist 2 lapse isa jne. mees eriti rõõmus ei olnud KVäkke kutsumise ajastusega ütleme nii.


2-e lapse isa ei pea ju sõjaväkke minema icon_eek.gif ???

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.03.2004 21:32:37 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Elof, kasutan juhust ja kiidan toimkonda ja eriti vahtkonna ülemaks olemist.
Viid tunnimehe postile ja ise lähed sooja tuppa tagasi pikutama. Kuna üks on lukus siis ei saa
sind keegi üllatada ka. icon_razz.gif


Aga kuhu jääb pildilt kapten Vanner icon_razz1.gif Too ikka hiilis teinekordki akna taga ja virises alati millegi üle vahtkonnaruumis.
Teie ajal olid lood kusjuures lebomad ... olin noorteajal toimkonnas ka, siis polnud mingit vahtkonnaruumi peldikupoti käsitsi läikimalöömist jne.

Okman kirjutas:
2-e lapse isa ei pea ju sõjaväkke minema icon_eek.gif ???

Krt mingi selline asi oli ... kas ei olnud ametlikult asi varakult välja tulnud vms. igastahes see fakt tuli alles üsna lõpus välja. Sõber, kes samal ajal teenis seal, kuulnud, et naine tal sünnitab, tahtis linnaluba, et last näha - tutkit öeldi, et noorteajal ei saa välja.


viimati muutis Elof 28.03.2004 21:37:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2004 21:37:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks vabastatud tervislikel põhjustel.
Muidu tahtsin ise minna kuid ei võetud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.03.2004 21:37:21 vasta tsitaadiga

Kapten Vanner oli paras naljamees.
Minu suurim ebaõnn ja ka samas õnn oli kui päevnikuks olles öösel magama jäin.
Kuule Elof saada mulle oma nimi privas, äkki ma isegi tean sind.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.03.2004 21:44:10 vasta tsitaadiga

Minu sõjaväesaaga algas sellega, et alustuseks lükkasin ma asja edasi 2 aastat... 2000nda pealt 2002e peale. Läksin 2002 kohale, ja rääkisin, et halb aeg hetkel. Sain 2003ndani edasi lükatud. Siis kummitas asi juba täiega, ja oli peaaegu kindel, et minek. Läksin kohale, aga olles oma paberid üle vaadanud, ilmnes, et arstlik komisjon polnud märganud mu lampjalgu. Seda tuli ometigi kirurgile selgitada ju. Tädi kirurg oli totaalselt anaalne tädi. Vaatas mu jalgu ja küsis: kas taldu kannad? Ei, ütlesin mina, teades samal hetkel, et nüüd läks perse. Kuigi lampajalad on mul alates lasteaiast, pole nad mul valutanud, nii et põhjust kandmiseks polnud nagu. Ütlesin siis kirurgitädile, et kuulge, teeme vähemalt röntgeni. Tädi põkkis vastu ja süüdistas mind kõrvalehiilimises. Karjusime seal umbes 10 mintsa vastastikku, lõpuks tädi kirjutas mulle raginal saatekirja. Ise lisas: teil on minek poole kuu pärast (see oli juunis), aga minul on tänasest puhkus kuni augustini. Lisaks, säärane lampjalgsuse seisund, mis väeteenistusest vabastaks, esineb ainult vanainimestel. Võite röntgeni küll ära teha, aga ega te seda kellelegi näidata nagunii ei jõua. Head ajateenistust! Oli üpris nukker tunne. Käisin ja tegin pildid siiski ära. Siis naasesin samal päeval RKOsse koos piltidega, kirurgi enam kohal polnud. Kurtsin oma muret ühele sõbralikule sekretärile seal. Too ütles, et lugu paha, aga äkki te võtate end hoopis Tartus arvele, ma vaatan arvutist, et teil on seal sissekirjutus. Igaks juhuks kirjutas mulle uue kutse sügiseks. Mul läks meel kohe rõõmsamaks. Teadsin, et tollest RKOst oleks ainult Jõhvi saadetud, koos umbkeelsete venelastega muda sööma, ent Tartust saaks ehk Kuppi, kus üks mu sõber just käinud oli. Ütles, et seal on väga lõdva, nii kaua kui sa joosta jõuad. Põrutasin siis Tartusse 19 juuni. Ütlesin, et soovin end arvele võtta, aga et olen juba teises kohas arvel. Tädi, kes seal sekretäri eest oli, küsis kohe, et mis põhjusel. Seletasin lugu vaatamata jäänud röntgenipiltidega, ja seda ka, et hing ihkab Kuppi. Tädi pidurdas ikka võimsalt, lõpuks helistas vanasse RKOsse, küsis mu kohta pabereid ja seda, kas olen arstliku komisjoni läbinud. Sealt öeldi, et kutsealune on AK läbinud ja valmis kohe sõtta minema. Tädi nägu lõi särama, ja suunurgad keerdusid irveks. Väga hea, ütles ta mulle, meil on just minek, ülehomme. Kui tahad end siin arvele võtta, siis tea, et AK on sul läbitud ja saadamegi su kohe sõjaväkke. Endal oli selline nägu peas, nagu oleks just sitakeeramise maailmameistrivõistlused kinni pannud. Mul ja hapnikku väheks. Siis hakkas mõistus tööle, ja ma ütlesin, et vaadake, ma siiski ei ole AK-d lõplikult läbinud. Andsin talle oma saatelehe, kuhu märgitud kuupäev (2003 12 juuni vist) oli oluliselt hilisem kui see, mis talle öeldud oli (2002 aprill). Tädi irve hääbus rahulolu tekitava aeglusega, kui talle kohale jõudis, et mängureeglid pole enam need, mida tema tahtis läbi suruda. Panigi siis mulle nägu krimpsutades uue arstliku aja kinni. Pärast sääraseid üleelamisi olin mõttes juba täitsa valmis väkke minema, kui aeg tuleb. Uus arstlik oli pandud 14 juuli peale, kaks päeva enne mu sünnipäeva. Mõttes veel irvitasin, et vaata milline sünnipäevakink. Läksin siis kohale, istusin sabas, valmistusin kohtumiseks järjekordse sadistliku naiskirurgiga. Aga tuli hoopis välja, et tegu oli mehega. Pani mu istuma, ning jäi mu pabereid põrnitsema. 5 minutit juba põrnitseb, aga midagi ei ütle. Lõpuks siis tõstab silmad paberitelt, ja laseb jalgu näidata. Siis küsib, et kulla noormees, kust teile see arstlik välja kirjutati? Ütlen oma pisikese pommiaugust kodulinna nime. Mehel kisub nägu naerule. Mina aru ei saa, küsin siis, et kas on minek. Tema vastu, et kas et tahate minna??? Mina, et mitte eriti. Tema, siis on väga hea, kirjutame teile vabastuse. Mina ei suuda oma õnne uskuda. 4 minutit hiljem, olles RKO pealike käest oma vabastuspaberid kätte saanud, astusin vaba mehena Tartu RKOst välja. Päike paistis, ilm oli ilus, ja ma mõistsin, millise pinge alt ma vabaks olin saanud. Kõndisin mööda kõnniteed, oma jalgu tundmata, nägu kindlasti tobe-naljakasse irvesse kivistunud.


Lisaks veel nii palju, et Eesti sõjavägi on maailma kõige mõttetum koht, isegi juhul, kui tahad end vormi ajada. On laialt teada, et vormi saad esimese kolme noorekuuga, ning peale seda kasvatavad üllatavalt paljud mehed endale kõhukesed ette, sest füüsiline koormus ei jätku sama järjepidevusega. Lisaks teavad sõjaväes käinud mehed, et ka laskemoonaga on meil nadid lood. Miinipildujaks treenitud sõber rääkis mulle, et kogu oma 'karjääri' jooksul lasi ta välja 6 miini. See on kokku umbes üks miin üle veidi vähem kui kahe kuu. Lahingrelvadega ei olnud mitte parem lugu. 100 lasku 8 kuu peale olevat hästi olnud. Jääb säärane tunne, et ajateenijad õpivad sõjaväes peamiselt roomama, igasugustes oludes. On irooniline, et aastaks 2006 peaks Eestil olema kaitseväele piisavalt palju laskemoona anda, et 3 päeva tulistada. Sest kui laskemoon otsa saab, siis ei jäägi mobiliseeritutel muud teha, kui kaevikuid kaevata ja roomata. Vaenlase tule all. Eriti huvitav on see, et sõjaväes käinud mehed räägivad: kui tuleb venelane, paneb iga tark meie kaitseväge seestpoolt näinud mees oma pere paati ja aerutab Rootsi poole. Vastupanu on mõttetu, sest jõudude ja varustuse ülekaal on peale Vabadussõda nii tugevasti Vene armee poole kreeni. Lisaks, kui miski üldse venelasi peatada suudab, ei ole see kindlasti meie kaitsevägi oma 3000 mehega. Mobilisatsiooni ei jõuta ju väljagi kuulutada, enne kui venelased on juba Sõrve säärel ja Pärnu rannas.

(Tark mees, kes arvab, et ma ajan segast, vaidle vastu.)

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.03.2004 21:53:52 vasta tsitaadiga

tagalapataljon.

mõttetu koht:)

aga nüüd olen nooremveebel.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.03.2004 22:03:59 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
tagalapataljon.

mõttetu koht:)

aga nüüd olen nooremveebel.


No ja oled õnnelik nooremveebel?
Et oled siis hetkel kaadrikaitseväelane?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002




sõnum 28.03.2004 22:08:06 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
tsitaat:

Ja üleüldse, näed inimesi ja õpid nende pihta tulistama.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


mis tead sina ka inimeste pihta tulistamisest!!!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.03.2004 22:10:02 vasta tsitaadiga

ütlen ausalt, pole käinud ja teen kõik, mis enda võimuses, et ka mitte minna... rko paikneb nimelt raplas ja noh, rapla haigla on ju legendaarne surnukuur.... tugev peapõrutus diagnoositi minu jaoks kui depressioon ja taheti panna antidepressantide peale... loogiline eksole, hea et päris maha ei surnud, õnneks jõudis korralike arstide juurde... samas, etkelgi selg täiesti peetis, samuti ka põlved ja syda, mis te arvate, kas rapla arstid leiavad sellest midagi ka yles? icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 28.03.2004 22:12:10 vasta tsitaadiga

leiavad, et su selg ja syda pakatavad tervisest lausa nii, et valutavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.03.2004 22:15:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

a mida ma teen sõjaväes, kui silmad nii -7? lasta ma ju ei näe icon_redface.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 489, 490, 491  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.