Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 07:54:03 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Saatsin neile tagasiside ka.
Maksan neile mingi 40+ eurot kuus (ei ole just vähe) ning pikaaegne klient.
Kui võtavad ühendust siis reaalselt ütlen, et no "do-or-die". Kuna töötan Telekomis siis omatöötajana saaksin väga soodsalt uue kodupaketi Elionist. Pole seda siiamaani teinud sest kuni selle hetkeni olen Starmaniga rahul olnud, aga no tõesti kaua võib.


Telekomfirma töötajana peaksid teadma, et mõned probleemid ei pruugi sõltuda ainult teenusepakkujast , vaid vajavad kolmanda osapoole abi.
Jääb mulje, et võrguseadmete tootja taga asi. Markos teab võibolla tagamaid selgitada, kui tahab.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 07.09.2015 10:00:25 vasta tsitaadiga

wwatu kirjutas:
laurx kirjutas:
wwatu kirjutas:
laurx kirjutas:
modem.starman.ee pilti. otsad on korralikud. mingeid oma seadmeid pole küljes?


http://prntscr.com/8c80ja ja http://prntscr.com/8cac9f (kahel erineval ajal tehtud pilti igaks-juhuks)

otsad tunduvad korralikud olevat jah, kuigi varjestuse kohta ei oska öelda, tunduvad suhteliselt kõvasti küljes olevat ning keeratavad ei tundu samuti olevat, kuidas selle otsast saan ning kas pärast ise korralikult ka tagasi saan ilma tööristadeta?

järel pole midagi peale selle, et jagajast üks läheb starboxi ning teine ruuterisse


signaalid eeskujulikud, pressitavad korralikult peal.

väljakutse 10.-
alustatud pooltund tööd 12.-
materjalid vastavalt hinnakirjale lehelt, mis koos lepingutega jäeti. otsad 1€ tk, kaabli meeter 0,6€ kahene jagur 4, kolmene 5 jne.


suured tänud, kuid kui signaal korralik ja otsad korralikud, siis miks internet siiski kannatab, mis neist tühja ikka välja kutsuda, kui siin kohapeal kõik ok tundub olevat, kuid samuti kuidagi peaks probleemile mingisuguse lahenduse leidma ikkagist.

See ka vähe ebareaalne et maksan 100megase neti eest ning reaalsus on teine, sooviks stabiilselt 90+ näha, siis oleks rahul.

Kedagi süüdistada ka ei oska, aga ometigi minu viga ka pole.


edit://

tohoh, peale postitamist õnnestus esimest korda korraks lubatud kiirus ka kätte saada



kuid koheselt uut testi tehes on reaalne tulemus siiski 60ne kanti, mis on stabiilne, stabiilselt tuleb 40-70, kuid millest see nüüd oleneb siis et korraks ka lubatud kiiruse kätte sain, tuule suunast? icon_biggrin.gif


oh ma pole ainuke kes 100 mega asemel 67 saab?
mingi suurem kala siis või icon_razz.gif

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:05:49 vasta tsitaadiga

Starman ETV HD kanal S paketi all.
http://www.starman.ee/pdfgen/main_et.php


viimati muutis sergi 07.09.2015 10:18:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:07:54 vasta tsitaadiga

Starmani pseudo-HD asemele on tekkinud ETV 1080i HD, pilt on oluliselt teravam.
Ning valged triibud ülaservast on ka kadunud thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zicdamasta
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014




sõnum 07.09.2015 12:32:36 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
wwatu kirjutas:
laurx kirjutas:
wwatu kirjutas:
laurx kirjutas:
modem.starman.ee pilti. otsad on korralikud. mingeid oma seadmeid pole küljes?


http://prntscr.com/8c80ja ja http://prntscr.com/8cac9f (kahel erineval ajal tehtud pilti igaks-juhuks)

otsad tunduvad korralikud olevat jah, kuigi varjestuse kohta ei oska öelda, tunduvad suhteliselt kõvasti küljes olevat ning keeratavad ei tundu samuti olevat, kuidas selle otsast saan ning kas pärast ise korralikult ka tagasi saan ilma tööristadeta?

järel pole midagi peale selle, et jagajast üks läheb starboxi ning teine ruuterisse


signaalid eeskujulikud, pressitavad korralikult peal.

väljakutse 10.-
alustatud pooltund tööd 12.-
materjalid vastavalt hinnakirjale lehelt, mis koos lepingutega jäeti. otsad 1€ tk, kaabli meeter 0,6€ kahene jagur 4, kolmene 5 jne.


suured tänud, kuid kui signaal korralik ja otsad korralikud, siis miks internet siiski kannatab, mis neist tühja ikka välja kutsuda, kui siin kohapeal kõik ok tundub olevat, kuid samuti kuidagi peaks probleemile mingisuguse lahenduse leidma ikkagist.

See ka vähe ebareaalne et maksan 100megase neti eest ning reaalsus on teine, sooviks stabiilselt 90+ näha, siis oleks rahul.

Kedagi süüdistada ka ei oska, aga ometigi minu viga ka pole.


edit://

tohoh, peale postitamist õnnestus esimest korda korraks lubatud kiirus ka kätte saada



kuid koheselt uut testi tehes on reaalne tulemus siiski 60ne kanti, mis on stabiilne, stabiilselt tuleb 40-70, kuid millest see nüüd oleneb siis et korraks ka lubatud kiiruse kätte sain, tuule suunast? icon_biggrin.gif


oh ma pole ainuke kes 100 mega asemel 67 saab?
mingi suurem kala siis või icon_razz.gif


1. testi tee alati kaabliga ning vaata ega torrentid ega mõni download ei tööta samal ajal (windows update dlib ka vahel salaja asju)
2. vaata kaabeldust üle, coax kaabel peaks modemiga korralikult ühenduses olema.
3. proovi teist netijuhet
2. kui on võimalik, siis proovi teha speedtesti teise arvutiga (kaabliga) - kui seal ka sama jama, siis asi probleem on modemis või kaabelduses. kui seal kõik ok, siis viga on arvutis
3. mine http://modem.starman.ee ja vaata palju sul seal all tabelis parandamatuid on (Uc), tee refreshi ja vaata ega neid ei tule juurde. Kui tuleb juurde on kas modem pekkis või kaabeldusega mingi kala.
4. Tee modemile factory reset - modemi taga peaks olema nupp, mida tuleks 10 sek alla hoida. Vaata üle ka modemi paneelist oma wifi paroolid ja pordid (salvesta kuskile). Factoryga resetib kõik ära
5. Kui modem on uuesti liinil proovi uuesti speedtesti.
6. Kui ikka sama kala, siis tuleb helistada 1770 ja leppida tehniku aega, kes vaatab asjad üle (modem ja kaabeldus). Kui viga on tulnud iseenesest (klient pole rikkes süüdi), siis tehnik on tasuta.


viimati muutis zicdamasta 07.09.2015 12:33:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:33:03 vasta tsitaadiga

Ei saa küll öelda, et midagi oleks tekkinud, juba eile oli "Teenus pole sadaval" kiri ees etv hd kanalil. tavakanali pilt 576i.

Pean uue otsingu tegema? Ei viitsi nagu eriti igakord teha, kui midagi muutub, sest starman/teler suudab kõik omakanalid täiesti seosetute ja üksteisest lahus olevate numbrite alla salvestada, pean jälle ümber tõstma

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 14:07:15 vasta tsitaadiga

ETV HD kanal on küll super aga kas ETV2 HD nägemiseks peab uue otsingu tegema?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 14:34:13 vasta tsitaadiga

16 september tuleb. Arvelgi oli see imo kirjas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 14:43:29 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
16 september tuleb. Arvelgi oli see imo kirjas.

Selge jah, nüüd tuli omal ka meelde, et oli selline info kirjas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 14:48:23 vasta tsitaadiga

Põhjendus sellele, miks alles 16 september on muidugi eriti idiootne. Et inimesed mitu korda otsingut ei peaks tegema seoses ETV+ tulekuga. Neil kaniltel pole ühist vaatajaskondagi et kedagi segaks mingise ETV+ tulek.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 07.09.2015 15:15:15 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Põhjendus sellele, miks alles 16 september on muidugi eriti idiootne. Et inimesed mitu korda otsingut ei peaks tegema seoses ETV+ tulekuga. Neil kaniltel pole ühist vaatajaskondagi et kedagi segaks mingise ETV+ tulek.


ETV+ alustab saadetega 28 kuupäeval.
Testtabeli koos programminimega oleks võinud kanalilisti panna ükskõik millal. Miks mitte kuu aega varem. On rohkem võimalusi, et lapselaps jõuab enne saadete algust vanaema juurde telerit häälestama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:19:59 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Põhjendus sellele, miks alles 16 september on muidugi eriti idiootne. Et inimesed mitu korda otsingut ei peaks tegema seoses ETV+ tulekuga. Neil kaniltel pole ühist vaatajaskondagi et kedagi segaks mingise ETV+ tulek.


ETV+ alustab saadetega 28 kuupäeval.
Testtabeli koos programminimega oleks võinud kanalilisti panna ükskõik millal. Miks mitte kuu aega varem. On rohkem võimalusi, et lapselaps jõuab enne saadete algust vanaema juurde telerit häälestama.

ETV+ tuleb jah 28 aga Starman paneb mingi feedi reklaamisk varem jooksma 16 kuupäevast. Kuskil oli sellekohane info Starmani Facebook lehel.
"Starman (Karin) Tere Raul! ERR hakkab edastama alates 7. septembrist telekanaleid HD formaadis ja alates 27. septembrist on eetris uus venekeelne telekanal ETV+. Põhjus, miks me muudatused teeme 16. septembril, on see, et tuua klientideni esimesel võimalusel ETV kanalite HD formaadid ja soov teha kõik uuendused ühe korraga ning võimalikult vähe häirida kliente teenuse edastamisel. Starman ei hakka ETV+ telekanalit ise tootma. Kuni ametliku eetrisse minekuni on telekanali eeter reklaami ja treilerite päralt."
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:53:45 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Ei saa küll öelda, et midagi oleks tekkinud, juba eile oli "Teenus pole sadaval" kiri ees etv hd kanalil. tavakanali pilt 576i.

Pean uue otsingu tegema? Ei viitsi nagu eriti igakord teha, kui midagi muutub, sest starman/teler suudab kõik omakanalid täiesti seosetute ja üksteisest lahus olevate numbrite alla salvestada, pean jälle ümber tõstma

tegin ikkagi uue otsingu ja taaskohtusin HD-kanaliga.

Kas on mingi põhjus, miks (sisseehitatud) digiboks järjestab kanaleid suvalislt? esimesed ~20 on hoopis raadiokanalid

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.09.2015 20:17:36 vasta tsitaadiga

Kuidas ma Starboxis ETV HD esimeseks tõsta saan? Edit: ok, uue lemmikute nimekirja pean tegema, jube vaevaline, aga no vähemalt võimalik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 20:28:23 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Amphor kirjutas:
Ei saa küll öelda, et midagi oleks tekkinud, juba eile oli "Teenus pole sadaval" kiri ees etv hd kanalil. tavakanali pilt 576i.

Pean uue otsingu tegema? Ei viitsi nagu eriti igakord teha, kui midagi muutub, sest starman/teler suudab kõik omakanalid täiesti seosetute ja üksteisest lahus olevate numbrite alla salvestada, pean jälle ümber tõstma

tegin ikkagi uue otsingu ja taaskohtusin HD-kanaliga.

Kas on mingi põhjus, miks (sisseehitatud) digiboks järjestab kanaleid suvalislt? esimesed ~20 on hoopis raadiokanalid


samsung? vahel juhtub.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.09.2015 22:11:40 vasta tsitaadiga

Mingi vanem samsung ilmselt, mu uus UHD paneb küll kenasti järjekorda (enamvähem õigesse), raadiokanalid on kusagil vahepeal ja suhteliselt järjest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 10:23:40 vasta tsitaadiga

teab keegi, kas ETV HD kanali järelvaatamisvõimalus ka plaanis on? otsinguga ja googeldades miskit ei leia, või on minul mingi personaalne probleem, et ei salvesta?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 10:51:18 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
teab keegi, kas ETV HD kanali järelvaatamisvõimalus ka plaanis on? otsinguga ja googeldades miskit ei leia, või on minul mingi personaalne probleem, et ei salvesta?

Hetkel öeldi, et ei ole salvestust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 15:48:13 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainukene, kellel selline viga esineb, või mitte, kuid:
Suures toas Samsungi 4000 seeria 3D teler. Veel on ühenduses köök ja magamistuba. Nimelt ainult ETV kanali heli kajab. Teised telekad on okei, miski ei kaja. Teeninduses öeldi, et viga on teleris. Korduvalt tehtud kanaliotsing, ei olnud tolku.
Kui kellelgi on vihjeid, mida teha, palun andke infot. Tõesti häirib juba.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.09.2015 17:19:47 vasta tsitaadiga

SD heli kajab jah krt, HD on korras.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2015 17:39:05 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Kas ma olen ainukene, kellel selline viga esineb, või mitte, kuid:
Suures toas Samsungi 4000 seeria 3D teler. Veel on ühenduses köök ja magamistuba. Nimelt ainult ETV kanali heli kajab. Teised telekad on okei, miski ei kaja. Teeninduses öeldi, et viga on teleris. Korduvalt tehtud kanaliotsing, ei olnud tolku.
Kui kellelgi on vihjeid, mida teha, palun andke infot. Tõesti häirib juba.


võta oma sansung, otsi sealt üles "heli kirjeldus" ja lülita see välja. see kajamine esineb ainult samsungitega ja ainult selliselt saab sellest lahti.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 19:24:59 vasta tsitaadiga

Viilutaja, quickmix, minul igatahes tänasest nett korras. Vähemalt esmapilgul tundub kõik super.
Õhtul testin natuke veel. Kuidas teil?

Ivar

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 20:35:37 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub internet korras olevat. Ping on kahtlaselt suur aga vähemalt ei ole lag spike.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 22:00:12 vasta tsitaadiga

Kohe proovin.

Ikka hakib.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:57:58 vasta tsitaadiga

minul töötab korralikult nüüd. loodetavasti püsib ja saadi lahendatud viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 00:28:40 vasta tsitaadiga

Testisin veelkord. Mängimatu... thumbs_down.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwatu
HV vaatleja
wwatu

liitunud: 12.10.2008




sõnum 09.09.2015 17:45:26 vasta tsitaadiga

Tundub et viga serveris, kuna ping kõigub valib speedtest suhteliselt igakord uue serveri, Elisa ja Compic serveritest saab 100 ilusti kätte, samuti ka soome serveritest, siiani vähemalt. Elioni ja muudest saab vaid 60, huvitav.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2015 17:55:17 vasta tsitaadiga

concurent ju. siit kumab ka läbi. see server, mis kiiresti pingile vastab, ei ole alati parima kiirusega. suvaline mart maalt saab sinna oma serveri teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 18:20:24 vasta tsitaadiga

Kas VPN ühendus ka katkeb? Annaks mõne Starmani ühenduse kasutajale ligipääsu ip ja parooliga kätte. Pean mõneks ajaks Starmani kaabli taha kolima, kuid on STV samuti olemas.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 10.09.2015 18:48:44 vasta tsitaadiga

L paketiga tuleb torrentist 10 mega ainult alla icon_eek.gif wth petmine ma ütlen ja läbi wifi ei saa isegi m.delfi.ee avada kas see peabki nii olema ühenduste arv on piiratud 50 ne peale
Laurx. Tallinnas ikka 😀

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/


viimati muutis DjFreeze 10.09.2015 19:43:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2015 19:38:43 vasta tsitaadiga

sul on mingi jebatoorium seal. kui sa kuskil koreapärsjas ei elaks, tuleks ja vaataks asjad ise üle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 10.09.2015 19:46:16 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
L paketiga tuleb torrentist 10 mega ainult alla icon_eek.gif wth petmine ma ütlen ja läbi wifi ei saa isegi m.delfi.ee avada kas see peabki nii olema ühenduste arv on piiratud 50 ne peale
Laurx. Tallinnas ikka 😀

Helldesk mind ka ei aita ajavad mingit iba et osta gigane võrkar omale icon_biggrin.gif

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2015 20:00:17 vasta tsitaadiga

selle peale pole mõelnud, et teine osapool torrentiga koonerdab?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 20:27:01 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
L paketiga tuleb torrentist 10 mega ainult alla icon_eek.gif


10MB või 10Mbit/s?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2015 22:29:23 vasta tsitaadiga

Torrent kipub Baitides näitama, 10MB on suhtkoht 100Mbit/s, ehk viriseda pole nagu millegi üle ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 11.09.2015 13:22:33 vasta tsitaadiga

huvitav kas see http://www.broadbandtvnews.com/2015/09/10/estonian-debut-for-eurochannel/ mant starmani ka jõuab mingil sajandil
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2015 18:37:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi teine on ka tähele pannud, et peale seda kui ETV HD tuli siis hakkas pilt väga vähe üksikuid rohelisi ruute sisse lööma? Ruudud tulevad siis kui on tume pilt ja kiire liikumine. Mõtlesin algul, et mul telekal signaal vilets, sest sõbral suurem telekas ja väitis, et tal ei ruuduta. Käisin isegi kaabli otsad üle ja võtsin osa asju vahelt ära mida enam ei kasuta. Sain teleka signaali 40% peal 60% peale aga see selleks. Vahet ei olnud. Nüüd täna hakkasin ajamasinaga kolmapäevast pealtnägijat vaatama (teisest telekast) ja täpselt sama efekt. Viskab rohelisi ruute sisse. Rääkisin siis sõbrale uuesti ja ta ka nüüd paneb ka tähele, et kergelt ruudutab.
Kui juba ajamasinas vaadates viskab rohelisi ruute sisse siis peab asi juba kuskil ülekande jaamas valesti olema. Ütlen kohe ära, et ruute viskab sisse 60min. jooksul ehk 2-4 korda ja 0,1-0,3sek. Ega uimase olekuga ja õlle kõrvalt neid tähele ei panegi. Aga mind paneb lihtsalt imestama, et taas ei saada hakkama 100% uue arenenud süsteemiga. Full HD on küll aga 1% peab ikka vigu sisse lööma.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 19:31:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
StanceW kirjutas:
Kas ma olen ainukene, kellel selline viga esineb, või mitte, kuid:
Suures toas Samsungi 4000 seeria 3D teler. Veel on ühenduses köök ja magamistuba. Nimelt ainult ETV kanali heli kajab. Teised telekad on okei, miski ei kaja. Teeninduses öeldi, et viga on teleris. Korduvalt tehtud kanaliotsing, ei olnud tolku.
Kui kellelgi on vihjeid, mida teha, palun andke infot. Tõesti häirib juba.


võta oma sansung, otsi sealt üles "heli kirjeldus" ja lülita see välja. see kajamine esineb ainult samsungitega ja ainult selliselt saab sellest lahti.


Toimis, tänan sind!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 19:41:46 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas keegi teine on ka tähele pannud, et peale seda kui ETV HD tuli siis hakkas pilt väga vähe üksikuid rohelisi ruute sisse lööma? Ruudud tulevad siis kui on tume pilt ja kiire liikumine. Mõtlesin algul, et mul telekal signaal vilets, sest sõbral suurem telekas ja väitis, et tal ei ruuduta. Käisin isegi kaabli otsad üle ja võtsin osa asju vahelt ära mida enam ei kasuta. Sain teleka signaali 40% peal 60% peale aga see selleks. Vahet ei olnud. Nüüd täna hakkasin ajamasinaga kolmapäevast pealtnägijat vaatama (teisest telekast) ja täpselt sama efekt. Viskab rohelisi ruute sisse. Rääkisin siis sõbrale uuesti ja ta ka nüüd paneb ka tähele, et kergelt ruudutab.
Kui juba ajamasinas vaadates viskab rohelisi ruute sisse siis peab asi juba kuskil ülekande jaamas valesti olema. Ütlen kohe ära, et ruute viskab sisse 60min. jooksul ehk 2-4 korda ja 0,1-0,3sek. Ega uimase olekuga ja õlle kõrvalt neid tähele ei panegi. Aga mind paneb lihtsalt imestama, et taas ei saada hakkama 100% uue arenenud süsteemiga. Full HD on küll aga 1% peab ikka vigu sisse lööma.

Ruudutab jah. Isegi tähele pannud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nit
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2015




sõnum 11.09.2015 19:44:40 vasta tsitaadiga

Oskab keegi teadjam ehk seletada, millest tuleb niivõrd suur erinevus?

Nimelt, kui EPC3940L modemiga ac wifi võrgus XL ühendusega seadistada 5GHz võrgu channel auto, on Speedtesti tulemused suurusjärgus 25Mbps, kui aga muuta käsitsi channel nt. 48/80, on tulemus nt. all toodu:



Asukohaks on Tartu kortermaja, kus levib ka paras posu teisi võrke.
Modemi info lehe screen:

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 22:46:27 vasta tsitaadiga

Nit, sest auto määrab ilmselt kanali laiuseks 20Mhz, kuna ümber on palju võrke, käsitsi määrad aga 80Mhz, sealt ka läbilaske vahe.
Starman ja nende modem ei puutu siin asjasse.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 12.09.2015 08:45:45 vasta tsitaadiga

Starmani jagatav Buffalo WHR-HP-GN on rahuldav/hea wifi ruuter?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 12:45:55 vasta tsitaadiga

Kasutan digitv vaatamiseks Conaxi moodulit ja teleri info näitab nii ETV kui ETV2 puhul 576i SD. Kas peab mingeid seadmeid muutma et HD pildi saaks?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2015 12:47:25 vasta tsitaadiga

etv hd = 920
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 13:01:37 vasta tsitaadiga

Avastasin ise ka just. Aitäh siiski!

EDIT: ETV2 HD-d siiski ei leia.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 12.09.2015 14:19:31 vasta tsitaadiga

s6dalane, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8759043#8759043
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 15:20:22 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
pluto kirjutas:
teab keegi, kas ETV HD kanali järelvaatamisvõimalus ka plaanis on? otsinguga ja googeldades miskit ei leia, või on minul mingi personaalne probleem, et ei salvesta?

Hetkel öeldi, et ei ole salvestust.


See on nukker küll kui nii jääbki.
Ise vaatan 99% saateid järgi ning ETV HD-d sai oodatud pikisilmi...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 12.09.2015 19:24:43 vasta tsitaadiga

Sai ka hiljuti Starbox hangitud, aga selle menüüdes liikumine tundub paras teadus olevat. Ehk keegi oskab ära seletada, kuidas kanali numbrit muuta saab? Nimelt sai ETV HD vahetatud nimekirjas vana ETV-ga ära, aga kuna selle kanali number on 920, siis ei juhtu puldil number 1 vajutades enam midagi. Ehk kuidas saaks ETV HD kanali numbriks märkida 1?

Ja ka teine küsimus starboxi kohta. Vaatasin menüüst, et tarkvara uuenduste allalaadimine ja installimine olid välja lülitatud. Kas äkki tasuks need sisse lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2015 19:28:18 vasta tsitaadiga

lemmikuid saad teha. jäta nagu on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.09.2015 21:09:57 vasta tsitaadiga

kui kiiresti starman netiühenduse ühest kohast teise liigutab?
modemi kaasa võtma? ja ainult kliki värk siis, varasemalt eelmises kohas starman ka vist oli, kaablid jms paigas jne
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.