Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Soome digi-TV õhu kaudu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.05.2012 16:23:14 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Mida siin tühja arutada, pöördu kasutaja p3000 poole. (oli vist HV kasutaja p3000, võin ka eksida icon_redface.gif )
ise müüb ja vist ka paigaldab igasugu antennivärgendust. Mälu järgi elab ta Jannseni poe lähedal ja sealkandis on tema aastaid Soome kanaleid vaadanud.
Nii digi kui ka analoogi kanaleid.
Annab ta sulle nõu ka digi-tv.ee foorumis.

miljonit kahjuks ei ole välja käia, et igale ühele maksta.
Kui su p3000 on su sõber siis võiks infot jagada icon_smile.gif.
Esialgu piisab kui härrad ütlevad, et kahe antenniga saab soome kesk Eestist kätte koos võimendusega:)


Olen soovitatud isikuga aastate eest vaid põgusalt kokku puutunud, küll aga oskab ta sulle sinu probleemi kohta infot anda.
Ei vihjanud, et peaksid temalt tasulist teenust ostma. kirjuta talle PS viitega antud teemale või järgi siin teemas juba soovitatud linki digi-tv.ee foorumis, kus on antud asjast pikemalt räägitud.
Mina, kes ma Nõmmel ei ela, ei oska sulle sealsete levitingimuste kohta antud asukohas midagi öelda, küll võivad seda sulle mõned antud piirkonna televaatajad öelda, mida ja kuidas.
Et ajaksid omale pika antennimasti üles ja näiteks. triax 100 elemendiline antenn sinna otsa oleks asjade alguseks hea, samas sinu viidatud Ranteloni info mitme samaväärse antenni kokkuliitmine on tegelikult paras N ja sellest soovitaks sul ennast eemale hoida. See on teoorias hea, praktikas keerulisem.
Ise olen näinud kesk-eestis ka nelja antenni kokkuliitmist sellisel viisil, kuid kilomeeter eemal ei näinud ka sellise viisiga midagi. Asukoht on paraku õige määrav.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puutin
HV kasutaja
Puutin

liitunud: 27.06.2007




sõnum 07.09.2015 14:33:17 vasta tsitaadiga

Kas Pärnu kandis oleks ka Soome vabakanalite vaatamine kuidagi võimalik ? Pole vahet kas SAT või terrestrial versioonis.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 07.09.2015 16:16:52 vasta tsitaadiga

Dvb-t s võid sa pärnus kohe soome kanalitest suu puhtaks puhkida, vb ülilevi korral on see võimalik. Satil thor 0,8w on soomet küll ja veel aga krüpteeritud conaxiga ja vabalt ei ole seal mu teada midagi, paar raadiot ehk. Pildi ettesaamisest võin huvi korral privas rääkida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Soome digi-TV õhu kaudu mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.