Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2015 22:42:36 vasta tsitaadiga

lõpuks on Tallinn hakanud järvevana jalgrattateed Tammsaare pikenduse poole pikendama mingil määral.
kruus oli juba äärekivide vahel.
hetkel on sõita endiselt totter, sesmõttes, et raudtee juures lõppeb rada ära ja peab mingist parklast üle äärekivide hüppama ja metsarada otsima

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 03.08.2015 23:56:58 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et spetsjomm ka äärekivi kõrgeks tagasi tehtud seal @ mis parklasse läks. Muidu oli sela mingi madaldus täitsa nag utaotuslikult, et saaks sealt parklasse tulla.
Eks näis kui hea lahendus tuleb.

Positiivsena märkasin täna, et sõle ja paldiski ristmikul olid need kõrged äärekivid ära kaotatud saartel ... olin vabsje üllataunud. Kas põhja tallinnas on keegi rattaga liikleja pukki saanud icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 10:28:12 vasta tsitaadiga

Mul üks sõber töötab seal majas. Pidi kõva andmine linnavalituse ja maja haldaja vahe käima. Et linn lihtsalt rajas rattatee, mis lõppes maja parklas ja rohkem linna ei kottinud, öeldi, et lahendage ise probleem. Siis see sõda seal pihta hakkaski, igasugu tõkkeid on ette pandud jne, et läbi ei saaks sõita.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 04.08.2015 10:35:36 vasta tsitaadiga

Mind on alati huvitand- kes arvas, et tõkete tõttu inimesed otsa ringi keeravad ja tagasi ülemistele või läbi veerenni mustamäele läheks vms üle järvevana tee üritaks sealt saada (pole ülekäigurada) icon_lol.gif Päriselt ka tahaks kuulda kuidas suudeti see argumenteerida nii, et kõlas töötavalt tellija peas.

Pigem tekitas see lisa challenge'i autode vahelt navigeerida maja seina vastas oleva kõnnitee peale nt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 11:02:45 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Mind on alati huvitand- kes arvas, et tõkete tõttu inimesed otsa ringi keeravad ja tagasi ülemistele või läbi veerenni mustamäele läheks vms üle järvevana tee üritaks sealt saada (pole ülekäigurada) icon_lol.gif Päriselt ka tahaks kuulda kuidas suudeti see argumenteerida nii, et kõlas töötavalt tellija peas.

Pigem tekitas see lisa challenge'i autode vahelt navigeerida maja seina vastas oleva kõnnitee peale nt.


einoh pigem olid need tõkked selleks, et linna survestada ratturitele probleeme tekitades. Nagu näha, siis töötas. Tehakse normaalne tee. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 12:19:24 vasta tsitaadiga

Keegi Eestis selliseid kaablikinnitusi (piduri) on müügil näinud?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 23:39:41 vasta tsitaadiga

See Järvevana ots jah. Nüüd oli mingi tõkkepuuu nii tehtud, et rattaga parklast ka läbi ei saa. Panen autoteel vastassuunas nüüd. Ja need raudteeülesõidukoha piirded on ka nati liiga räiged. Keegi ei viitsi hakata seal rattalt maha tulema seega ka kõrvale juba tee kujunenud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 08:55:17 vasta tsitaadiga

Tulis just ühelt viiepäevaselt rattamatkalt. Oli mõnus.

Välja arvatud see, et eile õhtul ei mahtunud Rakveres rongi peale icon_neutral.gif Seega sõitsime veel 30 km otsa, et Tapalt rongile saada. Seal õnneks mahtusime. Aga napilt.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 23:14:22 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Keegi Eestis selliseid kaablikinnitusi (piduri) on müügil näinud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Lihtsalt infoks: leidsin need lõpuks Jooksust - 3-se komplekti eest küsiti 15 eurot.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 12.08.2015 00:28:23 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt sellist pudelihoidjat leiab, mille jaoks auke ei pea puurima?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 01:53:42 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas kusagilt sellist pudelihoidjat leiab, mille jaoks auke ei pea puurima?

http://pood.veloci.cc/24Bottles/Pece
Jooksus oli vist ka kohapeal olemas...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 08:28:33 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas kusagilt sellist pudelihoidjat leiab, mille jaoks auke ei pea puurima?

Ma panin kaablikinnitustega, kummitihend alla, seisab küll.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 09:05:55 vasta tsitaadiga

Osadel sadulakottidel on ka pudelitasku.

edit: http://seikluskaubad.eu/index.php?id_product=40&controller=product

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 09:21:56 vasta tsitaadiga

http://hawaii.ee/pudelihoidja-kinnitus-vip-raamile-0013201
http://hawaii.ee/pudelihoidja-kinnitus-vip-raamile-0123301 Ise panin sellisega
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:14:19 vasta tsitaadiga

Vabandan lolli küsimuse pärast, aga võtsin rattal pidurid lahti ja ei ole kindel enam, kas õigesti kokku panin. Kas esipiduri link käis ikka vasaku käe juurde? Internetis väideti, et ajalooliselt sõltub see kummal pool teed sõidetakse: Et kui ma peaksin tegema vasak pööret (sõites paremal pool teed meie riigis), siis on ohutum, kui vasaku käega annan märku ja vajadusel parema käega pidurdan (ning kuna paremal pool asub tagapidur, siis see pidi olema vähem ohtlikum). icon_rolleyes.gif ?

Edit: Tänud.


viimati muutis Ak_47 13.08.2015 12:17:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:15:25 vasta tsitaadiga

Motomehed tõstavad vahest ringi, aga üldiselt käib tagapidur parema käe all.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:17:32 vasta tsitaadiga

99% juhtudest on tagumine pidur jah parema käe all. Mina vähemalt pole sõitnud sellisega, millel see teistpidi käib.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:39:49 vasta tsitaadiga

Reeglina, kui on lenksul mõlemad piduriheeblid, on esipidur vasakul ja tagapidur paremal.
Kui on tagapidur jalgpidur, võib esipidurit kohata ka paremal, mõlematpidi ok.
Eelkõige oluline, et sõitjal oleks loogiline ja intuitiivne kasutada.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2015 16:38:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 15:01:36 vasta tsitaadiga

No krt aru ei saa, miks inimesed hämaras/pimedas tulesid ei kasuta; kusjuures enamustel varustus ratta küljes icon_evil.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 15:04:39 vasta tsitaadiga

sest see pole lahe ju. nagu rattakiiver ka pole lahe. kes see tahab nagu mingi nohik välja näha ja turvaliselt ja reeglite järgi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 15:43:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

turvaliselt ja reeglite järgi.

neid reegleid on ikka liigselt juurde tekitatud... lapsepõlves polnud mingit probleemi kiivrite ja juradega, isegi autos polnud taga turvavöösid. kõik sõidud sai tehtud. ime, et varsti põlve- ja küünarnukikaitsmeid peale suruma ei hakata.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 20:11:58 vasta tsitaadiga

ei hakka sellel kiivriteemal enam jahuma. kahjuks eestis kiiver täisealistele kohustuslik pole, aga viitasin siin varasemalt uuringutele, mille kohaselt riikides, kus kiiver kõigile ratturitele kohustuslikuks tehti, langes ratturite liiklussurmade arv märgatavalt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:00:40 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ei hakka sellel kiivriteemal enam jahuma. kahjuks eestis kiiver täisealistele kohustuslik pole, aga viitasin siin varasemalt uuringutele, mille kohaselt riikides, kus kiiver kõigile ratturitele kohustuslikuks tehti, langes ratturite liiklussurmade arv märgatavalt
sest rattureid jäi vähemaks
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:36:40 vasta tsitaadiga

Siin teemas vist isegi on läbi käinud aastate eest namstoopi poolt. Vist oli mingi Hollandi näide ka.

Ma ei leia seda linki hetkel telefoniga.



http://www.howiechong.com/journal/2014/2/bike-helmets
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:53:49 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
sest see pole lahe ju.

Mis nad neist siis ostsid/rattale panid icon_eek.gif
P.S kiivri kandmine on iga täiskasvanu enda asi - ongi "lolle" vähem...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 22:02:22 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
http://www.howiechong.com/journal/2014/2/bike-helmets

asjalik arutelu. muidugi mis puutub autojuhtide ja ratturite võrdlemisse, siis võiks mainida siiski, et autojuhil on mitu kihti turvalisust suurendavaid asju autos - vastavalt konstrueeritud kere ja materjalid, turvavöö, õhkpadjad, elektroonika. ratturil õnnetusse sattudes pole midagi neist. ütleks et kui sellisel 40 km/h liiklusõnnetuses juhiga ei juhtu mitte midagi, siis ratturiga läheb kehvasti. oleks siis kiivergi, kui kolaka vastu pead peaks saama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 23:03:39 vasta tsitaadiga

Mootorratturitel on päevakohane ütlus, mida saab ka siin kasutada:

Kui sa arvad, et sul pole vaja kiivrit kasutada, siis sul polegi vaja kiivrit kasutada.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 23:13:10 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
dvd vader, hangi endale elu ja mine kolmerattalisega sõitma. icon_rolleyes.gif Ära unusta küünarnuki kaitmeid ka panna thumbs_up.gif Igaks juhuks kolm tükki üksteise peale, et ikka oleks mitu kihti. thumbs_up.gif
There! I fixed it.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 23:21:23 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
dvd vader, hangi endale elu ja mine tõukerattaga sõitma. icon_rolleyes.gif Ära unusta küünarnuki kaitmeid ka panna thumbs_up.gif

kui käisin sportlandis sooviga osta tõukekaga sõitmiseks küünarnuki- ja põlvekaitsmeid, siis nad ei teadnud seal mütsi ega ööd mingitest turvastandarditele vastavatest kaitsmetest, müügil olevad olid täiesti nali. sain ainult kiivri. see on tegelikult juba ohtlik, kui asjatundmatu klient arvab, et nüüd on kaitstud, aga tegelikult ei kaitse midagi, lihtsalt suvalised plastid tükid.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2015 23:50:22 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
namstoop kirjutas:
dvd vader, hangi endale elu ja mine tõukerattaga sõitma. icon_rolleyes.gif Ära unusta küünarnuki kaitmeid ka panna thumbs_up.gif

kui käisin sportlandis sooviga osta tõukekaga sõitmiseks küünarnuki- ja põlvekaitsmeid, siis nad ei teadnud seal mütsi ega ööd mingitest turvastandarditele vastavatest kaitsmetest, müügil olevad olid täiesti nali. sain ainult kiivri. see on tegelikult juba ohtlik, kui asjatundmatu klient arvab, et nüüd on kaitstud, aga tegelikult ei kaitse midagi, lihtsalt suvalised plastid tükid.
kui sa eeldad, et liigestekaitsmetele mingid standardid sind päästavad, siis oled juba valel teel
kiivripuhul veel mõistan seda, kuid liigesed sul saavad parimal juhul kukkudes kriimustada, hõõruda ja muud sarnast - verd ja liha koorib ilma kaitsmeta, kuid ükski nendest kaitsmetest ei kaitse liigesest väljaminekut õnnetuse korral icon_idea.gif

samas, kas tõesti arvad, et klient ongi selline, kes eeldab, et ostsin varustuse, nüüd võin kasvõi kaljult alla sõita, ma olen turvatud yolo icon_question.gif
ma eeldan, et kõik ratturid mõistavad, et kuku, kuid misiganes karkassis sa ka ei oleks, siis valus ja ohtlik on endiselt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 00:01:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas, kas tõesti arvad, et klient ongi selline, kes eeldab, et ostsin varustuse, nüüd võin kasvõi kaljult alla sõita, ma olen turvatud yolo

osad inimesed paraku on tõesti sellised. kui õigesti mäletan, siis müügil olnud kaitsmete peal olid kirjad, et kuni 10 km/h või mingi väga lähedane arv sellele. ega selline keskmine ostja ei loe ilmselt selliseid asju, ostab ära ja läheb kihutama. müüja ka ei tea neid asju kahjuks täpselt. pärast kui kukkumine käes ja kaitsmed puru ja nukid kah, siis on küsimärk, et "miks nii läks".
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.08.2015 00:12:30 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

samas, kas tõesti arvad, et klient ongi selline, kes eeldab, et ostsin varustuse, nüüd võin kasvõi kaljult alla sõita, ma olen turvatud yolo

osad inimesed paraku on tõesti sellised. kui õigesti mäletan, siis müügil olnud kaitsmete peal olid kirjad, et kuni 10 km/h või mingi väga lähedane arv sellele. ega selline keskmine ostja ei loe ilmselt selliseid asju, ostab ära ja läheb kihutama. müüja ka ei tea neid asju kahjuks täpselt. pärast kui kukkumine käes ja kaitsmed puru ja nukid kah, siis on küsimärk, et "miks nii läks".
oot, kuni 10km/h liikumiskiirust? kuidas see peaks transleeruma kukkumiskiirusele või kuidas seda tsentrifugaalkiirust teisiti sõnastada

isiklikult ostsin endale kõige odavamad rattakindad, mingi plastkate ja vist on mingi pehmendus kuidagi porolooniga saavutatud, samas minu jaoks ainus eesmärk nendel ongi see, et ei lõhuks nahka kukkumisel
~20km/h kukkumisel on sama teema, peaasi, et nahka maha ei võtaks, sest muud kaitset polegi vaja, sama on isegi 35'ga kukkudes, kuid kui juba sitasti kukud, siis pole ka uhketest kaitsmetest tolku!
igaljuhul on luumurd või muu sarnane pauk, sest kukkumisel ei mängi joonkiirus maapinna suhtes just suurt rolli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 00:19:15 vasta tsitaadiga

Ehm, just hiljuti kukkus mul sõbranna rattaga kiirusel ~30km/h ja vaatepilt ei olnud meeldiv. Õmblused, armid ja palju muud.
Kiiver - ei jääks juustesse armi ja arvatavasti nägu oleks ka tervem;

Eks igaüks võtabki ise vastutuse. Mul on senikaua ükskõik, kui kellegi tegemised/tegemata-jätmised minu elu ei mõjuta. Kui tõesti ei soovi kiivrit, siis ära kanna, aga ära virise, kui õnnetus kutsumata kohale lendab ja rohkem haiget teeb.


libe kirjutas:
...
igaljuhul on luumurd või muu sarnane pauk, sest kukkumisel ei mängi joonkiirus maapinna suhtes just suurt rolli

Mängib küll rolli, sest suurematel kiirustel hakkab inimkeha veerema ja üldiselt ei osata hoida jäsemeid keha ligi ning need peksavad liblika kombel vastu asfaldit.

Ise olen kukkunud ~15km/h kiirusel ja väga valus polnudki, kui kerge verejooks põlve ja küünrate piirkonnas kõrvale jätta, aga no... nagu ütlesin, siis sõbranna 30km/h kukkumine läks otse teadvusekaotuseni.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 08:14:33 vasta tsitaadiga

Mul on analoogne näide tuua mitte ratta seljast. Naabrimees libastus aastaid tagasi ca poole meetri kõrguselt: sugulased viivad kalmistule lilli. Ma räntsatasin nädal tagasi umbes 3,5 meetri kõrguselt kirsipuu otsast alla: natuke maraskil.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 17.08.2015 10:15:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
/--/

Mis põhjusl kukkus üldse? Tehniline rike rattal? Ülehindamine? Kellegipoolne viga? Polnud ette näha seda?
Niisama huvist küsin, et oleks asjal konteksti.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 21:41:10 vasta tsitaadiga

Millegipärast avastasin alles nüüd, et olemas on täiesti tasuta jalgrattaregister, mis toimub raaminumbri järgi:
https://www.bike-id.eu

Kui see teenus vähegi populaarsust kogub peaks varastatud rataste müümine märksa keerulisemaks muutuma.
Enda ratta registreerisin igatahes ära.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.08.2015 23:03:23 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

libe kirjutas:
...
igaljuhul on luumurd või muu sarnane pauk, sest kukkumisel ei mängi joonkiirus maapinna suhtes just suurt rolli

Mängib küll rolli, sest suurematel kiirustel hakkab inimkeha veerema ja üldiselt ei osata hoida jäsemeid keha ligi ning need peksavad liblika kombel vastu asfaldit.

Ise olen kukkunud ~15km/h kiirusel ja väga valus polnudki, kui kerge verejooks põlve ja küünrate piirkonnas kõrvale jätta, aga no... nagu ütlesin, siis sõbranna 30km/h kukkumine läks otse teadvusekaotuseni.

ega jah, oskan vaid enese eest rääkida - kõige absurdsem kukkumine oli mul järvevanal, kus pimedas kütsin 35km/h ja järsku esiratas libises diagonaalis mööda kasteniisket raudteerööbast.
õlavarre kraapisin ikka hoolega ära, samas kiiver ei puudutanud asfaltigi. eks naisterahval ole õlad ka kitsamad ja pea võib vastu maad käia, kuid minul ei õnnestunud mitme kukkumise korral kiivrile kriimugi saada.
point muidugi selles, et eranditult kukkusin ma küliti ehk oli süüdi ka olukorrad, mispõhjusel ma üldse kukkusin.
ainult üle kapoti lendamisel käis pea vastu asfalti, kuid see kukkumine oli mu jaoks ka kestvuselt kõige pikem üldse, jõudsin hoolega läbi mõelda kõik nüansid ning lõpuks ei jõudnud ära oodata, mil pea vastu maad käib - tulemusena oli peanahk punane, kuid isegi muhku ei tulnud thumbs_up.gif



iFlop kirjutas:
Millegipärast avastasin alles nüüd, et olemas on täiesti tasuta jalgrattaregister, mis toimub raaminumbri järgi:
https://www.bike-id.eu

Kui see teenus vähegi populaarsust kogub peaks varastatud rataste müümine märksa keerulisemaks muutuma.
Enda ratta registreerisin igatahes ära.
kui oma voki varguseasjus menti läksin, siis küsiti kohe seda, kas sinna andmebaasi oli ratas lisatud, seega politseiga on neil koostöö olemas
samas selle turvamärgistuse soovitan osta
https://www.bike-id.eu/osta-turvamargistus/
muidu on paras ikaldus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 11:27:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kõige absurdsem kukkumine oli mul järvevanal, kus pimedas kütsin 35km/h ja järsku esiratas libises diagonaalis mööda kasteniisket raudteerööbast.

Klassika. Väiksena kukkusin ka korra seal. Peale seda olen võtnud kõiki rööpaid eriti risti.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 12:42:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
samas selle turvamärgistuse soovitan osta
https://www.bike-id.eu/osta-turvamargistus/
muidu on paras ikaldus

Turvamärgistuse ostmisel näen mina 2 eelist. Toetad registripidajaid ja hirmutad vargaid.
Minuarust oleks aga palju olulisem olulisem see, kui kasutatud ratta ostja nõuaks seda, et ratta müüa oleks ratta Bike ID's ära registreerinud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 11:02:46 vasta tsitaadiga

Mida sellisest rattast arvata ?
http://www.sportsdirect.com/muddyfox-race200-933090?colcode=93309048
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 11:34:15 vasta tsitaadiga

Sixten, mis eesmärgil plaanid soetada?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 15:26:52 vasta tsitaadiga

Et sõita. Maastikuratas on olemas, kuid sellega on maanteed natuke tüütu nühkida.
Tahakski teada just mis kvaliteediga on.
Ei saa nendest suurustest ka aru, kuidas valida. Ise olen ~185 cm pikk.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 30.08.2015 15:53:58 vasta tsitaadiga

sellise raha eest ise küll ei ostaks seda.. pigem vaataks mingit kasutatud asja.. või siis paneks natuke juurde ja kaupleks natuke ehk alla ja ostaks Trek 1.1 ratta nt(489 eurot rademaris).

e: ei ole kuulutusega seotud, jäi lihtsalt silma, kuid vaata ka seda nt: http://velo.clubbers.ee/foorum/viewtopic.php?f=143&t=55715
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 00:16:51 vasta tsitaadiga

Sixten, odavate juppidega raske ratas thumbs_down.gif
Soovitaks ka kasutatud isendit vaadata thumbs_up.gif
P.S õige raami suuruse leiad kui võtad ratta jalgevahele ja saad seda 3-5cm tõsta icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 00:27:18 vasta tsitaadiga

Velo clubbersist saab kasutatud ratta 400-500ga küll kätte, mille kaal jääb 9kg kanti ning mida on heaperemehelikult kasutatud (koos viisakate komponentidega)- ostsin endale sealt kasutatud maanteeratta ning olen väga rahul.
Ma olen 188cm pikk ja sõidan 58-xl raamiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 14:26:11 vasta tsitaadiga

Tekkis väike plaan hübriid jalgratas osta. Esimese hooga vaatasin Veloplusist Merida jalgrattaid ca 400 euri ringis. Ehk hooaja lõpu puhul saab veits alet ka.
Plaan siis töölkäimiseks ja kergemat sorti sprodi jaoks seda kasutada.
On kellelgi mingeid paremaid pakkumisi soovitada? Või ideid?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:15:48 vasta tsitaadiga

http://www.sportsdirect.com/muddyfox-tempo200-mens-933010 Ise ostsin samalaadse ja ei kurda millegi üle, Eestis küsitaksegi sellise eest 400€.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:31:24 vasta tsitaadiga

webromps, hooaeg saab peatselt läbi (kui sa just aastaringi ei sõida) - vaata/oota lõpumüügi pakkumisi + kasutatud isendeid icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 20:33:41 vasta tsitaadiga

Täna näitas ringvaates Jalgratturile mõeldud turvapatja, mis ümber kaela käib. Päris äss asi on thumbs_up.gif 300 rutsi kah.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.