Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:18:20 vasta tsitaadiga

Viimati vaatasin, siis enamus palju + saanud kommentaarid olid asjalikud.
Vähemalt mitte vähem-asjalikumad, kui multikultit pooldavate omad.

Praegu toimuv on plahvatusohtlik, kuna on suletud suhteliselt ohutu pingete väljavalamise ventiil.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 09:18:56 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Inimene, kes Delfis kommenteerib, ongi enamuses rämps, kelle tõttu on häbi olla eestlane. 1% kommentaare on ehk mõistlikud.

see % on küll natuke väike
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:20:01 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et vaid 22% rahvast on pagulaste sissevõtmise poolt.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:31:22 vasta tsitaadiga

Tanel meenutab natuke Scarti, kes kuulutab kogu aeg maailmalõppu. icon_biggrin.gif
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI.

kert06 kirjutas:
raxz kirjutas:
Inimene, kes Delfis kommenteerib, ongi enamuses rämps, kelle tõttu on häbi olla eestlane. 1% kommentaare on ehk mõistlikud.

see % on küll natuke väike
No okei, natuke ehk rohkem. Aga ma ei hoiaks ka lahti kommentaariumi, kus tahetakse pidevalt kõik võõrad ära tappa. Kui seal oleks konstruktiivsed kommentaarid enamuses, siis ei paneks keegi seda kinni. Sitaloopimise vastu aitabki ainult kinni keeramine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:32:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kus tahetakse pidevalt kõik võõrad ära tappa.

no ei olnud sellist asja, ei olnud. Milleks üle pingutada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:32:55 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI. .

poolt thumbs_up.gif
küsitluse loomulikult icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:40:24 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Inimene, kes Delfis kommenteerib, ongi enamuses rämps, kelle tõttu on häbi olla eestlane. 1% kommentaare on ehk mõistlikud.


Kle mees, vali natuke sõnu.
Ma tahaks öelda, et Delfi peldikusein, see ongi rahva hääl.
Vastastel kommentaaridel oli reeglina 700 positiivset ja negatiivseid umbes 20. See näitab ilmekalt rahva häält ja mõtlemist. Kuna valitsejad ja muud kõrgemad asjapulgad sõidavad kõigest ja kõigist üle teerulliga, siis Delfi oligi see koht, kus rahvas omavahel arutles ja ütles välja, mida mõtles.
Kui see niiöelda ventiil(DELFI) nüüd kinni pandi, siis sellest keegi küll ei võida, pigem kaotab. Sest ega kommentaariumi sulgemisega mõtlemist ei muuda. Ja tulevane debatt, häh, see on juba ette teada, kust läbi lähevad vaid pagulasi ülistavad kommentaarid. Täiesti teada.
Aga mis imelikus roosas udumaailmas need raxz sarnased inimesed elavad, vat sellest ma pole aru saanud. Miks isiklikuks läksin, oli see, et olen ka aktiivne kommenteerija ja mulle ei meeldi, kui kaasfoorumlane mind rämpsuks nimetab.
Pigem on rämps see, mis väljast sisse tuleb. Meie riiki. Meie kukile. Meie leivale. Ohuks meie lastele.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 09:40:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kus tahetakse pidevalt kõik võõrad ära tappa.

kõige ligilähedasem sellele, mida ise seal lugenud olen, on:
tsitaat:
peab vist relvaluba tegema hakkama enne kui on hilja
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.09.2015 09:49:00 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Kui nüüd aastate pärast kogu see eesti on omadega sügaval kusiganes - just pagulaste pärats - kas siis mõni poliitik julgeb ka vastutust võtta? Või hakkavad jälle keerutama, te nemad ei olnud süüdi ja nemad ei saanud midagi teha. Et nemad on kah ohvrid......


Rootsis vist siiani ei tunnistata midagi? Tehakse ainult narrimaks ennast.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:50:07 vasta tsitaadiga

Rootsist saadetakse neid vaikselt Soome juba, Rootsi on vihane, et Soome ei taha neid võtta, et Rootsi võttis küll omal ajal ~70 000 soomlast vastu.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:50:10 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Pigem on rämps see, mis väljast sisse tuleb. Meie riiki. Meie kukile. Meie leivale. Ohuks meie lastele.
Vot sellest ma räägingi. Praegu sildistatakse absoluutselt kõik mustanahalised pagulasteks. Üks suur sitaloopimine käib. Keegi ei taha süveneda ning fakte nähakse valikuliselt.
Mul oli üks kolleeg, väljast sisse tulnud ohtlik rämps, kes omandas siin IT alase kõrghariduse ja tegi korralikult tööd ning oli niisama ka lahe inimene.

vipi, kui sa kirjutad normaalseid kommentaare, siis ei ole ju midagi viga. Aga midagi teadmata teiste rämpsuks sildistamine on haige.

Ega mina ka ei taha, et siia tuleks palju võõra kultuuritaustaga inimesi, aga ma ei käi sellepärast internetti si**umas. Saab ka viisakalt oma arvamust avaldada.

Ja sellesse vaidlusse, kas ma olen poolt või vastu, ma ei lasku, kuna suurem osa inimesi ei suuda normaalselt sel teemal argumenteerida ning lähevad isiklikuks.


viimati muutis raxz 07.09.2015 09:50:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:51:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
PCman kirjutas:
Kui nüüd aastate pärast kogu see eesti on omadega sügaval kusiganes - just pagulaste pärats - kas siis mõni poliitik julgeb ka vastutust võtta? Või hakkavad jälle keerutama, te nemad ei olnud süüdi ja nemad ei saanud midagi teha. Et nemad on kah ohvrid......


Rootsis vist siiani ei tunnistata midagi? Tehakse ainult narrimaks ennast.


Rootsist saadetakse neid vaikselt Soome juba, Rootsi on vihane, et Soome ei taha neid võtta, et Rootsi võttis küll omal ajal ~70 000 soomlast vastu.


raxz, Jutt ei ole mustanahalistest, vaid Islamli usukandjatest, mustanahalist tuleb äärmiselt vähe.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 07.09.2015 09:52:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:52:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI. .

poolt thumbs_up.gif
küsitluse loomulikult icon_lol.gif
Miskipärast ei julge Tanel siin seda küsida...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:52:58 vasta tsitaadiga

selgrootu limukas icon_mad.gif thumbs_down.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:54:33 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
raxz, Jutt ei ole mustanahalistest, vaid Islamli usukandjatest, mustanahalist tuleb äärmiselt vähe.

Ja siis Ojuland paneb Facebooki pildi Rõivasest ja suvalisest mustanahalisest, et kõik saaks neid sõimata. Tore, eks...

Hiid kirjutas:
selgrootu limukas icon_mad.gif thumbs_down.gif icon_lol.gif
icon_eek.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.09.2015 09:56:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Viimased nädalad on näidanud, et vihakõne on Eestis, aga ka mujal Euroopas, suurem probleem, kui oskasime aimata. Meil tuleb tunnistada, et pagulasvaenulikkus on Eestis suvega märgatavalt suurenenud, kuigi uuringutes püüavad inimesed end tavaliselt kultuursema ja inimlikumana näidata. Tegelik meelsus võib olla veel hullem...

Et siis - tunnistame, et inimesed on järjest rohkem ja rohkem vastu valitsuse plaanidele, tunnistame ka, et statistika on ilusam, kui tegelik olukord....
Sildistame ja alavääristame neid, kes ei arva nii nagu 'meie' (huvitav, kes see meie on? peatoimetaja? omanikering? rahastajad lisaks omanikele?) - meenutab sellist diktaatorlikku/autokraatset maailmavaatamist, midagi sellist nagu oli bolshevistidel, fashistidel ja natsionaalsotsialistidel...

tsitaat:
Seniks aga loome registreeritud kasutajatele pagulas­teemaliseks debatiks keskkonna, kus moderaatorite valvsa pilgu all arutada. Sest debatt peab olema ja arenema.

Debatt kus moderaatorid on ühe poole palgal ning sobiva meelsuse/maailmavaatega on pea-aegu sama hea kui tsensuur...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:57:43 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Hiid kirjutas:
raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI. .

poolt thumbs_up.gif
küsitluse loomulikult icon_lol.gif
Miskipärast ei julge Tanel siin seda küsida...


gert06 allkirjas on kenasti vastus:
http://i.imgur.com/hdoFbtV.jpg

Muide, see IT mees on lahe, müts maha tema ees, aga need hordid, kes praegu liiguvad, see on ju põhjakiht, saad ju ise ka aru.
Mul muide on üks egiptlasest klient, kes on arvutihuviline, töötab siin mingis restos kokana, on elanud Eestis 8 aastat ja räägib head eesti keelt, Kunagi ütesin jutu sees pohhui, mingi asja peale, vend hakkas naerma ja ütles, et ära ütle pohhui nahhui, et ma algusaastatel töötasin Elcotekis ja vene keelest on kopp ees. Ja seda kõike rääkis puhtas eesti keeles. Selliste vastu pole midagi, pigem imetlen, aga praegu liigub ringi põhjakiht, lagastavad, pole tänutunnet, Soomes süütavad teki ja padja hunnikuid, mnida neile vabatahtlikud on jaganud neile. Eile nägin kuskilt videot, kus 6pack 1,5L veepudeleid pildusid raudteele, millegi kuradi protestiks, vat nendest ma räägin.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:58:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miskipärast ei julge Tanel siin seda küsida...

ma pole lihtsalt jõudnud, Faceookis käib aktiivne debatt mu seinal...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 09:59:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Hiid kirjutas:
raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI. .

poolt thumbs_up.gif
küsitluse loomulikult icon_lol.gif
Miskipärast ei julge Tanel siin seda küsida...
tulemus on ju ette teada
JAH 2%
EI 98%
icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:00:48 vasta tsitaadiga

Lisatud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:02:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muide, see IT mees on lahe, müts maha tema ees, aga need hordid, kes praegu liiguvad, see on ju põhjakiht, saad ju ise ka aru.
Mul muide on üks egiptlasest klient, kes on arvutihuviline, töötab siin mingis restos kokana, on elanud Eestis 8 aastat ja räägib head eesti keelt, Kunagi ütesin jutu sees pohhui, mingi asja peale, vend hakkas naerma ja ütles, et ära ütle pohhui nahhui, et ma algusaastatel töötasin Elcotekis ja vene keelest on kopp ees. Ja seda kõike rääkis puhtas eesti keeles. Selliste vastu pole midagi, pigem imetlen, aga praegu liigub ringi põhjakiht, lagastavad, pole tänutunnet, Soomes süütavad teki ja padja hunnikuid, mnida neile vabatahtlikud on jaganud neile. Eile nägin kuskilt videot, kus 6pack 1,5L veepudeleid pildusid raudteele, millegi kuradi protestiks, vat nendest ma räägin.

x2 thumbs_up.gif

Ühel hiljutisel startup üritusel oli ka üks Nigeeria tudeng, täitsa OK oli, midagi pole öelda.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reimold
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:04:39 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI.


Toetan küsitluse mõtet, võiks olla ka kolmas variant: Toetan, kui suudame neid vaos hoida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:14:15 vasta tsitaadiga

Riik ei tee midagi, et praegust paanikat kuidagi juhtida. 100-1000 suvalist pagulast ei teeks midagi. Paanikat tekitab teadmatus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:18:36 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:30:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:19:54 vasta tsitaadiga

Tööle lähevad. Kui tööle ei lähe, siis on suvalised töötud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:26:50 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/uudised/2015/09/07/islamiriik-hoopleb-oleme-edukalt-imbunud-euroopasse

tsitaat:
Terrorirühmituse Islamiriik üle 4000 võitleja on imbunud Euroopa Liitu, kirjutas Sunday Express viitega rühmituse allikale, kes lisas, et võitlejate edasiliikumine on läinud edukalt.

Allikas rääkis, et terroristid sulanduvad põgenike sekka Türgi sadamalinnades Izmiris ja Mersinis, kust liiguvad üle Vahemere Itaaliasse. Sealt edasi suunduvad nad teistesse Euroopa riikidesse, peamiselt Rootsi ja Saksamaale.
Seda infot kinnitasid väljaandele ka kaks inimsmugeldajat. Neist ühe sõnul on ta aidanud üle kümnel terroristil jõuda Euroopasse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 10:30:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
üle 4000 võitleja on imbunud Euroopa Liitu

lahe


viimati muutis kert06 07.09.2015 10:30:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:32:38 vasta tsitaadiga

Head lugemist islami teemal: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?p=431770#p431770

EDIT: sisu peegeldatud ka siia
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:47:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/09/07/islamiriik-hoopleb-oleme-edukalt-imbunud-euroopasse

tsitaat:
Terrorirühmituse Islamiriik üle 4000 võitleja on imbunud Euroopa Liitu, kirjutas Sunday Express viitega rühmituse allikale, kes lisas, et võitlejate edasiliikumine on läinud edukalt.

Allikas rääkis, et terroristid sulanduvad põgenike sekka Türgi sadamalinnades Izmiris ja Mersinis, kust liiguvad üle Vahemere Itaaliasse. Sealt edasi suunduvad nad teistesse Euroopa riikidesse, peamiselt Rootsi ja Saksamaale.
Seda infot kinnitasid väljaandele ka kaks inimsmugeldajat. Neist ühe sõnul on ta aidanud üle kümnel terroristil jõuda Euroopasse.

hakkab looma thumbs_up.gif
go pagulased, go!

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.09.2015 10:49:33 vasta tsitaadiga

Põhijama ongi selles, et ametlik debatt üritatakse kõigest hingest suunata sellele, et on sõjapagulased ja naised-lapsed suures hädas ja seetõttu me oleme moraalse rahvana kohustatud neid oma kodus vastu võtma ja aitama.
See aga on täiesti vale lähtekoht ja mingit debatti ja üksmeelt selliselt pinnalt ei saagi kunagi olema.
Kui niimoodi lollakalt lihtsustada, siis peaks mul pea lõhki minema, kuna ma olen korraga nii pagulaste vastuvõtmise siiras toetaja kui totaalvastane. Näiteks Ukraina sõjapõgenikest perekondade vastuvõtmise ja sõna otseses mõttes omakasupüüdmatu aitamise poolt olen ma kahe käega. Ja samas olen ka kategooriliselt vastu Vahemere paadi"põgenike" ning Türgist/Balkanimaadest imbuvate illegaalsete immigrantide vastuvõtmisele.
Lisaks veel ongi täpselt nii nagu see üks kommentaator kirjutas - põhiliselt ajab vihale hoopis see lapsik ja küündimatu propaganda, olukorra lollakas ilustamine, aia asemel aiaaugust rääkimine ja konstantne vihakõne hirmunud inimeste suhtes, kelle soov ei ole "pimedas natsivihas lapsi uputada" vaid oma kultuuriruumis oma keelt rääkides omi asju ajada. Olgu pealegi, võib-olla ma eksin (vaatamata sellele, et praegu seda positiivset kogemust tõesti ei paista küll mitte kusagilt), võib-olla ongi inimkonna helge tulevik multikultuursus. Tark inimene ongi avatud meelega. Aga see ei muuda fakti, et praegune Eesti ühiskond lihtsalt ei ole selleks valmis, me oleme inimpõlve jooksul näinud nii palju kurjust ja tühja ilustavat propagandat, samuti võõraste, kuid siiski enam-vähem samast kultuuriruumist inimeste vägisi ühiskonda lülitamise varjukülgi, et kõige õigem oleks vähemalt meie puhul see eskperiment määramatusse tulevikku edasi lükata. Selle arvamuse tugevaks toetajaks on ka argument, et ka kõige parema tahtmise juures ei muuda Eesti selles kriisis nagunii MITTE MIDAGI. Me ei suuda ka kõige parema tahtmise juures võtta vastu nii palju "pagulasi", et see reaalselt lahendaks vahemeremaade probleeme. Selle asemel me saakski praegu võtta seisukoha, et meie hinnangul on väljavaade jätkusuutmatu ja olukord tuleb lahendada seal, kus probleem reaalselt alguse saab, maksku see siis tõesti nii palju kui tahes, vähemalt oleks proaktiivne käitumine. Ja illegaalne paadihädaline tuleb võtta selle sama piirivalvelaeva peale nagu praegugi, lihtsalt sõit peab jätkuma tagasi teisele rannikule ja kui see eeldab, et on vaja kasutada jõudu ning inimesed seetõttu hukkuvad, siis selles ei ole küll mitte midagi uut siin maailmas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 10:50:41 vasta tsitaadiga

ihvike, thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 07.09.2015 10:53:06 vasta tsitaadiga

Võibolla põhjusega rikkad naftariigid (bahrain, uae, saudi araabia, kuwait jne) oma lähinaabreid/põgenikke ei aita.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 10:59:47 vasta tsitaadiga

ihvike, väga hästi öeldud,

https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE

tahtsid ka seda lisada?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 11:10:32 vasta tsitaadiga

Reinsalult mõistlik arvamusavaldus. Delfi peatoimetaja eesti rahva sõimamine on ka vihakõne.

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/justiitsminister-reinsalu-pagulasteema-on-uhiskonnas-vaga-vastakaid-arvamusi-tekitanud-aga-arvamuskontroll-ei-ole-lahendus?id=72385421
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 11:20:58 vasta tsitaadiga

Lugesin küsitluse pealkirja valesti ja panin "Jah". Tahtsin "Ei" panna. Sain aru, et küsitakse, kas olete vastu. icon_rolleyes.gif

Loodetavasti ei visata vangi, et julgen välja öelda oma arvamuse!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 11:24:08 vasta tsitaadiga

R3negadeX, eks sa "süüdista" raxz-i selles icon_lol.gif
tsitaat:


raxz kirjutas:
Tanel, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI. .

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:00:11 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/hollandi-leht-uues-pagulaste-jaotusplaanis-saastetakse-balti-riike-eesti-osa-on-373-inimest?id=72386615
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:06:21 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
Võibolla põhjusega rikkad naftariigid (bahrain, uae, saudi araabia, kuwait jne) oma lähinaabreid/põgenikke ei aita.


Lugemist: http://pamelageller.com/2015/09/muslim-countries-refuse-to-take-muslim-refugees-fear-terrorism.html/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.09.2015 12:08:55 vasta tsitaadiga

373 kokku või 373 lisaks neile 160nele (200le?) või 373 valikust X?

Üldiselt meenutab see 'jagame inimesi' konkreetselt turgu/laata kus otsustatakse inimeste edasise saatuse üle kui kariloomade hangeldamisel....
Reaalsus on see, et too põgenik, kes tänast uudiskünnist ületab, ei taha olla ei Eestis, Lätis, Leedus ega ka kusagil Ungaris/Poolas/Slovakkias, nende ainus eesmärk on jõuda Saksamaale (vahest ka Rootsi/Taani vms paremate sots. toetustega riiki).
See omakorda aga toob varem või hiljem kaasa Schengeni ja vaba/piirikontrollita liikumise kadumise ning ühe päris olulise Euroopa Liidu põhimõtte hülgamise (sest vaevalt soovib Brüssel seda, et okei, täna teeme oma laada ära aga homme on tegelased ikkagi Berliinis tänaval omale toetusi kerjamas).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:50:14 vasta tsitaadiga

Meanwhile in Hungary

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 13:14:26 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
373 kokku või 373 lisaks neile 160nele (200le?) või 373 valikust X?

Üldiselt meenutab see 'jagame inimesi' konkreetselt turgu/laata kus otsustatakse inimeste edasise saatuse üle kui kariloomade hangeldamisel....
Reaalsus on see, et too põgenik, kes tänast uudiskünnist ületab, ei taha olla ei Eestis, Lätis, Leedus ega ka kusagil Ungaris/Poolas/Slovakkias, nende ainus eesmärk on jõuda Saksamaale (vahest ka Rootsi/Taani vms paremate sots. toetustega riiki).
See omakorda aga toob varem või hiljem kaasa Schengeni ja vaba/piirikontrollita liikumise kadumise ning ühe päris olulise Euroopa Liidu põhimõtte hülgamise (sest vaevalt soovib Brüssel seda, et okei, täna teeme oma laada ära aga homme on tegelased ikkagi Berliinis tänaval omale toetusi kerjamas).


Aga ongi nii, ei taha nemad siia, ja ei taha ka enamus Eestlasi neid siia, või noh, Eestisse tahavad sellised kelle vast Eestlastel midagi pole, näiteks Ukrainast, ehk päriselt abi vajavad.


Tanel kirjutas:
Meanwhile in Hungary
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja selliseid "loomi" lastakse euroopasse, ja neid peab aitama.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 13:25:43 vasta tsitaadiga

75% mehed

http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 14:38:04 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:30:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:06:32 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3319453/pettunud-migrandid-kas-see-on-arenenud-euroopa

paras uumor.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 15:17:39 vasta tsitaadiga

http://www.lemonde.fr/europe/article/2015/09/07/la-france-doit-accueillir-24-000-nouveaux-migrants_4747833_3214.html

Kui siin graafikul hiirega liigutada, siis näeb mitu pagulast igale riigile ette on nähtud hetke arvutuste järgi, 10k inimese kohta. Eestile on ette nähtud rohkem kui Bulgaariale ja Poolale, enamus riikidega sama palju. Ja kus see jutt oli, et Eestit säästetakse?

kopp.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:26:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Can a good Muslim be a good American?
* Theologically - no . . . Because his allegiance is to Allah.
* Religiously – no... Because no other religion is accepted by Allah except Islam (Koran, 2:256).
* Scripturally - no... Because his allegiance is to the five Pillars of Islam and the Koran.
* Geographically – no... Because his allegiance is to Mecca , to which he turns in prayer five times a day.
* Socially - no... Because his allegiance to Islam forbids him to make friends with Christians or Jews..
* Politically - no...Because he must submit to the mullahs (spiritual leaders), who teach annihilation of Israel and destruction of America, the great Satan.
* Domestically - no... Because he is instructed to marry four women and beat and scourge his wife when she disobeys him (Koran 4:34)
* Intellectually - no... Because he cannot accept the American Constitution since it is based on Biblical principles and he believes the Bible to be corrupt.
* Philosophically - no... Because Islam, Muhammad, and the Koran do not allow freedom of religion and expression..
* Spiritually - no... Because when we declare 'one nation under God,' the Christian's God is loving and kind, while Allah is NEVER referred to as Heavenly father, nor is he ever called love in the Koran's 99 excellent names.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:33:52 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/3319401/euroopa-arutab-migrandikvootidest-vabaksostmise-voimalust
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 15:44:32 vasta tsitaadiga

Sõna "vihakõne" võetakse ikka eriti tihti suhu viimasel ajal. Kui see seadus vastu võetakse, kes ütleb, kust läheb piir, et see on ja see ei ole vihakõne?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:47:37 vasta tsitaadiga

Tanel, hinga nüüd korra ja kaks sisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:49:40 vasta tsitaadiga

digweed, tehtud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.