Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 20:58:50 vasta tsitaadiga

Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 21:46:27 vasta tsitaadiga

Kindel, et uk-st?
Mul viimane ka uk-st tellitud, aga andis chaina träkingu, kuigi asukoht märgitud uk thumbs_down.gif
Esmakordne juhus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 21:48:14 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat.


Postkontorist oled küsinud? Mul pole paari UK pakiga ei paberist teadet ega SMSi tulnud kuigi pakk ise juba üle nädala kohal.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 22:05:04 vasta tsitaadiga

endal oli just eelmine nädal kokkupuude EBAY'ga - saadetis UK'st kolmapäeval teele pandud ja laupäeval jõudis minu kätte ... täitsa rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 08:31:46 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat.


Postkontorist oled küsinud? Mul pole paari UK pakiga ei paberist teadet ega SMSi tulnud kuigi pakk ise juba üle nädala kohal.

Pakk peaks olema piisavalt väike, et postkasti ära mahub, väheusutav et postkontori läks/läheb.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2015 08:43:03 vasta tsitaadiga

kaspar737, see on omnia poliitika, et puuduoleva tööjõu tõttu peab klient ise oma pakile järgi minema.
Mul väikse koha postiljon ka kirub seda haiget süsteemi.
Kui tallinnas otsustatakse kleeps peale panna, siis ei toh peale postiljon seda koju postkasti tuua.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.09.2015 08:51:17 vasta tsitaadiga

See kas asi tuleb postkasti või ei on ikka täitsa lamp. Mõned näited: (kõik on lihtmaksikirjad vmsiganes)

Universaalne väravapult: postkastis
Telefoni autohoidik: kontoris (pakk sama suur väliselt kui väravapuldil)
e-sigari jupid (väga pisike pakk): kontoris
bluetooth maci klaviatuur: POSTKASTIS (otsapidi sisse lükatud, kuidagi pooleldi sees)

jnejnejnejne

ma juba olen loobunud küsimast, et miks nii. Ju neil on protsess umbes sama nagu bingo lotol... Maksad iga kord sama palju aga tulemus on erinev - vahel ei saa midagi, vahel saad natukene ja peaaegu mitte kunagi saad korralikult.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:49:24 vasta tsitaadiga

Tellisin endale Hollandist ühe baofengi raadisaatja ja aku ning nüüd istub tollis. EU sees ei tohiks kaubadele ju tollimaksu ja käibemaksu laieneda?
Omniva saatis järgmise pildi. Oskab keegi kommenteerida.

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:49:41 vasta tsitaadiga

vaata, seal vasakul lipikul all pool on sõna China, ilmselt seepärast ka tolli läks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:50:07 vasta tsitaadiga

tolli võib ikka minna. esmaspäeval ehk vabastatakse, kui mitte, heista ja uuri
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:51:18 vasta tsitaadiga

Kaua see sul muidu tuli? Üks võimalus ka, et pood ise on jah hollandis, aga kaup saadetakse hiinast (nagu tänapäeval moes) vms.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 17:07:05 vasta tsitaadiga

Kõigepealt sain 2 SMSi, et on tarvis välissaadetis deklareerida.
Saatsin sinna Omniva Tolliagentuuri kirja, et miks see tollis istub ja saatke pakki skännitud silt ka. Sain vastuseks ainult sildi.

25 maksin Ebays.

NL Tracking:
Tue Sep 1 09:13 NL Sent to country of destination
Fri Aug 28 08:46 Shipment is pre-alerted

Omniva tracking:
Saadetis saabus postiasutusse 03.09.2015 18:16 Sorteerimiskeskus (toll)
Saadetis väljus saatja asukohariigist 01.09.2015 10:13 Holland

Pakil on muidugi ka kiri "Goods not fulfilling the conditions prescribed by articles 9 and 10.....". Kui nüüd selle pealt peab makse hakkama maksma, siis thumbs_down.gif. Peab vist Ebay-st müüjaga ühendust võtma..... icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.09.2015 17:17:08 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:
raadisaatja ja aku..

Probleem peitub sõnades raadiosaatja ja aku. Nende saamisega posti teel on alati üks võimalik murekoht. Eks röntgen koostöös ametnikuga tuvastas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 06.09.2015 17:18:46 vasta tsitaadiga

On võimalik ja tulus hoida asju tollilaos - st. tellid asjad väljapoolt Euroopa majanduspiirkonda ja hoiad asju edasisaatmiseks tollilaos, neid Euroopasse vormistamata ning jätad tolliformaalsused lõpptellija vormistada.
Annab hinnaeelise (sest sinu hinnad pole tolliformaalsusi/võimalikke impordimakse)... Iseasi muidugi kui viisakas on jätta tellija sellest 'pisiasjast' teavitamata...

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 17:19:28 vasta tsitaadiga

Isegi liidu siseselt peab olema mingi dokument kaasas akude sisaldamise kohta pakis.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 17:25:40 vasta tsitaadiga

Aku kui artikkel ise ei ola mingi lisapõhjus tolliprotseduurideks.
Küsimus on selles, kas EU imporditoll on makstud või langeb see ostja kaela.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 06.09.2015 18:47:39 vasta tsitaadiga

Tekkis huvi selle Sainstore jama osas ja ongi nii, nagu ref pakkus.
http://www.sainstore.de/delivery

Pane palun link lehele, kust tellisid, vaataks sealt ka üle.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 20:29:35 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Tekkis huvi selle Sainstore jama osas ja ongi nii, nagu ref pakkus.
http://www.sainstore.de/delivery

Pane palun link lehele, kust tellisid, vaataks sealt ka üle.

Raadisaatja:
http://www.ebay.com/itm/181627060625?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Aku:
http://www.ebay.com/itm/161718748799?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Tegin eraldi ostudena paari minutilise vahega, ostja pani ilmselt ühte pakki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 06.09.2015 21:31:58 vasta tsitaadiga

ebay lehel igasugune info puudub, mis laseks arvata, et tegu on EU-sse tollimata kaubaga.

https://thomas.vanhoutte.be/miniblog/explained-yellow-sticker-on-package-goods-do-not-meet-the-requirement-of-article-9/ heidab tiba valgust, taoline tegevus tundub teataval määral levinud olevat.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 22:09:51 vasta tsitaadiga

Sellises "pisiasjast" teavitamata jätmine on sigadus. Raadiosaatjaga võib lisaks lisanduvale käibemaksule olla seletamist ka TJA-ga, kui CE märgis puuduma peaks. Ja asi on seda hullem, et see kollane kleeps tõmbab kohe tolli tähelepanu, otse Hiinast tellides võib juhtuda et lipsab läbi.... neid Hiina telefone on nii mõnigi tellinud ja kätte saanud, mida teoreetiliselt ei tohiks puuduva CE märgistuse tõttu üldse maale tuua icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:19:37 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista enam üldse mis seal tehtakse icon_neutral.gif

Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse   08.09.2015 18:30   Sorteerimiskeskus (toll)      
Saadetis saabus postiasutusse   02.09.2015 16:02   Sorteerimiskeskus (toll)      
Saadetis väljus saatja asukohariigist   01.09.2015 02:34   Holland
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:21:07 vasta tsitaadiga

Võta ühendust, mis ootad ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:29:23 vasta tsitaadiga

Homme on ikka kohal juba aga miks ta sealt tollist läbi vurab kui EU pakk eusa_think.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 00:29:18 vasta tsitaadiga

Võta telefon ja küsi icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2015 19:44:39 vasta tsitaadiga

Kuidas ma esimest korda Onavia pakiautomaadist pakki saatsin.

Kodus tegin juba enne kohaleminekut vormistamise ära, valisin SMSiga andmete saamise ja maksin kohe netipangas ära, vajutasin kenasti ka "tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Seejärel kui SMSi ei tulnud (olen muude teenuste juures harjunud, et SMSid tulevad kohe) helistasin juba väikese kahtluseussiga nende teenindusse. Sealt vastas neiuke, et SMSiga võib aega minna 15-20, no ok mõtlesin, elame ju hobukaarikusajandis. Otsustasin, et kuna automaadini ongi umbes niipalju kõndida, asun teele. Jõudsin kohale ja kuna SMSi polnud ikka veel otsustasin Selverisse minna. Tegin ostud ära ja ikka polnud SMSi, kodust lahkumisest juba ca 30 minutit möödas.
Kuna samas majas oli ka Postkontor (kus muuseas pakkidega ei tegeleta, ilmselt niisama müüvad kaardikesi ja suunavad irvitades pakiga inimesed mujale kontoritesse) läksin sinna, et oma murele toetust saada. Letitagune tädike, määramatu vene aktsendiga, kuulas mu mure ära ja suunas nurga poole kus asuvad automaadid (sjeal on automaat). Selgitasin oma muret uuesti, aeglaselt ja hoolikalt. Tädike mõtles natuke, käis tagaruumis palvetamas, et jumala eest midagi muud ei küsitaks ja naases vastusega: "Helistage meeie infotelefonile, seal osatakse aidata". No olgu, kõndisin automaadi ette ja valisin numbri. Võttis vastu sama noorik kes eelmine kordki, kurtsin uuesti oma muret ja lisasin, et SMSi pole ikka tulnud, neiu mõtles ja mõtles kuid katkestasin ta mõtlemise endapoolse pakkumisega ette lugeda jälgimiskood. Lugesin ette ja neiu soovitas mul sama number automaati sisse toksida. Iseenesest geniaalne lahendus mida oleks võinud kohe soovitada.
Soovisin head õhtut ja tonksasin pakiautomaadi ekraani. Leidsin õige koha üles ja sisestasin numbri: "VIGA, vale number", okei, läks valesti, sisestan uuesti: "VALE NUMBER SA DEBIIL" , no okei, ehk kolmas kord: "IKKA VALE". Helistan uuesti infosse, seekord võtab vastu uus neiu, kurdan oma muret otsast peale ja loen ette ka jälgimisnumbri. Neiuke uurib ja väljastab fraasi teatega, et vormistamine pole lõpule viidud. Uurin siis, et mismõttes pole lõpule viidud??? Maksin pangas ära ja ka meilile tuli kinnitus. Neiuke ka ei teadnud, soovitas otse automaadist saata ning andis mõista, et eelmise tehingu eest on võimalik raha tagasi saada kui keskööl kolme tee ristil jõuluvana põhjapõder ohverdada. Soovisin jälle head õhtut ja tonksasin ekraani. Sisestan kõik vajaminevad andmed ja vajutan "kinnita" - VIGA, alt pilust surises välja tšekk samasuguse teatega, otsekui kohtuotsus mu ebaõnnestumisele, all servas veel mõnitusena kirjake "Täname, et kasutasite kiiret ja mugavat pakiautomaati!". Nonoh, äkki läks midagi valesti, sisestan andmed uuesti ja jälle VIGA, alt surises taaskord välja tsekike mis kiitis nende kiiret teenust. Lõin käega ja läksin saatsin Smartposti kaudu, minutiga pakk automaadis ja 0 probleemi.

Nüüd peab hakkama põhjapõtra otsima, et raha tagasi saaks...

Elagu Onavia.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 19:57:16 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 10.09.2015 20:18:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
icon_biggrin.gif


Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2015 20:33:30 vasta tsitaadiga

napoleon, need olid mingid saaremaa poisid siin sellist juttu puhumas ja sedagi vist ühes teises, pakiautomaatide teemas.

Valvejoodik, pane see kirjeldus ka pakiautomaatide teemasse.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=421047&start=1425

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 23:20:10 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
napoleon kirjutas:
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
icon_biggrin.gif


Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud?


Mitte sõna sõnalt, aga kui keegi onavia suunast krõbedamaid sõnu ütleb, siis enamasti hakkad kohe kaitsma küll.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 10:00:09 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 10:02:57 vasta tsitaadiga

Ahnus ajab upakile, sellist teenust ei ole küll vaja ja kontorite mahte see kindlasti ei vähenda, olulises osas vähemalt mitte.
Usun, et see oli mõeldud just kontorite koormuse vähendamiseks aga vahest eksin.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 11:47:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks


Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 11:52:57 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks


Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel.


Milleks sulle seda valgustust vaja? Telefoni ei võta ka õues pimedas välja sest äkki ei näe ekraani ? icon_lol.gif
Siseruumidest saan veel aru, aga no seda huumorit ma ei mõista thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 16.09.2015 12:02:47 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle meeldib, et saab iga kell asju kätte ja üldse mitte siseruumidesse minnes. Tihti käin ju üldse rattaga- hea läbi hüpata kiirelt, ilma parkimisega tegelemata.
Aga eks natuke ehk peab mõtlema, et vedelaid ja muid külmakartvaid asju talvel väga saata ei taha automaati.

Aga hea valgustuse mõttest hästi aru ei saanud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:05:05 vasta tsitaadiga

Järjekord postkontoris - probleem, pakutakse võimalust pakk kappi tellida - jälle probleem. eusa_think.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:13:56 vasta tsitaadiga

riaak, raha eest......kus neile niigi makstakse paki toimetamise eest, topeltmaksustamine.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:15:44 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Kusjuures mulle meeldib, et saab iga kell asju kätte ja üldse mitte siseruumidesse minnes. Tihti käin ju üldse rattaga- hea läbi hüpata kiirelt, ilma parkimisega tegelemata.
Aga eks natuke ehk peab mõtlema, et vedelaid ja muid külmakartvaid asju talvel väga saata ei taha automaati.

Aga hea valgustuse mõttest hästi aru ei saanud. icon_rolleyes.gif


See on jah hea variant et iga kell saab järgi minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:16:56 vasta tsitaadiga

Kuidagi kokku koguda ja 1 pakina pole võimalik?
Näiteks muidu 1-5$ asjad 10 erinevat pakki tuleb juurde 20€ maksta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 16.09.2015 12:23:35 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks

Ei kujuta eriti ette kuidas nad nende mahtudega ja automaatidega hakkama saavad....
Kui praegu postkontorid (populaarsemad) on inimestest pungil 'tipptunnil', siis pakuks, et magusamates kohtades olevad automaadid hakkavad lihtsalt siis kogu aeg täis olema - saatmise võib ära unustada, ainult kättesaamiskoht edaspidi.

Jõulud ja aastavahetus saab 'huvitav' olema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:24:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kuidagi kokku koguda ja 1 pakina pole võimalik?
Näiteks muidu 1-5$ asjad 10 erinevat pakki tuleb juurde 20€ maksta thumbs_down.gif

Kui kõik samalt müüjalt ostad, siis miks mitte .. isegi nii palunud saata, sest endal mugavam toimetada jms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:42:30 vasta tsitaadiga

Siis tuleb käibekas otsa thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 12:45:42 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Siis tuleb käibekas otsa thumbs_down.gif

ai kurja, seda küll jah .. no siis ei olegi vist mingeid variante .. või äkki, kui müüja paneb sellele pakile "gift" märgise külge, siis pidavat ka päästma? selles päris kindel ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 16.09.2015 13:07:09 vasta tsitaadiga

Gift märgistus ei päästa enam aastaid midagi.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:41:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
riaak, raha eest......kus neile niigi makstakse paki toimetamise eest, topeltmaksustamine.
50% pakkidest pidi Hiinast tulema ning 90% neist omakorda Alist. Eeldades, et enamus inimesi telliks kohe paki kappi, siis oleks ilmselt 10x sama palju kappe veel vaja. Ega need kapid ka puu otsas ei kasva.

Väärtustad oma aega ja ei taha postkontorisse järjekorda ronida, siis miks ka mitte 2€ eest kappi tellida, eriti kui vähe väärtuslikum sisu pakis.

Keegi kujutab ette olukorda, kus kõik eurosed pakid oma kapi saaksid? icon_eek.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:54:19 vasta tsitaadiga

no tore kui teil seal järjekorrad on Tallinnas ja Tartus, Rakveres kõige kehvemal juhul on paar inimest ees, üldjuhul 0-1.
Pealegi naine käib järel kui poodi minek, nii et selle 2€ eesti las ostab ennem midagi head kui annab onajale ( postkontor samas hoones)

Kindlasti osa hakkab kappe kasutama, selles ma ei kahtlegi, ei kahtle ka selles, et kappidest puudus tuleb.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:55:37 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks

Ei kujuta eriti ette kuidas nad nende mahtudega ja automaatidega hakkama saavad....
Kui praegu postkontorid (populaarsemad) on inimestest pungil 'tipptunnil', siis pakuks, et magusamates kohtades olevad automaadid hakkavad lihtsalt siis kogu aeg täis olema - saatmise võib ära unustada, ainult kättesaamiskoht edaspidi.

Jõulud ja aastavahetus saab 'huvitav' olema.


Õhkõrn lootus ju on, et võtavad Smartpostist eeskuju. Smartpost ei toimeta range graafiku järgi vaid täidab ja tühjendab sagedamini kui pakke rohkem liigub. Selle vastu muidugi ei saa, et mõni lähebki pakile alles nädal peale sõnumi saamist järgi, kuid suurem osa pakke võetakse siiski suhteliselt kiiresti välja.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 14:06:03 vasta tsitaadiga

jeesus188, siis sul pole tõesti seda teenust vaja. Suuremates külades võiks kasuks olla küll. icon_biggrin.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 17:09:18 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Siis tuleb käibekas otsa thumbs_down.gif

ai kurja, seda küll jah .. no siis ei olegi vist mingeid variante .. või äkki, kui müüja paneb sellele pakile "gift" märgise külge, siis pidavat ka päästma? selles päris kindel ei ole icon_wink.gif

Maksupettus?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 18:38:38 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Märt. kirjutas:
arm2004 kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/3329549/populaarse-veebipoe-kasutajatel-on-pohjust-roomustamiseks


Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel.


Milleks sulle seda valgustust vaja? Telefoni ei võta ka õues pimedas välja sest äkki ei näe ekraani ? icon_lol.gif
Siseruumidest saan veel aru, aga no seda huumorit ma ei mõista thumbs_down.gif


Olen vaegnägija. Praegusel ajal on näiteks kell 8 õhtul minu jaoks valgustuseta kohas kottpime. Tänavavalgustus teeb natuke valgemaks, ehk käsikaudu avanenud kappi leida on keeruline. Smarti saab õnneks valida enda jaoks parima koha. Omniva puhul pole sellist kohta veel leid ud neist kohtadest, mis minu trajektooridele jäävad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 18:58:34 vasta tsitaadiga

Spezz, juba ootasingi selliseid kommentaare.. Võta seda kuidas tahad icon_biggrin.gif
Märt., arusaadav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.