|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
03.09.2015 20:58:50
|
|
|
| Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.09.2015 21:46:27
|
|
|
Kindel, et uk-st?
Mul viimane ka uk-st tellitud, aga andis chaina träkingu, kuigi asukoht märgitud uk
Esmakordne juhus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.09.2015 21:48:14
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat. |
Postkontorist oled küsinud? Mul pole paari UK pakiga ei paberist teadet ega SMSi tulnud kuigi pakk ise juba üle nädala kohal.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
03.09.2015 22:05:04
|
|
|
endal oli just eelmine nädal kokkupuude EBAY'ga - saadetis UK'st kolmapäeval teele pandud ja laupäeval jõudis minu kätte ... täitsa rahul
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
04.09.2015 08:31:46
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| Mis jama nende UK pakkidega on viimasel ajal? Mul alati UKst pakid kohale tulnud 5, max 6tp, nüüd üks pakk läks hiljuti üle 3 nädala ja ühte ootan neljandat nädalat. |
Postkontorist oled küsinud? Mul pole paari UK pakiga ei paberist teadet ega SMSi tulnud kuigi pakk ise juba üle nädala kohal. |
Pakk peaks olema piisavalt väike, et postkasti ära mahub, väheusutav et postkontori läks/läheb.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2015 08:43:03
|
|
|
kaspar737, see on omnia poliitika, et puuduoleva tööjõu tõttu peab klient ise oma pakile järgi minema.
Mul väikse koha postiljon ka kirub seda haiget süsteemi.
Kui tallinnas otsustatakse kleeps peale panna, siis ei toh peale postiljon seda koju postkasti tuua.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.09.2015 08:51:17
|
|
|
See kas asi tuleb postkasti või ei on ikka täitsa lamp. Mõned näited: (kõik on lihtmaksikirjad vmsiganes)
Universaalne väravapult: postkastis
Telefoni autohoidik: kontoris (pakk sama suur väliselt kui väravapuldil)
e-sigari jupid (väga pisike pakk): kontoris
bluetooth maci klaviatuur: POSTKASTIS (otsapidi sisse lükatud, kuidagi pooleldi sees)
jnejnejnejne
ma juba olen loobunud küsimast, et miks nii. Ju neil on protsess umbes sama nagu bingo lotol... Maksad iga kord sama palju aga tulemus on erinev - vahel ei saa midagi, vahel saad natukene ja peaaegu mitte kunagi saad korralikult.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
06.09.2015 16:49:24
|
|
|
Tellisin endale Hollandist ühe baofengi raadisaatja ja aku ning nüüd istub tollis. EU sees ei tohiks kaubadele ju tollimaksu ja käibemaksu laieneda?
Omniva saatis järgmise pildi. Oskab keegi kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2015 16:49:41
|
|
|
vaata, seal vasakul lipikul all pool on sõna China, ilmselt seepärast ka tolli läks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.09.2015 16:50:07
|
|
|
tolli võib ikka minna. esmaspäeval ehk vabastatakse, kui mitte, heista ja uuri
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2015 16:51:18
|
|
|
Kaua see sul muidu tuli? Üks võimalus ka, et pood ise on jah hollandis, aga kaup saadetakse hiinast (nagu tänapäeval moes) vms.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
06.09.2015 17:07:05
|
|
|
Kõigepealt sain 2 SMSi, et on tarvis välissaadetis deklareerida.
Saatsin sinna Omniva Tolliagentuuri kirja, et miks see tollis istub ja saatke pakki skännitud silt ka. Sain vastuseks ainult sildi.
25 maksin Ebays.
NL Tracking:
Tue Sep 1 09:13 NL Sent to country of destination
Fri Aug 28 08:46 Shipment is pre-alerted
Omniva tracking:
Saadetis saabus postiasutusse 03.09.2015 18:16 Sorteerimiskeskus (toll)
Saadetis väljus saatja asukohariigist 01.09.2015 10:13 Holland
Pakil on muidugi ka kiri "Goods not fulfilling the conditions prescribed by articles 9 and 10.....". Kui nüüd selle pealt peab makse hakkama maksma, siis . Peab vist Ebay-st müüjaga ühendust võtma.....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.09.2015 17:17:08
|
|
|
| webromps kirjutas: |
| raadisaatja ja aku.. |
Probleem peitub sõnades raadiosaatja ja aku. Nende saamisega posti teel on alati üks võimalik murekoht. Eks röntgen koostöös ametnikuga tuvastas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
06.09.2015 17:18:46
|
|
|
On võimalik ja tulus hoida asju tollilaos - st. tellid asjad väljapoolt Euroopa majanduspiirkonda ja hoiad asju edasisaatmiseks tollilaos, neid Euroopasse vormistamata ning jätad tolliformaalsused lõpptellija vormistada.
Annab hinnaeelise (sest sinu hinnad pole tolliformaalsusi/võimalikke impordimakse)... Iseasi muidugi kui viisakas on jätta tellija sellest 'pisiasjast' teavitamata...
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
06.09.2015 17:25:40
|
|
|
Aku kui artikkel ise ei ola mingi lisapõhjus tolliprotseduurideks.
Küsimus on selles, kas EU imporditoll on makstud või langeb see ostja kaela.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
06.09.2015 18:47:39
|
|
|
Tekkis huvi selle Sainstore jama osas ja ongi nii, nagu ref pakkus.
http://www.sainstore.de/delivery
Pane palun link lehele, kust tellisid, vaataks sealt ka üle.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.09.2015 22:09:51
|
|
|
Sellises "pisiasjast" teavitamata jätmine on sigadus. Raadiosaatjaga võib lisaks lisanduvale käibemaksule olla seletamist ka TJA-ga, kui CE märgis puuduma peaks. Ja asi on seda hullem, et see kollane kleeps tõmbab kohe tolli tähelepanu, otse Hiinast tellides võib juhtuda et lipsab läbi.... neid Hiina telefone on nii mõnigi tellinud ja kätte saanud, mida teoreetiliselt ei tohiks puuduva CE märgistuse tõttu üldse maale tuua
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.09.2015 23:19:37
|
|
|
Ma ei mõista enam üldse mis seal tehtakse
Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse 08.09.2015 18:30 Sorteerimiskeskus (toll)
Saadetis saabus postiasutusse 02.09.2015 16:02 Sorteerimiskeskus (toll)
Saadetis väljus saatja asukohariigist 01.09.2015 02:34 Holland |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.09.2015 23:21:07
|
|
|
Võta ühendust, mis ootad ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.09.2015 23:29:23
|
|
|
Homme on ikka kohal juba aga miks ta sealt tollist läbi vurab kui EU pakk
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
09.09.2015 00:29:18
|
|
|
Võta telefon ja küsi
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.09.2015 19:44:39
|
|
|
Kuidas ma esimest korda Onavia pakiautomaadist pakki saatsin.
Kodus tegin juba enne kohaleminekut vormistamise ära, valisin SMSiga andmete saamise ja maksin kohe netipangas ära, vajutasin kenasti ka "tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Seejärel kui SMSi ei tulnud (olen muude teenuste juures harjunud, et SMSid tulevad kohe) helistasin juba väikese kahtluseussiga nende teenindusse. Sealt vastas neiuke, et SMSiga võib aega minna 15-20, no ok mõtlesin, elame ju hobukaarikusajandis. Otsustasin, et kuna automaadini ongi umbes niipalju kõndida, asun teele. Jõudsin kohale ja kuna SMSi polnud ikka veel otsustasin Selverisse minna. Tegin ostud ära ja ikka polnud SMSi, kodust lahkumisest juba ca 30 minutit möödas.
Kuna samas majas oli ka Postkontor (kus muuseas pakkidega ei tegeleta, ilmselt niisama müüvad kaardikesi ja suunavad irvitades pakiga inimesed mujale kontoritesse) läksin sinna, et oma murele toetust saada. Letitagune tädike, määramatu vene aktsendiga, kuulas mu mure ära ja suunas nurga poole kus asuvad automaadid (sjeal on automaat). Selgitasin oma muret uuesti, aeglaselt ja hoolikalt. Tädike mõtles natuke, käis tagaruumis palvetamas, et jumala eest midagi muud ei küsitaks ja naases vastusega: "Helistage meeie infotelefonile, seal osatakse aidata". No olgu, kõndisin automaadi ette ja valisin numbri. Võttis vastu sama noorik kes eelmine kordki, kurtsin uuesti oma muret ja lisasin, et SMSi pole ikka tulnud, neiu mõtles ja mõtles kuid katkestasin ta mõtlemise endapoolse pakkumisega ette lugeda jälgimiskood. Lugesin ette ja neiu soovitas mul sama number automaati sisse toksida. Iseenesest geniaalne lahendus mida oleks võinud kohe soovitada.
Soovisin head õhtut ja tonksasin pakiautomaadi ekraani. Leidsin õige koha üles ja sisestasin numbri: "VIGA, vale number", okei, läks valesti, sisestan uuesti: "VALE NUMBER SA DEBIIL" , no okei, ehk kolmas kord: "IKKA VALE". Helistan uuesti infosse, seekord võtab vastu uus neiu, kurdan oma muret otsast peale ja loen ette ka jälgimisnumbri. Neiuke uurib ja väljastab fraasi teatega, et vormistamine pole lõpule viidud. Uurin siis, et mismõttes pole lõpule viidud??? Maksin pangas ära ja ka meilile tuli kinnitus. Neiuke ka ei teadnud, soovitas otse automaadist saata ning andis mõista, et eelmise tehingu eest on võimalik raha tagasi saada kui keskööl kolme tee ristil jõuluvana põhjapõder ohverdada. Soovisin jälle head õhtut ja tonksasin ekraani. Sisestan kõik vajaminevad andmed ja vajutan "kinnita" - VIGA, alt pilust surises välja tšekk samasuguse teatega, otsekui kohtuotsus mu ebaõnnestumisele, all servas veel mõnitusena kirjake "Täname, et kasutasite kiiret ja mugavat pakiautomaati!". Nonoh, äkki läks midagi valesti, sisestan andmed uuesti ja jälle VIGA, alt surises taaskord välja tsekike mis kiitis nende kiiret teenust. Lõin käega ja läksin saatsin Smartposti kaudu, minutiga pakk automaadis ja 0 probleemi.
Nüüd peab hakkama põhjapõtra otsima, et raha tagasi saaks...
Elagu Onavia.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.09.2015 19:57:16
|
|
|
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
10.09.2015 20:18:39
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
 |
Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.09.2015 23:20:10
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
 |
Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud? |
Mitte sõna sõnalt, aga kui keegi onavia suunast krõbedamaid sõnu ütleb, siis enamasti hakkad kohe kaitsma küll.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.09.2015 10:02:57
|
|
|
Ahnus ajab upakile, sellist teenust ei ole küll vaja ja kontorite mahte see kindlasti ei vähenda, olulises osas vähemalt mitte.
Usun, et see oli mõeldud just kontorite koormuse vähendamiseks aga vahest eksin.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.09.2015 11:47:16
|
|
|
Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.09.2015 11:52:57
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel. |
Milleks sulle seda valgustust vaja? Telefoni ei võta ka õues pimedas välja sest äkki ei näe ekraani ?
Siseruumidest saan veel aru, aga no seda huumorit ma ei mõista
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
16.09.2015 12:02:47
|
|
|
Kusjuures mulle meeldib, et saab iga kell asju kätte ja üldse mitte siseruumidesse minnes. Tihti käin ju üldse rattaga- hea läbi hüpata kiirelt, ilma parkimisega tegelemata.
Aga eks natuke ehk peab mõtlema, et vedelaid ja muid külmakartvaid asju talvel väga saata ei taha automaati.
Aga hea valgustuse mõttest hästi aru ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
16.09.2015 12:05:05
|
|
|
Järjekord postkontoris - probleem, pakutakse võimalust pakk kappi tellida - jälle probleem.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.09.2015 12:13:56
|
|
|
riaak, raha eest......kus neile niigi makstakse paki toimetamise eest, topeltmaksustamine.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.09.2015 12:15:44
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
Kusjuures mulle meeldib, et saab iga kell asju kätte ja üldse mitte siseruumidesse minnes. Tihti käin ju üldse rattaga- hea läbi hüpata kiirelt, ilma parkimisega tegelemata.
Aga eks natuke ehk peab mõtlema, et vedelaid ja muid külmakartvaid asju talvel väga saata ei taha automaati.
Aga hea valgustuse mõttest hästi aru ei saanud.  |
See on jah hea variant et iga kell saab järgi minna
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.09.2015 12:16:56
|
|
|
Kuidagi kokku koguda ja 1 pakina pole võimalik?
Näiteks muidu 1-5$ asjad 10 erinevat pakki tuleb juurde 20€ maksta
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
16.09.2015 12:23:35
|
|
|
Ei kujuta eriti ette kuidas nad nende mahtudega ja automaatidega hakkama saavad....
Kui praegu postkontorid (populaarsemad) on inimestest pungil 'tipptunnil', siis pakuks, et magusamates kohtades olevad automaadid hakkavad lihtsalt siis kogu aeg täis olema - saatmise võib ära unustada, ainult kättesaamiskoht edaspidi.
Jõulud ja aastavahetus saab 'huvitav' olema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.09.2015 12:24:21
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kuidagi kokku koguda ja 1 pakina pole võimalik?
Näiteks muidu 1-5$ asjad 10 erinevat pakki tuleb juurde 20€ maksta  |
Kui kõik samalt müüjalt ostad, siis miks mitte .. isegi nii palunud saata, sest endal mugavam toimetada jms
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.09.2015 12:42:30
|
|
|
Siis tuleb käibekas otsa
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.09.2015 12:45:42
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Siis tuleb käibekas otsa  |
ai kurja, seda küll jah .. no siis ei olegi vist mingeid variante .. või äkki, kui müüja paneb sellele pakile "gift" märgise külge, siis pidavat ka päästma? selles päris kindel ei ole
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
16.09.2015 13:07:09
|
|
|
Gift märgistus ei päästa enam aastaid midagi.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
16.09.2015 13:41:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| riaak, raha eest......kus neile niigi makstakse paki toimetamise eest, topeltmaksustamine. |
50% pakkidest pidi Hiinast tulema ning 90% neist omakorda Alist. Eeldades, et enamus inimesi telliks kohe paki kappi, siis oleks ilmselt 10x sama palju kappe veel vaja. Ega need kapid ka puu otsas ei kasva.
Väärtustad oma aega ja ei taha postkontorisse järjekorda ronida, siis miks ka mitte 2€ eest kappi tellida, eriti kui vähe väärtuslikum sisu pakis.
Keegi kujutab ette olukorda, kus kõik eurosed pakid oma kapi saaksid?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.09.2015 13:54:19
|
|
|
no tore kui teil seal järjekorrad on Tallinnas ja Tartus, Rakveres kõige kehvemal juhul on paar inimest ees, üldjuhul 0-1.
Pealegi naine käib järel kui poodi minek, nii et selle 2€ eesti las ostab ennem midagi head kui annab onajale ( postkontor samas hoones)
Kindlasti osa hakkab kappe kasutama, selles ma ei kahtlegi, ei kahtle ka selles, et kappidest puudus tuleb.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.09.2015 13:55:37
|
|
|
| ref kirjutas: |
Ei kujuta eriti ette kuidas nad nende mahtudega ja automaatidega hakkama saavad....
Kui praegu postkontorid (populaarsemad) on inimestest pungil 'tipptunnil', siis pakuks, et magusamates kohtades olevad automaadid hakkavad lihtsalt siis kogu aeg täis olema - saatmise võib ära unustada, ainult kättesaamiskoht edaspidi.
Jõulud ja aastavahetus saab 'huvitav' olema. |
Õhkõrn lootus ju on, et võtavad Smartpostist eeskuju. Smartpost ei toimeta range graafiku järgi vaid täidab ja tühjendab sagedamini kui pakke rohkem liigub. Selle vastu muidugi ei saa, et mõni lähebki pakile alles nädal peale sõnumi saamist järgi, kuid suurem osa pakke võetakse siiski suhteliselt kiiresti välja.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
16.09.2015 14:06:03
|
|
|
jeesus188, siis sul pole tõesti seda teenust vaja. Suuremates külades võiks kasuks olla küll.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.09.2015 17:09:18
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Siis tuleb käibekas otsa  |
ai kurja, seda küll jah .. no siis ei olegi vist mingeid variante .. või äkki, kui müüja paneb sellele pakile "gift" märgise külge, siis pidavat ka päästma? selles päris kindel ei ole  |
Maksupettus?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.09.2015 18:38:38
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ei koti. Oleks nende automaadid hea valgustusega kohtades ja siseruumides, siis ehk veel. |
Milleks sulle seda valgustust vaja? Telefoni ei võta ka õues pimedas välja sest äkki ei näe ekraani ?
Siseruumidest saan veel aru, aga no seda huumorit ma ei mõista  |
Olen vaegnägija. Praegusel ajal on näiteks kell 8 õhtul minu jaoks valgustuseta kohas kottpime. Tänavavalgustus teeb natuke valgemaks, ehk käsikaudu avanenud kappi leida on keeruline. Smarti saab õnneks valida enda jaoks parima koha. Omniva puhul pole sellist kohta veel leid ud neist kohtadest, mis minu trajektooridele jäävad.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.09.2015 18:58:34
|
|
|
Spezz, juba ootasingi selliseid kommentaare.. Võta seda kuidas tahad
Märt., arusaadav
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|