Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 29.08.2015 11:23:36 vasta tsitaadiga

Seetõttu tulebki enne suvalise (ehk mitte Oneplus'i, Xiaomi, Meizu või Lenovo) tellimist korralikku eeltööd teha. Ja häda ongi selles, et Youtube'i videod ei pruugi ka alati kogu tõde edasi anda. Ulephone ja UMI on mõlemad sellised tootjad, kes toodavad justkui korralikku kaupa, kuid probleeme on palju. Aga eks see kehtib enamike suvaliste Hiina telefonide kohta. Ehk siis kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis enamasti nii ka on.

Hiina telefone tasub ikka proovida, aga enda närvide säästmiseks on mõistlik võtta just suuremate tootjate telefone, isegi kui nad on veidi kallimad võrreldes UMIde, Elephonide jms. Xiaomi Redmi Note 2 tundub väga korralik telefon olevat ülihea hinnaga, samuti Lenovo K3 Note, ka Jiayu S3 kui seda veel kusagilt saab. Vaikselt hakkab ka Meizu MX4 hind langema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 29.08.2015 18:19:20 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Hiina telefone tasub ikka proovida, aga enda närvide säästmiseks on mõistlik võtta just suuremate tootjate telefone, isegi kui nad on veidi kallimad võrreldes UMIde, Elephonide jms. Xiaomi Redmi Note 2 tundub väga korralik telefon olevat ülihea hinnaga, samuti Lenovo K3 Note, ka Jiayu S3 kui seda veel kusagilt saab. Vaikselt hakkab ka Meizu MX4 hind langema.


Xiaomi Redmi Note 2 on ka suht ebaõnnestunud isend, loe - http://www.gizchina.com/2015/08/23/hands-on-and-first-impressions-of-the-xiaomi-redmi-note-2/

Copy/paste sealt:

On the official MIUI forums some people are complaining about overheating, yellowish screen, short battery life, bad touch response, low available ram and bad auto brightness (at least this is what I managed to figure out from google translate).
Links for reference:
1) http://www.miui.com/thread-283...
2) http://www.miui.com/thread-283...
3) http://www.miui.com/thread-282...
Did you experience any of these issues?

Andi Sykes Mod .

I have a slight yellowing of the display, it doesn't feel as responsive as I had hoped. I will try and use it more today (too busy yesterday) to see if I can replicate the other issues
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 29.08.2015 18:25:39 vasta tsitaadiga

Minu Elephone P8000ndel pole endiselt mingeid probleeme olnud. Ainult müüja saatis järgi lisad, mis alguses unustas saata - aga nüüd need tollis kinni, sest ei ole kuidagi võimalik nende väärtust tõestada. icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 29.08.2015 19:11:33 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Seetõttu tulebki enne suvalise (ehk mitte Oneplus'i, Xiaomi, Meizu või Lenovo) tellimist korralikku eeltööd teha. Ja häda ongi selles, et Youtube'i videod ei pruugi ka alati kogu tõde edasi anda. Ulephone ja UMI on mõlemad sellised tootjad, kes toodavad justkui korralikku kaupa, kuid probleeme on palju. Aga eks see kehtib enamike suvaliste Hiina telefonide kohta. Ehk siis kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis enamasti nii ka on.

Hiina telefone tasub ikka proovida, aga enda närvide säästmiseks on mõistlik võtta just suuremate tootjate telefone, isegi kui nad on veidi kallimad võrreldes UMIde, Elephonide jms. Xiaomi Redmi Note 2 tundub väga korralik telefon olevat ülihea hinnaga, samuti Lenovo K3 Note, ka Jiayu S3 kui seda veel kusagilt saab. Vaikselt hakkab ka Meizu MX4 hind langema.

Muide Lenovo K3 Note on ka Eestis müügil icon_idea.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 31.08.2015 09:20:54 vasta tsitaadiga

ksuuk, mina kui Xiaomi Redmi 1S omanik võin jällegi öelda, et ka minul olid probleemid akuga. Aga ma jällegi olen selline mees, kes hoiab hommikul 9'st kuni õhtul 5'ni Deezerit sees ja streamib kõrge kvaliteediga muusikat. Kui ma sain oma Xiaomi Redmi 1S, siis sellel oli peal MIUI V5 mida kõik ülistasid. Nüüd kui uuendasin MIUI V6 peale, siis aku kestvus on mul kaks korda pikem. Inimesed küll vinguvad, et see MIUI V6 on nii paha, aga ma ei tea... Päris asjalik ja kena ka teine. icon_smile.gif

Kui üldse mitte streamida, siis kestab aku isegi mitu päeva mis on minu arvates igati normaalne ühe nutitelefoni kohta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2015 23:23:42 vasta tsitaadiga

Küsiks korra veel, et kuidas hetkel Eesti toll üldiselt nende hiina seadmete peale vaatab? Võib muretult tellida?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 31.08.2015 23:29:58 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Küsiks korra veel, et kuidas hetkel Eesti toll üldiselt nende hiina seadmete peale vaatab? Võib muretult tellida?

Muidugi, täitsa tavalised telefonid iga turu jaoks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 02.09.2015 18:36:38 vasta tsitaadiga

+Kust oleks parim Meizu või Xiaomi tellida, et ka reaalselt kohale jõuaks? Reaalseid kogemusi kellelgi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010




sõnum 02.09.2015 18:47:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pakkuda millist telefoni vaadata, kui otsida kandilist/lihtsat ja minimalistlikku telefoni?
Igasugused värvused ja võimsused mind ei huvita, telefon jääb peaasjalikult töötelefoniks, millega helistada ja vastavalt tööülesannetele ka jooksvalt pilte teha.
Hetkel on silmapiirile jäänud Blackview Alife S1, mis tundub minu maitsele väga lähedal, kuid ehk keegi teab väheke paremat isendit.. icon_smile.gif
Hinnapiir ca 150€.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.09.2015 19:13:56 vasta tsitaadiga

Tanel^ kirjutas:
+Kust oleks parim Meizu või Xiaomi tellida, et ka reaalselt kohale jõuaks? Reaalseid kogemusi kellelgi?

http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/filter/447-63541
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 00:40:30 vasta tsitaadiga

Tanel^ kirjutas:
+Kust oleks parim Meizu või Xiaomi tellida, et ka reaalselt kohale jõuaks? Reaalseid kogemusi kellelgi?

http://www.oppomart.com/xiaomi.html
http://www.oppomart.com/meizu.html

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 03.09.2015 08:10:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi odavatest fitbandidest teab miskit?

Näiteks nagu see:

http://www.aliexpress.com/item/Original-iwown-i5-plus-i5plus-Smart-Wristband-Bluetooth-4-0-Waterproof-IP67-Smartband-Smart-Band-Sleep/32435029318.html

Mis nendest arvata? Võrreldes "kuulsamate" firmadega on hinnavahed 10x ja vahel rohkemgi, aga funktsionaalsus ei paista küll 10x halvem olema.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 03.09.2015 09:03:50 vasta tsitaadiga

Tanel^, mina tellisin enda Xiaomi näiteks siit...
https://www.ibuygou.com/viewprod/index.asp?pn=xiaomi-redmi-1s-android-43-snapdragon-400-quad-core-16ghz-wcdma-version&pid=6076 ...ja seal Ibuygou's müüakse ka vist Meizu'si ja teisi hiina tooteid. Praktiliselt alla nädala läks aega, et DPD mul uksekella tiristaks ja kauba koju tooks. Ise-enesest huvitav, et nii kiiresti käis transport Hiinast siia.

Ise julgen soovitada küll seda Ibuygou, sest olen tellinud sealt ka Xiaomi Piston 2 ja ka Xiaomi Band'i ning kõik ilusti kohale jõudnud. Odavam ka kui 1a'st tellida, niiet eks sa otsusta. icon_wink.gif

l2bukast, endal mul see...
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-smart-fitness-wearable-tracker-waterproof-ip67-6192.html ...ja ei kurda. Ainuke asi, et sul peab olema Android 4.4.X ja Bluetooth 4.0 või siis veel uuemad. Seda saab kasutada igasuguste fitness programmidega, aga kuna üldiselt Xiaomi Bandi originaal programm on Hiina keeles, siis ma kasutan modifitseeritud programmi mis on kordades parem ja Inglise keeles...
http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html
Mõnus vidin on, siin räägib ka sellest natukene http://www.mi.com/en/miband/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 03.09.2015 18:09:59 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi näiteks on tellinud antud lehe kaudu?

http://www.honorbuy.com/433-xiaomi-mi-4i-32gb-rom-black-fdd-lte-dual-sim-2gb-ram.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 18:16:20 vasta tsitaadiga

Küsi netikaubamajade teemast
https://www.trustpilot.com/review/honorbuy.com

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011




sõnum 03.09.2015 20:01:28 vasta tsitaadiga

Tanel^ kirjutas:
Aga kas keegi näiteks on tellinud antud lehe kaudu?

http://www.honorbuy.com/433-xiaomi-mi-4i-32gb-rom-black-fdd-lte-dual-sim-2gb-ram.html


Olen tellinud sealt: 2 MI3 ja ühe MI4 toimib vägagi hästi!

Nad mIngi aeg muutsid nime..kui mina tellisin olid vist Xiaomishop vms veel. Müüsid ainult Xiaomi-sid siis. icon_cool.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 03.09.2015 20:11:36 vasta tsitaadiga

GearBest on jube vaikseks jäänud peale viimast kirja. 4 päeva jooksul pole enam vastust tulnud.

tsitaat:
Hello! In your first response told me that your quality supervision department will do the QC testing first, after we confirm the product can work well, we will send your package out in 5-7 business days. Then after my second letter you told that referring to elephone annoucement that orders made before 15.august would be arriving 31.august. So how you tested it before if you even didn't had no phones ??? Anyway, today is 31.august and you still even haven't send it out yet. I ordered this phone, because i really needed replacement in september. Even if you would send it out today, i would receive it propably middle of october. It was preorder also. Please refund my money so i could get new phone from local dealer. I am really disappointed. No point using gearbest preorder if it doesn't work.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 20:18:06 vasta tsitaadiga

täna on püha igatahes neil
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011




sõnum 03.09.2015 20:31:32 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
GearBest on jube vaikseks jäänud peale viimast kirja. 4 päeva jooksul pole enam vastust tulnud.

tsitaat:
Hello! In your first response told me that your quality supervision department will do the QC testing first, after we confirm the product can work well, we will send your package out in 5-7 business days. Then after my second letter you told that referring to elephone annoucement that orders made before 15.august would be arriving 31.august. So how you tested it before if you even didn't had no phones ??? Anyway, today is 31.august and you still even haven't send it out yet. I ordered this phone, because i really needed replacement in september. Even if you would send it out today, i would receive it propably middle of october. It was preorder also. Please refund my money so i could get new phone from local dealer. I am really disappointed. No point using gearbest preorder if it doesn't work.

Mulle igatahes täna vastasid! Mul ka pikk kirjavahetus nendega icon_razz.gif Ulefone Be Touch 2 teemaks mille kätte sain!
ranel: mis teemal vaidled nendega?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 03.09.2015 20:35:04 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
ranel kirjutas:
GearBest on jube vaikseks jäänud peale viimast kirja. 4 päeva jooksul pole enam vastust tulnud.

tsitaat:
Hello! In your first response told me that your quality supervision department will do the QC testing first, after we confirm the product can work well, we will send your package out in 5-7 business days. Then after my second letter you told that referring to elephone annoucement that orders made before 15.august would be arriving 31.august. So how you tested it before if you even didn't had no phones ??? Anyway, today is 31.august and you still even haven't send it out yet. I ordered this phone, because i really needed replacement in september. Even if you would send it out today, i would receive it propably middle of october. It was preorder also. Please refund my money so i could get new phone from local dealer. I am really disappointed. No point using gearbest preorder if it doesn't work.

Mulle igatahes täna vastasid! Mul ka pikk kirjavahetus nendega icon_razz.gif Ulefone Be Touch 2 teemaks mille kätte sain!
ranel: mis teemal vaidled nendega?

Elephone p8000. 2 kuu üle aja juba. Okei, tglt poolteist kuud, kui lähtuda elephone ametlikust infost.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011




sõnum 03.09.2015 20:43:45 vasta tsitaadiga

No mul sooritasid ka mingit müstilist kvaliteedi kontrolli icon_evil.gif ehk siis neil pole miskit laos ja see on lihtsalt vabandus! Peale paari kirja siiski shippisid ära ja kätte ma ta sain ka umbes 1.5 kuud peale tellimist Be Touch 2 kätte!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.09.2015 22:05:13 vasta tsitaadiga

Minu UMI iRon on juba Omniva "hoolsates" kätes, äkki saab järgmiseks reedeks kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 04.09.2015 10:05:06 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Tanel^ kirjutas:
Aga kas keegi näiteks on tellinud antud lehe kaudu?

http://www.honorbuy.com/433-xiaomi-mi-4i-32gb-rom-black-fdd-lte-dual-sim-2gb-ram.html


Olen tellinud sealt: 2 MI3 ja ühe MI4 toimib vägagi hästi!

Nad mIngi aeg muutsid nime..kui mina tellisin olid vist Xiaomishop vms veel. Müüsid ainult Xiaomi-sid siis. icon_cool.gif


Ise tellisin samuti ühe MI4i sealt. Julgen soovitada seda poodi.
Liigutavad end väga kiiresti. Esmaspäeval tegin tellimuse ära ning kolmapäeva lõuna paiku oli DHL kuller uksetaga. thumbs_up.gif (Tegu oli siis EU warehouse expressiga)
Seal peab tähele paneme lihtsalt, millised kaubad euroopa laos olemas on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.09.2015 14:13:08 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
No mul sooritasid ka mingit müstilist kvaliteedi kontrolli icon_evil.gif ehk siis neil pole miskit laos ja see on lihtsalt vabandus! Peale paari kirja siiski shippisid ära ja kätte ma ta sain ka umbes 1.5 kuud peale tellimist Be Touch 2 kätte!


No mul lõppes asi nüüd sellega. Seda kohta igaljuhul ma enam ei kasuta.

tsitaat:
Dear Ranel,
Thank you for placing an order with us. I'm very sorry for this delay.
We have cancelled your order and will process your refund soon.
Please note:
1.For paypal refund,it may take up to 3-7 business days depending how the item was paid for(e.g.Paypal balance,credit/debit or checking account).
Please contact Paypal for any queries regading the refund.You can view the status of your refund from your Account History. Log in to your PayPal account. Click History
2.A credit card refund may take up to 30 days to process and appear in your account.This is completely outside our control.Please contact your CC company for any related issues.
Thanks for your understanding and support.
Please feel free to contact us anytime, we are always here to help.
Best Regards

Elie
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2015 17:50:24 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Hiljaaegu müügile jõudnud samsung galaxy j5 on ka suht korralike näitajatega ja sugugi mitte kallis..... hetkel kaalun isegi selle ostu.
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-j5-(must)/SM-J500FZKASEB ::::: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j5-7184.php


ostsin J5 ära, peale poole tunnist näppimist olen ostuga rahul.... 4 korda parem kui sama hinnaklassiga hiinakad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.