Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia M4 Aqua märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 16:50:49 Sony Xperia M4 Aqua vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Camera and video
13 megapixel camera with auto focus
4x digital zoom
Full HD video recording (1080p)
HDR for photos
5-megapixel front-facing camera, HD 720p for camera capture
Sony Exmor RS™ for mobile image sensor
SteadyShot™ – video stabilisation
Superior Auto – automatic scene selection
Image stabiliser
Geotagging – add location info to your photos
Red-eye reduction
Image capture, supported file format: JPEG
Image playback, supported file formats: BMP, GIF, JPEG, PNG, WebP
Video capture, supported file formats: 3GPP™, MP4
Video playback, supported file formats: 3GPP, MP4, Matroska, AVI, Xvid, WebM

Connectivity
aGPS**
Bluetooth® 4.1 wireless technology
3.5 mm audio jack (CTIA)
DLNA Certified®
NFC
GLONASS**
Miracast
Native USB tethering
Synchronisation via Exchange ActiveSync®, Facebook™, Google™ and SyncML™**
USB High speed 2.0 and Micro USB support
Wi-Fi and WiFi Hotspot functionality
ANT+™ sport, fitness, health support

Display
5" display (1280x720 pixels)
Entertainment
PlayMemories**
Processor (CPU)
1.5 GHz Qualcomm MSM8939
Adreno 405 GPU
64-bit Octa-core
Memory and storage
2 GB RAM
Up to 8 GB / 16 GB flash memory*****
Up to 200 GB microSD™ card

Sound
Sony 3D Surround Sound technology (VPT)
Clear Audio+ – Sound improvement software
Clear Bass™
Manual equaliser
xLoud™ Experience
Audio recording, supported file formats: 3GPP, MP4, AMR
Audio playback, supported file formats: MP3 (.mp3), 3GPP (.3gp), MP4 (.mp4, .m4a), SMF (.mid), WAV (.wav), OTA (.ota), Ogg vorbis (.ogg)
Networks
GSM GPRS/EDGE (2G)
UMTS HSPA (3G)
LTE (4G) (not available in all markets)
Mobile payment
NFC Mobile Payment

Networks
GSM GPRS/EDGE (2G)
UMTS HSPA (3G)
LTE (4G) (not available in all markets)
Mobile payment
NFC Mobile Payment

Processor (CPU)
1.5 GHz Qualcomm MSM8939
Adreno 405 GPU
64-bit Octa-core

Memory and storage
2 GB RAM
Up to 8 GB / 16 GB flash memory*****
Up to 200 GB microSD™ card

Kellelgi kogemusi ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 22:32:28 vasta tsitaadiga

Ma naisele otsin.
Ok föön on, aga on ka vigasid.
+ aku kestab uskumatult hästi.
+ Wifi on seni katsetatud föönidest parim.
+ ekraan on ülimalt tõetruude värvidega.
+ kaamera on väga kiire.
- ekraani heledus(või kontrast) on nigela võitu, kohati on minu vana Acro S paremini vaadeldav, aga seda mingite väga kindlate valgustingimuste korral.
- Esimese kahel nädala jooksul ilmnes viga, et teine pool ei kuule helistamise korral, käis Mttc garantiis, väidetavalt olla tarkvara viga ja tehti downgrade, selleks kulus 3,5 nädalat ...Ä-'Ü=)+????

Aga muidu on kena ,kiire,veekindel ja suht soodne .... me like it. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 23:54:30 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka selle telefoni peale, kui omale uut telefööni kiikasin....aga selle raha eest 8gb mälu (millest ainult paar gb reaalselt saadaval on) peletas lõpuks ikkagi eemale...mälukaardi võimalus on küll olemas, aga kõiki äppe ei saa mälukaardile kupatada ja nii läheb üsna kiiresti kitsaks...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:40:03 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Ma mõtlesin ka selle telefoni peale, kui omale uut telefööni kiikasin....aga selle raha eest 8gb mälu (millest ainult paar gb reaalselt saadaval on) peletas lõpuks ikkagi eemale...mälukaardi võimalus on küll olemas, aga kõiki äppe ei saa mälukaardile kupatada ja nii läheb üsna kiiresti kitsaks...


Eestis müüakse ka M4 Aqua Dualit, mis Telekomil on müügis sama hinnaga mis tavaline M4 Aqua, aga mälu on 16gb. Mõlemal juhul on olemas ka microSD võimalus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 28.08.2015 12:26:19 vasta tsitaadiga

Kuna Z3+/Z4 Compact on ikka veel teadmata tulevikuga, siis piilun ka selle poole - tundub mõistlik alternatiiv. Kuigi 8GB on ikka näruväärselt vähe, eriti kuna kasutajale jäetakse sellest väidetavalt 1,2GB ainult (allikas).
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
turvix
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 00:30:01 vasta tsitaadiga

Ostsin kah nädal tagasi omale selle vonni. Kuid juba järgmine päev rändas asi garantiisse. Luts otsustas lihtsalt iga tunni-pooleteise tagant lihtsalt mõnusalt kokku joosta. Ja seda sleep-is olles. Tagasi elavate juurde tõi ainult hard reset. Nüüd tiksub MTTC-s ei tea kui kaua. Kurask, elu esimene Sony telefon ( kogu aeg kas Nokia või Samsungi vänn olnud) ja kohe selline "junn" icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 01:03:37 vasta tsitaadiga

Ikka juhtub.Ise u 5 aastat Sony kasutanud(Sony Ericsson) ja pole ühtegi jama olnud.Mõnel ikka joppab
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 02:02:45 vasta tsitaadiga

Krt kas Mina olen loll, pime või tõesti pole klaviatuuri valikus võimalik sätestada ÄÖÜÕ ?
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 13:08:25 vasta tsitaadiga

Kasutuses lisatelefonina. Põhi on vana hea galaxy s2.

Selle hinna eest on väga hea telefon
Ekraan on hea.
Aku kestab tõesti hästi.
4G ja wifi töötavad kulda.
Aeglaseks pole muutunud, kokku pole ka pille pakkinud.
Muusikat kuulamiseks on ka hea. Kõnekvaliteet on samuti hea. Kõlar on vali ja mikrofon ka korralik.
Kaamera on viimane saast. Ei fokuseeri üldse ja pildid on elutud. Pildistamiseks kasutan s2. Öösel teeb kordades paremini pilti.

Võin julgelt soovitada. Kui on küsimusi, siis võin vastata, vedeleb siinsamas lauapeal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 23:32:43 vasta tsitaadiga

Huvitav millal 6.0 peale minek on? Mul tuli siin mingi 160.... midagi update ja krt paneb peale seda suht tihti restarte. Ei tea mis häda on.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 16:14:12 vasta tsitaadiga

Z3'd pidid tuleval nädalal saama. Eks teised riburadapidi vaikselt selle järel saama hakkavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.05.2016 18:25:02 vasta tsitaadiga

M4 puhul räägitakse mai lõpust...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2016 21:25:21 vasta tsitaadiga

8gb on selle telefoni miinus.

kas keegi tagaklaasi on vahetanud juba? või lasknud kellelgi teha seda? jääb pärast jätkuvalt veekindlaks või kaob see vöime?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2016 22:23:05 vasta tsitaadiga

Kui ametlikus kohas teha, siis peab pärast remonti veekindel olema. Z3c teemas lahati seda väga pikalt.

M4'l peaks ju taga plastik olema? Kuidas hakkama said?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 07:38:46 vasta tsitaadiga

ei ole plastik,klaas on,panin just naise telefonile kiled külge
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 16:41:04 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
ei ole plastik,klaas on,panin just naise telefonile kiled külge

ma materjali ei tea. aga selline 1cm pikkune kriips on sees. eelmine nädal just läks tagaklaasi kaitseklaas puruks. ümber oli silikoon ümbris, aga kukkus vastu maad.
google's on keegi näinud vahetust?
Kindel, et klaas, sest ma tellisin uue taguse, aga pole viitsinud ära vahetada ja käes on täiesti plastik.

_________________
http://foto.urmo.ee/


viimati muutis busse 05.06.2016 18:01:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 19:43:06 vasta tsitaadiga

update'i ei paista kusagilt?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 23:09:15 vasta tsitaadiga

Ei. Ainult clickbait.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 10:01:21 vasta tsitaadiga

Krt naise telefon täitsa pilditu. Kusjuures kui helistasin talle,siis kutsus,aga telefon ise ei reageerinud kuidagi.Votsin sim kaardi välja korra,nüüd ütleb et välja lülitatud. Laadijale ka ei reageeri.

E: leidsin juba reset nupu thumbs_up.gif töötab

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 13.06.2016 12:00:36 vasta tsitaadiga

Nüüd siis räägitakse juuni lõpust. Ei tea, kas kuu pärast räägime juulist? icon_cool.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 19:10:25 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Nüüd siis räägitakse juuni lõpust. Ei tea, kas kuu pärast räägime juulist? icon_cool.gif


Ega jah varsti öeldakse et cancel üldse icon_lol.gif

E: update väljas BALTIC GENERIC https://storage.rcs-rds.ro/links/6cf44958-7e96-4a75-b6b2-66b117d42cbf
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 15:54:16 vasta tsitaadiga

E2333 uuendust veel ei näita :/
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 17:04:06 vasta tsitaadiga

Kohaliku pole jah aga seal pole väga vahet mis riigi oma regiooni võtad, keeled tulevad nagunii automaatselt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 18:17:59 vasta tsitaadiga

Kuidas asi toimib? Lähiajal kahjuks arvutit näppida ei saa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 18:47:29 vasta tsitaadiga

räägin oma m4 seiklusest. veebruaris ostetud m4 hakkas löpuks tegema isegi 5x päevas restarte. viisin hooldusesse ja seal see oli 3 nädalat. sain nüüd tagasi, vahetati aku ja uuendati 6.0.1 androidi peale. nüüd kätte saades tuli veel softi uuendus peale.

ehk loodan, et aku on päriselt süüdi, et telefon teeb iseeneslikke restarte.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 13:13:14 vasta tsitaadiga

Mis teema selle Marshmellow ja WiFi voolutarbega on? Kas kellelgi näitab veel nagu tarbiks akut põhiliselt WiFi ja sea ka siis kui WiFi on välja lülitatud ... Üldine aku vastupidavus oleks ka nagu vähenenud, eriti just ooterezhiimis.
Tegin peale MM-le üleminekut tehase seadete taastamise ja panin kõik äpid käsitsi tagasi, seega mingi äppide vanad sätingud ei tohiks probleem olla.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2016 14:38:51 vasta tsitaadiga

kris, vaata ega wifi alammenüü sätetes pole äkki see asi sees, et skännib ümberkaudseid wifisid isegi siis kui sa nupust oled wifi välja lülitanud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 09:53:21 vasta tsitaadiga

Kaks esimest on need sätingud? Need on kogu aeg väljas olnud. Pildi tegemise ajal oli WiFi sees.


terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:28:25 vasta tsitaadiga

Ei, mitte need. Mul on küll Samsung, aga nägin ka Meizu peal samasugust valikut. Hetkel avastasin, et mul see wifi osa sisse lülitatud kuigi olin kindel, et lülitasin välja varem.

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 10:39:17 vasta tsitaadiga

See on asukoha all. Parem täpsus vms, ei ole praegu fööni käepärast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 11:57:04 vasta tsitaadiga

Jep, nii oligi. Peale uuendust läks aukoha määramine WiFi abil sisse. Vaatab kuidas ilma selleta toimetab.
Tänud!

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokemongo
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2016




sõnum 02.08.2016 13:36:42 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Mis teema selle Marshmellow ja WiFi voolutarbega on? Kas kellelgi näitab veel nagu tarbiks akut põhiliselt WiFi ja sea ka siis kui WiFi on välja lülitatud ... Üldine aku vastupidavus oleks ka nagu vähenenud, eriti just ooterezhiimis.
Tegin peale MM-le üleminekut tehase seadete taastamise ja panin kõik äpid käsitsi tagasi, seega mingi äppide vanad sätingud ei tohiks probleem olla.

terv
kris.


Sony Marshmallow rom-ides on WiFi statistika bug. Kuigi ta näitab WiFi aktiivne (isegi välja lülitatud WiFi korral), ei tarbi see siiski voolu.
Miks ta sul aga idles rohkem akut sööb, on põhjustatud MM Doze energiasäästust (või mittesäästust).
Doze läheb säästule alles 30 min pärast seda, kui ekraan väljas JA (NB!) telefon on paigal. Kui kannad telefoni taskus ringi, siis püsib telefon ärkvel.

Et, sa ei saa sellest bugist kuidagi lahti enne, kui Sony annab uue uuenduse - või halval juhul see jääbki. Akut see bug iseenesest rohkem ei tarbi, aga eks ta ebamugav on.

Mida sa võid teha veel, on (inglise keele puhul), mine settingutesse, ja hakka kirjutama "scanning" (paremal ülanurgas on koht, kuhu saad kirjutada). Siis tuleb nähtavale seadistus, kus saad maha võtta Wifi ja Bluetooth asukoha linnukesed. Võib-olla see natuke aitab Su akule kaasa. Võib-olla mitte. Eesti keeles, arvan, hakka kirjutama wifi või bluetooth (sinihammas? ma ei kasuta eesti keelt telefonis - ei tea, mis täpselt on) ja võta linnukesed maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 13:46:51 vasta tsitaadiga

Thnx, proovin. Keele muutmine käib lihtsalt - enam ei pea isegi restarti tegema icon_smile.gif
Aku kestab vähem just ooterezhiimis olles. Kontode sünkroniseerimissagedused jms peaks sama olema mis varem, äppide nimekiri on sama ..

EDIT: mõlemad olid väljas ...
EDIT2: eesti keeles on "skannimine" icon_smile.gif.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokemongo
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2016




sõnum 02.08.2016 19:34:19 vasta tsitaadiga

ega rohkem ei olegi midagi teha icon_smile.gif
ooterežiimis tarbimine näitabki seda Doze omapära - ekraan on väljas, aga telefon ei maga täielikult.
iseenesest, kui on viitsimist, saab Greenify abil natuke kaasa aidata (unerežiimis side välja jne), aga võib-olla ei ole sel mõtet.

M4 Aqua on telefon, millele on võimalik ilma bootloaderit avamata flashida teisi originaal-firmwaresid. Loe: kui Marshmallow üle viskab, on põhimõtteliselt võimalik minna tagasi Lollipop peale. Aga loodetavasti toob SONY millalgi pisut parandatud versiooni Marshmallowst, mis voolutarbelt sarnaneb LP omaga.

Lugemist: http://forum.xda-developers.com/m4-aqua
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.08.2016 22:16:33 vasta tsitaadiga

Automaatse uuendusena keegi meie regioonis on MM saanud?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2016 16:58:20 vasta tsitaadiga

Kui arvutist tegemine loeb. Üle õhu ei pakkunud ja tegin sony programmiga arvutis ära, seal viskas kohe teate.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorpionx
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 17.09.2016 10:20:58 vasta tsitaadiga

E2303 - for some reason ei paku telefon update ega ka pc companion. peaks ikka?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 10:25:38 vasta tsitaadiga

E2333 ka uuendust pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.09.2016 18:04:58 vasta tsitaadiga

Selle järgi ei pakugi http://support.sonymobile.com/global-en/xperiam4aqua/kb/8019307466b15f3d01556b8631c4004c80/

Ainuke variant PC kaudu...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
///Mario
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2012




sõnum 20.10.2016 09:45:47 vasta tsitaadiga

Kas neid M4 dual variante on mitu ?
Sest kurja minu oma paneb ikka pidevalt segast. Kasutan handsfreed ja alati kui telia kaardiga on tööjutud siis teine pool mingist ajast ei kuule mind aga mina teda kuulen. Teine sim on Elisa ja sellega pole mingit muret. Olen kaarte omavahel vahetanud ka jne. Siis no see uimasus on tipp tase. Isegi vana Xperia V on nobedam. Gps on eriti nõrk sellel seadmel. Ja uuendust ka rohkem ei ole sellele.
Mudel omal on E2333 järgu nr 26.1.B.3.109
Sony on küll kahjuks hakanud alla käima oma saavutustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 10:36:34 vasta tsitaadiga

Nõustun väitega et Sony M4 Dual on üks igavene rämps, kahjuks tööandja poolt eraldatud telefon.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 11:12:12 vasta tsitaadiga

m4 üldse on hädine, kuulari ja laadimis pesa vahetus tägajärjel ei soovi telefon enam üles bootida jääb siniste lainete voogudesse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.10.2016 20:18:17 vasta tsitaadiga

Ise praegu ei kurda, lapsele ostsin ja siiani on M4 sellele valule kenasti vastu pidanud. icon_lol.gif

Ühe kaardiga versioon muidu.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia M4 Aqua
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.