|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
26.08.2015 19:42:22
|
|
|
| Tools - Options - IM & SMS - IM appearance all mingit veidrat fonti või fondi suurust pole pannud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.08.2015 19:44:43
|
|
|
Üks Õpetav-Link siis neile kes ei taha, et Micorsoft kasutab nende, Windows 10-ga uhkeid arvuteid, oma P2P arvutivõrgu ehitamiseks.
Kes veel ei tea, siis sellest - salapärasest ja väheräägitud P2P-st on juba ülevalpool juttu.
PS1: Jälgisin maailmas ning Eestis toimuvat, mingit suuremat kisa ja paanikat pole, seega on arvutiomanikud väga rahul sellega, et MS ise muutub omavoliliseks arvutikasutajaks ja teeb selles arvutis mis meeldib...
PS2: See teema peaks kõige rohkem tegema peavalu neile kes kasutavad Mobiilnetti kuna Uploadi andmemaht võib ulatuda Gigabaitidesse. Ja selle tulemusena on siis väiksemahuliste Mobiilneti-pakettide maht "lõhki lennanud".
How to Stop Windows 10 From Uploading Updates to Other PCs Over the Internet
Windows 10 includes a new peer-to-peer download feature for updates and Windows Store apps. By default, Windows will automatically use your PC’s Internet connection to upload updates, hiding the option to disable this five clicks deep in the operating system.
You can continue to use peer-to-peer updates on your local network, but you may not want to waste upload bandwidth to help reduce Microsoft’s bandwidth bills. This is especially true if you have data caps on your Internet connection.
Edasi lingil:
http://www.howtogeek.com/224981/how-to-stop-windows-10-from-uploading-updates-to-other-pcs-over-the-internet/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
26.08.2015 20:31:24
|
|
|
mu arvutil on see kaust juba 30 juulist olemas, aga install ei alga. Ütleb, et küll me teada anname, kui aeg on küps.
Mis ta tahab saada ei tea?
Regeditis tegin uue väärtuse ka, aga see ka ei näi aitavat.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.08.2015 20:33:49
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
mu arvutil on see kaust juba 30 juulist olemas, aga install ei alga. Ütleb, et küll me teada anname, kui aeg on küps.
Mis ta tahab saada ei tea?
Regeditis tegin uue väärtuse ka, aga see ka ei näi aitavat.  |
proovi upgrade tooli kasutada
https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
26.08.2015 20:43:40
|
|
|
| Sai täna Creative X-FI Titaniumi driverid installitud Creative enda kodulehelt, aga ikka viskab kala sisse. Nimelt esipaneeli kaudu ühendatud klapid lakavad töötamast aeg ajalt, tagant kõllid töötavad samal ajal edasi. On selle vastu rohtu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.08.2015 17:04:01
|
|
|
| Üks veider asi ilmnes win 10 sülearvutitega (ühel win 10 pro, teisel home). Nimelt suure hulga failide väliselt kõvakettalt arvutisse või vastupidi kopeerimine muudab internetiühenduse üliaeglaseks. Samadel masinatel Ubuntuga ei saa arugi, et midagi taustal toimub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.08.2015 17:16:35
|
|
|
| Äkki need failid kopeeritakse ühtlasi ka Microsofti serverisse? No nii igaks juhuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.08.2015 17:17:52
|
|
|
turvavalisus ennekõige
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.08.2015 17:27:52
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Äkki need failid kopeeritakse ühtlasi ka Microsofti serverisse? No nii igaks juhuks. |
No siis nad võiksid mulle ka selle aadressi avalikustada, praegu pakuvad paganad onedrives avalikult ainult 30 GB ruumi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.08.2015 17:29:55
|
|
|
Aga vaata ise Wireshark'i abil, leiadki üles serveri, kus on piiramatult ruumi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.08.2015 17:57:17
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Üks veider asi ilmnes win 10 sülearvutitega (ühel win 10 pro, teisel home). Nimelt suure hulga failide väliselt kõvakettalt arvutisse või vastupidi kopeerimine muudab internetiühenduse üliaeglaseks. Samadel masinatel Ubuntuga ei saa arugi, et midagi taustal toimub. |
Lülita nett välja ja kopeeri siis.
Või siis sisesta endale, et "mul pole midagi varjata"
| A.S. kirjutas: |
Aga vaata ise Wireshark'i abil, leiadki üles serveri, kus on piiramatult ruumi.  |
Füüsilise asukoha saab teada siit, kui peaks tekkima kahtlus kas selline server olemas on.
https://en.wikipedia.org/wiki/Utah_Data_Center
http://www.businessinsider.com/pictures-of-the-nsas-utah-data-center-2013-6
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.08.2015 18:20:58
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Importisin nüüd selle faili ära, aga mida ma vaatama pean? Ma ikka suht juhm selliste asjade kohapealt  |
Saab palun keegi aidata?
Tegin pildid sellest logi kolmest reast, ehk keegi vaatab ja saab aru miskit, et mis toimub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
27.08.2015 18:43:16
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Üks Õpetav-Link siis neile kes ei taha, et Micorsoft kasutab nende, Windows 10-ga uhkeid arvuteid, oma P2P arvutivõrgu ehitamiseks.
Kes veel ei tea, siis sellest - salapärasest ja väheräägitud P2P-st on juba ülevalpool juttu.
PS1: Jälgisin maailmas ning Eestis toimuvat, mingit suuremat kisa ja paanikat pole, seega on arvutiomanikud väga rahul sellega, et MS ise muutub omavoliliseks arvutikasutajaks ja teeb selles arvutis mis meeldib...
PS2: See teema peaks kõige rohkem tegema peavalu neile kes kasutavad Mobiilnetti kuna Uploadi andmemaht võib ulatuda Gigabaitidesse. Ja selle tulemusena on siis väiksemahuliste Mobiilneti-pakettide maht "lõhki lennanud".
How to Stop Windows 10 From Uploading Updates to Other PCs Over the Internet
Windows 10 includes a new peer-to-peer download feature for updates and Windows Store apps. By default, Windows will automatically use your PC’s Internet connection to upload updates, hiding the option to disable this five clicks deep in the operating system.
You can continue to use peer-to-peer updates on your local network, but you may not want to waste upload bandwidth to help reduce Microsoft’s bandwidth bills. This is especially true if you have data caps on your Internet connection.
Edasi lingil:
http://www.howtogeek.com/224981/how-to-stop-windows-10-from-uploading-updates-to-other-pcs-over-the-internet/ |
ses suhtes, et vähemalt esimese update ajal ta küsis küll, mis moodi ma soovin enda arutit updatea, kas ainult oma arvutit, või jagan seda updated ka muule maailmale. sellest räägiti mingil määral ka "demo" windowsi versioonides.
pealegi "varastas" microsoft P2P updatemis süsteemi Ubuntult . väga paljud mängud ja op süsteemid kasutavad P2P updatemis süsteemi ja väga pikka aega - http://p2peducation.pbworks.com/w/page/8897427/FrontPage
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.08.2015 19:21:14
|
|
|
mul nüüdseks 1lauakas ja üks HP ja teine Delli i5 aegne läpakas win7>win10 upitatud.
Komplikatsioone ei olnud. Vaid synaptiku scroll ei toimi.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
27.08.2015 21:51:56
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul nüüdseks 1lauakas ja üks HP ja teine Delli i5 aegne läpakas win7>win10 upitatud.
Komplikatsioone ei olnud. Vaid synaptiku scroll ei toimi.  |
Läpakad sleepist ka ülesse ärkavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
27.08.2015 23:32:17
|
|
|
| Esimene jama peale kahte rahuliku nädalat... kõlaritest ei tule enam piuksugi. kõrvaklapid mängivad, sai korra proovitud kui vaikus tekkis. Kust otsida? Näitab et kõik korras ja töötab kõik asja mis leidsin proovisn ära testid ja tasakaalustaised aga miski neist ei toimeta kõlaritele vaid ainult klapidele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
27.08.2015 23:44:19
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| Esimene jama peale kahte rahuliku nädalat... kõlaritest ei tule enam piuksugi. kõrvaklapid mängivad, sai korra proovitud kui vaikus tekkis. Kust otsida? Näitab et kõik korras ja töötab kõik asja mis leidsin proovisn ära testid ja tasakaalustaised aga miski neist ei toimeta kõlaritele vaid ainult klapidele. |
Kas sul on ka klapid taga ja kõlarid esipaneeli ühendatud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
28.08.2015 00:07:44
|
|
|
| ece3n kirjutas: |
| ... pealegi "varastas" microsoft P2P updatemis süsteemi Ubuntult ... |
Võib-olla hoopis Ubuntu oli see varas, Microsoft ostis ju Skype ja üks argument Skype ostmisel oli just sealt kaasa tulev P2P mile kohta juba ostu ajal rääkis, et tahab seda tulevikus rakendada tarkvara uuenduste süsteemi
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.08.2015 00:18:45
|
|
|
Halenaljakal kombel Skype ise enam P2P ei ole.... vähemalt mitte chat, kõnede kohta kindlalt ei tea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
28.08.2015 07:17:31
|
|
|
| Üldiselt ei ole klape taga aga eile sai proovitud kui enam kõlaritest häält ei tulnud. Klapiest tuleb, läpaka sisemistest kõlaritest ei tule samas midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.08.2015 07:37:11
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| Üldiselt ei ole klape taga aga eile sai proovitud kui enam kõlaritest häält ei tulnud. Klapiest tuleb, läpaka sisemistest kõlaritest ei tule samas midagi. |
Ehk on füüsiline kahjustus. Kõrvaklapi pistik ei taastu. Seal sees on üks klemm mis suunab heli. Lükkad otsa sisse. Klemm lahutab arvuti kõlarid ära ja ühendab klappidega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
28.08.2015 12:39:36
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
| Üldiselt ei ole klape taga aga eile sai proovitud kui enam kõlaritest häält ei tulnud. Klapiest tuleb, läpaka sisemistest kõlaritest ei tule samas midagi. |
Ehk on füüsiline kahjustus. Kõrvaklapi pistik ei taastu. Seal sees on üks klemm mis suunab heli. Lükkad otsa sisse. Klemm lahutab arvuti kõlarid ära ja ühendab klappidega. |
Ei pruugi alati olla - võib vabaltolla tarkvaraline lülitamine kus driver tuvastab, et kas midagi on pistikus või ei.
Kui mingi realtek vms audio managerplemas - siis sealt on näha, kas tuvastab midagi klappide pistikus.
Võid hambatikuga natuke surkida sees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
28.08.2015 13:35:10
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
Tuli täna hommikul ära. Nüüd näitab töölaua paremal allnurgas, et on Windows 10 Insider Preview, Evaluation copy, Build 10525
Kui eelmine oli mul eestikeelseks sätitud, siis see oli pärast uuendamist ingliskeelne ja eestikeelseks enam muuta ei saa. |
Mul seda kirja ei tekkinud ja Start>winver trükkides on endiselt 10240...Sul seal muutus ka number ära? |
Muutus ja seal on veel huvitav info: Expires 16.07.2016 2:59
Huvitav, kui tuleb uus build, kas siis nihkub ka see aeg kaugemale? |
Täna sain teada. Tuli build 10532, aga Expires aeg ikka sama - 16.07.2016 2:59
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.08.2015 17:30:24
|
|
|
| Küsimus - mul oli win10 juba jaanuarist peal. Pärast reliisi mõned nädalad uuendasin siis lõppversiooni peale ja nüüd justkui oleks nagu legaalne lõppversioon olemas. Tahaks puhta installi teha nüüd, kust ma selle key võtan mida installimisel sisestada või mismoodi see nüüd siis käib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
28.08.2015 17:40:17
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| Küsimus - mul oli win10 juba jaanuarist peal. Pärast reliisi mõned nädalad uuendasin siis lõppversiooni peale ja nüüd justkui oleks nagu legaalne lõppversioon olemas. Tahaks puhta installi teha nüüd, kust ma selle key võtan mida installimisel sisestada või mismoodi see nüüd siis käib? |
installid puhtalt peale nagu uuele masinale - key küsimisel paned "skip" ... ning kui raal interneti ühenduse kätte saab suhtleb ta juba automaatselt M$'i serveritega ning aktiveerib taas ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.08.2015 17:56:38
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| Küsimus - mul oli win10 juba jaanuarist peal. Pärast reliisi mõned nädalad uuendasin siis lõppversiooni peale ja nüüd justkui oleks nagu legaalne lõppversioon olemas. Tahaks puhta installi teha nüüd, kust ma selle key võtan mida installimisel sisestada või mismoodi see nüüd siis käib? |
installid puhtalt peale nagu uuele masinale - key küsimisel paned "skip" ... ning kui raal interneti ühenduse kätte saab suhtleb ta juba automaatselt M$'i serveritega ning aktiveerib taas ära. |
tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.08.2015 18:14:48
|
|
|
Huvitav kuidas see peale emaplaadi vahetust peaks toimima?
Mul oli algselt Win7 Home Retail, mis sai uuendatud Win 8 Pro peale ja nüüd omakorda Win 10 Pro peale.
Win 7 karp koos võtmetega on alles aga ostuarvet vaevalt suudan leida.
Vaevalt et niisama hea jutu peale keegi Win 10 mul uuesti aktiveerib.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.08.2015 18:19:28
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
mul nüüdseks 1lauakas ja üks HP ja teine Delli i5 aegne läpakas win7>win10 upitatud.
Komplikatsioone ei olnud. Vaid synaptiku scroll ei toimi.  |
Läpakad sleepist ka ülesse ärkavad? |
eem?
vist mitte
Hommikul olen näinud, et pilt on eest läind, siis nagu nupule vajutades laeks end algusest......
Muidu ma seda sleepi ei kasutagi, mul lauaka eest ja kogu aeg sees. Vaid ekraan pandud kustuma....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
tfu
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2007
|
28.08.2015 18:39:06
|
|
|
| Varem sai koguaeg neid insider preview`sid uuendatud, kuni sain lõpp versiooni. Täna tuli uuendustega uuesti 10532 peale. Miks nii?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.08.2015 18:42:52
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| Küsimus - mul oli win10 juba jaanuarist peal. Pärast reliisi mõned nädalad uuendasin siis lõppversiooni peale ja nüüd justkui oleks nagu legaalne lõppversioon olemas. Tahaks puhta installi teha nüüd, kust ma selle key võtan mida installimisel sisestada või mismoodi see nüüd siis käib? |
installid puhtalt peale nagu uuele masinale - key küsimisel paned "skip" ... ning kui raal interneti ühenduse kätte saab suhtleb ta juba automaatselt M$'i serveritega ning aktiveerib taas ära. |
Mis sul algselt peal oli? legaalne 7-8?
Ma panin ka kevadel ühele tühjale masinale w10 insider preview peale mis nüüd lõppversiooni väljatulekul kenasti nagu ametlikult aktiveeritud oli. Samas peale puhast installi ilma võtmeta uuesti ei aktiviseerinud.
Täpselt pole uurinud kuidas insider versioon legaalne on või on insider lõputult insider ja puhas install masinale tähendab võtme kaotust, või tuleb siis ikka vana insider võtmega aktiviseerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.08.2015 18:48:30
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| Küsimus - mul oli win10 juba jaanuarist peal. Pärast reliisi mõned nädalad uuendasin siis lõppversiooni peale ja nüüd justkui oleks nagu legaalne lõppversioon olemas. Tahaks puhta installi teha nüüd, kust ma selle key võtan mida installimisel sisestada või mismoodi see nüüd siis käib? |
installid puhtalt peale nagu uuele masinale - key küsimisel paned "skip" ... ning kui raal interneti ühenduse kätte saab suhtleb ta juba automaatselt M$'i serveritega ning aktiveerib taas ära. |
Mis sul algselt peal oli? legaalne 7-8?
Ma panin ka kevadel ühele tühjale masinale w10 insider preview peale mis nüüd lõppversiooni väljatulekul kenasti nagu ametlikult aktiveeritud oli. Samas peale puhast installi ilma võtmeta uuesti ei aktiviseerinud.
Täpselt pole uurinud kuidas insider versioon legaalne on või on insider lõputult insider ja puhas install masinale tähendab võtme kaotust, või tuleb siis ikka vana insider võtmega aktiviseerida. |
Mul samamoodi tehtud. Ei julge vist proovima hakata siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
28.08.2015 20:36:30
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
| Üldiselt ei ole klape taga aga eile sai proovitud kui enam kõlaritest häält ei tulnud. Klapiest tuleb, läpaka sisemistest kõlaritest ei tule samas midagi. |
Ehk on füüsiline kahjustus. Kõrvaklapi pistik ei taastu. Seal sees on üks klemm mis suunab heli. Lükkad otsa sisse. Klemm lahutab arvuti kõlarid ära ja ühendab klappidega. |
Ei pruugi alati olla - võib vabaltolla tarkvaraline lülitamine kus driver tuvastab, et kas midagi on pistikus või ei.
Kui mingi realtek vms audio managerplemas - siis sealt on näha, kas tuvastab midagi klappide pistikus.
Võid hambatikuga natuke surkida sees. |
Enne kui heli kõlaritest kadus ei olnud kõrvaklappe pool aastat kasutanud. Windows ise on täis veendumust et kõik on väga hästi. EI oska enam kuskilt otsida ega midagi proovida lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
29.08.2015 02:56:43
|
|
|
Tere,
On tekkinud väike mure. Kui windows 10 välja tuli , tegin uuenduse ja kõik toimis probleemivabalt. Nüüd ükspäev otsustasin, et võiks teha "clean installi". Mõeldud tehtud. Kõik toimis probleemideta, kuid pärast esimest restarti arvutit käivitades jääbki windowsi logo all punkte kokku keerutama (white circle of death).
Olen mitmeid kordi proovinud formattida, boot sectorit uuesti ehitada jne. Ikka sama teema. Esimene kord läheb tööle ja peale seda jääb loadima. Safe mod sama teema.
Korra huvi pärast panin enne tööle minekut arvuti tööle (loadima 12 tundi) ning õhtul koju tulles oli windowsil pilt ees, (5 tunniga ta seda ära polnud loadinud) kuid peale restarti jälle sama teema.
Windows 8.1 toimib probleemideta.
Mis jama võiks olla?
Niipalju veel, et selle loadimise käigus läheb hiire peal olev tuli korraks põlema ja jälle kustub (korduvalt, lõpmatuseni).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.08.2015 09:02:00
|
|
|
Kujutan ette, et mingi automaatne driveriinstall võib probleemiks olla näiteks? Pärast restarti aktiveeritakse ja ongi kööga.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
29.08.2015 09:57:15
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
Tere,
On tekkinud väike mure. Kui windows 10 välja tuli , tegin uuenduse ja kõik toimis probleemivabalt. Nüüd ükspäev otsustasin, et võiks teha "clean installi". Mõeldud tehtud. Kõik toimis probleemideta, kuid pärast esimest restarti arvutit käivitades jääbki windowsi logo all punkte kokku keerutama (white circle of death).
Olen mitmeid kordi proovinud formattida, boot sectorit uuesti ehitada jne. Ikka sama teema. Esimene kord läheb tööle ja peale seda jääb loadima. Safe mod sama teema.
Korra huvi pärast panin enne tööle minekut arvuti tööle (loadima 12 tundi) ning õhtul koju tulles oli windowsil pilt ees, (5 tunniga ta seda ära polnud loadinud) kuid peale restarti jälle sama teema.
Windows 8.1 toimib probleemideta.
Mis jama võiks olla?
Niipalju veel, et selle loadimise käigus läheb hiire peal olev tuli korraks põlema ja jälle kustub (korduvalt, lõpmatuseni). |
#1 Ühenda lahti kõik lisaseadmed kaasa arvatud hiir ja klaver. Ehk siis jäta ainult miinimum mis on vajalik käivitamiseks. Kui nii toimib, siis saad ükshaaval hakata ühendama seadmeid, et leida milles probleem on.
#2 Kas juhuslikult telekas on ühendatud. Nad pole juba aastaid ära parandanud seda lolli viga, et teatud olukordades hüppab pilt teisele ekraanile ja jääb sinna. Millegagi märgu ei anna põhiekraanil. Kuigi põhiekraan on tavaliselt tume siis, seega see ei pruugi tingimata sinu probleem olla.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
29.08.2015 11:22:53
|
|
|
Need on soovituslikud, need ei roni ise peale, need peab ise valima. Targemad ikka vaatavad ise, mis Juttu mikisofti lehel iga uuenduse kohta räägitakse ja kui on kirjas "user experience" ja " telemetry" siis on esimene valik peida selline uuendus. Kuigi jah, neid uuendusi kirjeldavates tekstides võib vabalt valetada. Kontrollida ei saa mitte keegi.
| ot: |
| [vandenõu]Kõik see mida mikisoft nüüd teeb (täidab vaid seadust, mis kohustab eksporditavale kõrgtehnoloogiale ja tarkvarale lisama luureasutuste lutikaid ), on päris hää vesi freebsd veskile. hakatakse rohkem feebsd tööarvuteid tellima[/vandenõu] |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.08.2015 11:44:57
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Importisin nüüd selle faili ära, aga mida ma vaatama pean? Ma ikka suht juhm selliste asjade kohapealt  |
Saab palun keegi aidata?
Tegin pildid sellest logi kolmest reast, ehk keegi vaatab ja saab aru miskit, et mis toimub  |
Siit ei loe midagi välja siis vist? Keegi võiks palun öelda vähemalt, et viga pole leitav nende andmete järgi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
29.08.2015 12:25:04
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kb3035583 kirjeldus otsi oma masinatest üles. |
Ei ole mul sellist masinas. Ma vaatan kriitiliste uuenduste korralgi "More Information" linki. Mäletan, et sellise kirjelduse nägemise peale sai "Hide Update" valitud.
olafsand, tee parem sandra raport, tasuta versiooni raportist piisab ja SF diagnostic tool'i raport. ja anna need siia kuskile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
29.08.2015 13:27:57
|
|
|
täna on viimane kuupäev neile, kes soovivad teha rollback-i 7-nda või 8-nda peale w10 recovery menüüst.
mul on ainuke mure, et w7-s kestis aku umbes 15-20% kauem. Samas on mul suured kiidusõnad W10 helikaardi draiverite kohta- on paremad, kui w7 omad, heli on puhtam ja parema kõlaga. Lisaks vaatamata suuremale mälukasutusele avanevad rakendused kiirest, wifi on stabiilsem, mistõttu arvan, et jään 10-sse. Peab siiski uurima, kuidas saaks W10 sedasi konfida, et akut ei õgiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
29.08.2015 13:29:35
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| täna on viimane kuupäev neile, kes soovivad teha rollback-i 7-nda või 8-nda peale w10 recovery menüüst. |
eeldusel et tehti kohe esimesel võimalusel upgrade.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
29.08.2015 13:55:00
|
|
|
| ma sain aru nii, et alates 29 juuli, kuni 29 august on rollback-i võimalus sõltumata sellest, mis kuupäeval antud ajavahemikus reaalselt upgrade tehti. samas jääb lahtiseks küsimus mis saab neist kes teevad upgrade aasta jooksul nt sept-okt jne... neile peaks ju ka laienema see prooviperiood, kus inimene saab otsustada, kas teeb downgrade või jääb 10-sse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|