Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 10:49:29 vasta tsitaadiga

Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 15:06:27 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163


EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps PRFW .270'i.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2015 16:50:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tellinud endale näiteks tagakaant ja akut ?
Netiavarustes tunduvad väga suurte hinnavahedega valikud olema. Keegi soovitab midagi ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:14:33 vasta tsitaadiga

Naise z1 compact oli hommikul tööle pannes vigane. Pilt tuleb küll ette ja on loetav, aga valged värvid on ülekülluses ja 10-15 sekundi jooksul tuleb valgeid värve pidevalt juurde ning lõpuks ei loe miskit välja. Peale ekraani sulgemist ja avamist tuleb pilt jällegi 10-15 sekiks ette ning kordub sama lugu. Ekraanil ühtegi mõra pole, ei sees egas väljas. Telefonil on garantii ja viis selle MTTC-sse, seal võeti telefon kätte, käidi korraks tagatoas ja anti tagasi vastusega, et garantii ei kehti, kuna telefoni on muljutud. Ma küll ei oska öelda kuidas nad välisel vaatlusel selle muljumise tuvastasid, sest pilt on ühtlaselt vigane ning kui nõrgalt peale vajutada ei ole näha kusagilt, et ekraan oleks füüsiliselt katki. Eks ma suhtlen telefoni müüjaga ka, ehk on nendel mõistlikumad tegelased tööl.
Teine kogemus MTTC-ga oli selline, et tuttava Sony Z3 kukkus maha ja käis MTTC-s remondis, kuna tegemist Sony ametliku remondiga Eestis. Vahetasid seal ekraani ringi ning andsid tööle ka garantii, mõne kuu möödudes sai Z3 vett ja läks katki. Kui nüüd tuttav garantiisse pöördus suunati ta jällegi MTTC ja sealt saadeti pikalt, kuna garantii olevat lõppenud peale nende remonti. Kehtis küll 3 kuud ekraanile, aga kohe peale telefoni lahti võtmist ametliku esindaja poolt, lõppes garantii veekindlusele. See on umbes selline case, kus auto teeb avarii ning peale esistange vahetamist auto esinduses lõppeb garantii mootorile.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:21:49 vasta tsitaadiga

wirx, Z3 asjus, et kui telefon maha kukkus ja ekraan selletõttu katki läks, siis garantii nagunii ju kaob sel juhul? Või mis ta sai garantiikorras ikka ära vahetatud? MTTC puhul see päris erakordne, kui sedasi oli.
Või kui garantii kaduski ning vahetati ekraan raha eest ära, mille käigus siis anti sellele tööle garantii (ehk ekraanile), egas siis enam tervele telefonile garantii laiene. Sel juhul juba enne ekraani vahetust ju telefoni/tootjagarantii kadus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:27:07 vasta tsitaadiga

Võiks ju eeldada, et kui uus ekraan paigaldatakse esinduses, saab täisväärset telefoni ka tulevikus edasi kasutada. Kui tõesti remontimise teel garantiid lõppeb, siis näiteks kodukindlustust kasutades võib kindlustusseltsi pakutud ekraani remondist keelduda ja uut telefoni nõuda, sest isegi ametlikus kohas remontides lõppeb telefoni garantii ära. Sama lugu on näiteks kasvõi mu naise Z1 compactiga, kui selgub siiski, et pilt on vigane elektroonika vea tõttu ei saa nad ekraani vahetada vaid peavad asemele andma täiesti uue telefoni.
Z3 ekraan remonditi kliendi enda raha eest.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:30:01 vasta tsitaadiga

wirx, No sel juhul tootjagarantii katkes nagu arvata oligi. Seetõttu selle ekraani vahetuse käigus anti garantii ekraanile endale, mitte telefonile. Ja tootja/telefonigarantii katkes juba enne remonti ju, kuna vigastuse tekitas kasutaja ise, millega garantii katkebki?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:41:46 vasta tsitaadiga

Keeruline värk nende garantiidega ikka, miks peaks lõppema kõlari või usb pesa garantii, kui telefoni ekraanile mõra sisse tuleb? Kui telefoni korpusel on mõni pisikenegi täke, siis olen korduvalt kuulnud, et garantii on pikalt saatnud, sest telefon on kukkunud ja garantii seega läbi.
Igatahes sai Samsung S6 asemele ostetud, sellel on 30€ klaasi vahetus ning 85% ulatuses makstakse kinni telefoni remont veekahjustuse puhul.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 22:58:24 vasta tsitaadiga

Vist saan nüüd sinu mõttest aru. Vb on isegi seal tõetera sees, sest kui korra viskasin uuesti garantiitingimustele silma peale, siis ei jäänud silma punkt, kus oleks öeldud, et mingi kahjustuse tekitamisega kaotaks terve telefon garantii, kui ei suudeta tõestada, et antud kahjustus on tekitanud ka teistele nn osadele kahjustusi. Ehk siis on öeldud vaid, et garantii ei kata tootekahjustusi, mis on nt kasutaja enda põhjustatud, kuid kui kasutaja ekraani ära lõhub, siis ju tõesti ei saa kohe väita, et ka nt mikrofon või mõni muu osa on kahjustada saanud, et nendel ei peaks garantii edasi minema.
Või siis jäi hetkel kahe silma vahele. Igatahes tasuks seda täpsemalt uurida, huvitaks endki see värk.
Võib-olla taaskord lihtsalt kasutavad klientide teadmatust ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 07:25:45 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Keeruline värk nende garantiidega ikka, miks peaks lõppema kõlari või usb pesa garantii, kui telefoni ekraanile mõra sisse tuleb? Kui telefoni korpusel on mõni pisikenegi täke, siis olen korduvalt kuulnud, et garantii on pikalt saatnud, sest telefon on kukkunud ja garantii seega läbi.
Igatahes sai Samsung S6 asemele ostetud, sellel on 30€ klaasi vahetus ning 85% ulatuses makstakse kinni telefoni remont veekahjustuse puhul.


Esimene kord 30€, teine kord 50€ ja peale kahte vahetust on kõik. icon_razz.gif

Siim159 kirjutas:
Vist saan nüüd sinu mõttest aru. Vb on isegi seal tõetera sees, sest kui korra viskasin uuesti garantiitingimustele silma peale, siis ei jäänud silma punkt, kus oleks öeldud, et mingi kahjustuse tekitamisega kaotaks terve telefon garantii, kui ei suudeta tõestada, et antud kahjustus on tekitanud ka teistele nn osadele kahjustusi. Ehk siis on öeldud vaid, et garantii ei kata tootekahjustusi, mis on nt kasutaja enda põhjustatud, kuid kui kasutaja ekraani ära lõhub, siis ju tõesti ei saa kohe väita, et ka nt mikrofon või mõni muu osa on kahjustada saanud, et nendel ei peaks garantii edasi minema.
Või siis jäi hetkel kahe silma vahele. Igatahes tasuks seda täpsemalt uurida, huvitaks endki see värk.
Võib-olla taaskord lihtsalt kasutavad klientide teadmatust ära.


Ei imestaks kui kasutavad. Iga niidiots, kust kinni haarata, on neile kui õnnistus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 13:14:40 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
puer kirjutas:
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163


EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps PRFW .270'i.

Kas see meetod ka 5.0.2-ga töötaks? Ma olen edasi-tagasi Custom ROMe peale vorpinud, aga ükski pole nii head akukestvust andnud nagu Sony stock ROM oma Stamina mode'iga. Seega panin jälle stocki tagasi, aga ei leia korralikku rootimisvõimalust. Kõik variandid lõpetavad bootloopis. Kas viimasele Lollipopile on üldse normaalne root olemas?

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 19:37:07 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
wirx kirjutas:
Keeruline värk nende garantiidega ikka, miks peaks lõppema kõlari või usb pesa garantii, kui telefoni ekraanile mõra sisse tuleb? Kui telefoni korpusel on mõni pisikenegi täke, siis olen korduvalt kuulnud, et garantii on pikalt saatnud, sest telefon on kukkunud ja garantii seega läbi.
Igatahes sai Samsung S6 asemele ostetud, sellel on 30€ klaasi vahetus ning 85% ulatuses makstakse kinni telefoni remont veekahjustuse puhul.


Esimene kord 30€, teine kord 50€ ja peale kahte vahetust on kõik. icon_razz.gif

Siim159 kirjutas:
Vist saan nüüd sinu mõttest aru. Vb on isegi seal tõetera sees, sest kui korra viskasin uuesti garantiitingimustele silma peale, siis ei jäänud silma punkt, kus oleks öeldud, et mingi kahjustuse tekitamisega kaotaks terve telefon garantii, kui ei suudeta tõestada, et antud kahjustus on tekitanud ka teistele nn osadele kahjustusi. Ehk siis on öeldud vaid, et garantii ei kata tootekahjustusi, mis on nt kasutaja enda põhjustatud, kuid kui kasutaja ekraani ära lõhub, siis ju tõesti ei saa kohe väita, et ka nt mikrofon või mõni muu osa on kahjustada saanud, et nendel ei peaks garantii edasi minema.
Või siis jäi hetkel kahe silma vahele. Igatahes tasuks seda täpsemalt uurida, huvitaks endki see värk.
Võib-olla taaskord lihtsalt kasutavad klientide teadmatust ära.


Ei imestaks kui kasutavad. Iga niidiots, kust kinni haarata, on neile kui õnnistus.


Ei menetlenud teemat juriidilise põhjalikkusega, aga füüsilise kahjustuse tagajärjel kahjustunud (ja MTTC-s uue vastu vahetatud) ekraan lõpetas seadme garantii tervikuna.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 19:41:03 vasta tsitaadiga

MTTC võibki igasugu jama suust välja ajada (nagu neile kombeks) ning enamus inimesi paraku jääb seda kõike ka uskuma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H4PP3NS
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2015 23:32:04 vasta tsitaadiga

MTTC'ga endal ka ainult halvad kogemused, õnneks on TTÜ juures mingi Fujitsu vms pood, mis samuti mitmeid telefone garantiiremondib ja seal palju mõistlikumad inimesed.

edit: Parandan pisut, vaatasin nende kodulehelt, et mobiilidest remondivad ainult LG'sid, seega siin teemas sellest teadmisest väga kasu pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2015 09:00:33 vasta tsitaadiga

Ei ole kellelgi infot, kas see Lollipop 5.0.x kõne probleem on parandatud? Probleem oli siis see, et teised sind ei kuulnud. Lasin 4.4.4 peale ja asi lahenes.
Elisa andis sellekohase teate ka mingi aeg välja, et otsivad Sonyga lahendust, aga praegu kõik need teated maha korjatud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 13:36:25 vasta tsitaadiga

Oh lahe, eile eriti päevotsa telefoni ei näppinud, õhtuks oli ~80% akut järgi ja pilt taskus. Huvitav kas tõesti telefoni kuumus on akule mõjunud ning akuvahetus aitaks või on midagi kapitaalselt pekki läinud. Vees ega niiskuses pole käinud juba aasta aega sellega.


Edit: oh, järjekordne uue tarkvara viga: Stamina mode ei tööta. Kõik notificationid jms tulevad läbi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 01.09.2015 13:34:08 vasta tsitaadiga

Sain vennalt ajutiseks kasutuseks Z1 Compacti.
Tegin kõne ja pistsin peale kõnet telefoni taskusse. 5min hiljem uuesti kõnet üritades oli ekraanil mõra sees ja ekraanil puutetundlikus ei tööta.
Selle 5min vältel seisin ise püsti ja taskus peale telefoni midagi muud ei olnud.
Mõned nädalad tagasi oli sellel ekemplaril vahetatud ekraani, ja kasutatud teda vahepeal ei olnud.Kas võis paigaldusel jääda ekraan nn. pingesse ja selle tagajärjel ekraan mõraneda?
Ekraani paigaldaja väidab, et klaas ei lähe garantii alla, kui on mõra sees. läheb ainult siis, kui mõra pole ja touchscreen ei toimi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 13:38:06 vasta tsitaadiga

ikka võib pingesse jääda, htc'd olen ise näinud, mis ka analoogselt katki läks.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 18:24:42 vasta tsitaadiga

pässapoiss kirjutas:
Sain vennalt ajutiseks kasutuseks Z1 Compacti.
Tegin kõne ja pistsin peale kõnet telefoni taskusse. 5min hiljem uuesti kõnet üritades oli ekraanil mõra sees ja ekraanil puutetundlikus ei tööta.
Selle 5min vältel seisin ise püsti ja taskus peale telefoni midagi muud ei olnud.
Mõned nädalad tagasi oli sellel eksemplaril vahetatud ekraani, ja kasutatud teda vahepeal ei olnud.Kas võis paigaldusel jääda ekraan nn. pingesse ja selle tagajärjel ekraan mõraneda?
Ekraani paigaldaja väidab, et klaas ei lähe garantii alla, kui on mõra sees. läheb ainult siis, kui mõra pole ja touchscreen ei toimi.


Sina väidad, et ekraan ei mõranenud mehhaanilise vigastuse tagajärjel. Ükskõik milline vigastus on, kui see tekkis telefoni eesmärgipärase kasutuse ajal mitte kasutaja süü läbi vaid tulenevalt telefoni puudulikust komplekteerimisest/remondi teostusest siis on tootjal kohustus see remontida või asendada. Kui see on alla kuue kuu vana siis on tootjal kohustus tõestada, et see juhtus sinu süü läbi või kui seda ei suuda siis teha tasuta korda.

Kuna seda on neil praktiliselt võimatu tõestada kui telefoni teistel osadel puuduvad jäljed mehhaanilisest vigastusest siis suur võimalus on, et sinule jääb õigus. Kui viitsid enda õiguse eest seista.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 01.09.2015 19:42:26 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
puer kirjutas:
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163


EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps PRFW .270'i.

Kas see meetod ka 5.0.2-ga töötaks? Ma olen edasi-tagasi Custom ROMe peale vorpinud, aga ükski pole nii head akukestvust andnud nagu Sony stock ROM oma Stamina mode'iga. Seega panin jälle stocki tagasi, aga ei leia korralikku rootimisvõimalust. Kõik variandid lõpetavad bootloopis. Kas viimasele Lollipopile on üldse normaalne root olemas?


Mul on rommina kasutusel See ja kernelina kasutan Seda Aku kestvust võib julgelt KK võrrelda ja kõik jookseb nagu kulda, kuuldavusega ka mingeid probleeme pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 06:59:18 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
puer kirjutas:
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163


EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps PRFW .270'i.

Kas see meetod ka 5.0.2-ga töötaks? Ma olen edasi-tagasi Custom ROMe peale vorpinud, aga ükski pole nii head akukestvust andnud nagu Sony stock ROM oma Stamina mode'iga. Seega panin jälle stocki tagasi, aga ei leia korralikku rootimisvõimalust. Kõik variandid lõpetavad bootloopis. Kas viimasele Lollipopile on üldse normaalne root olemas?


Aga nii see ju ongi. Rooditud KitKatilt flashid peale dual-recovery ja sealt edasi pre-rooditud 5.0.2-e.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 08:35:46 vasta tsitaadiga

Kui 300euro eest veekindlat telefoni valida, siis Z1 Compact või s5 mini?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 08:42:50 vasta tsitaadiga

Mina ei soovita z1c...1.5 aastaga on ta muutunud minu kasutamise juures vägagi ebastabiilseks.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 09:34:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mina ei soovita z1c...1.5 aastaga on ta muutunud minu kasutamise juures vägagi ebastabiilseks.


Seda ebastabiilsust saaks softi puhta paigaldusega parandada?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 09:38:45 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Mina ei soovita z1c...1.5 aastaga on ta muutunud minu kasutamise juures vägagi ebastabiilseks.


Seda ebastabiilsust saaks softi puhta paigaldusega parandada?


No ma tegin resetid ja asjad enne ning pärast softiuuendust. Põhiline ongi ikka see aku kustumine lambihetkedel
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 11:33:03 vasta tsitaadiga

kas need hiina dokid kõlbavad ka kasutada või on originaal peajagu üle?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 07.09.2015 18:59:08 vasta tsitaadiga

Ei tea originaaldokkidest midagi, hiina oma funkab mul probleemideta. Telefoni ka ei hoia nagu sitta pilpa peal, maja ehituse käigus pidevalt tolmu, saepuru, vee-niiskuse võtta. Töötab nigu vana mees icon_smile.gif Pesen aeg-ajalt suurema pasa kraani alla maha ja nigu peaaegu uus jälle. Okei, kraapse ikka tuleb.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 12:45:48 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
kas need hiina dokid kõlbavad ka kasutada või on originaal peajagu üle?

Korralikult töötavad. Vahe tuleb sisse sellest millise laadija otsa selle doki riputad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2015 19:33:33 vasta tsitaadiga

Nii,

Mina sain täna tagasi peale 4.4.4 ja kuna avastasime, et aku oli ikkagi kergelt kummis, siis panime uue aku ka.
Nüüd vaja veel uus tagakaas kusagilt sebida.

Kuidas ma saan selle kinni keerata, et ta mulle uut androidi nüüd pakub ?

Esmapilgul nüüd aku peab, puutetundlikus on huipu parem ja vana hea keskkond on tagasi. Telefonimees ütles ka, et selle telefoni kõik probleemid on seotud selle uue androidiga.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 08.09.2015 22:15:33 vasta tsitaadiga

Hoia mõni sekund "New system update available" all > App info > Show notifications (nulli linnuke).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 11:38:29 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et mobla ei ole kaks kuud vanagi aga nüüd ei lae enam rohkem kui 85% ja mobla on hommikul väga kuum ka veel? Aku ka surem tunduvalt kiiremini. natuke vara ei ole akul nii kiiresti pekki minna?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 11:39:33 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
On see normaalne, et mobla ei ole kaks kuud vanagi aga nüüd ei lae enam rohkem kui 85% ja mobla on hommikul väga kuum ka veel? Aku ka surem tunduvalt kiiremini. natuke vara ei ole akul nii kiiresti pekki minna?


täiesti vabalt võis juba uuena praak aku sees olla
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2015 12:26:10 vasta tsitaadiga

Laske see uus soft maha, see on saatanast.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 09.09.2015 12:35:23 vasta tsitaadiga

Oli kevadel lapse kasutada olnud Motorola Defy-iga huvitav juhus, sai rooditud Defyle CM Lollipop versioon selga aetud, paari nädala pärast oli aku õhtal, tellisin uue aku, kuu aja pärast aku punnis ja akuga telefon pilti ette ei võta. Võib olla suur juhus, et akude viga, kuigi kangesti paistab välja, et tarkvaral võib laadimise korraldamisel olla oma osa. Kusjuures Defy foorumis oli aku teemal mingi seletus, kuidas tarkvara seda aku laetust üldse arvestab, ja seal olid mingid omad kiiksud ja probleemid. Üldiselt oli vist nii, et uue softi peale laskmisel võidakse senini kogutud akukasutuse-tervise info ära nullida, ja läheb mõnda aega kui uus tarkvara akuga jälle sinapeale saab. Võis olla, et esimesed päevad-nädalad võib akuteemad käituda imelikult, kiired arusaamatud tühjenemised jne, segadus ekraanil näidatava aku täituvuse ja reaalsuse vahel, ent mõne aja pärast pidavat see ise ära lahenema, aga üksikutel juhtudel mingil põhjusel ka mitte. Defy puhul jäi ka mulje, et akut vist laeti lihtsalt süsteemselt üle ja nii nad paksuks läksid ja otsad andsid icon_rolleyes.gif
Enda Compacti teemal kurtsin samuti viimase tarkvarauuenduse (Lollipop) järgselt aku kasutuse kehvenemist, aga huvitaval kombel loksus ise paika. Ühel korral sai telefon nii tühjaks, et viskas selle Stamina säästurežiimi peale, lasin ka pärast laadimist paar päeva nii olla, kuna aku kestis Stmainaga ikka sigahästi aga ära tüütas, sest internetiühendused ja muu oli pidevalt aku säästmiseks välja lülitaud. Lülitasin Stamina välja ja edasine akukasutus tundus palju parem, hinnanguliselt samaväärne KitKati aegadega. Võimalik, et Stamina jooksutamisel telefon õppis akukaustusega kuidagi paremini ringi käima ja ka pärast Stamina väljalülitamist oli sellest infost kuidagi akusäästmisel kasu.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2evavaras
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 13.09.2015 18:49:55 vasta tsitaadiga

Küsiks kaas-sonytajatelt nõu suhtlemiseks emt'ga: Nimelt käis naise compact garantiis helistamise probleemiga, kus teine pool enam minu juttu ei kuulnud. Teenindajatele oli probleem tuttav ja sai mitu korda esinduses käia, enne kui telefon vastu võeti. Esimesel korral võttis teenindaja letitaga mürasummutuse maha. See pidi mõnikord aitama. Katsetas siis naine nädalajagu - viga endine. Siis anti uus sim kaart. Garantiikorras. Ka siis jama jätkus. Lõpuks võeti telefon vastu ja saadeti targematele uurida. Mingi aeg helistati naisele, pakuti ekraani vahetust kuna seal oli paar kriimu(hind 120€). Sellest ta keeldus, mille peale teatati, et ta peab uue päringu tegema, et kas sellisel juhul üldse kehtib garantii. Lõpuks anti teada, et tehti telefonile tartkvara vahetus ja tahetakse 13€ saada.

Nüüd, kui mina sellest kuulsin, ajas karvad turri küll, klient ei saa ju kuidagi androidi süsteemi ja sony ebakõlas süüdi olla. Täiesti garantiiprobleem. Ja nemad lükkavad selle kliendi kraesse. Teada sain naiselt selle loo, helistasin 123'e. Seal härra andis mulle garantiiosakonna numbri. Nüüd uuringi, et kas keegi on veel sellises olukorras olnud ja kuidas käitunud? Või on homme garantiiosakonda helistades ainus argument see, et garantii on 2 aastat ja ükski ekraani kriim tarkvara tööd ei saa segada(eriti olukorras, kus elisa lasi välja tehnilise info kus uusim android ja sony kipuvad koos jonnakad olema) ning rõhumagi siis tarbijakaitsesse pöördumisele.

13 eurot ei ole küll suur raha aga olles sellel teemal silma peal hoidnud, siis üritatakse kliendilt nahka üle kõrvade tõmmata. Garantiitöö ju hüvitab nii ehk naa tehas. Kliendi raha on justkui topelt teenimine siis.


Andres
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 18:55:37 vasta tsitaadiga

p2evavaras, Mingid kriimud ei kaota telefoni garantiid, kui need ei ole põhjustanud antud heli-vms probleemi (vaevalt ju). Kui mingi asi on vigane, siis see ei katkesta terve telefoni garantiid (kui nt ekraan läheb katki, siis lihtsalt ekraani garantii katkeb, muu garantii jääb alles). Loe Xperia Z3 Compact teema viimaseid poste. Seal üks kasutaja võitles pmst sama probleemiga ning sai võidu.
MTTC (kes Sony telefonide garantiid teostab) kasutabki klientide teadmatust sedasi ära.

Samuti ei saa aru, miks nad mingi tarkvara vahetusest raha küsivad? Telefonil ju garantii ning neil on kohustus telefon korda teha (ja kas üldse see tarkvara "vahetus" lahendas probleemi?). Või nad ajasid sellel asjal ka seda, et ekraanil on kriimud ja seetõttu garantii täiesti kadunud telefonil? See bullshit.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2evavaras
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 13.09.2015 19:09:35 vasta tsitaadiga

Aitäh vihje eest. Lugesin, sain targemaks. Mina ka ei saa aru, miks nad raha küsivad. Homme helistan ja uurin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 20:08:52 vasta tsitaadiga

p2evavaras kirjutas:
Aitäh vihje eest. Lugesin, sain targemaks. Mina ka ei saa aru, miks nad raha küsivad. Homme helistan ja uurin.

Anna siis teada, kuidas asjalood kulgevad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.09.2015 20:34:26 vasta tsitaadiga

Mulle väideti seda, et kui telefon on rohkem kui 6 kuud vana peab ~10 eurot tasuma selle eest, et nad üldse viga otsima hakkavad. (diagnostika hind mis ei kuulu garantii alla) ja võttis kukalt kratsima küll.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 21:23:23 vasta tsitaadiga

Täiesti perses. Telefoni esiklaas lihtsalt lampi läks praegu laua peal seistes puruks... #absurd icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 21:40:59 vasta tsitaadiga

Kevvare, Sellega pole eriti kursis... Vb kui otse MTTC-sse pöörduda, siis neil ehk ongi seal mingi selline õigus vms. Kui aga edasimüüja kaudu lahendada, siis edasimüüja kindlasti ei tohi mingi tasu küsida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 21:58:07 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kevvare, Sellega pole eriti kursis... Vb kui otse MTTC-sse pöörduda, siis neil ehk ongi seal mingi selline õigus vms. Kui aga edasimüüja kaudu lahendada, siis edasimüüja kindlasti ei tohi mingi tasu küsida.


MTTC-l kui Sony ametlikul tööde teostamise asutusel puudub õigus muuta garantii tingimusi. Vigade tuvastamiseks on olemas punktuaalsed ja täpselt kirjeldatud protseduurid mis ei ole isegi MTTC enda poolt välja mõeldud vaid mis on tehase poolt väljastatud ning mida peab rangelt järgima ning mis ühtlasi on fikseeritud ajakuluga ja seega vastavalt tasustatud tehase poolt. Igasugune tasulise diagnostika jutt garantii perioodi ajal on kellegi fantaasia genereering mida ei tohi tõsiselt võtta.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2evavaras
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 14.09.2015 09:24:53 vasta tsitaadiga

Nii, annan siis teada, mida sain teada helistades garantiiosakonda. Lühidalt: Kui seadmel on mehhaaniline vigastus(kriim ekraanil) ja klient ei võta vastu pakkumist (120€) selle vahetuseks lõpetatakse MTTC poolt garantii ära(mida tehtigi) Ja siis väidetavalt ma ise tellisin tarkvarauuenduse. Ühesõnaga: Täna lähen toon telefoni ära, maksan arve ka ära. Ja siis hakkan otsima kontakti Sony ja tarbijakaitsega, jälgides kaaskannataja teed, kes kirjeldas oma lugu Z3 compacti teemas. Kui keegi oskab anda vihjeid ja nippe asjade edasi ajamisel, olen kõigile nõuannetele avatud.

Hoian teid kursis.
Andres
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 10:02:39 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Tomv kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
puer kirjutas:
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163


EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps PRFW .270'i.

Kas see meetod ka 5.0.2-ga töötaks? Ma olen edasi-tagasi Custom ROMe peale vorpinud, aga ükski pole nii head akukestvust andnud nagu Sony stock ROM oma Stamina mode'iga. Seega panin jälle stocki tagasi, aga ei leia korralikku rootimisvõimalust. Kõik variandid lõpetavad bootloopis. Kas viimasele Lollipopile on üldse normaalne root olemas?


Aga nii see ju ongi. Rooditud KitKatilt flashid peale dual-recovery ja sealt edasi pre-rooditud 5.0.2-e.
Aga mismoodi näeks välja see teekond rootimata lollipopilt?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 12:27:00 vasta tsitaadiga

p2evavaras, täiesti idiootne suhtumine MTTC poolt. Kui ma kogemata ekraanile kääridega kriipsu teen, siis ega seepärast telefon katki lähe icon_biggrin.gif, peab hakkama igast vigastusest pilti tegema, päevikut pidama nende jaoks, et kõik toimiks? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2evavaras
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 14.09.2015 13:11:41 vasta tsitaadiga

Mttc'ga ma ei suhelnud, küll aga emt garantii osakonnaga. Jutt oli selline.

Mina: "Ega siis kriim ei saa lõpetada seadme garantiid. Eriti veel tarkvara garantiid?!"
Onu emt'st:"Saab ikka küll ja lõpetab."

Vot sedasi.

Ja kriim ekraanil on tekkinud laadija otsast, naine oli natuke hooletu laadima panemisel icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 14:57:30 vasta tsitaadiga

p2evavaras kirjutas:
Mttc'ga ma ei suhelnud, küll aga emt garantii osakonnaga. Jutt oli selline.

Mina: "Ega siis kriim ei saa lõpetada seadme garantiid. Eriti veel tarkvara garantiid?!"
Onu emt'st:"Saab ikka küll ja lõpetab."

Vot sedasi.

Ja kriim ekraanil on tekkinud laadija otsast, naine oli natuke hooletu laadima panemisel icon_biggrin.gif


Garantii tingimused sätestab tootja/müüja, selles osas vaielda raske.
Eesti seadusandlus sätestab pretensiooniesitamise õiguse, mis ei tohiks selliste idiootsete väidete järgi painduda nagu sulle esitati.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 16:35:38 vasta tsitaadiga

p2evavaras, Las nad toovad vastava punkti ka välja. Ei tea, kus nad sellise välja võluvad?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 14.09.2015 20:33:36 vasta tsitaadiga

p2evavaras kirjutas:
Mttc'ga ma ei suhelnud, küll aga emt garantii osakonnaga. Jutt oli selline.

Mina: "Ega siis kriim ei saa lõpetada seadme garantiid. Eriti veel tarkvara garantiid?!"
Onu emt'st:"Saab ikka küll ja lõpetab."

Vot sedasi.

Ja kriim ekraanil on tekkinud laadija otsast, naine oli natuke hooletu laadima panemisel icon_biggrin.gif


Niisiis peab ikka väga hoolikalt kaaluma, millise tootja seadmeid tulevikus osta. Ja seda just siinse kolka teenindust silmas pidades. Paraku on see mttc päris mitme tootja garantii teostaja. Paneb päris kiruma. Nende kobakäppade juurde ei julge enam oma poolpidust pisiveaga garantiiga seadet viia. Viimati oli kolm nädalat ära ning ei tehtud midagi... Eelnevatel kordadel on tekkinud hästi hoitud telefonidele kriime, ekraanide vahetusel garantiitööde käigus. Üks telefon käis sama veaga kolm korda ning enne korda ei saanud, kui nõudsin seadme tagasiostu. Huvitaval kombel suudeti siis korda teha... Ehk siis umbes iga kolmas kord neil vist töö õnnestub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.09.2015 20:53:04 vasta tsitaadiga

Iseasi, kas vaeva väärt on aga võid ka nt Soome saata selle teinekord.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.