Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 07:22:01 vasta tsitaadiga

Kuskil 2-30 päeva
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2015 13:23:30 vasta tsitaadiga

Kust tulevad Hiina netikaubamajade kaubad? Üks huviline käis seltskonnaga asja uurimas ja räägib natuke:


Link

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 22:15:43 vasta tsitaadiga

Mis trackingus täpsemalt see "Departure from outward office of exchange" märge tähendab? Ühe toote trackingus Alis, mis teele pandud 25. juuni, on juba 4 sellist märget (esimene 6. juuli ja teised kuskil paari päevaste vahedega, viimane selline märge 15. juuli).
Mis asja nad seal jauravad sellega?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 23:45:44 vasta tsitaadiga

Need võivad olla erinevate linnade/külade vaheetapid. Asukoht on märgitud?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 23:55:20 vasta tsitaadiga

Ali trackingus pole asukohta, kuid kui seal China Post lehel trackida, siis näitab kõikide nende asukohaks Nanjing. Nii et ta polegi sealt välja liikunud kuhugi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.07.2015 20:18:22 vasta tsitaadiga

mul ühel vidinal on 5'dat päeva staatuseks "Beijing departure" see tähendab, et ikka veel lennuki järjekorras?
tagasi üles
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 20:26:45 vasta tsitaadiga

olavsu1, Ma saan aru, et koolis ei õpatatud/ei õppinud inglise keelt aga arvuti lähedane AHV võiks ikka google translaatorit kasutada osata, kui muidu ei saa.
https://translate.google.com/#en/et/departure
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.07.2015 21:04:45 vasta tsitaadiga

WäntWõll, ma tean küll, mida see sõnaraamatu järgi tähendab, aga tegelikult? Järjekordne ladu, kus asja kinnihoitakse. Kuidagi peab 60 päeva ära kulutama
Juba sellele eelnenud staatuse peale oleks võinud arvata, et asi pandi juba lennukise ja lendab eesti poole.
tagasi üles
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 21:15:02 vasta tsitaadiga

asi lahkus beijingist ju..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 21:17:10 vasta tsitaadiga

Tegelikult seda tähendabki, mida sõnaraamat ütleb.
Lihtsalt järgmine kord näed trackingust kui maarjamaa pinnal ja siis tuleb loterii, kaua Omniva sellega ringi sõidab või lao nurgas liigutab, enenm kui sinu soovitud postiasutusse jõuab.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.07.2015 21:22:42 vasta tsitaadiga

ei tundu nii olevat. see on ikka veel Pekingis.
tagasi üles
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 21:23:39 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
ei tundu nii olevat. see on ikka veel Pekingis.

Mille põhjal see nii tundub?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 21:27:43 vasta tsitaadiga

olavsu1, millest sa seda järeldad? Tavaposti puhul üldiselt trackinguga nii ongi, et kui saatja riigist lahkub, siis enne ei näe midagi kui onavia tracking Eestis liikumist näitama hakkab. Puust ja punaselt öeldes tavaposti tracking ei näita liikumist riikides, mida pakk läbib ja enamasti ei tähenda saatja riigist lahkumine otselendu Eestisse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.07.2015 21:45:11 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal ali asjad venivad ikka mõnuga 1+ kuu alati.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 21:59:39 vasta tsitaadiga

Olen ka Alist 2 asja tellinud viimasel 2 kuul (1 asi saabus alles mõned päevad tagasi, mis võttis üle kuu aega ning teist asja veel ootan, mis pole sealt lähtekohast veel ära saadetutki, kuna ringleb seal ühes kohas ringi kuidagi). Samuti ootan siiani veel ka ühte eBay eset Hiinast (üle 1 kuu). Pole enne kunagi nii kaua need asjad sealt Hiinast tulnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.07.2015 22:10:00 vasta tsitaadiga

Pekingi ja Tallinna vahel on kaubalennuki liin olemas. Olen jälginud igasugu asjasse puutuvaid dokumentaale. Seal on kiirus oluline, lennuk ei tohi maapeal niisama pikalt seista. Lossimine-laadimine peab toimuma võimalikult lühuikese ajajooksul, loetud tundidega. Max 2 päevaga peab kaup olema sihtkoha lennuväljal. aega on läinud 5 päeva. Peaks juba ammu Eestis olema aga ei ole. Tuginedes sellele arvan, et asi on ikka veel laos ja pole jõudnud lennukisse. Ainsad viibimise põhjused saavad minu arvates olla a) Vulkaaniline aktiivsus (vilksas üks uudis sel teemal). b) Eestisse saadetav lennukitäis (Boeing 747) kaupa pole koos. c) Tavaari on niipalju, et terminal ei jõua seda käidelda.
tagasi üles
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 22:15:24 vasta tsitaadiga

Ja mis sa saada tahad? Et kaup oleks 48 tunniga Eestis? Vali siis kulleriks UPS/DHL ja maksa vastavalt.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 22:19:07 vasta tsitaadiga

olavsu1, otseliini olemasolu ei tähenda, et tavapostiga saadetud pakid sellega saadetakse. Kui kulleriks UPS kõige kallima teenuse valid, siis saad jah paki mõne päevaga kätte(ja maksad transpordi eest kordades rohkem kui kauba eest), aga tavapost on midagi muud. Hiina pakid tulevad tavaliselt 3-4 nädalaga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.07.2015 22:35:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui kulleriks UPS kõige kallima teenuse valid, siis saad jah paki mõne päevaga kätte(ja maksad transpordi eest kordades rohkem kui kauba eest),



jajah, saabub siis hävitajaga, millega muidu doonororganeid ja verd veetakse. ei tellinud enesele varuosi icon_razz.gif nojah nood hinnad sobivad hulgi tellimuse korral.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 22:44:03 vasta tsitaadiga

olavsu1, no arvuta ise. Onavia viib tavalise paki 5km kaugusel asuvasse postkontorisse/automaati mitte vähem kui 12 tunniga. Hiinast siia on kilomeetreid oluliselt rohkem, ole rahul et pakk mitu aastat ei tule icon_biggrin.gif Tavapost on igal pool uimane.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.07.2015 22:59:37 vasta tsitaadiga

Tuleb ka 7 päevaga tava. Lihtsalt selge viide, et asi uimasemaks muutunud,
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 23:47:54 vasta tsitaadiga

ALI-s on täesti pädevalt võimalik valida müüjat posti järgi millega saadab.
Chaina ei ole minu valik, NLpost ja eelistus on Singapur post. NL tuleb ca. 10 peäva ja Singapur 6,7,8 koos NV-ga thumbs_up.gif
Kui neist kumbagi tasuta ei ole, otsin sama asja müüja, kes sellega saadab ja ei ole korda kus ei oleks leidnud.
1-5€ vidinaid lasen saata ükskõik millega, kuna nedega pole kiire ja kui oleks kiire oleks siit ostnud või ebay-st icon_razz.gif

Mai-juuni tellisin umbes 40 asja skaalas 0,6€-130€ ja kõik võtsin tasuta postiga, kuid jälgisin üleval toodud saatjaid ja et käsitlemine oleks max 4 päeva.
Juuni lõpuks olid kõik asjad käes.

NL-i bonus on see, et Omniva või meie jaoks tuleb asi alles radarisse, kui asi Hollandist liikuma hakkab ja kordagi pole maksund meil mingeid makse olenemata summast.
Viimane saak oli 180€ eest ühest poest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 01:57:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Viimasel ajal ali asjad venivad ikka mõnuga 1+ kuu alati.

eile sain just paki, ca 25 päeva tuli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 03:46:16 vasta tsitaadiga

Veidi alla kuu on viimasel ajal normiks jah
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 09:54:05 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Pekingi ja Tallinna vahel on kaubalennuki liin olemas. Olen jälginud igasugu asjasse puutuvaid dokumentaale. Seal on kiirus oluline, lennuk ei tohi maapeal niisama pikalt seista. Lossimine-laadimine peab toimuma võimalikult lühuikese ajajooksul, loetud tundidega. Max 2 päevaga peab kaup olema sihtkoha lennuväljal. aega on läinud 5 päeva. Peaks juba ammu Eestis olema aga ei ole. Tuginedes sellele arvan, et asi on ikka veel laos ja pole jõudnud lennukisse. Ainsad viibimise põhjused saavad minu arvates olla a) Vulkaaniline aktiivsus (vilksas üks uudis sel teemal). b) Eestisse saadetav lennukitäis (Boeing 747) kaupa pole koos. c) Tavaari on niipalju, et terminal ei jõua seda käidelda.


747'ga küll nüüd asju Eestisse ei saadeta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2015 09:56:33 vasta tsitaadiga

Läbi Finnairi tuli ka varem. Taiwan oli alla nädala Eestis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 11:39:36 vasta tsitaadiga

6. juuli õhtul tellitud kaubale sain täna hommikul SMS-i thumbs_up.gif. Viimane ja ka ainuke märge Hiinas oli 10. juuli kohta.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 09:27:06 vasta tsitaadiga

Tellisin samal ajal GearBestist 2 pakki, ühe Singapuri postiga ja teise Netherlands Posti kasutades. Eks näeb kumb varem jõuab. Muidu sealt tulnud kõik Sweden Postiga ja see on meeletult aeglane, alla kuu pole kordagi tulnud. Ja kusjuures kõige rohkem aega võtab asja Rootsist Eestisse vedamine.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 16:05:43 vasta tsitaadiga

Pole hullu, Eestist tuli ka peaaegu kuu aega...
9V akud tellisin ja said külge Eesti jälgimiskoodi. icon_cool.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 22:28:55 vasta tsitaadiga

dx.com 3USD kinkekaart - PGZEIY8NWRQBY
Kehtib augusti lõpuni - kaart/kood on ühekordne ja kehtib vähemalt 30USD tellimuse puhul.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 11:33:02 vasta tsitaadiga

Omniva "raudne reegel" - vähemalt nii nad ütlevad: "kui pole tähitud post, siis on normaalne, et kaduma läheb ja edasise jutuga on lõpp"
Mul on järjest süvenev kahtlus, et Omnivaga on seotud inimesed, kes seda raudset reeglit oma kasuks pööravad. Liiga palju pakke läheb viimasel ajal kaduma.
Paljudel ei ole tracking'ut peal aga nüüd on ka üks värskem juhus, kust ma nagu loeksin välja Omnivasse saabumise (Harjumaa sorting). Edasi ei tea keegi enam midagi...

Või kuidas sellist logi tõlgendada?
2015-06-20, 2015-06-20, Acceptance, CHINA
2015-06-23, Export of international mail, China
2015-06-28, Processing, left China
2015-06-29, Import of international mail
2015-07-02, Handed to customs
2015-07-04, Customs clearance completed
2015-07-09, Processing,, HarjumaaSorting

Mina nagu saaks aru, et eelviimane rida viitab EU tollile ning viimane on "Harjumaa Sorting" e. Omniva.
Kuna Omnival on suhteliselt jäik reegel ning mul jällegi ülaltoodud kahtlus, siis sooviks selle asjaga võimalikult täpseks minna.
Kas kellelgi on kogemust tolli osas, kas seal saab pärida kauba saabumise kinnitust?


Teised juhtumid, mis Omniva väidetel on "täiesti võimatud".
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.
2. Tõestatud juhtum: pakk saadeti Omniva poolt teise karu p***. Õnneks olid seal inimesed, kes paki õigesse kohta tagasi suunasid.
Tõestatud viga - keegi oli õige aadressi pastakaga maha tõmmanud ning oma meelest sobivama asemele kirjuanud. See keegi ei olnud hiinlane, sest nemad trükkisid välja õige aadressi e. selle, mille ma olin neile andnud.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 11:39:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.


Seda olen ise ka kogenud, tegin eBayst kaebuse ja peagi oli raha tagasi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 13:09:42 vasta tsitaadiga

Miks üldse träckinguta pakke tellida, see kopika sääst on väärt närvikulu?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 04.08.2015 13:58:11 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Omniva "raudne reegel" - vähemalt nii nad ütlevad: "kui pole tähitud post, siis on normaalne, et kaduma läheb ja edasise jutuga on lõpp"
Mul on järjest süvenev kahtlus, et Omnivaga on seotud inimesed, kes seda raudset reeglit oma kasuks pööravad. Liiga palju pakke läheb viimasel ajal kaduma.
Paljudel ei ole tracking'ut peal aga nüüd on ka üks värskem juhus, kust ma nagu loeksin välja Omnivasse saabumise (Harjumaa sorting). Edasi ei tea keegi enam midagi...

Või kuidas sellist logi tõlgendada?
2015-06-20, 2015-06-20, Acceptance, CHINA
2015-06-23, Export of international mail, China
2015-06-28, Processing, left China
2015-06-29, Import of international mail
2015-07-02, Handed to customs
2015-07-04, Customs clearance completed
2015-07-09, Processing,, HarjumaaSorting

Mina nagu saaks aru, et eelviimane rida viitab EU tollile ning viimane on "Harjumaa Sorting" e. Omniva.
Kuna Omnival on suhteliselt jäik reegel ning mul jällegi ülaltoodud kahtlus, siis sooviks selle asjaga võimalikult täpseks minna.
Kas kellelgi on kogemust tolli osas, kas seal saab pärida kauba saabumise kinnitust?


Teised juhtumid, mis Omniva väidetel on "täiesti võimatud".
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.
2. Tõestatud juhtum: pakk saadeti Omniva poolt teise karu p***. Õnneks olid seal inimesed, kes paki õigesse kohta tagasi suunasid.
Tõestatud viga - keegi oli õige aadressi pastakaga maha tõmmanud ning oma meelest sobivama asemele kirjuanud. See keegi ei olnud hiinlane, sest nemad trükkisid välja õige aadressi e. selle, mille ma olin neile andnud.


Ei ole mingit Harjumaa sortingut. Ilmselgelt fake tracking.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 16:08:45 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Ei ole mingit Harjumaa sortingut. Ilmselgelt fake tracking.

Üksasi, kui fake tracking tehakse, et kedagi petta sellega aga vot siinkohas ma ei ole pihta saanud, et kes peaks sellest võitma?
Minu arusaamise järgi kaupmees enne raha ei näe, kui saaja on kinnituse andnud. Võibolla on üksikud, kes ei viitsi jännata sellega aga ilmselt enamus siiski kas pikendab tarnet või teed dispuudi ning saab raha tagasi. Sellega rikkaks ei tohiks saada.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 16:17:53 vasta tsitaadiga

nevermind, Olen eBayst tellinud kaupa, mis jõudis kohale nii kaua hiljem, et see order oli juba "history"sse läinud ning ei saanud tagasisidet jätta. Mis see kaupmees siis ei saanudki raha kätte? Või kui juba "history"sse läheb ning kaebust pole esitatud, siis vb antakse ikka raha kätte või selline süsteem ainult Alis (eBays mitte)?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 17:15:26 vasta tsitaadiga

Siim159, ebay's saab müüja raha kohe kätte. Ja kui asi nii vanaks läeb, siis läbi kuskilt resolution center'i vmt mingeid ostu id'sid läbi närides saad ikka oma asju teha. Lihtsalt on vist unustatud mõistlik UI asjale teha, kui ost nii vanaks muutunud.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:05:03 vasta tsitaadiga

jnt, ei saa müüja raha kohe kätte..21 päeva peab möödas olema..vähemalt omal on nii, pole muidugist ka suurt miskit müünud ise(miski 25-30 müügitehingut)
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:07:21 vasta tsitaadiga

green, ahsoo, see siis mingi paypal'i enda teema? Ma tean, et seal küll igasugu protectionid jmt, kuid otseselt ei ole räägitud, et kanne paypal'ile läheb. Paypal kanne on ikka müüga nimega konkreetselt. (mälu järgi) AliExpress'is läheb krediitkaardilt raha Ali'le endale ja kui kõik okei, kannab ise müüjale edasi.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:19:00 vasta tsitaadiga

Keegi on varem NL postiga asju saanud? NL posti kodukas väidab, et pakk on sihtkohariigis, aga Omniva kodukal on viimane sissekanne Hollandist.

04-08-2015 12:51 The item has arrived in the country of destination ESTONIA
04-08-2015 07:02 The item is on transport to the country of destination
03-08-2015 15:44 The item is at the PostNL sorting center
28-07-2015 10:25 The item is pre-advised

Kaua võiks aega minna, et kätte saada?

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:22:49 vasta tsitaadiga

Chaina-holland-onaja teekonna kaudu tuli hollandist 4p pakk mulle eelmine kuu
Kui see onaja käes, siis täna/homme peaks saama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 13:53:02 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Keegi on varem NL postiga asju saanud? NL posti kodukas väidab, et pakk on sihtkohariigis, aga Omniva kodukal on viimane sissekanne Hollandist.

04-08-2015 12:51 The item has arrived in the country of destination ESTONIA
04-08-2015 07:02 The item is on transport to the country of destination
03-08-2015 15:44 The item is at the PostNL sorting center
28-07-2015 10:25 The item is pre-advised

Kaua võiks aega minna, et kätte saada?


Omniva tracking:
http://gyazo.com/37ff5043f7db76c246ef7009f3329837
17track:
http://gyazo.com/a2662bf2ad0e2fca87915ed986ba4e58

Imelik on see, et eelmine kord saadeti pakk elukohale lähimasse postiasutusse (Priisle postkontor), seekord siis Lasnamäe centrumisse .. siiamaani ei mõista miks nad priisle pk'sse ei saatnud icon_eek.gif
Igatahes, e-piip tuli saabus banana_dance.gif , äkki töötab ka boss.gif

https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/lasnamae_saab_uue_suure_postkontori ahnii shocking.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 23:07:34 vasta tsitaadiga

sweezy, tänud! Et mul ka saadeti pakk sorteerimiskeskusest välja, võiks selle lähiajal kätte saada. Kuigi sinu puhul kulus lausa mitu head päeva, enne kui see Lasnamäele jõudis.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 01:30:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
sweezy, tänud! Et mul ka saadeti pakk sorteerimiskeskusest välja, võiks selle lähiajal kätte saada. Kuigi sinu puhul kulus lausa mitu head päeva, enne kui see Lasnamäele jõudis.

thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 09:48:38 vasta tsitaadiga

sweezy, ahaa, mõtlesin mis jama on, et Priisle kohe maja kõrval aga saadetakse Lasnamäe Centrumisse, aga see jutt, et kiirem ja mugavam on küll paras möla...
Priisles pole kunagi olnud järjekorda, Centrumis sain 20 minutit väikest pakikest oodata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.08.2015 16:04:55 vasta tsitaadiga

Endal juhtus nõnda, et sai enne mai algust tellitud omale 3 SSD bracketit. Kätte sain ainult 1 SSD bracketi, tegin pakist ja kõigest pilti müüjale, et nii väikse paki sisse ei mahuks 3 SSD bracketit ja paki peal ka kirjas quantity 1. Müüja vabandas südamest ja saatis mulle paki teele ning andis ka trackingu. Möödus kuu.. möödus kaks.. Mul oli meelest läinud juba ja saatsin uuesti, et kus mu pakk siis on? Sain vastu, et tema olevat kolm korda juba pakki saatnud - üks kord oli pakk ära lömastatud millegi all, teine kord oli pakk kaotsi läinud ja kolmas kord tagasi saadetud. Noh, poisike saatis veel ühe paki ja nüüd sain kätte ühesõnaga, pakis oli vabandav kiri ja sain 2 lisa SSD bracketi asemel hoopis 6 tükki neid. Mul pole küll nii paljule otstarvet, aga mis kurat nende pakkidega juhtub vahepeal? icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 16:15:45 vasta tsitaadiga

Mul üks tore kogemus ali'ga. Nimelt tellisin ühe 5.25" mälukaartide jmt pesadega esipaneeli. Protection sai otsa ja magasin aja maha, kuid vestlusesse astudes oli müüja kohe valmis mulle refundima. Asi ise oli talle mingil põhjusel tollist tagasi saadetud. Kuna Ali's oli kõik juba läbi, saatis mulle refund'i läbi paypal'i.

Olgu, natuke võttis paypal minult, kui raha saajalt, teenustasuna maha, kuid käitumine müüja poolt absoluutselt kiiduväärt. thumbs_up.gif

Kui ma reaalselt olen selle raha nüüd kätte saanud paypal'i ja asi minu kontol, siis ega vist enam mingit nö. "pettust" karta ei tasuks, eks?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 09:29:52 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
sweezy, ahaa, mõtlesin mis jama on, et Priisle kohe maja kõrval aga saadetakse Lasnamäe Centrumisse, aga see jutt, et kiirem ja mugavam on küll paras möla...
Priisles pole kunagi olnud järjekorda, Centrumis sain 20 minutit väikest pakikest oodata. icon_rolleyes.gif

ega minulgi siit Meelikust miskit minna polnud , u. 5 minutit üliaeglases tempos (kiiremini ei jaksa icon_lol.gif ), ja nüüd asi eriti si.tax tehtud .. selleks et normaalsest kohale jõuda peab minema läbi kesklinna sinna lasnamäe centrumisse .. 60 bussiga minna on ikke päris pikk maa kõndida icon_biggrin.gif aga igatahes, esimene kord sain ca pool tundi oodata, teine kord läks umbes 45 min. mõlemal korral ainult 2 provvat teenindasid, ülejäänud keksisid niisama ringi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 09:48:12 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/uudised/2015/08/11/hiina-norgestas-juaani

Meie jaoks võiks hinnad odavamaks nüüd veel minna. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 22:11:18 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/08/11/hiina-norgestas-juaani

Meie jaoks võiks hinnad odavamaks nüüd veel minna. icon_wink.gif

Sellest veel odavamalt .. et annavad tasuta ära või mis ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.