Mis trackingus täpsemalt see "Departure from outward office of exchange" märge tähendab? Ühe toote trackingus Alis, mis teele pandud 25. juuni, on juba 4 sellist märget (esimene 6. juuli ja teised kuskil paari päevaste vahedega, viimane selline märge 15. juuli).
Mis asja nad seal jauravad sellega?
Ali trackingus pole asukohta, kuid kui seal China Post lehel trackida, siis näitab kõikide nende asukohaks Nanjing. Nii et ta polegi sealt välja liikunud kuhugi.
WäntWõll, ma tean küll, mida see sõnaraamatu järgi tähendab, aga tegelikult? Järjekordne ladu, kus asja kinnihoitakse. Kuidagi peab 60 päeva ära kulutama
Juba sellele eelnenud staatuse peale oleks võinud arvata, et asi pandi juba lennukise ja lendab eesti poole.
Tegelikult seda tähendabki, mida sõnaraamat ütleb.
Lihtsalt järgmine kord näed trackingust kui maarjamaa pinnal ja siis tuleb loterii, kaua Omniva sellega ringi sõidab või lao nurgas liigutab, enenm kui sinu soovitud postiasutusse jõuab.
olavsu1, millest sa seda järeldad? Tavaposti puhul üldiselt trackinguga nii ongi, et kui saatja riigist lahkub, siis enne ei näe midagi kui onavia tracking Eestis liikumist näitama hakkab. Puust ja punaselt öeldes tavaposti tracking ei näita liikumist riikides, mida pakk läbib ja enamasti ei tähenda saatja riigist lahkumine otselendu Eestisse.
Olen ka Alist 2 asja tellinud viimasel 2 kuul (1 asi saabus alles mõned päevad tagasi, mis võttis üle kuu aega ning teist asja veel ootan, mis pole sealt lähtekohast veel ära saadetutki, kuna ringleb seal ühes kohas ringi kuidagi). Samuti ootan siiani veel ka ühte eBay eset Hiinast (üle 1 kuu). Pole enne kunagi nii kaua need asjad sealt Hiinast tulnud.
Pekingi ja Tallinna vahel on kaubalennuki liin olemas. Olen jälginud igasugu asjasse puutuvaid dokumentaale. Seal on kiirus oluline, lennuk ei tohi maapeal niisama pikalt seista. Lossimine-laadimine peab toimuma võimalikult lühuikese ajajooksul, loetud tundidega. Max 2 päevaga peab kaup olema sihtkoha lennuväljal. aega on läinud 5 päeva. Peaks juba ammu Eestis olema aga ei ole. Tuginedes sellele arvan, et asi on ikka veel laos ja pole jõudnud lennukisse. Ainsad viibimise põhjused saavad minu arvates olla a) Vulkaaniline aktiivsus (vilksas üks uudis sel teemal). b) Eestisse saadetav lennukitäis (Boeing 747) kaupa pole koos. c) Tavaari on niipalju, et terminal ei jõua seda käidelda.
olavsu1, otseliini olemasolu ei tähenda, et tavapostiga saadetud pakid sellega saadetakse. Kui kulleriks UPS kõige kallima teenuse valid, siis saad jah paki mõne päevaga kätte(ja maksad transpordi eest kordades rohkem kui kauba eest), aga tavapost on midagi muud. Hiina pakid tulevad tavaliselt 3-4 nädalaga.
Kui kulleriks UPS kõige kallima teenuse valid, siis saad jah paki mõne päevaga kätte(ja maksad transpordi eest kordades rohkem kui kauba eest),
jajah, saabub siis hävitajaga, millega muidu doonororganeid ja verd veetakse. ei tellinud enesele varuosi nojah nood hinnad sobivad hulgi tellimuse korral.
olavsu1, no arvuta ise. Onavia viib tavalise paki 5km kaugusel asuvasse postkontorisse/automaati mitte vähem kui 12 tunniga. Hiinast siia on kilomeetreid oluliselt rohkem, ole rahul et pakk mitu aastat ei tule Tavapost on igal pool uimane.
ALI-s on täesti pädevalt võimalik valida müüjat posti järgi millega saadab.
Chaina ei ole minu valik, NLpost ja eelistus on Singapur post. NL tuleb ca. 10 peäva ja Singapur 6,7,8 koos NV-ga
Kui neist kumbagi tasuta ei ole, otsin sama asja müüja, kes sellega saadab ja ei ole korda kus ei oleks leidnud.
1-5€ vidinaid lasen saata ükskõik millega, kuna nedega pole kiire ja kui oleks kiire oleks siit ostnud või ebay-st
Mai-juuni tellisin umbes 40 asja skaalas 0,6€-130€ ja kõik võtsin tasuta postiga, kuid jälgisin üleval toodud saatjaid ja et käsitlemine oleks max 4 päeva.
Juuni lõpuks olid kõik asjad käes.
NL-i bonus on see, et Omniva või meie jaoks tuleb asi alles radarisse, kui asi Hollandist liikuma hakkab ja kordagi pole maksund meil mingeid makse olenemata summast.
Viimane saak oli 180€ eest ühest poest
Viimasel ajal ali asjad venivad ikka mõnuga 1+ kuu alati.
eile sain just paki, ca 25 päeva tuli _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Veidi alla kuu on viimasel ajal normiks jah _________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Pekingi ja Tallinna vahel on kaubalennuki liin olemas. Olen jälginud igasugu asjasse puutuvaid dokumentaale. Seal on kiirus oluline, lennuk ei tohi maapeal niisama pikalt seista. Lossimine-laadimine peab toimuma võimalikult lühuikese ajajooksul, loetud tundidega. Max 2 päevaga peab kaup olema sihtkoha lennuväljal. aega on läinud 5 päeva. Peaks juba ammu Eestis olema aga ei ole. Tuginedes sellele arvan, et asi on ikka veel laos ja pole jõudnud lennukisse. Ainsad viibimise põhjused saavad minu arvates olla a) Vulkaaniline aktiivsus (vilksas üks uudis sel teemal). b) Eestisse saadetav lennukitäis (Boeing 747) kaupa pole koos. c) Tavaari on niipalju, et terminal ei jõua seda käidelda.
6. juuli õhtul tellitud kaubale sain täna hommikul SMS-i . Viimane ja ka ainuke märge Hiinas oli 10. juuli kohta. _________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Tellisin samal ajal GearBestist 2 pakki, ühe Singapuri postiga ja teise Netherlands Posti kasutades. Eks näeb kumb varem jõuab. Muidu sealt tulnud kõik Sweden Postiga ja see on meeletult aeglane, alla kuu pole kordagi tulnud. Ja kusjuures kõige rohkem aega võtab asja Rootsist Eestisse vedamine. _________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Pole hullu, Eestist tuli ka peaaegu kuu aega...
9V akud tellisin ja said külge Eesti jälgimiskoodi. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
dx.com 3USD kinkekaart - PGZEIY8NWRQBY
Kehtib augusti lõpuni - kaart/kood on ühekordne ja kehtib vähemalt 30USD tellimuse puhul. _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Omniva "raudne reegel" - vähemalt nii nad ütlevad: "kui pole tähitud post, siis on normaalne, et kaduma läheb ja edasise jutuga on lõpp"
Mul on järjest süvenev kahtlus, et Omnivaga on seotud inimesed, kes seda raudset reeglit oma kasuks pööravad. Liiga palju pakke läheb viimasel ajal kaduma.
Paljudel ei ole tracking'ut peal aga nüüd on ka üks värskem juhus, kust ma nagu loeksin välja Omnivasse saabumise (Harjumaa sorting). Edasi ei tea keegi enam midagi...
Või kuidas sellist logi tõlgendada?
2015-06-20, 2015-06-20, Acceptance, CHINA
2015-06-23, Export of international mail, China
2015-06-28, Processing, left China
2015-06-29, Import of international mail
2015-07-02, Handed to customs
2015-07-04, Customs clearance completed
2015-07-09, Processing,, HarjumaaSorting
Mina nagu saaks aru, et eelviimane rida viitab EU tollile ning viimane on "Harjumaa Sorting" e. Omniva.
Kuna Omnival on suhteliselt jäik reegel ning mul jällegi ülaltoodud kahtlus, siis sooviks selle asjaga võimalikult täpseks minna.
Kas kellelgi on kogemust tolli osas, kas seal saab pärida kauba saabumise kinnitust?
Teised juhtumid, mis Omniva väidetel on "täiesti võimatud".
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.
2. Tõestatud juhtum: pakk saadeti Omniva poolt teise karu p***. Õnneks olid seal inimesed, kes paki õigesse kohta tagasi suunasid.
Tõestatud viga - keegi oli õige aadressi pastakaga maha tõmmanud ning oma meelest sobivama asemele kirjuanud. See keegi ei olnud hiinlane, sest nemad trükkisid välja õige aadressi e. selle, mille ma olin neile andnud. _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.
Seda olen ise ka kogenud, tegin eBayst kaebuse ja peagi oli raha tagasi.
Miks üldse träckinguta pakke tellida, see kopika sääst on väärt närvikulu? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Omniva "raudne reegel" - vähemalt nii nad ütlevad: "kui pole tähitud post, siis on normaalne, et kaduma läheb ja edasise jutuga on lõpp"
Mul on järjest süvenev kahtlus, et Omnivaga on seotud inimesed, kes seda raudset reeglit oma kasuks pööravad. Liiga palju pakke läheb viimasel ajal kaduma.
Paljudel ei ole tracking'ut peal aga nüüd on ka üks värskem juhus, kust ma nagu loeksin välja Omnivasse saabumise (Harjumaa sorting). Edasi ei tea keegi enam midagi...
Või kuidas sellist logi tõlgendada?
2015-06-20, 2015-06-20, Acceptance, CHINA
2015-06-23, Export of international mail, China
2015-06-28, Processing, left China
2015-06-29, Import of international mail
2015-07-02, Handed to customs
2015-07-04, Customs clearance completed
2015-07-09, Processing,, HarjumaaSorting
Mina nagu saaks aru, et eelviimane rida viitab EU tollile ning viimane on "Harjumaa Sorting" e. Omniva.
Kuna Omnival on suhteliselt jäik reegel ning mul jällegi ülaltoodud kahtlus, siis sooviks selle asjaga võimalikult täpseks minna.
Kas kellelgi on kogemust tolli osas, kas seal saab pärida kauba saabumise kinnitust?
Teised juhtumid, mis Omniva väidetel on "täiesti võimatud".
1. Tõestamatu juhtum - tracking (ka Omniva oma) näitab minu koodiga paki välja adminst miskis karup*** asuvale kliendile. OK, vb saadeti fake tracking ning ei olegi võimalik tõestada.
2. Tõestatud juhtum: pakk saadeti Omniva poolt teise karu p***. Õnneks olid seal inimesed, kes paki õigesse kohta tagasi suunasid.
Tõestatud viga - keegi oli õige aadressi pastakaga maha tõmmanud ning oma meelest sobivama asemele kirjuanud. See keegi ei olnud hiinlane, sest nemad trükkisid välja õige aadressi e. selle, mille ma olin neile andnud.
Ei ole mingit Harjumaa sortingut. Ilmselgelt fake tracking.
Ei ole mingit Harjumaa sortingut. Ilmselgelt fake tracking.
Üksasi, kui fake tracking tehakse, et kedagi petta sellega aga vot siinkohas ma ei ole pihta saanud, et kes peaks sellest võitma?
Minu arusaamise järgi kaupmees enne raha ei näe, kui saaja on kinnituse andnud. Võibolla on üksikud, kes ei viitsi jännata sellega aga ilmselt enamus siiski kas pikendab tarnet või teed dispuudi ning saab raha tagasi. Sellega rikkaks ei tohiks saada. _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
nevermind, Olen eBayst tellinud kaupa, mis jõudis kohale nii kaua hiljem, et see order oli juba "history"sse läinud ning ei saanud tagasisidet jätta. Mis see kaupmees siis ei saanudki raha kätte? Või kui juba "history"sse läheb ning kaebust pole esitatud, siis vb antakse ikka raha kätte või selline süsteem ainult Alis (eBays mitte)?
Siim159, ebay's saab müüja raha kohe kätte. Ja kui asi nii vanaks läeb, siis läbi kuskilt resolution center'i vmt mingeid ostu id'sid läbi närides saad ikka oma asju teha. Lihtsalt on vist unustatud mõistlik UI asjale teha, kui ost nii vanaks muutunud. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
jnt, ei saa müüja raha kohe kätte..21 päeva peab möödas olema..vähemalt omal on nii, pole muidugist ka suurt miskit müünud ise(miski 25-30 müügitehingut) _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
green, ahsoo, see siis mingi paypal'i enda teema? Ma tean, et seal küll igasugu protectionid jmt, kuid otseselt ei ole räägitud, et kanne paypal'ile läheb. Paypal kanne on ikka müüga nimega konkreetselt. (mälu järgi) AliExpress'is läheb krediitkaardilt raha Ali'le endale ja kui kõik okei, kannab ise müüjale edasi. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Keegi on varem NL postiga asju saanud? NL posti kodukas väidab, et pakk on sihtkohariigis, aga Omniva kodukal on viimane sissekanne Hollandist.
04-08-2015 12:51 The item has arrived in the country of destination ESTONIA
04-08-2015 07:02 The item is on transport to the country of destination
03-08-2015 15:44 The item is at the PostNL sorting center
28-07-2015 10:25 The item is pre-advised
Kaua võiks aega minna, et kätte saada? _________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Chaina-holland-onaja teekonna kaudu tuli hollandist 4p pakk mulle eelmine kuu
Kui see onaja käes, siis täna/homme peaks saama _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi on varem NL postiga asju saanud? NL posti kodukas väidab, et pakk on sihtkohariigis, aga Omniva kodukal on viimane sissekanne Hollandist.
04-08-2015 12:51 The item has arrived in the country of destination ESTONIA
04-08-2015 07:02 The item is on transport to the country of destination
03-08-2015 15:44 The item is at the PostNL sorting center
28-07-2015 10:25 The item is pre-advised
Imelik on see, et eelmine kord saadeti pakk elukohale lähimasse postiasutusse (Priisle postkontor), seekord siis Lasnamäe centrumisse .. siiamaani ei mõista miks nad priisle pk'sse ei saatnud
Igatahes, e-piip tuli saabus , äkki töötab ka
sweezy, tänud! Et mul ka saadeti pakk sorteerimiskeskusest välja, võiks selle lähiajal kätte saada. Kuigi sinu puhul kulus lausa mitu head päeva, enne kui see Lasnamäele jõudis. _________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
sweezy, tänud! Et mul ka saadeti pakk sorteerimiskeskusest välja, võiks selle lähiajal kätte saada. Kuigi sinu puhul kulus lausa mitu head päeva, enne kui see Lasnamäele jõudis.
sweezy, ahaa, mõtlesin mis jama on, et Priisle kohe maja kõrval aga saadetakse Lasnamäe Centrumisse, aga see jutt, et kiirem ja mugavam on küll paras möla...
Priisles pole kunagi olnud järjekorda, Centrumis sain 20 minutit väikest pakikest oodata.
Endal juhtus nõnda, et sai enne mai algust tellitud omale 3 SSD bracketit. Kätte sain ainult 1 SSD bracketi, tegin pakist ja kõigest pilti müüjale, et nii väikse paki sisse ei mahuks 3 SSD bracketit ja paki peal ka kirjas quantity 1. Müüja vabandas südamest ja saatis mulle paki teele ning andis ka trackingu. Möödus kuu.. möödus kaks.. Mul oli meelest läinud juba ja saatsin uuesti, et kus mu pakk siis on? Sain vastu, et tema olevat kolm korda juba pakki saatnud - üks kord oli pakk ära lömastatud millegi all, teine kord oli pakk kaotsi läinud ja kolmas kord tagasi saadetud. Noh, poisike saatis veel ühe paki ja nüüd sain kätte ühesõnaga, pakis oli vabandav kiri ja sain 2 lisa SSD bracketi asemel hoopis 6 tükki neid. Mul pole küll nii paljule otstarvet, aga mis kurat nende pakkidega juhtub vahepeal?
Mul üks tore kogemus ali'ga. Nimelt tellisin ühe 5.25" mälukaartide jmt pesadega esipaneeli. Protection sai otsa ja magasin aja maha, kuid vestlusesse astudes oli müüja kohe valmis mulle refundima. Asi ise oli talle mingil põhjusel tollist tagasi saadetud. Kuna Ali's oli kõik juba läbi, saatis mulle refund'i läbi paypal'i.
Olgu, natuke võttis paypal minult, kui raha saajalt, teenustasuna maha, kuid käitumine müüja poolt absoluutselt kiiduväärt.
Kui ma reaalselt olen selle raha nüüd kätte saanud paypal'i ja asi minu kontol, siis ega vist enam mingit nö. "pettust" karta ei tasuks, eks? _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
sweezy, ahaa, mõtlesin mis jama on, et Priisle kohe maja kõrval aga saadetakse Lasnamäe Centrumisse, aga see jutt, et kiirem ja mugavam on küll paras möla...
Priisles pole kunagi olnud järjekorda, Centrumis sain 20 minutit väikest pakikest oodata.
ega minulgi siit Meelikust miskit minna polnud , u. 5 minutit üliaeglases tempos (kiiremini ei jaksa ), ja nüüd asi eriti si.tax tehtud .. selleks et normaalsest kohale jõuda peab minema läbi kesklinna sinna lasnamäe centrumisse .. 60 bussiga minna on ikke päris pikk maa kõndida aga igatahes, esimene kord sain ca pool tundi oodata, teine kord läks umbes 45 min. mõlemal korral ainult 2 provvat teenindasid, ülejäänud keksisid niisama ringi
Meie jaoks võiks hinnad odavamaks nüüd veel minna. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.