Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8.1 Pro OEM System Builder litsents kahtlaselt lehelt ja aktiveerimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004




sõnum 08.08.2015 13:57:03 Windows 8.1 Pro OEM System Builder litsents kahtlaselt lehelt ja aktiveerimine vasta tsitaadiga

Tere

Ostsin G2A.com'ist eelmainitud Windows'i versiooni OEM litsentsi. Kui ma aga lähen This PC>Properties ja sealt "Activation", siis see ei toimi. Ma tean, et OEM litsents on ainult ühe arvutiga (emaplaadiga) sidumine vms, aga kas selle toimiseks peab tegema ka nullist puhta Windows'i installi? Või tõmmati lihtsalt perse lohku seal lehel.

Nii et peamine küsimus siis, et kas peab tegema puhta installi, et see OEM litsents töötaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 14:00:51 vasta tsitaadiga

ei pea uuesti installima, system properties -> change product key.. toksid oma koodi sisse ja peaks aktiveeruma kohe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004




sõnum 08.08.2015 14:08:55 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
ei pea uuesti installima, system properties -> change product key.. toksid oma koodi sisse ja peaks aktiveeruma kohe


Okei, kui tõesti nii, siis peab raha tagasi küsima, sest see ei toimi. Ma uuendasin nüüd Windows 10 peale ka ja siin ka ei toimi (kuigi ma ei tea, kas üldse peakski 10-s toimima Win 8.1 kood).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 14:16:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Okei, kui tõesti nii, siis peab raha tagasi küsima, sest see ei toimi. Ma uuendasin nüüd Windows 10 peale ka ja siin ka ei toimi (kuigi ma ei tea, kas üldse peakski 10-s toimima Win 8.1 kood).

versioon õige ikka pro või tavaline vms. 32/64bit ? kui win10 tahad pead uuendama win8.1 vähemalt esimesel korral, muidu kood ei toimi kui puhta installi teed win10ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004




sõnum 08.08.2015 14:46:21 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
tsitaat:

Okei, kui tõesti nii, siis peab raha tagasi küsima, sest see ei toimi. Ma uuendasin nüüd Windows 10 peale ka ja siin ka ei toimi (kuigi ma ei tea, kas üldse peakski 10-s toimima Win 8.1 kood).

versioon õige ikka pro või tavaline vms. 32/64bit ? kui win10 tahad pead uuendama win8.1 vähemalt esimesel korral, muidu kood ei toimi kui puhta installi teed win10ga


Pro oli, ja ostetud kood oli samuti Pro oma, mis pidi toimima nii kui 32- kui ka 64-bitise versiooniga. Windows 10 ei teinud clean installi, tegin seda juhenditega upgrade'i, mis 8.1 alla taskbarile ilmus. Proovisin sama koodi ka 8.1-s, aga seal samuti ei toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 13:13:13 vasta tsitaadiga

kui oli OEM siis sa pead ka vastava OEM iso sikutama. Kas võtme müüja andis ka mingeid juhiseid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004




sõnum 10.08.2015 13:25:12 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
kui oli OEM siis sa pead ka vastava OEM iso sikutama. Kas võtme müüja andis ka mingeid juhiseid?


Mingi suvaline PDF, mis on ilmselt iga koodiga kaasa, oli. See lihtalt seletas, et tuleb installida Windows 8.1 Pro ja sisestada kood. Aga see ei toimi. Tõmbasin Microsofti enda lehelt ISO, millega saab installida, aga Windows'is sees ei saa aktiveerida, sest kood pole unikaalne vms. Mingi väidetava OEM ISO tõmbasin ka, aga see samuti ei toimi (see pidi selline olema, mis loeb koodi BIOSist ehk on vist siis pigem nagu läpakatele, et Windows reinstallida).

Aga oskad sa öelda, kust seda OEM ISO saaks? Legaalselt ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 13:59:15 vasta tsitaadiga

Tegelikult ma polegi hetkel enam nii kindel, et pead spets OEM iso olema. Oma kogemus Win 7 oli igatahes nii aga võibolla on see ka 8 puhul säilinud. Ei oska ka öelda kuidas õige iso leidma peaksid kui ei tea millise OEM litsents see on. Sellel PDF'il pole infot?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 14:08:05 vasta tsitaadiga

nivoo kirjutas:
Aga oskad sa öelda, kust seda OEM ISO saaks? Legaalselt ilmselt mitte.

Tegelikult oli XP viimane, millel olid igal müügikanalil erinevad meediad.
Võtme mitte aktiveerumine on tingitud arvatavasti hoopis selle kuritarvitamisest (nagu sa isegi tõdesid - kahtlane leht)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004




sõnum 12.08.2015 07:34:40 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Tegelikult ma polegi hetkel enam nii kindel, et pead spets OEM iso olema. Oma kogemus Win 7 oli igatahes nii aga võibolla on see ka 8 puhul säilinud. Ei oska ka öelda kuidas õige iso leidma peaksid kui ei tea millise OEM litsents see on. Sellel PDF'il pole infot?


Nii palju on infot:





EDIT: Selline kiri on ka kuulutuse juures. Mida see täpsemalt tähendada võiks?:

WARNING! Use of this OEM software is subject to the terms of the Microsoft OEM System Builder License. This product cannot be downloaded from an online platform. You have to acquire the installation files on your own.

EDIT 2: Õnneks sain müüjalt uue võtme. Polegi pettus, sest uus võti aktiveeris kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8.1 Pro OEM System Builder litsents kahtlaselt lehelt ja aktiveerimine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.