|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
06.08.2015 15:47:57
|
|
|
| Andis jah võimaluse salvestada installitud programmide nimekirja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
06.08.2015 19:44:22
|
|
|
| Kui vajutan hiire rullikule, siis pakub Windows mulle erinevate töölaudade vahetamist, kuidas seda disableda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
06.08.2015 20:15:39
|
|
|
Ega vist keegi nii spetsiifilisi asju veel proovinud pole?
| erko kirjutas: |
| Kas keegi on Windows 10-s wide-gamut monitore (NEC PA seeria näiteks) AMD kaardi küljes ka juba kalibreerinud? Töötab? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
06.08.2015 20:28:36
|
|
|
| erko kirjutas: |
Ega vist keegi nii spetsiifilisi asju veel proovinud pole?
| erko kirjutas: |
| Kas keegi on Windows 10-s wide-gamut monitore (NEC PA seeria näiteks) AMD kaardi küljes ka juba kalibreerinud? Töötab? |
|
AMD kúljes pole proovinud. Quadro'ga tóótab.
EDIT: Kalibraatoriks X-Rite i1. ColorMunki Display tóótab ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
06.08.2015 20:30:52
|
|
|
| pacho, tänud. Win 10 teemas Luminous Landscape foorumis on küll NEC-i mainitud kuid ka koos Quadroga. AMD draiverite abi konkreetsete seadmete koostööks Windows 10-s pole veel keegi maininud. Õnneks pole ammu tellitud uuendus minu masinani jõudnud seega on aega veel jälgida mis toimub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.08.2015 20:48:15
|
|
|
| DjPaulyD kirjutas: |
| Kui vajutan hiire rullikule, siis pakub Windows mulle erinevate töölaudade vahetamist, kuidas seda disableda? |
Kui teada saad kuidagi, siis palun anna mulle teada, et kuidas seda enableda saab siis vastavalt!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
06.08.2015 21:06:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| DjPaulyD kirjutas: |
| Kui vajutan hiire rullikule, siis pakub Windows mulle erinevate töölaudade vahetamist, kuidas seda disableda? |
Kui teada saad kuidagi, siis palun anna mulle teada, et kuidas seda enableda saab siis vastavalt!  |
Sain ise jälile. Control Panelist "Mouse" lahti, siis ava Microsoft Mouse and Keyboard Center ning siis "Wheel button" valikust vali "Instant viewer", siis saad rullikut klikkides töölauda vahetada.
EDIT: Disablesin wheel buttoni, kuid nüüd see omakorda ei scrolli. Ikka peab väike porr alati olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
06.08.2015 21:21:21
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Tundub, et Win7 jääb rahulikult veel järgmiseks 5 aastaks arvutisse.  |
Ei tea miks, ise ei kasuta isegi õieti veel W7 olen alles Vista peal, kui vaja siis Xp, aga siiski ühele masinale lasin selle W10 peale tutvumise mõttes, uuendusel jätsin ainult isiklikud failid alles, uuenduse tegin mälupulgalt sest seda õiget pakutud uuendust ei jõudnud ära oodata, kõik viled ja abilised mida W10 pakkus keerasin enne installi kinni, videokaardi draiverit ei paigaldatud ja selle tirisin kõige uuema w10 oma mida nVIDIA lehel pakuti, kõik tundub töötavat sama hästi või isegi paremini kui seda W7 tegi, vana 30GB taastamis kausta lasin samuti W10 ketta puhastus programmiga maha, kõik kaasa pakutud appid kustutasin, milleks neid appe lauaarvutile vaja võiks minna ma küll ei tea, Windowsile on programme piisavalt kirjutatud.
Esialgne üldmulje on tegelikult ikka väga hea, ega ma seda W10 igate pidi veel läbi pole tuhninud aga midagi võimatut seal küll ei paista olevat, aa installi käigus vist kirjutas midagi BIOSsesse sest kui teise kõvaketta järele ühendasin ei tahtnud sealt enam XP käima minna, pool tundi Liive W7 USB pulgalt üleslaadimist ja tundus, et kõik sai uuesti korda, XP pealt sai seda W10 ketast uuritud, kõikidesse kaustadesse pääses ligi mingit ime turvat ei avastanud, nii-et täiesti tavaline ja asjalik Windows versioon see W10.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
06.08.2015 23:08:55
|
|
|
Ma ei tea miks, aga mulle tundub, et W10 puhul on midagi niimoodi ringi sätitud, et OS kasutab rohkem RAM-i (appid on caches sleep modes, umbes nagu nutitelefonides). Raske on seletada, miks app'id nii kiiresti avanevad... FF avanes nüüd mul nt 2-3 sekundiga, mida ma kunagi W7-ga ei saavutanud...
Ma arvan, et lähitulevikus ostan ühe 4 GB mälukaardi juurde oma läpparile,siis kokku 8GB.. Praegu kasutab pidevalt ära umbes 50% Aga pikemas perspektiivis võib sellest väheseks jääda. Ma hakkasin nt vaatama, kuidas windows W7 upgrade ajal mälu võttis ja peab ütlema, et setup kasutas 95% kogu RAM-i... Ehk siis mida suurem on andmekogum, mida vaja puhverdada, seda aeglasemaks läheb arvuti, sest ta peab virtuaalsesse mällu kettale sisse kirjutama ja sealt pärast maha lugema. Seda juhul, kui RAM 100% täis.
Ahjah, täna tuli juba esimene mingi W10 autoupdate. Mis muutus, ei oska öelda.
@firemark: Jah, võib küll nii olla, samas...Paljudel tavaläpakatel on emaplaadi max RAM limiit, 16, on ka 32-seid. Mulle jääb laeks 16. Mitte, et ma enneaegu nutan Nujahh. vaadates säästuläpakaid, siis müüakse siiani ka 2GB RAM-ga..., kusjuures 32bit ja Win8-ga...
huvitav, 64 bitiseid opsüsteeme ja CPU-sid toodetakse juba ma ei tea, ligi 10 aastat ja alles nüüd hakkab sellest mingit reaalset kasu tulema- 32 bitistel on ju lagi, kuni 3GB... (w10 32 bit kohta väidavad google allikad siiski 4GB), siis W10 PRO suisa kuni 512GB, ehk pool terabaiti!!!
viimati muutis ab79 06.08.2015 23:51:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.08.2015 23:15:10
|
|
|
| Eks paari aasta pärast on 16gb mälu arvutis tavaline nähtus. Praegu see rohkem mängurite ja teistes tööloomade arvutites
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
07.08.2015 00:09:02
|
|
|
| xp oli 3gb jama, 32bit ikkagi 4gb aga see sisaldab kõike - mitte ainutl ram-i. Sh vram.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 10:48:45
Säästutahvli mure |
|
|
Siuke probleem nüüd, et on mingi odav GoCleveri Windowsi tahvlikärakas, millel ainult 12GB sisemist pinda.
Püüan kõik mittesüsteemsed asjad kaardile ajada. OneDrive ei lase mul oma sodi SD kaardile, mille ma NTFS'iks formattisin, panna. Oskab keegi aidata sellega Varasemates versioonides sai OneDrive'i seadeid hiljem kruttida, aga praegu ma ei leia üldse peale esialgse seadistuse OneDrive'i seadistusi kuskilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.08.2015 10:56:54
|
|
|
12GB? Upgrade´isid?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 10:59:43
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| 12GB? Upgrade´isid? |
Upgradesin. Sisse ostsin 64GB SD kaardi. C kettale pidin 2.09GB ruumi tegema. Ülejäänu, põhi payload, läks kaardile.
---
14GB on tegelt hoopis. Mitte, et sel väga palju vahet oleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.08.2015 11:03:49
|
|
|
Recovery partitioon on alles siis?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 11:08:05
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Recovery partitioon on alles siis? |
Jah. Sellel on ainult microUSB laadimiseks ja microHDMI pildi jaoks. Ei ole hetkel vahendeid, ega know-how'd kuidas tühjaks teha ja puhast installi teha ja mittevajaminev õhku lasta.
Igal juhul, kui recovery partitsioni õhku laseks, ei tekiks väga palju ruumi juurde ja tahaks ikka oma asjad kaardile panna. Synology CloudStation ei köhi SD kaardi kohta midagi, OneDrive paneb näkku. (Olude sunnil pean kasutama kahte pilve )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.08.2015 11:11:37
|
|
|
USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 11:26:52
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.08.2015 11:29:00
|
|
|
| Ilmselt 1000 korda siin küsitud aga küsiks ka. Tegin upgrade ära aga tahaks nüüd ikka ilusti clean installi ka teha. Mis keyd ma kasutan? Oma W8 keyd või peaks mingi programmi tõmbama mis mulle arvutist key loeb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 11:30:01
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Ilmselt 1000 korda siin küsitud aga küsiks ka. Tegin upgrade ära aga tahaks nüüd ikka ilusti clean installi ka teha. Mis keyd ma kasutan? Oma W8 keyd või peaks mingi programmi tõmbama mis mulle arvutist key loeb? |
Ei kasutagi, lihtsalt tee puhas install nüüd ja aktiveerub ise võluväel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.08.2015 11:30:34
|
|
|
| dafuq, kuidas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.08.2015 11:30:41
|
|
|
| Keyd ei kasutagi, skipi installi ajal, aktiveerub automatselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.08.2015 11:31:15
|
|
|
| OK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
07.08.2015 11:33:56
|
|
|
| DLC-d on selle aja trend.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.08.2015 11:50:57
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab  |
Tavalisest HUB´ist ei piisa? Hiirt/klaverit läheb tõesti vaja, puutekat ta ära ei tunne kohe.
DVD playback litsents maksab reaalset raha. Mis siin imelikku ja naljakat on?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.08.2015 12:08:17
|
|
|
| Naljakat polegi pigem kurb et pealkiri on vale, 10 pole tasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
07.08.2015 12:13:36
Password |
|
|
Nii tekkis selline probleem, et eile sai win8.1 pealt upgrade win10-e tehtud. Masin töötas ilusasti aga kui täna safe mode-i läksin siis ei aksepteerinud enam mu parooli. Sama ka jama ka normaalselt sisse logides. Proovisin system restore-i teha aga selle peale annab ka errori, et ei suuda teha.
On kellelgi sarnast jama või oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.08.2015 12:32:01
|
|
|
klaviatuuri layouti revertinud mingi uk vms peale?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.08.2015 12:44:31
|
|
|
Numbrid sees paroolis ?
W10 on unustanud bootimisel numlocki aktiveerida.
Seega ainuke bugi, mis mulle on ette tulnud, kuna kasutan PIN ja ID-kaardi logone arvutites
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
07.08.2015 12:48:32
pass |
|
|
| londiste kirjutas: |
klaviatuuri layouti revertinud mingi uk vms peale?  |
Ei ole vahetanud layouti, igaksjuhuks muidugi ikka proovisin vahetada ka
Probleem hakkas sellest, et kasutasin display driver uninstaller programmi AMD-e driverite maha laskmiseks aga see soovitas seda teha safe modes, nii et vajutasin siis OK mine safe mode-i. Ja vot rohkem sisse ei saa. Muutsin läpaka kaudu oma Hotmaili (selle kaudu login win-i sisse) parooli ka ära aga ikka ei aita.
Huvitav kas arvuti vajab interneti ühendust, et sisselogida? Mul näitab sisselogimis ekraanil et no connection.
Pluss kui tegin start-up repairi siis ütles masin, et ei saa sellega hakkama ja log fail asub D kettal windowsi kaustas aga windows on mul C kettal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 12:53:24
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab  |
Tavalisest HUB´ist ei piisa? Hiirt/klaverit läheb tõesti vaja, puutekat ta ära ei tunne kohe. |
HVs ei leia microUSB-ga HUBi. Tahvlil pole USB-A tüüpi pesa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
07.08.2015 12:53:30
pass |
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Numbrid sees paroolis ?
W10 on unustanud bootimisel numlocki aktiveerida.
Seega ainuke bugi, mis mulle on ette tulnud, kuna kasutan PIN ja ID-kaardi logone arvutites  |
On ja numbrid sees paroolis aga proovisin klaviatuuril numlocki sisse ja välja lülitada aga ikka ei midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.08.2015 12:58:54
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab  |
Tavalisest HUB´ist ei piisa? Hiirt/klaverit läheb tõesti vaja, puutekat ta ära ei tunne kohe. |
HVs ei leia microUSB-ga HUBi. Tahvlil pole USB-A tüüpi pesa. |
On ikka, kuid tootestamata mudru hulgas.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?Product=otg%20hub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.08.2015 12:59:25
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab  |
Tavalisest HUB´ist ei piisa? Hiirt/klaverit läheb tõesti vaja, puutekat ta ära ei tunne kohe. |
HVs ei leia microUSB-ga HUBi. Tahvlil pole USB-A tüüpi pesa. |
Tavaline USB OTG üleminek vahele, tahvliga oli arvatavasti kaasas
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.08.2015 13:11:57
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| USB pulgaga peaksid puhta windowsi panema, enne tee draiveritest backup ja tolle partitsiooni ära kustutama, sul wimboot seal peal, mida win 10 enam ei toeta. |
Selleks oleks mul sellist jullat vaja, mida mul momendil pole. Ja siis ka ei teaks, ka see töötab  |
Tavalisest HUB´ist ei piisa? Hiirt/klaverit läheb tõesti vaja, puutekat ta ära ei tunne kohe. |
HVs ei leia microUSB-ga HUBi. Tahvlil pole USB-A tüüpi pesa. |
On ikka, kuid tootestamata mudru hulgas.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?Product=otg%20hub |
Tänud, pole kunagi sinna auku vaadanud. Hangin ühe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.08.2015 18:17:10
|
|
|
Esimene tagasilöök 10-ga, RSAT jaanuari kuust (insider) ja ei toimi. Tööarvutile installimisega ärge kiirustage kui RSAT-i vaja kasutada! ...aga eks VM aitab ajutiselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
07.08.2015 18:17:32
|
|
|
| tahvli puhul on küll asi hullemaks läinud ja kahjuks oluliselt browserid on ikka päris tuksis. swipe ei toimeta, ja hot.ee postkasti ka ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.08.2015 19:35:18
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Esimene tagasilöök 10-ga, RSAT jaanuari kuust (insider) ja ei toimi. Tööarvutile installimisega ärge kiirustage kui RSAT-i vaja kasutada! ...aga eks VM aitab ajutiselt. |
miskipärast ma ei pea lumpeni windowsit sobivaks teaduse tegemisel. võta solaris, bsd või midagi muud sellist kindlamat....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
07.08.2015 20:01:35
|
|
|
Nii, puhas Win 10 Pro peal (Windows 8.1 Pro - upgrade to Win10 Pro --> reset PC) ja esmamulje on hea.
Jama, et reseti ajal ei saanud kasutaja nime valida, eks peab veel uurima. Onedrive jaoks on vaja kunagi kasutaja nimi õigeks saada, hetkel pani automaatselt MS konto esimesed tähed
Downgrade ei järgne kindlasti, pilt, hiir ja hääl on olemas driverite näol.
Eks uurin edasi
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
07.08.2015 20:16:49
|
|
|
tegin ka reseti ära, mingil hetkel tekkis rebootimisega probleem. lihtsalt ei suutnud rebootida enam, pangestus ära ja jäi seda rõngast keerutama. aitas ainult nupust kinni panek. ei teagi, mis kala oli, kas nas segas või siis mõni driver vale jne. esialgu justkui toimib, nüüd vaja veel peen seadistamist teha ja programme installida. keegi miskit head saiti oskab soovitada, kust fine tuuningu jaoks näpunäiteid vaadata?
Ja selline küsimus veel, et windowsi enda backup ei suuda kuidagi nas'i kettale backuppi teha, annab erinevaid veakoode. kust viga otsima peaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
08.08.2015 11:32:29
|
|
|
| Kellelgi veel newtorking probleeme on ? Pärast restarti ütleb no connection (unindetified network) Aitab ainult ruuterile restardi tegemine. Samas Wifi võrk töötab ilusti. Mis teema on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.08.2015 12:14:42
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Kellelgi veel newtorking probleeme on ? Pärast restarti ütleb no connection (unindetified network) Aitab ainult ruuterile restardi tegemine. Samas Wifi võrk töötab ilusti. Mis teema on ? |
võrgukaardi driverid uuendasid ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.08.2015 12:24:34
|
|
|
masmre, reset feilib kui sul on üks partitsioon. windows teatavasti tekitab ca 200mb boot pardi ja paarigigase patchimis pardi. kui neid ei ole, siis see võis olla põhjus miks sul feilis install. selline pardi loogika on windowsil alates Windows Vistast. Kuid ma tean, et on tubli seltskond koolkonda kes seda ainult ühe pardi loogikat armastab, seega siit ka hoiatus
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.08.2015 12:39:16
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Kellelgi veel newtorking probleeme on ? Pärast restarti ütleb no connection (unindetified network) Aitab ainult ruuterile restardi tegemine. Samas Wifi võrk töötab ilusti. Mis teema on ? |
võrgukaardi driverid uuendasid ära? |
Osadel kordadel on tegu hoopis WiFi-kaardi ja W10-e omavahelise "raua" konfliktiga ja sel juhul tuleb tegelda hoopis võrgukaardi vahetusega sellise vastu mis on meelepärane Windows 10-le.
PS: Oma läpparites olen kõik Inteli ja Broadcommi WiFi kaardid välja vahetanud Qualcomm-i Atherosi WiFi-kaartide vastu ja probleemid kaovad nagu nõiaväel.
--------------------------
Nüüd siis lugu neile kes otsivad, palehigis, põhjust jälle pidu panna ja kuna d3t sellest kardab kirjutada, siis kirjutan ise...
Piduu tuleeb Microsoft sai Disainiauhinna!!!
The Windows 10 Start Menu Wins Design Award
Designer group applauds Microsoft’s new Start menu
Even though it finally made its comeback in Windows 10, the Start menu continues to be a very controversial Windows feature. Some say it’s awesome, others hate it and want the Start screen back, so offering users the power to choose between the two, as it happens in Windows 10, is probably the best choice Microsoft has made in the new OS.
But despite the criticism, it turns out that the design of the Windows 10 Start menu isn’t bad at all, as a designer organization has recently decided to give Microsoft its own “Digital Design 2015” award for the new OS feature.
Edasi lingilt:
http://news.softpedia.com/news/the-windows-10-start-menu-wins-design-award-488625.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.08.2015 12:43:54
|
|
|
opõhiprobleem on uue startmenüü juures minu jaoks see, et programme ei saa pinnida menüüsse vasakule poolde, vaid ainult tiledena
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
08.08.2015 12:47:44
|
|
|
See rõvedus sai auhinna... on ikka seltskond...otsustajaid...aga jah, kui võrrelda seda saavutust näiteks win 8 omaga, kus pold üldse start menüüd, siis peab muidugi auhinna andma.
Kes on suutnud default seadetel windoosa oma backupiga süsteemi backuppi teha NAS'i kettale? Bug sees juba win 8 aegadest saati vist. Googlest ka abi ei saa kuidagi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.08.2015 12:50:07
|
|
|
| masmre kirjutas: |
See rõvedus sai auhinna... on ikka seltskond...otsustajaid...aga jah, kui võrrelda seda saavutust näiteks win 8 omaga, kus pold üldse start menüüd, siis peab muidugi auhinna andma.
Kes on suutnud default seadetel windoosa oma backupiga süsteemi backuppi teha NAS'i kettale? Bug sees juba win 8 aegadest saati vist. Googlest ka abi ei saa kuidagi...  |
Mul teeb, default sätetel...nagu ka Windows 7 ajal tegi...
Kõikides masinates tomib, see vahepealne File History oli täielik jama...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
08.08.2015 13:31:31
|
|
|
| Easeus Todo backup free tegi küll ilusti valmis (NAS'si peale). Mitte ei saa aru, mis see sisse ehitatud saada tahab...?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
08.08.2015 15:01:29
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Kellelgi veel newtorking probleeme on ? Pärast restarti ütleb no connection (unindetified network) Aitab ainult ruuterile restardi tegemine. Samas Wifi võrk töötab ilusti. Mis teema on ? |
võrgukaardi driverid uuendasid ära? |
Uuendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|