Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 14:11:55 vasta tsitaadiga

Sa pole ainuke.kes peale natukest online olemist rohkem sinna mina ei taha icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 30.07.2015 14:32:35 vasta tsitaadiga

Tegelikult ongi meil sellejaoks omad inimesed kellega vahete-vahel online teha. Teeme nii missioone, heiste kui niisama fun-i.
Ehk siis tuunime autosid, kruiisime, teeme offroadi ja avastame map-i.
Tulge sinna taavi.pw teamspeaki. Seal me tavaliselt istumegi. Kui ei ole GTA Online siis on BF4 Online.
Või vastupidi. Suvaliste mängijatega missioone teha...sellele oleme ammu käega löönud.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 16:19:44 vasta tsitaadiga

Kui päris suvalistega mängida, siis oleks ka juba ilmselt ammu loobunud aga tuttavate nägudega heiste teha või niisama tšillida ja voice-s lobiseda on päris fun.
Meil kahjuks alati neljas crew liige puudu ja peame enamasti ühe randomiga läbi ajama aga eks saab hakkama icon_smile.gif
Siiani 140h mänguajaga pole veel ära tüüdanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:06:13 vasta tsitaadiga

Eks mul endal oli ammu juba kopp ees aga nende 2-3 nädalaga mis oli double xp tuli 80->120 väga kiirelt kätte. Tundide count 377h (~70h sellest oli SP läbimine)
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:18:50 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:45:48 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
icon_razz.gif



_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:58:47 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:


legit... icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.07.2015 22:21:43 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ramones kirjutas:
jeesus188, peale online käima laskmist ei taha enam story mode nähagi. Kuidagi suutsin ikka story lõpuni mängida, aga üldse ei tõmba enam peale online avastamist icon_razz.gif

Ma suutsin offline ca 2 päeva mängida enne kui üle viskas, online mängisin ca 3 nädalat... rohkem pole mängu tööle pannudki icon_lol.gif
ilmselgelt on fifa see, mida eelistad, kuid GTA on fifa jaburuste vastu mõnus vaheldus - tuleb handicap lööd akna kinni ja rahustad natukene konjaki ja gta'ga icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 11:26:02 vasta tsitaadiga

mul ligi 200h (~10h loading, joining session ma pakun icon_biggrin.gif) gta5 nüüd ja rank 98, enamus ajast sõidan ringi ja otsin lõbusaid tegevusi teiste randomitega, story mode pole puutunud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 20:22:32 vasta tsitaadiga

kui keegi mingi aeg heiste teha soovib siis võib lisada user: lihtsalt

suht võimatu on kohati online'is midagi toimetada kuna igasugu idioote leidub. vahest õnnestub leida asjalik kamp.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 20:53:10 vasta tsitaadiga

ma pole seda mänginud, nii et pm ma võin ka juhuslik idioot olla icon_lol.gif
aga hetkel ei isuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 01.08.2015 11:23:07 vasta tsitaadiga

Kes tahab koos mängida / kruisida siis nimi on : E30Estland
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 02.08.2015 10:51:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas piisab "....\Documents\Rockstar Games" kataloogi kopimisest, et save gamed alles jääks kui winsooda install teha?
Ei viitsiks enam otsast peale alustada...

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 11:05:02 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Oskab keegi öelda kas piisab "....\Documents\Rockstar Games" kataloogi kopimisest, et save gamed alles jääks kui winsooda install teha?
Ei viitsiks enam otsast peale alustada...


piisab.

edit: mängu enda kataloog tõmba ka kuskile ümber, säästad pärast aega ja ei pea uuesti tirima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 02.08.2015 15:35:17 vasta tsitaadiga

Kui sai alguses Online xbox-i peal mängitud, siis oli võimalus "Lenny Avery" lehelt maju osta. Kas PC peal ei olegi seda võimalust ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 15:45:53 vasta tsitaadiga

GTA Online'is saab apartmente osta Dynasty8 lehelt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 03.08.2015 11:12:17 vasta tsitaadiga

xboxi peal (enne Heist uuendust) sai osta linna põhjaossa, rikaste rajooni ka maju.
Oli endal basseiniga 10 kohalise garaažiga suur maja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2015 12:26:39 vasta tsitaadiga

sp sai läbi tehtud ja vahest kui väga igav, siis mõned langevarju hüpped vist on veel ja lennukooli lõpp tegemata.

aga onlinega sai alustatud eelmisel nädalal, hetkel level 20, suurt midagi teha veel ei oska ega saa, õnneks (sirius4k aka McVolli) aitab icon_razz.gif varsti ilmselt on vaja rohkem sõpru et suuremaid missioone teha.

niisama avalikul kaardil trippida on suht nõme, esimese 15 minuti jooksul ever onlines valas mingu ufo mind 2 miljoni rahaga üle ja eile õhtul oli keegi AHV Mod Shopi ette kuusepuud istutanud, et sinna sisse ei saaks.
Praeguse seisuga on veel huvitav, eks paistab kaua viitsin, muidu HV rahvaga võiks ju kampa lüüa küll, minu nimi sama mis foorumis.
Senimaani jääb online võimalus mängida tööpäeva õhtuti kella 21-24 vahele.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 13:28:23 vasta tsitaadiga

huvitav icon_biggrin.gif ma pole siiani ühtki häkkerit oma silmaga vist näinud free modes..
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 14:26:33 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
huvitav icon_biggrin.gif ma pole siiani ühtki häkkerit oma silmaga vist näinud free modes..


täpselt sama... mitte ühtegi häkkerit ....salaja loodan ,et leian ja poetab paar milli xD
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2015 15:10:15 vasta tsitaadiga

mitte et mul ka midagi raha vastu oleks aga rockstar pidi selliste jamade ilmnemisel kraami käest ära võtma, rohkem anomaaliaid seni pole täheldanud. enamus aega siiski missioonides veetnud samas.
üldine möla sai esimese paari minuti peale kinni keeratud, sõnavara koosneb kodanikel kolmest sõnast, not fun icon_smile.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 15:11:35 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see nädal tuleb Pacific Standard 2x RP ja R$? Võiks õhtul pihta hakata, saaks lammutama minna icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 15:23:30 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
mitte et mul ka midagi raha vastu oleks aga rockstar pidi selliste jamade ilmnemisel kraami käest ära võtma, rohkem anomaaliaid seni pole täheldanud. enamus aega siiski missioonides veetnud samas.
üldine möla sai esimese paari minuti peale kinni keeratud, sõnavara koosneb kodanikel kolmest sõnast, not fun icon_smile.gif


Mul mingi üle-eelmine kuu tuli üks hacker enda rahapakke mulle pilduma. Andsin RG-le ka teada sellest ning ega midagi targemaks ei saanudki. Sama "reply"ga vastavad nad kõikidele sellistele teemadele, kus teatatakse sellisest olukorrast, et pmst ärgu muretsegu. Ah, mis siis ikka, laristasin selle raha ära... Ei viitsi mina arvet pidada, kas ja kui palju seda "hackitud" raha ma ei võiks laristada. Siiani pole midagi juhtunud ega eemaldatud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 15:28:48 vasta tsitaadiga

Terve GTA online häkkereid täis, rahamuret küll kellelgi ei tohiks olla ja lisaks käest ei võta ka miskit.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 15:44:31 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Terve GTA online häkkereid täis, rahamuret küll kellelgi ei tohiks olla ja lisaks käest ei võta ka miskit.


eie tea mängisin eile ka mitmeid tunde no ei ole isegi näinud siiamaani ühtegi häkkerit???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 18:09:04 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
indumen kirjutas:
mitte et mul ka midagi raha vastu oleks aga rockstar pidi selliste jamade ilmnemisel kraami käest ära võtma, rohkem anomaaliaid seni pole täheldanud. enamus aega siiski missioonides veetnud samas.
üldine möla sai esimese paari minuti peale kinni keeratud, sõnavara koosneb kodanikel kolmest sõnast, not fun icon_smile.gif


Mul mingi üle-eelmine kuu tuli üks hacker enda rahapakke mulle pilduma. Andsin RG-le ka teada sellest ning ega midagi targemaks ei saanudki. Sama "reply"ga vastavad nad kõikidele sellistele teemadele, kus teatatakse sellisest olukorrast, et pmst ärgu muretsegu. Ah, mis siis ikka, laristasin selle raha ära... Ei viitsi mina arvet pidada, kas ja kui palju seda "hackitud" raha ma ei võiks laristada. Siiani pole midagi juhtunud ega eemaldatud.


Onlines on kohe report nupp olemas, sa vist hakkasid mingi uut teemat nende support lehel tegema. Ja raha oli ilmselt liiga väike kogus, et keegi seda torkima hakkaks.

Ongi 2x cash pacific standardis, tegime poistega esimesel katsel puhta vuugi http://oi59.tinypic.com/n30msg.jpg
//edit tundub mingi bug vist olevat, tegime kolm korda ja igakord max cash

_________________
ei toeta õigekirja


viimati muutis elka 03.08.2015 22:33:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 18:13:14 vasta tsitaadiga

elka, Ma tean, et mängusiseselt saab reportida, kuid tõenäoliselt seal ei saa RG-lt vastust. Minu peamine küsimus oligi sel hetkel, et mis edasi ja kas tuleb mul probleeme.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 04.08.2015 09:41:16 vasta tsitaadiga

Hummer on kuidagi väga hea juhitavuse ja kiirendusega
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 23:57:31 vasta tsitaadiga

Üllataval kombel ei saa välimuse puhul väga nokitseda, samas Dubsta (Mercedes G-klass) on väga modifitseeritav.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.08.2015 12:17:25 vasta tsitaadiga

siven, sa ei pea kaugemale vaatama kui Eesti klannidesse. Näiteks ühes Eesti klannis on selline chiiter nagu Jaanunaator ning temaga oli päris lõbus isegi. Nagu heisti kutsusid, siis tema oma Uzi'st lasi RPG rakette välja ja oli surematu. Kui küsisime, et miks ta chiidib, siis vastuseks saime "Nii saab kiiremini tehtud ja elite saab ka kätte - mis omakorda toob rohkem raha". Me siis hakkasime jutustama, et raha täis spordikotte spawnides saab ka päris palju raha. Siis muidugi muutus see tüüp natukene hapuks ja hakkas vinguma, et mis meil äkitselt tema vastu on? :O
Jõudsime sinna maani, kus oli vaja Lost MC varastada mõned kaubikud ja see küttis aknast püstolist RPG rakette ja lasi ennast õhku kogemata. Pärast lasi veel peale seda häbi quitti ka mängust ning tahtis meid vastu taevast lasta, ma pussitasin ta surnuks ja siis lasi caps lockiga "OLED NÜÜD RAHUL?!".

Ses-mõttes, need Eesti klannid on ühed kõige hullemad kogudused üldse. Mingid pooletoobised SA-MP'erid tulevad üle ja lasevad chiitidega ringi. Meanwhile ma pole vist ühtegi chiiterit näinud avalikes mängudes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 13:12:56 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Meanwhile ma pole vist ühtegi chiiterit näinud avalikes mängudes.

Ma ka otseselt cheaterite otsa pole varasemalt sattunud, kuid mõned päevad tagasi oli hea olukord. Mingi tüüp spawnis keset autoteed mingi ilgelt kõrge jõulukuuse ja, ise nähtamatu olles, tulistas automaadist sinna alla hunniku rahakotte. icon_lol.gif
Loomulikult korjasin ise ka mõne "kingituse" puu alt üles, banaani pole õnneks saanud. Aga ega ma väga ahneks läinud ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 20:08:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 20:52:55 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kiirteedel igapäevane asi, telekastki näha "tõsielusarjas" Alarm für Cobra 11 kuidas need plahvatused seal Saksamaal toimuvad.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 11.08.2015 10:42:59 vasta tsitaadiga

Viimasest videost niipalju, et midagi nii dementset pole ma veel näinud. Ja see peaks väärima arvutimängu staatust?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2015 15:23:03 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Viimasest videost niipalju, et midagi nii dementset pole ma veel näinud. Ja see peaks väärima arvutimängu staatust?

Juba viin ise OT peale, aga mis siis sinu arust väärib? Simulaatorid? Maitse asi, mine parem kohe ära siit.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 13:07:08 vasta tsitaadiga

Palju see GTA V üldse maksab praegu pc'le? Steamis? G2A? ~50€ ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 13:09:41 vasta tsitaadiga

Kas siis raske Steamist või G2A-st ise vaadata?
Siin leiab ka teiste poodide pakkumisi: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/ Need odavamad enamati RG Social Clubi võtmed.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.08.2015 21:29:10 vasta tsitaadiga

Tegime veel ühe Heisti, 2,5h 60fps fhd videot, niiet klikkida ettevaatusega icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:05:13 vasta tsitaadiga

rohkem lollitamne vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.08.2015 23:09:28 vasta tsitaadiga

Ei krt, kui sellest esimesest prepist läbi sai, läks suht libedalt.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:12:06 vasta tsitaadiga

keegi kuulnud kas lisatakse heiste juurde?
5 heisti on ikka kuradi vähe.
võiks mingi 50+ olla või anda toolsid inimestele kes vorbiks neid räigelt kokku ja siis Rockstar vaatab üle ja lisab iganädal näiteks 5 uut?
või ,et ongi iganädal top 5 erinevat submited heistid ja heisti looja saab nt 1% rahast mis kõik inimesed kokku teevad või mingi muu tunnustuse.
kujutage ette siis selle multiplayeri potentsiaali see mäng ilmselt ei sureks aastaid siis välja.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.08.2015 23:15:26 vasta tsitaadiga

arvestades kui kaua neil selle viie jaoks läks, ei usu väga seda 50+ icon_smile.gif kahtlustan et juurde tuleb migni hetk, aga siis tasulise DLC'na juba.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:17:46 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
arvestades kui kaua neil selle viie jaoks läks, ei usu väga seda 50+ icon_smile.gif kahtlustan et juurde tuleb migni hetk, aga siis tasulise DLC'na juba.


no sellepärast andku toolid communityle ja rockstari töö ainult top 5 iganädal välja valida? PROFIT.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 02:18:24 vasta tsitaadiga

Nende Heistide tegemine oli Rockstarile päris mahukas töö ja niisama neid juurde ei saa nagu sai kunagi kusagilt loetud nendepoolset kommentaari. Põhimõtteliselt on heist ju nagu üks suur missioon, mis vajab korralikult programmeerimist jms.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 04:04:41 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
elka, Ma tean, et mängusiseselt saab reportida, kuid tõenäoliselt seal ei saa RG-lt vastust. Minu peamine küsimus oligi sel hetkel, et mis edasi ja kas tuleb mul probleeme.

kui ca 2 nädalat on vaikus siis oled sellest pääsenud .. mul läks 11 päeva rahapakisajust bannini, nüüd enam gta v ei mängi kuna seal mingi teema et kui cheatimise eest bani saad siis edaspidi mängidki cheateritega ühes servus, tavainimeste juurde ei lasta, seega olge raha noppimisega väga ettevaatlikud, muidu mängurõõmu enam kauaks ei jätku icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 14.08.2015 09:58:25 vasta tsitaadiga

siven, kunagi kuskil Rockstar Games rääkis, et Heistide tegemine nõuab meeletult ressursse ja värki ning tegelikult arusaadav. Need on nagu osa story'st, näiteks nad peavad valima ka sinna voice actoreid ja neile palka maksma jm. Kõik praegused Heistid on vägagi muljet avaldavad, sest näeb GTA IV seda Michellei ja GTA V seda Trevor'it jne. Kui suvaline toolidega mängija teeks Heisti, siis see oleks paras tummfilm või siis leidub neid 12 aastased kes loevad Trevorile peale mingi räme debiilse häälega, niiet lõpuks keegi Heisti enam ei mängikski. Las teevad ise, aeglaselt neil läheb, aga kui kunagi saame Heisti, siis tegu oleks ka meistriteosega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 12:17:19 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
siven, kunagi kuskil Rockstar Games rääkis, et Heistide tegemine nõuab meeletult ressursse ja värki ning tegelikult arusaadav. Need on nagu osa story'st, näiteks nad peavad valima ka sinna voice actoreid ja neile palka maksma jm. Kõik praegused Heistid on vägagi muljet avaldavad, sest näeb GTA IV seda Michellei ja GTA V seda Trevor'it jne. Kui suvaline toolidega mängija teeks Heisti, siis see oleks paras tummfilm või siis leidub neid 12 aastased kes loevad Trevorile peale mingi räme debiilse häälega, niiet lõpuks keegi Heisti enam ei mängikski. Las teevad ise, aeglaselt neil läheb, aga kui kunagi saame Heisti, siis tegu oleks ka meistriteosega thumbs_up.gif


noo kõik annab korraldada ju... ja mix 12 aastased???? rockstar ise valib parimatest parimad välja ainult... nad ei valiks ju selliseid mis ei kõlbaks kuhugi.
ja kui tõesti iganädal ei tule 5 heisti korraliku siis jäetakse vahele see nädal jne.
sellesmõtes et rockstar ise saab ainult avaldada neid aga valmis vorpida võiks igaüks saada.
ma usun ,et maailmas on piisavalt inimesi kes teeks vaata ,et paremaid heiste veel kui R ise.
nad võiks ju kasvõi mingi suscribe teenuse välja pakkuda ,et saad iganädal 5 uut heisti ja kuus maksad sümboolsed 2 eurot?
kindlasti lööks läbi ja rulli jookseks meeletult peale veel. kui suscribed ei ole jääb mäng samaks nagu praegu.
see annaks neile ressurssi ,et teha valmis tool millega heiste teha ja ,et selline keskmine user saaks hakkama kasutamisega.
ühesõnaga minu arust kasutavad ainult nad pool selle mängu potentsiaalist.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 14.08.2015 12:23:30 vasta tsitaadiga

siven, selleks peaks nad käima läbi paari tuhande Heisti mis iga mängija teeb ja uurima kas nendel on exploitid sees või mitte. Kui see välja jätta, siis võimalik oleks ka mängijatele anda võimalus neid Heiste läbi käia, aga ma tõesti ei viitsiks läbi käia igat suvalist Heisti, kus voice actoriteks mingi ragiseva mikriga tatid või mingi jube rõveda aktsendiga tegelased. Idee võib hea olla, aga nii ühel kui teisel viisil võtaks see Rockstar Games'il endal liigagi palju aega imo.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 12:31:25 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
siven, selleks peaks nad käima läbi paari tuhande Heisti mis iga mängija teeb ja uurima kas nendel on exploitid sees või mitte. Kui see välja jätta, siis võimalik oleks ka mängijatele anda võimalus neid Heiste läbi käia, aga ma tõesti ei viitsiks läbi käia igat suvalist Heisti, kus voice actoriteks mingi ragiseva mikriga tatid või mingi jube rõveda aktsendiga tegelased. Idee võib hea olla, aga nii ühel kui teisel viisil võtaks see Rockstar Games'il endal liigagi palju aega imo.


imo kõike annab teha... valid beta testereid kes testivad nende eest.
neid leiduks lademetes.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 14:19:51 vasta tsitaadiga

Kahjuks see kõik ei ole nii lihtne nagu siven sooviks. Sulle seletati ära korralikult mis tööd need heistid vajavad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.