|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.07.2015 00:16:31
|
|
|
| radarist kirjutas: |
Tere,
Samsung Galaxy S4 I9515 VE
valge
klaas ja puutepaneel katki. |
Tere,
A varuosale oleks hind 95€ koos vahetusega. Tarne ca kuu ringis.
Parimat,
------------------------------------------------------------------------------------------
PS, viibin 3-14 juuli eemal, igasugune selle kuupäeva vahemikku jääv töö läheb teostusse peale naasmist.
Pakkumised edastan vastavalt võimalustele, kuid ilmselt ka peale naasmist. Vabandan võimalike ebameeldivuste eest.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
04.07.2015 06:53:25
|
|
|
| Oneplus One puutetundlik osa on katki. Kui palju läheks parandus maksma kui ostaksin ise kõik vajalikud asjad? Pole parandus expert, aga kuna juhe on katki siis järsku on võimalik see kokku joota?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freezedude
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasparis
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2015
|
05.07.2015 15:44:32
|
|
|
sony z3 compact, pool ekraani puutetundlikust ei tööta, oleks vaja vahetada nii esi kui tagu klaas. Sooviks hinda teada
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jussor
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2013
|
05.07.2015 22:49:50
|
|
|
Tervist,
Sony xperia z3 ( must ) D6603
Puutekas katki ja pealmine klaas.
Mis hinnad pakkuda oleks.
Tegelete tahvlite remondiga ka ?
Sony tablet Z
Usb pesa vaja vahetada ( micro usb).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikac21
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2015
|
06.07.2015 07:51:30
|
|
|
Tere,
Huawei y550 (valge) puuteekraan katki, lisaks veel Prestigio Multipad 3G versioon valge (täpsed numbrid saan täpsuatada hiljem).
Mis vahetus maksaks?
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Seem
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2015
|
07.07.2015 15:09:20
|
|
|
Tere!
Galaxy alpha hõbedane klaas katki puutetundlikus töötab ja lcd ka korras kas saaks vahetada ainult klaasi.
Siim
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts555
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2005
|
08.07.2015 16:51:45
|
|
|
Tere,
Sony Xperia Z1 (C6903)
Must
Ekraan katki ja vajab vahetust. Ja kas pärast ekraani vahetust säilib seadme veekindlus?
Tarmo
_________________ Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
11.07.2015 11:23:55
|
|
|
Tere,
Iphone 4 ekraani vahetust, mis hind?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kass3099
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2015
|
11.07.2015 23:54:21
|
|
|
Asus Google Nexus 7 2013 - Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi , pilt korras
Palju maksab kõige odavaim variant?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
12.07.2015 12:54:21
|
|
|
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-HAS-
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2015
|
13.07.2015 21:35:27
|
|
|
Tere,
Kas tegelete ka lenovo telefonide parandusega ?
täpsemalt oleks vaja lenovo s850 ekraan ära vahetada.
Kas oleks võimalik seda teha ja kui on, siis kui palju see maksma läheks ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
14.07.2015 10:01:47
Re: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
|
|
| mteachx kirjutas: |
| 2. Tasute 75-100% arvest, tellin varuosad ning kohale jõudes teavitan Teid ning võtan telefoni/tableti töösse. Päeva jooksul saate telefoni/tableti tagasi. |
Lihtsalt infoks, aga üle 50% ettemaksu võtta on ebaseaduslik.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jksk
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2008
|
15.07.2015 10:38:50
|
|
|
Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.07.2015 23:09:04
Re: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| 2. Tasute 75-100% arvest, tellin varuosad ning kohale jõudes teavitan Teid ning võtan telefoni/tableti töösse. Päeva jooksul saate telefoni/tableti tagasi. |
Lihtsalt infoks, aga üle 50% ettemaksu võtta on ebaseaduslik. |
Kuna olen eraisikuna, siis senini probleeme pole olnud ning üldjuhul on 50% kanti ka jäänud ettemaksu summa, pigem on olnud kliendid ise huvitatud rohkemast tasumisest. Kõik on personaalne iga kliendiga. Aga informatiivsuse suhtes panen kõrvataha, tänan!
Vabandan kõikide ees, kellel viivise tõttu nüüd midagi segamini löönud on aga alates homsest saan siinsetele küsimustele pakkumisi tegema hakata. Reisil tekkinud tõrked lükkasid kaks päeva aiataha- mitte, et see kedagi peaks huvitama aga vabandan siiski.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jksk
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2008
|
16.07.2015 09:43:01
|
|
|
| jksk kirjutas: |
Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg? |
Tegemist muidugi Z Tablet'iga, nagu ka mudelinumbrist võib aru saada. Lihtsalt täpsustan...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
16.07.2015 18:41:32
|
|
|
| Kas Sony Z laadimispesa vahetamisega/parandamisega saad hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.07.2015 00:49:16
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Oneplus One puutetundlik osa on katki. Kui palju läheks parandus maksma kui ostaksin ise kõik vajalikud asjad? Pole parandus expert, aga kuna juhe on katki siis järsku on võimalik see kokku joota? |
Tere. Kahjuks antud telefonil on vaja vahetada terve ekraani moodul. Kui tellite ise, siis vahetus oleks 30€
Jootmisega kahjuks ei tegele.
Parimat,
Tere,
*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 46€
*digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 52€
* A digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 63€
Parimat,
| kasparis kirjutas: |
sony z3 compact, pool ekraani puutetundlikust ei tööta, oleks vaja vahetada nii esi kui tagu klaas. Sooviks hinda teada  |
Tere,
(Must)
*LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 89€
*A LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 99€
*OEM LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - kohapeal / või kui ära võetakse, tarne paar nädalat - 119€
Parimat,
| jussor kirjutas: |
Tervist,
Sony xperia z3 ( must ) D6603
Puutekas katki ja pealmine klaas.
Mis hinnad pakkuda oleks.
Tegelete tahvlite remondiga ka ?
Sony tablet Z
Usb pesa vaja vahetada ( micro usb). |
Tere,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*B LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 140€
Tablet Z
*USB pesa + vahetus - tarne umbes kuu - 22€
*USB pesa + vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 30€
Parimat,
| kikac21 kirjutas: |
Tere,
Huawei y550 (valge) puuteekraan katki, lisaks veel Prestigio Multipad 3G versioon valge (täpsed numbrid saan täpsuatada hiljem).
Mis vahetus maksaks?
Tänud  |
Huawei kohta, ma eeldan, et katki on digitizer vaid, LCD ise on korras - neil on eraldi vahetatavad need. 3G vers. pakkumine
*Digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 22€
Prestigio kohta ootan täpsustavat infot siis.
Parimat,
| Seem kirjutas: |
Tere!
Galaxy alpha hõbedane klaas katki puutetundlikus töötab ja lcd ka korras kas saaks vahetada ainult klaasi.
Siim |
Hei,
Kahjuks vaja vahetada terve moodul.
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 102€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 112€
Parimat,
| tarts555 kirjutas: |
Tere,
Sony Xperia Z1 (C6903)
Must
Ekraan katki ja vajab vahetust. Ja kas pärast ekraani vahetust säilib seadme veekindlus?
Tarmo |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 89€ +
Veealla ei läheks enam, kuid maksimaalse veekindluse tagamiseks +7€ uued vajalikud tihendid.
Parimat,
| Kevvare kirjutas: |
Tere,
Iphone 4 ekraani vahetust, mis hind? |
Tere
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 50€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 55€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 65€
Parimat,
| Kass3099 kirjutas: |
Asus Google Nexus 7 2013 - Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi , pilt korras
Palju maksab kõige odavaim variant? |
Tere,
Kõige odavama ekraani koos vahetusega saaks 55€, tarne ca kuu kanti.
Parimat,
| sixkiller kirjutas: |
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna? |
Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega.
Parimat,
| -HAS- kirjutas: |
Tere,
Kas tegelete ka lenovo telefonide parandusega ?
täpsemalt oleks vaja lenovo s850 ekraan ära vahetada.
Kas oleks võimalik seda teha ja kui on, siis kui palju see maksma läheks ? |
Tere, mis värvi telefoniga tegu?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 47€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 57€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
Parimat,
| jksk kirjutas: |
Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg? |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca poolteist -kaks kuud - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 120€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 135€
Parimat,
| laurx kirjutas: |
| HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab? |
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.
Parimat,
| mocc kirjutas: |
| Kas Sony Z laadimispesa vahetamisega/parandamisega saad hakkama? |
Tere, peate silmas sony tabi? Sellisel juhul võimalik
*USB pesa + vahetus - tarne umbes kuu - 22€
*USB pesa + vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 30€
Telefoni puhul ei saa aidata kahjuks.
Parimat,
-------------
Vabandan kõigi ees, kes pidid ootama pikalt vastuseid!!
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
17.07.2015 17:15:54
|
|
|
| tsitaat: |
sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?
Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega. |
Valge.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
18.07.2015 00:53:48
|
|
|
| Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2015 13:21:55
|
|
|
| tsitaat: |
laurx kirjutas:
HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.
Parimat,
|
edastasin info ja kontaktid.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.07.2015 16:52:34
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| tsitaat: |
sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?
Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega. |
Valge. |
*A digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 45€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 60€
Parimat,
| last kirjutas: |
| Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad? |
Tere,
Veekindlust sisuliselt saab säilitada, kuid veealla enam ei läheks. Omalt poolt veekindlusele garantiid kaasa ei anna.
OEM must ekraan koos õige liimiribaga (ekraani kui tagakaane oma) 95€ - paar nädalat tarne.
Parimat,
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
laurx kirjutas:
HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.
Parimat,
|
edastasin info ja kontaktid. |
Aitäh!
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flashsnake
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2010
|
18.07.2015 21:28:24
|
|
|
Tere, kuldse iPhone 5S'iga selline probleem, et ekraanil on vertikaalsed hallid triibud (läbipaistvad). Ekraani lukust lahti tehes peaaegu täiesti läbipaistvad, 1-2 sekundiga juba korralikumad hallid triibud. Ekraani ülaosas u. 1cm triipe pole.
Ekraanil vahepeal üldse nagu hallikas kiht (läbipaistev). Puutetundlikus jms. kõik töötab, põrutada ei ole saanud. Järsku tekkis selline probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
19.07.2015 14:28:38
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Maa Mees kirjutas: |
Ehk oleks pakkuda vaid Nokia N9 OEM lcd+ digitizer?
Vahetada mõistan ka ise.
Maa Mees |
Ainult tellimise peale. Aga eeldan, et kui vahetamisega hakkama saad, siis saad ka jupi tellimisega hakkama. : )
Jaksu,
Marko |
Kui olemas asjad millega vahetada ja tööriistad siis ei ole see kah keeruline eriti siis kui oled ka elektroniku haridusega
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
20.07.2015 10:24:46
|
|
|
| Must G2 D802 puuteekraan ämblikuks, pilt muidu kenasti ees aga ei registreeri ühtegi puudutust - palju maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.07.2015 15:27:03
|
|
|
| flashsnake kirjutas: |
Tere, kuldse iPhone 5S'iga selline probleem, et ekraanil on vertikaalsed hallid triibud (läbipaistvad). Ekraani lukust lahti tehes peaaegu täiesti läbipaistvad, 1-2 sekundiga juba korralikumad hallid triibud. Ekraani ülaosas u. 1cm triipe pole.
Ekraanil vahepeal üldse nagu hallikas kiht (läbipaistev). Puutetundlikus jms. kõik töötab, põrutada ei ole saanud. Järsku tekkis selline probleem. |
Tere,
Kui probleem häiriv ja lahti sest huvi saada, siis tuleks ekraan välja vahetada. Kahjuks aga hetkel pole ühtegi ekraani kohapeal, et testida ja veenduda, et tegemist on ekraani veaga. Kirjelduse järgi aga tundub küll. Huvi korral võib uue ekraani tellida ja kui viga see ei paranda, siis kulusid ei kaasneks.
| kjmrc kirjutas: |
| Must G2 D802 puuteekraan ämblikuks, pilt muidu kenasti ees aga ei registreeri ühtegi puudutust - palju maksma läheb? |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kprants
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2012
|
20.07.2015 22:54:15
|
|
|
| Tere, htc one m7 ekraan läks mõraliseks, muidu kõik puutetundlikud funktsioonid töötavad - palju vahetus läheks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.07.2015 22:59:23
|
|
|
| kprants kirjutas: |
| Tere, htc one m7 ekraan läks mõraliseks, muidu kõik puutetundlikud funktsioonid töötavad - palju vahetus läheks? |
Tere, eeldan telefoni värvuseks "silver" tooni.
*OEM LCD+digitizer - tarne umbes nädal-kaks - 187€
*A+ LCD+digitizer - tarne umbes kaks nädalat - 105€
*A LCD+digitizer - tarne umbes kuu - 95€
*LCD+digitizer - tarne umbes kuu - 68€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seth15
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2015
|
23.07.2015 10:41:37
|
|
|
mteachx,
Tere!
Telefoni Sony xperia Z ekraan virvendab. Tõenäoliselt on ekraanis mikromõra. Kui palju läheks maksma ekraan koos vahetusga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.07.2015 12:19:36
|
|
|
| seth15 kirjutas: |
mteachx,
Tere!
Telefoni Sony xperia Z ekraan virvendab. Tõenäoliselt on ekraanis mikromõra. Kui palju läheks maksma ekraan koos vahetusga? |
Tere,
*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 90€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 75€
*ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 60€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx158
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
25.07.2015 09:17:07
|
|
|
Tere,
Sony Xperia Z1 ekraan + vahetus, värvus valge
Zony Xperia Z ekraan + vahetus. Ning kas antud mudelil on teil võimalik vahetada ka USB pesa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare817
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2010
|
26.07.2015 20:30:41
Moto x 2013 ekraanivahetus |
|
|
| Sooviks hinnapakkumist Moto x ekraanivahetusele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.07.2015 23:16:01
|
|
|
| Samsung galaxy S4 koos puutepaneeliga.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
27.07.2015 01:37:28
|
|
|
| HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.07.2015 13:21:52
|
|
|
| marx158 kirjutas: |
Tere,
Sony Xperia Z1 ekraan + vahetus, värvus valge
Zony Xperia Z ekraan + vahetus. Ning kas antud mudelil on teil võimalik vahetada ka USB pesa? |
Tere,
Z1:
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 89€
Z
*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 90€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 75€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~kohapeal - 80€
*ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 60€
Parimat,
| aare817 kirjutas: |
| Sooviks hinnapakkumist Moto x ekraanivahetusele. |
Tere,
Mis värvi telefoniga tegu?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 98€
Parimat,
| Kevvare kirjutas: |
| Samsung galaxy S4 koos puutepaneeliga. |
Tere,
Mis värvi telefoniga tegu?
Eeldatavad hinnad
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 100€
+-10€
Parimat,
| Ogre kirjutas: |
| HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust. |
Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaitHaavel
HV kasutaja
liitunud: 04.11.2004
|
27.07.2015 19:14:52
|
|
|
| HTC 610 ekraan + vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx158
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
27.07.2015 21:22:30
|
|
|
Sony Xperia Z, ekraani hinna andsite, aga USB pesa vahetus?
Ning palju maksab Sony Xperia Z1 Compact ekraani vahetus. Valge.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2015 08:31:55
|
|
|
| RaitHaavel kirjutas: |
| HTC 610 ekraan + vahetus. |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 55€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 85€
Parimat,
| marx158 kirjutas: |
Sony Xperia Z, ekraani hinna andsite, aga USB pesa vahetus?
Ning palju maksab Sony Xperia Z1 Compact ekraani vahetus. Valge. |
Tere,
Vabandan, unustasin USB kohta infot öelda. Kuna USB pesa on otse emaplaadil, siis vajab see jootetööd, seda ma kahjuks ei paku, ehk sellel eraldi pole vahetatav.
z1c
*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 80€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A digitizer+LCD+vahetus - kohapeal - 75€
*A+ digitizer+LCD+vahetus - kohapeal - 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
28.07.2015 10:11:41
|
|
|
| Samsung galaxy A3 pealmine puutetundlik klaas katki, sisemine pilti näitav ekraan terve. Kas saab vahetada pealmise klaasi eraldi? Palju maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2015 11:36:00
|
|
|
| tsaar kirjutas: |
| Samsung galaxy A3 pealmine puutetundlik klaas katki, sisemine pilti näitav ekraan terve. Kas saab vahetada pealmise klaasi eraldi? Palju maksma läheb? |
Tere.
Kui õnnestub klaas maha võtta, siis on teostatav (ilma uv liimita tagasipanek).
45€ - tarne umbes 2 nädalat.
Et seda teada ja ennem asjade tellimist tuleks telefon töösse siis võtta.
75% , et saab teostatud. Omal vastutusel aga peab arvestama, et võib mitte õnnestuda. (kui ei õnnestu, siis seda arvet tasuma ei pea)
Kui aga ei peaks õnnestuma, siis uus moodul koos vahetusega 81€ - tarne umbes kuu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
30.07.2015 19:23:24
|
|
|
Tere.
Seadme mudel:Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan pragudega, palju vahetus maksab?'
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.07.2015 20:23:46
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Tere.
Seadme mudel:Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan pragudega, palju vahetus maksab?' |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 62€
*A LCD + digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
03.08.2015 13:52:00
|
|
|
| Kr1s kirjutas: |
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada? |
Kuna vaja siiski korda teha, siis hall on värvuseks.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aceman
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2004
|
03.08.2015 15:50:51
|
|
|
Tere,
Apple iPad 3 (A1430)
Must
Puutetundlikkus poolel ekraanil ei toimi - proovitud ilmselt varem kuidagi vahetada kuid klaas on peale pandud veidi viltu ja üks serv on samuti veidi irvakil. Ilmselt pole korralikult ka pesale kaabliga pihta saadud.
LCD ise terve ja korralik - vaja oleks ainult uut digitizerit ja vahetust.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.08.2015 23:41:09
|
|
|
| Kr1s kirjutas: |
| Kr1s kirjutas: |
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada? |
Kuna vaja siiski korda teha, siis hall on värvuseks. |
Tere, kui seade minuni toimetada, võib proovida eraldi klaasi vahetada, siis saaks 55€ hakkama. Aega võiks võtta kuni paar nädalat.
Kui aga klaasi ei õnnestu niivõrd mõistvalt maha saada, et alumine ekraan kannatada ei saaks, siis tuleb ekraani hinnaks koos vahetusega 140€ ja tarne ca kuu.
Parimat,
| aceman kirjutas: |
Tere,
Apple iPad 3 (A1430)
Must
Puutetundlikkus poolel ekraanil ei toimi - proovitud ilmselt varem kuidagi vahetada kuid klaas on peale pandud veidi viltu ja üks serv on samuti veidi irvakil. Ilmselt pole korralikult ka pesale kaabliga pihta saadud.
LCD ise terve ja korralik - vaja oleks ainult uut digitizerit ja vahetust. |
Tere,
*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 48€
*digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 50€
*OEM digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 59€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
04.08.2015 01:04:01
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Ogre kirjutas: |
| HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust. |
Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.
Parimat, |
Tere, kui tihti juhtub seda, et tegu on juba algselt vigase ekraaniga? ( selline sai tellitud: http://www.ebay.com/itm/Replace-Full-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-for-HTC-Desire-500-506e-516w-UK-/281420326814 )
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.08.2015 08:10:52
|
|
|
| Ogre kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| Ogre kirjutas: |
| HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust. |
Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.
Parimat, |
Tere, kui tihti juhtub seda, et tegu on juba algselt vigase ekraaniga? ( selline sai tellitud: http://www.ebay.com/itm/Replace-Full-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-for-HTC-Desire-500-506e-516w-UK-/281420326814 ) |
Hei, originaal ekraanidega pole seda veel juhtunud, kuid rebrand ekraanidel nii 1/10'st võib küll juhtuda.
Vaata kaablid üle, ega pole kuskilt rebenenud. Vana ekraani testida ei saa enam? Suhtle müüjaga, ehk võitled uue välja.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
natyts
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2015
|
04.08.2015 10:35:17
|
|
|
Tere
Lenovo Tab A5500-H digitizer mõrane.
Palju maksaks
1. digitizer+vahetus
2. ainult vahetus varuosa olemasolul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.08.2015 11:40:50
|
|
|
| natyts kirjutas: |
Tere
Lenovo Tab A5500-H digitizer mõrane.
Palju maksaks
1. digitizer+vahetus
2. ainult vahetus varuosa olemasolul |
Tere, ainult vahetus 30€
*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 38€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|