Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 00:16:31 vasta tsitaadiga

radarist kirjutas:
Tere,

Samsung Galaxy S4 I9515 VE
valge
klaas ja puutepaneel katki.

Tere,
A varuosale oleks hind 95€ koos vahetusega. Tarne ca kuu ringis.

Parimat,


------------------------------------------------------------------------------------------
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
PS, viibin 3-14 juuli eemal, igasugune selle kuupäeva vahemikku jääv töö läheb teostusse peale naasmist.
Pakkumised edastan vastavalt võimalustele, kuid ilmselt ka peale naasmist. Vabandan võimalike ebameeldivuste eest.
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2015 06:53:25 vasta tsitaadiga

Oneplus One puutetundlik osa on katki. Kui palju läheks parandus maksma kui ostaksin ise kõik vajalikud asjad? Pole parandus expert, aga kuna juhe on katki siis järsku on võimalik see kokku joota?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freezedude
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 09:14:01 vasta tsitaadiga

iPad mudelil A1432 vajaks ekraan vahetust (metall äär on ka veidi kõver), puutetundlik osa toimib.

https://www.dropbox.com/s/hvsjgskv58zrfsb/IMG_0179.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/rqan129dwodgnqf/IMG_0180.JPG?dl=0
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparis
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2015




sõnum 05.07.2015 15:44:32 vasta tsitaadiga

sony z3 compact, pool ekraani puutetundlikust ei tööta, oleks vaja vahetada nii esi kui tagu klaas. Sooviks hinda teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jussor
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2013




sõnum 05.07.2015 22:49:50 vasta tsitaadiga

Tervist,

Sony xperia z3 ( must ) D6603
Puutekas katki ja pealmine klaas.

Mis hinnad pakkuda oleks.

Tegelete tahvlite remondiga ka ?

Sony tablet Z

Usb pesa vaja vahetada ( micro usb).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikac21
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2015




sõnum 06.07.2015 07:51:30 vasta tsitaadiga

Tere,

Huawei y550 (valge) puuteekraan katki, lisaks veel Prestigio Multipad 3G versioon valge (täpsed numbrid saan täpsuatada hiljem).
Mis vahetus maksaks?

Tänud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seem
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2015




sõnum 07.07.2015 15:09:20 vasta tsitaadiga

Tere!

Galaxy alpha hõbedane klaas katki puutetundlikus töötab ja lcd ka korras kas saaks vahetada ainult klaasi.

Siim
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts555
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 08.07.2015 16:51:45 vasta tsitaadiga

Tere,

Sony Xperia Z1 (C6903)
Must
Ekraan katki ja vajab vahetust. Ja kas pärast ekraani vahetust säilib seadme veekindlus?

Tarmo

_________________
Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 11.07.2015 11:23:55 vasta tsitaadiga

Tere,

Iphone 4 ekraani vahetust, mis hind?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kass3099
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2015




sõnum 11.07.2015 23:54:21 vasta tsitaadiga

Asus Google Nexus 7 2013 - Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi , pilt korras

Palju maksab kõige odavaim variant?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 12:54:21 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-HAS-
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2015




sõnum 13.07.2015 21:35:27 vasta tsitaadiga

Tere,
Kas tegelete ka lenovo telefonide parandusega ?
täpsemalt oleks vaja lenovo s850 ekraan ära vahetada.
Kas oleks võimalik seda teha ja kui on, siis kui palju see maksma läheks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.07.2015 10:01:47 Re: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
2. Tasute 75-100% arvest, tellin varuosad ning kohale jõudes teavitan Teid ning võtan telefoni/tableti töösse. Päeva jooksul saate telefoni/tableti tagasi.

Lihtsalt infoks, aga üle 50% ettemaksu võtta on ebaseaduslik.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 15.07.2015 10:38:50 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 23:09:04 Re: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
mteachx kirjutas:
2. Tasute 75-100% arvest, tellin varuosad ning kohale jõudes teavitan Teid ning võtan telefoni/tableti töösse. Päeva jooksul saate telefoni/tableti tagasi.

Lihtsalt infoks, aga üle 50% ettemaksu võtta on ebaseaduslik.

Kuna olen eraisikuna, siis senini probleeme pole olnud ning üldjuhul on 50% kanti ka jäänud ettemaksu summa, pigem on olnud kliendid ise huvitatud rohkemast tasumisest. Kõik on personaalne iga kliendiga. Aga informatiivsuse suhtes panen kõrvataha, tänan!

Vabandan kõikide ees, kellel viivise tõttu nüüd midagi segamini löönud on aga alates homsest saan siinsetele küsimustele pakkumisi tegema hakata. Reisil tekkinud tõrked lükkasid kaks päeva aiataha- mitte, et see kedagi peaks huvitama aga vabandan siiski.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 16.07.2015 09:43:01 vasta tsitaadiga

jksk kirjutas:
Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg?


Tegemist muidugi Z Tablet'iga, nagu ka mudelinumbrist võib aru saada. Lihtsalt täpsustan...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2015 14:16:21 vasta tsitaadiga

HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 18:41:32 vasta tsitaadiga

Kas Sony Z laadimispesa vahetamisega/parandamisega saad hakkama?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 00:49:16 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Oneplus One puutetundlik osa on katki. Kui palju läheks parandus maksma kui ostaksin ise kõik vajalikud asjad? Pole parandus expert, aga kuna juhe on katki siis järsku on võimalik see kokku joota?

Tere. Kahjuks antud telefonil on vaja vahetada terve ekraani moodul. Kui tellite ise, siis vahetus oleks 30€
Jootmisega kahjuks ei tegele.

Parimat,



Freezedude kirjutas:
iPad mudelil A1432 vajaks ekraan vahetust (metall äär on ka veidi kõver), puutetundlik osa toimib.

https://www.dropbox.com/s/hvsjgskv58zrfsb/IMG_0179.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/rqan129dwodgnqf/IMG_0180.JPG?dl=0

Tere,

*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 46€
*digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 52€
* A digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 63€

Parimat,



kasparis kirjutas:
sony z3 compact, pool ekraani puutetundlikust ei tööta, oleks vaja vahetada nii esi kui tagu klaas. Sooviks hinda teada icon_smile.gif

Tere,

(Must)
*LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 89€
*A LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - tarne umbes kuu - 99€
*OEM LCD+digitizer+vahetus+tagakaas - kohapeal / või kui ära võetakse, tarne paar nädalat - 119€

Parimat,



jussor kirjutas:
Tervist,

Sony xperia z3 ( must ) D6603
Puutekas katki ja pealmine klaas.

Mis hinnad pakkuda oleks.

Tegelete tahvlite remondiga ka ?

Sony tablet Z

Usb pesa vaja vahetada ( micro usb).

Tere,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*B LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 140€

Tablet Z
*USB pesa + vahetus - tarne umbes kuu - 22€
*USB pesa + vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 30€

Parimat,



kikac21 kirjutas:
Tere,

Huawei y550 (valge) puuteekraan katki, lisaks veel Prestigio Multipad 3G versioon valge (täpsed numbrid saan täpsuatada hiljem).
Mis vahetus maksaks?

Tänud icon_smile.gif

Huawei kohta, ma eeldan, et katki on digitizer vaid, LCD ise on korras - neil on eraldi vahetatavad need. 3G vers. pakkumine
*Digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 22€

Prestigio kohta ootan täpsustavat infot siis. icon_smile.gif

Parimat,



Seem kirjutas:
Tere!

Galaxy alpha hõbedane klaas katki puutetundlikus töötab ja lcd ka korras kas saaks vahetada ainult klaasi.

Siim

Hei,
Kahjuks vaja vahetada terve moodul.

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 102€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 112€

Parimat,



tarts555 kirjutas:
Tere,

Sony Xperia Z1 (C6903)
Must
Ekraan katki ja vajab vahetust. Ja kas pärast ekraani vahetust säilib seadme veekindlus?

Tarmo

Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 89€ +

Veealla ei läheks enam, kuid maksimaalse veekindluse tagamiseks +7€ uued vajalikud tihendid.

Parimat,



Kevvare kirjutas:
Tere,

Iphone 4 ekraani vahetust, mis hind?

Tere
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 50€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 55€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 65€

Parimat,



Kass3099 kirjutas:
Asus Google Nexus 7 2013 - Ekraanil on mõrad, puutetundlik seetõttu ei toimi , pilt korras

Palju maksab kõige odavaim variant?

Tere,
Kõige odavama ekraani koos vahetusega saaks 55€, tarne ca kuu kanti.

Parimat,



sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?

Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega.

Parimat,



-HAS- kirjutas:
Tere,
Kas tegelete ka lenovo telefonide parandusega ?
täpsemalt oleks vaja lenovo s850 ekraan ära vahetada.
Kas oleks võimalik seda teha ja kui on, siis kui palju see maksma läheks ?

Tere, mis värvi telefoniga tegu?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 47€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 57€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 75€

Parimat,



jksk kirjutas:
Sony Xperia Z
SGP321, must
Ekraan ämblik, sai painutada, puutetundlikkus läinud.
Hind ja tähtaeg?

Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca poolteist -kaks kuud - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 120€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 135€

Parimat,



laurx kirjutas:
HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?

*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.

Parimat,



mocc kirjutas:
Kas Sony Z laadimispesa vahetamisega/parandamisega saad hakkama?

Tere, peate silmas sony tabi? Sellisel juhul võimalik
*USB pesa + vahetus - tarne umbes kuu - 22€
*USB pesa + vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 30€

Telefoni puhul ei saa aidata kahjuks.

Parimat,



-------------
Vabandan kõigi ees, kes pidid ootama pikalt vastuseid!!

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 17:15:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:


sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?

Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega.


Valge.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2015 00:53:48 vasta tsitaadiga

Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2015 13:21:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

laurx kirjutas:
HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?

*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.

Parimat,

edastasin info ja kontaktid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2015 16:52:34 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
tsitaat:


sixkiller kirjutas:
Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P5100). Klaas on ämblik aga puutetundlikus töötab, samuti töötab ekraan.
Palju klaasi vahetus võiks maksma minna?

Tere, mis värvi tabiga tegemist? Hinnavahemik jääb 40-60€ vahele koos vahetusega.


Valge.


*A digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 45€
*OEM digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 60€

Parimat,



last kirjutas:
Tere, kas z3 compactil säilib ekraanivahetusega ka veekindlus? Ja mis maksaks ainult oem ekraan ja liimiribad?

Tere,
Veekindlust sisuliselt saab säilitada, kuid veealla enam ei läheks. Omalt poolt veekindlusele garantiid kaasa ei anna.

OEM must ekraan koos õige liimiribaga (ekraani kui tagakaane oma) 95€ - paar nädalat tarne.

Parimat,



laurx kirjutas:
tsitaat:

laurx kirjutas:
HTC 500 dualsim. digist kild väljas, ekraan korras + kõlar vist on paigast ära tänu sellele. mis maksab?

*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kaks-kolm nädalat - 55€
Kõlari peab üle vaatama, kas ehk on viga saanud, kui ei tööta. Kui vaja uut kõlarit, siis see on +5€ . Ülevaatamine ekraani vahetusega loomulikult hinda ei muuda, saab töö käigus seda kontrollida.

Parimat,

edastasin info ja kontaktid.

thumbs_up.gif Aitäh!

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 18.07.2015 21:28:24 vasta tsitaadiga

Tere, kuldse iPhone 5S'iga selline probleem, et ekraanil on vertikaalsed hallid triibud (läbipaistvad). Ekraani lukust lahti tehes peaaegu täiesti läbipaistvad, 1-2 sekundiga juba korralikumad hallid triibud. Ekraani ülaosas u. 1cm triipe pole.

Ekraanil vahepeal üldse nagu hallikas kiht (läbipaistev). Puutetundlikus jms. kõik töötab, põrutada ei ole saanud. Järsku tekkis selline probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 14:28:38 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Maa Mees kirjutas:
Ehk oleks pakkuda vaid Nokia N9 OEM lcd+ digitizer?
Vahetada mõistan ka ise.

Maa Mees

Ainult tellimise peale. Aga eeldan, et kui vahetamisega hakkama saad, siis saad ka jupi tellimisega hakkama. : )

Jaksu,
Marko


Kui olemas asjad millega vahetada ja tööriistad siis ei ole see kah keeruline eriti siis kui oled ka elektroniku haridusega icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 10:24:46 vasta tsitaadiga

Must G2 D802 puuteekraan ämblikuks, pilt muidu kenasti ees aga ei registreeri ühtegi puudutust - palju maksma läheb?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 15:27:03 vasta tsitaadiga

flashsnake kirjutas:
Tere, kuldse iPhone 5S'iga selline probleem, et ekraanil on vertikaalsed hallid triibud (läbipaistvad). Ekraani lukust lahti tehes peaaegu täiesti läbipaistvad, 1-2 sekundiga juba korralikumad hallid triibud. Ekraani ülaosas u. 1cm triipe pole.

Ekraanil vahepeal üldse nagu hallikas kiht (läbipaistev). Puutetundlikus jms. kõik töötab, põrutada ei ole saanud. Järsku tekkis selline probleem.

Tere,
Kui probleem häiriv ja lahti sest huvi saada, siis tuleks ekraan välja vahetada. Kahjuks aga hetkel pole ühtegi ekraani kohapeal, et testida ja veenduda, et tegemist on ekraani veaga. Kirjelduse järgi aga tundub küll. Huvi korral võib uue ekraani tellida ja kui viga see ei paranda, siis kulusid ei kaasneks.



kjmrc kirjutas:
Must G2 D802 puuteekraan ämblikuks, pilt muidu kenasti ees aga ei registreeri ühtegi puudutust - palju maksma läheb?

Hei,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kprants
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2012




sõnum 20.07.2015 22:54:15 vasta tsitaadiga

Tere, htc one m7 ekraan läks mõraliseks, muidu kõik puutetundlikud funktsioonid töötavad - palju vahetus läheks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 22:59:23 vasta tsitaadiga

kprants kirjutas:
Tere, htc one m7 ekraan läks mõraliseks, muidu kõik puutetundlikud funktsioonid töötavad - palju vahetus läheks?

Tere, eeldan telefoni värvuseks "silver" tooni.

*OEM LCD+digitizer - tarne umbes nädal-kaks - 187€
*A+ LCD+digitizer - tarne umbes kaks nädalat - 105€
*A LCD+digitizer - tarne umbes kuu - 95€
*LCD+digitizer - tarne umbes kuu - 68€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seth15
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015




sõnum 23.07.2015 10:41:37 vasta tsitaadiga

mteachx,
Tere!

Telefoni Sony xperia Z ekraan virvendab. Tõenäoliselt on ekraanis mikromõra. Kui palju läheks maksma ekraan koos vahetusga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 12:19:36 vasta tsitaadiga

seth15 kirjutas:
mteachx,
Tere!

Telefoni Sony xperia Z ekraan virvendab. Tõenäoliselt on ekraanis mikromõra. Kui palju läheks maksma ekraan koos vahetusga?

Tere,

*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 90€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 75€
*ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 60€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marx158
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 25.07.2015 09:17:07 vasta tsitaadiga

Tere,

Sony Xperia Z1 ekraan + vahetus, värvus valge

Zony Xperia Z ekraan + vahetus. Ning kas antud mudelil on teil võimalik vahetada ka USB pesa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare817
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2010




sõnum 26.07.2015 20:30:41 Moto x 2013 ekraanivahetus vasta tsitaadiga

Sooviks hinnapakkumist Moto x ekraanivahetusele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 26.07.2015 23:16:01 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy S4 koos puutepaneeliga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 27.07.2015 01:37:28 vasta tsitaadiga

HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 13:21:52 vasta tsitaadiga

marx158 kirjutas:
Tere,

Sony Xperia Z1 ekraan + vahetus, värvus valge

Zony Xperia Z ekraan + vahetus. Ning kas antud mudelil on teil võimalik vahetada ka USB pesa?


Tere,
Z1:
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 55€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 62€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 77€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 89€

Z
*OEM ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 90€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~14päeva tarne - 75€
*A ekraan, digitizer, vahetus, ~kohapeal - 80€
*ekraan, digitizer, vahetus, ~30päeva tarne - 60€

Parimat,




aare817 kirjutas:
Sooviks hinnapakkumist Moto x ekraanivahetusele.


Tere,
Mis värvi telefoniga tegu?

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 98€

Parimat,


Kevvare kirjutas:
Samsung galaxy S4 koos puutepaneeliga.

Tere,
Mis värvi telefoniga tegu?
Eeldatavad hinnad

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 100€
+-10€

Parimat,



Ogre kirjutas:
HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust.

Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaitHaavel
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 19:14:52 vasta tsitaadiga

HTC 610 ekraan + vahetus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx158
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 27.07.2015 21:22:30 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z, ekraani hinna andsite, aga USB pesa vahetus?

Ning palju maksab Sony Xperia Z1 Compact ekraani vahetus. Valge.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 08:31:55 vasta tsitaadiga

RaitHaavel kirjutas:
HTC 610 ekraan + vahetus.

Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 55€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar nädalat - 85€

Parimat,



marx158 kirjutas:
Sony Xperia Z, ekraani hinna andsite, aga USB pesa vahetus?

Ning palju maksab Sony Xperia Z1 Compact ekraani vahetus. Valge.

Tere,
Vabandan, unustasin USB kohta infot öelda. Kuna USB pesa on otse emaplaadil, siis vajab see jootetööd, seda ma kahjuks ei paku, ehk sellel eraldi pole vahetatav.

z1c
*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 80€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A digitizer+LCD+vahetus - kohapeal - 75€
*A+ digitizer+LCD+vahetus - kohapeal - 85€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsaar
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 10:11:41 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy A3 pealmine puutetundlik klaas katki, sisemine pilti näitav ekraan terve. Kas saab vahetada pealmise klaasi eraldi? Palju maksma läheb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 11:36:00 vasta tsitaadiga

tsaar kirjutas:
Samsung galaxy A3 pealmine puutetundlik klaas katki, sisemine pilti näitav ekraan terve. Kas saab vahetada pealmise klaasi eraldi? Palju maksma läheb?

Tere.
Kui õnnestub klaas maha võtta, siis on teostatav (ilma uv liimita tagasipanek).
45€ - tarne umbes 2 nädalat.

Et seda teada ja ennem asjade tellimist tuleks telefon töösse siis võtta.
75% , et saab teostatud. Omal vastutusel aga peab arvestama, et võib mitte õnnestuda. (kui ei õnnestu, siis seda arvet tasuma ei pea)

Kui aga ei peaks õnnestuma, siis uus moodul koos vahetusega 81€ - tarne umbes kuu.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 30.07.2015 19:23:24 vasta tsitaadiga

Tere.
Seadme mudel:Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan pragudega, palju vahetus maksab?'
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 20:23:46 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:
Tere.
Seadme mudel:Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan pragudega, palju vahetus maksab?'


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 62€
*A LCD + digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer + vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 85€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 13:52:00 vasta tsitaadiga

Kr1s kirjutas:
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada?


Kuna vaja siiski korda teha, siis hall on värvuseks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aceman
HV vaatleja
aceman

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 15:50:51 vasta tsitaadiga

Tere,

Apple iPad 3 (A1430)

Must

Puutetundlikkus poolel ekraanil ei toimi - proovitud ilmselt varem kuidagi vahetada kuid klaas on peale pandud veidi viltu ja üks serv on samuti veidi irvakil. Ilmselt pole korralikult ka pesale kaabliga pihta saadud.
LCD ise terve ja korralik - vaja oleks ainult uut digitizerit ja vahetust.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 23:41:09 vasta tsitaadiga

Kr1s kirjutas:
Kr1s kirjutas:
GT-N7100 ekraan katki aga puutetundlikus töötab igast asendist.
Mis hinnaga oleks võimalik seade taastada?


Kuna vaja siiski korda teha, siis hall on värvuseks.


Tere, kui seade minuni toimetada, võib proovida eraldi klaasi vahetada, siis saaks 55€ hakkama. Aega võiks võtta kuni paar nädalat.

Kui aga klaasi ei õnnestu niivõrd mõistvalt maha saada, et alumine ekraan kannatada ei saaks, siis tuleb ekraani hinnaks koos vahetusega 140€ ja tarne ca kuu.

Parimat,




aceman kirjutas:
Tere,

Apple iPad 3 (A1430)

Must

Puutetundlikkus poolel ekraanil ei toimi - proovitud ilmselt varem kuidagi vahetada kuid klaas on peale pandud veidi viltu ja üks serv on samuti veidi irvakil. Ilmselt pole korralikult ka pesale kaabliga pihta saadud.
LCD ise terve ja korralik - vaja oleks ainult uut digitizerit ja vahetust.


Tere,

*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer + vahetus - tarne umbes kuu - 48€
*digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 50€
*OEM digitizer + vahetus - tarne umbes paar nädalat - 59€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 04.08.2015 01:04:01 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Ogre kirjutas:
HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust.

Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.

Parimat,


Tere, kui tihti juhtub seda, et tegu on juba algselt vigase ekraaniga? ( selline sai tellitud: http://www.ebay.com/itm/Replace-Full-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-for-HTC-Desire-500-506e-516w-UK-/281420326814 )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 08:10:52 vasta tsitaadiga

Ogre kirjutas:
mteachx kirjutas:
Ogre kirjutas:
HTC Desire 500 ekraan sai proovitud ise vahetada, kuid enam pilti ette ei võta, käivitamisel teeb igatahes häält. Hästi kergelt pimedas on näha mingit valgust.

Tere, kas vana ekraaniga võtab pildi ette. Kas on vigane ekraan või vahetamise käigus kahjustasite mõnd komponenti. Kahjuks ei oska nii aidata, peaks üle vaatama ja siis teaks ehk öelda, kas või mis teha saaks.
See eeldaks nii vana kui uue ekraani saatmist ja vajadusel ka ootamist, kui saabub mõni uus ekraan minu kätte.

Parimat,


Tere, kui tihti juhtub seda, et tegu on juba algselt vigase ekraaniga? ( selline sai tellitud: http://www.ebay.com/itm/Replace-Full-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-for-HTC-Desire-500-506e-516w-UK-/281420326814 )

Hei, originaal ekraanidega pole seda veel juhtunud, kuid rebrand ekraanidel nii 1/10'st võib küll juhtuda.

Vaata kaablid üle, ega pole kuskilt rebenenud. Vana ekraani testida ei saa enam? Suhtle müüjaga, ehk võitled uue välja.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
natyts
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2015




sõnum 04.08.2015 10:35:17 vasta tsitaadiga

Tere

Lenovo Tab A5500-H digitizer mõrane.
Palju maksaks
1. digitizer+vahetus
2. ainult vahetus varuosa olemasolul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 11:40:50 vasta tsitaadiga

natyts kirjutas:
Tere

Lenovo Tab A5500-H digitizer mõrane.
Palju maksaks
1. digitizer+vahetus
2. ainult vahetus varuosa olemasolul


Tere, ainult vahetus 30€

*digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 38€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.