Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rauntsik
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2009




sõnum 02.08.2015 21:19:23 vasta tsitaadiga

Windows 10 Pro 64bit. Kõik toimub suurepäraselt välja arvatud HDMI. Oskab keegi nõu anda kuidas seda tööle saada?
Arvutiks Acer 3820TG millel ATI 5650 graafika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 21:53:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Windows 10-s wide-gamut monitore (NEC PA seeria näiteks) AMD kaardi küljes ka juba kalibreerinud? Töötab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 02.08.2015 22:13:45 vasta tsitaadiga

Krt siin lugedes tuleb mõttesse, et mis te krt jamate niimoodi igast isode ja värkidega? Ma tegin kahel arvutil nii ära, et valisin Update aknas Install Win10 Now ja kogu lugu. Vanemate arvutil jätsin failid ja seaded alles, endal tegin pärast upgrademist clean installi, jätsin ainult teisele partitsioonile pildid, filmid ja mõned mängude installikad alles. icon_neutral.gif

EDIT: Endal ei teinud clean installi, vaid enda arvutil tegin icon_redface.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 02.08.2015 22:26:25 vasta tsitaadiga

Tiiger15, Ega kõigil ei paku Update aknas Win10-le uuendamist, see tuleb lainetena (või nüüd juba peaks kätte saanud olema? Jäi kuskil silma, et sellega võib aega minna isegi lausa kuu?). Ise ka ei viitsinud ootama jääda, kohe release päeval (või päev peale seda) sai selle upgrade tool'iga updatetud.

rauntsik, Video draivereid oled proovinud uuesti installida? Lased olemasolevad maha ja nt Aceri lehelt tõmbad antud mudeli videodraiveri asemele. Siin vist eelmisel lehel ka leiab lingi, kuidas saab kinni keerata selle, et Windows ise draivereid peale sokutaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 22:27:37 vasta tsitaadiga

probleem vb tekkida kui kellelgil on hd graphics ja kui ta installib ära siis ekraan kohe sleepy mustaks , aitab vaid vanad driverit peale ajada ja kogu moos . intel driverit windows 8.1 jaoks on vigased
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreisavo
Kreisi kasutaja
andreisavo

liitunud: 03.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 22:49:01 vasta tsitaadiga

kellelgi veel on probleem win 10 mail äpiga? Mul ei süngi meile ära nii microsofti enda kontoga kui ka gmaili kontoga. Ütleb et "We didnt find anything to show here" ja kõik kaustad tühjad.

Olen proovind uusi kontosid teha kui ka äppi unistallida ja uuesti peale panna kuid ei tööta. Äkki kellelgi mingi lahendus pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 02.08.2015 22:58:26 vasta tsitaadiga

Siim159, Kas mitte kuni kuu, ei pidanud niimoodi minema et kui ise pakub windows, et install now mingi teavitusena??

Aga küsiks möödaminnes, et palju teil Edge mälu sööb? Antud hetkel oli 5 tabi lahti ja kõige nõudlikum ilmselgelt youtube....aga siiski?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 02.08.2015 23:05:06 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
bjaka kirjutas:
Läksin tagasi win 8.1 peale. Tableti jaoks on win 10 liiga toores. Lauaarvutile pigem sobiv.


Ma ei tea, Surface Pro 3 peal küll ei tundu, mõlemad edukalt upgradetud ja akukestsus paranes samuti...umbes tunni jagu... thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


No võib töötada jah aga tablet mode on kole nagu öö. Mingi jube pragu tilede vahel ja kõikide programmide vaade oleks võinud olla lahendatud paremini, just tablet modes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaaga
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2003




sõnum 03.08.2015 00:42:23 vasta tsitaadiga

Kes ei jõua ära oodata kuni Windows 10-ne update teade tema arvutisse jõuab ( nö update wave) saab asja kiirendada:

ava regedit: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade]
lisa uus DWORD (32-bit) Value with Name = "AllowOSUpgrade” (without the quotes), and set the Value = 0x00000001.

Peale seda control panelist check windows update!

Aitab neil kellel Windows update on andnud järgmist viga Windows 10 Installation Failure 80240020
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 03.08.2015 01:33:18 vasta tsitaadiga

Ma olen täitsa rahul!!!!
Selle posti kirjutan juba Win 10-s.
Mitte ühtegi tõrget ei ole. Kogu riistvara töötab, alates graafikast lõpetades hiire puutepaneeliga. Töötavad ka kiirklahvid ehk hotkeyd. Programmid, mida kasutan, on kõik omal kohal.Kaasaarvatud thunderbird. Firefoxi määrasin vaikimisi brauseriks. Isegi FF jäi endiseks (brausimise ajalugu ja veebiaadressid) Isegi salvestatud sisselogimisinfo.Kasutajaparoolid windowsisse sisselogimisel. Töölaua taustapilt jäi samaks.Muutunud on küll akende välimus, aga taskbar on enamvähem endine. Mingit tobedat Metro menüüd nagu Win 8-s mulle peale pole surutud.

Ma arvan, et jään 10-sse.
Tegin upgrade suisa aku pealt. Ei saanud tühjaks. Täislaetud akust läks umbes 50% ära. Kokku läks upgrade peale jämedalt 1,5 tundi, installi allatirimist arvestamata, mis võttis kokku umbes 3h.
OK taskbar ja GUI on natuke teistmoodi, aga see on harjumise asi ja kindlasti annab seda timmida.
Tubli töö...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 01:37:38 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks see windows 10 installimine nii kaua aega võtab?

Windows 8.1 sain vist 6 minutiga peale. Windows 10 alla poole tunni kuidagi ei vea välja.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 01:38:27 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Ma olen täitsa rahul!!!!
Selle posti kirjutan juba Win 10-s.
Mitte ühtegi tõrget ei ole. Kogu riistvara töötab, alates graafikast lõpetades hiire puutepaneeliga. Töötavad ka kiirklahvid ehk hotkeyd. Programmid, mida kasutan, on kõik omal kohal.Kaasaarvatud thunderbird. Firefoxi määrasin vaikimisi brauseriks. Isegi FF jäi endiseks (brausimise ajalugu ja veebiaadressid) Isegi salvestatud sisselogimisinfo.Kasutajaparoolid windowsisse sisselogimisel. Töölaua taustapilt jäi samaks.Muutunud on küll akende välimus, aga taskbar on enamvähem endine. Mingit tobedat Metro menüüd nagu Win 8-s mulle peale pole surutud.

Ma arvan, et jään 10-sse.
Tegin upgrade suisa aku pealt. Ei saanud tühjaks. Täislaetud akust läks umbes 50% ära. Kokku läks upgrade peale jämedalt 1,5 tundi, installi allatirimist arvestamata, mis võttis kokku umbes 3h.
OK taskbar ja GUI on natuke teistmoodi, aga see on harjumise asi ja kindlasti annab seda timmida.
Tubli töö...


oota natuke, küll kalad lagedale tulevad. mul oli ka kõik ok algul. taustapilt ja foxi asjad ja thunderbird jne. (need on mul praegu ka ok, võik öelda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.08.2015 10:34:47 vasta tsitaadiga

Kolm juttu:
1. Need, kes märkavad, et läppari ventilaator teeb kõvemat lärmi, siis need märkavad õigesti kuna on olemas terve rida, enamjaolt küll vanemad läpparid kus siis Windows 10-e ei suuda ja ei oska ning ei taha ventilaatori tööd õigesti juhtida.
Kirjutasin sellest probleemist mitu kuud tagasi, kes tollal ei lugenud, on nüüd ise süüdi, et on "lugemisoskuseta"... icon_cool.gif

Kaks võimalikku versiooni ja vajadusel tuleb võtta jootekolb ja uus pingereguleerimine ehitada:
A. pinget küll reguleeritakse kuid see pinge on oluliselt kõrgem.
Näiteks vahemiku 1,5V-2,8V asemel 3,5V-5V.
B. või ei reguleerita midagi ja pinge on kohe 5V, ehk siis ventilaator uhab pidevalt täispööretega.

2. teema siis, kellel olemasolev FF "ei jookse korralikult" siis tasub katsetada W10-le mõeldud FF40-ga. Seda põhjusel, et vanemad FF-id ei saa korrektselt hakkama W10 UI-ga.

3. Ning kolmanda teemana see, et need kes "nutavad aeglase Boot-aja" üle on tegelikult osaliselt ka ise süüdi kuna kardavad icon_smile.gif MS-i ja W10-t ning ei julge puhastada W10-t sellisest mittevajalikust kraamist mis Boot-aega suurendavad.

Pilt kah ja on kenasti näha kuidas sellist "aeglustavat kama" on ikka vägagi piisavalt palju. icon_cool.gif

Nii, et head küürimist kui kiirust tahetakse.... beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 11:30:09 vasta tsitaadiga

andreisavo kirjutas:
kellelgi veel on probleem win 10 mail äpiga? Mul ei süngi meile ära nii microsofti enda kontoga kui ka gmaili kontoga. Ütleb et "We didnt find anything to show here" ja kõik kaustad tühjad.

Olen proovind uusi kontosid teha kui ka äppi unistallida ja uuesti peale panna kuid ei tööta. Äkki kellelgi mingi lahendus pakkuda?

Pilt kirja sabas, sinna saab hammasratas - accounts - kontonimi ja change mailbox sync settings.

Võimalik, et su probleem ei seisne selles. Tundus sarnane olukord, kui enda outlooki kontot lisades kõik tühi oli.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 11:56:23 vasta tsitaadiga

kaaga kirjutas:
Kes ei jõua ära oodata kuni Windows 10-ne update teade tema arvutisse jõuab ( nö update wave) saab asja kiirendada:

ava regedit: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade]
lisa uus DWORD (32-bit) Value with Name = "AllowOSUpgrade” (without the quotes), and set the Value = 0x00000001.

Peale seda control panelist check windows update!

Aitab neil kellel Windows update on andnud järgmist viga Windows 10 Installation Failure 80240020

hakkas kakkuma küll.
Näis kas install ka õnnestub icon_razz.gif
Muidu juba 4 päeva oli vaikus, kuigi kausta kammis justkui alla ära, aga edasi ei läinud.....

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 13:30:15 vasta tsitaadiga

Nii
Sain win 10 peale ja Edge ruulib icon_razz.gif
Tegin selle aeglasema versiooni, mis wirx kirjeldas ja korjasin linnukesed ära. icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 13:45:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Nii
Sain win 10 peale ja Edge ruulib icon_razz.gif
Tegin selle aeglasema versiooni, mis wirx kirjeldas ja korjasin linnukesed ära. icon_cool.gif


Ma ei mõista mis selles Edges nii on siis mida näiteks chromes ei ole? Korra panin käima, nagu steam browser ja kõik.

Kas tasub ka mingi viirusetõrje peale lasta? 8.1 kasutasin nod-i (olen aastaid kasutanud) või piisab wini enda omadest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 13:49:31 vasta tsitaadiga

No kui uuendasid win 8.1 pealt win 10 peale, ega siis nod32 litsents kehtetuks ei muutund. Iseasi kui just muid kanaleid pidi seda peale ei ajanud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 14:00:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No kui uuendasid win 8.1 pealt win 10 peale, ega siis nod32 litsents kehtetuks ei muutund. Iseasi kui just muid kanaleid pidi seda peale ei ajanud icon_smile.gif


Lihtsalt mõtlesin, et palju ta ära tasub, litsents ei muutu jah kehtetuks.bKuidas need wini enda turvameetmed toimivad? Selles suhtes, et ega mul see nod ka oli standby peal, paari aasta jooksul ei olnud ta midagi üles korjanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 03.08.2015 14:01:31 vasta tsitaadiga

Norton 360 kadus kusjuures jäljetult peale 8.1 -> 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 14:17:43 vasta tsitaadiga

No vaieldav. Igasuguse trooja korjab vast see windowsi enda security niikuinii üles, aga kui litsents olemas siis ega ta halba ei tee uuesti NOD32 peale lasta. Ise installeerisin ka selle tagasi peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 03.08.2015 14:21:57 vasta tsitaadiga

Kuskohast "tasuta" Win10 pealt Microsoft raha teenib - http://www.wired.co.uk/news/archive/2015-07/30/windows-10-paid-ad-removal-solitaire
Kes tahab Win10't vähem jutukaks keerata - https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/3f38ed/guide_how_to_disable_data_logging_in_w10/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.08.2015 14:23:00 vasta tsitaadiga

windows 10 ei ole tasuta.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.08.2015 14:25:27 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Norton 360 kadus kusjuures jäljetult peale 8.1 -> 10

Kas see on pigem hea või halb asi? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 03.08.2015 14:37:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei oska siis öelda mis ma tegema peaksin kui soovin Win 10 ---> Win 8.1 tagasi minna aga väidab, et olen User Accoundi ära liigutanud kuhugi ja peaksin selle nüüd taastama. Loomulikult liigutanud pole midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.