Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.07.2015 13:11:58 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Fisher kirjutas:
Kasutasin seni Infrarecorderit. Väike ja ülihea programm plaatide kirjutamiseks, enam ei tööta. Ons kellelgi soovitust, mida nüüd kasutama hakata? Vilesid-kellasid pole tarvis, ainult failide kõrvetamine.
Kui ülilihtsat vaja, siis juba mitu aastat on saanud win enda exploreris kah plaate kõrvetada. Ainult pead õppima seda kasutama.
see funktsioon tuli vist juba windows XP'ga icon_biggrin.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.07.2015 13:18:40 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Piraadid ei saa täisversiooni - non genuine on ikkagi - ehk siis sama mis ilma keyta peale lastud versioon (värve/tausta vms ei saa muuta), uuendusi ka vist ei saanud. Ja kindlasti veel muud piirangud.


siiski peaks mikisoftil olema pakkuda opsüsteemi like Tiny, kus kautaja peab ise sisse lülitama need teenused mida vajab ja mida ei vaja, need jäävadki välja.

tava windowsitel käib kesta all kena hulk igasugu asju, mis kõik nõuavad resussi (mida barebone'del ei ole) ja millest poolte otsarvegi jääb segaseks.
tagasi üles
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 13:23:23 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Kasutasin seni Infrarecorderit. Väike ja ülihea programm plaatide kirjutamiseks, enam ei tööta. Ons kellelgi soovitust, mida nüüd kasutama hakata? Vilesid-kellasid pole tarvis, ainult failide kõrvetamine.


CDBurnerXP või ImgBurn icon_wink.gif
Sõltub kui vähe vilesid ikkagi vaja on...

olavsu1 kirjutas:
siiski peaks mikisoftil olema pakkuda opsüsteemi like Tiny, kus kautaja peab ise sisse lülitama need teenused mida vajab ja mida ei vaja, need jäävadki välja.


See on Embedded, mitte Tiny...
Tiny on Warez ja pmst standardversioon, kust on jõuga (ja mitte ka alati just korrektselt) enamus asju välja roogitud ning teatud asju ka teinekord lisatud... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.07.2015 13:39:08 vasta tsitaadiga

https://jonathan.porta.codes/2015/07/30/windows-10-seems-to-have-some-scary-privacy-defaults/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.07.2015 13:45:18 vasta tsitaadiga

Embedded oli minu teada rom kivisse laulatatud asi, kuhu polnud enam midagi võimalik lisada. oli nagu oli. a La reklaamtahvel.
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 31.07.2015 13:47:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://jonathan.porta.codes/2015/07/30/windows-10-seems-to-have-some-scary-privacy-defaults/

Kasutad Androidi vói iPhone'i? Siis ei tohiks uudises midagi uut olla.
Microsoft on oma tegevust lábipaistvamaks muutnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.07.2015 13:59:44 vasta tsitaadiga

londiste, nojah, keylogger included. näib nagu väga aktiivne terrorismivastane võitlus, mille nimel tuleb kõikide lammaste mõttedki äralugeda.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.07.2015 14:04:23 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
londiste, nojah, keylogger included. näib nagu väga aktiivne terrorismivastane võitlus, mille nimel tuleb kõikide lammaste mõttedki äralugeda.
mine võta nüüd seda rohtu natukene, mida arst välja kirjutas
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.07.2015 14:13:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 14:14:28 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Embedded oli minu teada rom kivisse laulatatud asi, kuhu polnud enam midagi võimalik lisada. oli nagu oli. a La reklaamtahvel.


Mitte päris, täiesti suvalisele petsukale peale aetav asi on, isegi imaged on saadaval.
https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Embedded_8
https://www.microsoft.com/windowsembedded/en-us/windows-embedded.aspx

Sisuliselt on tegu siis, "bare bones" variandiga, mis sisaldab ainult toimimiseks vajalikke core componente ja millega tavakasutajal pole suurt midagi teha.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 31.07.2015 14:43:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 14:26:53 vasta tsitaadiga

Niii.. olles nüüd kõikidele oma masinatele 10 peale saanud, peab mainima, et see peale sunnitud upgrade protsess ei teinud minu arvamust upgrademisest, millest ma seni olen iga hinnaga üritanud eemale hoida, natukenegi paremaks thumbs_down.gif.
Küll on aga aktiveerimissüsteemi väga lahe thumbs_up.gif.

Ükshaaval nüüd teen puhtaid installe ja varsti kõik bueno icon_cool.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 14:33:17 vasta tsitaadiga

See OneDrive stuff on mugav. Telefonile lasin ka selle appi peale ja nüüd siis uploadib telfist kõik pildid MS pilve. Pmst sama asi mis icloud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 31.07.2015 14:49:15 vasta tsitaadiga

heretic666, Jap, juba Win 8 aegadest kasutan seda. Olengi nüüd enda faile ja pilte Onedrive'is hoidnud. 130GB ruumi ka tasuta mul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 14:53:12 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://jonathan.porta.codes/2015/07/30/windows-10-seems-to-have-some-scary-privacy-defaults/


Alati võib ju luua ADK`s leiduva ICD abil, luua vastava Provisioning package, kus on vastavad policyd eelkonfigureeritud ja see package on ju ühe hiireklikiga käivitav peale installi. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.07.2015 15:12:36 vasta tsitaadiga

Mul pole siiani veel pakunud uuendust 10-le.
App nätab ikka "ok, notify me when ready"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.07.2015 15:24:40 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Embedded oli minu teada rom kivisse laulatatud asi, kuhu polnud enam midagi võimalik lisada. oli nagu oli. a La reklaamtahvel.


Mitte päris, täiesti suvalisele petsukale peale aetav asi on, isegi imaged on saadaval.
https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Embedded_8
https://www.microsoft.com/windowsembedded/en-us/windows-embedded.aspx

Sisuliselt on tegu siis, "bare bones" variandiga, mis sisaldab ainult toimimiseks vajalikke core componente ja millega tavakasutajal pole suurt midagi teha.
Infokorras:
kohe alguses, üleeile, oli MSDN litsentsi omanikel kättesaadav ARM-prose jaoks ja x86 IoT Core , poolegigane dvd iso.
Ma pole päris kindel, kas see haakub ka küsituga, langeb minu isiklikust huviorbiidist juhtumisi välja ja seetõttu ma pole lähemalt uurinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 15:46:20 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kohe alguses, üleeile, oli MSDN litsentsi omanikel kättesaadav ARM-prose jaoks ja x86 IoT Core , poolegigane dvd iso.
Ma pole päris kindel, kas see haakub ka küsituga, langeb minu isiklikust huviorbiidist juhtumisi välja ja seetõttu ma pole lähemalt uurinud.


Jah, aga see on ainult ARM arhidektuurile, x86/x64 jaoks pole hetkeseisuga midagi...
Pmst ma oma Raspberry`le võiks selle isegi prooviks peale lasta... icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 31.07.2015 15:46:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armido15
HV kasutaja
armido15

liitunud: 24.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 15:46:39 vasta tsitaadiga

Windows 8 ja 8.1 oli variant alt+tab minna otse desktopile. Windows 10-l seda enam ei ole, on seda võimalik kuidagi tekitada, et see võimalus oleks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.07.2015 15:48:42 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mnator kirjutas:
kohe alguses, üleeile, oli MSDN litsentsi omanikel kättesaadav ARM-prose jaoks ja x86 IoT Core , poolegigane dvd iso.
Ma pole päris kindel, kas see haakub ka küsituga, langeb minu isiklikust huviorbiidist juhtumisi välja ja seetõttu ma pole lähemalt uurinud.


Jah, aga see on ainult ARM arhidektuurile, x86/x64 jaoks pole hetkeseisuga midagi...
Pmst ma oma Raspberry`le võiks selle isegi prooviks peale lasta... icon_smile.gif
Üks oligi Rasperryle (ARM) aga teine x86
x64 tõesti pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 31.07.2015 15:54:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tundub, et Win7 omanikud sellised, kes teevad Win10-t maha, kuna ei oska või ei suuda harjuda uuendustega

Põhimõtteliselt õige. Kui uuendused on ebavajalikud ja praktilisus kaalub üles mõned innovaatilised featuurid, siis miks peaks takka kiitma suure hurraaga üleshaibitud
mõttetusi?
Kõik need poolpidused appide paaritamised, nuhkvara pealesurumised ja koopamaalingute tasemel disain on tavalisele tööinimesele sama vajalikud, nagu teine p34se.
tsitaat:

Just. Uue asja puhul oskamatus ja mõningane hämmingon arusaadav, asjade muutudes tulebki ümber kohaneda ja mõned uued asjad omale selgeks õppida

Ei.

Tuleb meelde South Parki Entity osa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 15:56:06 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Üks oligi Rasperryle (ARM) aga teine x86
x64 tõesti pole


On tõepoolest, aga see x86 on samuti suht device specific http://www.minnowboard.org/
...mingisugust Generic releaset ma seal endiselt ei näe...

Samas see x86 võiks isegi suvalise Inteli raua peal enamvähem käia. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 31.07.2015 15:58:01 vasta tsitaadiga

Infoks Adobe softi installijatele.
Kui AMD originaal graafikadraiverid enne nt Photoshopi peale panna, siis Adobe Cloud utiliit ei suuda enam installe lõpunu viia - karjub konflikti ja puuks.
Lõpetan hetkel 3ndat Win10 installi samale (vähem kui 6 kuud tagasi ostetud) masinale (upgrade + puhas -> jama draiverite pärast + uus puhas). Eks panen siis Adobe staffi esimesena peale nind seejärel ülejäänu, näeb, mis juhtuma hakkab.
Adobe'ga on alatasa Win-keskkonnas jama, Mac'il töötab kõik probleemideta. Aga Mac'id ongi töötegemiseks tehtud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.07.2015 16:01:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mnator kirjutas:
Üks oligi Rasperryle (ARM) aga teine x86
x64 tõesti pole


On tõepoolest, aga see x86 on samuti suht device specific http://www.minnowboard.org/
...mingisugust Generic releaset ma seal endiselt ei näe...

Samas see x86 võiks isegi suvalise Inteli raua peal enamvähem käia. icon_rolleyes.gif
Eks näis, kas ametlikult seda "Generic" värki tulebki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 31.07.2015 16:08:15 vasta tsitaadiga

maakas1 kirjutas:
tsitaat:

Tundub, et Win7 omanikud sellised, kes teevad Win10-t maha, kuna ei oska või ei suuda harjuda uuendustega

Põhimõtteliselt õige. Kui uuendused on ebavajalikud ja praktilisus kaalub üles mõned innovaatilised featuurid, siis miks peaks takka kiitma suure hurraaga üleshaibitud
mõttetusi?
Kõik need poolpidused appide paaritamised, nuhkvara pealesurumised ja koopamaalingute tasemel disain on tavalisele tööinimesele sama vajalikud, nagu teine p34se.
tsitaat:

Just. Uue asja puhul oskamatus ja mõningane hämmingon arusaadav, asjade muutudes tulebki ümber kohaneda ja mõned uued asjad omale selgeks õppida

Ei.

Tuleb meelde South Parki Entity osa.



Sinu jutt meenutab Windows 7 teema alguspäevade postistusi, kus mõned indiviidid olid meelestatud samamoodi nagu sina hetkel. Nüüd aastaid hiljem on suht koomiline lugeda neid postitusi. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2015 16:08:17 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Üks oligi Rasperryle (ARM)


Ahaa. Ja tehtigi Raspberryle Win10 valmis juba, nagu seda aasta alguses reklaamiti. Nüüd on küsimus, mida head sinna peale ehitatake ka?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.