Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 15:55:50 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
sweezy kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
sweezy kirjutas:
yay, veel üks põhjus miks mitte cs go mängida .. ban wavede pärast on varsti LE/LEM ka noobe täis thumbs_down.gif
esea? ja parem noobid kui cheaterid icon_rolleyes.gif

maksan veel igakuiselt mängu eest mis pole seda hindagi väärt? tänan, ei thumbs_up.gif
128 tick on mäng hoopis teine icon_wink.gif

128 tick ? kurja miks keegi varem ei öelnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 16:26:26 vasta tsitaadiga

Tegin ka eseas kunagi 1 mängu. Suht lootusrikas oli, autoawiga sain paar tüüpi isegi maha icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:12:14 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Selle Bloodhoundi paketiga või enne seda juba mingi uuendusega kerkisin Silver Elite Masterist kohe Gold Nova II'ks!
Seal vahepeal oli umbes 5 kuuline mängu paus ja kui mängima läksin siis nägin, et olen saanud rank upi icon_razz.gif - oli selline WTF?? hetk.
Gold Nova II'st sain Gold Nova Masteriks vist 5-6 võiduga lisaks 1 kaotus ja olin 2 korda MVP võidu mängudes.
Kui võidad umbes 4 mängu järjest ja oled MVP siis tõenäoliselt tuleb rank up, eriti kui võidad sama rankiga vastaseid veenvalt.

PS. Kui keegi on huvitatud vahel mõnest matchist siis csgo nimi on ka viilutaja.
Vanust juba kohe kohe 31, seega ei pea kuulama piiksumist kõrvaklappidest icon_biggrin.gif


Addisin sind, ise ka nõuka produkt, pelan suhteliselt palju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:14:21 vasta tsitaadiga

Nõuka produkt ka siin. Kel huvi supreme-global tasemel mängida, siis võib lisada: http://steamcommunity.com/id/antonio845/
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 20:02:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tegin ka eseas kunagi 1 mängu. Suht lootusrikas oli, autoawiga sain paar tüüpi isegi maha icon_lol.gif


Kui end eseas korralikult karastada, siis tundub volvo matchmaking pärast ülilebo. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 20:13:03 vasta tsitaadiga

Hakkan nii 20 minuti pärast live tegema icon_biggrin.gif
Proovin ehk saan Silverist ka lõpuks välja icon_biggrin.gif
Vägapalju just pelanud pole sellepärast pole ka kaugemale jõudnud compis aga CS on ikka hämmastavalt hea suuna positiivsuse poole võtnud thumbs_up.gif Tore näha, et CS ikka ära ei surnud icon_smile.gif
www.twitch.tv/HDTanelEST

Mingi lambine klipp eilsest livestreamist:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 20:23:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Einari streamid on paremad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 20:43:37 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Hakkan nii 20 minuti pärast live tegema icon_biggrin.gif
Proovin ehk saan Silverist ka lõpuks välja icon_biggrin.gif
Vägapalju just pelanud pole sellepärast pole ka kaugemale jõudnud compis aga CS on ikka hämmastavalt hea suuna positiivsuse poole võtnud thumbs_up.gif Tore näha, et CS ikka ära ei surnud icon_smile.gif
www.twitch.tv/HDTanelEST

Mingi lambine klipp eilsest livestreamist:

Link


doh.gif Sa pole parem kui need 12 aastased kes mikrofoni karjuvad!

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 22:06:02 vasta tsitaadiga

Nende roppustega sa kanaraha teenidki?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 22:33:34 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
Nende roppustega sa kanaraha teenidki?

polegi kanafileel vist ühtegi streami kus ta ei ropendaks vähemalt ühe korra thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 22:50:03 vasta tsitaadiga

Selles streamis tuli iga round mõni poolpärl välja. Formati körvale kannatas vaadata küll icon_biggrin.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 23:26:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Hakkan nii 20 minuti pärast live tegema icon_biggrin.gif
Proovin ehk saan Silverist ka lõpuks välja icon_biggrin.gif
Vägapalju just pelanud pole sellepärast pole ka kaugemale jõudnud compis aga CS on ikka hämmastavalt hea suuna positiivsuse poole võtnud thumbs_up.gif Tore näha, et CS ikka ära ei surnud icon_smile.gif
www.twitch.tv/HDTanelEST

Mingi lambine klipp eilsest livestreamist:

Link


Kõige populaarsem eesti csgo video.
oh wait...

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 01:09:27 vasta tsitaadiga

Täna oli striim veel naljakam kui eile icon_lol.gif
Nii kerge raha teenida ikka CS kaudu icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 02:05:27 vasta tsitaadiga

Järjekordne näide silver luckist icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 07:53:13 vasta tsitaadiga

Streameritele ikka jagatakse ju kraami, et rahvale näidata saaksid kui lihtne see tundub olevat. Meie lihtrahvas võime ainult und näha sellistest "kingitustest". thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 10:59:52 vasta tsitaadiga

Evil14, jajah kindlasti gaben vahib minu striime icon_lol.gif Sama jutt koguaeg kui keegi striimides midagi saab icon_biggrin.gif puhas random chance aga naljakas küll. Polegi vist kunagi midagi taolist saanud dropist... saab mingi hea pela Steami kaudu ära osta või päris mitu thumbs_up.gif samas ei teagi mida teha sellega.. on mõistlik lihtsalt marketis ära müüa või, mis? Ühe 10eurise skinni sain kasti avamisest ka. Kaks kasti avasin, esimesest tuli kohe icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 12:23:39 vasta tsitaadiga

ei imestaks kui steam'i oleks sisse ehitatud süsteem, et kui fraps toimib (saaks isegi teha süsteemi, kus vaatab jälgijate arvu... streamil ja kasutajal jne.), siis antakse paremad asjad icon_biggrin.gif (#illuminaticonfirmed ja whatnot)
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 14:33:50 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Evil14, jajah kindlasti gaben vahib minu striime icon_lol.gif Sama jutt koguaeg kui keegi striimides midagi saab icon_biggrin.gif puhas random chance aga naljakas küll. Polegi vist kunagi midagi taolist saanud dropist... saab mingi hea pela Steami kaudu ära osta või päris mitu thumbs_up.gif samas ei teagi mida teha sellega.. on mõistlik lihtsalt marketis ära müüa või, mis? Ühe 10eurise skinni sain kasti avamisest ka. Kaks kasti avasin, esimesest tuli kohe icon_razz.gif

Pidavat sul väikesed rahaprobleemid olema, müü näiteks csgo.ee foorumis maha, mingi -30% marketi hinnast ostetakse seal tavaliselt päris kiirelt ära.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nSJz
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 21:56:54 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kust võiks saada qck+ xl suuruses hiirematti?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 22:04:25 vasta tsitaadiga

Ise sain kah täna kätte Gold Nova 1. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 22:14:07 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Evil14, jajah kindlasti gaben vahib minu striime icon_lol.gif Sama jutt koguaeg kui keegi striimides midagi saab icon_biggrin.gif puhas random chance aga naljakas küll. Polegi vist kunagi midagi taolist saanud dropist... saab mingi hea pela Steami kaudu ära osta või päris mitu thumbs_up.gif samas ei teagi mida teha sellega.. on mõistlik lihtsalt marketis ära müüa või, mis? Ühe 10eurise skinni sain kasti avamisest ka. Kaks kasti avasin, esimesest tuli kohe icon_razz.gif

Pidavat sul väikesed rahaprobleemid olema, müü näiteks csgo.ee foorumis maha, mingi -30% marketi hinnast ostetakse seal tavaliselt päris kiirelt ära.


Pole mõtet, Steamist vaja mänge ka osta videote jaoks. Keegi neid tasuta ei anna icon_smile.gif
Igatahes eile õhtul suutsin ennast Elite Masteriks saada kuidagi.. eks näis kaua Silveris veel pesitsen kuid kaugemale ennast küündimas ei näe icon_biggrin.gif ikka väga haiged snaiprid paljud.. vb peab lihtsalt nata sensitivity-t maha tirima.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 22:37:23 vasta tsitaadiga

nSJz kirjutas:
Oskab keegi öelda, kust võiks saada qck+ xl suuruses hiirematti?
Aga milleks HinnaVaatlus on?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiirematid+ja+randmetoed/261151/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nSJz
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 22:47:54 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
nSJz kirjutas:
Oskab keegi öelda, kust võiks saada qck+ xl suuruses hiirematti?
Aga milleks HinnaVaatlus on?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiirematid+ja+randmetoed/261151/



Näen ainult ühte, mis oleks reaalselt olemas ja õiges suuruses aga nad reageerivad alles nädalaga. Lootsin näha paremaid soovitusi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 23:03:59 vasta tsitaadiga

ma näen kolme kohta, kus ~nädalaga kätte saaksid ja ühte kohta, kus kohapeal olemas on... kui neil matt kohapeal on, siis mida nad nädalaga sul reageerivad ?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 23:08:22 vasta tsitaadiga

ONOFF kauplused müüvad steelseries matte igas suuruses ja paksuses.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 29.07.2015 00:15:52 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/t/45711/it-tarvikud/hiirepadi-qck-heavy-steelseries/63008
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 09:17:10 vasta tsitaadiga

nSJz kirjutas:
miki kirjutas:
nSJz kirjutas:
Oskab keegi öelda, kust võiks saada qck+ xl suuruses hiirematti?
Aga milleks HinnaVaatlus on?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiirematid+ja+randmetoed/261151/



Näen ainult ühte, mis oleks reaalselt olemas ja õiges suuruses aga nad reageerivad alles nädalaga. Lootsin näha paremaid soovitusi.


Ava oma silmad, neid hiirematte on kõikjal sinu ümber. icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 09:45:27 vasta tsitaadiga

See sobib tõesti csgo teemasse paremini, mitte ostuabisse.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 01:07:27 vasta tsitaadiga

Tõsiselt hea meel ikka näha, et Counter-Strike tänapäevani ülimalt populaarne on. Mäletan kui CS:GO algselt välja tuli siis oli üsna tõsine oht, et sureb välja... aga Valve ikka kenasti asja huvitavaks teinud! thumbs_up.gif
Iga livestream siiani mingitmoodi nalja saanud ikka icon_biggrin.gif
Suht kerge ka kohe Youtube mingit toredamad kohad üles laadida icon_smile.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 01:56:32 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Tõsiselt hea meel ikka näha, et Counter-Strike tänapäevani ülimalt populaarne on. Mäletan kui CS:GO algselt välja tuli siis oli üsna tõsine oht, et sureb välja... aga Valve ikka kenasti asja huvitavaks teinud! thumbs_up.gif
Iga livestream siiani mingitmoodi nalja saanud ikka icon_biggrin.gif
Suht kerge ka kohe Youtube mingit toredamad kohad üles laadida icon_smile.gif


Aeglane sensitivity on tõsiselt parem jah endal ingame 2.14 ja mouse 400, soovitan klappidega mängida, küll nende vajalikkusest aru saad.Kükitades on recoil sama mis püsti lastes enamus relvadega.

E: Haigelt naljakas on ikka vaadata silverite mänge icon_biggrin.gif uimasus ja pimesus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 02:38:11 vasta tsitaadiga

danny, mul oli filmitiim ka täna külas ja sellepärast pidin ilma mängima.. et nad päris vaikuses ei oleks icon_biggrin.gif Aga jah see viimane klipp oli ikka masendav... maseeendaaav... terve faking tiim alles, minge jookske ja tapke kaks tüüpi ainult ära... icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 09:12:21 vasta tsitaadiga

Sa arvasid et auto taga on hea campimise koht, aga nagu videost näha, siis tunneli kõrval nurgas ajab ka asja väga edukalt ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 09:23:28 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Sa arvasid et auto taga on hea campimise koht, aga nagu videost näha, siis tunneli kõrval nurgas ajab ka asja väga edukalt ära. icon_biggrin.gif


icon_lol.gif Eks silvereliidis mängides on iga nurgatagune hea campstation. Seal ülevalpool rankides olles pead mapist väljaspool olema kui tahad eluga pääseda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 10:54:29 vasta tsitaadiga

danny, eks ta ole, supreme-global, kus ise mängin, seal juba natuke keerulisem peituda. icon_biggrin.gif Taneli poolt ootaks veel selliseid klippe, kus silverite oskused on kõrgemal tasemel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 20:49:31 vasta tsitaadiga

kellelgi veel win10 nvida kaart ja csgo räige fps drop ala 50 fps
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 22:15:10 vasta tsitaadiga

Driverite viga ilmselt kui win 7/8 jooksis kõik ilusti.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 23:06:26 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Driverite viga ilmselt kui win 7/8 jooksis kõik ilusti.


Win 8 toimetas ilusti, võinoh mul profiili läpakaga oli win 8.1 settingud low peal FPS 140, nüüd 120 kuskil ja kui smoke läheduses, spray käib siis dropib ikka nii, et lääg räige. icon_neutral.gif Peab ootama jah Nvidia poolset sammu ja vaatama kas saab asja.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 08:07:44 vasta tsitaadiga

Eeldan, et kõige uuemad Nvidia draiverid olemas win 10 jaoks? Endal oli ka plaanis nädalavahetusel Win 10 peale panna, ka Nvidia kaardi omanik- makes me wonder now....
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 31.07.2015 08:32:42 vasta tsitaadiga

Win10 ei lase 4:3 stretchida enam :/ Video siis nVidia 730m.

Control panelis on ainult need valikud (See tähendab, et scalingut ma muuta ei saa). Samad valikud olid ka win7'ga kuid stretchis ikkagi ära.
Spoiler Spoiler Spoiler

On keegi lahenduse leidnud sellele?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 09:49:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Eeldan, et kõige uuemad Nvidia draiverid olemas win 10 jaoks? Endal oli ka plaanis nädalavahetusel Win 10 peale panna, ka Nvidia kaardi omanik- makes me wonder now....


Pre relase jaoks kodukal olemas win10 driver, väljalaske aeg kaks kuud tagasi, beta värk.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 11:54:35 vasta tsitaadiga

Emm, pigem mõtlesin seda draiverit ikka, mis 29'ndal launchiga välja tuli!
http://www.guru3d.com/files-details/geforce-353-62-windows-10-driver-download.html

GeForce 353.62 WHQL

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 14:53:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda milles sellise veateatega errori viga võib olla?

http://www.upload.ee/image/4885825/CSGO_error.jpg

Mängu põhimõtteliselt korra proovitud ja sellest saati selline teade.
Proovitud verifymist, kausta kustutamist ja installimist oma 3-4 korda - ei aita.

Kasutamisel windows 8 all.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 02.08.2015 15:04:11 vasta tsitaadiga

Kuidas mängu avad? Kas otse steamist või windowsi searchi kaudu?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 17:17:19 vasta tsitaadiga

remain, ei ole vahet
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 17:28:12 vasta tsitaadiga

UAC sees/väljas?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 19:26:08 vasta tsitaadiga

Ollaz, UAV on never notify peal.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 19:42:39 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Ollaz, UAV on never notify peal.


Vaata siin päris mitu lahendust välja pakutud: http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/1ypiva/some_of_your_game_files_have_been_detected_to/

Äkki mõni neist aitab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 22:10:17 vasta tsitaadiga

Kapitan, tänan

Sain hetkel vähemasti tööle.
Märgin ära, et niisama reinstall ja verifiy ei aidanud.

Tegin:
1. commandi alt failide errorid mis VAC ei suutnud märkida õigeks
2. käistsi nende DLL failide (command lines oli veateated kõikide .dll failidega) maha laskmine GO kasutast
3.Verify, mis nüüd tõi kaasas veateate, et kõik failid ei saanud korda (enne seda igakord tegi ära, ühtegi veateadet ei öelnud, kuid ei aidanud)
4.Kaust maha käsitsi, Steamist uuesti download
5. Töötas sellises järjekorras thumbs_up.gif

Tänan kes kaasa mõtlesid.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 11:28:56 vasta tsitaadiga

LOL

http://i.imgur.com/CeHmYbG.jpg
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 11:30:02 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
LOL

http://i.imgur.com/CeHmYbG.jpg


Ma juba 5-6 sellist kirja saanud. Igas mängus peaaegu kooder.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.